2. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 134 1.6791 3 0 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 5 5 1.200 240 206 1.1650 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 208 210 0.9905 1 0 0 1 0 1
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 102 225 0.4533 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.03.2018 11:00 MUĞLA(DALAMAN) 11:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-0
25-12 25-12 25-15 - -
04.03.2018 13:00 MUĞLA(DALAMAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR HALKBANK 0-3
11-25 16-25 10-25 - -
05.03.2018 12:00 MUĞLA(DALAMAN) 12:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0
25-15 25-11 25-7 - -
05.03.2018 14:00 MUĞLA(DALAMAN) 14:00 HALKBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
21-25 20-25 22-25 - -
06.03.2018 10:00 MUĞLA(DALAMAN) 10:00 HALKBANK KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-2
23-25 14-25 25-14 25-22 15-8
06.03.2018 12:00 MUĞLA(DALAMAN) 12:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0
25-9 25-10 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÖZATEŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 249 202 1.2327 2 1 0 0 0 0
2 ESENLER ARTERUS 3 2 1 7 5 5 1.400 268 238 1.1261 1 0 1 0 1 0
3 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3 1 2 5 7 4 0.714 250 260 0.9615 0 1 0 1 0 1
4 SEFA SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 179 246 0.7276 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.03.2018 12:00 MUĞLA(ORTACA) 12:00 ESENLER ARTERUS SEFA SPOR 3-0
25-18 25-6 25-15 - -
04.03.2018 14:00 MUĞLA(ORTACA) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÖZATEŞ 0-3
19-25 13-25 22-25 - -
05.03.2018 11:00 MUĞLA(ORTACA) 11:00 SEFA SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3
15-25 18-25 25-21 21-25 -
05.03.2018 13:00 MUĞLA(ORTACA) 13:00 ÖZATEŞ ESENLER ARTERUS 3-1
28-26 21-25 25-20 25-16 -
06.03.2018 10:00 MUĞLA(ORTACA) 10:00 ÖZATEŞ SEFA SPOR 3-0
25-19 25-22 25-20 - -
06.03.2018 12:00 MUĞLA(ORTACA) 12:00 ESENLER ARTERUS PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-2
28-26 25-18 17-25 21-25 15-6
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR DSİ 3 3 0 9 2 9 4.500 265 226 1.1726 1 2 0 0 0 0
2 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3 2 1 7 5 5 1.400 274 257 1.0661 1 0 1 0 1 0
3 MERİNOS 3 1 2 5 6 4 0.833 234 242 0.9669 1 0 0 1 0 1
4 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 197 245 0.8041 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.03.2018 15:00 MUĞLA(DALAMAN) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-0
26-24 25-19 25-15 - -
04.03.2018 17:00 MUĞLA(DALAMAN) 17:00 MERİNOS BALIKESİR DSİ 0-3
19-25 22-25 15-25 - -
05.03.2018 16:00 MUĞLA(DALAMAN) 16:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3
14-25 19-25 23-25 - -
05.03.2018 18:00 MUĞLA(DALAMAN) 18:00 BALIKESİR DSİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3-1
21-25 25-22 25-20 25-20 -
06.03.2018 14:00 MUĞLA(DALAMAN) 14:00 BALIKESİR DSİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-23 25-20 19-25 25-15 -
06.03.2018 16:00 MUĞLA(DALAMAN) 16:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK MERİNOS 3-2
25-20 22-25 23-25 25-19 16-14
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 252 199 1.2663 2 1 0 0 0 0
2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 1 6 4 6 1.500 239 213 1.1221 1 1 0 0 0 1
3 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 1 2 5 7 3 0.714 257 271 0.9483 0 1 0 0 2 0
4 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 183 248 0.7379 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.03.2018 16:00 MUĞLA(ORTACA) 16:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-14 - -
04.03.2018 18:00 MUĞLA(ORTACA) 18:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1-3
20-25 10-25 25-22 20-25 -
05.03.2018 15:00 MUĞLA(ORTACA) 15:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3
22-25 25-22 14-25 15-25 -
05.03.2018 17:00 MUĞLA(ORTACA) 17:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
19-25 27-29 20-25 - -
06.03.2018 14:00 MUĞLA(ORTACA) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-18 26-24 - -
06.03.2018 16:00 MUĞLA(ORTACA) 16:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
25-23 25-15 23-25 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 1 8 7 5 1.143 329 311 1.0579 0 0 2 1 0 0
2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 1 2 7 7 5 1.000 302 279 1.0824 0 1 0 2 0 0
3 ESENLER ARTERUS 3 2 1 7 7 4 1.000 278 297 0.9360 0 0 2 0 1 0
4 BALIKESİR DSİ 3 1 2 7 8 4 0.875 300 322 0.9317 0 0 1 2 0 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2018 12:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 12:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3
27-25 23-25 22-25 25-22 12-15
15.03.2018 14:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER ARTERUS 2-3
17-25 16-25 25-21 27-25 13-15
16.03.2018 12:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 12:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BALIKESİR DSİ 3-2
23-25 25-18 25-15 26-28 15-11
16.03.2018 14:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 14:00 ESENLER ARTERUS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
25-21 15-25 11-25 11-25 -
17.03.2018 11:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 11:00 ESENLER ARTERUS MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2
27-25 19-25 25-17 19-25 15-11
17.03.2018 13:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 13:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 2-3
25-22 25-18 20-25 14-25 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 3 0 9 2 8 4.500 257 212 1.2123 2 0 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 220 218 1.0092 1 1 0 0 0 1
3 ÖZATEŞ 3 1 2 6 6 4 1.000 253 248 1.0202 1 0 0 1 1 0
4 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3 0 3 0 9 0 MIN 175 227 0.7709 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2018 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 ÖZATEŞ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3-0
25-12 25-19 25-16 - -
15.03.2018 18:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR HALKBANK 3-0
25-16 25-17 25-16 - -
16.03.2018 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
24-26 19-25 18-25 - -
16.03.2018 18:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 18:00 HALKBANK ÖZATEŞ 3-1
25-13 20-25 25-17 25-21 -
17.03.2018 15:30 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 15:30 HALKBANK BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3-0
26-24 25-22 25-21 - -
17.03.2018 17:30 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 17:30 ÖZATEŞ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 2-3
15-25 25-22 25-18 24-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 18 17 1 53 6 51 8.833 1451 972 1.4928 15 1 1 1 0 0
2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 18 17 1 51 8 49 6.375 1407 1024 1.3740 14 1 2 0 0 1
3 VAKIFBANK 18 13 5 43 17 41 2.529 1405 1163 1.2081 11 2 0 2 0 3
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 18 11 7 37 26 33 1.423 1418 1382 1.0260 6 5 0 0 4 3
5 UPS 18 11 7 35 30 32 1.167 1440 1368 1.0526 4 5 2 1 0 6
6 ARNAVUTKÖY BLD. 18 7 11 27 35 21 0.771 1328 1373 0.9672 6 0 1 1 4 6
7 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 18 6 12 22 38 18 0.579 1184 1367 0.8661 5 0 1 1 2 9
8 İZMİT DSİ 18 4 14 15 42 13 0.357 1087 1323 0.8216 4 0 0 1 1 12
9 İSTANBUL BBSK 18 3 15 11 47 8 0.234 1108 1395 0.7943 2 0 1 0 2 13
10 GÖLCÜK İHSANİYE 18 1 17 6 51 4 0.118 933 1394 0.6693 1 0 0 1 1 15
11 İNEGÖL ÇARŞI SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
İnegöl Çarşı Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK UPS 1-3
25-20 20-25 23-25 18-25 -
15.10.2017 12:30 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
18-25 20-25 8-25 - -
15.10.2017 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-2
23-25 22-25 25-22 25-16 15-13
15.10.2017 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİT DSİ 3-0
25-23 25-8 25-17 - -
15.10.2017 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-21 25-15 25-17 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İNEGÖL ÇARŞI SPOR 3-0
25-20 25-15 25-18 - -
22.10.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-21 25-5 25-20 - -
22.10.2017 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2-3
25-22 12-25 25-22 25-27 20-22
22.10.2017 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İSTANBUL BBSK 0-3
20-25 16-25 22-25 - -
22.10.2017 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ VAKIFBANK 0-3
15-25 22-25 22-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
14-25 6-25 17-25 - -
29.10.2017 12:30 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR İZMİT DSİ 0-3
21-25 15-25 8-25 - -
29.10.2017 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 1-3
19-25 25-14 14-25 18-25 -
29.10.2017 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-4 25-9 25-8 - -
29.10.2017 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK UPS 3-0
25-19 25-22 25-14 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
18-25 14-25 17-25 - -
05.11.2017 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-1
25-23 20-25 25-19 25-15 -
05.11.2017 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İNEGÖL ÇARŞI SPOR 3-0
25-9 25-22 25-18 - -
05.11.2017 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE VAKIFBANK 0-3
12-25 18-25 11-25 - -
05.11.2017 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
18-25 23-25 21-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İZMİT DSİ 3-0
26-24 25-9 25-16 - -
12.11.2017 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL ÇARŞI SPOR GÖLCÜK İHSANİYE 3-1
25-19 18-25 25-8 25-16 -
12.11.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
12.11.2017 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 1-3
19-25 23-25 25-23 15-25 -
12.11.2017 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İSTANBUL BBSK 3-0
25-12 25-23 25-8 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VAKIFBANK 3-0
25-19 25-21 25-17 - -
19.11.2017 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-1
25-14 21-25 25-9 25-21 -
19.11.2017 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
16-25 21-25 15-25 - -
19.11.2017 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
12-25 17-25 12-25 - -
22.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) İSTANBUL BBSK İNEGÖL ÇARŞI SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
26.11.2017 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İZMİT DSİ 3-0
25-22 25-17 25-20 - -
26.11.2017 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. GÖLCÜK İHSANİYE 3-2
25-21 25-18 24-26 21-25 15-13
26.11.2017 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK 2-3
22-25 26-24 25-17 25-27 14-16
26.11.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ UPS 3-0
25-19 25-15 25-11 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) VAKIFBANK İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
02.12.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 0-3
21-25 12-25 22-25 - -
03.12.2017 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-15 25-14 25-20 - -
03.12.2017 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
22-25 25-21 25-21 27-25 -
03.12.2017 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
12-25 15-25 20-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-20 25-15 25-13 - -
10.12.2017 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
19-25 12-25 13-25 - -
10.12.2017 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK 1-3
25-23 15-25 20-25 30-32 -
10.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-20 25-13 - -
10.12.2017 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ UPS 1-3
25-19 14-25 6-25 12-25 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
16.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 1-3
25-22 17-25 19-25 24-26 -
