2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER BLD. 11 10 1 30 7 31.400 1.400 4.286 902.00 665 1.3564 6 4 0 0 0 1
2 VAKIFBANK 10 9 1 28 4 27.000 0.000 7.000 775 512 1.5137 8 1 0 0 1 0
3 ARNAVUTKÖY BLD. 11 9 2 28 12 26.200 0.200 2.333 915.00 773 1.1837 4 4 1 0 1 1
4 KARTAL BLD. 10 7 3 24 13 21.200 0.200 1.846 830.00 723 1.1480 4 2 1 1 1 1
5 UPS 11 6 5 22 16 19.300 0.300 1.375 861.00 720 1.1958 5 1 0 1 2 2
6 İSTANBUL BBSK 11 3 8 10 27 8.300 0.300 0.370 686.00 856 0.8014 1 1 1 0 1 7
7 KARTAL ANADOLU 11 2 9 10 29 7.300 0.300 0.345 738.00 899 0.8209 0 2 0 1 2 6
8 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 11 2 9 11 28 6.300 0.300 0.393 698.00 919 0.7595 1 1 0 0 5 4
9 SİLİVRİ SPOR 10 0 10 3 30 0.100 0.100 0.100 467.00 805 0.5801 0 0 0 0 3 7
10 FMV IŞIK SPOR 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
FMV Işık Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (YAKACIK İTO) KARTAL BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
28.10.2018 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-23 25-16 - -
28.10.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR UPS 0-3
12-25 13-25 9-25 - -
28.10.2018 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
18-25 25-23 23-25 17-25 -
29.10.2018 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 KARTAL ANADOLU İSTANBUL BBSK 2-3
25-17 25-20 25-27 16-25 9-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR VAKIFBANK -
- - - - -
04.11.2018 16:00 İSTANBUL (HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR 3-0
25-6 25-13 25-9 - -
04.11.2018 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
21-25 25-18 26-28 17-25 -
04.11.2018 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KARTAL BLD. 1-3
25-23 22-25 18-25 11-25 -
04.11.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS KARTAL ANADOLU 3-0
25-19 25-13 25-16 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (SILIVRI) SİLİVRİ SPOR FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
10.11.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 KARTAL ANADOLU ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
17-25 14-25 17-25 - -
11.11.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
18-25 22-25 11-25 - -
11.11.2018 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3-0
25-8 25-12 25-5 - -
11.11.2018 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-8 25-23 25-20 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR UPS -
- - - - -
18.11.2018 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KARTAL BLD. 3-2
24-26 25-22 20-25 25-18 15-11
18.11.2018 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARTAL ANADOLU 3-0
25-18 25-15 25-18 - -
18.11.2018 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK VAKIFBANK 0-3
6-25 6-25 7-25 - -
18.11.2018 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL SİLİVRİ SPOR 3-1
25-17 21-25 25-10 25-21 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (HASAN DOĞAN) BAHÇELİEVLER BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
24.11.2018 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 KARTAL ANADOLU KARTAL BLD. 0-3
19-25 19-25 22-25 - -
25.11.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
21-25 19-25 16-25 - -
25.11.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3-0
25-15 25-16 25-21 - -
25.11.2018 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR KARTAL ANADOLU -
- - - - -
02.12.2018 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. SİLİVRİ SPOR 3-0
25-12 25-14 25-11 - -
02.12.2018 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK UPS 0-3
6-25 21-25 18-25 - -
02.12.2018 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
11-25 14-25 26-24 13-25 -
02.12.2018 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. VAKIFBANK 1-3
11-25 19-25 25-17 23-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL -
- - - - -
08.12.2018 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 KARTAL ANADOLU VAKIFBANK 0-3
8-25 22-25 18-25 - -
09.12.2018 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-14 25-17 25-19 - -
09.12.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR KARTAL BLD. 0-3
15-25 8-25 17-25 - -
09.12.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
22-25 18-25 25-14 19-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) İSTANBUL BBSK FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
16.12.2018 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
21-25 25-22 17-25 13-25 -
16.12.2018 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KARTAL ANADOLU 1-3
19-25 25-22 13-25 23-25 -
16.12.2018 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK SİLİVRİ SPOR 3-0
25-8 25-12 25-9 - -
16.12.2018 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. UPS 3-2
21-25 25-19 11-25 25-22 18-16
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
22.12.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 KARTAL ANADOLU SİLİVRİ SPOR 3-1
25-12 25-13 15-25 25-22 -
23.12.2018 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARTAL BLD. 3-0
25-17 27-25 25-14 - -
23.12.2018 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 3-0
25-22 25-20 25-19 - -
23.12.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS VAKIFBANK 0-3
23-25 23-25 18-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
06.01.2019 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. VAKIFBANK 0-3
20-25 23-25 16-25 - -
06.01.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK KARTAL ANADOLU 3-1
25-18 21-25 25-20 25-16 -
06.01.2019 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
16-25 25-20 21-25 9-25 -
06.01.2019 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS SİLİVRİ SPOR 3-1
25-12 19-25 25-9 25-7 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) VAKIFBANK FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
13.01.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 KARTAL ANADOLU UPS 0-3
21-25 14-25 17-25 - -
13.01.2019 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-21 25-15 - -
13.01.2019 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
23-25 11-25 11-25 - -
13.01.2019 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3-1
25-12 25-16 21-25 25-14 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
20.01.2019 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KARTAL ANADOLU 3-1
25-14 22-25 25-13 25-13 -
20.01.2019 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. UPS 3-1
26-24 25-19 21-25 25-18 -
20.01.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK KARTAL BLD. 0-3
21-25 10-25 13-25 - -
20.01.2019 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL VAKIFBANK 0-3
23-25 11-25 5-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) UPS FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
27.01.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 KARTAL ANADOLU BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
27.01.2019 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL -
- - - - -
27.01.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK İSTANBUL BBSK -
- - - - -
27.01.2019 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
03.02.2019 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK -
- - - - -
03.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
03.02.2019 16:00 İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL UPS -
- - - - -
03.02.2019 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. KARTAL ANADOLU -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) KARTAL ANADOLU FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
06.02.2019 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL -
- - - - -
06.02.2019 16:00 İSTANBUL (SILIVRI) 16:00 SİLİVRİ SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
06.02.2019 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK -
- - - - -
06.02.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK KARTAL BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
10.02.2019 14:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS -
- - - - -
10.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
10.02.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK KARTAL ANADOLU -
- - - - -
10.02.2019 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) FMV IŞIK SPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
17.02.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 KARTAL ANADOLU KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL -
- - - - -
17.02.2019 18:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD. ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR VAKIFBANK -
- - - - -
17.02.2019 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS KARTAL BLD. -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) ARNAVUTKÖY BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
24.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL -
- - - - -
24.02.2019 14:00 İSTANBUL (SILIVRI) 14:00 SİLİVRİ SPOR KARTAL ANADOLU -
- - - - -
24.02.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK UPS -
- - - - -
24.02.2019 18:00 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 18:00 KARTAL BLD. BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KALE 1957 SPOR 14 14 0 42 0 42.100 0.100 MAX 1050.00 502 2.0916 14 0 0 0 0 0
2 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 15 14 1 42 6 41.100 0.100 7.000 1151.00 798 1.4424 12 1 1 0 0 1
3 AYVALIKGÜCÜ BLD. 14 10 4 30 16 30.880 0.880 1.875 1028.00 916 1.1223 6 4 0 0 0 4
4 NOVA GENÇLİK 15 9 6 29 23 27.400 0.400 1.261 1104.00 1090 1.0128 5 3 1 1 0 5
5 YEŞİL BAYRAMİÇ 15 8 7 28 27 23.200 0.200 1.037 1153.00 1125 1.0249 4 2 2 1 2 4
6 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 16 7 9 25 31 22.300 0.300 0.806 1157.00 1229 0.9414 4 2 1 2 0 7
