1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 4 3 1 11 4 12.240 2.240 2.750 347.00 304 1.1414 2 1 0 1 0 0
2 TFL ALTEKMA 4 3 1 9 3 10.660 1.660 3.000 283.00 242 1.1694 3 0 0 0 0 1
3 BURSA B.ŞEHİR BLD. 4 4 0 12 5 10.100 0.100 2.400 389.00 342 1.1374 1 1 2 0 0 0
4 İSTANBUL BBSK 4 3 1 11 7 9.000 0.000 1.571 408 382 1.0681 0 2 1 1 0 0
5 ALANYA BLD. 4 3 1 10 7 8.200 0.200 1.429 387.00 349 1.1089 0 2 1 0 1 0
6 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 11 7 8.000 0.000 1.571 399 337 1.1840 1 0 2 1 0 0
7 MİLAS BLD. 4 2 2 9 8 6.300 0.300 1.125 364.00 347 1.0490 1 0 1 1 1 0
8 DÜZCE BLD. 4 2 2 8 7 6.000 0.000 1.143 328 331 0.9909 1 1 0 0 2 0
9 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 4 1 3 7 9 5.000 0.000 0.778 328 346 0.9480 1 0 0 2 0 1
10 TOFAŞ SPOR 4 1 3 5 11 4.840 1.840 0.455 328.00 349 0.9398 0 0 1 1 0 2
11 EĞİRDİR ELMA 4 1 3 6 9 4.300 0.300 0.667 314.00 328 0.9573 1 0 0 1 1 1
12 BİGADİÇ BLD. 4 1 3 4 9 3.260 0.260 0.444 260.00 307 0.8469 1 0 0 0 1 2
13 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 4 1 3 5 11 3.100 0.100 0.455 320.00 364 0.8791 0 0 1 1 0 2
14 KONYA B.ŞEHİR BLD. 4 0 4 1 12 0.400 0.400 0.083 196.00 323 0.6068 0 0 0 0 1 3
1. Hafta
06.10.2018-15:00
ALANYA BLD.-DÜZCE BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-1
25-17 23-25 25-18 25-17 -
06.10.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ)
3-0
25-11 25-10 25-11 - -
06.10.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-BİGADİÇ BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
3-0
25-18 25-13 25-20 - -
06.10.2018-13:00
TFL ALTEKMA-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-0
25-18 25-22 25-19 - -
06.10.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-TOFAŞ SPOR
ISPARTA (EĞIRDIR)
2-3
20-25 25-22 16-25 25-18 7-15
06.10.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
2-3
25-23 21-25 25-19 20-25 11-15
06.10.2018-14:00
MİLAS BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
2-3
20-25 28-26 25-14 15-25 16-18
2. Hafta
13.10.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-TFL ALTEKMA
BALIKESIR (BIGADIÇ)
0-3
23-25 14-25 17-25 - -
13.10.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BEŞİKTAŞ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-2
23-25 25-20 25-20 22-25 15-10
13.10.2018-16:30
TOFAŞ SPOR-MİLAS BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
2-3
18-25 25-20 20-25 25-21 11-15
13.10.2018-14:00
DÜZCE BLD.-EĞİRDİR ELMA
DÜZCE (18TEMMUZ)
3-0
25-20 25-15 25-22 - -
13.10.2018-14:00
İSTANBUL BBSK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
2-3
21-25 25-22 25-22 25-27 7-15
13.10.2018-15:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-0
25-16 25-18 25-20 - -
13.10.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-ALANYA BLD.
