Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 21-25 - -
24.05.2019-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK İSTANBUL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 77 1.9481 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 4 3.000 0.750 141 143 0.9860 0 1 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 103 174 0.5920 0 0 0 0 1 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
KARAYOLLARI-KASTAMONU DOĞA GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-12 25-10 24-26 25-20 -
22.05.2019-17:00
VAKIFBANK İSTANBUL-MERİNOS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
KASTAMONU DOĞA GENÇLİK-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
9-25 10-25 16-25 - -
24.05.2019-17:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
6-25 14-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 145 1.7034 2 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 161 1.4161 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 172 234 0.7350 0 0 1 0 0 2
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 1.000 0.222 146 253 0.5771 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
GALATASARAY-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-5 25-8 25-17 - -
22.05.2019-13:00
İLBANK-SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-7 25-10 - -
23.05.2019-11:00
ANTALYA ŞİMŞEK SPOR-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
16-25 15-25 8-25 - -
23.05.2019-13:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
11-25 20-25 6-25 - -
24.05.2019-11:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-3
13-25 25-20 25-18 11-25 10-15
24.05.2019-13:00
GALATASARAY-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK ANKARA 3 3 0 9 1 9.000 9.000 242 155 1.5613 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 234 151 1.5497 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 116 217 0.5346 1 0 0 0 0 2
4 DERİNCE YENİKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 157 226 0.6947 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
VAKIFBANK ANKARA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-12 25-10 - -
22.05.2019-17:00
NİLÜFER BLD.-DERİNCE YENİKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-12 25-18 25-19 - -
23.05.2019-15:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
5-25 2-25 3-25 - -
23.05.2019-17:00
DERİNCE YENİKENT-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
15-25 11-25 15-25 - -
24.05.2019-15:00
DERİNCE YENİKENT-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
22-25 21-25 24-26 - -
24.05.2019-17:00
VAKIFBANK ANKARA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
17-25 25-18 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 62 2.4194 2 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 111 128 0.8672 1 0 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 80 151 0.5298 0 0 0 0 0 2
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-VAN GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-ÇAYKUR RİZE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0
25-14 25-9 25-4 - -
23.05.2019-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
15-25 14-25 24-26 - -
24.05.2019-13:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
9-25 7-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 9.000 3.000 267 227 1.1762 0 3 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 257 210 1.2238 1 1 0 0 1 0
3 ADANA KARE SPOR 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 260 0.8577 0 1 0 0 1 1
4 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 3 9 0.000 0.333 240 290 0.8276 0 0 0 0 3 0
22.05.2019-15:00
ADANA KARE SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
11-25 16-25 25-22 22-25 -
22.05.2019-17:00
TARSUS BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-17 25-27 25-18 25-19 -
23.05.2019-15:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-12 25-21 4-25 26-24 -
23.05.2019-17:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ADANA KARE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
22-25 25-27 25-23 16-25 -
24.05.2019-15:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
25-15 17-25 15-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
ADANA KARE SPOR-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
16-25 15-25 18-25 - -
26.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-21 25-19 25-20 - -
26.05.2019-13:00
GALATASARAY-KARAYOLLARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-17 26-24 27-25 - -
26.05.2019-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-16 24-26 25-14 26-24 -
26.05.2019-17:00
ECZACIBAŞI-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
26.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-15 19-25 21-25 29-27 15-10
26.05.2019-13:00
VAKIFBANK ANKARA-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-18 25-23 22-25 18-25 16-14
26.05.2019-15:00
VAKIFBANK İSTANBUL-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-7 25-9 25-4 - -
26.05.2019-17:00
HALKBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
17-25 15-25 15-25 - -
27.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
17-25 15-25 20-25 - -
27.05.2019-13:00
KARŞIYAKA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
