2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER BLD. 0 0 0 0 0 1.400 1.400 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 KARTAL ANADOLU 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 UPS 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 ARNAVUTKÖY BLD. 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 KARTAL BLD. 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 SİLİVRİ SPOR 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 VAKIFBANK 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 FMV IŞIK SPOR 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
FMV Işık Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
KARTAL BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-UPS
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
VAKIFBANK-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
29.10.2018-19:00
KARTAL ANADOLU-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
2. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-VAKIFBANK
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
04.11.2018-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
04.11.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
04.11.2018-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
04.11.2018-18:00
UPS-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
3. Hafta
-
SİLİVRİ SPOR-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
10.11.2018-17:00
KARTAL ANADOLU-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
11.11.2018-18:00
UPS-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
VAKIFBANK-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
11.11.2018-18:00
KARTAL BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
4. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-UPS
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
18.11.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-VAKIFBANK
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
5. Hafta
-
BAHÇELİEVLER BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
24.11.2018-18:00
KARTAL ANADOLU-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
25.11.2018-18:00
UPS-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
VAKIFBANK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
6. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
02.12.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-UPS
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
02.12.2018-18:00
KARTAL BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
7. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
08.12.2018-18:00
KARTAL ANADOLU-VAKIFBANK
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.12.2018-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
09.12.2018-18:00
UPS-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
8. Hafta
-
İSTANBUL BBSK-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
VAKIFBANK-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
16.12.2018-18:00
KARTAL BLD.-UPS
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
9. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
22.12.2018-17:00
KARTAL ANADOLU-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
23.12.2018-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
23.12.2018-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
23.12.2018-18:00
UPS-VAKIFBANK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
10. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
06.01.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
06.01.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
06.01.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
06.01.2019-18:00
UPS-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
11. Hafta
-
VAKIFBANK-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
13.01.2019-17:00
KARTAL ANADOLU-UPS
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
13.01.2019-18:00
KARTAL BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
12. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
20.01.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-UPS
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
20.01.2019-17:00
İSTANBUL BBSK-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
20.01.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-VAKIFBANK
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
13. Hafta
-
UPS-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
27.01.2019-17:00
KARTAL ANADOLU-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
VAKIFBANK-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
27.01.2019-18:00
KARTAL BLD.-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
14. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
İSTANBUL BBSK-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
03.02.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-UPS
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
03.02.2019-18:00
KARTAL BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
15. Hafta
-
KARTAL ANADOLU-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
06.02.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
06.02.2019-16:00
SİLİVRİ SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
06.02.2019-18:00
UPS-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
06.02.2019-13:00
VAKIFBANK-KARTAL BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
16. Hafta
-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-UPS
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
İSTANBUL BBSK-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
VAKIFBANK-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
10.02.2019-18:00
KARTAL BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
17. Hafta
-
FMV IŞIK SPOR-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
17.02.2019-17:00
KARTAL ANADOLU-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
17.02.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-VAKIFBANK
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
17.02.2019-18:00
UPS-KARTAL BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
18. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
İSTANBUL BBSK-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (SILIVRI)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
VAKIFBANK-UPS
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
24.02.2019-18:00
KARTAL BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 4 4 0 12 1 12.100 0.100 12.000 324.00 221 1.4661 3 1 0 0 0 0
2 KALE 1957 SPOR 3 3 0 9 0 9.100 0.100 MAX 225.00 101 2.2277 3 0 0 0 0 0
3 YEŞİL BAYRAMİÇ 3 3 0 9 2 8.200 0.200 4.500 259.00 211 1.2275 2 0 1 0 0 0
4 AYVALIKGÜCÜ BLD. 4 2 2 6 6 6.880 0.880 1.000 244.00 269 0.9071 2 0 0 0 0 2
5 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 4 2 2 8 9 6.300 0.300 0.889 350.00 365 0.9589 0 1 1 1 0 1
6 ÇİFTLİKKÖY BLD. 4 2 2 8 10 5.600 0.600 0.800 357.00 368 0.9701 0 0 2 1 0 1
7 NOVA GENÇLİK 4 2 2 6 8 5.400 0.400 0.750 282.00 290 0.9724 1 0 1 0 0 2
8 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 4 1 3 6 9 4.100 0.100 0.667 272.00 329 0.8267 1 0 0 1 1 1
9 GÖLCÜK İHSANİYE 3 1 2 3 6 3.300 0.300 0.500 167.00 199 0.8392 1 0 0 0 0 2
10 İZMİT DSİ 4 0 4 2 12 1.500 0.500 0.167 233.00 324 0.7191 0 0 0 1 0 3
11 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3 0 3 3 9 1.200 0.200 0.333 244.00 280 0.8714 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
07.10.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BALIKESIR (AYVALIK)
0-3
23-25 18-25 23-25 - -
07.10.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (BURHANIYE)
3-0
25-22 25-16 25-19 - -
07.10.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-21 -
07.10.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-NOVA GENÇLİK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
3-0
25-14 25-16 25-19 - -
07.10.2018-13:00
İZMİT DSİ-YEŞİL BAYRAMİÇ
KOCAELI (HASANGEMICI)
0-3
18-25 19-25 22-25 - -
2. Hafta
10.10.2018-17:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
3-1
25-13 24-26 25-17 25-15 -
10.10.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
19-25 22-25 19-25 - -
10.10.2018-17:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
3-2
25-13 20-25 23-25 25-18 16-14
10.10.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (ÇAN)
3-0
25-11 25-7 25-15 - -
10.10.2018-17:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-İZMİT DSİ
YALOVA (90.YIL)
3-2
25-13 25-11 15-25 19-25 15-13
3. Hafta
13.10.2018-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-YEŞİL BAYRAMİÇ
ÇANAKKALE (BIGA)
0-3
21-25 20-25 16-25 - -
14.10.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-KALE 1957 SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
0-3
8-25 11-25 11-25 - -
14.10.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-NOVA GENÇLİK
BALIKESIR (BURHANIYE)
2-3
25-14 19-25 25-19 7-25 12-15
14.10.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-2
25-15 25-22 19-25 22-25 15-7
14.10.2018-13:00
İZMİT DSİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
KOCAELI (HASANGEMICI)
0-3
12-25 7-25 16-25 - -
4. Hafta
21.10.2018-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
BALIKESIR (EDREMIT İLÇE SALONU)
3-0
25-22 25-11 25-18 - -
21.10.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-İZMİT DSİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
25-16 25-23 25-13 - -
21.10.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
ÇANAKKALE (ÇAN)
3-0
25-9 25-18 25-11 - -
21.10.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
20-25 16-25 23-25 - -
21.10.2018-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
YALOVA (90.YIL)
3-2
23-25 25-18 19-25 25-22 15-10
5. Hafta
27.10.2018-14:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-GÖLCÜK İHSANİYE
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-NOVA GENÇLİK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
İZMİT DSİ-KALE 1957 SPOR
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
6. Hafta
04.11.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-YEŞİL BAYRAMİÇ
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
04.11.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-İZMİT DSİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
7. Hafta
10.11.2018-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-KALE 1957 SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
11.11.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
11.11.2018-13:00
İZMİT DSİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
8. Hafta
18.11.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-İZMİT DSİ
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-YEŞİL BAYRAMİÇ
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
18.11.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
9. Hafta
21.11.2018-17:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-NOVA GENÇLİK
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
21.11.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
21.11.2018-17:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
21.11.2018-17:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
21.11.2018-17:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-KALE 1957 SPOR
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
10. Hafta
25.11.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
25.11.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-ÇİFTLİKKÖY BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
İZMİT DSİ-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
11. Hafta
01.12.2018-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-İZMİT DSİ
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-GÖLCÜK İHSANİYE
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
02.12.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-KALE 1957 SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
12. Hafta
15.12.2018-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-İZMİT DSİ
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
13. Hafta
23.12.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NOVA GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-YEŞİL BAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
23.12.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-KALE 1957 SPOR
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
İZMİT DSİ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
14. Hafta
29.12.2018-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-İZMİT DSİ
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2018-15:00
NOVA GENÇLİK-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
29.12.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
KALE 1957 SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
30.12.2018-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
15. Hafta
05.01.2019-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-ÇİFTLİKKÖY BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
06.01.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-KALE 1957 SPOR
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
İZMİT DSİ-NOVA GENÇLİK
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2019-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.01.2019-19:00
NOVA GENÇLİK-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-İZMİT DSİ
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
13.01.2019-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
17. Hafta
19.01.2019-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-KALE 1957 SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
20.01.2019-13:00
İZMİT DSİ-GÖLCÜK İHSANİYE
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
18. Hafta
27.01.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-İZMİT DSİ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2019-14:30
NOVA GENÇLİK-YEŞİL BAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
27.01.2019-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
19. Hafta
02.02.2019-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
02.02.2019-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-KALE 1957 SPOR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
03.02.2019-13:00
İZMİT DSİ-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
03.02.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-NOVA GENÇLİK
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
20. Hafta
10.02.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
NOVA GENÇLİK-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-ÇİFTLİKKÖY BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
10.02.2019-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-YEŞİL BAYRAMİÇ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
21. Hafta
16.02.2019-15:00
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ-İZMİT DSİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
16.02.2019-15:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KALE 1957 SPOR
BALIKESIR (GÜRE-ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2019-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
17.02.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
YALOVA (90.YIL)
-
- - - - -
22. Hafta
24.02.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM-YEŞİL BAYRAMİÇ
BALIKESIR (BURHANIYE)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (ÇAN)
-
- - - - -
24.02.2019-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
İZMİT DSİ-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
KOCAELI (HASANGEMICI)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYASPOR 4 4 0 12 1 12.300 0.300 12.000 324.00 226 1.4336 3 1 0 0 0 0
2 ALAŞEHİR BLD. 4 4 0 12 2 11.300 0.300 6.000 337.00 197 1.7107 3 0 1 0 0 0
3 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 4 9.560 1.560 2.250 297.00 266 1.1165 0 2 1 0 0 0
4 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 4 2 2 9 6 7.100 0.100 1.500 347.00 295 1.1763 2 0 0 1 1 0
5 İZMİRSPOR 3 2 1 7 3 6.300 0.300 2.333 233.00 207 1.1256 2 0 0 0 1 0
6 SÖKE VOLEYBOL 4 2 2 6 7 6.000 0.000 0.857 267 303 0.8812 1 1 0 0 0 2
7 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.000 0.833 230 214 1.0748 1 0 0 1 0 1
8 BODRUM DOĞUŞ SPOR 3 1 2 4 6 3.300 0.300 0.667 203.00 236 0.8602 1 0 0 0 1 1
9 KEPEZ BLD. 4 1 3 3 11 2.300 0.300 0.273 256.00 324 0.7901 0 0 1 0 0 3
10 MARMARİS AKADEMİ 4 0 4 3 12 1.300 0.300 0.250 294.00 348 0.8448 0 0 0 1 1 2
11 NAZİLLİ BLD. 4 0 4 0 12 0.300 0.300 MIN 128.00 300 0.4267 0 0 0 0 0 4
1. Hafta
06.10.2018-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BERGAMA)
2-3
25-17 19-25 25-23 24-26 17-19
06.10.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-KEPEZ BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
3-0
25-11 25-5 25-16 - -
07.10.2018-14:00
ANTALYASPOR-SÖKE VOLEYBOL
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-15 25-17 25-18 - -
07.10.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-NAZİLLİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-4 25-11 25-11 - -
07.10.2018-15:00
MARMARİS AKADEMİ-İZMİRSPOR
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
0-3
19-25 16-25 23-25 - -
2. Hafta
10.10.2018-13:00
KEPEZ BLD.-ANTALYASPOR
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
0-3
18-25 17-25 25-27 - -
10.10.2018-17:00
NAZİLLİ BLD.-ALAŞEHİR BLD.
AYDIN (NAZILLI)
0-3
13-25 7-25 5-25 - -
10.10.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
AYDIN (SÖKE)
3-1
25-21 25-23 17-25 25-18 -
10.10.2018-15:00
GELİŞİM KOLEJİ-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
13-25 25-23 25-11 25-14 -
10.10.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
3-0
26-24 25-23 25-17 - -
3. Hafta
13.10.2018-13:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-KEPEZ BLD.
İZMIR (BERGAMA)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
14.10.2018-14:00
ANTALYASPOR-NAZİLLİ BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-13 25-10 25-15 - -
14.10.2018-16:00
MARMARİS AKADEMİ-SÖKE VOLEYBOL
AYDIN (SÖKE)
0-3
22-25 21-25 23-25 - -
14.10.2018-15:00
İZMİRSPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
1-3
19-25 15-25 25-23 24-26 -
14.10.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
MANISA (ALAŞEHIR)
3-0
25-17 25-18 25-14 - -
4. Hafta
21.10.2018-13:00
KEPEZ BLD.-MARMARİS AKADEMİ
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
3-2
22-25 25-21 23-25 25-16 15-10
21.10.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ALAŞEHİR BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
2-3
13-25 13-25 25-22 27-25 13-15
21.10.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
AYDIN (NAZILLI)
0-3
18-25 12-25 9-25 - -
21.10.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-İZMİRSPOR
AYDIN (SÖKE)
0-3
15-25 15-25 20-25 - -
21.10.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-ANTALYASPOR
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
1-3
16-25 18-25 25-22 19-25 -
5. Hafta
27.10.2018-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
27.10.2018-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
ANTALYASPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
İZMİRSPOR-KEPEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
MARMARİS AKADEMİ-NAZİLLİ BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
6. Hafta
04.11.2018-13:00
KEPEZ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-İZMİRSPOR
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-ANTALYASPOR
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
04.11.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-MARMARİS AKADEMİ
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
7. Hafta
10.11.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-NAZİLLİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10.11.2018-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
11.11.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-KEPEZ BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
İZMİRSPOR-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
11.11.2018-15:00
MARMARİS AKADEMİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
8. Hafta
18.11.2018-14:00
ANTALYASPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İZMİRSPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-SÖKE VOLEYBOL
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-MARMARİS AKADEMİ
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
18.11.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
9. Hafta
21.11.2018-16:00
KEPEZ BLD.-NAZİLLİ BLD.
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-BODRUM DOĞUŞ SPOR
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
21.11.2018-15:00
İZMİRSPOR-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
21.11.2018-15:00
MARMARİS AKADEMİ-ANTALYASPOR
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
10. Hafta
24.11.2018-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
ANTALYASPOR-İZMİRSPOR
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
25.11.2018-18:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SÖKE VOLEYBOL
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
25.11.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-KEPEZ BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
11. Hafta
02.12.2018-13:00
KEPEZ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ALAŞEHİR BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
02.12.2018-15:00
İZMİRSPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-ANTALYASPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
12. Hafta
16.12.2018-13:00
KEPEZ BLD.-ALAŞEHİR BLD.
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ANTALYASPOR
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
16.12.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
İZMİRSPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
13. Hafta
22.12.2018-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
ANTALYASPOR-KEPEZ BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-NAZİLLİ BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
MARMARİS AKADEMİ-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
14. Hafta
29.12.2018-13:00
KEPEZ BLD.-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
NAZİLLİ BLD.-ANTALYASPOR
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
29.12.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİRSPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
29.12.2018-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-ALAŞEHİR BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
29.12.2018-17:00
SÖKE VOLEYBOL-MARMARİS AKADEMİ
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
15. Hafta
05.01.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-NAZİLLİ BLD.
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
ANTALYASPOR-BODRUM DOĞUŞ SPOR
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
İZMİRSPOR-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
ALAŞEHİR BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
MARMARİS AKADEMİ-KEPEZ BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2019-13:00
KEPEZ BLD.-İZMİRSPOR
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ANTALYASPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
13.01.2019-14:00
NAZİLLİ BLD.-MARMARİS AKADEMİ
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
13.01.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
13.01.2019-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
17. Hafta
19.01.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
ANTALYASPOR-ALAŞEHİR BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
20.01.2019-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-KEPEZ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
İZMİRSPOR-NAZİLLİ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
20.01.2019-15:00
MARMARİS AKADEMİ-BODRUM DOĞUŞ SPOR
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
18. Hafta
27.01.2019-13:00
KEPEZ BLD.-SÖKE VOLEYBOL
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MARMARİS AKADEMİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2019-14:00
NAZİLLİ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
ALAŞEHİR BLD.-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
27.01.2019-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-İZMİRSPOR
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
19. Hafta
02.02.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-ANTALYASPOR
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
03.02.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-NAZİLLİ BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
03.02.2019-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
03.02.2019-15:00
İZMİRSPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
03.02.2019-15:00
MARMARİS AKADEMİ-ALAŞEHİR BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
20. Hafta
10.02.2019-14:00
ANTALYASPOR-MARMARİS AKADEMİ
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
10.02.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2019-14:00
NAZİLLİ BLD.-KEPEZ BLD.
AYDIN (NAZILLI)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
ALAŞEHİR BLD.-İZMİRSPOR
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
10.02.2019-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-SÖKE VOLEYBOL
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
21. Hafta
17.02.2019-13:00
KEPEZ BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
ANTALYA (KEPEZ-TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
17.02.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
17.02.2019-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.02.2019-15:00
İZMİRSPOR-ANTALYASPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
17.02.2019-15:00
MARMARİS AKADEMİ-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
22. Hafta
23.02.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-İZMİRSPOR
İZMIR (BERGAMA)
-
- - - - -
24.02.2019-14:00
ANTALYASPOR-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
24.02.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KEPEZ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.02.2019-13:00
ALAŞEHİR BLD.-SÖKE VOLEYBOL
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
24.02.2019-16:30
BODRUM DOĞUŞ SPOR-NAZİLLİ BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 3 0 9 1 9.500 0.500 9.000 252.00 160 1.5750 2 1 0 0 0 0
2 SPOR MEKTEBİ 3 3 0 9 0 9.200 0.200 MAX 225.00 128 1.7578 3 0 0 0 0 0
3 KARAYOLLARI 4 3 1 9 4 9.000 0.000 2.250 298 254 1.1732 2 1 0 0 0 1
4 MALİYE OKULLARI 4 2 2 7 7 6.100 0.100 1.000 294.00 311 0.9453 1 1 0 0 1 1
5 ERYAMAN GENÇLİK 2 2 0 6 3 5.300 0.300 2.000 197.00 192 1.0260 0 1 1 0 0 0
6 İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3.680 0.680 0.429 201.00 228 0.8816 0 1 0 0 0 2
7 KÜTAHYA VOLEYBOL 4 1 3 5 9 3.500 0.500 0.556 274.00 312 0.8782 1 0 0 0 2 1
8 SULTAN SPOR 3 1 2 3 6 3.200 0.200 0.500 154.00 198 0.7778 1 0 0 0 0 2
9 TEPEBAŞI GENÇLİK 2 0 2 3 6 1.740 0.740 0.500 180.00 205 0.8780 0 0 0 1 1 0
10 ZONGULDAK DSİ 4 0 4 1 12 0.600 0.600 0.083 236.00 323 0.7307 0 0 0 0 1 3
11 AFİDER 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Afider ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
AFİDER-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.10.2018-14:00
KARAYOLLARI-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-17 25-12 - -
06.10.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ)
1-3
29-27 12-25 17-25 17-25 -
06.10.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-SPOR MEKTEBİ
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
20-25 15-25 14-25 - -
07.10.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-MALİYE OKULLARI
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
1-3
14-25 25-17 16-25 19-25 -
2. Hafta
-
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-AFİDER
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
09.10.2018-18:00
SULTAN SPOR-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
10.10.2018-15:00
MALİYE OKULLARI-KARAYOLLARI
ANKARA (BAŞKENT)
1-3
20-25 15-25 28-26 21-25 -
10.10.2018-17:30
ERYAMAN GENÇLİK-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
20-25 25-20 25-20 16-25 17-15
10.10.2018-15:00
İNKILAP İÖO-KÜTAHYA VOLEYBOL
BOLU (17TEMMUZ)
0-3
19-25 16-25 16-25 - -
3. Hafta
-
AFİDER-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.10.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-MALİYE OKULLARI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
20-25 21-25 20-25 - -
14.10.2018-17:00
KARAYOLLARI-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-15 25-17 25-20 - -
14.10.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
0-3
17-25 12-25 9-25 - -
15.10.2018-19:00
SPOR MEKTEBİ-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 25-5 25-12 - -
4. Hafta
-
TEPEBAŞI GENÇLİK-AFİDER
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
20.10.2018-16:00
ERYAMAN GENÇLİK-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-23 19-25 25-17 25-22 -
20.10.2018-18:00
MALİYE OKULLARI-SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
11-25 19-25 13-25 - -
21.10.2018-15:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-KARAYOLLARI
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
25-14 25-19 25-14 - -
21.10.2018-14:00
İNKILAP İÖO-ZONGULDAK DSİ
BOLU (KARAÇAYIR)
3-1
25-18 23-25 25-17 25-18 -
5. Hafta
27.10.2018-17:30
SPOR MEKTEBİ-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
28.10.2018-11:00
SULTAN SPOR-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
29.10.2018-18:00
KARAYOLLARI-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
6. Hafta
-
AFİDER-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-KARAYOLLARI
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
ERYAMAN GENÇLİK-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-SPOR MEKTEBİ
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
04.11.2018-12:00
İNKILAP İÖO-SULTAN SPOR
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
7. Hafta
-
KARAYOLLARI-AFİDER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.11.2018-19:00
SPOR MEKTEBİ-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2018-13:00
MALİYE OKULLARI-İNKILAP İÖO
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
10.11.2018-18:00
SULTAN SPOR-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
8. Hafta
-
AFİDER-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2018-16:00
ERYAMAN GENÇLİK-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SPOR MEKTEBİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-MALİYE OKULLARI
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-KARAYOLLARI
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
9. Hafta
-
SPOR MEKTEBİ-AFİDER
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
21.11.2018-15:00
SULTAN SPOR-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
21.11.2018-17:00
MALİYE OKULLARI-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
21.11.2018-15:00
İNKILAP İÖO-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
21.11.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-KÜTAHYA VOLEYBOL
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
10. Hafta
-
AFİDER-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2018-16:00
KARAYOLLARI-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2018-18:00
ERYAMAN GENÇLİK-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2018-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-MALİYE OKULLARI
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-SPOR MEKTEBİ
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
11. Hafta
-
MALİYE OKULLARI-AFİDER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
SPOR MEKTEBİ-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-15:00
SULTAN SPOR-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-ERYAMAN GENÇLİK
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
02.12.2018-12:00
İNKILAP İÖO-TEPEBAŞI GENÇLİK
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
12. Hafta
-
İNKILAP İÖO-AFİDER
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
15.12.2018-18:00
SULTAN SPOR-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
SPOR MEKTEBİ-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.12.2018-17:00
MALİYE OKULLARI-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-TEPEBAŞI GENÇLİK
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
13. Hafta
-
AFİDER-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
22.12.2018-13:00
KARAYOLLARI-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
22.12.2018-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ERYAMAN GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
22.12.2018-16:00
ZONGULDAK DSİ-SULTAN SPOR
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-İNKILAP İÖO
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
14. Hafta
-
ERYAMAN GENÇLİK-AFİDER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2018-12:00
SULTAN SPOR-SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2018-14:00
MALİYE OKULLARI-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2018-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-KÜTAHYA VOLEYBOL
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
29.12.2018-12:00
İNKILAP İÖO-KARAYOLLARI
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
15. Hafta
-
AFİDER-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2019-13:00
SPOR MEKTEBİ-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2019-15:00
KARAYOLLARI-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2019-16:00
ZONGULDAK DSİ-İNKILAP İÖO
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-ERYAMAN GENÇLİK
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
16. Hafta
12.01.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-KÜTAHYA VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
13.01.2019-16:30
ERYAMAN GENÇLİK-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.01.2019-18:30
MALİYE OKULLARI-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.01.2019-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-ZONGULDAK DSİ
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
13.01.2019-12:00
İNKILAP İÖO-SPOR MEKTEBİ
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
17. Hafta
-
KÜTAHYA VOLEYBOL-AFİDER
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
19.01.2019-12:00
SULTAN SPOR-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2019-14:00
KARAYOLLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2019-16:30
SPOR MEKTEBİ-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2019-16:00
ZONGULDAK DSİ-ERYAMAN GENÇLİK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
18. Hafta
-
AFİDER-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ZONGULDAK DSİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
27.01.2019-17:30
ERYAMAN GENÇLİK-SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2019-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-SULTAN SPOR
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
27.01.2019-12:00
İNKILAP İÖO-MALİYE OKULLARI
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
19. Hafta
-
ZONGULDAK DSİ-AFİDER
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
02.02.2019-16:30
SPOR MEKTEBİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.02.2019-18:30
SULTAN SPOR-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2019-16:30
KARAYOLLARI-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2019-18:30
MALİYE OKULLARI-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20. Hafta
-
AFİDER-SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SULTAN SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2019-13:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-İNKILAP İÖO
BILECIK (BOZÜYÜK)
-
- - - - -
10.02.2019-15:00
KÜTAHYA VOLEYBOL-ZONGULDAK DSİ
KÜTAHYA (DUMLUPINAR)
-
- - - - -
21. Hafta
-
SULTAN SPOR-AFİDER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2019-16:00
ZONGULDAK DSİ-KARAYOLLARI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
17.02.2019-15:00
MALİYE OKULLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2019-17:30
SPOR MEKTEBİ-KÜTAHYA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2019-12:00
İNKILAP İÖO-ERYAMAN GENÇLİK
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
22. Hafta