Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.1667 1 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 4 4 3 1.000 184 184 1.0000 0 1 0 0 1 0
3 BAHÇELİEVLER BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 144 169 0.8521 0 0 0 0 1 1
Gaziantep Merinos müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARŞIYAKA 0-3
20-25 22-25 18-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 27-25 23-25 25-22 -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-22 19-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 124 1.8145 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 181 1.0718 2 0 0 0 0 1
3 TEPABAŞI GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 188 254 0.7402 0 0 1 0 0 2
4 KARAYOLLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 205 253 0.8103 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 VAKIFBANK TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-9 25-12 - -
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 KARAYOLLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
19.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK 0-3
17-25 16-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 TEPABAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 3-2
16-25 25-23 26-24 21-25 15-7
20.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-21 25-18 25-13 - -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-10 25-14 25-23 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 2 1 8 4 7 2.000 279 246 1.1341 1 1 0 1 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 5 6 1.600 299 250 1.1960 1 0 1 1 0 0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 280 260 1.0769 1 0 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-13 25-14 25-10 - -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-2
33-31 22-25 25-15 18-25 15-11
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK GALATASARAY 3-2
26-28 25-17 25-21 26-28 15-12
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR FENERBAHÇE 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-6 25-12 25-13 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1
25-19 21-25 26-24 26-24 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 3 8 3.000 270 250 1.0800 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 5 5 1.400 264 235 1.1234 1 0 1 0 1 0
3 HALKBANK 3 1 2 7 7 5 1.000 274 282 0.9716 0 1 0 2 0 0
4 TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 3 1 9 0 0.111 205 246 0.8333 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 HALKBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-21 18-25 25-18 25-14 -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1
25-18 25-23 15-25 25-21 -
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-2
18-25 25-18 25-10 19-25 15-10
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI ECZACIBAŞI 0-3
23-25 21-25 26-28 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 2-3
20-25 25-17 15-25 25-20 8-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 KARŞIYAKA İLBANK 2-3
25-22 21-25 26-24 15-25 7-15
21.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-21 25-17 30-28 - -
21.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 2-3
25-15 18-25 15-25 25-13 12-15
21.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
22.06.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
22.06.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
24.06.2019 12:00 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 23-25 25-23 19-25 15-10
24.06.2019 14:30 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
25-17 25-7 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.1667 1 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 4 4 3 1.000 184 184 1.0000 0 1 0 0 1 0
3 BAHÇELİEVLER BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 144 169 0.8521 0 0 0 0 1 1
Gaziantep Merinos müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARŞIYAKA 0-3
20-25 22-25 18-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 27-25 23-25 25-22 -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-22 19-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 124 1.8145 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 181 1.0718 2 0 0 0 0 1
3 TEPABAŞI GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 188 254 0.7402 0 0 1 0 0 2
4 KARAYOLLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 205 253 0.8103 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 VAKIFBANK TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-9 25-12 - -
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 KARAYOLLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
19.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK 0-3
17-25 16-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 TEPABAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 3-2
16-25 25-23 26-24 21-25 15-7
20.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-21 25-18 25-13 - -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-10 25-14 25-23 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 2 1 8 4 7 2.000 279 246 1.1341 1 1 0 1 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 5 6 1.600 299 250 1.1960 1 0 1 1 0 0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 280 260 1.0769 1 0 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-13 25-14 25-10 - -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-2
33-31 22-25 25-15 18-25 15-11
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK GALATASARAY 3-2
26-28 25-17 25-21 26-28 15-12
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR FENERBAHÇE 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-6 25-12 25-13 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1
25-19 21-25 26-24 26-24 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 3 8 3.000 270 250 1.0800 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 5 5 1.400 264 235 1.1234 1 0 1 0 1 0
3 HALKBANK 3 1 2 7 7 5 1.000 274 282 0.9716 0 1 0 2 0 0
