Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası (Erkekler)

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ACAR SPOR 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 127 1.2362 0 0 0 0 0 0
2 BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ 3 2 1 5 2 5.000 2.500 157 110 1.4273 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 122 137 0.8905 0 0 0 0 0 0
4 ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR 3 0 3 0 6 0.000 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİR ACAR SPOR-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-9 25-19 - - -
21.06.2019-11:00
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ-ESKİŞEHİR MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-13 25-17 - - -
21.06.2019-14:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİR ACAR SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
22-25 20-25 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
8-25 15-25 - - -
22.06.2019-10:00
ESKİŞEHİR MASTERS-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 25-18 - - -
22.06.2019-11:00
İZMİR ACAR SPOR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
17-25 25-19 - - 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 0 0 0 0 0 0
2 CAAN SPOR BBV 3 2 1 4 3 4.000 1.333 147 127 1.1575 0 0 0 0 0 0
3 POWER VOLLEY 3 1 2 2 4 2.000 0.500 112 143 0.7832 0 0 0 0 0 0
4 İZMİT SANAT 3 0 3 1 6 1.000 0.167 101 165 0.6121 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
POWER VOLLEY-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-13:00
CAAN SPOR BBV-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
16-25 17-25 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-14 25-13 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİT SANAT-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
1-2
26-24 14-25 - - 3-15
22.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-6 25-9 - - -
22.06.2019-13:00
POWER VOLLEY-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 20-25 - - -
22.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-13 - - -
22.06.2019-16:00
POWER VOLLEY-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-27 28-26 - - 15-10
22.06.2019-17:00
İZMİR ACAR SPOR-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-18 22-25 - - 15-9
22.06.2019-18:00
BÜYÜKDERE-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-14 - - -
23.06.2019-10:00
İZMİT SANAT-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-18 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
ESKİŞEHİR MASTERS-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-21 - - -
23.06.2019-12:00
CAAN SPOR BBV-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 12-25 - - -
23.06.2019-13:00
İZMİR ACAR SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
25-27 19-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 2 1 4 3 4.000 1.333 149 149 1.0000 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 3 1 2 2 4 2.000 0.500 132 149 0.8859 0 0 0 0 0 0
4 KAYA YAPI GRUP 3 0 3 1 6 1.000 0.167 123 163 0.7546 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-11:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
25-27 21-25 - - -
21.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-10 25-13 - - -
21.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
21-25 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
22-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
KAYA YAPI GRUP-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
20-25 25-20 - - 8-15
22.06.2019-12:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
13-25 20-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARTALLAR 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 62 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 BURSA VEDS 2 1 1 2 2 2.000 1.000 81 75 1.0800 0 0 0 0 0 0
3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 0 2 0 4 0.000 MIN 56 100 0.5600 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
12-25 13-25 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-16 25-15 - - -
22.06.2019-13:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 11-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 2 6.000 3.000 169 135 1.2519 0 0 0 0 0 0
2 İZMİR KARTALLAR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 132 116 1.1379 0 0 0 0 0 0
3 BURSA VEDS 3 1 2 3 5 3.000 0.600 155 159 0.9748 0 0 0 0 0 0
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 0 3 2 6 2.000 0.333 125 171 0.7310 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-20 18-25 - - 15-13
22.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-14 25-15 - - -
23.06.2019-11:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 17-25 - - -
23.06.2019-12:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
25-21 16-25 - - 4-15
23.06.2019-14:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
17-25 25-20 - - 9-15
23.06.2019-15:00
BÜYÜKDERE-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-15 25-17 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYA YAPI GRUP 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 68 1.4706 0 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 1 1 2 2 2.000 1.000 86 92 0.9348 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 74 100 0.7400 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-18:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 22-25 - - -
23.06.2019-10:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-17 25-15 - - -
23.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