1-3
25-23 13-25 10-25 15-25 -
27.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-17 23-25 25-27 25-14 15-7
27.05.2019-13:00
VAKIFBANK İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-14 25-21 25-23 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
28.05.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
13-25 11-25 17-25 - -
29.05.2019-11:00
GALATASARAY-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-14 25-18 - -
29.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
14-25 18-25 25-21 25-20 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 21-25 - -
24.05.2019-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK İSTANBUL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 77 1.9481 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 4 3.000 0.750 141 143 0.9860 0 1 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 103 174 0.5920 0 0 0 0 1 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
KARAYOLLARI-KASTAMONU DOĞA GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-12 25-10 24-26 25-20 -
22.05.2019-17:00
VAKIFBANK İSTANBUL-MERİNOS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
KASTAMONU DOĞA GENÇLİK-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
9-25 10-25 16-25 - -
24.05.2019-17:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
6-25 14-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 145 1.7034 2 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 161 1.4161 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 172 234 0.7350 0 0 1 0 0 2
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 1.000 0.222 146 253 0.5771 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
GALATASARAY-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-5 25-8 25-17 - -
22.05.2019-13:00
İLBANK-SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-7 25-10 - -
23.05.2019-11:00
ANTALYA ŞİMŞEK SPOR-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
16-25 15-25 8-25 - -
23.05.2019-13:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
11-25 20-25 6-25 - -
24.05.2019-11:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-3
13-25 25-20 25-18 11-25 10-15
24.05.2019-13:00
GALATASARAY-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK ANKARA 3 3 0 9 1 9.000 9.000 242 155 1.5613 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 234 151 1.5497 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 116 217 0.5346 1 0 0 0 0 2
4 DERİNCE YENİKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 157 226 0.6947 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
VAKIFBANK ANKARA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-12 25-10 - -
22.05.2019-17:00
NİLÜFER BLD.-DERİNCE YENİKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-12 25-18 25-19 - -
23.05.2019-15:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
5-25 2-25 3-25 - -
23.05.2019-17:00
DERİNCE YENİKENT-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
15-25 11-25 15-25 - -
24.05.2019-15:00
DERİNCE YENİKENT-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
22-25 21-25 24-26 - -
24.05.2019-17:00
VAKIFBANK ANKARA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
17-25 25-18 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 62 2.4194 2 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 111 128 0.8672 1 0 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 80 151 0.5298 0 0 0 0 0 2
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-VAN GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-ÇAYKUR RİZE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0
25-14 25-9 25-4 - -
23.05.2019-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
15-25 14-25 24-26 - -
24.05.2019-13:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
9-25 7-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 9.000 3.000 267 227 1.1762 0 3 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 257 210 1.2238 1 1 0 0 1 0
3 ADANA KARE SPOR 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 260 0.8577 0 1 0 0 1 1
4 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 3 9 0.000 0.333 240 290 0.8276 0 0 0 0 3 0
22.05.2019-15:00
ADANA KARE SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
11-25 16-25 25-22 22-25 -
22.05.2019-17:00
TARSUS BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-17 25-27 25-18 25-19 -
23.05.2019-15:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-12 25-21 4-25 26-24 -
23.05.2019-17:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ADANA KARE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
22-25 25-27 25-23 16-25 -
24.05.2019-15:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
25-15 17-25 15-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
ADANA KARE SPOR-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
16-25 15-25 18-25 - -
26.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-21 25-19 25-20 - -
26.05.2019-13:00
GALATASARAY-KARAYOLLARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-17 26-24 27-25 - -
26.05.2019-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-16 24-26 25-14 26-24 -
26.05.2019-17:00
ECZACIBAŞI-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