17.12.2017 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-12 25-13 25-22 - -
17.12.2017 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-0
25-16 25-14 25-18 - -
17.12.2017 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İZMİT DSİ 3-0
25-17 25-21 25-22 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
24.12.2017 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
13-25 25-23 9-25 13-25 -
24.12.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ VAKIFBANK 3-2
23-25 21-25 25-20 25-23 15-5
24.12.2017 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-23 25-15 25-8 - -
24.12.2017 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-10 25-20 25-23 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
07.01.2018 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU VAKIFBANK 1-3
16-25 17-25 28-26 18-25 -
07.01.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
15-25 16-25 17-25 - -
07.01.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK 3-0
25-20 25-19 25-22 - -
07.01.2018 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
13-25 26-28 11-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
13.01.2018 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-18 25-23 25-3 - -
14.01.2018 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
17-25 23-25 19-25 - -
14.01.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ UPS 3-0
25-18 25-17 25-22 - -
14.01.2018 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İZMİT DSİ 3-0
25-10 25-16 25-18 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (HASAN GEMICI) İZMİT DSİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
21.01.2018 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU ARNAVUTKÖY BLD. 3-1
30-28 25-14 21-25 25-21 -
21.01.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-0
25-15 25-12 25-19 - -
21.01.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS VAKIFBANK 3-2
25-20 16-25 20-25 25-23 16-14
21.01.2018 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
10-25 17-25 10-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR UPS -
- - - - -
24.01.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
20-25 23-25 23-25 - -
24.01.2018 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İZMİT DSİ 3-0
25-18 25-23 25-18 - -
24.01.2018 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-19 25-11 25-16 - -
07.02.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-6 25-18 25-15 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) GÖLCÜK İHSANİYE İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
28.01.2018 15:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 15:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1-3
23-25 25-22 19-25 23-25 -
28.01.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 İSTANBUL BBSK VAKIFBANK 0-3
33-35 20-25 16-25 - -
28.01.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-17 25-16 25-21 - -
28.01.2018 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-0
27-25 25-22 25-18 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
03.02.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İZMİT DSİ 3-0
25-21 25-10 25-17 - -
04.02.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. UPS 3-0
27-25 25-22 25-21 - -
04.02.2018 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-18 25-11 25-17 - -
04.02.2018 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
21-25 17-25 13-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
11.02.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
16-25 16-25 21-25 - -
11.02.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
22-25 14-25 19-25 - -
11.02.2018 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 0-3
12-25 24-26 15-25 - -
11.02.2018 13:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR VAKIFBANK -
- - - - -
14.02.2018 16:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 16:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU UPS 3-0
25-17 25-18 28-26 - -
14.02.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İSTANBUL BBSK 3-0
26-24 25-21 25-18 - -
14.02.2018 16:00 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
12-25 23-25 17-25 - -
14.02.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-10 25-16 25-15 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
11-25 14-25 7-25 - -
18.02.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-0
25-18 25-21 25-9 - -
18.02.2018 18:00 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İZMİT DSİ 3-2
15-25 25-13 25-18 28-30 15-9
18.02.2018 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
18.02.2018 15:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 1-3
17-25 25-22 16-25 19-25 -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) ARNAVUTKÖY BLD. İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
25.02.2018 14:00 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-0
26-24 25-19 26-24 - -
25.02.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. VAKIFBANK 0-3
15-25 17-25 8-25 - -
25.02.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-2
13-25 25-21 26-28 25-21 15-12
25.02.2018 13:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 13:00 İZMİT DSİ GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
26-24 25-15 25-15 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
28.02.2018 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 İSTANBUL BBSK İZMİT DSİ 0-3
19-25 7-25 19-25 - -
28.02.2018 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-15 25-19 25-18 - -
28.02.2018 14:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
20-25 21-25 10-25 - -
28.02.2018 17:00 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE UPS 0-3
16-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ESENLER ARTERUS 22 20 2 63 12 60 5.250 1814 1366 1.3280 15 4 1 1 1 0
2 BALIKESİR DSİ 22 18 4 57 22 51 2.591 1841 1498 1.2290 12 2 4 1 1 2
3 AYVALIKGÜCÜ BLD. 22 16 6 56 22 50 2.545 1822 1395 1.3061 13 2 1 3 2 1
4 FMV IŞIK SPOR 22 15 7 47 35 42 1.343 1779 1721 1.0337 5 6 4 1 0 6
5 NEF BAHÇELİEVLER BLD. 22 14 8 46 33 42 1.394 1724 1654 1.0423 6 7 1 1 2 5
6 KARTAL BLD. 22 13 9 46 32 40 1.438 1726 1624 1.0628 9 3 1 2 3 4
7 EDİRNE SPOR 22 13 9 45 34 39 1.324 1774 1657 1.0706 8 3 2 2 2 5
8 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 22 8 14 34 49 26 0.694 1663 1770 0.9395 3 3 2 4 2 8
9 SARIYER BLD. 22 7 15 30 48 22 0.625 1711 1805 0.9479 4 3 0 1 7 7
10 SİLİVRİ SPOR 22 4 18 22 57 14 0.386 1524 1873 0.8137 1 3 0 2 6 10
11 ALP SPOR 22 4 18 16 60 10 0.267 1381 1790 0.7715 0 2 2 0 4 14
12 ERDEK SPOR 22 0 22 8 66 0 0.121 1211 1817 0.6665 0 0 0 0 8 14
Erdek Spor ve Silivri Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 14:00 ÇANAKKALE (BIGA) 14:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ESENLER ARTERUS 2-3
18-25 25-22 19-25 25-20 11-15
14.10.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR ERDEK SPOR 3-0
25-16 25-13 25-13 - -
15.10.2017 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
16-25 23-25 22-25 - -
15.10.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 16:00 SARIYER BLD. SİLİVRİ SPOR 1-3
25-27 23-25 25-21 22-25 -
15.10.2017 14:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 14:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-1
25-22 18-25 25-20 25-22 -
15.10.2017 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ALP SPOR 3-0
25-11 25-17 25-16 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. FMV IŞIK SPOR 2-3
25-21 25-27 25-16 23-25 15-17
22.10.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR EDİRNE SPOR 0-3
16-25 6-25 13-25 - -
22.10.2017 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. 3-1
23-25 28-26 25-22 25-14 -
22.10.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ALP SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE 1-3
17-25 21-25 25-16 21-25 -
22.10.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR KARTAL BLD. 0-3
18-25 15-25 20-25 - -
22.10.2017 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-20 25-22 25-11 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE SİLİVRİ SPOR 3-1
26-24 19-25 25-22 26-24 -
29.10.2017 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2
31-29 21-25 25-23 22-25 15-11
29.10.2017 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. FMV IŞIK SPOR 3-0
25-17 25-20 25-22 - -
29.10.2017 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. ERDEK SPOR 3-0
26-24 25-13 25-10 - -
29.10.2017 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. BALIKESİR DSİ 3-1
17-25 25-23 25-15 26-24 -
29.10.2017 13:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 13:00 ESENLER ARTERUS ALP SPOR 3-0
25-8 25-19 25-18 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR EDİRNE SPOR 3-0
27-25 25-19 25-19 - -
05.11.2017 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. SARIYER BLD. 3-0
25-19 29-27 25-12 - -
05.11.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR KARTAL BLD. 1-3
13-25 25-23 16-25 21-25 -
05.11.2017 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-10 25-15 25-16 - -
05.11.2017 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 ALP SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
21-25 20-25 21-25 - -
05.11.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ESENLER ARTERUS 0-3
15-25 20-25 20-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ERDEK SPOR 3-0
25-13 25-17 25-23 - -
11.11.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR SİLİVRİ SPOR 3-2
23-25 14-25 25-23 25-19 21-19
12.11.2017 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. EDİRNE SPOR 3-1
22-25 25-13 25-14 25-16 -
12.11.2017 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. FMV IŞIK SPOR 1-3
25-19 21-25 26-28 28-30 -
12.11.2017 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3
20-25 25-21 14-25 23-25 -
12.11.2017 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS BALIKESİR DSİ 2-3
17-25 25-17 24-26 25-16 12-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 FMV IŞIK SPOR KARTAL BLD. 3-2
18-25 14-25 25-22 25-18 15-12
19.11.2017 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
26-24 25-13 25-16 - -
19.11.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR ESENLER ARTERUS 0-3
14-25 15-25 20-25 - -
19.11.2017 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ ALP SPOR 3-0
25-16 25-15 25-16 - -
19.11.2017 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR SARIYER BLD. 3-1
25-21 23-25 25-20 25-18 -
19.11.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
16-25 16-25 25-17 20-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 ALP SPOR ERDEK SPOR 3-1
25-22 25-15 19-25 25-23 -
26.11.2017 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE FMV IŞIK SPOR 2-3
16-25 25-16 25-23 17-25 12-15
26.11.2017 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. SARIYER BLD. 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
26.11.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
16-25 16-25 14-25 - -
26.11.2017 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR 3-1
25-23 18-25 25-18 25-14 -
26.11.2017 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-15 25-18 25-20 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 FMV IŞIK SPOR ESENLER ARTERUS 0-3
23-25 16-25 13-25 - -
03.12.2017 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ALP SPOR 3-0
25-9 25-13 25-9 - -
03.12.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR SİLİVRİ SPOR 1-3
25-19 22-25 18-25 19-25 -
03.12.2017 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-22 25-18 25-20 - -
03.12.2017 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-19 25-13 25-10 - -
03.12.2017 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. KARTAL BLD. 0-3
22-25 21-25 19-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR FMV IŞIK SPOR 1-3
16-25 18-25 25-22 23-25 -
10.12.2017 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ERDEK SPOR 3-0
25-15 25-15 25-12 - -
10.12.2017 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE SARIYER BLD. 1-3