7 GÖLCÜK İHSANİYE 14 4 10 17 33 12.300 0.300 0.515 997.00 1127 0.8846 2 1 1 1 3 6
8 ÇİFTLİKKÖY BLD. 14 4 10 17 36 11.600 0.600 0.472 1015.00 1185 0.8565 1 0 3 2 1 7
9 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 15 2 13 13 42 7.200 0.200 0.310 1036.00 1299 0.7975 0 1 1 2 3 8
10 İZMİT DSİ 16 2 14 11 44 6.500 0.500 0.250 947.00 1292 0.7330 1 0 1 1 3 10
11 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 10 5 5 19 15 16.100 0.100 1.267 662.00 737 0.8982 5 0 0 1 2 2
Körfez Eğitim Gelişim ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.10.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
23-25 18-25 23-25 - -
07.10.2018 14:00 BALIKESIR (BURHANIYE) 14:00 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-22 25-16 25-19 - -
07.10.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-1
25-23 23-25 25-18 25-21 -
07.10.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE NOVA GENÇLİK 3-0
25-14 25-16 25-19 - -
07.10.2018 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ YEŞİL BAYRAMİÇ 0-3
18-25 19-25 22-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.10.2018 17:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 17:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3-1
25-13 24-26 25-17 25-15 -
10.10.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
19-25 22-25 19-25 - -
10.10.2018 17:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 17:00 YEŞİL BAYRAMİÇ AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-2
25-13 20-25 23-25 25-18 16-14
10.10.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-11 25-7 25-15 - -
10.10.2018 17:00 YALOVA (90.YIL) 17:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. İZMİT DSİ 3-2
25-13 25-11 15-25 19-25 15-13
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 15:00 ÇANAKKALE (BIGA) 15:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE YEŞİL BAYRAMİÇ 0-3
21-25 20-25 16-25 - -
14.10.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KALE 1957 SPOR 0-3
8-25 11-25 11-25 - -
14.10.2018 14:00 BALIKESIR (BURHANIYE) 14:00 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM NOVA GENÇLİK 2-3
25-14 19-25 25-19 7-25 12-15
14.10.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2
25-15 25-22 19-25 22-25 15-7
14.10.2018 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
12-25 7-25 16-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2018 14:00 BALIKESIR (EDREMIT İLÇE SALONU) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-22 25-11 25-18 - -
21.10.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK İZMİT DSİ 3-0
25-16 25-23 25-13 - -
21.10.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3-0
25-9 25-18 25-11 - -
21.10.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
20-25 16-25 23-25 - -
21.10.2018 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-2
23-25 25-18 19-25 25-22 15-10
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 14:00 ÇANAKKALE (BIGA) 14:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
14-25 12-25 15-25 - -
28.10.2018 14:00 BALIKESIR (BURHANIYE) 14:00 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-23 25-19 25-21 - -
28.10.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ NOVA GENÇLİK 0-3
18-25 19-25 16-25 - -
28.10.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-18 26-24 25-20 - -
28.10.2018 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ KALE 1957 SPOR 0-3
6-25 17-25 7-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3-1
25-21 25-27 25-22 25-19 -
04.11.2018 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-21 25-18 25-10 - -
04.11.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-1
17-25 25-13 25-18 28-26 -
04.11.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-19 25-6 25-18 - -
04.11.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE İZMİT DSİ 3-1
21-25 25-19 25-17 25-21 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 15:00 ÇANAKKALE (BIGA) 15:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE KALE 1957 SPOR 0-3
12-25 11-25 8-25 - -
11.11.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ GÖLCÜK İHSANİYE 3-1
32-30 24-26 25-22 25-17 -
11.11.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ NOVA GENÇLİK 1-3
23-25 25-19 23-25 21-25 -
11.11.2018 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
18-25 20-25 10-25 - -
11.11.2018 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
17-25 21-25 18-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 25-17 25-15 - -
18.11.2018 14:00 BALIKESIR (BURHANIYE) 14:00 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM İZMİT DSİ 3-0
25-6 25-18 25-19 - -
18.11.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-20 25-22 25-17 - -
18.11.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-17 25-7 25-14 - -
18.11.2018 13:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 13:00 GÖLCÜK İHSANİYE BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-12 25-11 25-21 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.11.2018 17:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 17:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK NOVA GENÇLİK 3-2
25-12 22-25 18-25 25-20 15-8
21.11.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 0-3
22-25 23-25 19-25 - -
21.11.2018 17:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 17:00 YEŞİL BAYRAMİÇ GÖLCÜK İHSANİYE 3-1
19-25 25-20 25-14 25-17 -
21.11.2018 17:00 ÇANAKKALE (BIGA) 17:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3
26-24 8-25 13-25 22-25 -
21.11.2018 17:00 YALOVA (90.YIL) 17:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. KALE 1957 SPOR 0-3
12-25 12-25 10-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-1
25-17 20-25 25-16 25-17 -
25.11.2018 14:00 BALIKESIR (BURHANIYE) 14:00 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
25.11.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3-0
25-15 25-18 25-14 - -
25.11.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2
25-22 24-26 22-25 25-13 15-8
25.11.2018 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3
21-25 14-25 15-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 14:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 14:00 YEŞİL BAYRAMİÇ KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
01.12.2018 13:00 ÇANAKKALE (BIGA) 13:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE İZMİT DSİ 3-1
25-23 25-21 26-28 25-13 -
02.12.2018 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-19 25-9 25-18 - -
02.12.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK KALE 1957 SPOR 0-3
15-25 9-25 14-25 - -
02.12.2018 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3
23-25 25-19 12-25 18-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
YALOVA (90.YIL) ÇİFTLİKKÖY BLD. KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM -
- - - - -
15.12.2018 13:00 ÇANAKKALE (BIGA) 13:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-2
25-21 19-25 19-25 25-16 17-15
16.12.2018 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-22 25-18 25-15 - -
16.12.2018 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 NOVA GENÇLİK GÖLCÜK İHSANİYE 3-1
24-26 25-18 25-23 25-20 -
16.12.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ İZMİT DSİ 3-1
25-23 25-21 23-25 25-16 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (BURHANIYE) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
23.12.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. NOVA GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-12 - -
23.12.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-14 25-13 25-21 - -
23.12.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE KALE 1957 SPOR 0-3
13-25 14-25 10-25 - -
23.12.2018 16:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 16:00 İZMİT DSİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-14 25-16 25-15 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) NOVA GENÇLİK KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM -
- - - - -
29.12.2018 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK İZMİT DSİ 3-0
25-12 25-10 25-19 - -
29.12.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-2
25-20 25-23 27-29 20-25 15-5
29.12.2018 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-13 25-17 25-11 - -
30.12.2018 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3
15-25 18-25 22-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (BURHANIYE) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM KALE 1957 SPOR -
- - - - -
05.01.2019 15:00 ÇANAKKALE (BIGA) 15:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ÇİFTLİKKÖY BLD. 0-3
23-25 21-25 15-25 - -
06.01.2019 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-14 25-16 25-11 - -
06.01.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
18-25 20-25 15-25 - -
06.01.2019 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ NOVA GENÇLİK 0-3
12-25 12-25 9-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) GÖLCÜK İHSANİYE KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM -
- - - - -
13.01.2019 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-12 25-11 25-13 - -
13.01.2019 19:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:00 NOVA GENÇLİK AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3
12-25 28-30 21-25 - -
13.01.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR İZMİT DSİ 3-0
25-12 25-13 25-8 - -
13.01.2019 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-2
25-21 21-25 25-20 14-25 15-11
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (BURHANIYE) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
19.01.2019 15:00 ÇANAKKALE (BIGA) 15:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE NOVA GENÇLİK 0-3
20-25 23-25 16-25 - -
20.01.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ KALE 1957 SPOR 0-3