26.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-15 19-25 21-25 29-27 15-10
26.05.2019-13:00
VAKIFBANK ANKARA-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-18 25-23 22-25 18-25 16-14
26.05.2019-15:00
VAKIFBANK İSTANBUL-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-7 25-9 25-4 - -
26.05.2019-17:00
HALKBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
17-25 15-25 15-25 - -
27.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
17-25 15-25 20-25 - -
27.05.2019-13:00
KARŞIYAKA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
1-3
25-23 13-25 10-25 15-25 -
27.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-17 23-25 25-27 25-14 15-7
27.05.2019-13:00
VAKIFBANK İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-14 25-21 25-23 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
28.05.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
13-25 11-25 17-25 - -
29.05.2019-11:00
GALATASARAY-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-14 25-18 - -
29.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
14-25 18-25 25-21 25-20 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 21-25 - -
24.05.2019-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK İSTANBUL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 77 1.9481 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 4 3.000 0.750 141 143 0.9860 0 1 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 103 174 0.5920 0 0 0 0 1 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
KARAYOLLARI-KASTAMONU DOĞA GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-12 25-10 24-26 25-20 -
22.05.2019-17:00
VAKIFBANK İSTANBUL-MERİNOS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
KASTAMONU DOĞA GENÇLİK-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
9-25 10-25 16-25 - -
24.05.2019-17:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
6-25 14-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 145 1.7034 2 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 161 1.4161 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 172 234 0.7350 0 0 1 0 0 2
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 1.000 0.222 146 253 0.5771 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
GALATASARAY-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-5 25-8 25-17 - -
22.05.2019-13:00
İLBANK-SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-7 25-10 - -
23.05.2019-11:00
ANTALYA ŞİMŞEK SPOR-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
16-25 15-25 8-25 - -
23.05.2019-13:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
11-25 20-25 6-25 - -
24.05.2019-11:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-3
13-25 25-20 25-18 11-25 10-15
24.05.2019-13:00
GALATASARAY-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK ANKARA 3 3 0 9 1 9.000 9.000 242 155 1.5613 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 234 151 1.5497 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 116 217 0.5346 1 0 0 0 0 2
4 DERİNCE YENİKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 157 226 0.6947 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
VAKIFBANK ANKARA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-12 25-10 - -
22.05.2019-17:00
NİLÜFER BLD.-DERİNCE YENİKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-12 25-18 25-19 - -
23.05.2019-15:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
5-25 2-25 3-25 - -
23.05.2019-17:00
DERİNCE YENİKENT-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
15-25 11-25 15-25 - -
24.05.2019-15:00
DERİNCE YENİKENT-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
22-25 21-25 24-26 - -
24.05.2019-17:00
VAKIFBANK ANKARA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
17-25 25-18 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 62 2.4194 2 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 111 128 0.8672 1 0 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 80 151 0.5298 0 0 0 0 0 2
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-VAN GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-ÇAYKUR RİZE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0
25-14 25-9 25-4 - -
23.05.2019-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
15-25 14-25 24-26 - -
24.05.2019-13:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
9-25 7-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 9.000 3.000 267 227 1.1762 0 3 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 257 210 1.2238 1 1 0 0 1 0
3 ADANA KARE SPOR 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 260 0.8577 0 1 0 0 1 1
4 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 3 9 0.000 0.333 240 290 0.8276 0 0 0 0 3 0
22.05.2019-15:00
ADANA KARE SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
11-25 16-25 25-22 22-25 -
22.05.2019-17:00
TARSUS BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-17 25-27 25-18 25-19 -
23.05.2019-15:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-12 25-21 4-25 26-24 -
23.05.2019-17:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ADANA KARE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
22-25 25-27 25-23 16-25 -
24.05.2019-15:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