22-25 25-15 22-25 21-25 -
10.12.2017 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. KARTAL BLD. 3-0
26-24 25-23 25-12 - -
10.12.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
18-25 22-25 17-25 - -
10.12.2017 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS EDİRNE SPOR 3-0
25-21 25-20 25-19 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 FMV IŞIK SPOR SİLİVRİ SPOR 3-1
17-25 26-24 25-17 25-13 -
17.12.2017 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. BALIKESİR DSİ 3-2
19-25 25-23 25-18 19-25 15-11
17.12.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
23-25 14-25 25-21 19-25 -
17.12.2017 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR ALP SPOR 3-0
25-19 25-19 25-23 - -
17.12.2017 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. ESENLER ARTERUS 1-3
25-19 16-25 22-25 19-25 -
17.12.2017 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-2
11-25 20-25 25-19 25-20 15-10
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.12.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ALP SPOR SARIYER BLD. 0-3
23-25 23-25 22-25 - -
24.12.2017 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
8-25 13-25 14-25 - -
24.12.2017 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ FMV IŞIK SPOR 3-0
25-16 25-18 26-24 - -
24.12.2017 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-1
25-23 24-26 25-13 25-18 -
24.12.2017 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR EDİRNE SPOR 0-3
23-25 24-26 23-25 - -
24.12.2017 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS KARTAL BLD. 3-0
25-23 25-17 25-10 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 ALP SPOR KARTAL BLD. 0-3
24-26 22-25 20-25 - -
07.01.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-9 25-23 25-23 - -
07.01.2018 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR FMV IŞIK SPOR 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
07.01.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ EDİRNE SPOR 3-2
19-25 27-25 25-19 23-25 15-13
07.01.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR SARIYER BLD. 1-3
24-26 25-23 22-25 21-25 -
07.01.2018 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-12 25-14 25-12 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 12:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 FMV IŞIK SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
14-25 6-25 13-25 - -
13.01.2018 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. BALIKESİR DSİ 0-3
16-25 18-25 22-25 - -
14.01.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ALP SPOR 3-0
25-18 25-11 25-19 - -
14.01.2018 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR ERDEK SPOR 3-1
26-28 25-15 25-23 25-23 -
14.01.2018 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ESENLER ARTERUS 0-3
22-25 15-25 17-25 - -
14.01.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. SİLİVRİ SPOR 3-0
25-21 25-16 25-23 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 FMV IŞIK SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-2
25-15 25-14 18-25 5-25 15-7
21.01.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. EDİRNE SPOR 3-0
25-13 25-19 25-22 - -
21.01.2018 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR SARIYER BLD. 0-3
19-25 11-25 16-25 - -
21.01.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ KARTAL BLD. 3-0
25-11 25-23 27-25 - -
21.01.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR ESENLER ARTERUS 0-3
12-25 14-25 11-25 - -
21.01.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE 2-3
19-25 25-23 25-22 21-25 13-15
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE BALIKESİR DSİ 2-3
25-22 18-25 15-25 25-20 10-15
24.01.2018 16:30 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR FMV IŞIK SPOR 3-0
25-20 25-20 25-22 - -
24.01.2018 17:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 17:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ALP SPOR 3-1
25-15 25-9 18-25 25-19 -
24.01.2018 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
19-25 16-25 20-25 - -
24.01.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ERDEK SPOR 3-0
25-11 25-14 25-13 - -
24.01.2018 18:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 18:00 ESENLER ARTERUS SİLİVRİ SPOR 3-1
25-19 25-21 23-25 25-13 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 FMV IŞIK SPOR SARIYER BLD. 3-1
25-23 25-22 25-27 25-20 -
28.01.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KARTAL BLD. 3-1
25-13 21-25 25-12 25-17 -
28.01.2018 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
28.01.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER ARTERUS 0-3
20-25 25-27 20-25 - -
28.01.2018 14:00 EDIRNE (MIMAR SINAN) 14:00 EDİRNE SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. 2-3
25-9 25-15 22-25 22-25 11-15
28.01.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ALP SPOR 3-0
25-20 25-23 25-23 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2018 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. EDİRNE SPOR 0-3
15-25 21-25 22-25 - -
04.02.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
9-25 14-25 21-25 - -
04.02.2018 16:00 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 ALP SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
15-25 10-25 6-25 - -
04.02.2018 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR 3-0
25-16 25-6 25-19 - -
04.02.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. FMV IŞIK SPOR 3-0
25-18 25-22 25-21 - -
04.02.2018 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS ERDEK SPOR 3-0
25-16 25-18 25-10 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2018 14:00 EDIRNE (MIMAR SINAN) 14:00 EDİRNE SPOR KARTAL BLD. 3-2
24-26 29-27 25-20 23-25 15-10
11.02.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ESENLER ARTERUS 1-3
23-25 16-25 25-23 21-25 -
11.02.2018 13:00 BALIKESIR (ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR ALP SPOR 1-3
12-25 12-25 25-23 17-25 -
11.02.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ SİLİVRİ SPOR 3-0
25-10 25-13 25-18 - -
11.02.2018 19:00 İSTANBUL (50. YIL) 19:00 FMV IŞIK SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE 2-3
17-25 17-25 25-18 25-21 11-15
11.02.2018 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.02.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE EDİRNE SPOR 0-3
15-25 17-25 23-25 - -
14.02.2018 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ALP SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
13-25 19-25 11-25 - -
14.02.2018 17:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 17:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 1-3
12-25 25-22 13-25 19-25 -
14.02.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ERDEK SPOR 3-1
26-24 13-25 25-12 25-23 -
14.02.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. SARIYER BLD. 1-3
22-25 22-25 25-15 22-25 -
14.02.2018 18:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 18:00 ESENLER ARTERUS FMV IŞIK SPOR 1-3
21-25 25-20 25-27 20-25 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR ALP SPOR 3-0
25-4 25-13 25-15 - -
18.02.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. SİLİVRİ SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18.02.2018 14:00 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
14-25 20-25 20-25 - -
18.02.2018 16:30 EDIRNE (KIRKPINAR BESYO 75. YIL) 16:30 EDİRNE SPOR ESENLER ARTERUS 0-3
15-25 24-26 11-25 - -
18.02.2018 14:00 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3-0
25-21 25-15 25-23 - -
18.02.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-14 25-21 25-17 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2
18-25 25-15 25-22 22-25 15-7
25.02.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE KARTAL BLD. 0-3
16-25 10-25 23-25 - -
25.02.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 ALP SPOR EDİRNE SPOR 1-3
17-25 18-25 25-21 12-25 -
25.02.2018 16:00 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ERDEK SPOR 3-1
25-14 25-17 21-25 25-16 -
25.02.2018 14:00 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR FMV IŞIK SPOR 1-3
16-25 12-25 25-22 15-25 -
25.02.2018 16:00 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS SARIYER BLD. 3-1
25-19 25-12 20-25 25-14 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2018 12:30 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ERDEK SPOR 3-0
25-12 25-8 25-15 - -
28.02.2018 14:30 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE NEF BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-17 23-25 25-20 28-26 -
28.02.2018 16:30 EDIRNE (KIRKPINAR BESYO 75. YIL) 16:30 EDİRNE SPOR SİLİVRİ SPOR 3-0
25-16 25-13 25-13 - -
28.02.2018 16:00 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 FMV IŞIK SPOR BALIKESİR DSİ 3-0
25-21 25-21 26-24 - -
28.02.2018 14:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 14:00 SARIYER BLD. ALP SPOR 2-3
23-25 25-20 25-9 19-25 8-15
28.02.2018 16:30 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ESENLER ARTERUS 0-3
12-25 19-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 22 21 1 64 11 61 5.818 1809 1254 1.4426 15 4 2 0 1 0
2 ÖZATEŞ 22 19 3 61 15 57 4.067 1806 1344 1.3438 15 2 2 2 0 1
3 GELİŞİM KOLEJİ 22 18 4 58 21 53 2.762 1775 1390 1.2770 11 5 2 1 2 1
4 İZMİRSPOR 22 15 7 53 23 48 2.304 1792 1468 1.2207 13 2 0 3 2 2
5 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 22 14 8 45 32 39 1.406 1704 1569 1.0860 9 2 3 0 3 5
6 KEPEZ BLD. 22 10 12 37 45 31 0.822 1809 1782 1.0152 3 5 2 3 1 8
7 BODRUM DOĞUŞ SPOR 22 8 14 33 44 25 0.750 1644 1671 0.9838 6 2 0 1 7 6
8 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 22 9 13 30 51 24 0.588 1520 1838 0.8270 1 4 4 1 1 11
9 PARK ANTALYA GENÇLİK 22 8 14 28 51 22 0.549 1576 1786 0.8824 2 3 3 1 2 11
10 MARMARİS AKADEMİ 22 5 17 29 55 21 0.527 1547 1891 0.8181 1 4 0 6 2 9
11 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 22 3 19 17 59 9 0.288 1315 1801 0.7301 2 0 1 1 6 12
12 ŞİMŞEK GENÇLİK 22 2 20 12 60 6 0.200 1168 1671 0.6990 2 0 0 0 6 14
Şimşek Gençlik, Mavi Ege Gazi Gençlik, Marmaris Akademi, Aydın B.Şehir Bld. ve Gelişim Koleji takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-20 25-8 25-15 - -
15.10.2017 13:00 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 0-3
18-25 8-25 13-25 - -
15.10.2017 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-1
25-16 25-21 18-25 25-20 -
15.10.2017 14:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 14:00 ŞİMŞEK GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
12-25 16-25 10-25 - -
15.10.2017 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-22 15-25 25-21 25-23 -
15.10.2017 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 24-26 25-14 25-18 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
26-24 25-18 25-23 - -
22.10.2017 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 3-0
25-17 25-16 27-25 - -
22.10.2017 13:00 İZMIR (BALÇOVA) 13:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-15 25-19 25-18 - -
22.10.2017 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ ÖZATEŞ 3-0
26-24 25-14 25-17 - -
22.10.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
17-25 10-25 15-25 - -
22.10.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 2-3
25-20 25-20 24-26 23-25 9-15
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-16 25-21 25-22 - -
29.10.2017 12:00 ANTALYA (KEPEZT.ÖZAL) 12:00 PARK ANTALYA GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 26-24 25-13 - -
29.10.2017 14:00 ANTALYA (KEPEZT.ÖZAL) 14:00 ŞİMŞEK GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ 1-3
19-25 20-25 25-22 16-25 -
29.10.2017 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ KEPEZ BLD. 3-0
25-19 27-25 26-24 - -
29.10.2017 15:00 İZMIR (GAZIEMIR) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR 3-1
19-25 25-22 25-15 25-18 -
29.10.2017 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-2
25-19 18-25 25-19 22-25 15-12