12-25 9-25 8-25 - -
20.01.2019 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0-3
12-25 12-25 11-25 - -
20.01.2019 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ GÖLCÜK İHSANİYE 3-2
25-19 25-22 23-25 21-25 15-12
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİT DSİ -
- - - - -
27.01.2019 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK ÇİFTLİKKÖY BLD. -
- - - - -
27.01.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 NOVA GENÇLİK YEŞİL BAYRAMİÇ -
- - - - -
27.01.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
27.01.2019 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (HASAN GEMICI) İZMİT DSİ KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM -
- - - - -
02.02.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
02.02.2019 15:00 ÇANAKKALE (BIGA) 15:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
03.02.2019 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ KALE 1957 SPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. NOVA GENÇLİK -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (BURHANIYE) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
10.02.2019 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
10.02.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NOVA GENÇLİK EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
10.02.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. -
- - - - -
10.02.2019 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE YEŞİL BAYRAMİÇ -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ÇANAKKALE (BIGA) BİGA ÇİÇEKLİDEDE KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM -
- - - - -
16.02.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ İZMİT DSİ -
- - - - -
17.02.2019 14:00 BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK) 14:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK KALE 1957 SPOR -
- - - - -
17.02.2019 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 YALOVA (90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (BURHANIYE) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM YEŞİL BAYRAMİÇ -
- - - - -
24.02.2019 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN) 14:00 KALE 1957 SPOR NOVA GENÇLİK -
- - - - -
24.02.2019 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
24.02.2019 13:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALAŞEHİR BLD. 15 15 0 45 4 44.300 0.300 11.250 1210.00 735 1.6463 12 2 1 0 0 0
2 ANTALYASPOR 16 14 2 42 11 41.300 0.300 3.818 1272.00 965 1.3181 10 3 1 0 0 2
3 GELİŞİM KOLEJİ 15 12 3 39 19 35.560 1.560 2.053 1319.00 1120 1.1777 5 4 3 1 1 1
4 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 16 11 5 39 21 34.100 0.100 1.857 1344.00 1145 1.1738 6 4 1 2 2 1
5 İZMİRSPOR 15 10 5 35 16 31.300 0.300 2.188 1157.00 1016 1.1388 9 1 0 1 3 1
6 MARMARİS AKADEMİ 16 7 9 27 31 22.300 0.300 0.871 1227.00 1253 0.9792 4 2 1 2 2 5
7 SÖKE VOLEYBOL 15 5 10 19 34 16.000 0.000 0.559 1046 1183 0.8842 2 2 1 2 0 8
8 KEPEZ BLD. 16 4 12 19 39 12.300 0.300 0.487 1126.00 1280 0.8797 2 1 1 1 5 6
9 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 15 4 11 18 35 12.000 0.000 0.514 1069 1151 0.9288 3 0 1 1 4 6
10 BODRUM DOĞUŞ SPOR 15 3 12 12 37 9.300 0.300 0.324 851.00 1135 0.7498 2 1 0 0 3 9
11 NAZİLLİ BLD. 16 0 16 0 48 0.300 0.300 MIN 562.00 1200 0.4683 0 0 0 0 0 16
Bodrum Doğuş Spor ve Nazilli Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3
25-17 19-25 25-23 24-26 17-19
06.10.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0
25-11 25-5 25-16 - -
07.10.2018 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR SÖKE VOLEYBOL 3-0
25-15 25-17 25-18 - -
07.10.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. NAZİLLİ BLD. 3-0
25-4 25-11 25-11 - -
07.10.2018 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ İZMİRSPOR 0-3
19-25 16-25 23-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.10.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. ANTALYASPOR 0-3
18-25 17-25 25-27 - -
10.10.2018 17:00 AYDIN (NAZILLI) 17:00 NAZİLLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3
13-25 7-25 5-25 - -
10.10.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3-1
25-21 25-23 17-25 25-18 -
10.10.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ MARMARİS AKADEMİ 3-1
13-25 25-23 25-11 25-14 -
10.10.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
26-24 25-23 25-17 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 13:00 İZMIR (BERGAMA) 13:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. KEPEZ BLD. 3-0
25-16 25-20 25-18 - -
14.10.2018 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR NAZİLLİ BLD. 3-0
25-13 25-10 25-15 - -
14.10.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 MARMARİS AKADEMİ SÖKE VOLEYBOL 0-3
22-25 21-25 23-25 - -
14.10.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ 1-3
19-25 15-25 25-23 24-26 -
14.10.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-17 25-18 25-14 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. MARMARİS AKADEMİ 3-2
22-25 25-21 23-25 25-16 15-10
21.10.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3
13-25 13-25 25-22 27-25 13-15
21.10.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 0-3
18-25 12-25 9-25 - -
21.10.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL İZMİRSPOR 0-3
15-25 15-25 20-25 - -
21.10.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR ANTALYASPOR 1-3
16-25 18-25 25-22 19-25 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ SÖKE VOLEYBOL 3-0
25-16 25-16 25-18 - -
27.10.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-15 25-13 25-10 - -
28.10.2018 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
26-24 25-19 25-20 - -
28.10.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. 3-0
25-19 25-8 25-17 - -
28.10.2018 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ NAZİLLİ BLD. 3-0
25-10 25-14 25-9 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-19 15-25 13-25 -
04.11.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 1-3
19-25 25-21 25-27 15-25 -
04.11.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. İZMİRSPOR 0-3
11-25 12-25 13-25 - -
04.11.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ANTALYASPOR 3-0
25-12 25-17 27-25 - -
04.11.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR MARMARİS AKADEMİ 0-3
18-25 23-25 12-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ NAZİLLİ BLD. 3-0
25-17 25-12 25-16 - -
11.11.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL KEPEZ BLD. 0-3
14-25 10-25 18-25 - -
11.11.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-21 25-12 25-17 - -
11.11.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3
16-25 13-25 13-25 - -
11.11.2018 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 25-19 17-25 25-23 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 11:00 AYDIN (ATATÜRK) 11:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR 0-3
18-25 16-25 22-25 - -
18.11.2018 14:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 14:00 ANTALYASPOR ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3-1
25-15 28-30 25-19 25-19 -
18.11.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. SÖKE VOLEYBOL 0-3
8-25 4-25 16-25 - -
18.11.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-11 25-10 25-7 - -
18.11.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR GELİŞİM KOLEJİ 1-3
26-24 8-25 20-25 16-25 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.11.2018 16:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 16:00 KEPEZ BLD. NAZİLLİ BLD. 3-0
25-15 25-18 25-13 - -
21.11.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR ALAŞEHİR BLD. 1-3
26-24 22-25 12-25 20-25 -
21.11.2018 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-19 25-13 - -
21.11.2018 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ ANTALYASPOR 0-3
21-25 22-25 12-25 - -
28.11.2018 15:00 AYDIN (SÖKE) 15:00 SÖKE VOLEYBOL BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-1
25-21 25-11 14-25 25-21 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 17:30 İZMIR (BERGAMA) 17:30 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. MARMARİS AKADEMİ 3-1
18-25 25-16 25-23 25-18 -
25.11.2018 14:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 14:00 ANTALYASPOR İZMİRSPOR 3-1
25-27 25-9 25-19 25-16 -
25.11.2018 18:00 AYDIN (ATATÜRK) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SÖKE VOLEYBOL 3-2
21-25 25-20 14-25 25-23 15-9
25.11.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-17 25-12 25-15 - -
25.11.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR KEPEZ BLD. 3-1
26-24 25-10 20-25 25-15 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
22-25 25-2 25-20 25-18 -
02.12.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 0-3
8-25 16-25 13-25 - -
02.12.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL ALAŞEHİR BLD. 0-3
13-25 11-25 15-25 - -
02.12.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 2-3
23-25 22-25 25-20 25-14 5-15
02.12.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ ANTALYASPOR 2-3
25-14 22-25 23-25 25-23 14-16
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3
8-25 24-26 25-21 9-25 -
16.12.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 13-25 12-25 - -
16.12.2018 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL ANTALYASPOR 0-3
17-25 21-25 20-25 - -
16.12.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3-2
25-20 16-25 23-25 25-14 15-10
16.12.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-16 25-23 25-23 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. SÖKE VOLEYBOL 3-0
25-21 25-21 25-14 - -
23.12.2018 14:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 14:00 ANTALYASPOR KEPEZ BLD. 3-0
25-11 25-19 25-13 - -
23.12.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-14 25-11 25-13 - -