25-15 17-25 15-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
ADANA KARE SPOR-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
16-25 15-25 18-25 - -
26.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-21 25-19 25-20 - -
26.05.2019-13:00
GALATASARAY-KARAYOLLARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-17 26-24 27-25 - -
26.05.2019-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-16 24-26 25-14 26-24 -
26.05.2019-17:00
ECZACIBAŞI-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
26.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-15 19-25 21-25 29-27 15-10
26.05.2019-13:00
VAKIFBANK ANKARA-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-18 25-23 22-25 18-25 16-14
26.05.2019-15:00
VAKIFBANK İSTANBUL-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-7 25-9 25-4 - -
26.05.2019-17:00
HALKBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
17-25 15-25 15-25 - -
27.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
17-25 15-25 20-25 - -
27.05.2019-13:00
KARŞIYAKA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
1-3
25-23 13-25 10-25 15-25 -
27.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-17 23-25 25-27 25-14 15-7
27.05.2019-13:00
VAKIFBANK İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-14 25-21 25-23 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
28.05.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
13-25 11-25 17-25 - -
29.05.2019-11:00
GALATASARAY-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-14 25-18 - -
29.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
14-25 18-25 25-21 25-20 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 21-25 - -
24.05.2019-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK İSTANBUL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 77 1.9481 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 4 3.000 0.750 141 143 0.9860 0 1 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 103 174 0.5920 0 0 0 0 1 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
KARAYOLLARI-KASTAMONU DOĞA GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-12 25-10 24-26 25-20 -
22.05.2019-17:00
VAKIFBANK İSTANBUL-MERİNOS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
KASTAMONU DOĞA GENÇLİK-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
9-25 10-25 16-25 - -
24.05.2019-17:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
6-25 14-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 145 1.7034 2 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 161 1.4161 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 172 234 0.7350 0 0 1 0 0 2
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 1.000 0.222 146 253 0.5771 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
GALATASARAY-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-5 25-8 25-17 - -
22.05.2019-13:00
İLBANK-SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-7 25-10 - -
23.05.2019-11:00
ANTALYA ŞİMŞEK SPOR-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
16-25 15-25 8-25 - -
23.05.2019-13:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
11-25 20-25 6-25 - -
24.05.2019-11:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-3
13-25 25-20 25-18 11-25 10-15
24.05.2019-13:00
GALATASARAY-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK ANKARA 3 3 0 9 1 9.000 9.000 242 155 1.5613 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 234 151 1.5497 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 116 217 0.5346 1 0 0 0 0 2
4 DERİNCE YENİKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 157 226 0.6947 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
VAKIFBANK ANKARA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-12 25-10 - -
22.05.2019-17:00
NİLÜFER BLD.-DERİNCE YENİKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-12 25-18 25-19 - -
23.05.2019-15:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
5-25 2-25 3-25 - -
23.05.2019-17:00
DERİNCE YENİKENT-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
15-25 11-25 15-25 - -
24.05.2019-15:00
DERİNCE YENİKENT-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
22-25 21-25 24-26 - -
24.05.2019-17:00
VAKIFBANK ANKARA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
17-25 25-18 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 62 2.4194 2 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 111 128 0.8672 1 0 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 80 151 0.5298 0 0 0 0 0 2
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-VAN GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-ÇAYKUR RİZE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0
25-14 25-9 25-4 - -
23.05.2019-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
15-25 14-25 24-26 - -
24.05.2019-13:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
9-25 7-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 9.000 3.000 267 227 1.1762 0 3 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 257 210 1.2238 1 1 0 0 1 0
3 ADANA KARE SPOR 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 260 0.8577 0 1 0 0 1 1
4 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 3 9 0.000 0.333 240 290 0.8276 0 0 0 0 3 0