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
23-25 14-25 21-25 - -
05.11.2017 14:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3
21-25 14-25 25-22 14-25 -
05.11.2017 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-2
19-25 26-24 19-25 25-17 15-9
05.11.2017 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR ÖZATEŞ 2-3
27-25 26-28 25-18 26-28 11-15
05.11.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK 3-1
25-18 25-20 23-25 25-14 -
05.11.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3
23-25 25-23 25-17 21-25 11-15
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 14:00 ANTALYA (KEPEZT.ÖZAL) 14:00 PARK ANTALYA GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR 0-3
22-25 20-25 18-25 - -
12.11.2017 16:00 ANTALYA (KEPEZT.ÖZAL) 16:00 ŞİMŞEK GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
12.11.2017 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 2-3
25-18 19-25 25-20 25-27 13-15
12.11.2017 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-21 25-17 - -
12.11.2017 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-17 25-15 25-16 - -
12.11.2017 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-1
32-34 25-22 28-26 25-21 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-17 - -
19.11.2017 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-16 25-21 25-6 - -
19.11.2017 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÖZATEŞ 0-3
13-25 23-25 21-25 - -
19.11.2017 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-16 25-14 26-24 - -
19.11.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR GELİŞİM KOLEJİ 1-3
25-23 23-25 18-25 8-25 -
19.11.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ İZMİRSPOR 1-3
20-25 28-26 19-25 20-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2017 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
10-25 7-25 11-25 - -
26.11.2017 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 PARK ANTALYA GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-2
20-25 26-24 25-15 19-25 15-13
26.11.2017 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MARMARİS AKADEMİ 0-3
18-25 22-25 19-25 - -
26.11.2017 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
27-25 25-19 30-28 - -
26.11.2017 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-22 27-25 25-19 - -
26.11.2017 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
26-28 25-15 25-18 25-11 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2017 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-21 25-21 25-15 - -
03.12.2017 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3
21-25 24-26 19-25 - -
03.12.2017 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİRSPOR 0-3
25-27 19-25 15-25 - -
03.12.2017 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-14 25-19 25-20 - -
03.12.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-11 - -
03.12.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ ÖZATEŞ 0-3
13-25 21-25 15-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 2-3
25-15 12-25 20-25 25-21 12-15
10.12.2017 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
25-19 12-25 22-25 25-15 11-15
10.12.2017 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. 3-0
25-17 25-20 25-23 - -
10.12.2017 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-13 25-9 25-18 - -
10.12.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 1-3
21-25 25-18 14-25 20-25 -
10.12.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-1
14-25 25-22 25-20 25-18 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK İZMİRSPOR 3-1
16-25 25-23 29-27 25-22 -
17.12.2017 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 ŞİMŞEK GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK 1-3
25-21 19-25 23-25 16-25 -
17.12.2017 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-18 23-25 25-6 -
17.12.2017 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MARMARİS AKADEMİ 3-2
25-12 19-25 14-25 25-19 15-12
17.12.2017 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 1-3
25-18 17-25 14-25 11-25 -
17.12.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR ÖZATEŞ 1-3
14-25 25-21 17-25 19-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2017 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
9-25 14-25 19-25 - -
24.12.2017 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.12.2017 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-18 25-14 25-22 - -
24.12.2017 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-14 25-18 25-22 - -
24.12.2017 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
21-25 22-25 21-25 - -
24.12.2017 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ KEPEZ BLD. 2-3
26-28 26-24 25-18 20-25 7-15
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3
26-28 25-21 12-25 24-26 -
07.01.2018 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ÖZATEŞ 0-3
25-27 21-25 15-25 - -
07.01.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-18 25-12 25-17 - -
07.01.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-21 25-8 25-18 - -
07.01.2018 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR KEPEZ BLD. 1-3
27-25 18-25 22-25 19-25 -
07.01.2018 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3-1
28-26 15-25 25-23 25-21 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-19 26-24 25-13 - -
14.01.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
16-25 19-25 18-25 - -
14.01.2018 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 ŞİMŞEK GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 15-25 13-25 - -
14.01.2018 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
18-25 21-25 28-30 - -
14.01.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ GELİŞİM KOLEJİ 3-2
25-23 25-15 19-25 23-25 15-12
14.01.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ 3-1
10-25 26-24 25-17 25-22 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2018 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. ÖZATEŞ 0-3
15-25 22-25 9-25 - -
21.01.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 1-3
21-25 25-22 13-25 20-25 -
21.01.2018 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK 1-3
25-23 23-25 13-25 15-25 -
21.01.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ 2-3
25-22 25-15 24-26 20-25 11-15
21.01.2018 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-17 25-13 25-16 - -
21.01.2018 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ ŞİMŞEK GENÇLİK 3-1
25-21 26-24 16-25 25-23 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR 1-3
16-25 11-25 25-19 12-25 -
24.01.2018 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ 3-2
25-22 14-25 25-13 18-25 15-7
24.01.2018 17:00 İZMIR (BALÇOVA) 17:00 ÖZATEŞ İZMİRSPOR 3-0
25-18 25-21 25-13 - -
24.01.2018 17:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 17:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-0
25-10 25-18 25-23 - -
24.01.2018 17:00 İZMIR (GAZIEMIR) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-9 25-12 25-12 - -
24.01.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
11-25 16-25 20-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK ÖZATEŞ 3-2
14-25 25-18 14-25 25-20 19-17
28.01.2018 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 2-3
24-26 25-18 25-22 19-25 13-15
28.01.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR 0-3
13-25 9-25 17-25 - -
28.01.2018 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-20 25-12 25-12 - -
28.01.2018 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-22 25-10 29-27 - -
28.01.2018 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3
12-25 8-25 10-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
19-25 14-25 25-21 18-25 -
04.02.2018 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 ŞİMŞEK GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3
12-25 14-25 15-25 - -
04.02.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-8 25-15 25-12 - -
04.02.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-11 25-10 - -
04.02.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-19 25-16 25-15 - -
04.02.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.12.2017 18:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 18:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1
25-19 26-28 25-21 25-14 -
10.02.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0
25-8 25-7 25-9 - -
11.02.2018 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3
18-25 18-25 16-25 - -
11.02.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK ÖZATEŞ 0-3
6-25 9-25 11-25 - -
11.02.2018 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR İZMİRSPOR 1-3
25-18 16-25 17-25 12-25 -
11.02.2018 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3
21-25 25-20 10-25 25-16 13-15
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.02.2018 11:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 11:00 PARK ANTALYA GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
16-25 21-25 20-25 - -
14.02.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-16 25-20 25-17 - -
14.02.2018 17:00 AYDIN (ATATÜRK) 17:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 0-3
12-25 13-25 25-27 - -
14.02.2018 12:00 İZMIR (BALÇOVA) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 3-2
25-16 23-25 25-17 25-27 15-9
14.02.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ MARMARİS AKADEMİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-18 25-19 25-16 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 15:00 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-27 25-17 25-10 25-15 -
18.02.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK ÖZATEŞ 0-3
13-25 7-25 5-25 - -
18.02.2018 12:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR 3-2
25-21 20-25 25-20 22-25 15-13
18.02.2018 15:00 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-13 - -
18.02.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK 0-3
21-25 12-25 24-26 - -
18.02.2018 17:00 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-14 25-8 25-15 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-0
25-11 25-23 25-21 - -
25.02.2018 15:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 15:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK 3-1
25-21 25-22 15-25 25-15 -
25.02.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 1-3
25-23 13-25 9-25 23-25 -
25.02.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR BERGAMA DOĞA GENÇLİK 0-3
23-25 19-25 19-25 - -
25.02.2018 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-7 25-14 25-10 - -
25.02.2018 16:30 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
13-25 1-25 18-25 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2018 16:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 16:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ÖZATEŞ 0-3
12-25 19-25 19-25 - -
28.02.2018 13:00 ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 17:00 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 17:00 KEPEZ BLD. MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-20 25-21 25-17 - -
28.02.2018 15:00 DENIZLI (MUSTAFA KAYNAK ANADOLU LISESI) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-1
25-21 25-18 26-28 25-18 -
28.02.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) BERGAMA DOĞA GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 14:00 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
18-25 13-25 5-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 22 21 1 64 8 63 8.000 1783 1292 1.3800 16 5 0 0 1 0
2 HALKBANK 22 19 3 59 16 56 3.688 1766 1365 1.2938 13 5 1 0 2 1
3 AFİDER 22 17 5 55 19 51 2.895 1755 1389 1.2635 14 2 1 1 2 2
4 MALİYE OKULLARI 22 15 7 50 34 41 1.471 1798 1565 1.1489 7 3 5 1 3 3
5 TEPEBAŞI GENÇLİK 22 13 9 45 39 38 1.154 1807 1662 1.0872 4 6 3 2 2 5
6 İNKILAP İÖO 22 10 12 46 41 37 1.122 1872 1745 1.0728 5 5 0 7 2 3
7 TARIM SPOR 22 10 12 39 42 31 0.929 1699 1731 0.9815 5 4 1 2 5 5
8 SPOR MEKTEBİ 22 7 15 32 53 20 0.604 1686 1878 0.8978 2 2 3 2 7 6
