2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE BLD. 4 4 0 12 4 12.020 1.020 3.000 369.00 331 1.1148 1 2 1 0 0 0
2 SAİNT JOSEPH 4 4 0 12 2 12.000 0.000 6.000 342 290 1.1793 2 2 0 0 0 0
3 İNEGÖL BLD. 3 2 1 7 3 6.000 0.000 2.333 240 205 1.1707 2 0 0 0 1 0
4 ODUNPAZARI GENÇLİK 4 2 2 6 6 6.000 0.000 1.000 263 198 1.3283 2 0 0 0 0 2
5 GEMLİK B. SPOR 4 2 2 7 9 5.300 0.300 0.778 317.00 349 0.9083 0 1 1 0 1 1
6 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 6 7 4.200 0.200 0.857 273.00 265 1.0302 0 1 0 1 1 0
7 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3 1 2 6 8 3.200 0.200 0.750 290.00 305 0.9508 0 0 1 1 1 0
8 KARACABEY BLD. 4 1 3 5 9 3.000 0.000 0.556 304 315 0.9651 1 0 0 0 2 1
9 MENTEŞE MERKEZ BLD. 2 0 2 2 6 1.660 0.660 0.333 168.00 179 0.9385 0 0 0 1 0 1
10 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.400 0.400 MIN 96.00 225 0.4267 0 0 0 0 0 3
11 SEYDİKEMER BLD. 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Seydikemer Bld. ligden çekildi ve düştü.
Selçuk Belevi Gençlerbirliği'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SEYDİKEMER BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.10.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-SAİNT JOSEPH
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
1-3
19-25 22-25 25-21 24-26 -
07.10.2018-15:00
KARACABEY BLD.-FETHİYE BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
1-3
25-21 23-25 21-25 24-26 -
07.10.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-2
12-25 25-22 29-27 23-25 15-8
07.10.2018-14:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-GEMLİK B. SPOR
ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ)
3-0
25-23 25-10 25-15 - -
2. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
10.10.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-KARACABEY BLD.
BURSA (GEMLIK)
3-1
23-25 25-20 25-14 25-20 -
10.10.2018-17:00
SAİNT JOSEPH-ODUNPAZARI GENÇLİK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-0
25-22 25-12 25-22 - -
10.10.2018-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-İNEGÖL BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
17-25 16-25 18-25 - -
10.10.2018-14:00
FETHİYE BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
3-2
23-25 15-25 25-10 25-19 15-13
3. Hafta
-
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
14.10.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GEMLİK B. SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
3-1
25-22 19-25 25-11 25-9 -
14.10.2018-15:00
KARACABEY BLD.-SAİNT JOSEPH
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
0-3
19-25 17-25 21-25 - -
14.10.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-FETHİYE BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
1-3
21-25 18-25 25-19 21-25 -
14.10.2018-
ODUNPAZARI GENÇLİK-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
4. Hafta
20.10.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
3-0
25-19 25-21 25-17 - -
21.10.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (GEMLIK)
3-2
20-25 19-25 25-22 25-18 15-11
21.10.2018-18:00
SAİNT JOSEPH-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-18 20-25 25-22 25-22 -
21.10.2018-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-KARACABEY BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
15-25 13-25 17-25 - -
21.10.2018-14:00
FETHİYE BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
3-0
25-22 25-18 25-21 - -
5. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-FETHİYE BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
KARACABEY BLD.-İNEGÖL BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SAİNT JOSEPH
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-GEMLİK B. SPOR
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
6. Hafta
-
GEMLİK B. SPOR-SEYDİKEMER BLD.
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
04.11.2018-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-KARACABEY BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
SAİNT JOSEPH-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
04.11.2018-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
7. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-SAİNT JOSEPH
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
11.11.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-İNEGÖL BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
FETHİYE BLD.-GEMLİK B. SPOR
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
11.11.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
8. Hafta
-
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
SAİNT JOSEPH-FETHİYE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
KARACABEY BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
9. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-İNEGÖL BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
21.11.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-SAİNT JOSEPH
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-KARACABEY BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
21.11.2018-14:00
FETHİYE BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
10. Hafta
-
ODUNPAZARI GENÇLİK-SEYDİKEMER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-FETHİYE BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
25.11.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
KARACABEY BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
25.11.2018-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-GEMLİK B. SPOR
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
11. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-KARACABEY BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
02.12.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-İNEGÖL BLD.