KONYA (KONGRE-YANSALON)
1-3
17-25 25-23 18-25 11-25 -
3. Hafta
16.10.2018-15:00
ALANYA BLD.-İSTANBUL BBSK
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
1-3
25-22 18-25 25-27 12-25 -
16.10.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
1-3
21-25 22-25 25-21 12-25 -
16.10.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
3-2
25-18 25-18 18-25 23-25 15-6
16.10.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
İSTANBUL (AKATLAR)
3-0
25-20 25-22 25-21 - -
16.10.2018-17:00
TFL ALTEKMA-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-0
25-16 25-16 25-22 - -
16.10.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
3-0
25-12 25-17 25-20 - -
16.10.2018-14:00
MİLAS BLD.-DÜZCE BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
1-3
16-25 16-25 25-21 22-25 -
4. Hafta
20.10.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-TFL ALTEKMA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.10.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BİGADİÇ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
22-25 22-25 17-25 - -
20.10.2018-14:00
DÜZCE BLD.-BEŞİKTAŞ
DÜZCE (18TEMMUZ)
1-3
14-25 25-22 21-25 20-25 -
20.10.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-EĞİRDİR ELMA
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
3-1
23-25 26-24 25-18 25-22 -
20.10.2018-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
18-25 25-19 17-25 26-24 16-18
20.10.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-MİLAS BLD.
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
0-3
13-25 12-25 19-25 - -
20.10.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
3-2
25-21 25-21 28-30 17-25 15-10
5. Hafta
27.10.2018-15:00
ALANYA BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-DÜZCE BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
27.10.2018-17:30
BEŞİKTAŞ-KONYA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
MİLAS BLD.-İSTANBUL BBSK
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.10.2018-18:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
TFL ALTEKMA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
6. Hafta
03.11.2018-14:30
TOFAŞ SPOR-TFL ALTEKMA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
DÜZCE BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ALANYA BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
03.11.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-BEŞİKTAŞ
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
03.11.2018-14:30
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BİGADİÇ BLD.
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-EĞİRDİR ELMA
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
7. Hafta
10.11.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-İSTANBUL BBSK
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
10.11.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
10.11.2018-19:30
TOFAŞ SPOR-DÜZCE BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
10.11.2018-17:30
BEŞİKTAŞ-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
10.11.2018-15:00
TFL ALTEKMA-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
MİLAS BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
8. Hafta
17.11.2018-15:00
ALANYA BLD.-EĞİRDİR ELMA
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
DÜZCE BLD.-TFL ALTEKMA
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
17.11.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-MİLAS BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
17.11.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
17.11.2018-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-BİGADİÇ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.11.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-BEŞİKTAŞ
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
9. Hafta
24.11.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
24.11.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
24.11.2018-16:30
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
DÜZCE BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
24.11.2018-16:00
TFL ALTEKMA-EĞİRDİR ELMA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
MİLAS BLD.-ALANYA BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
10. Hafta
01.12.2018-15:00
ALANYA BLD.-BEŞİKTAŞ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
01.12.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BİGADİÇ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
01.12.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-DÜZCE BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
01.12.2018-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-TOFAŞ SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
01.12.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-MİLAS BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
01.12.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-TFL ALTEKMA
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
01.12.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
08.12.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-ALANYA BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
08.12.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
08.12.2018-16:30
TOFAŞ SPOR-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
08.12.2018-14:00
DÜZCE BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
08.12.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-EĞİRDİR ELMA
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
08.12.2018-16:00
TFL ALTEKMA-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
08.12.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL BBSK
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
12. Hafta
15.12.2018-15:00
ALANYA BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.12.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TOFAŞ SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
15.12.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-TFL ALTEKMA
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
15.12.2018-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-KONYA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
EĞİRDİR ELMA-BİGADİÇ BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-DÜZCE BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
MİLAS BLD.-BEŞİKTAŞ
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
22.12.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-MİLAS BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
22.12.2018-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-EĞİRDİR ELMA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
22.12.2018-19:30
TOFAŞ SPOR-ALANYA BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
DÜZCE BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
22.12.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
22.12.2018-15:00
TFL ALTEKMA-BEŞİKTAŞ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
22.12.2018-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
14. Hafta
05.01.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-BEŞİKTAŞ
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
05.01.2019-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-MİLAS BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
05.01.2019-16:30
TOFAŞ SPOR-EĞİRDİR ELMA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
05.01.2019-14:00
DÜZCE BLD.-ALANYA BLD.