9 ERYAMAN GENÇLİK 22 6 16 25 52 19 0.481 1476 1751 0.8429 3 2 1 2 3 11
10 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 22 6 16 21 50 18 0.420 1247 1665 0.7489 4 2 0 0 3 13
11 KÜTAHYA VOLEYBOL 22 5 17 17 55 14 0.309 1298 1704 0.7617 2 2 1 0 2 15
12 SULTAN SPOR 22 3 19 17 61 8 0.279 1382 1822 0.7585 1 0 2 1 6 12
Başkent Beşiktaşlılar ve Kütahya Voleybol takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
19-25 22-25 8-25 - -
13.10.2017 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SULTAN SPOR AFİDER 0-3
12-25 24-26 13-25 - -
15.10.2017 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-16 25-19 - -
15.10.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK TARIM SPOR 3-1
25-17 25-21 16-25 25-16 -
16.10.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3
22-25 25-19 11-25 18-25 -
16.10.2017 19:30 ANKARA (BEŞTEPE) 19:30 SPOR MEKTEBİ ERYAMAN GENÇLİK 3-2
25-18 24-26 29-27 20-25 15-11
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR HALKBANK 0-3
26-28 14-25 11-25 - -
20.10.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER SPOR MEKTEBİ 3-0
25-17 25-18 25-17 - -
21.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK MALİYE OKULLARI 0-3
21-25 9-25 20-25 - -
22.10.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR İNKILAP İÖO 3-0
25-20 25-20 26-24 - -
22.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR SULTAN SPOR 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
22.10.2017 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
11-25 25-22 15-25 8-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 0-3
21-25 23-25 21-25 - -
28.10.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-10 25-15 27-25 - -
29.10.2017 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK 3-1
25-20 17-25 25-12 25-15 -
29.10.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
21-25 23-25 18-25 - -
30.10.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR TARIM SPOR 0-3
17-25 16-25 19-25 - -
30.10.2017 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SPOR MEKTEBİ MALİYE OKULLARI 1-3
16-25 16-25 25-23 17-25 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR AFİDER 0-3
13-25 19-25 20-25 - -
03.11.2017 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR SPOR MEKTEBİ 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
04.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK TEPEBAŞI GENÇLİK 2-3
11-25 25-19 17-25 25-21 11-15
05.11.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MALİYE OKULLARI İNKILAP İÖO 3-2
25-16 22-25 22-25 25-16 15-12
05.11.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR HALKBANK 1-3
22-25 19-25 25-21 23-25 -
05.11.2017 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SULTAN SPOR 3-1
25-18 25-23 15-25 25-19 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 HALKBANK ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-17 25-21 25-10 - -
10.11.2017 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TARIM SPOR 3-1
23-25 25-18 25-23 25-20 -
11.11.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
12.11.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SPOR MEKTEBİ İNKILAP İÖO 3-2
28-26 25-22 17-25 11-25 16-14
12.11.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 2-3
17-25 25-18 18-25 25-17 18-20
13.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SULTAN SPOR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
9-25 11-25 12-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK SULTAN SPOR 3-0
25-18 25-20 25-12 - -
18.11.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR SPOR MEKTEBİ 3-1
25-14 25-11 19-25 26-24 -
19.11.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI HALKBANK 1-3
21-25 13-25 25-20 16-25 -
19.11.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR AFİDER 3-1
24-26 25-16 25-21 25-20 -
19.11.2017 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1
16-25 25-16 25-18 25-23 -
19.11.2017 13:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 13:00 KÜTAHYA VOLEYBOL BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 0-3
19-25 21-25 22-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-20 25-13 25-11 - -
25.11.2017 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 HALKBANK İNKILAP İÖO 3-1
25-23 20-25 25-14 25-11 -
26.11.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SULTAN SPOR MALİYE OKULLARI 1-3
15-25 25-23 8-25 21-25 -
26.11.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
25-21 16-25 10-25 19-25 -
26.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-21 25-15 - -
27.11.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 1-3
16-25 25-22 18-25 21-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR TARIM SPOR 3-0
25-14 25-22 25-18 - -
03.12.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1
18-25 25-19 25-19 25-16 -
03.12.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI AFİDER 2-3
25-21 18-25 18-25 25-19 7-15
03.12.2017 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO SULTAN SPOR 3-0
25-15 25-21 25-14 - -
03.12.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HALKBANK 0-3
15-25 20-25 14-25 - -
03.12.2017 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SPOR MEKTEBİ 3-1
26-24 18-25 25-20 25-14 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER İNKILAP İÖO 3-0
25-20 25-21 25-19 - -
09.12.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR MALİYE OKULLARI 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
10.12.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TARIM SPOR ERYAMAN GENÇLİK 3-1
26-24 25-13 18-25 25-20 -
10.12.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ HALKBANK 0-3
15-25 13-25 15-25 - -
10.12.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
25-20 13-25 12-25 18-25 -
10.12.2017 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
19-25 21-25 21-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR SPOR MEKTEBİ 3-0
25-19 25-17 25-21 - -
17.12.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK SULTAN SPOR 3-0
25-14 25-10 25-11 - -
17.12.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-21 25-22 25-19 - -
17.12.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI TARIM SPOR 3-1
25-15 25-22 23-25 25-12 -
17.12.2017 12:00 BOLU (17TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-11 25-11 25-14 - -
17.12.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK AFİDER 3-2
23-25 25-21 25-19 21-25 15-11
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2017 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER HALKBANK 0-3
21-25 18-25 23-25 - -
24.12.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SPOR MEKTEBİ SULTAN SPOR 3-1
19-25 25-17 25-20 25-12 -
24.12.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TARIM SPOR İNKILAP İÖO 3-2
19-25 13-25 32-30 25-21 15-8
24.12.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
15-25 22-25 8-25 - -
24.12.2017 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL MALİYE OKULLARI 0-3
9-25 18-25 16-25 - -
25.12.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-9 25-11 25-19 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2018 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER SULTAN SPOR 3-0
25-15 25-16 25-23 - -
06.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HALKBANK 0-3
11-25 13-25 11-25 - -
07.01.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR MALİYE OKULLARI 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
07.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-17 - -
07.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK SPOR MEKTEBİ 0-3
18-25 22-25 15-25 - -
07.01.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL İNKILAP İÖO 0-3
15-25 16-25 12-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-16 25-23 25-10 - -
13.01.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ AFİDER 0-3
13-25 18-25 16-25 - -
13.01.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-15 25-15 25-10 - -
14.01.2018 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALKBANK TARIM SPOR 3-1
22-25 25-16 25-13 25-8 -
14.01.2018 13:00 BOLU (17TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 1-3
26-24 14-25 18-25 21-25 -
14.01.2018 16:00 ESKIŞEHIR (YENIKENT) 16:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-12 26-24 25-18 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR AFİDER 0-3
13-25 11-25 18-25 - -
20.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK İNKILAP İÖO 3-2
11-25 16-25 25-11 25-21 15-12
20.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI SPOR MEKTEBİ 3-2
22-25 18-25 25-19 25-18 15-7
21.01.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 TARIM SPOR SULTAN SPOR 2-3
32-34 25-15 15-25 25-13 11-15
21.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-6 25-22 25-12 - -
21.01.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL HALKBANK 0-3
25-27 18-25 14-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 AFİDER TARIM SPOR 3-0
25-20 25-13 25-21 - -
24.01.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-17 25-16 25-10 - -
24.01.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL 2-3
25-27 25-21 25-18 11-25 13-15
24.01.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 1-3
25-23 23-25 21-25 13-25 -
24.01.2018 13:00 BOLU (17TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 2-3
25-13 25-12 26-28 22-25 14-16
24.01.2018 16:30 ESKIŞEHIR (YENIKENT) 16:30 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK 3-1
19-25 25-13 25-16 25-22 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ERYAMAN GENÇLİK HALKBANK 0-3
21-25 12-25 18-25 - -
28.01.2018 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR SULTAN SPOR 3-0
25-7 25-11 25-15 - -
28.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2
14-25 25-17 25-22 20-25 15-11
28.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1
21-25 25-12 25-22 25-12 -
28.01.2018 13:00 BOLU (17TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO SPOR MEKTEBİ 3-1
25-17 26-28 25-20 25-22 -
28.01.2018 13:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 13:00 KÜTAHYA VOLEYBOL AFİDER 0-3
14-25 16-25 14-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2018 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 1-3
23-25 20-25 25-19 29-31 -
03.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK MALİYE OKULLARI 3-0
25-23 25-17 25-18 - -
03.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SPOR MEKTEBİ TARIM SPOR 3-2
25-10 15-25 25-21 22-25 15-8
04.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SULTAN SPOR ERYAMAN GENÇLİK 1-3
20-25 14-25 25-21 17-25 -
04.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KÜTAHYA VOLEYBOL 0-3
18-25 13-25 13-25 - -
04.02.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İNKILAP İÖO 3-2
22-25 25-22 25-13 19-25 15-7
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2018 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-15 25-17 25-19 - -
11.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK AFİDER 0-3
11-25 22-25 14-25 - -
11.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI SULTAN SPOR 3-0
25-19 25-12 25-15 - -
11.02.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SPOR MEKTEBİ 3-1
25-23 19-25 25-9 25-17 -
11.02.2018 15:00 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL TARIM SPOR 0-3
19-25 23-25 13-25 - -
16.02.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 İNKILAP İÖO HALKBANK 2-3
25-10 17-25 12-25 25-21 5-15
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.02.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ERYAMAN GENÇLİK 0-3
17-25 22-25 22-25 - -
13.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-18 25-19 25-17 - -
13.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
17-25 17-25 11-25 - -
14.02.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SULTAN SPOR İNKILAP İÖO 1-3
19-25 25-21 14-25 22-25 -
14.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ KÜTAHYA VOLEYBOL 3-1
25-11 25-20 25-27 25-7 -