23.12.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. NAZİLLİ BLD. 3-0
25-6 25-13 25-9 - -
23.12.2018 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ GELİŞİM KOLEJİ 3-1
27-25 27-25 18-25 25-18 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.12.2018 12:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 1-3
20-25 19-25 25-23 23-25 -
29.12.2018 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. ANTALYASPOR 0-3
13-25 17-25 21-25 - -
29.12.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR 3-0
25-22 25-17 25-13 - -
29.12.2018 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 11-25 - -
29.12.2018 17:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 17:00 SÖKE VOLEYBOL MARMARİS AKADEMİ 3-2
26-28 27-25 25-22 16-25 21-19
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2019 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) ANTALYASPOR BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR SÖKE VOLEYBOL 3-0
26-24 25-21 25-21 - -
06.01.2019 İZMIR (BERGAMA) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. NAZİLLİ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-14 25-20 - -
06.01.2019 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ KEPEZ BLD. 3-2
20-25 25-22 25-20 13-25 15-11
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR 1-3
25-20 18-25 22-25 11-25 -
13.01.2019 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ANTALYASPOR 0-3
18-25 13-25 23-25 - -
13.01.2019 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. MARMARİS AKADEMİ 0-3
13-25 18-25 9-25 - -
13.01.2019 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 2-3
17-25 25-16 14-25 25-23 6-15
13.01.2019 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 0-3
11-25 14-25 15-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 25-14 15-25 25-20 -
20.01.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3
21-25 21-25 20-25 - -
20.01.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 3-0
25-23 25-21 25-15 - -
20.01.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR NAZİLLİ BLD. 3-0
25-15 25-13 25-18 - -
20.01.2019 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. SÖKE VOLEYBOL -
- - - - -
27.01.2019 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
27.01.2019 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
27.01.2019 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. -
- - - - -
27.01.2019 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR İZMİRSPOR -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. ANTALYASPOR -
- - - - -
03.02.2019 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL NAZİLLİ BLD. -
- - - - -
03.02.2019 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
03.02.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.02.2019 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ ALAŞEHİR BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
10.02.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
10.02.2019 14:00 AYDIN (NAZILLI) 14:00 NAZİLLİ BLD. KEPEZ BLD. -
- - - - -
10.02.2019 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİRSPOR -
- - - - -
10.02.2019 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR SÖKE VOLEYBOL -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 13:00 ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
17.02.2019 16:00 AYDIN (SÖKE) 16:00 SÖKE VOLEYBOL AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2019 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR ANTALYASPOR -
- - - - -
17.02.2019 15:00 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 15:00 MARMARİS AKADEMİ ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 15:00 İZMIR (BERGAMA) 15:00 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. İZMİRSPOR -
- - - - -
24.02.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 ANTALYASPOR GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
24.02.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. -
- - - - -
24.02.2019 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SÖKE VOLEYBOL -
- - - - -
24.02.2019 16:30 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 16:30 BODRUM DOĞUŞ SPOR NAZİLLİ BLD. -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 14 14 0 42 3 41.500 0.500 14.000 1125.00 731 1.5390 12 1 1 0 0 0
2 KARAYOLLARI 15 13 2 39 13 37.000 0.000 3.000 1211 992 1.2208 8 3 2 0 0 2
3 SPOR MEKTEBİ 14 10 4 32 13 30.200 0.200 2.462 1064.00 830 1.2819 9 1 0 0 2 2
4 TEPEBAŞI GENÇLİK 13 8 5 32 17 27.740 0.740 1.882 1105.00 908 1.2170 6 2 0 3 2 0
5 MALİYE OKULLARI 14 8 6 25 23 24.100 0.100 1.087 1046.00 1016 1.0295 3 5 0 0 1 5
6 ERYAMAN GENÇLİK 13 6 7 25 24 19.300 0.300 1.042 1027.00 1071 0.9589 4 1 1 2 3 2
7 İNKILAP İÖO 14 3 11 16 37 11.680 0.680 0.432 972.00 1195 0.8134 0 2 1 3 1 7
8 KÜTAHYA VOLEYBOL 14 4 10 14 33 11.500 0.500 0.424 900.00 1070 0.8411 2 1 1 0 2 8
9 SULTAN SPOR 14 2 12 11 38 6.200 0.200 0.289 906.00 1146 0.7906 1 0 1 1 3 8
10 ZONGULDAK DSİ 15 2 13 8 43 4.600 0.600 0.186 815.00 1212 0.6724 0 0 2 0 2 11
11 AFİDER 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Afider ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER İNKILAP İÖO -
- - - - -
06.10.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 KARAYOLLARI SULTAN SPOR 3-0
25-14 25-17 25-12 - -
06.10.2018 15:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 1-3
29-27 12-25 17-25 17-25 -
06.10.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ SPOR MEKTEBİ 0-3
20-25 15-25 14-25 - -
07.10.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL MALİYE OKULLARI 1-3
14-25 25-17 16-25 19-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BILECIK (BOZÜYÜK) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU AFİDER -
- - - - -
09.10.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SULTAN SPOR ZONGULDAK DSİ 3-0
25-20 25-15 25-13 - -
10.10.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE OKULLARI KARAYOLLARI 1-3
20-25 15-25 28-26 21-25 -
10.10.2018 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 ERYAMAN GENÇLİK TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2
20-25 25-20 25-20 16-25 17-15
10.10.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 İNKILAP İÖO KÜTAHYA VOLEYBOL 0-3
19-25 16-25 16-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
13.10.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ MALİYE OKULLARI 0-3
20-25 21-25 20-25 - -
14.10.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 KARAYOLLARI İNKILAP İÖO 3-0
25-15 25-17 25-20 - -
14.10.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
17-25 12-25 9-25 - -
15.10.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SPOR MEKTEBİ SULTAN SPOR 3-0
25-19 25-5 25-12 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) TEPEBAŞI GENÇLİK AFİDER -
- - - - -
20.10.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL 3-1
25-23 19-25 25-17 25-22 -
20.10.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 MALİYE OKULLARI SPOR MEKTEBİ 0-3
11-25 19-25 13-25 - -
21.10.2018 15:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 15:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU KARAYOLLARI 3-0
25-14 25-19 25-14 - -
21.10.2018 14:00 BOLU (KARAÇAYIR) 14:00 İNKILAP İÖO ZONGULDAK DSİ 3-1
25-18 23-25 25-17 25-18 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 SPOR MEKTEBİ İNKILAP İÖO 3-0
25-13 25-10 25-9 - -
27.10.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
9-25 14-25 7-25 - -
28.10.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SULTAN SPOR MALİYE OKULLARI 1-3
25-20 25-27 13-25 22-25 -
28.10.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
21-25 15-25 14-25 - -
29.10.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KARAYOLLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-2
16-25 24-26 25-20 25-16 15-11
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
03.11.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 1-3
18-25 18-25 25-20 18-25 -
04.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ERYAMAN GENÇLİK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-14 25-16 25-13 - -
04.11.2018 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU SPOR MEKTEBİ 3-0
25-14 25-16 25-22 - -
04.11.2018 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO SULTAN SPOR 3-1
25-19 25-17 20-25 27-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) KARAYOLLARI AFİDER -
- - - - -
09.11.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SPOR MEKTEBİ ERYAMAN GENÇLİK 3-1
25-22 25-21 23-25 25-19 -
10.11.2018 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 MALİYE OKULLARI İNKILAP İÖO 3-1
25-21 25-27 25-13 25-12 -
10.11.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SULTAN SPOR BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
11-25 12-25 23-25 - -
10.11.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
5-25 10-25 12-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER ZONGULDAK DSİ -
- - - - -
17.11.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK SULTAN SPOR 3-0
25-19 25-20 27-25 - -
17.11.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SPOR MEKTEBİ 3-1
21-25 25-20 25-21 25-15 -
18.11.2018 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MALİYE OKULLARI 3-0
25-12 25-16 33-31 - -
18.11.2018 15:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KARAYOLLARI 0-3
19-25 20-25 22-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BAŞKENT) SPOR MEKTEBİ AFİDER -
- - - - -
21.11.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 SULTAN SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
11-25 10-25 10-25 - -
21.11.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-1
25-11 24-26 25-8 25-17 -
21.11.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 İNKILAP İÖO BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
