Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası (Kadınlar)

22.06.2019-15:00
İZMİT MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019-17:00
KOCAELİ ANKA-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019-18:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019-11:00
BAŞKENT VETERANLAR-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019-13:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5.000 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1.000 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİT MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019-11:00
İZMİR VETERAN-KOCAELİ ANKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019-14:00
KOCAELİ ANKA-İZMİT MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019-10:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019-11:00
İZMİT MASTERS-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5.000 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5.000 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4.000 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019-13:00
BAŞKENT VETERANLAR-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019-16:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019-17:00
UMTES GROUP-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019-12:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019-13:00
NICOMEDIA MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12.000 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8.000 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4.000 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0.000 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019-16:00
BAŞKENT SPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019-17:00
MUĞLASPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019-10:00
BAŞKENT SPOR-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019-11:00
YAŞAMKENT İLKER-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019-16:00
MUĞLASPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019-17:00
BAŞKENT SPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019-14:00
MUĞLASPOR-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019-15:00
GÖZTEPE VETERAN-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-6 25-6 - - -
22.06.2019-15:00
İZMİT MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019-17:00
KOCAELİ ANKA-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019-18:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019-11:00
BAŞKENT VETERANLAR-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019-13:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5.000 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1.000 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİT MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019-11:00
İZMİR VETERAN-KOCAELİ ANKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019-14:00
KOCAELİ ANKA-İZMİT MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019-10:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019-11:00
İZMİT MASTERS-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5.000 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5.000 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4.000 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019-13:00
BAŞKENT VETERANLAR-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019-16:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019-17:00
UMTES GROUP-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019-12:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019-13:00
NICOMEDIA MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12.000 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8.000 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4.000 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0.000 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019-16:00
BAŞKENT SPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019-17:00
MUĞLASPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019-10:00
BAŞKENT SPOR-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019-11:00
YAŞAMKENT İLKER-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019-16:00
MUĞLASPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019-17:00
BAŞKENT SPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019-14:00
MUĞLASPOR-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019-15:00
GÖZTEPE VETERAN-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-6 25-6 - - -
22.06.2019-15:00
İZMİT MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019-17:00
KOCAELİ ANKA-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019-18:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019-11:00
BAŞKENT VETERANLAR-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019-13:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5.000 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1.000 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİT MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019-11:00
İZMİR VETERAN-KOCAELİ ANKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019-14:00
KOCAELİ ANKA-İZMİT MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019-10:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019-11:00
İZMİT MASTERS-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5.000 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5.000 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4.000 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019-13:00
BAŞKENT VETERANLAR-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019-16:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019-17:00
UMTES GROUP-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019-12:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019-13:00
NICOMEDIA MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12.000 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8.000 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4.000 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0.000 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019-16:00
BAŞKENT SPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019-17:00
MUĞLASPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019-10:00
BAŞKENT SPOR-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019-11:00
YAŞAMKENT İLKER-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019-16:00
MUĞLASPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019-17:00
BAŞKENT SPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019-14:00
MUĞLASPOR-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019-15:00
GÖZTEPE VETERAN-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-6 25-6 - - -
22.06.2019-15:00
İZMİT MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-21 18-25 - - 10-15
22.06.2019-17:00
KOCAELİ ANKA-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-20 25-21 - - -
22.06.2019-18:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
11-25 15-25 - - -
23.06.2019-11:00
BAŞKENT VETERANLAR-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-14 21-25 - - 15-7
23.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 28-26 - - 5-15
23.06.2019-13:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
23-25 17-25 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ ANKA 3 3 0 6 1 6.000 6.000 157 126 1.2460 0 0 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN 3 2 1 5 3 5.000 1.667 171 139 1.2302 0 0 0 0 0 0
3 İZMİT MASTERS 3 1 2 2 4 2.000 0.500 125 101 1.2255 0 0 0 0 0 0
4 İZMİR VETERAN 3 0 3 1 6 1.000 0.167 73 160 0.4563 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
İZMİT MASTERS-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
17-25 15-25 - - -
21.06.2019-11:00
İZMİR VETERAN-KOCAELİ ANKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
22-25 0-25 - - -
21.06.2019-14:00
KOCAELİ ANKA-İZMİT MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-19 26-24 - - -
21.06.2019-15:00
ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
20-25 25-17 - - 15-9
22.06.2019-10:00
KOCAELİ ANKA-ESKİŞEHİR BİRAZ VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
25-20 13-25 - - 18-16
22.06.2019-11:00
İZMİT MASTERS-İZMİR VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-0 25-0 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCATEPE&ANTALYA MASTERS 3 2 1 5 2 5.000 2.500 156 143 1.0909 0 0 0 0 0 0
2 NICOMEDIA MASTERS 3 2 1 5 3 5.000 1.667 162 142 1.1408 0 0 0 0 0 0
3 UMTES GROUP 3 2 1 4 4 4.000 1.000 153 158 0.9684 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT VETERANLAR 3 0 3 1 6 1.000 0.167 131 159 0.8239 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-12:00
NICOMEDIA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
25-10 18-25 - - 9-15
21.06.2019-13:00
BAŞKENT VETERANLAR-KOCATEPE&ANTALYA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
0-2
14-25 24-26 - - -
21.06.2019-16:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-NICOMEDIA MASTERS
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
1-2
20-25 25-20 - - 9-15
21.06.2019-17:00
UMTES GROUP-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-1
18-25 25-21 - - 15-9
22.06.2019-12:00
KOCATEPE&ANTALYA MASTERS-UMTES GROUP
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-21 26-24 - - -
22.06.2019-13:00
NICOMEDIA MASTERS-BAŞKENT VETERANLAR
KOCAELI (FUAR - SAHA 7)
2-0
25-17 25-21 - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÖZTEPE VETERAN 6 6 0 12 0 12.000 MAX 300 100 3.0000 0 0 0 0 0 0
2 MUĞLASPOR 6 4 2 8 4 8.000 2.000 251 210 1.1952 0 0 0 0 0 0
3 YAŞAMKENT İLKER 6 2 4 4 8 4.000 0.500 182 267 0.6816 0 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT SPOR 6 0 6 0 12 0.000 MIN 144 300 0.4800 0 0 0 0 0 0
21.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
15-25 12-25 - - -
21.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-7 25-6 - - -
21.06.2019-16:00
BAŞKENT SPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
17-25 18-25 - - -
21.06.2019-17:00
MUĞLASPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
8-25 12-25 - - -
22.06.2019-10:00
BAŞKENT SPOR-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
7-25 16-25 - - -
22.06.2019-11:00
YAŞAMKENT İLKER-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 8-25 - - -
22.06.2019-16:00
MUĞLASPOR-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
22.06.2019-17:00
BAŞKENT SPOR-GÖZTEPE VETERAN
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
0-2
5-25 6-25 - - -
23.06.2019-10:00
YAŞAMKENT İLKER-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-11 25-21 - - -
23.06.2019-11:00
GÖZTEPE VETERAN-MUĞLASPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-10 25-21 - - -
23.06.2019-14:00
MUĞLASPOR-BAŞKENT SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-15 25-15 - - -
23.06.2019-15:00
GÖZTEPE VETERAN-YAŞAMKENT İLKER
KOCAELI (FUAR - SAHA 5)
2-0
25-6 25-6 - - -