14.02.2018 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER MALİYE OKULLARI 3-1
25-15 25-14 22-25 25-20 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SULTAN SPOR 3-0
25-16 25-20 25-9 - -
18.02.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-21 25-15 25-21 - -
18.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK TARIM SPOR 0-3
25-27 8-25 22-25 - -
18.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-14 25-13 25-17 - -
18.02.2018 13:00 BOLU (17TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO AFİDER 0-3
22-25 16-25 13-25 - -
19.02.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 HALKBANK SPOR MEKTEBİ 3-1
25-18 22-25 25-18 25-16 -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2018 17:30 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1
25-18 19-25 25-18 25-18 -
24.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR İNKILAP İÖO 0-3
15-25 5-25 18-25 - -
25.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SULTAN SPOR HALKBANK 0-3
13-25 22-25 10-25 - -
25.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR MALİYE OKULLARI 3-1
26-24 25-9 15-25 25-14 -
25.02.2018 15:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-18 29-27 25-21 - -
26.02.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SPOR MEKTEBİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
16-25 17-25 12-25 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ERYAMAN GENÇLİK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
14-25 13-25 13-25 - -
28.02.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR SPOR MEKTEBİ 3-2
25-20 25-21 15-25 23-25 15-7
28.02.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK AFİDER 0-3
19-25 21-25 10-25 - -
28.02.2018 13:00 BOLU (17TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO TARIM SPOR 3-1
25-22 18-25 25-20 25-21 -
28.02.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-16 25-12 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 19 19 0 57 7 55 8.143 1560 950 1.6421 14 3 2 0 0 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 19 17 2 55 12 52 4.583 1597 1165 1.3708 12 4 1 2 0 0
3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 19 15 4 47 20 43 2.350 1506 1253 1.2019 9 4 2 0 2 2
4 SEYHAN BLD. 19 12 7 42 24 38 1.750 1506 1297 1.1611 9 3 0 2 2 3
5 TARSUS BLD. 19 11 8 37 29 33 1.276 1443 1344 1.0737 7 3 1 1 2 5
6 ERCİYES VOLEYBOL 19 9 10 33 36 26 0.917 1381 1477 0.9350 5 2 2 1 4 5
7 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 19 6 13 28 39 20 0.718 1322 1484 0.8908 6 0 0 2 6 5
8 ÇUKUROVA EFES 19 6 13 21 44 17 0.477 1237 1476 0.8381 2 3 1 0 3 10
9 ADANA VOLEYBOL 19 4 15 14 46 12 0.304 1085 1341 0.8091 3 1 0 0 2 13
10 ADANA DSİ 19 1 18 7 54 4 0.130 993 1475 0.6732 1 0 0 1 2 15
Erdemli İdman Yurdu 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Mersin Üniversitesi ve Erciyes Voleybol takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.10.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ÇUKUROVA EFES 3-1
25-17 25-21 22-25 30-28 -
15.10.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
14-25 18-25 17-25 - -
15.10.2017 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ADANA DSİ 3-0
25-11 25-11 25-9 - -
15.10.2017 14:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 14:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-6 25-9 25-20 - -
15.10.2017 15:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ERCİYES VOLEYBOL 3-2
25-14 19-25 23-25 25-22 15-9
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. 0-3
13-25 15-25 11-25 - -
22.10.2017 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
19-25 13-25 13-25 - -
22.10.2017 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ADANA VOLEYBOL 0-3
18-25 11-25 14-25 - -
22.10.2017 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
25-27 26-28 10-25 - -
22.10.2017 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-15 19-25 18-25 17-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. 1-3
22-25 25-20 22-25 17-25 -
29.10.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 0-3
20-25 20-25 9-25 - -
29.10.2017 14:30 KAYSERI (TALAS) 14:30 ERCİYES VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2
22-25 25-18 25-23 23-25 15-5
29.10.2017 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA DSİ 3-0
25-11 25-10 25-11 - -
29.10.2017 15:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-7 25-9 25-13 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-23 15-25 23-25 -
05.11.2017 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 0-3
23-25 18-25 22-25 - -
05.11.2017 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR SEYHAN BLD. 3-0
25-14 25-18 25-16 - -
05.11.2017 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ERCİYES VOLEYBOL 0-3
11-25 7-25 17-25 - -
05.11.2017 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
20-25 18-25 15-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3
24-26 14-25 18-25 - -
12.11.2017 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 3-1
25-20 25-17 23-25 25-22 -
12.11.2017 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3-2
25-12 17-25 18-25 25-18 17-15
12.11.2017 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-11 25-12 25-14 - -
12.11.2017 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0
25-7 25-23 25-7 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
15-25 20-25 13-25 - -
19.11.2017 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ERCİYES VOLEYBOL 0-3
18-25 23-25 15-25 - -
19.11.2017 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
20-25 25-22 25-20 25-19 -
19.11.2017 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ADANA VOLEYBOL 3-0
25-12 25-10 25-20 - -
19.11.2017 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 15-25 16-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2017 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 1-3
20-25 13-25 25-21 9-25 -
26.11.2017 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-2
23-25 22-25 25-23 25-19 17-15
26.11.2017 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ÇUKUROVA EFES 0-3
12-25 22-25 9-25 - -
26.11.2017 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 1-3
16-25 11-25 25-21 11-25 -
26.11.2017 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0
25-17 25-21 25-23 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-23 25-12 23-25 23-25 12-15
03.12.2017 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-10 25-20 25-12 - -
03.12.2017 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ERCİYES VOLEYBOL 3-0
25-15 25-10 25-14 - -
03.12.2017 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-9 25-16 25-19 - -
03.12.2017 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-14 16-25 25-21 28-26 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ 3-1
25-17 25-21 21-25 25-23 -
10.12.2017 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL SEYHAN BLD. 1-3
17-25 25-23 23-25 14-25 -
10.12.2017 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU TARSUS BLD. 0-3
10-25 13-25 18-25 - -
10.12.2017 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 1-3
19-25 16-25 25-23 17-25 -
10.12.2017 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3
21-25 12-25 25-23 18-25 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.12.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-20 25-16 25-16 - -
17.12.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 9-25 14-25 - -
17.12.2017 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-9 25-16 25-6 - -
17.12.2017 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİYES VOLEYBOL 3-0
25-19 25-11 25-12 - -
17.12.2017 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-20 25-14 25-8 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2017 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3
24-26 8-25 10-25 - -
24.12.2017 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
19-25 22-25 21-25 - -
24.12.2017 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ADANA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-10 25-19 - -
24.12.2017 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU SEYHAN BLD. 0-3
13-25 17-25 16-25 - -
24.12.2017 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
10-25 9-25 18-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
19-25 25-27 11-25 - -
07.01.2018 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES SEYHAN BLD. 0-3
3-25 18-25 21-25 - -
07.01.2018 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-21 18-25 23-25 -
07.01.2018 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 13-25 8-25 - -
07.01.2018 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-21 25-18 25-11 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ 3-0
25-11 25-7 25-23 - -
14.01.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-18 25-23 25-14 - -
14.01.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-14 25-13 25-13 -
14.01.2018 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-8 25-15 25-12 - -
14.01.2018 15:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-10 25-18 20-25 25-17 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
5-25 14-25 8-25 - -
21.01.2018 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL 3-1
25-13 22-25 25-15 25-16 -
21.01.2018 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
9-25 7-25 17-25 - -
21.01.2018 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. 0-3
22-25 12-25 23-25 - -
21.01.2018 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERCİYES VOLEYBOL 1-3
21-25 18-25 26-24 22-25 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 3-1
25-13 25-12 26-28 25-6 -
24.01.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 2-3
25-22 25-17 23-25 18-25 12-15
24.01.2018 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.01.2018 17:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 17:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ TARSUS BLD. 3-1
25-16 25-9 22-25 25-11 -
24.01.2018 15:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-10 25-8 25-14 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 13-25 8-25 - -
28.01.2018 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES ERCİYES VOLEYBOL 0-3
20-25 17-25 19-25 - -
28.01.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2-3
25-20 18-25 23-25 31-29 9-15
28.01.2018 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
13-25 17-25 15-25 - -
28.01.2018 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-14 27-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2018 15:00 ADANA (YÜREĞIR) 15:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 19-25 19-25 - -
04.02.2018 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0
25-14 25-17 25-14 - -
04.02.2018 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ SEYHAN BLD. 3-1
24-26 25-10 25-19 25-14 -
04.02.2018 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-14 25-21 25-16 - -
04.02.2018 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-0
25-20 25-20 25-22 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
22-25 22-25 25-27 - -
11.02.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-22 30-28 25-17 - -
11.02.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ÇUKUROVA EFES ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-17 25-10 25-18 - -
11.02.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-22 25-21 - -
11.02.2018 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ERCİYES VOLEYBOL 3-1
25-11 25-17 21-25 25-19 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.02.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 ADANA VOLEYBOL KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
14-25 16-25 13-25 - -
14.02.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 ERCİYES VOLEYBOL KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 1-3
25-19 23-25 15-25 13-25 -
14.02.2018 13:00 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ADANA DSİ 0-3
11-25 12-25 12-25 - -