15-25 21-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU VOLEYBOL 3 2 1 5 2 5.000 2.500 150 123 1.2195 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜK KOCAELİSPOR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 134 117 1.1453 0 0 0 0 0 0
3 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 4 4 4.000 1.000 152 149 1.0201 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 116 163 0.7117 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ANADOLU VOLEYBOL-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-22 25-12 - - -
21.06.2019-11:00
BARIŞ SPOR-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-23 13-25 - - 11-15
21.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
25-17 20-25 - - 15-8
21.06.2019-15:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-21 - - -
22.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
14-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-8 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 2 0 4 1 4.000 4.000 108 110 0.9818 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKDERE 2 1 1 3 2 3.000 1.500 110 89 1.2360 0 0 0 0 0 0
3 KAYA YAPI GRUP 2 0 2 0 4 0.000 MIN 85 104 0.8173 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
KAYA YAPI GRUP-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-18 25-17 - - -
22.06.2019-12:00
KAAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
12-25 27-25 - - 15-10
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 60 1.6667 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 2 2 2.000 1.000 85 82 1.0366 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 2 0 2 0 4 0.000 MIN 57 100 0.5700 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
SAINT JOSEPH-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-12 25-23 - - -
21.06.2019-17:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
17-25 8-25 - - -
22.06.2019-13:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-15 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 1 1 3 2 3.000 1.500 106 104 1.0192 0 0 0 0 0 0
2 SAINT JOSEPH 2 1 1 3 3 3.000 1.000 120 113 1.0619 0 0 0 0 0 0
3 ANADOLU VOLEYBOL 2 1 1 2 3 2.000 0.667 100 109 0.9174 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-17:00
ANADOLU VOLEYBOL-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 18-25 - - -
23.06.2019-10:00
SAINT JOSEPH-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
21-25 25-18 - - 12-15
23.06.2019-14:00
KAAN SPOR-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
17-25 25-22 - - 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 2 2 0 4 1 4.000 4.000 109 90 1.2111 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 3 2 3.000 1.500 102 89 1.1461 0 0 0 0 0 0
3 BÜYÜK KOCAELİSPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 68 100 0.6800 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
18-25 20-25 - - -
23.06.2019-14:00
BÜYÜKDERE-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-20 19-25 - - 15-7
23.06.2019-11:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-10 25-20 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 5 3 5.000 1.667 165 158 1.0443 0 0 0 0 0 0
2 KAYA YAPI GRUP 3 2 1 4 3 4.000 1.333 148 143 1.0350 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 3 1 2 4 4 4.000 1.000 163 146 1.1164 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 1 2 2 5 2.000 0.400 128 157 0.8153 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-16 27-25 - - -
22.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
16-25 23-25 - - -
23.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
22-25 25-19 - - 13-15
23.06.2019-12:00
BARIŞ SPOR-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
19-25 14-25 - - -
23.06.2019-13:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-10 17-25 - - 16-18
23.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-14 23-25 - - 7-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA MASTERS 4 4 0 8 2 8.000 4.000 222 171 1.2982 0 0 0 0 0 0
2 EGE 1980 4 2 2 5 5 5.000 1.000 200 217 0.9217 0 0 0 0 0 0
3 ALTEKMA 4 0 4 2 8 2.000 0.250 187 221 0.8462 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ALTEKMA-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
24-26 21-25 - - -
21.06.2019-14:00
ANTALYA MASTERS-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-14 20-25 - - 15-6
22.06.2019-10:00
EGE 1980-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
18-25 18-25 - - -
22.06.2019-14:00
EGE 1980-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
19-25 26-24 - - 15-11
23.06.2019-12:00
ALTEKMA-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-2
18-25 19-25 - - -
23.06.2019-15:00
ANTALYA MASTERS-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-1
22-25 25-23 - - 15-5
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ACAR SPOR 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 127 1.2362 0 0 0 0 0 0
2 BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ 3 2 1 5 2 5.000 2.500 157 110 1.4273 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 122 137 0.8905 0 0 0 0 0 0
4 ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR 3 0 3 0 6 0.000 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİR ACAR SPOR-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-9 25-19 - - -
21.06.2019-11:00
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ-ESKİŞEHİR MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-13 25-17 - - -
21.06.2019-14:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİR ACAR SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
22-25 20-25 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
8-25 15-25 - - -