4 TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 3 1 9 0 0.111 205 246 0.8333 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 HALKBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-21 18-25 25-18 25-14 -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1
25-18 25-23 15-25 25-21 -
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-2
18-25 25-18 25-10 19-25 15-10
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI ECZACIBAŞI 0-3
23-25 21-25 26-28 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 2-3
20-25 25-17 15-25 25-20 8-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 KARŞIYAKA İLBANK 2-3
25-22 21-25 26-24 15-25 7-15
21.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-21 25-17 30-28 - -
21.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 2-3
25-15 18-25 15-25 25-13 12-15
21.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
22.06.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
22.06.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
24.06.2019 12:00 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 23-25 25-23 19-25 15-10
24.06.2019 14:30 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
25-17 25-7 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.1667 1 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 4 4 3 1.000 184 184 1.0000 0 1 0 0 1 0
3 BAHÇELİEVLER BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 144 169 0.8521 0 0 0 0 1 1
Gaziantep Merinos müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARŞIYAKA 0-3
20-25 22-25 18-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 27-25 23-25 25-22 -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-22 19-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 124 1.8145 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 181 1.0718 2 0 0 0 0 1
3 TEPABAŞI GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 188 254 0.7402 0 0 1 0 0 2
4 KARAYOLLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 205 253 0.8103 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 VAKIFBANK TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-9 25-12 - -
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 KARAYOLLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
19.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK 0-3
17-25 16-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 TEPABAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 3-2
16-25 25-23 26-24 21-25 15-7
20.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-21 25-18 25-13 - -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-10 25-14 25-23 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 2 1 8 4 7 2.000 279 246 1.1341 1 1 0 1 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 5 6 1.600 299 250 1.1960 1 0 1 1 0 0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 280 260 1.0769 1 0 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-13 25-14 25-10 - -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-2
33-31 22-25 25-15 18-25 15-11
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK GALATASARAY 3-2
26-28 25-17 25-21 26-28 15-12
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR FENERBAHÇE 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-6 25-12 25-13 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1
25-19 21-25 26-24 26-24 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 3 8 3.000 270 250 1.0800 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 5 5 1.400 264 235 1.1234 1 0 1 0 1 0
3 HALKBANK 3 1 2 7 7 5 1.000 274 282 0.9716 0 1 0 2 0 0
4 TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 3 1 9 0 0.111 205 246 0.8333 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 HALKBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-21 18-25 25-18 25-14 -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1
25-18 25-23 15-25 25-21 -
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-2
18-25 25-18 25-10 19-25 15-10
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI ECZACIBAŞI 0-3
23-25 21-25 26-28 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 2-3
20-25 25-17 15-25 25-20 8-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 KARŞIYAKA İLBANK 2-3
25-22 21-25 26-24 15-25 7-15
21.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-21 25-17 30-28 - -
21.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 2-3
25-15 18-25 15-25 25-13 12-15
21.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
22.06.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
22.06.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
24.06.2019 12:00 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 23-25 25-23 19-25 15-10
24.06.2019 14:30 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
25-17 25-7 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.1667 1 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 4 4 3 1.000 184 184 1.0000 0 1 0 0 1 0
3 BAHÇELİEVLER BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 144 169 0.8521 0 0 0 0 1 1
Gaziantep Merinos müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARŞIYAKA 0-3
20-25 22-25 18-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 27-25 23-25 25-22 -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-22 19-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 124 1.8145 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 181 1.0718 2 0 0 0 0 1
3 TEPABAŞI GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 188 254 0.7402 0 0 1 0 0 2
4 KARAYOLLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 205 253 0.8103 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 VAKIFBANK TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-9 25-12 - -
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 KARAYOLLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
19.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK 0-3
17-25 16-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 TEPABAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 3-2
16-25 25-23 26-24 21-25 15-7
