Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası (Kadınlar)

Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 İZMİT MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 KOCAELİ ANKA NICOMEDIA MASTERS 2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 BAŞKENT VETERANLAR UMTES GROUP 2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 İZMİT MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİR VETERAN KOCAELİ ANKA 0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 KOCAELİ ANKA İZMİT MASTERS 2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN İZMİR VETERAN 2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİT MASTERS İZMİR VETERAN 2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS UMTES GROUP 1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 BAŞKENT VETERANLAR KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS NICOMEDIA MASTERS 1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 UMTES GROUP BAŞKENT VETERANLAR 2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS UMTES GROUP 2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 NICOMEDIA MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER MUĞLASPOR 0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN BAŞKENT SPOR 2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BAŞKENT SPOR YAŞAMKENT İLKER 0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 MUĞLASPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 BAŞKENT SPOR MUĞLASPOR 0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 YAŞAMKENT İLKER GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 MUĞLASPOR YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 BAŞKENT SPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER BAŞKENT SPOR 2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN MUĞLASPOR 2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MUĞLASPOR BAŞKENT SPOR 2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 GÖZTEPE VETERAN YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-6 25-6 - - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 İZMİT MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 KOCAELİ ANKA NICOMEDIA MASTERS 2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 BAŞKENT VETERANLAR UMTES GROUP 2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 İZMİT MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİR VETERAN KOCAELİ ANKA 0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 KOCAELİ ANKA İZMİT MASTERS 2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN İZMİR VETERAN 2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİT MASTERS İZMİR VETERAN 2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS UMTES GROUP 1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 BAŞKENT VETERANLAR KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS NICOMEDIA MASTERS 1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 UMTES GROUP BAŞKENT VETERANLAR 2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS UMTES GROUP 2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 NICOMEDIA MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER MUĞLASPOR 0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN BAŞKENT SPOR 2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BAŞKENT SPOR YAŞAMKENT İLKER 0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 MUĞLASPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 BAŞKENT SPOR MUĞLASPOR 0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 YAŞAMKENT İLKER GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 MUĞLASPOR YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 BAŞKENT SPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER BAŞKENT SPOR 2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN MUĞLASPOR 2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MUĞLASPOR BAŞKENT SPOR 2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 GÖZTEPE VETERAN YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-6 25-6 - - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 İZMİT MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 KOCAELİ ANKA NICOMEDIA MASTERS 2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 BAŞKENT VETERANLAR UMTES GROUP 2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 İZMİT MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİR VETERAN KOCAELİ ANKA 0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 KOCAELİ ANKA İZMİT MASTERS 2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN İZMİR VETERAN 2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİT MASTERS İZMİR VETERAN 2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS UMTES GROUP 1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 BAŞKENT VETERANLAR KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS NICOMEDIA MASTERS 1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 UMTES GROUP BAŞKENT VETERANLAR 2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS UMTES GROUP 2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 NICOMEDIA MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER MUĞLASPOR 0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN BAŞKENT SPOR 2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BAŞKENT SPOR YAŞAMKENT İLKER 0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 MUĞLASPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 BAŞKENT SPOR MUĞLASPOR 0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 YAŞAMKENT İLKER GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 MUĞLASPOR YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 BAŞKENT SPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER BAŞKENT SPOR 2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN MUĞLASPOR 2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MUĞLASPOR BAŞKENT SPOR 2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 GÖZTEPE VETERAN YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-6 25-6 - - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 İZMİT MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 KOCAELİ ANKA NICOMEDIA MASTERS 2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019 18:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 18:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 BAŞKENT VETERANLAR UMTES GROUP 2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 İZMİT MASTERS ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİR VETERAN KOCAELİ ANKA 0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 14:00 KOCAELİ ANKA İZMİT MASTERS 2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 15:00 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN İZMİR VETERAN 2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 10:00 KOCAELİ ANKA ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 11:00 İZMİT MASTERS İZMİR VETERAN 2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 NICOMEDIA MASTERS UMTES GROUP 1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 BAŞKENT VETERANLAR KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 16:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS NICOMEDIA MASTERS 1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 17:00 UMTES GROUP BAŞKENT VETERANLAR 2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019 12:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 12:00 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS UMTES GROUP 2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019 13:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 7) 13:00 NICOMEDIA MASTERS BAŞKENT VETERANLAR 2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER MUĞLASPOR 0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN BAŞKENT SPOR 2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 BAŞKENT SPOR YAŞAMKENT İLKER 0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 MUĞLASPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 BAŞKENT SPOR MUĞLASPOR 0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 YAŞAMKENT İLKER GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019 16:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 16:00 MUĞLASPOR YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019 17:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 17:00 BAŞKENT SPOR GÖZTEPE VETERAN 0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019 10:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 10:00 YAŞAMKENT İLKER BAŞKENT SPOR 2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019 11:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 11:00 GÖZTEPE VETERAN MUĞLASPOR 2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019 14:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 14:00 MUĞLASPOR BAŞKENT SPOR 2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019 15:00 KOCAELI (FUAR - SAHA 5) 15:00 GÖZTEPE VETERAN YAŞAMKENT İLKER 2-0
25-6 25-6 - - -