22.06.2019-10:00
ESKİŞEHİR MASTERS-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 25-18 - - -
22.06.2019-11:00
İZMİR ACAR SPOR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
17-25 25-19 - - 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 0 0 0 0 0 0
2 CAAN SPOR BBV 3 2 1 4 3 4.000 1.333 147 127 1.1575 0 0 0 0 0 0
3 POWER VOLLEY 3 1 2 2 4 2.000 0.500 112 143 0.7832 0 0 0 0 0 0
4 İZMİT SANAT 3 0 3 1 6 1.000 0.167 101 165 0.6121 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
POWER VOLLEY-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-13:00
CAAN SPOR BBV-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
16-25 17-25 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-14 25-13 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİT SANAT-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
1-2
26-24 14-25 - - 3-15
22.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-6 25-9 - - -
22.06.2019-13:00
POWER VOLLEY-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 20-25 - - -
22.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-13 - - -
22.06.2019-16:00
POWER VOLLEY-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-27 28-26 - - 15-10
22.06.2019-17:00
İZMİR ACAR SPOR-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-18 22-25 - - 15-9
22.06.2019-18:00
BÜYÜKDERE-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-14 - - -
23.06.2019-10:00
İZMİT SANAT-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-18 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
ESKİŞEHİR MASTERS-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-21 - - -
23.06.2019-12:00
CAAN SPOR BBV-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 12-25 - - -
23.06.2019-13:00
İZMİR ACAR SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
25-27 19-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 2 1 4 3 4.000 1.333 149 149 1.0000 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 3 1 2 2 4 2.000 0.500 132 149 0.8859 0 0 0 0 0 0
4 KAYA YAPI GRUP 3 0 3 1 6 1.000 0.167 123 163 0.7546 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-11:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
25-27 21-25 - - -
21.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-10 25-13 - - -
21.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
21-25 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
22-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
KAYA YAPI GRUP-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
20-25 25-20 - - 8-15
22.06.2019-12:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
13-25 20-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARTALLAR 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 62 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 BURSA VEDS 2 1 1 2 2 2.000 1.000 81 75 1.0800 0 0 0 0 0 0
3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 0 2 0 4 0.000 MIN 56 100 0.5600 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
12-25 13-25 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-16 25-15 - - -
22.06.2019-13:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 11-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 2 6.000 3.000 169 135 1.2519 0 0 0 0 0 0
2 İZMİR KARTALLAR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 132 116 1.1379 0 0 0 0 0 0
3 BURSA VEDS 3 1 2 3 5 3.000 0.600 155 159 0.9748 0 0 0 0 0 0
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 0 3 2 6 2.000 0.333 125 171 0.7310 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-20 18-25 - - 15-13
22.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-14 25-15 - - -
23.06.2019-11:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 17-25 - - -
23.06.2019-12:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
25-21 16-25 - - 4-15
23.06.2019-14:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
17-25 25-20 - - 9-15
23.06.2019-15:00
BÜYÜKDERE-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-15 25-17 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYA YAPI GRUP 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 68 1.4706 0 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 1 1 2 2 2.000 1.000 86 92 0.9348 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 74 100 0.7400 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-18:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 22-25 - - -
23.06.2019-10:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-17 25-15 - - -
23.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
15-25 21-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU VOLEYBOL 3 2 1 5 2 5.000 2.500 150 123 1.2195 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜK KOCAELİSPOR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 134 117 1.1453 0 0 0 0 0 0
3 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 4 4 4.000 1.000 152 149 1.0201 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 116 163 0.7117 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ANADOLU VOLEYBOL-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-22 25-12 - - -
21.06.2019-11:00
BARIŞ SPOR-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-23 13-25 - - 11-15
21.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
25-17 20-25 - - 15-8
21.06.2019-15:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-21 - - -
22.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
14-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-8 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 2 0 4 1 4.000 4.000 108 110 0.9818 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKDERE 2 1 1 3 2 3.000 1.500 110 89 1.2360 0 0 0 0 0 0