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
05.01.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
05.01.2019-15:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-TFL ALTEKMA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
05.01.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
15. Hafta
09.01.2019-15:00
ALANYA BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
09.01.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İSTANBUL BBSK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
BEŞİKTAŞ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
09.01.2019-17:00
TFL ALTEKMA-BİGADİÇ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-DÜZCE BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
MİLAS BLD.-TOFAŞ SPOR
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2019-15:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BİGADİÇ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
13.01.2019-17:00
TOFAŞ SPOR-BEŞİKTAŞ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
DÜZCE BLD.-MİLAS BLD.
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
13.01.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-ALANYA BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
13.01.2019-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-EĞİRDİR ELMA
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
20.01.2019-15:00
ALANYA BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-TOFAŞ SPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
20.01.2019-18:00
BEŞİKTAŞ-DÜZCE BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
20.01.2019-16:00
TFL ALTEKMA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-İSTANBUL BBSK
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
MİLAS BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
18. Hafta
27.01.2019-19:30
TOFAŞ SPOR-BURSA B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
DÜZCE BLD.-BİGADİÇ BLD.
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TFL ALTEKMA
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
27.01.2019-18:00
İSTANBUL BBSK-MİLAS BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
27.01.2019-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-EĞİRDİR ELMA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-ALANYA BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
19. Hafta
03.02.2019-15:00
ALANYA BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
03.02.2019-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-DÜZCE BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.02.2019-18:00
BEŞİKTAŞ-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
03.02.2019-15:00
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
MİLAS BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
10.02.2019-15:00
ALANYA BLD.-TFL ALTEKMA
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
DÜZCE BLD.-TOFAŞ SPOR
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-EĞİRDİR ELMA
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.02.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-BİGADİÇ BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
10.02.2019-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-BEŞİKTAŞ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-MİLAS BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
21. Hafta
17.02.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
17.02.2019-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL BBSK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.02.2019-19:30
TOFAŞ SPOR-KONYA B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.02.2019-18:00
BEŞİKTAŞ-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
17.02.2019-15:00
TFL ALTEKMA-DÜZCE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-ALANYA BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
MİLAS BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
22. Hafta
24.02.2019-15:00
ALANYA BLD.-MİLAS BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BEŞİKTAŞ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.02.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-TOFAŞ SPOR
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
24.02.2019-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-TFL ALTEKMA
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-DÜZCE BLD.
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-BİGADİÇ BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
23. Hafta
03.03.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
03.03.2019-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.03.2019-16:30
TOFAŞ SPOR-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
DÜZCE BLD.-İSTANBUL BBSK
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
03.03.2019-15:00
TFL ALTEKMA-KONYA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
MİLAS BLD.-EĞİRDİR ELMA
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
24. Hafta
10.03.2019-15:00
ALANYA BLD.-BİGADİÇ BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.03.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
İSTANBUL BBSK-KONYA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
10.03.2019-16:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-DÜZCE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-BEŞİKTAŞ
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-TOFAŞ SPOR
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
MİLAS BLD.-TFL ALTEKMA
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
25. Hafta
17.03.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-EĞİRDİR ELMA
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
17.03.2019-14:30
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ALANYA BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.03.2019-16:30
TOFAŞ SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.03.2019-14:00
DÜZCE BLD.-SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
DÜZCE (18TEMMUZ)
-
- - - - -
17.03.2019-18:00
BEŞİKTAŞ-MİLAS BLD.
