Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25 16-25 25-22 9-15
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 VAKIFBANK MERSİN İHTİSAS 3-1
17-25 25-12 25-21 25-23 -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 İLBANK MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-14 25-21 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 MERSİN İHTİSAS MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-21 26-24 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1
25-18 25-19 17-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ATAKENT ELİT 3 3 0 9 3 8.000 3.000 278 236 1.1780 1 1 1 0 0 0
2 MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3 2 1 8 4 7.000 2.000 258 245 1.0531 1 1 0 1 0 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 268 266 1.0075 0 0 1 0 1 1
4 HALKBANK 3 0 3 3 9 1.000 0.333 214 271 0.7897 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MUĞLA YEŞİL MARMARİS 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT HALKBANK 3-0
25-13 25-20 25-23 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MUĞLA YEŞİL MARMARİS İSTANBUL ATAKENT ELİT 2-3
25-20 25-19 14-25 14-25 14-16
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 2-3
12-25 25-21 25-23 15-25 12-15
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 HALKBANK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 1-3
9-25 25-12 20-25 15-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL ATAKENT ELİT 1-3
25-27 18-25 25-21 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 137 158 0.8671 0 1 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 130 166 0.7831 0 0 0 0 1 1
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 FETHİYE BLD. BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ VAN GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-16 19-25 17-25 22-25 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 17:00 FETHİYE BLD. KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-14 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.000 4.500 268 184 1.4565 1 2 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 5 6.000 1.400 245 255 0.9608 0 2 0 0 1 0
3 BURSA DSİ NİLÜFER 3 1 2 4 6 3.000 0.667 205 225 0.9111 1 0 0 0 1 1
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 269 0.7993 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BURSA DSİ NİLÜFER 3-1
25-21 14-25 25-20 25-20 -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3-1
25-23 24-26 25-13 25-17 -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 BURSA DSİ NİLÜFER ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 0-3
10-25 15-25 16-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-17 18-25 16-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ BURSA DSİ NİLÜFER 0-3
22-25 13-25 26-28 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK 1-3
15-25 17-25 25-19 7-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 187 1.3369 2 0 1 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.000 1.500 223 189 1.1799 1 1 0 0 0 1
3 SALİHLİ BLD. 3 1 2 6 7 4.000 0.857 272 257 1.0584 0 1 0 1 1 0
4 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 130 242 0.5372 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-0
25-11 25-17 25-8 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
18-25 25-20 25-23 25-16 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 0-3
9-25 15-25 6-25 - -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
15-25 25-13 25-22 20-25 11-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ SPOR 3-1
25-12 25-20 17-25 25-7 -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 NİLÜFER BLD. DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.000 4.500 251 148 1.6959 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.000 2.667 247 191 1.2932 2 0 0 1 0 0
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.000 0.500 148 201 0.7363 1 0 0 0 0 2
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 VAKIFBANK KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-11 25-4 25-11 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 İLBANK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 17-25 - -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-2
26-28 25-14 25-18 10-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 07 MERKEZ GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.000 2.000 195 177 1.1017 2 0 0 0 0 1
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 273 248 1.1008 1 0 1 1 0 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 230 225 1.0222 1 0 0 1 0 1
4 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 192 240 0.8000 0 0 1 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR ÇORLU BLD. 0-3
7-25 18-25 17-25 - -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN İHTİSAS 07 MERKEZ GENÇLİK 3-0
25-15 25-11 25-19 - -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 2-3
25-19 13-25 19-25 26-24 13-15
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 07 MERKEZ GENÇLİK KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR 3-0
25-11 25-18 25-14 - -
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 07 MERKEZ GENÇLİK ÇORLU BLD. 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 KIRKLARELİ ATATÜRK SPOR MERSİN İHTİSAS 3-2
25-19 23-25 25-18 19-25 15-3
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ES SPOR 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 189 1.3386 2 0 0 1 0 0
2 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3 2 1 6 4 6.000 1.500 209 201 1.0398 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR BETA 3 2 1 6 6 5.000 1.000 243 246 0.9878 0 1 1 0 0 1
4 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 182 251 0.7251 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 İZMİR BETA SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 0-3
23-25 11-25 20-25 - -
13.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İSTANBUL ES SPOR KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK 3-0
25-17 25-10 25-15 - -
14.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 22-25 13-25 - -
14.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK İZMİR BETA 1-3
25-13 14-25 15-25 14-25 -
15.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 11:00 KONYA HÜYÜK YUNUS EMRE GSK SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 1-3
25-13 12-25 16-25 19-25 -
15.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 13:00 İZMİR BETA İSTANBUL ES SPOR 3-2
21-25 13-25 25-19 27-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 266 1.0000 1 1 0 1 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 6.000 1.400 284 277 1.0253 0 2 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 287 254 1.1299 0 1 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3 0 3 2 9 0.000 0.222 225 265 0.8491 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 ARKAS SPOR KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-1
19-25 25-13 25-23 25-16 -
13.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 29-31 21-25 24-26 -
14.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 24-26 19-25 23-25 -
14.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ ARKAS SPOR 2-3
20-25 10-25 25-21 26-24 7-15
15.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 15:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
15.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 4) 17:00 ARKAS SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 17-25 25-14 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 İSTANBUL ATAKENT ELİT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 VAKIFBANK DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 15:00 ŞENTEPE AND. LİS. ADA GENÇLİK MERSİN İHTİSAS 2-3
25-23 17-25 18-25 25-20 15-17
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 17:00 İSTANBUL ES SPOR KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-4 25-20 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 FETHİYE BLD. İLBANK 2-3
25-23 25-19 16-25 13-25 11-15
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 07 MERKEZ GENÇLİK MUĞLA YEŞİL MARMARİS 3-2
27-25 20-25 25-16 15-25 15-10
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 15:00 NİLÜFER BLD. SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK 3-1
25-21 24-26 25-11 25-14 -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 17:00 MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
20-25 25-3 23-25 25-18 15-11
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL ES SPOR 3-2
25-23 24-26 26-28 25-16 15-13
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 İLBANK 07 MERKEZ GENÇLİK 3-1
26-24 25-20 22-25 25-23 -
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 NİLÜFER BLD. MERSİN GENÇLERBİRLİĞİ 2-3
25-12 21-25