Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 247 1.0445 1 0 0 1 1 0
4 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
BURSA BOSCH-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-23 25-12 26-24 - -
22.05.2019-17:00
ALTINYURT-KIBRISGÜCÜ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
19-25 20-25 25-14 25-19 16-14
23.05.2019-15:00
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
12-25 14-25 10-25 - -
23.05.2019-17:00
KIBRISGÜCÜ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
25-23 17-25 21-25 23-25 -
24.05.2019-15:00
KIBRISGÜCÜ-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
24.05.2019-17:00
BURSA BOSCH-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 25-12 25-9 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 244 162 1.5062 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 6 4.000 0.833 229 229 1.0000 1 0 0 1 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 4 7 3.000 0.571 210 253 0.8300 0 1 0 0 1 1
4 OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL 3 1 2 4 8 2.000 0.500 229 268 0.8545 0 0 1 0 1 1
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-16 25-12 25-16 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL-TOKAT BLD. PLEVNE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-14 - -
23.05.2019-11:00
OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-2
25-18 17-25 19-25 25-22 15-10
23.05.2019-13:00
TOKAT BLD. PLEVNE-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
25-19 11-25 16-25 12-25 -
24.05.2019-11:00
TOKAT BLD. PLEVNE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
25-21 18-25 25-17 25-21 -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-19 25-19 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 250 154 1.6234 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 3 6.000 2.333 240 203 1.1823 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 227 0.8018 0 1 0 0 0 2
4 AKYAZI BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 160 248 0.6452 0 0 0 0 1 2
22.05.2019-15:00
MALİYE PİYANGO-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-16 - -
22.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-AKYAZI BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-13 25-13 25-9 - -
23.05.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
8-25 9-25 12-25 - -
23.05.2019-17:00
AKYAZI BLD.-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
13-25 19-25 16-25 - -
24.05.2019-15:00
AKYAZI BLD.-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
18-25 25-23 20-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
26-24 17-25 24-26 23-25 -
26.05.2019-11:00
GALATASARAY-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
25-20 18-25 25-20 12-25 15-12
26.05.2019-13:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
26.05.2019-15:00
SAHABİYE-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-3
10-25 25-27 25-19 25-19 12-15
26.05.2019-17:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-15 25-13 25-18 - -
26.05.2019-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
11-25 17-25 25-22 14-25 -
26.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
23-25 22-25 19-25 - -
26.05.2019-15:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
23-25 25-22 25-10 25-21 -
26.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-12 25-10 - -
27.05.2019-11:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-21 18-25 25-18 25-20 -
27.05.2019-13:00
ALTINYURT-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-23 25-21 11-25 25-18 -
27.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-19 25-23 - -
27.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
17-25 17-25 16-25 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-18 25-13 25-15 - -
28.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
29.05.2019-11:00
ALTINYURT-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
29.05.2019-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-18 23-25 25-15 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 247 1.0445 1 0 0 1 1 0
4 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
BURSA BOSCH-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-23 25-12 26-24 - -
22.05.2019-17:00
ALTINYURT-KIBRISGÜCÜ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
19-25 20-25 25-14 25-19 16-14
23.05.2019-15:00
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
12-25 14-25 10-25 - -
23.05.2019-17:00
KIBRISGÜCÜ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
25-23 17-25 21-25 23-25 -
24.05.2019-15:00
KIBRISGÜCÜ-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
24.05.2019-17:00
BURSA BOSCH-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 25-12 25-9 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 244 162 1.5062 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 6 4.000 0.833 229 229 1.0000 1 0 0 1 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 4 7 3.000 0.571 210 253 0.8300 0 1 0 0 1 1
4 OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL 3 1 2 4 8 2.000 0.500 229 268 0.8545 0 0 1 0 1 1
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-16 25-12 25-16 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL-TOKAT BLD. PLEVNE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-14 - -
23.05.2019-11:00
OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-2
25-18 17-25 19-25 25-22 15-10
23.05.2019-13:00
TOKAT BLD. PLEVNE-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
25-19 11-25 16-25 12-25 -
24.05.2019-11:00
TOKAT BLD. PLEVNE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
25-21 18-25 25-17 25-21 -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-19 25-19 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 250 154 1.6234 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 3 6.000 2.333 240 203 1.1823 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 227 0.8018 0 1 0 0 0 2
4 AKYAZI BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 160 248 0.6452 0 0 0 0 1 2
22.05.2019-15:00
MALİYE PİYANGO-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-16 - -
