2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 3 3 0 9 2 9.000 4.500 279 219 1.2740 1 2 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 246 200 1.2300 2 0 0 0 1 0
3 BAĞLAR GENÇLİK 3 1 2 3 8 2.000 0.375 214 250 0.8560 0 0 1 0 0 2
4 NUSAYBİN İPEK YOLU 3 0 3 3 9 1.000 0.333 212 282 0.7518 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2018 11:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 11:00 SAINT JOSEPH BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-17 25-19 25-14 - -
05.03.2018 13:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MELİKGAZİ BLD. 0-3
16-25 16-25 7-25 - -
06.03.2018 12:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 3-2
23-25 25-21 23-25 25-22 15-7
06.03.2018 14:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 14:00 MELİKGAZİ BLD. SAINT JOSEPH 1-3
17-25 33-35 25-23 21-25 -
07.03.2018 10:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 10:00 MELİKGAZİ BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-16 25-23 25-14 - -
07.03.2018 12:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 12:00 SAINT JOSEPH NUSAYBİN İPEK YOLU 3-1
21-25 25-19 25-10 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 SORGUN BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 211 174 1.2126 2 0 0 0 0 1
3 TÜRŞAD 3 1 2 3 8 2.000 0.375 187 254 0.7362 0 0 1 0 0 2
4 PEYAS SPOR 3 0 3 2 9 1.000 0.222 208 255 0.8157 0 0 0 1 0 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2018 12:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. TÜRŞAD 3-0
25-14 25-13 25-13 - -
05.03.2018 14:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 14:00 PEYAS SPOR SORGUN BLD. 0-3
21-25 19-25 17-25 - -
06.03.2018 11:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 TÜRŞAD PEYAS SPOR 3-2
18-25 25-21 25-21 22-25 15-12
06.03.2018 13:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 SORGUN BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
19-25 23-25 19-25 - -
07.03.2018 10:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 10:00 SORGUN BLD. TÜRŞAD 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
07.03.2018 12:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. PEYAS SPOR 3-0
25-19 25-13 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SUNGURLU BLD. 3 3 0 9 3 8.000 3.000 280 220 1.2727 1 1 1 0 0 0
2 MALİYE İHTİSAS 3 2 1 8 5 6.000 1.600 271 233 1.1631 1 0 1 1 0 0
3 CİZRE BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 261 233 1.1202 1 0 0 1 1 0
4 TURKUAZ 3 0 3 0 9 0.000 MIN 99 225 0.4400 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2018 15:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 15:00 SUNGURLU BLD. TURKUAZ 3-0
25-15 25-12 25-14 - -
05.03.2018 17:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 17:00 CİZRE BLD. MALİYE İHTİSAS 2-3
25-19 17-25 22-25 25-19 11-15
06.03.2018 16:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 16:00 TURKUAZ CİZRE BLD. 0-3
9-25 9-25 14-25 - -
06.03.2018 18:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 18:00 MALİYE İHTİSAS SUNGURLU BLD. 2-3
25-23 25-19 13-25 21-25 9-15
07.03.2018 14:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 14:00 MALİYE İHTİSAS TURKUAZ 3-0
25-5 25-12 25-9 - -
07.03.2018 16:00 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) 16:00 SUNGURLU BLD. CİZRE BLD. 3-1
29-27 19-25 25-16 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 151 1.6358 2 1 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 231 149 1.5503 2 0 0 0 1 0
3 CEVHERTEPE 3 1 2 3 6 3.000 0.500 152 205 0.7415 1 0 0 0 0 2
4 DİNAMİK GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2018 16:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 16:00 SEYHAN BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-11 25-12 25-7 - -
05.03.2018 18:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 18:00 MİLAS BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-5 25-9 25-9 - -
06.03.2018 15:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 15:00 CEVHERTEPE MİLAS BLD. 0-3
13-25 14-25 20-25 - -
06.03.2018 17:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 17:00 DİNAMİK GENÇLİK SEYHAN BLD. 0-3
9-25 5-25 8-25 - -
07.03.2018 14:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
16-25 20-25 19-25 - -
07.03.2018 16:00 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 16:00 SEYHAN BLD. MİLAS BLD. 1-3
15-25 25-22 20-25 21-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SORGUN BLD. 3 3 0 9 0 9.000 MAX 226 165 1.3697 3 0 0 0 0 0