13-25 15-25 15-25 - -
21.11.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ KÜTAHYA VOLEYBOL 0-3
15-25 14-25 17-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER SULTAN SPOR -
- - - - -
24.11.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 KARAYOLLARI ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-13 25-14 - -
24.11.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ERYAMAN GENÇLİK İNKILAP İÖO 2-3
25-17 23-25 25-23 16-25 11-15
24.11.2018 16:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-0
25-14 25-20 25-8 - -
25.11.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SPOR MEKTEBİ 0-3
12-25 21-25 15-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI AFİDER -
- - - - -
02.12.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ KARAYOLLARI 1-3
23-25 25-22 22-25 18-25 -
02.12.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SULTAN SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL 1-3
23-25 20-25 25-20 19-25 -
02.12.2018 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-20 25-23 25-10 - -
02.12.2018 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
12-25 8-25 17-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BOLU (17 TEMMUZ) İNKILAP İÖO AFİDER -
- - - - -
15.12.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SULTAN SPOR KARAYOLLARI 0-3
22-25 17-25 18-25 - -
16.12.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SPOR MEKTEBİ ZONGULDAK DSİ 3-0
25-9 25-13 25-10 - -
16.12.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-17 25-21 25-11 - -
16.12.2018 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2
25-10 25-20 19-25 29-31 15-10
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
22.12.2018 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 KARAYOLLARI MALİYE OKULLARI 3-0
25-10 25-22 25-13 - -
22.12.2018 16:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK 3-1
25-15 23-25 25-14 25-21 -
22.12.2018 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ SULTAN SPOR 3-2
25-20 25-18 22-25 18-25 15-11
23.12.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL İNKILAP İÖO 3-2
21-25 23-25 25-23 25-13 15-13
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ERYAMAN GENÇLİK AFİDER -
- - - - -
29.12.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SULTAN SPOR SPOR MEKTEBİ 0-3
15-25 12-25 21-25 - -
29.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE OKULLARI ZONGULDAK DSİ 3-1
25-16 22-25 25-15 25-18 -
29.12.2018 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-10 25-15 25-13 - -
29.12.2018 14:00 BOLU (17 TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO KARAYOLLARI 0-3
13-25 15-25 15-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
05.01.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ MALİYE OKULLARI 3-0
25-20 27-25 25-18 - -
05.01.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KARAYOLLARI BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
18-25 20-25 17-25 - -
05.01.2019 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ İNKILAP İÖO 3-2
21-25 25-19 14-25 25-18 15-6
06.01.2019 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL ERYAMAN GENÇLİK 0-3
21-25 24-26 14-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ERYAMAN GENÇLİK KARAYOLLARI 0-3
14-25 24-26 14-25 - -
13.01.2019 18:30 ANKARA (BEŞTEPE) 18:30 MALİYE OKULLARI SULTAN SPOR 3-0
25-20 25-17 25-15 - -
13.01.2019 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU ZONGULDAK DSİ 3-0
25-5 25-17 25-9 - -
13.01.2019 14:00 BOLU (17 TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO SPOR MEKTEBİ 0-3
18-25 11-25 18-25 - -
13.01.2019 16:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-18 25-11 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KÜTAHYA (DUMLUPINAR) KÜTAHYA VOLEYBOL AFİDER -
- - - - -
19.01.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SULTAN SPOR İNKILAP İÖO 3-2
25-17 25-21 16-25 15-25 16-14
19.01.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 KARAYOLLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2
25-22 25-22 24-26 21-25 15-11
19.01.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 SPOR MEKTEBİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
22-25 25-27 21-25 - -
19.01.2019 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 ZONGULDAK DSİ ERYAMAN GENÇLİK 0-3
16-25 22-25 19-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER KARAYOLLARI -
- - - - -
26.01.2019 16:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ZONGULDAK DSİ -
- - - - -
27.01.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
27.01.2019 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU SULTAN SPOR -
- - - - -
27.01.2019 14:00 BOLU (17 TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) ZONGULDAK DSİ AFİDER -
- - - - -
02.02.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 SPOR MEKTEBİ TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2019 18:30 ANKARA (BEŞTEPE) 18:30 SULTAN SPOR ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
03.02.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 KARAYOLLARI KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
03.02.2019 18:30 ANKARA (BEŞTEPE) 18:30 MALİYE OKULLARI BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
09.02.2019 16:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SULTAN SPOR -
- - - - -
10.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK MALİYE OKULLARI -
- - - - -
10.02.2019 13:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 13:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İNKILAP İÖO -
- - - - -
10.02.2019 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL ZONGULDAK DSİ -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) SULTAN SPOR AFİDER -
- - - - -
17.02.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 SPOR MEKTEBİ KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
17.02.2019 14:00 BOLU (17 TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2019 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 ZONGULDAK DSİ KARAYOLLARI -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) AFİDER MALİYE OKULLARI -
- - - - -
24.02.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 KARAYOLLARI SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
24.02.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ERYAMAN GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
24.02.2019 17:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 17:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İNKILAP İÖO -
- - - - -
24.02.2019 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SULTAN SPOR -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KUZEYBORU 16 15 1 46 6 44.400 0.400 7.667 1275.00 728 1.7514 13 1 1 0 1 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 16 14 2 43 8 42.840 0.840 5.375 1238.00 830 1.4916 12 2 0 0 1 1
3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 15 13 2 42 8 41.060 1.060 5.250 1180.00 765 1.5425 11 2 0 1 1 0
4 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 16 11 5 35 17 33.100 0.100 2.059 1160.00 863 1.3441 9 2 0 0 2 3
5 SEYHAN BLD. 16 8 8 26 28 25.500 0.500 0.929 1135.00 1110 1.0225 4 4 0 1 0 7
6 TARSUS BLD. 15 8 7 27 23 24.860 0.860 1.174 1030.00 1020 1.0098 6 2 0 0 3 4
7 PEMA KOLEJİ 16 6 10 21 38 16.400 0.400 0.553 1069.00 1284 0.8326 1 2 3 1 1 8
8 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 15 5 10 18 35 14.300 0.300 0.514 855.00 1186 0.7209 2 1 2 1 1 8
9 ADANA VOLEYBOL 15 3 12 16 38 10.200 0.200 0.421 930.00 1242 0.7488 2 0 1 2 3 7
10 ADANA DSİ 15 2 13 11 40 7.300 0.300 0.275 850.00 1172 0.7253 1 1 0 1 3 9
11 ÇUKUROVA EFES 15 0 15 1 45 0.200 0.200 0.022 624.00 1146 0.5445 0 0 0 0 1 14
Mersin Üniversitesi'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.10.2018 16:00 ADANA (NIHAT GEVEN) 16:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 0-3
18-25 19-25 11-25 - -
07.10.2018 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
25-13 25-19 20-25 25-14 -
07.10.2018 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ TARSUS BLD. 0-3
14-25 16-25 13-25 - -
07.10.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
10-25 12-25 11-25 - -
07.10.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-15 25-12 25-6 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.10.2018 12:00 ADANA (NIHAT GEVEN) 12:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3
23-25 13-25 25-22 21-25 -
10.10.2018 14:00 ADANA (NIHAT GEVEN) 14:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1
15-25 26-24 25-18 25-16 -
10.10.2018 16:00 ADANA (NIHAT GEVEN) 16:00 ÇUKUROVA EFES KUZEYBORU 0-3
15-25 5-25 14-25 - -
10.10.2018 16:00 KAYSERI (OSB SALONU) 16:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ADANA VOLEYBOL 3-0
25-9 25-11 25-15 - -
10.10.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-12 25-11 25-6 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 1-3
25-12 18-25 22-25 8-25 -
14.10.2018 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU SEYHAN BLD. 3-0
25-23 25-10 25-14 - -
14.10.2018 17:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 17:00 PEMA KOLEJİ ÇUKUROVA EFES 3-1
25-16 19-25 25-19 25-16 -
14.10.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
11-25 11-25 9-25 - -
14.10.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 1-3
16-25 25-20 20-25 11-25 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. 0-3
22-25 16-25 16-25 - -
21.10.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 9-25 20-25 - -
21.10.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 3-1
24-26 25-14 25-9 25-9 -
21.10.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR KUZEYBORU 3-1
25-21 34-32 24-26 25-17 -
21.10.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-2