3 KAYA YAPI GRUP 2 0 2 0 4 0.000 MIN 85 104 0.8173 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
KAYA YAPI GRUP-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-18 25-17 - - -
22.06.2019-12:00
KAAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
12-25 27-25 - - 15-10
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 60 1.6667 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 2 2 2.000 1.000 85 82 1.0366 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 2 0 2 0 4 0.000 MIN 57 100 0.5700 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
SAINT JOSEPH-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-12 25-23 - - -
21.06.2019-17:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
17-25 8-25 - - -
22.06.2019-13:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-15 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 1 1 3 2 3.000 1.500 106 104 1.0192 0 0 0 0 0 0
2 SAINT JOSEPH 2 1 1 3 3 3.000 1.000 120 113 1.0619 0 0 0 0 0 0
3 ANADOLU VOLEYBOL 2 1 1 2 3 2.000 0.667 100 109 0.9174 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-17:00
ANADOLU VOLEYBOL-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 18-25 - - -
23.06.2019-10:00
SAINT JOSEPH-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
21-25 25-18 - - 12-15
23.06.2019-14:00
KAAN SPOR-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
17-25 25-22 - - 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 2 2 0 4 1 4.000 4.000 109 90 1.2111 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 3 2 3.000 1.500 102 89 1.1461 0 0 0 0 0 0
3 BÜYÜK KOCAELİSPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 68 100 0.6800 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
18-25 20-25 - - -
23.06.2019-14:00
BÜYÜKDERE-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-20 19-25 - - 15-7
23.06.2019-11:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-10 25-20 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 5 3 5.000 1.667 165 158 1.0443 0 0 0 0 0 0
2 KAYA YAPI GRUP 3 2 1 4 3 4.000 1.333 148 143 1.0350 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 3 1 2 4 4 4.000 1.000 163 146 1.1164 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 1 2 2 5 2.000 0.400 128 157 0.8153 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-16 27-25 - - -
22.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
16-25 23-25 - - -
23.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
22-25 25-19 - - 13-15
23.06.2019-12:00
BARIŞ SPOR-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
19-25 14-25 - - -
23.06.2019-13:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-10 17-25 - - 16-18
23.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-14 23-25 - - 7-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA MASTERS 4 4 0 8 2 8.000 4.000 222 171 1.2982 0 0 0 0 0 0
2 EGE 1980 4 2 2 5 5 5.000 1.000 200 217 0.9217 0 0 0 0 0 0
3 ALTEKMA 4 0 4 2 8 2.000 0.250 187 221 0.8462 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ALTEKMA-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
24-26 21-25 - - -
21.06.2019-14:00
ANTALYA MASTERS-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-14 20-25 - - 15-6
22.06.2019-10:00
EGE 1980-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
18-25 18-25 - - -
22.06.2019-14:00
EGE 1980-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
19-25 26-24 - - 15-11
23.06.2019-12:00
ALTEKMA-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-2
18-25 19-25 - - -
23.06.2019-15:00
ANTALYA MASTERS-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-1
22-25 25-23 - - 15-5
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ACAR SPOR 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 127 1.2362 0 0 0 0 0 0
2 BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ 3 2 1 5 2 5.000 2.500 157 110 1.4273 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 122 137 0.8905 0 0 0 0 0 0
4 ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR 3 0 3 0 6 0.000 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİR ACAR SPOR-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-9 25-19 - - -
21.06.2019-11:00
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ-ESKİŞEHİR MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-13 25-17 - - -
21.06.2019-14:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİR ACAR SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
22-25 20-25 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
8-25 15-25 - - -
22.06.2019-10:00
ESKİŞEHİR MASTERS-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 25-18 - - -
22.06.2019-11:00
İZMİR ACAR SPOR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
17-25 25-19 - - 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 0 0 0 0 0 0
2 CAAN SPOR BBV 3 2 1 4 3 4.000 1.333 147 127 1.1575 0 0 0 0 0 0
3 POWER VOLLEY 3 1 2 2 4 2.000 0.500 112 143 0.7832 0 0 0 0 0 0
4 İZMİT SANAT 3 0 3 1 6 1.000 0.167 101 165 0.6121 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
POWER VOLLEY-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-13:00
CAAN SPOR BBV-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
16-25 17-25 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-14 25-13 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİT SANAT-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
1-2
26-24 14-25 - - 3-15
22.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-6 25-9 - - -
22.06.2019-13:00