2 SUNGURLU BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 242 239 1.0126 1 1 0 0 0 1
3 SAINT JOSEPH 3 1 2 3 7 3.000 0.429 223 241 0.9253 0 1 0 0 0 2
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 2 9 0.000 0.222 224 270 0.8296 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.03.2018 12:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 12:00 SAINT JOSEPH SEYHAN BLD. 3-1
20-25 25-23 25-18 25-22 -
18.03.2018 14:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 14:00 SUNGURLU BLD. SORGUN BLD. 0-3
22-25 24-26 18-25 - -
19.03.2018 12:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 12:00 SEYHAN BLD. SUNGURLU BLD. 1-3
20-25 27-25 22-25 23-25 -
19.03.2018 14:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 14:00 SORGUN BLD. SAINT JOSEPH 3-0
25-23 25-14 25-20 - -
20.03.2018 11:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 11:00 SORGUN BLD. SEYHAN BLD. 3-0
25-12 25-16 25-16 - -
20.03.2018 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 13:00 SAINT JOSEPH SUNGURLU BLD. 0-3
22-25 26-28 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3 3 0 9 2 9.000 4.500 265 206 1.2864 1 2 0 0 0 0
2 MİLAS BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 232 213 1.0892 2 0 0 0 1 0
3 MALİYE İHTİSAS 3 1 2 4 6 3.000 0.667 204 227 0.8987 1 0 0 0 1 1
4 MELİKGAZİ BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 171 226 0.7566 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.03.2018 16:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 16:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MALİYE İHTİSAS 3-1
25-17 18-25 25-16 25-14 -
18.03.2018 18:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 18:00 MİLAS BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-18 25-19 25-23 - -
19.03.2018 16:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 16:00 MALİYE İHTİSAS MİLAS BLD. 0-3
21-25 14-25 21-25 - -
19.03.2018 18:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 18:00 MELİKGAZİ BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
14-25 17-25 21-25 - -
20.03.2018 15:30 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 15:30 MELİKGAZİ BLD. MALİYE İHTİSAS 0-3
18-25 17-25 24-26 - -
20.03.2018 17:30 ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK) 17:30 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. 3-1
25-20 22-25 25-23 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 16 14 2 44 13 42.000 3.385 1299 1109 1.1713 8 5 1 1 0 1
2 MİLAS BLD. 16 14 2 44 12 41.000 3.667 1273 1027 1.2395 10 2 2 1 0 1
3 SEYDİKEMER BLD. 16 11 5 37 20 34.000 1.850 1336 1116 1.1971 7 3 1 2 0 3
4 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 16 9 7 28 25 26.000 1.120 1138 1124 1.0125 6 2 1 0 1 6
5 MENTEŞE MERKEZ BLD. 16 9 7 30 29 24.000 1.034 1293 1245 1.0386 4 2 3 0 3 4
6 BÜYÜK EGE 16 5 11 26 33 19.000 0.788 1250 1234 1.0130 5 0 0 4 3 4
7 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 4 12 18 38 12.000 0.474 1063 1253 0.8484 3 0 1 1 4 7
8 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 16 4 12 14 40 11.000 0.350 1056 1278 0.8263 1 2 1 0 2 10
9 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 16 2 14 11 42 7.000 0.262 953 1275 0.7475 2 0 0 1 3 10
Saint Joseph, Milas Bld., Köyceğiz Göl ve Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 16:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 16:00 BÜYÜK EGE SAINT JOSEPH 1-3
17-25 13-25 25-21 22-25 -
22.10.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 16-25 - -
22.10.2017 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 0-3
16-25 17-25 22-25 - -
22.10.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MİLAS BLD. 0-3
21-25 19-25 30-32 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 17:00 AYDIN (ATATÜRK) 17:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-14 25-23 25-20 - -
29.10.2017 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 SAINT JOSEPH SEYDİKEMER BLD. 3-0
25-18 25-22 25-20 - -
29.10.2017 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-19 25-23 22-25 25-12 -
29.10.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-11 25-14 25-14 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 16:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 16:00 BÜYÜK EGE MENTEŞE MERKEZ BLD. 2-3
28-26 22-25 22-25 25-23 10-15
05.11.2017 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ SAINT JOSEPH 0-3
18-25 16-25 17-25 - -
05.11.2017 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK MİLAS BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