27-25 18-25 25-17 16-25 16-14
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2018 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU ADANA DSİ 3-0
25-4 25-9 25-17 - -
28.10.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-6 25-10 25-6 - -
28.10.2018 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
19-25 25-27 15-25 - -
28.10.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. 1-3
25-27 19-25 25-21 20-25 -
28.10.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
23-25 25-14 25-22 25-7 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
7-25 19-25 13-25 - -
04.11.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ PEMA KOLEJİ 2-3
25-15 9-25 16-25 25-21 4-15
04.11.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
23-25 22-25 11-25 - -
04.11.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR TARSUS BLD. 3-0
25-19 25-12 25-8 - -
04.11.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KUZEYBORU 0-3
8-25 5-25 13-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES SEYHAN BLD. 0-3
18-25 5-25 13-25 - -
11.11.2018 12:30 AKSARAY (ATATÜRK) 12:30 KUZEYBORU ADANA VOLEYBOL 3-0
25-11 25-8 25-13 - -
11.11.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-1
26-24 25-22 16-25 25-18 -
11.11.2018 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2
26-24 25-13 23-25 17-25 15-6
11.11.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-1
25-16 19-25 25-18 25-13 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
14-25 7-25 21-25 - -
18.11.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA VOLEYBOL PEMA KOLEJİ 3-2
14-25 26-24 25-23 19-25 20-18
18.11.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ÇUKUROVA EFES 3-0
25-14 25-10 25-11 - -
18.11.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 0-3
14-25 16-25 20-25 - -
18.11.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KUZEYBORU 0-3
12-25 22-25 12-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.11.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ 0-3
14-25 5-25 21-25 - -
21.11.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
20-25 18-25 18-25 - -
21.11.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-12 25-13 25-9 - -
21.11.2018 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 12-25 15-25 - -
21.11.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1
23-25 25-16 25-10 25-15 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2018 12:00 ADANA (ASIM SAVAŞ) 12:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. 0-3
14-25 21-25 11-25 - -
25.11.2018 16:00 ADANA (ASIM SAVAŞ) 16:00 ADANA VOLEYBOL EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
6-25 15-25 15-25 - -
25.11.2018 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU PEMA KOLEJİ 3-0
25-7 25-13 25-10 - -
25.11.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-19 25-21 25-11 - -
25.11.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-1
19-25 25-15 25-17 25-15 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL 0-3
18-25 22-25 15-25 - -
02.12.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-16 25-13 25-18 - -
02.12.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ADANA DSİ 3-0
25-9 25-12 25-19 - -
02.12.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-8 25-16 25-12 - -
02.12.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. KUZEYBORU 0-3
19-25 14-25 10-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2018 10:00 ADANA (MENDERES) 10:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1
23-25 25-15 25-23 25-13 -
16.12.2018 16:30 ADANA (MENDERES) 16:30 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 10-25 7-25 - -
16.12.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-7 25-8 25-6 - -
16.12.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KUZEYBORU 2-3
25-19 15-25 27-25 16-25 11-15
16.12.2018 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. PEMA KOLEJİ 3-0
25-11 25-11 25-13 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.12.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
18-25 8-25 9-25 - -
23.12.2018 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU ÇUKUROVA EFES 3-0
25-3 25-5 25-20 - -
23.12.2018 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
14-25 19-25 14-25 - -
23.12.2018 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0
25-15 25-12 25-22 - -
23.12.2018 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 3-0
25-16 25-13 25-14 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.12.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 0-3
16-25 21-25 16-25 - -
29.12.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. KUZEYBORU 0-3
12-25 7-25 19-25 - -
29.12.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ÇUKUROVA EFES PEMA KOLEJİ 0-3
19-25 22-25 15-25 - -
29.12.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-15 25-18 - -
29.12.2018 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ TARSUS BLD. 3-1
25-9 25-20 23-25 25-16 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2019 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-22 25-22 18-25 18-25 8-15
06.01.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-16 25-11 25-17 - -
06.01.2019 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 3-2
25-22 22-25 14-25 25-20 16-14
06.01.2019 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-10 27-25 25-14 - -
06.01.2019 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0
25-11 25-17 25-15 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. 0-3
19-25 22-25 20-25 - -
13.01.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ KUZEYBORU 0-3
13-25 13-25 6-25 - -
13.01.2019 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ÇUKUROVA EFES EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
7-25 9-25 11-25 - -
13.01.2019 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-13 25-15 25-16 - -
13.01.2019 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-11 25-6 25-8 - -
20.01.2019 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ SEYHAN BLD. 3-0
25-16 25-14 25-12 - -
20.01.2019 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ ADANA DSİ 3-1
17-25 25-13 25-20 25-11 -
20.01.2019 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
21-25 15-25 6-25 - -
20.01.2019 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-11 25-16 25-9 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. -
- - - - -
27.01.2019 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA VOLEYBOL KUZEYBORU -
- - - - -
27.01.2019 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 SEYHAN BLD. ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
27.01.2019 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
27.01.2019 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ PEMA KOLEJİ -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.02.2019 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA DSİ -
- - - - -
03.02.2019 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
03.02.2019 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
10.02.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. -
- - - - -
10.02.2019 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR SEYHAN BLD. -
- - - - -
10.02.2019 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
10.02.2019 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
17.02.2019 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ -
- - - - -
17.02.2019 15:00 KONYA (EREĞLI-ATATÜRK) 15:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
17.02.2019 13:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 13:00 PEMA KOLEJİ KUZEYBORU -
- - - - -
17.02.2019 13:00 MERSIN (TARSUS) 13:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
24.02.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA DSİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
24.02.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 KUZEYBORU TARSUS BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. -
- - - - -
24.02.2019 16:00 MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 9 9 0 27 1 27.100 0.100 27.000 691.00 297 2.3266 8 1 0 0 0 0
2 ANTAKYA BLD. 9 8 1 25 5 23.720 0.720 5.000 710.00 485 1.4639 7 0 1 0 1 0
3 KİLİS BLD. 9 7 2 23 8 22.400 0.400 2.875 726.00 555 1.3081 5 2 0 1 0 1
4 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 9 6 3 19 10 18.500 0.500 1.900 635.00 536 1.1847 5 1 0 0 1 2
5 ADIYAMAN SPORDER 9 3 6 9 20 8.000 0.000 0.450 481 646 0.7446 2 0 1 0 0 6
6 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 9 1 8 8 24 5.200 0.200 0.333 522.00 743 0.7026 1 0 0 2 1 5
7 DEFNE GENÇLİK 9 2 7 7 23 5.000 0.000 0.304 549 684 0.8026 1 0 1 0 1 6
8 PEYAS SPOR 9 0 9 0 27 0.300 0.300 MIN 308.00 676 0.4556 0 0 0 0 0 9
Peyas Spor'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 12:00 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 12:00 MERİNOS PEYAS SPOR 3-0
25-3 25-7 25-5 - -
03.11.2018 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 ANTAKYA BLD. ADIYAMAN SPORDER 3-0
25-11 25-14 25-13 - -
04.11.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-9 25-16 25-14 - -
04.11.2018 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. DEFNE GENÇLİK 3-0
25-16 25-16 25-17 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR MERİNOS 0-3
7-25 10-25 5-25 - -
11.11.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN SPORDER KİLİS BLD. 0-3
18-25 15-25 19-25 - -
11.11.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR ANTAKYA BLD. 0-3
16-25 10-25 17-25 - -
11.11.2018 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1-3
25-19 13-25 18-25 15-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-16 25-14 25-22 - -
18.11.2018 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN SPORDER PEYAS SPOR 3-0
25-13 25-18 25-16 - -
