Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 226 166 1.3614 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 233 197 1.1827 1 1 0 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 4 6 3 0.667 210 209 1.0048 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA DHMİ 3 0 3 0 9 0 MIN 128 225 0.5689 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI ANKARA DHMİ 3-0
25-18 25-17 25-15 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1
27-25 25-14 18-25 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3
13-25 18-25 22-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ANKARA DHMİ VAKIFBANK 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ANKARA DHMİ 3-0
25-21 25-11 25-7 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 3-0
26-24 25-17 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 259 200 1.2950 2 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 3 2 1 6 4 6 1.500 231 222 1.0405 1 1 0 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 252 233 1.0815 1 0 0 0 2 0
4 ADANA DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-19 25-14 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-16 20-25 25-22 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-23 25-27 28-30 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ADANA DSİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 29-27 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 114 1.9737 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6 1.500 214 201 1.0647 1 1 0 0 0 1
3 ARKAS SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 189 234 0.8077 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-8 25-18 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-14 25-17 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 5-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KARAYOLLARI 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-15 26-24 25-21 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 FENERBAHÇE KARAYOLLARI 3-0
25-13 25-10 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 148 1.6757 2 1 0 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 5 1.400 242 248 0.9758 1 0 1 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 211 1.0711 1 0 0 1 0 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.5156 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 GALATASARAY SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-10 25-8 25-16 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-14 22-25 25-22 18-25 13-15
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY 1-3
12-25 25-23 18-25 11-25 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 17-25 5-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-22 25-8 25-17 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0
25-13 25-21 25-14 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0
28-26 25-20 25-23 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GALATASARAY KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 21-25 25-17 25-22 -
12.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-16 25-15 25-21 - -
13.06.2019 11:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
13.06.2019 13:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 2-3
25-21 9-25 20-25 25-12 6-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 226 166 1.3614 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 233 197 1.1827 1 1 0 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 4 6 3 0.667 210 209 1.0048 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA DHMİ 3 0 3 0 9 0 MIN 128 225 0.5689 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI ANKARA DHMİ 3-0
25-18 25-17 25-15 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1
27-25 25-14 18-25 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3
13-25 18-25 22-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ANKARA DHMİ VAKIFBANK 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ANKARA DHMİ 3-0
25-21 25-11 25-7 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 3-0
26-24 25-17 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 259 200 1.2950 2 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 3 2 1 6 4 6 1.500 231 222 1.0405 1 1 0 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 252 233 1.0815 1 0 0 0 2 0
4 ADANA DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-19 25-14 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-16 20-25 25-22 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-23 25-27 28-30 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ADANA DSİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 29-27 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 114 1.9737 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6 1.500 214 201 1.0647 1 1 0 0 0 1
3 ARKAS SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 189 234 0.8077 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-8 25-18 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-14 25-17 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 5-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KARAYOLLARI 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-15 26-24 25-21 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 FENERBAHÇE KARAYOLLARI 3-0
25-13 25-10 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 148 1.6757 2 1 0 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 5 1.400 242 248 0.9758 1 0 1 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 211 1.0711 1 0 0 1 0 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.5156 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 GALATASARAY SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-10 25-8 25-16 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-14 22-25 25-22 18-25 13-15
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY 1-3
12-25 25-23 18-25 11-25 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 17-25 5-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-22 25-8 25-17 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0
25-13 25-21 25-14 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0
28-26 25-20 25-23 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GALATASARAY KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 21-25 25-17 25-22 -
12.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-16 25-15 25-21 - -
13.06.2019 11:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
13.06.2019 13:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 2-3
25-21 9-25 20-25 25-12 6-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 226 166 1.3614 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 233 197 1.1827 1 1 0 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 4 6 3 0.667 210 209 1.0048 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA DHMİ 3 0 3 0 9 0 MIN 128 225 0.5689 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI ANKARA DHMİ 3-0
25-18 25-17 25-15 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1
27-25 25-14 18-25 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3
13-25 18-25 22-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ANKARA DHMİ VAKIFBANK 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ANKARA DHMİ 3-0
25-21 25-11 25-7 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 3-0
26-24 25-17 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 259 200 1.2950 2 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 3 2 1 6 4 6 1.500 231 222 1.0405 1 1 0 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 252 233 1.0815 1 0 0 0 2 0
4 ADANA DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-19 25-14 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-16 20-25 25-22 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-23 25-27 28-30 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ADANA DSİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 29-27 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 114 1.9737 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6 1.500 214 201 1.0647 1 1 0 0 0 1
3 ARKAS SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 189 234 0.8077 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-8 25-18 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-14 25-17 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 5-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KARAYOLLARI 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-15 26-24 25-21 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 FENERBAHÇE KARAYOLLARI 3-0