05.11.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 28-26 25-23 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 15:00 İZMIR (GAZIEMIR) 15:00 SAINT JOSEPH KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0
25-19 25-15 25-18 - -
12.11.2017 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-19 25-14 - -
12.11.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜYÜK EGE 0-3
12-25 16-25 8-25 - -
12.11.2017 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. SEYDİKEMER BLD. 0-3
15-25 17-25 11-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ MENTEŞE MERKEZ BLD. 0-3
23-25 14-25 21-25 - -
19.11.2017 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 14-25 25-22 21-25 -
19.11.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-2
22-25 25-21 25-23 25-27 21-19
19.11.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-11 25-13 25-17 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 15:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 15:00 BÜYÜK EGE SEYDİKEMER BLD. 0-3
15-25 31-33 15-25 - -
26.11.2017 18:00 AYDIN (ATATÜRK) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 0-3
20-25 16-25 12-25 - -
26.11.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-21 25-15 25-21 - -
26.11.2017 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-1
25-19 25-17 21-25 25-16 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2017 20:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 20:00 SAINT JOSEPH AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-17 25-21 - -
03.12.2017 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ BÜYÜK EGE 3-2
25-23 14-25 24-26 25-21 15-8
03.12.2017 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-20 32-30 25-20 - -
03.12.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-23 25-6 25-17 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2017 15:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 15:00 BÜYÜK EGE KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0
25-21 25-17 25-23 - -
10.12.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MİLAS BLD. 0-3
9-25 15-25 14-25 - -
10.12.2017 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. SAINT JOSEPH 0-3
15-25 22-25 23-25 - -
10.12.2017 15:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 15:00 SEYDİKEMER BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
30-28 25-15 25-16 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.12.2017 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-13 25-22 25-22 - -
17.12.2017 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-18 25-19 25-15 - -
17.12.2017 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SEYDİKEMER BLD. 0-3
14-25 15-25 21-25 - -
17.12.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-19 25-19 25-15 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-23 25-17 21-25 25-12 -
07.01.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAINT JOSEPH BÜYÜK EGE 3-1
25-20 25-20 18-25 25-11 -
07.01.2018 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-22 19-25 18-25 21-25 -
07.01.2018 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-2
25-23 22-25 25-17 18-25 15-11
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 18:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 18:00 BÜYÜK EGE AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 27-25 25-19 - -
14.01.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MENTEŞE MERKEZ BLD. 2-3
22-25 25-23 15-25 25-23 20-22
14.01.2018 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ MİLAS BLD. 0-3
17-25 23-25 12-25 - -
14.01.2018 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. SAINT JOSEPH 0-3
16-25 20-25 23-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2018 12:00 AYDIN (ATATÜRK) 12:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-2
25-20 19-25 21-25 25-18 15-11
21.01.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAINT JOSEPH SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
23-25 25-22 25-11 25-18 -
21.01.2018 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-18 25-14 25-17 - -
21.01.2018 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-9 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 16:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 16:00 BÜYÜK EGE ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 2-3
25-17 17-25 20-25 25-10 11-15
28.01.2018 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 19-25 - -
