Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SUSUZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO K.MARAŞ BÖLGE SPOR 3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 K.MARAŞ BÖLGE SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH BİTLİS TATVAN ELİT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 18:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BURSA BOSCH 0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 AVRUPA VOLEYBOL ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 İSTANBUL ES SPOR ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR İSTANBUL ES SPOR 0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 HALKBANK FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 16:00 FETHİYE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR SEYHAN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 İNEGÖL BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 TED ANKARA KOLEJLİLER İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK ATİKER KONYA 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 ATİKER KONYA KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ATİKER KONYA 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 14:00 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 İSTANBUL BBSK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 16:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 8) 18:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 15:00 HALKBANK K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 17:00 İSTANBUL BBSK İSTANBUL ES SPOR 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 BURSA BOSCH PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ AVRUPA VOLEYBOL 0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 11:00 BEŞİKTAŞ BURSA BOSCH 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 3) 13:00 AVRUPA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 15-25 15-25 - -