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
02.12.2018-18:00
SAİNT JOSEPH-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
FETHİYE BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
12. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
16.12.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-ODUNPAZARI GENÇLİK
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
SAİNT JOSEPH-İNEGÖL BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
FETHİYE BLD.-KARACABEY BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
13. Hafta
-
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SEYDİKEMER BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
23.12.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-FETHİYE BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
KARACABEY BLD.-GEMLİK B. SPOR
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-SAİNT JOSEPH
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
14. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
29.12.2018-16:30
GEMLİK B. SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
29.12.2018-15:00
SAİNT JOSEPH-KARACABEY BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
29.12.2018-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-ODUNPAZARI GENÇLİK
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
FETHİYE BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
15. Hafta
06.01.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SAİNT JOSEPH
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
KARACABEY BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-GEMLİK B. SPOR
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-İNEGÖL BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
06.01.2019-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-FETHİYE BLD.
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
16. Hafta
-
FETHİYE BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
12.01.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-KARACABEY BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
13.01.2019-16:30
GEMLİK B. SPOR-MENTEŞE MERKEZ BLD.
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
SAİNT JOSEPH-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
13.01.2019-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
17. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-GEMLİK B. SPOR
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
20.01.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
KARACABEY BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
20.01.2019-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SAİNT JOSEPH
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
18. Hafta
-
SAİNT JOSEPH-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
26.01.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
27.01.2019-16:30
GEMLİK B. SPOR-FETHİYE BLD.
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
27.01.2019-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
27.01.2019-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
19. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
03.02.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KARACABEY BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-ODUNPAZARI GENÇLİK
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
FETHİYE BLD.-SAİNT JOSEPH
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
03.02.2019-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-İNEGÖL BLD.
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
20. Hafta
-
İNEGÖL BLD.-SEYDİKEMER BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
KARACABEY BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
SAİNT JOSEPH-GEMLİK B. SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10.02.2019-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-FETHİYE BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
21. Hafta
-
SEYDİKEMER BLD.-ODUNPAZARI GENÇLİK
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
17.02.2019-16:30
GEMLİK B. SPOR-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
FETHİYE BLD.-İNEGÖL BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
17.02.2019-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-KARACABEY BLD.
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
-
- - - - -
22. Hafta
-
KARACABEY BLD.-SEYDİKEMER BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-GEMLİK B. SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
24.02.2019-18:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.02.2019-15:00
ODUNPAZARI GENÇLİK-FETHİYE BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.02.2019-15:30
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SAİNT JOSEPH
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARTEPE BLD. 4 4 0 12 4 11.000 0.000 3.000 383 320 1.1969 1 2 1 0 0 0
2 MALİYE İHTİSAS 4 3 1 11 6 10.100 0.100 1.833 397.00 362 1.0967 0 3 0 1 0 0
3 AKYAZI BLD. 4 3 1 9 3 9.300 0.300 3.000 283.00 239 1.1841 3 0 0 0 0 1
4 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 2 8.000 0.000 4.500 255 197 1.2944 2 0 1 0 0 0
5 ÇİLİMLİ BLD. 3 2 1 6 3 6.200 0.200 2.000 199.00 185 1.0757 2 0 0 0 0 1
6 SGK 4 2 2 8 6 6.000 0.000 1.333 336 289 1.1626 2 0 0 0 2 0
7 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 4 1 3 6 9 4.000 0.000 0.667 314 345 0.9101 1 0 0 1 1 1
8 ANADOLU VOLEYBOL 3 1 2 3 7 3.440 0.440 0.429 206.00 237 0.8692 0 1 0 0 0 2
9 ÇORLU SPOR 4 1 3 5 9 3.000 0.000 0.556 297 319 0.9310 1 0 0 0 2 1
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 4 0 4 1 12 0.200 0.200 0.083 236.00 319 0.7398 0 0 0 0 1 3
11 ESENYURT INNOVİA 3 0 3 0 9 0.000 0.000 MIN 131 225 0.5822 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
06.10.2018-16:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
26-28 25-16 20-25 16-25 -
07.10.2018-15:00
MALİYE İHTİSAS-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-22 25-20 24-26 25-21 -
07.10.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-ÇORLU SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
0-3
18-25 17-25 13-25 - -
07.10.2018-14:00
KARTEPE BLD.-ÇİLİMLİ BLD.