14.02.2018 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 3-0
25-23 25-22 25-23 - -
14.02.2018 18:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 18:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 2-3
16-25 25-23 25-23 22-25 5-15
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.02.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ERCİYES VOLEYBOL 3-0
25-11 25-15 25-16 - -
18.02.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES 2-3
11-25 25-21 18-25 25-17 16-18
18.02.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-18 25-19 25-19 - -
18.02.2018 15:00 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-13 25-21 - -
18.02.2018 MERSIN (TARSUS) TARSUS BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2018 14:00 ADANA (NIHAT GEVEN) 14:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. 0-3
12-25 8-25 16-25 - -
25.02.2018 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
18-25 14-25 22-25 - -
25.02.2018 MERSIN (ERDEMLI) ERDEMLİ İDMAN YURDU KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
25.02.2018 14:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. 0-3
13-25 18-25 20-25 - -
25.02.2018 16:30 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-6 25-16 25-19 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2018 ADANA (MENDERES) ADANA VOLEYBOL ERCİYES VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 ADANA (MENDERES) SEYHAN BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
28.02.2018 14:00 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR ÇUKUROVA EFES 3-0
25-11 25-10 25-12 - -
28.02.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0
25-15 25-18 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 14 14 0 42 2 42 21.000 1090 619 1.7609 12 2 0 0 0 0
2 SEFA SPOR 14 12 2 37 15 33 2.467 1189 973 1.2220 6 3 3 0 1 1
3 ANTAKYA BLD. 14 10 4 35 15 32 2.333 1176 991 1.1867 7 3 0 2 1 1
4 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 14 6 8 24 26 18 0.923 1102 1060 1.0396 5 0 1 1 4 3
5 AMED SPORTİF FAALİYETLER 14 6 8 22 30 17 0.733 997 1138 0.8761 2 2 2 1 2 5
6 ZEUGMA GENÇLİK 14 4 10 20 32 15 0.625 1018 1160 0.8776 2 2 0 3 2 5
7 DEFNE GENÇLİK 14 4 10 14 35 10 0.400 913 1096 0.8330 1 1 2 0 2 8
8 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 14 0 14 3 42 1 0.071 653 1101 0.5931 0 0 0 1 1 12
9 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Çelebi Eser Ortaokulu ligden çekildi ve düştü.
Elazığ Gençlik Spor ve Amed Sportif Faaliyetler takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ANTAKYA BLD. 0-3
15-25 12-25 12-25 - -
22.10.2017 13:00 ELAZIĞ (HENTBOL SL.) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
18-25 14-25 22-25 - -
22.10.2017 13:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ZEUGMA GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-14 - -
22.10.2017 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 SEFA SPOR DEFNE GENÇLİK 3-1
26-24 20-25 25-8 25-22 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
28.10.2017 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. SEFA SPOR 2-3
25-12 26-28 26-24 22-25 13-15
28.10.2017 16:00 HATAY (ANTAKYA) 16:00 DEFNE GENÇLİK ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-12 25-12 - -
29.10.2017 12:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MERİNOS 0-3
12-25 12-25 18-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ANTAKYA BLD. 0-3
11-25 11-25 15-25 - -
05.11.2017 15:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 15:00 ZEUGMA GENÇLİK AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3
19-25 30-28 23-25 25-11 8-15
05.11.2017 16:30 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 16:30 MERİNOS DEFNE GENÇLİK 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
05.11.2017 16:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 SEFA SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1
20-25 26-24 25-16 25-23 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU SEFA SPOR -
- - - - -
12.11.2017 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0
25-21 25-22 25-18 - -
12.11.2017 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK ZEUGMA GENÇLİK 3-2
27-25 25-9 22-25 14-25 15-6
12.11.2017 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS 1-3
20-25 25-15 19-25 24-26 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
19.11.2017 12:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DEFNE GENÇLİK 3-1
25-15 26-24 17-25 25-18 -
19.11.2017 13:00 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-23 26-24 25-12 - -
19.11.2017 15:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 15:00 ZEUGMA GENÇLİK ANTAKYA BLD. 0-3
12-25 19-25 19-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU MERİNOS -
- - - - -
25.11.2017 12:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 SEFA SPOR ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0
25-11 25-17 25-14 - -
26.11.2017 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ZEUGMA GENÇLİK 3-2
25-14 18-25 25-18 18-25 18-16
26.11.2017 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 ANTAKYA BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-19 25-20 25-18 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) ZEUGMA GENÇLİK ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
02.12.2017 13:00 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK ANTAKYA BLD. 0-3
8-25 18-25 13-25 - -
03.12.2017 12:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-2
25-21 13-25 19-25 25-19 15-6
03.12.2017 13:00 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS SEFA SPOR 3-0
25-22 25-15 25-18 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
09.12.2017 12:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 SEFA SPOR ZEUGMA GENÇLİK 3-0
25-20 25-16 25-18 - -
10.12.2017 11:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR MERİNOS 0-3
10-25 6-25 9-25 - -
10.12.2017 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DEFNE GENÇLİK 3-0
25-20 25-8 25-21 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HATAY (ANTAKYA) DEFNE GENÇLİK ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
16.12.2017 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1
25-22 26-24 18-25 34-32 -
17.12.2017 12:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER SEFA SPOR 2-3
18-25 25-21 31-29 19-25 10-15
17.12.2017 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-1
23-25 25-18 25-17 25-19 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HATAY (ANTAKYA) ANTAKYA BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
07.01.2018 12:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0
25-14 25-16 25-8 - -
07.01.2018 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK MERİNOS 0-3
10-25 7-25 12-25 - -
07.01.2018 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK SEFA SPOR 0-3
19-25 9-25 12-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
13.01.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR DEFNE GENÇLİK 2-3
25-15 25-23 20-25 8-25 9-15
14.01.2018 13:00 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-7 25-17 25-7 - -
14.01.2018 12:00 ŞANLIURFA (YENICE) 12:00 SEFA SPOR ANTAKYA BLD. 3-2
20-25 15-25 25-22 25-15 15-10
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0
25-18 25-16 25-18 - -
20.01.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 DEFNE GENÇLİK MERİNOS 0-3
15-25 11-25 7-25 - -
21.01.2018 12:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ZEUGMA GENÇLİK 3-1
25-23 25-23 20-25 25-13 -
21.01.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SEFA SPOR 1-3
25-16 20-25 26-28 17-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) SEFA SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
27.01.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
28.01.2018 13:00 GAZIANTEP (KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. 3-0
25-18 25-20 25-16 - -
28.01.2018 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK DEFNE GENÇLİK 3-0
26-24 25-21 25-19 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
03.02.2018 12:00 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-1
25-21 25-20 15-25 25-23 -
04.02.2018 11:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ MERİNOS 0-3
11-25 13-25 9-25 - -
04.02.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. ZEUGMA GENÇLİK 3-1
25-16 23-25 25-21 25-19 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) MERİNOS ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
10.02.2018 13:00 ELAZIĞ (FIRAT ÜNIV. ÇOK AMAÇLI) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR SEFA SPOR 0-3
19-25 14-25 11-25 - -
11.02.2018 12:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ANTAKYA BLD. 1-3
20-25 25-22 24-26 19-25 -
11.02.2018 12:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 12:00 ZEUGMA GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1
25-23 25-21 14-25 25-21 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2018 12:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 SEFA SPOR MERİNOS 1-3
25-23 19-25 17-25 18-25 -
18.02.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-7 25-17 26-24 - -
18.02.2018 18:00 HATAY (ANTAKYA) 18:00 ANTAKYA BLD. DEFNE GENÇLİK 3-0
25-12 25-15 25-22 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (TALAYTEPE) AMED SPORTİF FAALİYETLER ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
24.02.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 DEFNE GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
16-25 18-25 18-25 - -
25.02.2018 GAZIANTEP (KAMILOCAK) MERİNOS ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.02.2018 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK SEFA SPOR 0-3
23-25 18-25 12-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) ÇELEBİ ESER ORTAOKULU DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
28.02.2018 11:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ANTAKYA BLD. 0-3
24-26 23-25 18-25 - -
28.02.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ZEUGMA GENÇLİK 0-3
12-25 16-25 20-25 - -
28.02.2018 ŞANLIURFA (YENICE) SEFA SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 12 11 1 33 4 33 8.250 921 610 1.5098 10 1 0 0 0 1
2 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 12 10 2 31 8 30 3.875 934 740 1.2622 8 2 0 0 1 1
3 ÇAMLIK SPOR 12 9 3 28 13 26 2.154 952 770 1.2364 6 2 1 0 1 2
4 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 12 4 8 17 26 14 0.654 867 960 0.9031 2 2 0 2 1 5
5 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 12 4 8 14 28 11 0.500 853 945 0.9026 1 2 1 0 2 6
6 ÇAYKUR RİZE SPOR 12 2 10 10 32 6 0.313 814 990 0.8222 0 2 0 0 4 6
7 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 12 2 10 9 31 6 0.290 637 963 0.6615 1 1 0 0 3 7
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0
25-16 25-21 25-17 - -
05.11.2017 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1
17-25 25-19 25-16 25-16 -
05.11.2017 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-0
25-20 27-25 27-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 12:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 16-25 17-25 - -
12.11.2017 17:00 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 17:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAMLIK SPOR 0-3
15-25 8-25 14-25 - -
12.11.2017 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-2
25-9 11-25 21-25 25-19 15-6
19.11.2017 14:00 Cay TV RIZE (FINDIKLI) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0
25-13 25-14 25-19 - -
19.11.2017 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-10 25-11 25-7 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2017 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ÇAMLIK SPOR 0-3
13-25 16-25 17-25 - -
26.11.2017 13:00 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
7-25 10-25 7-25 - -
26.11.2017 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
22-25 12-25 17-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2017 12:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-21 25-14 25-17 - -