POWER VOLLEY-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 20-25 - - -
22.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-13 - - -
22.06.2019-16:00
POWER VOLLEY-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-27 28-26 - - 15-10
22.06.2019-17:00
İZMİR ACAR SPOR-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-18 22-25 - - 15-9
22.06.2019-18:00
BÜYÜKDERE-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-14 - - -
23.06.2019-10:00
İZMİT SANAT-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-18 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
ESKİŞEHİR MASTERS-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-21 - - -
23.06.2019-12:00
CAAN SPOR BBV-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 12-25 - - -
23.06.2019-13:00
İZMİR ACAR SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
25-27 19-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 2 1 4 3 4.000 1.333 149 149 1.0000 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 3 1 2 2 4 2.000 0.500 132 149 0.8859 0 0 0 0 0 0
4 KAYA YAPI GRUP 3 0 3 1 6 1.000 0.167 123 163 0.7546 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-11:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
25-27 21-25 - - -
21.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-10 25-13 - - -
21.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
21-25 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
22-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
KAYA YAPI GRUP-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
20-25 25-20 - - 8-15
22.06.2019-12:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
13-25 20-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARTALLAR 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 62 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 BURSA VEDS 2 1 1 2 2 2.000 1.000 81 75 1.0800 0 0 0 0 0 0
3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 0 2 0 4 0.000 MIN 56 100 0.5600 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
12-25 13-25 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-16 25-15 - - -
22.06.2019-13:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 11-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 2 6.000 3.000 169 135 1.2519 0 0 0 0 0 0
2 İZMİR KARTALLAR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 132 116 1.1379 0 0 0 0 0 0
3 BURSA VEDS 3 1 2 3 5 3.000 0.600 155 159 0.9748 0 0 0 0 0 0
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 0 3 2 6 2.000 0.333 125 171 0.7310 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-20 18-25 - - 15-13
22.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-14 25-15 - - -
23.06.2019-11:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 17-25 - - -
23.06.2019-12:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
25-21 16-25 - - 4-15
23.06.2019-14:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
17-25 25-20 - - 9-15
23.06.2019-15:00
BÜYÜKDERE-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-15 25-17 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYA YAPI GRUP 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 68 1.4706 0 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 1 1 2 2 2.000 1.000 86 92 0.9348 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 74 100 0.7400 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-18:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 22-25 - - -
23.06.2019-10:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-17 25-15 - - -
23.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
15-25 21-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU VOLEYBOL 3 2 1 5 2 5.000 2.500 150 123 1.2195 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜK KOCAELİSPOR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 134 117 1.1453 0 0 0 0 0 0
3 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 4 4 4.000 1.000 152 149 1.0201 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 116 163 0.7117 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ANADOLU VOLEYBOL-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-22 25-12 - - -
21.06.2019-11:00
BARIŞ SPOR-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-23 13-25 - - 11-15
21.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
25-17 20-25 - - 15-8
21.06.2019-15:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-21 - - -
22.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
14-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-8 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 2 0 4 1 4.000 4.000 108 110 0.9818 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKDERE 2 1 1 3 2 3.000 1.500 110 89 1.2360 0 0 0 0 0 0
3 KAYA YAPI GRUP 2 0 2 0 4 0.000 MIN 85 104 0.8173 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
KAYA YAPI GRUP-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-18 25-17 - - -
22.06.2019-12:00
KAAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
12-25 27-25 - - 15-10
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 60 1.6667 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 2 2 2.000 1.000 85 82 1.0366 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 2 0 2 0 4 0.000 MIN 57 100 0.5700 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
SAINT JOSEPH-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-12 25-23 - - -
21.06.2019-17:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
17-25 8-25 - - -
22.06.2019-13:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-15 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 1 1 3 2 3.000 1.500 106 104 1.0192 0 0 0 0 0 0