18.11.2018 13:30 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 13:30 MERİNOS DEFNE GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-11 - -
18.11.2018 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1
24-26 25-13 25-14 25-12 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR KİLİS BLD. 0-3
13-25 15-25 7-25 - -
24.11.2018 11:00 HATAY (ANTAKYA) 11:00 DEFNE GENÇLİK ANTAKYA BLD. 0-3
18-25 20-25 11-25 - -
25.11.2018 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ADIYAMAN SPORDER 2-3
25-17 25-16 19-25 22-25 12-15
25.11.2018 13:00 ELAZIĞ (ATATÜRK HENTBOL SL.) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ MERİNOS 0-3
8-25 13-25 8-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
21-25 24-26 23-25 - -
02.12.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN SPORDER DEFNE GENÇLİK 3-0
25-17 25-19 25-10 - -
02.12.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
27-25 25-21 25-22 - -
02.12.2018 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. MERİNOS 0-3
21-25 13-25 16-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. 3-1
25-18 16-25 25-15 25-18 -
08.12.2018 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK PEYAS SPOR 3-0
25-10 25-11 25-13 - -
09.12.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR KİLİS BLD. 1-3
15-25 25-22 7-25 20-25 -
09.12.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ADIYAMAN SPORDER 3-0
25-10 25-11 25-15 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
10-25 15-25 12-25 - -
16.12.2018 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN SPORDER MERİNOS 0-3
5-25 6-25 10-25 - -
16.12.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR DEFNE GENÇLİK 2-3
25-18 21-25 26-28 25-19 5-15
16.12.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. KİLİS BLD. 3-2
19-25 25-19 20-25 28-26 15-10
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR MERİNOS 0-3
8-25 10-25 11-25 - -
12.01.2019 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK KİLİS BLD. 0-3
18-25 18-25 22-25 - -
13.01.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
13-25 13-25 13-25 - -
13.01.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN SPORDER ANTAKYA BLD. 0-3
15-25 12-25 12-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-4 25-8 25-10 - -
20.01.2019 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DEFNE GENÇLİK 3-0
25-16 25-20 29-27 - -
20.01.2019 HATAY (ANTAKYA) ANTAKYA BLD. PEYAS SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20.01.2019 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. ADIYAMAN SPORDER 3-0
25-14 25-18 25-15 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR ADIYAMAN SPORDER -
- - - - -
26.01.2019 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK MERİNOS -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ANTAKYA BLD. -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ KİLİS BLD. -
- - - - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
03.02.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN SPORDER ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
03.02.2019 11:00 HATAY (ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
03.02.2019 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2019 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS KİLİS BLD. -
- - - - -
09.02.2019 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK ADIYAMAN SPORDER -
- - - - -
10.02.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR PEYAS SPOR -
- - - - -
10.02.2019 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ANTAKYA BLD. -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN SPORDER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
17.02.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2019 16:00 HATAY (ANTAKYA) 16:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS -
- - - - -
17.02.2019 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ADIYAMAN SPORDER -
- - - - -
23.02.2019 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
24.02.2019 13:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PEYAS SPOR -
- - - - -
24.02.2019 14:00 KILIS (BEŞEVLER) 14:00 KİLİS BLD. ANTAKYA BLD. -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ORDU ÇAMLIK SPOR 11 11 0 33 5 32.780 0.780 6.600 920.00 650 1.4154 7 3 1 0 0 0
2 ŞEHZADELER VOLEYBOL 10 8 2 27 10 25.600 0.600 2.700 875.00 703 1.2447 4 4 0 1 1 0
3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 11 8 3 25 12 23.100 0.100 2.083 874.00 796 1.0980 6 1 1 0 1 2
4 OSMANCIK BLD. 11 8 3 27 19 22.400 0.400 1.421 991.00 1001 0.9900 1 4 3 1 1 1
5 FINDIKLI T. DOĞA 11 5 6 21 21 17.780 0.780 1.000 920.00 895 1.0279 2 3 0 2 2 2
6 ÇORUM VOLEYBOL 10 2 8 13 25 8.200 0.200 0.520 767.00 860 0.8919 1 1 0 2 3 3
7 ÇAYKUR RİZE SPOR 11 2 9 11 29 6.300 0.300 0.379 798.00 881 0.9058 1 0 1 1 3 5
8 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 9 1 8 4 26 2.200 0.200 0.154 581.00 732 0.7937 0 0 1 0 1 7
9 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 8 1 7 7 21 3.100 0.100 0.333 455.00 663 0.6863 1 0 0 0 4 3
Pazar Kaçkar Sağlık Koleji 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR OSMANCIK BLD. 3-0
25-13 25-20 25-19 - -
28.10.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA ŞEHZADELER VOLEYBOL 1-3
25-19 23-25 21-25 16-25 -
28.10.2018 13:00 RIZE (PAZAR) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇORUM VOLEYBOL 1-3
25-21 21-25 22-25 21-25 -
28.10.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-20 25-18 27-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 20-25 12-25 - -
04.11.2018 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. FINDIKLI T. DOĞA 3-1
26-24 25-19 19-25 27-25 -
04.11.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ORDU ÇAMLIK SPOR 1-3
17-25 11-25 25-23 11-25 -
04.11.2018 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
17-25 18-25 19-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL OSMANCIK BLD. 3-1
23-25 25-17 25-10 25-18 -
11.11.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR ÇORUM VOLEYBOL 3-1
21-25 25-20 25-8 25-10 -
11.11.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1
25-17 25-14 21-25 25-16 -
11.11.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-8 25-20 25-14 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2018 14:00 ÇORUM (TEVFIK KIŞ) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL FINDIKLI T. DOĞA 1-3
21-25 21-25 25-18 19-25 -
18.11.2018 12:00 RIZE (PAZAR - MEHMET AKIF PIRIM) 12:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 1-3
21-25 25-23 23-25 22-25 -
18.11.2018 14:00 RIZE (PAZAR - MEHMET AKIF PIRIM) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ŞEHZADELER VOLEYBOL 0-3
19-25 16-25 19-25 - -
18.11.2018 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ORDU ÇAMLIK SPOR 0-3
21-25 15-25 17-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2018 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL ÇORUM VOLEYBOL 3-1
23-25 25-15 25-19 25-17 -
25.11.2018 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1
24-26 25-17 25-19 25-20 -
25.11.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-0
25-7 25-14 25-23 - -
25.11.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-15 25-20 25-16 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL OSMANCIK BLD. 2-3
23-25 25-20 25-14 21-25 10-15
02.12.2018 13:00 RIZE (PAZAR) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ FINDIKLI T. DOĞA 1-3
25-21 13-25 18-25 16-25 -
02.12.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ORDU ÇAMLIK SPOR 0-3
20-25 18-25 20-25 - -
02.12.2018 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ŞEHZADELER VOLEYBOL 0-3
19-25 23-25 22-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2018 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
09.12.2018 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-1
25-19 22-25 25-20 25-23 -
09.12.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 2-3
19-25 20-25 25-20 25-16 9-15
09.12.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ÇORUM VOLEYBOL 3-2
25-21 21-25 25-20 19-25 15-11
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2018 17:00 ORDU (ATATÜRK) 17:00 ORDU ÇAMLIK SPOR FINDIKLI T. DOĞA 3-0
25-19 25-12 25-17 - -
16.12.2018 13:00 RIZE (PAZAR) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ OSMANCIK BLD. 1-3
25-18 24-26 14-25 21-25 -
16.12.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ŞEHZADELER VOLEYBOL 1-3
27-25 23-25 21-25 23-25 -
16.12.2018 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR 3-2
25-21 18-25 22-25 25-17 15-13
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.12.2018 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL ORDU ÇAMLIK SPOR 1-3
20-25 25-19 16-25 13-25 -
23.12.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-13 26-24 25-15 - -
23.12.2018 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-22 25-20 25-18 - -
23.12.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ÇORUM (ATATÜRK) ÇORUM VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
06.01.2019 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL FINDIKLI T. DOĞA 3-0
26-24 25-19 25-13 - -
06.01.2019 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. ORDU ÇAMLIK SPOR 2-3
19-25 25-22 14-25 25-19 14-16
06.01.2019 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
23-25 22-25 22-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
RIZE (PAZAR) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
13.01.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-9 25-18 25-18 - -
13.01.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA OSMANCIK BLD. 2-3
25-22 22-25 15-25 25-13 14-16
13.01.2019 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇORUM VOLEYBOL 3-0