25-13 25-10 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 148 1.6757 2 1 0 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 5 1.400 242 248 0.9758 1 0 1 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 211 1.0711 1 0 0 1 0 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.5156 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 GALATASARAY SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-10 25-8 25-16 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-14 22-25 25-22 18-25 13-15
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY 1-3
12-25 25-23 18-25 11-25 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 17-25 5-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-22 25-8 25-17 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0
25-13 25-21 25-14 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0
28-26 25-20 25-23 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GALATASARAY KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 21-25 25-17 25-22 -
12.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-16 25-15 25-21 - -
13.06.2019 11:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
13.06.2019 13:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 2-3
25-21 9-25 20-25 25-12 6-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 226 166 1.3614 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 233 197 1.1827 1 1 0 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 4 6 3 0.667 210 209 1.0048 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA DHMİ 3 0 3 0 9 0 MIN 128 225 0.5689 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI ANKARA DHMİ 3-0
25-18 25-17 25-15 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1
27-25 25-14 18-25 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3
13-25 18-25 22-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ANKARA DHMİ VAKIFBANK 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ANKARA DHMİ 3-0
25-21 25-11 25-7 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 3-0
26-24 25-17 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 259 200 1.2950 2 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 3 2 1 6 4 6 1.500 231 222 1.0405 1 1 0 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 252 233 1.0815 1 0 0 0 2 0
4 ADANA DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-19 25-14 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-16 20-25 25-22 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-23 25-27 28-30 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ADANA DSİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 29-27 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 114 1.9737 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6 1.500 214 201 1.0647 1 1 0 0 0 1
3 ARKAS SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 189 234 0.8077 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-8 25-18 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-14 25-17 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 5-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KARAYOLLARI 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-15 26-24 25-21 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 FENERBAHÇE KARAYOLLARI 3-0
25-13 25-10 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 148 1.6757 2 1 0 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 5 1.400 242 248 0.9758 1 0 1 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 211 1.0711 1 0 0 1 0 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.5156 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 GALATASARAY SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-10 25-8 25-16 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-14 22-25 25-22 18-25 13-15
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY 1-3
12-25 25-23 18-25 11-25 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 17-25 5-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-22 25-8 25-17 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0
25-13 25-21 25-14 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0
28-26 25-20 25-23 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GALATASARAY KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 21-25 25-17 25-22 -
12.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-16 25-15 25-21 - -
13.06.2019 11:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
13.06.2019 13:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 2-3
25-21 9-25 20-25 25-12 6-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 226 166 1.3614 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 233 197 1.1827 1 1 0 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 4 6 3 0.667 210 209 1.0048 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA DHMİ 3 0 3 0 9 0 MIN 128 225 0.5689 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI ANKARA DHMİ 3-0
25-18 25-17 25-15 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1
27-25 25-14 18-25 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3
13-25 18-25 22-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ANKARA DHMİ VAKIFBANK 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 HALKBANK ANKARA DHMİ 3-0
25-21 25-11 25-7 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 3-0
26-24 25-17 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 259 200 1.2950 2 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 3 2 1 6 4 6 1.500 231 222 1.0405 1 1 0 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 252 233 1.0815 1 0 0 0 2 0
4 ADANA DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-19 25-14 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-16 20-25 25-22 25-18 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
18-25 25-23 25-27 28-30 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 ADANA DSİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ADANA DSİ 3-0
25-12 25-11 25-10 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 29-27 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 114 1.9737 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6 1.500 214 201 1.0647 1 1 0 0 0 1
3 ARKAS SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 189 234 0.8077 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-8 25-18 25-11 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 25-14 25-17 -
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 5-25 - -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KARAYOLLARI 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 12:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0
25-15 26-24 25-21 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 FENERBAHÇE KARAYOLLARI 3-0
25-13 25-10 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 148 1.6757 2 1 0 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 5 1.400 242 248 0.9758 1 0 1 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 211 1.0711 1 0 0 1 0 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.5156 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 GALATASARAY SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-10 25-8 25-16 - -
08.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-14 22-25 25-22 18-25 13-15
09.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY 1-3
12-25 25-23 18-25 11-25 -
09.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 17-25 5-25 - -
10.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-22 25-8 25-17 - -
10.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 6) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0
25-13 25-21 25-14 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 12:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-0
25-13 26-24 26-24 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 1) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
11.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0
28-26 25-20 25-23 - -
11.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 GALATASARAY KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 21-25 25-17 25-22 -
12.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-16 25-15 25-21 - -
13.06.2019 11:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
13.06.2019 13:00 TVF - YouTube KOCAELI (FUAR - SAHA 2) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 2-3
25-21 9-25 20-25 25-12 6-15