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
3-0
25-14 25-17 25-18 - -
07.10.2018-14:00
AKYAZI BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
SAKARYA (AKYAZI)
3-0
25-21 25-20 25-21 - -
2. Hafta
10.10.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-ESENYURT INNOVİA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-8 25-16 - -
10.10.2018-15:00
SGK-KARTEPE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-18 26-28 23-25 23-25 -
10.10.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
DÜZCE (18 TEMMUZ)
3-0
25-12 25-19 25-11 - -
10.10.2018-16:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (HASANGEMICI)
1-3
27-25 23-25 19-25 16-25 -
10.10.2018-17:00
ÇORLU SPOR-AKYAZI BLD.
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
18-25 19-25 20-25 - -
3. Hafta
14.10.2018-11:00
MALİYE İHTİSAS-ÇORLU SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
14.10.2018-13:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
14-25 22-25 14-25 - -
14.10.2018-15:00
ANADOLU VOLEYBOL-ÇİLİMLİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 23-25 22-25 - -
14.10.2018-14:00
KARTEPE BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
3-2
25-18 25-27 25-14 23-25 15-8
14.10.2018-14:00
AKYAZI BLD.-ZİRAAT BANKASI
SAKARYA (AKYAZI)
0-3
21-25 18-25 19-25 - -
4. Hafta
20.10.2018-14:00
SGK-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-13 25-15 25-16 - -
21.10.2018-18:30
ZİRAAT BANKASI-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
19-25 21-25 25-20 25-20 15-11
21.10.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-AKYAZI BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
0-3
16-25 15-25 14-25 - -
21.10.2018-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
KOCAELI (HASANGEMICI)
3-0
25-15 25-22 25-20 - -
21.10.2018-14:00
ÇORLU SPOR-KARTEPE BLD.
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
1-3
26-24 16-25 23-25 17-25 -
5. Hafta
27.10.2018-11:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ÇORLU SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2018-13:00
MALİYE İHTİSAS-ESENYURT INNOVİA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2018-15:30
ANADOLU VOLEYBOL-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-SGK
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
KARTEPE BLD.-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
6. Hafta
03.11.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-KARTEPE BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ÇİLİMLİ BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
AKYAZI BLD.-MALİYE İHTİSAS
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
ÇORLU SPOR-ANADOLU VOLEYBOL
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
7. Hafta
10.11.2018-12:00
ANADOLU VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ESENYURT INNOVİA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2018-16:00
SGK-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-ÇORLU SPOR
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
KARTEPE BLD.-AKYAZI BLD.
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
8. Hafta
18.11.2018-14:00
MALİYE İHTİSAS-KARTEPE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-ÇİLİMLİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-ANADOLU VOLEYBOL
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
AKYAZI BLD.-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
ÇORLU SPOR-SGK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
9. Hafta
21.11.2018-15:00
ANADOLU VOLEYBOL-AKYAZI BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.11.2018-17:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.11.2018-19:00
SGK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.11.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-ESENYURT INNOVİA
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ÇORLU SPOR
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
10. Hafta
24.11.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-SGK
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
KARTEPE BLD.-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
AKYAZI BLD.-ÇİLİMLİ BLD.
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
26.11.2018-19:00
MALİYE İHTİSAS-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11. Hafta
01.12.2018-16:00
ANADOLU VOLEYBOL-KARTEPE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.12.2018-18:00
SGK-AKYAZI BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-MALİYE İHTİSAS
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ESENYURT INNOVİA
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
ÇORLU SPOR-ZİRAAT BANKASI
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
12. Hafta
15.12.2018-12:00
ANADOLU VOLEYBOL-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
15.12.2018-16:00
SGK-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-KARTEPE BLD.
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-AKYAZI BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
ÇORLU SPOR-ESENYURT INNOVİA
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
13. Hafta
22.12.2018-14:00
MALİYE İHTİSAS-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
22.12.2018-16:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ÇİLİMLİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
ESENYURT INNOVİA-ZİRAAT BANKASI
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
KARTEPE BLD.-SGK
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
AKYAZI BLD.-ÇORLU SPOR
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
14. Hafta
28.12.2018-18:00
SGK-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-AKYAZI BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-ANADOLU VOLEYBOL
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-KARTEPE BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
ÇORLU SPOR-MALİYE İHTİSAS
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
15. Hafta
05.01.2019-17:30
MALİYE İHTİSAS-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2019-19:30
ANADOLU VOLEYBOL-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
KARTEPE BLD.-ÇORLU SPOR
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
AKYAZI BLD.-ESENYURT INNOVİA
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2019-12:00
SGK-ÇİLİMLİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
ZİRAAT BANKASI-KARTEPE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
ESENYURT INNOVİA-MALİYE İHTİSAS
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
ÇORLU SPOR-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
17. Hafta
20.01.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-ÇORLU SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2019-15:30
MALİYE İHTİSAS-AKYAZI BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2019-17:30
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
KARTEPE BLD.-ESENYURT INNOVİA
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
18. Hafta
27.01.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
ESENYURT INNOVİA-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-SGK
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
AKYAZI BLD.-KARTEPE BLD.
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
ÇORLU SPOR-ÇİLİMLİ BLD.
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
19. Hafta
02.02.2019-12:00
SGK-ÇORLU SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2019-12:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-AKYAZI BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ANADOLU VOLEYBOL-ESENYURT INNOVİA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
KARTEPE BLD.-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
20. Hafta
10.02.2019-15:00
MALİYE İHTİSAS-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2019-17:30
ZİRAAT BANKASI-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
ESENYURT INNOVİA-ÇİLİMLİ BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
AKYAZI BLD.-ANADOLU VOLEYBOL
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
ÇORLU SPOR-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
21. Hafta
16.02.2019-15:00
SGK-ESENYURT INNOVİA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2019-17:30
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-KARTEPE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2019-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
ÇİLİMLİ BLD.-AKYAZI BLD.
DÜZCE (ÇILIMLI)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
22. Hafta
23.02.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORLU SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.02.2019-12:00
MALİYE İHTİSAS-ÇİLİMLİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
ESENYURT INNOVİA-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
KARTEPE BLD.-ANADOLU VOLEYBOL
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
AKYAZI BLD.-SGK
SAKARYA (AKYAZI)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MELİKGAZİ BLD. 0 0 0 0 0 1.280 1.280 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. GENÇLİK 0 0 0 0 0 1.120 1.120 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 ERZURUM SPOR LİSESİ 0 0 0 0 0 0.600 0.600 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 SAHABİYE 0 0 0 0 0 0.560 0.560 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 ORDU ANADOLU İHL 0 0 0 0 0 0.400 0.400 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 BAFRA BLD. 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 DEVELİ BLD. 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 ŞİRAN AKADEMİ 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 TOKAT BLD. PLEVNE 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
28.10.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-MELİKGAZİ BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ŞİRAN AKADEMİ
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
28.10.2018-14:30
DEVELİ BLD.-ORDU ANADOLU İHL
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
BAFRA BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
2. Hafta
03.11.2018-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-DEVELİ BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-BAFRA BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2018-15:00
SAHABİYE-ERZURUM SPOR LİSESİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
3. Hafta
11.11.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ŞİRAN AKADEMİ
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
11.11.2018-14:30
DEVELİ BLD.-SAHABİYE
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
BAFRA BLD.-ORDU ANADOLU İHL
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-MELİKGAZİ BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
4. Hafta
17.11.2018-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-BAFRA BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-DEVELİ BLD.
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
SAHABİYE-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-TOKAT BLD. PLEVNE
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
5. Hafta
25.11.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ERZURUM SPOR LİSESİ
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ORDU ANADOLU İHL
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
BAFRA BLD.-SAHABİYE
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ŞİRAN AKADEMİ
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
6. Hafta
01.12.2018-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-MELİKGAZİ BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-BAFRA BLD.
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
02.12.2018-15:00
SAHABİYE-TOKAT BLD. PLEVNE
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
02.12.2018-14:30
DEVELİ BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
7. Hafta
09.12.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SAHABİYE
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ŞİRAN AKADEMİ
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
BAFRA BLD.-DEVELİ BLD.
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ERZURUM SPOR LİSESİ
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
8. Hafta
16.12.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BAFRA BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-MELİKGAZİ BLD.
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
SAHABİYE-ORDU ANADOLU İHL
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.12.2018-14:30
DEVELİ BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
9. Hafta
22.12.2018-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-SAHABİYE
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ÇORUM BLD. GENÇLİK
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
10. Hafta
05.01.2019-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-ERZURUM SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
ORDU ANADOLU İHL-DEVELİ BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-BAFRA BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
11. Hafta
13.01.2019-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ORDU ANADOLU İHL
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SAHABİYE
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
13.01.2019-14:30
DEVELİ BLD.-ŞİRAN AKADEMİ
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
BAFRA BLD.-MELİKGAZİ BLD.
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
12. Hafta
19.01.2019-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
SAHABİYE-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
ORDU ANADOLU İHL-BAFRA BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
27.01.2019-15:30
ÇORUM BLD. GENÇLİK-SAHABİYE
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2019-14:30
DEVELİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
BAFRA BLD.-ŞİRAN AKADEMİ
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ORDU ANADOLU İHL
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
14. Hafta
02.02.2019-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-TOKAT BLD. PLEVNE
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
03.02.2019-15:00
SAHABİYE-BAFRA BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ORDU ANADOLU İHL-MELİKGAZİ BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
06.02.2019-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-DEVELİ BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.02.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ŞİRAN AKADEMİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.02.2019-14:00
BAFRA BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
06.02.2019-16:00
TOKAT BLD. PLEVNE-SAHABİYE
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
16. Hafta
09.02.2019-14:00
ŞİRAN AKADEMİ-ORDU ANADOLU İHL
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-TOKAT BLD. PLEVNE
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
SAHABİYE-MELİKGAZİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2019-14:30
DEVELİ BLD.-BAFRA BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
17. Hafta
17.02.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
ORDU ANADOLU İHL-SAHABİYE
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
BAFRA BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-DEVELİ BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
18. Hafta
24.02.2019-15:30
ÇORUM BLD. GENÇLİK-TOKAT BLD. PLEVNE
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDU ANADOLU İHL
ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.)
-
- - - - -
24.02.2019-15:00
SAHABİYE-ŞİRAN AKADEMİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.02.2019-14:30
DEVELİ BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 0 0 0 0 0 1.660 1.660 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 PEMA KOLEJİ 0 0 0 0 0 1.560 1.560 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 SEYHAN BLD. 0 0 0 0 0 0.840 0.840 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 İSTİKLAL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0.600 0.600 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 ÜRGÜP SPOR 0 0 0 0 0 0.560 0.560 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 0 0 0 0 0 0.400 0.400 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 TARSUS GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 1920 MARAŞSPOR 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
28.10.2018-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-1920 MARAŞSPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
TARSUS GENÇLİK-TVF SPOR LİSESİ
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
ÜRGÜP SPOR-SEYHAN BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
2. Hafta
03.11.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ÜRGÜP SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-18:00
SEYHAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-PEMA KOLEJİ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
1920 MARAŞSPOR-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
04.11.2018-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-TARSUS GENÇLİK
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
3. Hafta
11.11.2018-12:00
SEYHAN BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-PEMA KOLEJİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
11.11.2018-15:00
TARSUS GENÇLİK-1920 MARAŞSPOR
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
ÜRGÜP SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
4. Hafta
18.11.2018-12:00
TVF SPOR LİSESİ-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-TARSUS GENÇLİK
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
1920 MARAŞSPOR-ÜRGÜP SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
18.11.2018-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-SEYHAN BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
5. Hafta
24.11.2018-12:00
TVF SPOR LİSESİ-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
SEYHAN BLD.-1920 MARAŞSPOR
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
TARSUS GENÇLİK-PEMA KOLEJİ
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
ÜRGÜP SPOR-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
6. Hafta
02.12.2018-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-SEYHAN BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
1920 MARAŞSPOR-TVF SPOR LİSESİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
02.12.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-ÜRGÜP SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
02.12.2018-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-TARSUS GENÇLİK
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
7. Hafta
08.12.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
SEYHAN BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
09.12.2018-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-TARSUS GENÇLİK
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
09.12.2018-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-1920 MARAŞSPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