03.12.2017 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-21 25-18 25-14 - -
03.12.2017 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-13 25-20 25-18 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-10 20-25 25-22 25-23 -
10.12.2017 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
19-25 18-25 20-25 - -
10.12.2017 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0
25-18 25-19 26-24 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 12:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1
25-15 25-6 25-27 25-17 -
17.12.2017 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAMLIK SPOR 3-0
25-23 25-14 25-22 - -
17.12.2017 13:00 SAMSUN (TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-22 25-22 25-18 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 12:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ÇAMLIK SPOR 0-3
22-25 7-25 21-25 - -
13.01.2018 14:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1
25-22 25-23 20-25 25-21 -
14.01.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-14 25-23 25-14 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-9 25-12 25-10 - -
21.01.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 1-3
25-22 23-25 18-25 17-25 -
21.01.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-1
27-29 25-23 25-18 25-17 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 12:00 SAMSUN (ATATÜRK) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
13-25 23-25 18-25 - -
27.01.2018 14:00 SAMSUN (ATATÜRK) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
28.01.2018 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇAMLIK SPOR 1-3
16-25 16-25 25-23 19-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
04.02.2018 RIZE (FINDIKLI) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.02.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-0
25-12 25-18 25-15 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 1-3
11-25 25-22 19-25 15-25 -
11.02.2018 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
16-25 11-25 23-25 - -
14.02.2018 19:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 19:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
20-25 25-21 17-25 22-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 12:00 SAMSUN (TEKKEKÖY BAHATTIN EKINCI) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3-2
25-16 19-25 25-23 22-25 15-12
18.02.2018 16:00 RIZE (FINDIKLI) 16:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-22 25-16 25-12 - -
18.02.2018 14:00 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇAMLIK SPOR 3-0
25-23 25-21 25-22 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2018 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3
27-25 15-25 24-26 21-25 -
25.02.2018 14:00 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-1
15-25 25-13 25-16 25-21 -
25.02.2018 13:00 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1
26-24 25-20 21-25 25-13 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİTLİS GENÇLİK SPOR 16 15 1 47 3 46 15.667 1233 600 2.0550 15 0 0 1 0 0
2 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 16 15 1 45 5 44 9.000 1224 650 1.8831 14 0 1 0 0 1
3 VAN B.ŞEHİR BLD. 16 10 6 30 21 30 1.429 1102 977 1.1279 7 3 0 0 0 6
4 CİZRE BLD. 16 8 8 26 25 24 1.040 963 951 1.0126 7 1 0 0 2 6
5 MARDİN GENÇLİK SPOR 16 8 8 26 25 24 1.040 998 1097 0.9098 7 1 0 0 2 6
6 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 16 7 9 24 28 22 0.857 1033 1040 0.9933 6 1 0 1 1 7
7 MEZOPOTAMYA 16 6 10 19 36 17 0.528 959 1210 0.7926 1 4 1 0 1 9
8 73 ŞIRNAK BLD. 16 2 14 8 42 6 0.190 758 1179 0.6429 2 0 0 0 2 12
9 DİNAMİK GENÇLİK 16 1 15 5 45 3 0.111 667 1233 0.5410 1 0 0 0 2 13
10 PERTEK BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Pertek Bld. ligden çekildi ve düştü.
Mezopotamya ve Prof. Dr. Vahit Özmen Ortaokulu'nun 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
21.10.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-5 25-5 25-8 - -
21.10.2017 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
15-25 7-25 18-25 - -
22.10.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA DİNAMİK GENÇLİK 3-1
25-18 25-14 22-25 25-13 -
22.10.2017 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-1
25-21 25-15 20-25 25-16 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. -
- - - - -
28.10.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
17-25 11-25 13-25 - -
28.10.2017 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 16-25 12-25 - -
29.10.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA 3-0
25-18 25-18 25-16 - -
29.10.2017 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
9-25 16-25 10-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
04.11.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
20-25 22-25 21-25 - -
05.11.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-17 25-14 25-7 - -
05.11.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
11-25 21-25 20-25 - -
05.11.2017 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-19 25-17 25-12 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUŞ (ATATÜRK) PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU PERTEK BLD. -
- - - - -
11.11.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
6-25 15-25 10-25 - -
11.11.2017 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. MEZOPOTAMYA 3-0
26-24 25-22 25-9 - -
12.11.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-9 25-18 - -
12.11.2017 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3
16-25 16-25 17-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) MEZOPOTAMYA PERTEK BLD. -
- - - - -
18.11.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 3-0
25-16 25-19 25-20 - -
18.11.2017 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-13 25-16 25-12 - -
18.11.2017 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-11 25-14 25-20 - -
19.11.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
7-25 10-25 15-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.11.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3
14-25 19-25 21-25 - -
25.11.2017 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-23 25-14 - -
26.11.2017 12:00 BITLIS (TATVAN) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-12 25-12 25-10 - -
26.11.2017 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MEZOPOTAMYA 1-3
22-25 16-25 25-18 18-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
VAN (NUR TATAR) VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
02.12.2017 15:00 MARDIN (ARTUKLU) 15:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
18-25 11-25 19-25 - -
02.12.2017 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-9 25-12 25-16 - -
02.12.2017 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
6-25 7-25 9-25 - -
03.12.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 17-25 9-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
09.12.2017 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-21 25-21 25-21 - -
09.12.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-19 25-17 - -
09.12.2017 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU CİZRE BLD. 3-1
19-25 25-17 25-18 25-15 -
10.12.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA 3-0
25-8 25-13 25-6 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) CİZRE BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
16.12.2017 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0-3
10-25 7-25 3-25 - -
17.12.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-4 25-6 25-8 - -
17.12.2017 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 21-25 19-25 - -
17.12.2017 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MEZOPOTAMYA VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 15-25 24-26 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 73 ŞIRNAK BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
06.01.2018 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MEZOPOTAMYA 0-3
12-25 15-25 9-25 - -
06.01.2018 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 17-25 6-25 - -
07.01.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 3-0
25-20 25-20 25-18 - -
07.01.2018 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-18 25-14 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
13.01.2018 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-1 25-3 25-6 - -
14.01.2018 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA MARDİN GENÇLİK SPOR 3-1
25-23 26-28 25-11 25-8 -
14.01.2018 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-3 25-9 25-5 - -
14.01.2018 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-1
14-25 27-25 25-23 25-8 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) DİNAMİK GENÇLİK PERTEK BLD. -
- - - - -
20.01.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MEZOPOTAMYA 2-3
21-25 25-20 25-16 27-29 11-15
20.01.2018 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-12 25-17 25-6 - -
21.01.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. 2-3
26-24 26-28 25-19 21-25 10-15
21.01.2018 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 11-25 17-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
27.01.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-5 25-13 25-6 - -
28.01.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-13 25-22 25-17 - -
28.01.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MEZOPOTAMYA CİZRE BLD. 1-3
13-25 25-16 13-25 19-25 -
28.01.2018 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
13-25 16-25 14-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
30.01.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-11 25-8 25-4 - -
03.02.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3
15-25 24-26 25-22 15-25 -
03.02.2018 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
8-25 8-25 9-25 - -
04.02.2018 14:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. 0-3
16-25 9-25 20-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) MARDİN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
11.02.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-18 25-20 25-22 - -
11.02.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MEZOPOTAMYA 73 ŞIRNAK BLD. 3-1
25-16 22-25 25-15 25-20 -
11.02.2018 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 3-0
25-15 25-20 25-18 - -
16.02.2018 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
12-25 7-25 7-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
31.01.2018 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR 1-3
22-25 18-25 26-24 23-25 -
10.02.2018 13:00 MARDIN (ATATÜRK) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. MEZOPOTAMYA 3-0
25-4 25-2 25-5 - -
17.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3
8-25 12-25 13-25 - -
18.02.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. 3-0
25-9 25-9 25-8 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) MARDİN GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. -
- - - - -
24.02.2018 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2018 13:00 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 13:00 73 ŞIRNAK BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-13 25-8 - -
25.02.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MEZOPOTAMYA BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
3-25 6-25 11-25 - -
25.02.2018 12:00 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 12-25 9-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
25.02.2018 11:00 MARDIN (ATATÜRK) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
9-25 7-25 2-25 - -
28.02.2018 14:00 MARDIN (ATATÜRK) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-11 25-5 25-13 - -
28.02.2018 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 73 ŞIRNAK BLD. 0-3
20-25 23-25 17-25 - -
28.02.2018 VAN (NUR TATAR) VAN B.ŞEHİR BLD. MEZOPOTAMYA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -