1. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 3 9.920 1.920 3.000 271.00 208 1.3029 1 1 1 0 0 0
2 SARIYER BLD. 3 3 0 9 0 9.720 0.720 MAX 225.00 153 1.4706 3 0 0 0 0 0
3 SAKARYA GELİŞİM SPOR 3 3 0 9 2 8.300 0.300 4.500 260.00 185 1.4054 2 0 1 0 0 0
4 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 2 1 8 3 7.200 0.200 2.667 262.00 206 1.2718 2 0 0 1 0 0
5 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 2 1 7 4 6.000 0.000 1.750 260 237 1.0970 1 1 0 0 1 0
6 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 6 5.100 0.100 1.000 266.00 267 0.9963 0 1 1 0 0 1
7 KARŞIYAKA 2 1 1 3 4 4.660 1.660 0.750 132.00 161 0.8199 0 1 0 0 0 1
8 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 1 2 5 6 4.300 0.300 0.833 233.00 217 1.0737 1 0 0 1 0 1
9 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 1 2 4 8 2.300 0.300 0.500 237.00 273 0.8681 0 0 1 0 1 1
10 SALİHLİ BLD. 2 0 2 2 6 1.600 0.600 0.333 163.00 176 0.9261 0 0 0 1 0 1
11 ÖZATEŞ 3 0 3 3 9 1.200 0.200 0.333 225.00 282 0.7979 0 0 0 1 1 1
12 BALIKESİR DSİ 2 0 2 1 6 0.300 0.300 0.167 134.00 174 0.7701 0 0 0 0 1 1
13 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 0 3 0 9 0.300 0.300 MIN 96.00 225 0.4267 0 0 0 0 0 3
14 ARKAS SPOR 0 0 0 0 0 0.800 0.800 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Arkas Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
BALIKESİR DSİ-ARKAS SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
07.10.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
0-3
6-25 9-25 11-25 - -
07.10.2018-18:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
25-23 16-25 25-18 18-25 15-8
07.10.2018-15:00
ÖZATEŞ-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
2-3
22-25 18-25 25-23 25-22 8-15
07.10.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İZMIR (CELAL ATIK)
3-2
21-25 30-28 23-25 25-18 15-12
07.10.2018-16:00
KARŞIYAKA-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-1
26-24 25-17 21-25 25-20 -
07.10.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-SARIYER BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
0-3
23-25 22-25 16-25 - -
2. Hafta
-
ARKAS SPOR-SALİHLİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
14.10.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ÖZATEŞ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-14 25-15 25-14 - -
14.10.2018-17:00
SARIYER BLD.-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-7 25-17 25-11 - -
14.10.2018-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
3-0
25-15 25-14 25-9 - -
14.10.2018-18:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-16 24-26 25-20 25-19 -
14.10.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-BALIKESİR DSİ
İZMIR (GAZIEMIR)
3-1
20-25 25-21 25-19 25-15 -
14.10.2018-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
3-0
25-14 25-22 25-19 - -
3. Hafta
-
KARŞIYAKA-ARKAS SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
21.10.2018-16:00
BALIKESİR DSİ-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
BALIKESIR (KURTDERELI)
0-3
17-25 10-25 27-29 - -
21.10.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
0-3
22-25 19-25 18-25 - -
21.10.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
0-3
9-25 16-25 7-25 - -
21.10.2018-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
15-25 22-25 20-25 - -
21.10.2018-15:00
ÖZATEŞ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
1-3
22-25 25-22 23-25 14-25 -
21.10.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-ROTA KOLEJİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
2-3
18-25 25-11 25-27 25-23 9-15
4. Hafta
-
ARKAS SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
24.10.2018-16:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ÖZATEŞ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
24.10.2018-17:00
SARIYER BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
24.10.2018-17:00
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
24.10.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
24.10.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-KARŞIYAKA
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
24.10.2018-16:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-BALIKESİR DSİ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
5. Hafta
-
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ARKAS SPOR
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
BALIKESİR DSİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
28.10.2018-18:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
ÖZATEŞ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
28.10.2018-16:00
KARŞIYAKA-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
28.10.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-SAKARYA GELİŞİM SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
6. Hafta
-
ARKAS SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
04.11.2018-17:00
SARIYER BLD.-ÖZATEŞ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
04.11.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
04.11.2018-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
04.11.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-KARŞIYAKA
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
7. Hafta
-
SARIYER BLD.-ARKAS SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
11.11.2018-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
11.11.2018-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
11.11.2018-16:00
ÖZATEŞ-BALIKESİR DSİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
11.11.2018-16:00
KARŞIYAKA-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
11.11.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
8. Hafta
-
ARKAS SPOR-ÖZATEŞ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
BALIKESİR DSİ-SALİHLİ BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
18.11.2018-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
18.11.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-SARIYER BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
9. Hafta
-
ARKAS SPOR-ROTA KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
25.11.2018-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
25.11.2018-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
25.11.2018-17:00
SARIYER BLD.-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
ÖZATEŞ-SALİHLİ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
25.11.2018-16:00
KARŞIYAKA-BALIKESİR DSİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
10. Hafta
-
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-ARKAS SPOR
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
BALIKESİR DSİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
02.12.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
ROTA KOLEJİ-ÖZATEŞ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
02.12.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-KARŞIYAKA
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-SARIYER BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
-
ARKAS SPOR-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
09.12.2018-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.12.2018-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
09.12.2018-17:00
SARIYER BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
09.12.2018-15:00
ÖZATEŞ-KARŞIYAKA
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
12. Hafta
-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
BALIKESİR DSİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
16.12.2018-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-ÖZATEŞ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
KARŞIYAKA-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
16.12.2018-12:30
SALİHLİ BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-ROTA KOLEJİ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
-
ARKAS SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
23.12.2018-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
23.12.2018-17:00
SARIYER BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
23.12.2018-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
ÖZATEŞ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
14. Hafta
-
ARKAS SPOR-BALIKESİR DSİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
06.01.2019-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
06.01.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
06.01.2019-17:00
SARIYER BLD.-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
06.01.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
ROTA KOLEJİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-ÖZATEŞ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
-
SALİHLİ BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
12.01.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-ROTA KOLEJİ
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
12.01.2019-18:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
12.01.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
12.01.2019-15:00
ÖZATEŞ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
12.01.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
12.01.2019-
KARŞIYAKA-SARIYER BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
16. Hafta
-
ARKAS SPOR-KARŞIYAKA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
19.01.2019-18:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
19.01.2019-17:00
SARIYER BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
19.01.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
19.01.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ÖZATEŞ
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
19.01.2019-14:00
ROTA KOLEJİ-SALİHLİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
19.01.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
-
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ARKAS SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
26.01.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-SAKARYA GELİŞİM SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
26.01.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
26.01.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
26.01.2019-15:00
ÖZATEŞ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
26.01.2019-
KARŞIYAKA-ROTA KOLEJİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
26.01.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
18. Hafta
-
ARKAS SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
02.02.2019-17:00
SARIYER BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
02.02.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ÖZATEŞ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
02.02.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-KARŞIYAKA
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
02.02.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR DSİ
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
02.02.2019-14:00
ROTA KOLEJİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
02.02.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-SALİHLİ BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
19. Hafta
-
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ARKAS SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.02.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
09.02.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.02.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
09.02.2019-15:00
ÖZATEŞ-SARIYER BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
09.02.2019-
KARŞIYAKA-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
09.02.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
-
ARKAS SPOR-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-ÖZATEŞ
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
16.02.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
16.02.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
16.02.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
16.02.2019-14:00
ROTA KOLEJİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
21. Hafta
-
ÖZATEŞ-ARKAS SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
23.02.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
23.02.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
23.02.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
23.02.2019-17:00
SARIYER BLD.-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
23.02.2019-
KARŞIYAKA-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-BALIKESİR DSİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
22. Hafta
-
ROTA KOLEJİ-ARKAS SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
02.03.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-KARŞIYAKA
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
02.03.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
02.03.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-SARIYER BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
02.03.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
02.03.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-ÖZATEŞ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
02.03.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
23. Hafta
-
ARKAS SPOR-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
05.03.2019-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
05.03.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
05.03.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
05.03.2019-17:00
SARIYER BLD.-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
05.03.2019-15:00
ÖZATEŞ-ROTA KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
05.03.2019-
KARŞIYAKA-SALİHLİ BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
24. Hafta
-
SAKARYA GELİŞİM SPOR-ARKAS SPOR
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
09.03.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
09.03.2019-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
09.03.2019-15:30
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
09.03.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
09.03.2019-
KARŞIYAKA-ÖZATEŞ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
09.03.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
25. Hafta
-
ARKAS SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
16.03.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
16.03.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
16.03.2019-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
16.03.2019-17:00
SARIYER BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
16.03.2019-15:00
ÖZATEŞ-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
16.03.2019-14:00
ROTA KOLEJİ-SAKARYA GELİŞİM SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
26. Hafta
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ARKAS SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
23.03.2019-13:00
BALIKESİR DSİ-SARIYER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
23.03.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ÖZATEŞ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
23.03.2019-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
İZMIR (CELAL ATIK)
-
- - - - -
23.03.2019-
KARŞIYAKA-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
23.03.2019-12:30
SALİHLİ BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
23.03.2019-13:00
SAKARYA GELİŞİM SPOR-ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 3 0 9 1 10.040 1.040 9.000 249.00 193 1.2902 2 1 0 0 0 0
2 PTT 3 3 0 9 1 9.000 0.000 9.000 247 168 1.4702 2 1 0 0 0 0
3 İLBANK 3 2 1 8 6 7.980 1.980 1.333 303.00 289 1.0484 0 1 1 1 0 0
4 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 3 0 9 4 7.200 0.200 2.250 290.00 205 1.4146 1 0 2 0 0 0
5 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 4 6.200 0.200 1.750 261.00 202 1.2921 1 1 0 0 1 0
6 HALKBANK 3 2 1 7 3 6.000 0.000 2.333 213 165 1.2909 2 0 0 0 1 0
7 BOLU BLD. 3 2 1 8 7 5.400 0.400 1.143 311.00 296 1.0507 0 0 2 1 0 0
8 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3 1 2 7 7 5.300 0.300 1.000 291.00 283 1.0283 0 1 0 2 0 0
9 KAHRAMANKAZAN BLD. 3 1 2 7 6 5.200 0.200 1.167 286.00 276 1.0362 1 0 0 2 0 0
10 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 3 6 4.060 1.060 0.500 165.00 167 0.9880 1 0 0 0 0 2
11 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 8 2.560 0.560 0.625 296.00 311 0.9518 0 0 1 0 2 0
12 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.200 0.200 MIN 126.00 226 0.5575 0 0 0 0 0 3
13 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0.100 0.100 0.111 177.00 248 0.7137 0 0 0 0 1 2
14 ŞANLIURFA SEFA SPOR 3 0 3 0 9 0.100 0.100 MIN 39.00 225 0.1733 0 0 0 0 0 3
Şanlıurfa Sefa Spor'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
06.10.2018-16:30
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-21 25-16 25-12 - -
07.10.2018-15:00
PTT-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-21 25-8 25-10 - -
07.10.2018-17:00
İLBANK-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BAŞKENT)
3-2
22-25 21-25 25-21 25-16 15-9
07.10.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BOLU BLD.
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
2-3
15-25 25-20 25-20 23-25 11-15
07.10.2018-
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
07.10.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (PURSAKLAR)
3-0
25-6 25-12 25-6 - -
07.10.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
3-1
23-25 25-16 25-23 26-24 -
2. Hafta
09.10.2018-14:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (PURSAKLAR)
1-3
20-25 19-25 25-23 17-25 -
13.10.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
22-25 11-25 8-25 - -
13.10.2018-15:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
29-27 15-25 25-20 21-25 11-15
14.10.2018-15:00
BOLU BLD.-İLBANK
BOLU (17TEMMUZ)
3-2
21-25 16-25 25-20 25-14 15-10
14.10.2018-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
3-2
25-16 28-30 28-26 20-25 16-14
14.10.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-SAMSUN BŞB ANAKENT
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
0-3
17-25 15-25 16-25 - -
14.10.2018-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-HALKBANK
ŞANLIURFA (YENICE)
0-3
6-25 9-25 7-25 - -
3. Hafta
21.10.2018-18:30
PTT-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BAŞKENT)
3-1
25-20 26-24 21-25 25-19 -
21.10.2018-12:00
TVF SPOR LİSESİ-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-3 25-7 25-7 - -
21.10.2018-14:00
İLBANK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
23-25 28-26 25-18 25-22 -
21.10.2018-16:30
HALKBANK-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
12-25 25-19 9-25 17-25 -
21.10.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-0
25-14 25-16 26-24 - -
21.10.2018-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-BOLU BLD.
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
3-2
12-25 25-22 25-22 26-28 15-7
21.10.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
3-0
25-21 25-14 25-22 - -
4. Hafta
24.10.2018-17:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-PTT
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
24.10.2018-18:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.10.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
24.10.2018-15:00
BOLU BLD.-HALKBANK
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
24.10.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.10.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-İLBANK
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
24.10.2018-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANKAZAN BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
5. Hafta
28.10.2018-13:00
PTT-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
28.10.2018-18:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
28.10.2018-13:00
İLBANK-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-15:30
TVF SPOR LİSESİ-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-17:30
HALKBANK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.10.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
28.10.2018-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
6. Hafta
04.11.2018-16:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-İLBANK
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
04.11.2018-15:00
BOLU BLD.-ŞANLIURFA SEFA SPOR
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TVF SPOR LİSESİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
04.11.2018-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-HALKBANK
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
04.11.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KAHRAMANKAZAN BLD.
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
7. Hafta
11.11.2018-13:00
HALKBANK-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
11.11.2018-12:00
TVF SPOR LİSESİ-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
İLBANK-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-16:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.11.2018-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
11.11.2018-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
12.11.2018-18:00
PTT-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
8. Hafta
18.11.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İLBANK
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
18.11.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-HALKBANK
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
18.11.2018-15:00
BOLU BLD.-PTT
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
18.11.2018-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-ŞANLIURFA SEFA SPOR
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-TVF SPOR LİSESİ
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
18.11.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
9. Hafta
25.11.2018-13:00
PTT-İLBANK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
25.11.2018-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
HALKBANK-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
25.11.2018-15:00
BOLU BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
25.11.2018-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
10. Hafta
02.12.2018-17:30
İLBANK-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-HALKBANK
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
02.12.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-PTT
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
02.12.2018-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-BOLU BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
02.12.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TVF SPOR LİSESİ
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
11. Hafta
08.12.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.12.2018-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.12.2018-15:00
PTT-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.12.2018-17:30
HALKBANK-İLBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.12.2018-15:00
BOLU BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
09.12.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
09.12.2018-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
12. Hafta
16.12.2018-13:00
İLBANK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
16.12.2018-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-HALKBANK
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
16.12.2018-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-BOLU BLD.
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
16.12.2018-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-PTT
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
16.12.2018-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
13. Hafta
23.12.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2018-17:00
PTT-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
BOLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
23.12.2018-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
23.12.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
23.12.2018-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-İLBANK
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
14. Hafta
06.01.2019-16:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-İLBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2019-18:30
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2019-15:00
BOLU BLD.-KAHRAMANKAZAN BLD.
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SAMSUN BŞB ANAKENT
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
06.01.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-PTT
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
06.01.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
15. Hafta
12.01.2019-13:00
HALKBANK-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2019-15:00
İLBANK-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2019-17:30
PTT-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
12.01.2019-18:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
12.01.2019-13:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
12.01.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
16. Hafta
19.01.2019-18:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-PTT
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
19.01.2019-15:00
BOLU BLD.-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
19.01.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İLBANK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
19.01.2019-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
19.01.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
19.01.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-TVF SPOR LİSESİ
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
17. Hafta
26.01.2019-13:00
HALKBANK-BOLU BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
26.01.2019-12:00
İLBANK-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2019-16:30
TVF SPOR LİSESİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
26.01.2019-18:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
26.01.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
26.01.2019-14:00
PTT-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
18. Hafta
02.02.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
02.02.2019-15:00
BOLU BLD.-TVF SPOR LİSESİ
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
02.02.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-HALKBANK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
02.02.2019-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
02.02.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-İLBANK
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
02.02.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-PTT
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
02.02.2019-14:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
19. Hafta
09.02.2019-13:00
PTT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
09.02.2019-13:00
HALKBANK-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2019-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2019-17:30
İLBANK-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
09.02.2019-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
09.02.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-BOLU BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
20. Hafta
16.02.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-PTT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
16.02.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
16.02.2019-15:00
BOLU BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-TVF SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-HALKBANK
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
16.02.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İLBANK
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
21. Hafta
23.02.2019-13:00
HALKBANK-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
23.02.2019-18:30
PTT-BOLU BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
23.02.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2019-15:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2019-17:30
İLBANK-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2019-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
23.02.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
22. Hafta
02.03.2019-15:00
İLBANK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.03.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
02.03.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
02.03.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BOLU BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
02.03.2019-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
02.03.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-ŞANLIURFA SEFA SPOR
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
02.03.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-HALKBANK
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
23. Hafta
05.03.2019-13:00
TVF SPOR LİSESİ-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.03.2019-15:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.03.2019-17:30
PTT-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.03.2019-19:30
HALKBANK-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.03.2019-18:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-İLBANK
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
05.03.2019-15:00
BOLU BLD.-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
05.03.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
24. Hafta
09.03.2019-13:00
İLBANK-HALKBANK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
09.03.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
09.03.2019-18:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-PTT
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
09.03.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
09.03.2019-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN)
-
- - - - -
09.03.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-BOLU BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
09.03.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ŞANLIURFA SEFA SPOR
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -
25. Hafta
16.03.2019-12:00
TVF SPOR LİSESİ-İLBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.03.2019-14:00
PTT-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.03.2019-16:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.03.2019-18:30
HALKBANK-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.03.2019-15:00
BOLU BLD.-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
BOLU (17TEMMUZ)
-
- - - - -
16.03.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
16.03.2019-14:00
ŞANLIURFA SEFA SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
26. Hafta
23.03.2019-14:00
İLBANK-ŞANLIURFA SEFA SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.03.2019-16:00
HALKBANK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.03.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
23.03.2019-15:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL)
-
- - - - -
23.03.2019-14:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
23.03.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
23.03.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-BOLU BLD.
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
-
- - - - -