22.05.2019-15:00
ADANA KARE SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
11-25 16-25 25-22 22-25 -
22.05.2019-17:00
TARSUS BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-17 25-27 25-18 25-19 -
23.05.2019-15:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-12 25-21 4-25 26-24 -
23.05.2019-17:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ADANA KARE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
22-25 25-27 25-23 16-25 -
24.05.2019-15:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
25-15 17-25 15-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
ADANA KARE SPOR-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
16-25 15-25 18-25 - -
26.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-21 25-19 25-20 - -
26.05.2019-13:00
GALATASARAY-KARAYOLLARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-17 26-24 27-25 - -
26.05.2019-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-16 24-26 25-14 26-24 -
26.05.2019-17:00
ECZACIBAŞI-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
26.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-15 19-25 21-25 29-27 15-10
26.05.2019-13:00
VAKIFBANK ANKARA-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-18 25-23 22-25 18-25 16-14
26.05.2019-15:00
VAKIFBANK İSTANBUL-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-7 25-9 25-4 - -
26.05.2019-17:00
HALKBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
17-25 15-25 15-25 - -
27.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
17-25 15-25 20-25 - -
27.05.2019-13:00
KARŞIYAKA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
1-3
25-23 13-25 10-25 15-25 -
27.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-17 23-25 25-27 25-14 15-7
27.05.2019-13:00
VAKIFBANK İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-14 25-21 25-23 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
28.05.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
13-25 11-25 17-25 - -
29.05.2019-11:00
GALATASARAY-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-14 25-18 - -
29.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
14-25 18-25 25-21 25-20 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 21-25 - -
24.05.2019-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK İSTANBUL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 77 1.9481 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 4 3.000 0.750 141 143 0.9860 0 1 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.000 0.167 103 174 0.5920 0 0 0 0 1 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-15:00
KARAYOLLARI-KASTAMONU DOĞA GENÇLİK
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-12 25-10 24-26 25-20 -
22.05.2019-17:00
VAKIFBANK İSTANBUL-MERİNOS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2019-15:00
KASTAMONU DOĞA GENÇLİK-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
9-25 10-25 16-25 - -
24.05.2019-17:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
6-25 14-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 145 1.7034 2 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 228 161 1.4161 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 1 2 3 8 2.000 0.375 172 234 0.7350 0 0 1 0 0 2
4 SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ 3 0 3 2 9 1.000 0.222 146 253 0.5771 0 0 0 1 0 2
22.05.2019-11:00
GALATASARAY-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-5 25-8 25-17 - -
22.05.2019-13:00
İLBANK-SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-7 25-10 - -
23.05.2019-11:00
ANTALYA ŞİMŞEK SPOR-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
16-25 15-25 8-25 - -
23.05.2019-13:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
11-25 20-25 6-25 - -
24.05.2019-11:00
SAKARYA OLİMPİK AKADEMİ-ANTALYA ŞİMŞEK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
2-3
13-25 25-20 25-18 11-25 10-15
24.05.2019-13:00
GALATASARAY-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK ANKARA 3 3 0 9 1 9.000 9.000 242 155 1.5613 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 234 151 1.5497 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 116 217 0.5346 1 0 0 0 0 2
4 DERİNCE YENİKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 157 226 0.6947 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-15:00
VAKIFBANK ANKARA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-8 25-12 25-10 - -
22.05.2019-17:00
NİLÜFER BLD.-DERİNCE YENİKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-12 25-18 25-19 - -
23.05.2019-15:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
5-25 2-25 3-25 - -
23.05.2019-17:00
DERİNCE YENİKENT-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
15-25 11-25 15-25 - -
24.05.2019-15:00
DERİNCE YENİKENT-BATMAN GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
22-25 21-25 24-26 - -
24.05.2019-17:00
VAKIFBANK ANKARA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-1
17-25 25-18 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 62 2.4194 2 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR 2 1 1 3 3 3.000 1.000 111 128 0.8672 1 0 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 80 151 0.5298 0 0 0 0 0 2
Van Gençlik Merkezi müsabakalara katılmadı.
22.05.2019-11:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-VAN GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-ÇAYKUR RİZE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-0
25-14 25-9 25-4 - -
23.05.2019-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
15-25 14-25 24-26 - -
24.05.2019-13:00
TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
9-25 7-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 3 9.000 3.000 267 227 1.1762 0 3 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 257 210 1.2238 1 1 0 0 1 0
3 ADANA KARE SPOR 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 260 0.8577 0 1 0 0 1 1
4 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 3 9 0.000 0.333 240 290 0.8276 0 0 0 0 3 0
22.05.2019-15:00
ADANA KARE SPOR-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
11-25 16-25 25-22 22-25 -
22.05.2019-17:00
TARSUS BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-17 25-27 25-18 25-19 -
23.05.2019-15:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
3-1
25-12 25-21 4-25 26-24 -
23.05.2019-17:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ADANA KARE SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
22-25 25-27 25-23 16-25 -
24.05.2019-15:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-HALKBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
1-3
25-15 17-25 15-25 14-25 -
24.05.2019-17:00
ADANA KARE SPOR-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 4)
0-3
16-25 15-25 18-25 - -
26.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-21 25-19 25-20 - -
26.05.2019-13:00
GALATASARAY-KARAYOLLARI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-17 26-24 27-25 - -
26.05.2019-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-1
25-16 24-26 25-14 26-24 -
26.05.2019-17:00
ECZACIBAŞI-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
26.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-15 19-25 21-25 29-27 15-10
26.05.2019-13:00
VAKIFBANK ANKARA-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-18 25-23 22-25 18-25 16-14
26.05.2019-15:00
VAKIFBANK İSTANBUL-TEKİRDAĞ YILDIRIM SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-7 25-9 25-4 - -
26.05.2019-17:00
HALKBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
0-3
17-25 15-25 15-25 - -
27.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
17-25 15-25 20-25 - -
27.05.2019-13:00
KARŞIYAKA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
1-3
25-23 13-25 10-25 15-25 -
27.05.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK ANKARA
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-2
25-17 23-25 25-27 25-14 15-7
27.05.2019-13:00
VAKIFBANK İSTANBUL-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 3)
3-0
25-14 25-21 25-23 - -
28.05.2019-11:00
GALATASARAY-ECZACIBAŞI
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
28.05.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
13-25 11-25 17-25 - -
29.05.2019-11:00
GALATASARAY-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-14 25-18 - -
29.05.2019-13:00
ECZACIBAŞI-VAKIFBANK İSTANBUL
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
14-25 18-25 25-21 25-20 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6.000 2.333 233 195 1.1949 2 0 0 0 1 0
3 İSTANBUL ES SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 194 190 1.0211 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 0 9 0.000 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
FENERBAHÇE-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-13 - -
22.05.2019-13:00
ARKAS SPOR-İSTANBUL ES SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-22 25-22 25-17 - -
23.05.2019-11:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 4-25 13-25 - -
23.05.2019-13:00
İSTANBUL ES SPOR-FENERBAHÇE
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
19-25 21-25 18-25 - -
24.05.2019-11:00
İSTANBUL ES SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-11 25-17 25-12 - -
24.05.2019-13:00
FENERBAHÇE-ARKAS SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-13 23-25 25-23 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.000 4.500 250 162 1.5432 2 0 1 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 8 4 7.000 2.000 247 241 1.0249 1 1 0 1 0 0
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 215 0.9256 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 181 259 0.6988 0 0 0 0 2 1
22.05.2019-15:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
1-3
25-13 15-25 21-25 21-25 -
22.05.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-0
25-16 25-19 25-9 - -
23.05.2019-15:00
MERSİN VOLGEM-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
2-3
11-25 9-25 25-17 25-17 14-16
23.05.2019-17:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
3-1
25-16 21-25 25-11 25-13 -
24.05.2019-15:00
DENİZLİ B.ŞEHİR BLD.-MERSİN VOLGEM
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
24.05.2019-17:00
KOCAELİ GENÇLİK SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (FUAR - SAHA 1)
0-3
6-25 11-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 2 8.000 4.500 261 199 1.3116 2 0 1 0 0 0
2 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 8 3 7.000 2.667 253 211 1.1991 2 0 0 1 0 0
3 KONYA GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.000 0.500 176 208 0.8462 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
22.05.2019-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
16-25 13-25 12-25 - -
22.05.2019-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-0
25-19 25-6 25-15 - -
23.05.2019-11:00
KARŞIYAKA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
3-2
27-29 19-25 25-19 25-19 15-11
23.05.2019-13:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KONYA GENÇLİK SPOR
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)
0-3
21-25 21-25 16-25 - -
24.05.2019-11:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-KARŞIYAKA
KOCAELI (FUAR - SAHA 2)