Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 254 206 1.2330 2 0 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 178 1.1685 2 0 0 0 0 1
3 MALİYE PİYANGO 3 1 2 5 6 4.000 0.833 233 225 1.0356 1 0 0 1 0 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 225 0.6178 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-18 25-19 25-9 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MALİYE PİYANGO 3-2
27-25 12-25 25-27 25-19 15-12
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 156 1.4423 3 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 5 5.000 1.200 248 219 1.1324 1 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 222 244 0.9098 1 0 0 1 0 1
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 149 225 0.6622 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 ZİRAAT BANKASI SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-22 23-25 23-25 25-12 16-14
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SEYHAN BLD. GALATASARAY 0-3
16-25 14-25 16-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-20 25-14 25-23 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.000 3.000 286 255 1.1216 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 5 6.000 1.600 292 266 1.0977 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL BBSK 3 1 2 5 6 4.000 0.833 246 250 0.9840 1 0 0 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 1 9 0.000 0.111 198 251 0.7888 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-20 25-22 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 2-3
25-23 21-25 22-25 28-26 12-15
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
28-26 22-25 17-25 22-25 -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-22 25-22 25-17 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 HALKBANK FENERBAHÇE 2-3
22-25 25-22 16-25 25-21 15-17
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 149 1.5101 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 220 223 0.9865 1 1 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 177 209 0.8469 1 0 0 0 0 2
4 PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.000 0.111 208 249 0.8353 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 ARKAS SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PEMA KOLEJİ TOFAŞ SPOR 1-3
22-25 23-25 25-23 20-25 -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ARKAS SPOR 0-3
14-25 10-25 23-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 26-24 25-16 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ARKAS SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ HALKBANK 1-3
15-25 25-21 16-25 15-25 -
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 25-14 29-31 25-22 -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3
25-20 25-20 21-25 24-26 11-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-15 25-15 25-23 - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 20-25 - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
18-25 21-25 18-25 - -
23.06.2019 12:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 25-18 25-22 23-25 13-15
23.06.2019 14:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-19 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 254 206 1.2330 2 0 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 178 1.1685 2 0 0 0 0 1
3 MALİYE PİYANGO 3 1 2 5 6 4.000 0.833 233 225 1.0356 1 0 0 1 0 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 225 0.6178 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-18 25-19 25-9 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MALİYE PİYANGO 3-2
27-25 12-25 25-27 25-19 15-12
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 156 1.4423 3 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 5 5.000 1.200 248 219 1.1324 1 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 222 244 0.9098 1 0 0 1 0 1
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 149 225 0.6622 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 ZİRAAT BANKASI SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-22 23-25 23-25 25-12 16-14
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SEYHAN BLD. GALATASARAY 0-3
16-25 14-25 16-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-20 25-14 25-23 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.000 3.000 286 255 1.1216 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 5 6.000 1.600 292 266 1.0977 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL BBSK 3 1 2 5 6 4.000 0.833 246 250 0.9840 1 0 0 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 1 9 0.000 0.111 198 251 0.7888 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-20 25-22 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 2-3
25-23 21-25 22-25 28-26 12-15
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
28-26 22-25 17-25 22-25 -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-22 25-22 25-17 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 HALKBANK FENERBAHÇE 2-3
22-25 25-22 16-25 25-21 15-17
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 149 1.5101 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 220 223 0.9865 1 1 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 177 209 0.8469 1 0 0 0 0 2
4 PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.000 0.111 208 249 0.8353 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 ARKAS SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PEMA KOLEJİ TOFAŞ SPOR 1-3
22-25 23-25 25-23 20-25 -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ARKAS SPOR 0-3
14-25 10-25 23-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 26-24 25-16 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ARKAS SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ HALKBANK 1-3
15-25 25-21 16-25 15-25 -
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 25-14 29-31 25-22 -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3
25-20 25-20 21-25 24-26 11-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-15 25-15 25-23 - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 20-25 - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
18-25 21-25 18-25 - -
23.06.2019 12:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 25-18 25-22 23-25 13-15
23.06.2019 14:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-19 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 254 206 1.2330 2 0 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 178 1.1685 2 0 0 0 0 1
3 MALİYE PİYANGO 3 1 2 5 6 4.000 0.833 233 225 1.0356 1 0 0 1 0 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 225 0.6178 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-18 25-19 25-9 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MALİYE PİYANGO 3-2
27-25 12-25 25-27 25-19 15-12
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 156 1.4423 3 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 5 5.000 1.200 248 219 1.1324 1 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 222 244 0.9098 1 0 0 1 0 1
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 149 225 0.6622 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 ZİRAAT BANKASI SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-22 23-25 23-25 25-12 16-14
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SEYHAN BLD. GALATASARAY 0-3
16-25 14-25 16-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-20 25-14 25-23 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.000 3.000 286 255 1.1216 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 5 6.000 1.600 292 266 1.0977 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL BBSK 3 1 2 5 6 4.000 0.833 246 250 0.9840 1 0 0 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 1 9 0.000 0.111 198 251 0.7888 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-20 25-22 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 2-3
25-23 21-25 22-25 28-26 12-15
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