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
17.03.2019-16:00
TFL ALTEKMA-İSTANBUL BBSK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.03.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BORNOVA ANADOLU LİSESİ
KONYA (KONGRE - ANA SALON)
-
- - - - -
26. Hafta
24.03.2019-15:00
ALANYA BLD.-TOFAŞ SPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.03.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-DÜZCE BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
BEŞİKTAŞ-TFL ALTEKMA
İSTANBUL (AKATLAR)
-
- - - - -
24.03.2019-15:00
BORNOVA ANADOLU LİSESİ-İSTANBUL BBSK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
EĞİRDİR ELMA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
ISPARTA (EĞIRDIR)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
MİLAS BLD.-BİGADİÇ BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PALANDÖKEN BLD. 4 4 0 12 3 11.400 0.400 4.000 347.00 295 1.1763 2 1 1 0 0 0
2 SORGUN BLD. 4 3 1 11 4 10.400 0.400 2.750 348.00 312 1.1154 2 1 0 1 0 0
3 BULANCAK BLD. BETON SPOR 4 3 1 10 4 9.760 0.760 2.500 332.00 280 1.1857 2 1 0 0 1 0
4 SOLHAN SPOR 4 3 1 9 4 9.000 0.000 2.250 316 256 1.2344 2 1 0 0 0 1
5 AKKUŞ BLD. 4 3 1 9 7 7.300 0.300 1.286 346.00 335 1.0328 1 0 2 0 0 1
6 HALİLİYE BLD. 4 2 2 9 7 7.100 0.100 1.286 371.00 305 1.2164 1 1 0 1 1 0
7 HATAY B.ŞEHİR BLD. 4 2 2 7 8 6.760 0.760 0.875 340.00 347 0.9798 0 2 0 0 1 1
8 FINDIKLI SPOR 4 2 2 7 6 6.300 0.300 1.167 300.00 304 0.9868 2 0 0 0 1 1
9 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 4 2 2 8 8 6.200 0.200 1.000 350.00 338 1.0355 1 0 1 1 0 1
10 ZİRAAT BANKASI 4 2 2 7 9 5.000 0.000 0.778 351 373 0.9410 0 1 1 0 1 1
11 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 4 1 3 7 9 4.760 0.760 0.778 339.00 361 0.9391 1 0 0 1 2 0
12 SUNGURLU BLD. 4 1 3 3 9 3.300 0.300 0.333 263.00 289 0.9100 1 0 0 0 0 3
13 NİKSAR BLD. 4 0 4 3 12 1.200 0.200 0.250 311.00 355 0.8761 0 0 0 1 1 2
14 PAYAS BLD. 2011 4 0 4 0 12 0.680 0.680 MIN 136.00 300 0.4533 0 0 0 0 0 4
Payas Bld. 2011'in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
06.10.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-SOLHAN SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
0-3
25-27 20-25 11-25 - -
06.10.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-PALANDÖKEN BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
2-3
24-26 25-14 25-19 20-25 8-15
06.10.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
3-1
25-19 25-19 22-25 25-18 -
06.10.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-HALİLİYE BLD.
HATAY (PAYAS)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.10.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-SORGUN BLD.
ORDU (AKKUŞ)
3-2
23-25 25-17 22-25 25-21 15-13
06.10.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-SUNGURLU BLD.
RIZE (FINDIKLI)
3-0
25-22 25-21 25-20 - -
06.10.2018-13:00
NİKSAR BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
TOKAT (NIKSAR)
1-3
18-25 18-25 25-16 24-26 -
2. Hafta
13.10.2018-14:00
SOLHAN SPOR-PAYAS BLD. 2011
BINGÖL (SOLHAN)
3-0
25-14 25-14 25-17 - -
13.10.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0
25-16 28-26 25-22 - -
13.10.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-AKKUŞ BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
3-0
25-11 25-15 28-26 - -
13.10.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ZİRAAT BANKASI
GIRESUN (19EYLÜL)
1-3
25-23 22-25 20-25 23-25 -
13.10.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-18 25-23 - -
13.10.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-FINDIKLI SPOR
ŞANLIURFA (11 NISAN)
3-1
23-25 28-26 25-18 25-22 -
13.10.2018-13:00
SORGUN BLD.-NİKSAR BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
3-0
25-23 25-22 25-22 - -
3. Hafta
16.10.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-SORGUN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-22 18-25 22-25 19-25 -
16.10.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
3-1
25-16 20-25 25-18 25-18 -
16.10.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-SUNGURLU BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
3-0
25-18 25-23 25-17 - -
16.10.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-HALİLİYE BLD.