ÜRGÜP SPOR-İSTİKLAL ORTAOKULU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
8. Hafta
16.12.2018-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
1920 MARAŞSPOR-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
TARSUS GENÇLİK-ÜRGÜP SPOR
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SEYHAN BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
9. Hafta
22.12.2018-12:00
TVF SPOR LİSESİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2018-12:00
SEYHAN BLD.-TARSUS GENÇLİK
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-ÜRGÜP SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
1920 MARAŞSPOR-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
23.12.2018-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-PEMA KOLEJİ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
10. Hafta
06.01.2019-14:00
SEYHAN BLD.-ÜRGÜP SPOR
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
06.01.2019-12:00
TVF SPOR LİSESİ-TARSUS GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
1920 MARAŞSPOR-PEMA KOLEJİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
06.01.2019-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-İSTİKLAL ORTAOKULU
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
11. Hafta
13.01.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-SEYHAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
13.01.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
13.01.2019-15:00
TARSUS GENÇLİK-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-TVF SPOR LİSESİ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-1920 MARAŞSPOR
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
12. Hafta
20.01.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-SEYHAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-İSTİKLAL ORTAOKULU
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
1920 MARAŞSPOR-TARSUS GENÇLİK
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
20.01.2019-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-ÜRGÜP SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
13. Hafta
27.01.2019-12:00
SEYHAN BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-TVF SPOR LİSESİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
27.01.2019-15:00
TARSUS GENÇLİK-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-1920 MARAŞSPOR
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-PEMA KOLEJİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
14. Hafta
03.02.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ÜRGÜP SPOR
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
1920 MARAŞSPOR-SEYHAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
03.02.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-TARSUS GENÇLİK
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
03.02.2019-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-TVF SPOR LİSESİ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
15. Hafta
06.02.2019-13:00
SEYHAN BLD.-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
06.02.2019-14:00
TVF SPOR LİSESİ-1920 MARAŞSPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.02.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
06.02.2019-15:00
TARSUS GENÇLİK-İSTİKLAL ORTAOKULU
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
06.02.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-PEMA KOLEJİ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
16. Hafta
10.02.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-TVF SPOR LİSESİ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
1920 MARAŞSPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-SEYHAN BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
TARSUS GENÇLİK-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-ÜRGÜP SPOR
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
17. Hafta
16.02.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-PEMA KOLEJİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2019-12:00
SEYHAN BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
17.02.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ-1920 MARAŞSPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN)
-
- - - - -
17.02.2019-12:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-TARSUS GENÇLİK
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
18. Hafta
24.02.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-1920 MARAŞSPOR
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
24.02.2019-15:00
PEMA KOLEJİ-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
24.02.2019-15:00
TARSUS GENÇLİK-SEYHAN BLD.
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-TVF SPOR LİSESİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DİNAMİK GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 KIZILTEPE EĞİTİM 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 47 MAVİ SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 CEVHERTEPE 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 DERİK GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 KIZILTEPE VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 MİDYAT BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 NUSAYBİN GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 NUSAYBİN İPEK YOLU 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 YENİ MARDİN 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
27.10.2018-12:00
CEVHERTEPE-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-12:00
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
MİDYAT BLD.-DERİK GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
28.10.2018-12:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
2. Hafta
03.11.2018-12:00
DERİK GENÇLİK-CEVHERTEPE
MARDIN (DERIK)
-
- - - - -
03.11.2018-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-12:00
YENİ MARDİN-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
3. Hafta
10.11.2018-12:00
CEVHERTEPE-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
KIZILTEPE EĞİTİM-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
11.11.2018-12:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
4. Hafta
17.11.2018-12:00
DERİK GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (DERIK)
-
- - - - -
17.11.2018-12:00
DİNAMİK GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-12:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.11.2018-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-CEVHERTEPE
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
5. Hafta
24.11.2018-12:00
DERİK GENÇLİK-YENİ MARDİN
MARDIN (DERIK)
-
- - - - -
24.11.2018-12:00
CEVHERTEPE-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
MİDYAT BLD.-47 MAVİ SPOR
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
25.11.2018-12:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
6. Hafta
01.12.2018-12:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-12:00
47 MAVİ SPOR-CEVHERTEPE
MARDIN (KIZILTEPE)
-