28-26 22-25 17-25 22-25 -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-22 25-22 25-17 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 HALKBANK FENERBAHÇE 2-3
22-25 25-22 16-25 25-21 15-17
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 149 1.5101 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 220 223 0.9865 1 1 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 177 209 0.8469 1 0 0 0 0 2
4 PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.000 0.111 208 249 0.8353 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 ARKAS SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PEMA KOLEJİ TOFAŞ SPOR 1-3
22-25 23-25 25-23 20-25 -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ARKAS SPOR 0-3
14-25 10-25 23-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 26-24 25-16 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ARKAS SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ HALKBANK 1-3
15-25 25-21 16-25 15-25 -
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 25-14 29-31 25-22 -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3
25-20 25-20 21-25 24-26 11-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-15 25-15 25-23 - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 20-25 - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
18-25 21-25 18-25 - -
23.06.2019 12:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 25-18 25-22 23-25 13-15
23.06.2019 14:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-19 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 254 206 1.2330 2 0 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 178 1.1685 2 0 0 0 0 1
3 MALİYE PİYANGO 3 1 2 5 6 4.000 0.833 233 225 1.0356 1 0 0 1 0 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 225 0.6178 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-18 25-19 25-9 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MALİYE PİYANGO 3-2
27-25 12-25 25-27 25-19 15-12
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 156 1.4423 3 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 5 5.000 1.200 248 219 1.1324 1 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 222 244 0.9098 1 0 0 1 0 1
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 149 225 0.6622 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 ZİRAAT BANKASI SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-22 23-25 23-25 25-12 16-14
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SEYHAN BLD. GALATASARAY 0-3
16-25 14-25 16-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-20 25-14 25-23 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.000 3.000 286 255 1.1216 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 5 6.000 1.600 292 266 1.0977 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL BBSK 3 1 2 5 6 4.000 0.833 246 250 0.9840 1 0 0 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 1 9 0.000 0.111 198 251 0.7888 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-20 25-22 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 2-3
25-23 21-25 22-25 28-26 12-15
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
28-26 22-25 17-25 22-25 -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-22 25-22 25-17 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 HALKBANK FENERBAHÇE 2-3
22-25 25-22 16-25 25-21 15-17
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 149 1.5101 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 220 223 0.9865 1 1 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 177 209 0.8469 1 0 0 0 0 2
4 PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.000 0.111 208 249 0.8353 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 ARKAS SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PEMA KOLEJİ TOFAŞ SPOR 1-3
22-25 23-25 25-23 20-25 -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ARKAS SPOR 0-3
14-25 10-25 23-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 26-24 25-16 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ARKAS SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ HALKBANK 1-3
15-25 25-21 16-25 15-25 -
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 25-14 29-31 25-22 -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3
25-20 25-20 21-25 24-26 11-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-15 25-15 25-23 - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 20-25 - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
18-25 21-25 18-25 - -
23.06.2019 12:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 25-18 25-22 23-25 13-15
23.06.2019 14:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-19 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 254 206 1.2330 2 0 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 178 1.1685 2 0 0 0 0 1
3 MALİYE PİYANGO 3 1 2 5 6 4.000 0.833 233 225 1.0356 1 0 0 1 0 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 225 0.6178 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-18 25-19 25-9 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MALİYE PİYANGO 3-2
27-25 12-25 25-27 25-19 15-12
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 156 1.4423 3 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 5 5.000 1.200 248 219 1.1324 1 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 222 244 0.9098 1 0 0 1 0 1
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 149 225 0.6622 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 ZİRAAT BANKASI SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-22 23-25 23-25 25-12 16-14
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 SEYHAN BLD. GALATASARAY 0-3
16-25 14-25 16-25 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-20 25-14 25-23 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.000 3.000 286 255 1.1216 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 5 6.000 1.600 292 266 1.0977 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL BBSK 3 1 2 5 6 4.000 0.833 246 250 0.9840 1 0 0 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 1 9 0.000 0.111 198 251 0.7888 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-20 25-22 - -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 2-3
25-23 21-25 22-25 28-26 12-15
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
28-26 22-25 17-25 22-25 -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-22 25-22 25-17 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 13:00 HALKBANK FENERBAHÇE 2-3
22-25 25-22 16-25 25-21 15-17
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 149 1.5101 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 220 223 0.9865 1 1 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 177 209 0.8469 1 0 0 0 0 2
4 PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.000 0.111 208 249 0.8353 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 ARKAS SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
18.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 PEMA KOLEJİ TOFAŞ SPOR 1-3
22-25 23-25 25-23 20-25 -
19.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ARKAS SPOR 0-3
14-25 10-25 23-25 - -
19.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 26-24 25-16 - -
20.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 13:00 ARKAS SPOR PEMA KOLEJİ 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 11:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ HALKBANK 1-3
15-25 25-21 16-25 15-25 -
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 25-14 29-31 25-22 -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3
25-20 25-20 21-25 24-26 11-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-15 25-15 25-23 - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 20-25 - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
18-25 21-25 18-25 - -
23.06.2019 12:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 25-18 25-22 23-25 13-15
23.06.2019 14:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-19 25-21 -