HATAY (ANTAKYA)
3-1
25-21 25-17 25-27 26-24 -
16.10.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-BULANCAK BLD. BETON SPOR
HATAY (PAYAS)
0-3
12-25 16-25 12-25 - -
16.10.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-NİKSAR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
3-0
25-9 25-20 25-21 - -
16.10.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-SOLHAN SPOR
RIZE (FINDIKLI)
3-0
25-22 27-25 25-18 - -
4. Hafta
20.10.2018-14:00
SOLHAN SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
3-1
24-26 25-19 25-16 25-17 -
20.10.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-PALANDÖKEN BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
0-3
21-25 20-25 23-25 - -
20.10.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-FINDIKLI SPOR
GIRESUN (19EYLÜL)
3-0
25-23 25-18 25-16 - -
20.10.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
2-3
21-25 25-22 25-21 24-26 11-15
20.10.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ŞANLIURFA (11 NISAN)
2-3
27-25 25-23 23-25 22-25 9-15
20.10.2018-13:00
NİKSAR BLD.-ZİRAAT BANKASI
TOKAT (NIKSAR)
2-3
30-32 16-25 25-18 25-23 13-15
20.10.2018-13:00
SORGUN BLD.-PAYAS BLD. 2011
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
3-0
25-15 25-20 25-16 - -
5. Hafta
27.10.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-HALİLİYE BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
27.10.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-SOLHAN SPOR
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-NİKSAR BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-ZİRAAT BANKASI
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
27.10.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-SORGUN BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
6. Hafta
03.11.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-PAYAS BLD. 2011
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
SOLHAN SPOR-PALANDÖKEN BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-AKKUŞ BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
03.11.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
NİKSAR BLD.-FINDIKLI SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
03.11.2018-13:00
SORGUN BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
7. Hafta
10.11.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-HALİLİYE BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
10.11.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-SORGUN BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SOLHAN SPOR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-PAYAS BLD. 2011
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
10.11.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-ZİRAAT BANKASI
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
8. Hafta
17.11.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
SOLHAN SPOR-SUNGURLU BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
17.11.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-FINDIKLI SPOR
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
17.11.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
17.11.2018-13:00
NİKSAR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
17.11.2018-15:00
SORGUN BLD.-PALANDÖKEN BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
9. Hafta
24.11.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-NİKSAR BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
24.11.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-PAYAS BLD. 2011
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SORGUN BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-FINDIKLI SPOR
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
24.11.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-SOLHAN SPOR
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
10. Hafta
01.12.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-PALANDÖKEN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.12.2018-14:00
SOLHAN SPOR-AKKUŞ BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
01.12.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-HALİLİYE BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
01.12.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
01.12.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
01.12.2018-13:00
NİKSAR BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
01.12.2018-13:00
SORGUN BLD.-SUNGURLU BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
11. Hafta
08.12.2018-14:00
SOLHAN SPOR-BULANCAK BLD. BETON SPOR
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
08.12.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-NİKSAR BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
08.12.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-PAYAS BLD. 2011
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
08.12.2018-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-FINDIKLI SPOR
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
08.12.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ZİRAAT BANKASI
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
08.12.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
08.12.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-SORGUN BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
12. Hafta
15.12.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
15.12.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-AKKUŞ BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
PAYAS BLD. 2011-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
15.12.2018-14:00
FINDIKLI SPOR-PALANDÖKEN BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
15.12.2018-13:00
NİKSAR BLD.-HALİLİYE BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
15.12.2018-15:00
SORGUN BLD.-SOLHAN SPOR
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
13. Hafta
22.12.2018-14:00
SOLHAN SPOR-NİKSAR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
22.12.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-PAYAS BLD. 2011
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
PALANDÖKEN BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
22.12.2018-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-SORGUN BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-FINDIKLI SPOR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
AKKUŞ BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
22.12.2018-14:00
HALİLİYE BLD.-ZİRAAT BANKASI
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
14. Hafta
05.01.2019-14:00
SOLHAN SPOR-ZİRAAT BANKASI
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
05.01.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-FINDIKLI SPOR