2 SAINT JOSEPH 2 1 1 3 3 3.000 1.000 120 113 1.0619 0 0 0 0 0 0
3 ANADOLU VOLEYBOL 2 1 1 2 3 2.000 0.667 100 109 0.9174 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-17:00
ANADOLU VOLEYBOL-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 18-25 - - -
23.06.2019-10:00
SAINT JOSEPH-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
21-25 25-18 - - 12-15
23.06.2019-14:00
KAAN SPOR-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
17-25 25-22 - - 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 2 2 0 4 1 4.000 4.000 109 90 1.2111 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 3 2 3.000 1.500 102 89 1.1461 0 0 0 0 0 0
3 BÜYÜK KOCAELİSPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 68 100 0.6800 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
18-25 20-25 - - -
23.06.2019-14:00
BÜYÜKDERE-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-20 19-25 - - 15-7
23.06.2019-11:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-10 25-20 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 5 3 5.000 1.667 165 158 1.0443 0 0 0 0 0 0
2 KAYA YAPI GRUP 3 2 1 4 3 4.000 1.333 148 143 1.0350 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 3 1 2 4 4 4.000 1.000 163 146 1.1164 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 1 2 2 5 2.000 0.400 128 157 0.8153 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-16 27-25 - - -
22.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
16-25 23-25 - - -
23.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
22-25 25-19 - - 13-15
23.06.2019-12:00
BARIŞ SPOR-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
19-25 14-25 - - -
23.06.2019-13:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-10 17-25 - - 16-18
23.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-14 23-25 - - 7-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA MASTERS 4 4 0 8 2 8.000 4.000 222 171 1.2982 0 0 0 0 0 0
2 EGE 1980 4 2 2 5 5 5.000 1.000 200 217 0.9217 0 0 0 0 0 0
3 ALTEKMA 4 0 4 2 8 2.000 0.250 187 221 0.8462 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ALTEKMA-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
24-26 21-25 - - -
21.06.2019-14:00
ANTALYA MASTERS-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-14 20-25 - - 15-6
22.06.2019-10:00
EGE 1980-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
18-25 18-25 - - -
22.06.2019-14:00
EGE 1980-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
19-25 26-24 - - 15-11
23.06.2019-12:00
ALTEKMA-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-2
18-25 19-25 - - -
23.06.2019-15:00
ANTALYA MASTERS-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-1
22-25 25-23 - - 15-5
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ACAR SPOR 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 127 1.2362 0 0 0 0 0 0
2 BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ 3 2 1 5 2 5.000 2.500 157 110 1.4273 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 122 137 0.8905 0 0 0 0 0 0
4 ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR 3 0 3 0 6 0.000 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİR ACAR SPOR-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-9 25-19 - - -
21.06.2019-11:00
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ-ESKİŞEHİR MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-13 25-17 - - -
21.06.2019-14:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİR ACAR SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
22-25 20-25 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
8-25 15-25 - - -
22.06.2019-10:00
ESKİŞEHİR MASTERS-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 25-18 - - -
22.06.2019-11:00
İZMİR ACAR SPOR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
17-25 25-19 - - 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 0 0 0 0 0 0
2 CAAN SPOR BBV 3 2 1 4 3 4.000 1.333 147 127 1.1575 0 0 0 0 0 0
3 POWER VOLLEY 3 1 2 2 4 2.000 0.500 112 143 0.7832 0 0 0 0 0 0
4 İZMİT SANAT 3 0 3 1 6 1.000 0.167 101 165 0.6121 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
POWER VOLLEY-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-13:00
CAAN SPOR BBV-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
16-25 17-25 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-14 25-13 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİT SANAT-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
1-2
26-24 14-25 - - 3-15
22.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-6 25-9 - - -
22.06.2019-13:00
POWER VOLLEY-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 20-25 - - -
22.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-13 - - -
22.06.2019-16:00
POWER VOLLEY-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-27 28-26 - - 15-10
22.06.2019-17:00
İZMİR ACAR SPOR-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-18 22-25 - - 15-9
22.06.2019-18:00
BÜYÜKDERE-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-14 - - -
23.06.2019-10:00
İZMİT SANAT-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-18 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
ESKİŞEHİR MASTERS-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-21 - - -
23.06.2019-12:00
CAAN SPOR BBV-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 12-25 - - -
23.06.2019-13:00
İZMİR ACAR SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
25-27 19-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 2 1 4 3 4.000 1.333 149 149 1.0000 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 3 1 2 2 4 2.000 0.500 132 149 0.8859 0 0 0 0 0 0
4 KAYA YAPI GRUP 3 0 3 1 6 1.000 0.167 123 163 0.7546 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-11:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
25-27 21-25 - - -
21.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-10 25-13 - - -
21.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
21-25 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
22-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
KAYA YAPI GRUP-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
20-25 25-20 - - 8-15
22.06.2019-12:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
13-25 20-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARTALLAR 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 62 1.6129 0 0 0 0 0 0
2 BURSA VEDS 2 1 1 2 2 2.000 1.000 81 75 1.0800 0 0 0 0 0 0
3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 0 2 0 4 0.000 MIN 56 100 0.5600 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
12-25 13-25 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-16 25-15 - - -
22.06.2019-13:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 11-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 2 6.000 3.000 169 135 1.2519 0 0 0 0 0 0
2 İZMİR KARTALLAR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 132 116 1.1379 0 0 0 0 0 0
3 BURSA VEDS 3 1 2 3 5 3.000 0.600 155 159 0.9748 0 0 0 0 0 0
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL 3 0 3 2 6 2.000 0.333 125 171 0.7310 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-20 18-25 - - 15-13
22.06.2019-17:00
İZMİR KARTALLAR-ÇENGELKÖY VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-14 25-15 - - -
23.06.2019-11:00
BURSA VEDS-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 17-25 - - -
23.06.2019-12:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
25-21 16-25 - - 4-15
23.06.2019-14:00
ÇENGELKÖY VOLEYBOL-BURSA VEDS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-2
17-25 25-20 - - 9-15
23.06.2019-15:00
BÜYÜKDERE-İZMİR KARTALLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-15 25-17 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYA YAPI GRUP 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 68 1.4706 0 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 1 1 2 2 2.000 1.000 86 92 0.9348 0 0 0 0 0 0
3 MARMARİS BLD. VETERAN SPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 74 100 0.7400 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-18:00
MARMARİS BLD. VETERAN SPOR-KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
20-25 22-25 - - -
23.06.2019-10:00
KAYA YAPI GRUP-MARMARİS BLD. VETERAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-0
25-17 25-15 - - -
23.06.2019-13:00
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
15-25 21-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU VOLEYBOL 3 2 1 5 2 5.000 2.500 150 123 1.2195 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜK KOCAELİSPOR 3 2 1 4 2 4.000 2.000 134 117 1.1453 0 0 0 0 0 0
3 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 4 4 4.000 1.000 152 149 1.0201 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 116 163 0.7117 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ANADOLU VOLEYBOL-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-22 25-12 - - -
21.06.2019-11:00
BARIŞ SPOR-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-23 13-25 - - 11-15
21.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
25-17 20-25 - - 15-8
21.06.2019-15:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-21 - - -
22.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
14-25 15-25 - - -
22.06.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-8 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 2 0 4 1 4.000 4.000 108 110 0.9818 0 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKDERE 2 1 1 3 2 3.000 1.500 110 89 1.2360 0 0 0 0 0 0
3 KAYA YAPI GRUP 2 0 2 0 4 0.000 MIN 85 104 0.8173 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
KAYA YAPI GRUP-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 26-28 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-18 25-17 - - -
22.06.2019-12:00
KAAN SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-1
12-25 27-25 - - 15-10
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 2 2 0 4 0 4.000 MAX 100 60 1.6667 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 2 2 2.000 1.000 85 82 1.0366 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 2 0 2 0 4 0.000 MIN 57 100 0.5700 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-13:00
SAINT JOSEPH-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-12 25-23 - - -
21.06.2019-17:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
17-25 8-25 - - -
22.06.2019-13:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-17 25-15 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAAN SPOR 2 1 1 3 2 3.000 1.500 106 104 1.0192 0 0 0 0 0 0
2 SAINT JOSEPH 2 1 1 3 3 3.000 1.000 120 113 1.0619 0 0 0 0 0 0
3 ANADOLU VOLEYBOL 2 1 1 2 3 2.000 0.667 100 109 0.9174 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-17:00
ANADOLU VOLEYBOL-KAAN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
24-26 18-25 - - -
23.06.2019-10:00
SAINT JOSEPH-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
21-25 25-18 - - 12-15
23.06.2019-14:00
KAAN SPOR-SAINT JOSEPH
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
17-25 25-22 - - 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 2 2 0 4 1 4.000 4.000 109 90 1.2111 0 0 0 0 0 0
2 DOKUZ EYLÜL VETERAN 2 1 1 3 2 3.000 1.500 102 89 1.1461 0 0 0 0 0 0
3 BÜYÜK KOCAELİSPOR 2 0 2 0 4 0.000 MIN 68 100 0.6800 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-16:00
BÜYÜK KOCAELİSPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
18-25 20-25 - - -
23.06.2019-14:00
BÜYÜKDERE-DOKUZ EYLÜL VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-20 19-25 - - 15-7
23.06.2019-11:00
DOKUZ EYLÜL VETERAN-BÜYÜK KOCAELİSPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-10 25-20 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA ALGOMED HASTANESİ 3 2 1 5 3 5.000 1.667 165 158 1.0443 0 0 0 0 0 0
2 KAYA YAPI GRUP 3 2 1 4 3 4.000 1.333 148 143 1.0350 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR BŞB MASTERS 3 1 2 4 4 4.000 1.000 163 146 1.1164 0 0 0 0 0 0
4 BARIŞ SPOR 3 1 2 2 5 2.000 0.400 128 157 0.8153 0 0 0 0 0 0
22.06.2019-14:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
2-0
25-16 27-25 - - -
22.06.2019-15:00
KAYA YAPI GRUP-ESKİŞEHİR BŞB MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
16-25 23-25 - - -
23.06.2019-10:00
ADANA ALGOMED HASTANESİ-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
22-25 25-19 - - 13-15
23.06.2019-12:00
BARIŞ SPOR-KAYA YAPI GRUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-2
19-25 14-25 - - -
23.06.2019-13:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-ADANA ALGOMED HASTANESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-10 17-25 - - 16-18
23.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BŞB MASTERS-BARIŞ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-2
25-14 23-25 - - 7-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA MASTERS 4 4 0 8 2 8.000 4.000 222 171 1.2982 0 0 0 0 0 0
2 EGE 1980 4 2 2 5 5 5.000 1.000 200 217 0.9217 0 0 0 0 0 0
3 ALTEKMA 4 0 4 2 8 2.000 0.250 187 221 0.8462 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
ALTEKMA-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
24-26 21-25 - - -
21.06.2019-14:00
ANTALYA MASTERS-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
25-14 20-25 - - 15-6
22.06.2019-10:00
EGE 1980-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-2
18-25 18-25 - - -
22.06.2019-14:00
EGE 1980-ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
2-1
19-25 26-24 - - 15-11
23.06.2019-12:00
ALTEKMA-ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-2
18-25 19-25 - - -
23.06.2019-15:00
ANTALYA MASTERS-EGE 1980
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-1
22-25 25-23 - - 15-5
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ACAR SPOR 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 127 1.2362 0 0 0 0 0 0
2 BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ 3 2 1 5 2 5.000 2.500 157 110 1.4273 0 0 0 0 0 0
3 ESKİŞEHİR MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 122 137 0.8905 0 0 0 0 0 0
4 ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR 3 0 3 0 6 0.000 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİR ACAR SPOR-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-9 25-19 - - -
21.06.2019-11:00
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ-ESKİŞEHİR MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-13 25-17 - - -
21.06.2019-14:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİR ACAR SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
22-25 20-25 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
8-25 15-25 - - -
22.06.2019-10:00
ESKİŞEHİR MASTERS-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 25-18 - - -
22.06.2019-11:00
İZMİR ACAR SPOR-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
17-25 25-19 - - 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 0 0 0 0 0 0
2 CAAN SPOR BBV 3 2 1 4 3 4.000 1.333 147 127 1.1575 0 0 0 0 0 0
3 POWER VOLLEY 3 1 2 2 4 2.000 0.500 112 143 0.7832 0 0 0 0 0 0
4 İZMİT SANAT 3 0 3 1 6 1.000 0.167 101 165 0.6121 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
POWER VOLLEY-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-13:00
CAAN SPOR BBV-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
16-25 17-25 - - -
21.06.2019-16:00
BÜYÜKDERE-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-14 25-13 - - -
21.06.2019-17:00
İZMİT SANAT-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
1-2
26-24 14-25 - - 3-15
22.06.2019-12:00
BÜYÜKDERE-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-6 25-9 - - -
22.06.2019-13:00
POWER VOLLEY-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 20-25 - - -
22.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR MASTERS-İZMİT SANAT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-13 - - -
22.06.2019-16:00
POWER VOLLEY-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-27 28-26 - - 15-10
22.06.2019-17:00
İZMİR ACAR SPOR-CAAN SPOR BBV
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-1
25-18 22-25 - - 15-9
22.06.2019-18:00
BÜYÜKDERE-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-14 - - -
23.06.2019-10:00
İZMİT SANAT-ESKİŞEHİR DEMİR VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-18 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
ESKİŞEHİR MASTERS-POWER VOLLEY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-0
25-15 25-21 - - -
23.06.2019-12:00
CAAN SPOR BBV-BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ KOCAELİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
14-25 12-25 - - -
23.06.2019-13:00
İZMİR ACAR SPOR-BÜYÜKDERE
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-2
25-27 19-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKDERE 3 3 0 6 0 6.000 MAX