20.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-21 25-18 25-13 - -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-10 25-14 25-23 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 2 1 8 4 7 2.000 279 246 1.1341 1 1 0 1 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 5 6 1.600 299 250 1.1960 1 0 1 1 0 0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 280 260 1.0769 1 0 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-13 25-14 25-10 - -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-2
33-31 22-25 25-15 18-25 15-11
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK GALATASARAY 3-2
26-28 25-17 25-21 26-28 15-12
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR FENERBAHÇE 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-6 25-12 25-13 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1
25-19 21-25 26-24 26-24 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 3 8 3.000 270 250 1.0800 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 5 5 1.400 264 235 1.1234 1 0 1 0 1 0
3 HALKBANK 3 1 2 7 7 5 1.000 274 282 0.9716 0 1 0 2 0 0
4 TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 3 1 9 0 0.111 205 246 0.8333 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 HALKBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-21 18-25 25-18 25-14 -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1
25-18 25-23 15-25 25-21 -
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-2
18-25 25-18 25-10 19-25 15-10
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI ECZACIBAŞI 0-3
23-25 21-25 26-28 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 2-3
20-25 25-17 15-25 25-20 8-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 KARŞIYAKA İLBANK 2-3
25-22 21-25 26-24 15-25 7-15
21.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-21 25-17 30-28 - -
21.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 2-3
25-15 18-25 15-25 25-13 12-15
21.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
22.06.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
22.06.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
24.06.2019 12:00 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 23-25 25-23 19-25 15-10
24.06.2019 14:30 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
25-17 25-7 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.1667 1 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 4 4 3 1.000 184 184 1.0000 0 1 0 0 1 0
3 BAHÇELİEVLER BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 144 169 0.8521 0 0 0 0 1 1
Gaziantep Merinos müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 BAHÇELİEVLER BLD. KARŞIYAKA 0-3
20-25 22-25 18-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 27-25 23-25 25-22 -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-22 19-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 124 1.8145 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 181 1.0718 2 0 0 0 0 1
3 TEPABAŞI GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 188 254 0.7402 0 0 1 0 0 2
4 KARAYOLLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 205 253 0.8103 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 VAKIFBANK TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-9 25-12 - -
18.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 KARAYOLLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
19.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK 0-3
17-25 16-25 11-25 - -
19.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 TEPABAŞI GENÇLİK KARAYOLLARI 3-2
16-25 25-23 26-24 21-25 15-7
20.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPABAŞI GENÇLİK 3-0
25-21 25-18 25-13 - -
20.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-10 25-14 25-23 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 2 1 8 4 7 2.000 279 246 1.1341 1 1 0 1 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 5 6 1.600 299 250 1.1960 1 0 1 1 0 0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 280 260 1.0769 1 0 1 0 1 0
4 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-13 25-14 25-10 - -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-2
33-31 22-25 25-15 18-25 15-11
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK GALATASARAY 3-2
26-28 25-17 25-21 26-28 15-12
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR FENERBAHÇE 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 İLBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-6 25-12 25-13 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1
25-19 21-25 26-24 26-24 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 3 8 3.000 270 250 1.0800 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 5 5 1.400 264 235 1.1234 1 0 1 0 1 0
3 HALKBANK 3 1 2 7 7 5 1.000 274 282 0.9716 0 1 0 2 0 0
4 TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 3 1 9 0 0.111 205 246 0.8333 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 HALKBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-21 18-25 25-18 25-14 -
18.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1
25-18 25-23 15-25 25-21 -
19.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-2
18-25 25-18 25-10 19-25 15-10
19.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI ECZACIBAŞI 0-3
23-25 21-25 26-28 - -
20.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
20.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 2-3
20-25 25-17 15-25 25-20 8-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 11:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 KARŞIYAKA İLBANK 2-3
25-22 21-25 26-24 15-25 7-15
21.06.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-21 25-17 30-28 - -
21.06.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 2-3
25-15 18-25 15-25 25-13 12-15
21.06.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
22.06.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
22.06.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
24.06.2019 12:00 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 23-25 25-23 19-25 15-10
24.06.2019 14:30 TVF - YouTube İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
25-17 25-7 25-16 - -