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
05.01.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
05.01.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-NİKSAR BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
05.01.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
05.01.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-PAYAS BLD. 2011
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
05.01.2019-13:00
SORGUN BLD.-AKKUŞ BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
15. Hafta
09.01.2019-16:00
ZİRAAT BANKASI-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.01.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-SOLHAN SPOR
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-PALANDÖKEN BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
09.01.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-HALİLİYE BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
09.01.2019-17:00
NİKSAR BLD.-SORGUN BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2019-14:00
SOLHAN SPOR-FINDIKLI SPOR
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-PAYAS BLD. 2011
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-PALANDÖKEN BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
NİKSAR BLD.-AKKUŞ BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
SORGUN BLD.-ZİRAAT BANKASI
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
17. Hafta
20.01.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-NİKSAR BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-SUNGURLU BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-HALİLİYE BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SOLHAN SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-SORGUN BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-BULANCAK BLD. BETON SPOR
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
18. Hafta
27.01.2019-15:00
ZİRAAT BANKASI-AKKUŞ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
SOLHAN SPOR-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-PALANDÖKEN BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
NİKSAR BLD.-PAYAS BLD. 2011
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
SORGUN BLD.-FINDIKLI SPOR
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
19. Hafta
03.02.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-SOLHAN SPOR
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-BULANCAK BLD. BETON SPOR
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SORGUN BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-ZİRAAT BANKASI
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-HALİLİYE BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-SUNGURLU BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-NİKSAR BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
20. Hafta
10.02.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-FINDIKLI SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
SOLHAN SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-PALANDÖKEN BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-AKKUŞ BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-SUNGURLU BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
NİKSAR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
SORGUN BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
21. Hafta
17.02.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-SOLHAN SPOR
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-SORGUN BLD.
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
17.02.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-NİKSAR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ZİRAAT BANKASI
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-HALİLİYE BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-PAYAS BLD. 2011
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
22. Hafta
24.02.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
SOLHAN SPOR-HALİLİYE BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-SUNGURLU BLD.
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-HATAY B.ŞEHİR BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-AKKUŞ BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
NİKSAR BLD.-PALANDÖKEN BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
SORGUN BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
23. Hafta
03.03.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-SORGUN BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-ZİRAAT BANKASI
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
03.03.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-PAYAS BLD. 2011
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-FINDIKLI SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-SOLHAN SPOR
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
03.03.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
24. Hafta
10.03.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
10.03.2019-13:00
BULANCAK BLD. BETON SPOR-SOLHAN SPOR
GIRESUN (19EYLÜL)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-PALANDÖKEN BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
10.03.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
10.03.2019-13:00
NİKSAR BLD.-SUNGURLU BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
10.03.2019-13:00
SORGUN BLD.-HALİLİYE BLD.
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -
25. Hafta
17.03.2019-14:00
SOLHAN SPOR-SORGUN BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
17.03.2019-13:00
SUNGURLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
17.03.2019-14:00
PALANDÖKEN BLD.-FINDIKLI SPOR
ERZURUM (R.T.ERDOĞAN)
-
- - - - -
17.03.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
17.03.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-PAYAS BLD. 2011
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
17.03.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
17.03.2019-14:00
HALİLİYE BLD.-NİKSAR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
26. Hafta
24.03.2019-14:00
ZİRAAT BANKASI-HALİLİYE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.03.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-AKKUŞ BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-PALANDÖKEN BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
PAYAS BLD. 2011-SUNGURLU BLD.
HATAY (PAYAS)
-
- - - - -
24.03.2019-14:00
FINDIKLI SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
RIZE (FINDIKLI)
-
- - - - -
24.03.2019-13:00
NİKSAR BLD.-SOLHAN SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
24.03.2019-13:00
SORGUN BLD.-BULANCAK BLD. BETON SPOR
YOZGAT (RIZA KAYAALP)
-
- - - - -