22.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-AKYAZI BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-13 25-13 25-9 - -
23.05.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
8-25 9-25 12-25 - -
23.05.2019-17:00
AKYAZI BLD.-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
13-25 19-25 16-25 - -
24.05.2019-15:00
AKYAZI BLD.-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
18-25 25-23 20-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
26-24 17-25 24-26 23-25 -
26.05.2019-11:00
GALATASARAY-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
25-20 18-25 25-20 12-25 15-12
26.05.2019-13:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
26.05.2019-15:00
SAHABİYE-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-3
10-25 25-27 25-19 25-19 12-15
26.05.2019-17:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-15 25-13 25-18 - -
26.05.2019-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
11-25 17-25 25-22 14-25 -
26.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
23-25 22-25 19-25 - -
26.05.2019-15:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
23-25 25-22 25-10 25-21 -
26.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-12 25-10 - -
27.05.2019-11:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-21 18-25 25-18 25-20 -
27.05.2019-13:00
ALTINYURT-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-23 25-21 11-25 25-18 -
27.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-19 25-23 - -
27.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
17-25 17-25 16-25 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-18 25-13 25-15 - -
28.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
29.05.2019-11:00
ALTINYURT-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
29.05.2019-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-18 23-25 25-15 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 247 1.0445 1 0 0 1 1 0
4 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
BURSA BOSCH-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-23 25-12 26-24 - -
22.05.2019-17:00
ALTINYURT-KIBRISGÜCÜ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
19-25 20-25 25-14 25-19 16-14
23.05.2019-15:00
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
12-25 14-25 10-25 - -
23.05.2019-17:00
KIBRISGÜCÜ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
25-23 17-25 21-25 23-25 -
24.05.2019-15:00
KIBRISGÜCÜ-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
24.05.2019-17:00
BURSA BOSCH-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 25-12 25-9 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 244 162 1.5062 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 6 4.000 0.833 229 229 1.0000 1 0 0 1 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 4 7 3.000 0.571 210 253 0.8300 0 1 0 0 1 1
4 OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL 3 1 2 4 8 2.000 0.500 229 268 0.8545 0 0 1 0 1 1
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-16 25-12 25-16 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL-TOKAT BLD. PLEVNE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-14 - -
23.05.2019-11:00
OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-2
25-18 17-25 19-25 25-22 15-10
23.05.2019-13:00
TOKAT BLD. PLEVNE-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
25-19 11-25 16-25 12-25 -
24.05.2019-11:00
TOKAT BLD. PLEVNE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
25-21 18-25 25-17 25-21 -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-19 25-19 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 250 154 1.6234 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 3 6.000 2.333 240 203 1.1823 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 227 0.8018 0 1 0 0 0 2
4 AKYAZI BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 160 248 0.6452 0 0 0 0 1 2
22.05.2019-15:00
MALİYE PİYANGO-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-16 - -
22.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-AKYAZI BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-13 25-13 25-9 - -
23.05.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
8-25 9-25 12-25 - -
23.05.2019-17:00
AKYAZI BLD.-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
13-25 19-25 16-25 - -
24.05.2019-15:00
AKYAZI BLD.-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
18-25 25-23 20-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
26-24 17-25 24-26 23-25 -
26.05.2019-11:00
GALATASARAY-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
25-20 18-25 25-20 12-25 15-12
26.05.2019-13:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
26.05.2019-15:00
SAHABİYE-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-3
10-25 25-27 25-19 25-19 12-15
26.05.2019-17:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-15 25-13 25-18 - -
26.05.2019-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
11-25 17-25 25-22 14-25 -
26.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
23-25 22-25 19-25 - -
26.05.2019-15:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
23-25 25-22 25-10 25-21 -
26.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-12 25-10 - -
27.05.2019-11:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-21 18-25 25-18 25-20 -
27.05.2019-13:00
ALTINYURT-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-23 25-21 11-25 25-18 -
27.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-19 25-23 - -
27.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
17-25 17-25 16-25 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-18 25-13 25-15 - -
28.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
29.05.2019-11:00
ALTINYURT-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
29.05.2019-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-18 23-25 25-15 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 247 1.0445 1 0 0 1 1 0
4 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
BURSA BOSCH-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-23 25-12 26-24 - -
22.05.2019-17:00
ALTINYURT-KIBRISGÜCÜ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
19-25 20-25 25-14 25-19 16-14
23.05.2019-15:00
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
12-25 14-25 10-25 - -
23.05.2019-17:00
KIBRISGÜCÜ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
25-23 17-25 21-25 23-25 -
24.05.2019-15:00
KIBRISGÜCÜ-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
24.05.2019-17:00
BURSA BOSCH-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 25-12 25-9 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 244 162 1.5062 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 6 4.000 0.833 229 229 1.0000 1 0 0 1 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 4 7 3.000 0.571 210 253 0.8300 0 1 0 0 1 1
4 OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL 3 1 2 4 8 2.000 0.500 229 268 0.8545 0 0 1 0 1 1
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-16 25-12 25-16 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL-TOKAT BLD. PLEVNE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-14 - -
23.05.2019-11:00
OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-2
25-18 17-25 19-25 25-22 15-10
23.05.2019-13:00
TOKAT BLD. PLEVNE-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
25-19 11-25 16-25 12-25 -
24.05.2019-11:00
TOKAT BLD. PLEVNE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
25-21 18-25 25-17 25-21 -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-19 25-19 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 250 154 1.6234 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 3 6.000 2.333 240 203 1.1823 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 227 0.8018 0 1 0 0 0 2
4 AKYAZI BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 160 248 0.6452 0 0 0 0 1 2
22.05.2019-15:00
MALİYE PİYANGO-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-16 - -
22.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-AKYAZI BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-13 25-13 25-9 - -
23.05.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
8-25 9-25 12-25 - -
23.05.2019-17:00
AKYAZI BLD.-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
13-25 19-25 16-25 - -
24.05.2019-15:00
AKYAZI BLD.-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
18-25 25-23 20-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
26-24 17-25 24-26 23-25 -
26.05.2019-11:00
GALATASARAY-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
25-20 18-25 25-20 12-25 15-12
26.05.2019-13:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
26.05.2019-15:00
SAHABİYE-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-3
10-25 25-27 25-19 25-19 12-15
26.05.2019-17:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-15 25-13 25-18 - -
26.05.2019-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
11-25 17-25 25-22 14-25 -
26.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
23-25 22-25 19-25 - -
26.05.2019-15:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
23-25 25-22 25-10 25-21 -
26.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-12 25-10 - -
27.05.2019-11:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-21 18-25 25-18 25-20 -
27.05.2019-13:00
ALTINYURT-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-23 25-21 11-25 25-18 -
27.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-19 25-23 - -
27.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
17-25 17-25 16-25 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-18 25-13 25-15 - -
28.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
29.05.2019-11:00
ALTINYURT-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
29.05.2019-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-18 23-25 25-15 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 247 1.0445 1 0 0 1 1 0
4 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 3 0 3 0 9 0.000 MIN 139 226 0.6150 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
BURSA BOSCH-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-23 25-12 26-24 - -
22.05.2019-17:00
ALTINYURT-KIBRISGÜCÜ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
19-25 20-25 25-14 25-19 16-14
23.05.2019-15:00
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
12-25 14-25 10-25 - -
23.05.2019-17:00
KIBRISGÜCÜ-BURSA BOSCH
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
25-23 17-25 21-25 23-25 -
24.05.2019-15:00
KIBRISGÜCÜ-ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
24.05.2019-17:00
BURSA BOSCH-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 25-12 25-9 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 244 162 1.5062 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 6 4.000 0.833 229 229 1.0000 1 0 0 1 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 4 7 3.000 0.571 210 253 0.8300 0 1 0 0 1 1
4 OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL 3 1 2 4 8 2.000 0.500 229 268 0.8545 0 0 1 0 1 1
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-16 25-12 25-16 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL-TOKAT BLD. PLEVNE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-14 - -
23.05.2019-11:00
OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-2
25-18 17-25 19-25 25-22 15-10
23.05.2019-13:00
TOKAT BLD. PLEVNE-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
25-19 11-25 16-25 12-25 -
24.05.2019-11:00
TOKAT BLD. PLEVNE-OSMANİYE DÜZİÇİ VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
25-21 18-25 25-17 25-21 -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-19 25-19 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 250 154 1.6234 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 3 6.000 2.333 240 203 1.1823 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 227 0.8018 0 1 0 0 0 2
4 AKYAZI BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 160 248 0.6452 0 0 0 0 1 2
22.05.2019-15:00
MALİYE PİYANGO-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-21 25-18 25-16 - -
22.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-AKYAZI BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-13 25-13 25-9 - -
23.05.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
8-25 9-25 12-25 - -
23.05.2019-17:00
AKYAZI BLD.-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
13-25 19-25 16-25 - -
24.05.2019-15:00
AKYAZI BLD.-PEMA KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
18-25 25-23 20-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
26-24 17-25 24-26 23-25 -
26.05.2019-11:00
GALATASARAY-MALİYE PİYANGO
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
25-20 18-25 25-20 12-25 15-12
26.05.2019-13:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
26.05.2019-15:00
SAHABİYE-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-3
10-25 25-27 25-19 25-19 12-15
26.05.2019-17:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-15 25-13 25-18 - -
26.05.2019-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
1-3
11-25 17-25 25-22 14-25 -
26.05.2019-13:00
BURSA BOSCH-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
23-25 22-25 19-25 - -
26.05.2019-15:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-1
23-25 25-22 25-10 25-21 -
26.05.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-12 25-10 - -
27.05.2019-11:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-21 18-25 25-18 25-20 -
27.05.2019-13:00
ALTINYURT-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-1
25-23 25-21 11-25 25-18 -
27.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
3-0
25-23 25-19 25-23 - -
27.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 8)
0-3
17-25 17-25 16-25 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ALTINYURT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-18 25-13 25-15 - -
28.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
29.05.2019-11:00
ALTINYURT-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
29.05.2019-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-18 23-25 25-15 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.000 4.500 273 219 1.2466 1 2 0 0 0 0
2 AVRUPA VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 245 222 1.1036 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 5 8 2.000 0.625 288 294 0.9796 0 0 1 0 2 0
4 MANİSA TURGUTLU 3 0 3 2 9 1.000 0.222 188 259 0.7259 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
AVRUPA VOLEYBOL-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-12 25-15 25-10 - -
22.05.2019-13:00
GALATASARAY-SAMSUN DSİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
23-25 25-23 25-19 27-25 -
23.05.2019-11:00
MANİSA TURGUTLU-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-3
21-25 19-25 12-25 - -
23.05.2019-13:00
SAMSUN DSİ-AVRUPA VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-20 23-25 23-25 16-25 -
24.05.2019-11:00
SAMSUN DSİ-MANİSA TURGUTLU
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-2
21-25 23-25 25-19 25-18 15-12
24.05.2019-13:00
AVRUPA VOLEYBOL-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
25-23 15-25 17-25 18-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 2 0 6 2 6.000 3.000 184 177 1.0395 0 2 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3.000 1.333 158 142 1.1127 1 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 1 6 0.000 0.167 147 170 0.8647 0 0 0 0 1 1
Van Tuşba Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TED ANKARA KOLEJLİLER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
1-3
22-25 25-14 22-25 14-25 -
22.05.2019-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-VAN TUŞBA GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-1
26-24 26-24 18-25 25-21 -
24.05.2019-17:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
3-0
25-20 25-14 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAHABİYE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 96 1.5625 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2 1 1 3 4 3.000 0.750 155 148 1.0473 0 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 108 169 0.6391 0 0 0 0 1 1
Tofaş Spor müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TOFAŞ SPOR-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
22.05.2019-13:00
İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-1
25-17 19-25 25-12 25-19 -
23.05.2019-11:00
SAHABİYE-İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
24.05.2019-11:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SAHABİYE
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
11-25 9-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 106 1.4340 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 5 2.000 0.600 170 163 1.0429 0 0 1 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 129 182 0.7088 0 0 0 1 0 1
İnegöl Bld. müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-17:00
ARKAS SPOR-BATMAN PETROL SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
3-0
25-15 25-17 25-11 - -
23.05.2019-17:00
BATMAN PETROL SPOR-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
2-3
16-25 25-22 13-25 25-20 7-15
24.05.2019-15:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 6)
0-3
25-27 17-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 201 1.2338 2 1 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 183 1.2732 2 0 0 0 1 0
3 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 206 236 0.8729 0 0 1 0 0 2
4 FETHİYE VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1.000 0.222 181 248 0.7298 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-13 25-10 25-17 - -
22.05.2019-13:00
HALKBANK-DENİZLİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-0
25-18 27-25 25-18 - -
23.05.2019-11:00
FETHİYE VOLEYBOL-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
23.05.2019-13:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-3
9-25 23-25 15-25 - -
24.05.2019-11:00
DENİZLİ GENÇLİK SPOR-FETHİYE VOLEYBOL
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
3-2
14-25 25-13 19-25 25-15 15-6
24.05.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-3
16-25 25-21 19-25 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 184 1.3533 2 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.000 1.200 219 208 1.0529 1 0 1 0 0 1