28-26 25-15 25-23 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 14:00 RIZE (PAZAR - MEHMET AKIF PIRIM) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR FINDIKLI T. DOĞA 0-3
26-28 20-25 24-26 - -
20.01.2019 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL ORDU ÇAMLIK SPOR 0-3
11-25 20-25 21-25 - -
20.01.2019 15:00 ÇORUM (OSMANCIK) 15:00 OSMANCIK BLD. ŞEHZADELER VOLEYBOL 3-2
25-22 20-25 25-27 25-23 15-13
20.01.2019 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
26-28 28-30 19-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
27.01.2019 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
27.01.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI T. DOĞA ÇORUM VOLEYBOL -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
RIZE (PAZAR) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ORDU ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL ŞEHZADELER VOLEYBOL -
- - - - -
03.02.2019 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR OSMANCIK BLD. -
- - - - -
03.02.2019 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF FINDIKLI T. DOĞA -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
RIZE (FINDIKLI) FINDIKLI T. DOĞA PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
06.02.2019 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
06.02.2019 17:00 ÇORUM (OSMANCIK) 17:00 OSMANCIK BLD. ÇORUM VOLEYBOL -
- - - - -
06.02.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
RIZE (PAZAR) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ŞEHZADELER VOLEYBOL -
- - - - -
10.02.2019 14:00 ÇORUM (AKKENT TOKİ) 14:00 ÇORUM VOLEYBOL ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
10.02.2019 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FINDIKLI T. DOĞA -
- - - - -
10.02.2019 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF OSMANCIK BLD. -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ÇORUM (OSMANCIK) OSMANCIK BLD. PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
17.02.2019 13:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 13:00 ŞEHZADELER VOLEYBOL CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
17.02.2019 12:00 RIZE (FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI T. DOĞA ORDU ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
17.02.2019 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
RIZE (PAZAR) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
24.02.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR ŞEHZADELER VOLEYBOL -
- - - - -
24.02.2019 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ OSMANCIK BLD. -
- - - - -
24.02.2019 12:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 12:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇORUM VOLEYBOL -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAN B.ŞEHİR BLD. 8 8 0 24 2 24.600 0.600 12.000 642.00 415 1.5470 6 2 0 0 0 0
2 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 8 7 1 22 4 21.400 0.400 5.500 636.00 396 1.6061 6 1 0 0 1 0
3 MEZOPOTAMYA 8 6 2 20 7 18.520 0.520 2.857 645.00 473 1.3636 5 1 0 0 2 0
4 MARDİN GENÇLİK SPOR 10 4 6 12 18 12.300 0.300 0.667 579.00 573 1.0105 4 0 0 0 0 6
5 CİZRE BLD. 7 4 3 13 9 12.200 0.200 1.444 513.00 459 1.1176 4 0 0 0 1 2
6 73 ŞIRNAK BLD. 9 3 6 9 18 9.200 0.200 0.500 446.00 626 0.7125 3 0 0 0 0 6
7 MEHMET AKİF ERSOY MTAL 9 2 7 6 21 6.300 0.300 0.286 416.00 580 0.7172 2 0 0 0 0 7
8 DİNAMİK GENÇLİK 9 0 9 0 27 0.100 0.100 MIN 320.00 675 0.4741 0 0 0 0 0 9
9 BİTLİS GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Bitlis Gençlik Spor ligden çekildi ve düştü.
Mardin Gençlik Spor ve Mehmet Akif Ersoy MTAL takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA -
- - - - -
27.10.2018 16:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 16:00 73 ŞIRNAK BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-15 25-18 25-13 - -
28.10.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
6-25 19-25 9-25 - -
28.10.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUŞ (YENI SALON) PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
03.11.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-10 25-14 25-17 - -
03.11.2018 13:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 13:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MEHMET AKİF ERSOY MTAL 3-0
25-14 25-23 25-6 - -
04.11.2018 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MEZOPOTAMYA CİZRE BLD. 3-1
27-29 25-21 25-20 25-17 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3
8-25 9-25 9-25 - -
11.11.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
21-25 21-25 21-25 - -
11.11.2018 13:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. MEZOPOTAMYA 0-3
18-25 13-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (MERKEZ) MEHMET AKİF ERSOY MTAL BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
17.11.2018 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-21 25-10 25-11 - -
17.11.2018 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-10 33-31 25-18 - -
18.11.2018 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MEZOPOTAMYA DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-6 25-14 25-13 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA 0-3
18-25 16-25 11-25 - -
24.11.2018 14:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
8-25 6-25 11-25 - -
25.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
2-25 6-25 10-25 - -
25.11.2018 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE BLD. MEHMET AKİF ERSOY MTAL 3-0
25-12 25-19 25-11 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
01.12.2018 15:00 MUŞ (YENI SALON) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
01.12.2018 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-12 25-8 25-9 - -
02.12.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL 73 ŞIRNAK BLD. 0-3
28-30 17-25 19-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (MERKEZ) 73 ŞIRNAK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
09.12.2018 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MEZOPOTAMYA PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 1-3
25-27 17-25 25-23 20-25 -
09.12.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
09.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MEHMET AKİF ERSOY MTAL 0-3
11-25 16-25 23-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
15.12.2018 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MEZOPOTAMYA 3-1
16-25 25-23 25-14 25-19 -
16.12.2018 HAKKARI (MERKEZ) MEHMET AKİF ERSOY MTAL MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
26.01.2019 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ATATÜRK) MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
22.12.2018 15:00 MUŞ (YENI SALON) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 17-25 25-18 23-25 -
23.12.2018 11:00 MARDIN (ARTUKLU - ATATÜRK) 11:00 MEZOPOTAMYA MEHMET AKİF ERSOY MTAL 3-0
25-15 25-12 25-14 - -
23.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3
1-25 16-25 15-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) MEZOPOTAMYA BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
05.01.2019 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 0-3
19-25 20-25 25-27 - -
05.01.2019 MUŞ (YENI SALON) PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MEHMET AKİF ERSOY MTAL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 DİNAMİK GENÇLİK 73 ŞIRNAK BLD. 0-3
22-25 22-25 22-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
13.01.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 11-25 20-25 - -
13.01.2019 13:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.02.2019 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
VAN (FEVZIÇAKMAK) VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
19.01.2019 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MEZOPOTAMYA 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-12 25-7 25-11 - -
20.01.2019 15:00 MARDIN (ARTUKLU) 15:00 MARDİN GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-9 25-9 25-2 - -
15.02.2019 12:00 MUŞ (YENI SALON) 12:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU CİZRE BLD. -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR MEHMET AKİF ERSOY MTAL -
- - - - -
27.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MEZOPOTAMYA -
- - - - -
27.01.2019 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MEZOPOTAMYA MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
02.02.2019 15:00 MUŞ (YENI SALON) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2019 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
03.02.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL CİZRE BLD. -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
06.02.2019 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
06.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
06.02.2019 13:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. MEHMET AKİF ERSOY MTAL -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
09.02.2019 15:00 MUŞ (YENI SALON) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MEZOPOTAMYA -
- - - - -
09.02.2019 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
10.02.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (KIZILTEPE) DİNAMİK GENÇLİK BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
16.02.2019 11:00 MARDIN (ARTUKLU) 11:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MEHMET AKİF ERSOY MTAL -
- - - - -
16.02.2019 15:00 MARDIN (ARTUKLU) 15:00 MEZOPOTAMYA VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2019 13:00 ŞIRNAK (MERKEZ) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
23.02.2019 14:00 VAN (FEVZIÇAKMAK) 14:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
24.02.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 MEHMET AKİF ERSOY MTAL MEZOPOTAMYA -
- - - - -
24.02.2019 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -