Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -
19.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 26-28 21-25 - -
19.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
7-25 17-25 11-25 - -
20.05.2019-11:00
BEŞİKTAŞ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
25-27 21-25 20-25 - -
20.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
20-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 134 1.2910 1 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 135 132 1.0227 1 0 0 0 0 1
3 K.MARAŞ BÖLGE SPOR 2 0 2 1 6 0.000 0.167 131 173 0.7572 0 0 0 0 1 1
Afyonkarahisar Susuz Bld. misabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
MELİKGAZİ BLD.-SUSUZ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-K.MARAŞ BÖLGE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
25-16 25-14 23-25 25-19 -
14.05.2019-14:00
K.MARAŞ BÖLGE SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 14-25 22-25 - -
15.05.2019-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
17-25 20-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 69 2.1739 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 112 112 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 69 150 0.4600 0 0 0 0 0 2
Bitlis Tatvan Elit Spor müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-BİTLİS TATVAN ELİT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
15-25 9-25 13-25 - -
14.05.2019-18:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
6-25 16-25 15-25 - -
15.05.2019-16:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-10 25-14 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AVRUPA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 75 2.0000 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL ES SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 124 103 1.2039 1 0 0 0 0 1
3 ORDU MERKEZ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 54 150 0.3600 0 0 0 0 0 2
Çanakkale Cumhuriyet O.O. müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
AVRUPA VOLEYBOL-ORDU MERKEZ SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-8 25-8 25-10 - -
13.05.2019-14:00
İSTANBUL ES SPOR-ÇANAKKALE CUMHURİYET O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2019-12:00
ORDU MERKEZ SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 8-25 - -
15.05.2019-14:00
AVRUPA VOLEYBOL-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-12 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 8.000 3.000 270 223 1.2108 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 4 7.000 2.000 266 233 1.1416 1 1 0 1 0 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 7 3.000 0.714 250 275 0.9091 0 1 0 0 2 0
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 188 243 0.7737 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
21-25 19-25 27-25 18-25 -
13.05.2019-18:00
HALKBANK-FETHİYE BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-16 25-23 25-21 - -
14.05.2019-16:00
BEŞİKTAŞ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
25-21 25-15 13-25 20-25 8-15
14.05.2019-18:00
FETHİYE BLD.-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
16-25 25-18 21-25 19-25 -
15.05.2019-16:00
FETHİYE BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
20-25 11-25 16-25 - -
15.05.2019-18:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
1-3
25-27 8-25 25-17 14-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR ARTEMİS GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
Van Kazım Karabekir Lisesi ve Adana Seyhan Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-12:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-SEYHAN BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-14:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-VAN KAZIM KARABEKİR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.05.2019-14:00
TEKİRDAĞ MARMARA SPOR-İZMİR ARTEMİS GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
14-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 129 1.7442 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 205 177 1.1582 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 241 0.7261 0 1 0 0 0 2
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 249 0.7671 0 0 0 0 1 2
13.05.2019-16:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-19 25-7 25-18 - -
13.05.2019-18:00
İNEGÖL BLD.-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
14.05.2019-16:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
15-25 17-25 24-26 - -
14.05.2019-18:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
6-25 16-25 9-25 - -
15.05.2019-12:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-22 25-23 23-25 25-21 -
15.05.2019-18:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-17 25-21 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 164 1.5061 2 1 0 0 0 0
2 K.MARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 204 1.1176 2 0 0 0 1 0
3 ATİKER KONYA 3 1 2 3 6 3.000 0.500 187 180 1.0389 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 111 225 0.4933 0 0 0 0 0 3
13.05.2019-12:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.05.2019-14:00
KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 23-25 6-25 - -
14.05.2019-12:00
ATİKER KONYA-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-16 25-6 - -
14.05.2019-14:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
22-25 25-22 25-9 25-22 -
15.05.2019-12:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ATİKER KONYA
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-18 25-12 25-18 - -
15.05.2019-14:00
K.MARAŞ ATCI GENÇLİK-KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-8 25-21 25-14 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 72 2.0833 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 116 121 0.9587 1 0 0 0 0 1
3 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 77 150 0.5133 0 0 0 0 0 2
Sakarya Gençlik Merkezi takımı müsabakalara katılmadı.
13.05.2019-16:00
İSTANBUL BBSK-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.05.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14.05.2019-16:00
GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
9-25 12-25 10-25 - -
15.05.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
17.05.2019-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
25-27 15-25 14-25 - -
17.05.2019-13:00
İZMİR ARTEMİS GENÇLİK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
17-25 25-23 17-25 14-25 -
17.05.2019-15:00
AVRUPA VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-7 25-17 25-13 - -
17.05.2019-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-11 25-10 - -
17.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-TEKİRDAĞ MARMARA SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-7 25-9 25-10 - -
17.05.2019-13:00
PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-20 26-24 22-25 25-14 -
17.05.2019-15:00
HALKBANK-K.MARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
23-25 25-20 25-11 24-26 15-13
17.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-13 25-18 25-18 - -
18.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-3
22-25 18-25 25-15 33-31 10-15
18.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
18.05.2019-11:00
BURSA BOSCH-PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-2
25-17 25-10 26-28 17-25 15-9
18.05.2019-13:00
HALKBANK-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
12-25 17-25 9-25 - -