28.01.2018 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SAINT JOSEPH 0-3
14-25 13-25 22-25 - -
28.01.2018 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-1
25-22 17-25 25-17 25-19 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2018 14:00 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0
25-16 25-8 25-19 - -
04.02.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SEYDİKEMER BLD. 1-3
20-25 23-25 27-25 10-25 -
04.02.2018 18:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:30 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 3-2
23-25 15-25 25-18 25-21 15-8
04.02.2018 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-20 25-11 25-17 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2018 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-10 25-21 25-19 - -
11.02.2018 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK MENTEŞE MERKEZ BLD. 2-3
25-21 26-24 12-25 20-25 10-15
11.02.2018 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-14 25-10 - -
11.02.2018 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BÜYÜK EGE 3-2
25-22 21-25 25-19 27-29 15-9
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 16:30 AYDIN (ATATÜRK) 16:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAINT JOSEPH 1-3
20-25 25-23 15-25 19-25 -
17.02.2018 16:00 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) 16:00 BÜYÜK EGE SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-21 22-25 22-25 19-25 -
18.02.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0
25-23 25-16 25-18 - -
18.02.2018 13:30 MUĞLA (ATATÜRK) 13:30 MENTEŞE MERKEZ BLD. MİLAS BLD. 1-3
25-20 18-25 22-25 26-28 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2018 14:00 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 SAINT JOSEPH MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-1
21-25 25-22 25-11 25-20 -
25.02.2018 14:00 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 14:00 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ SEYDİKEMER BLD. 1-3
25-23 21-25 26-28 17-25 -
25.02.2018 16:30 MUĞLA (KÖYCEĞIZ) 16:30 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK BÜYÜK EGE 0-3
17-25 18-25 23-25 - -
25.02.2018 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-11 25-8 23-25 25-14 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2018 DENIZLI (ACIPAYAM) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 İZMIR (URLA 12 EYLÜL) BÜYÜK EGE MİLAS BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 20:00 MUĞLA (ATATÜRK) 20:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-12 25-14 - -
28.02.2018 MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 20 18 2 54 14 53.000 3.857 1625 1285 1.2646 11 6 1 0 0 2
2 MALİYE İHTİSAS 20 18 2 55 13 52.000 4.231 1638 1182 1.3858 13 3 2 0 1 1
3 GENÇ UFUK SPOR 20 12 8 47 30 39.000 1.567 1745 1619 1.0778 7 4 1 4 3 1
4 İSTANBUL BBSK 20 12 8 47 31 38.000 1.516 1751 1643 1.0657 7 3 2 4 3 1
5 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 20 12 8 44 29 37.000 1.517 1679 1510 1.1119 8 3 1 2 4 2
6 ZİRAAT BANKASI 20 11 9 40 33 33.000 1.212 1618 1498 1.0801 7 2 2 2 3 4
7 SGK 20 10 10 37 37 28.000 1.000 1613 1548 1.0420 6 1 3 1 5 4
8 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 20 8 12 29 44 23.000 0.659 1466 1573 0.9320 3 2 3 2 1 9
9 BURSA VOLEYBOL 20 5 15 22 51 15.000 0.431 1339 1682 0.7961 1 2 2 2 3 10
10 GEMLİK BASKETBOL SPOR 20 2 18 10 56 6.000 0.179 1206 1589 0.7590 0 2 0 0 4 14
11 HASAD GENÇLİK 20 2 18 7 54 6.000 0.130 874 1425 0.6133 2 0 0 0 1 17
12 YENİ KANDIRA 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Yeni Kandıra 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Hasad Gençlik, Bursa Voleybol ve Tekirdağ Gençlik Hizmetleri takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-22 25-16 25-20 - -
14.10.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 18-25 10-25 - -
15.10.2017 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
18-25 25-20 19-25 19-25 -
15.10.2017 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU GENÇ UFUK SPOR 3-1
25-22 25-15 21-25 25-21 -
15.10.2017 14:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA MALİYE İHTİSAS 0-3
15-25 13-25 19-25 - -
15.10.2017 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SGK 3-1
18-25 25-19 25-18 25-18 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. YENİ KANDIRA 3-0
25-22 25-16 25-22 - -
21.10.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-2
25-15 24-26 25-18 21-25 19-17
22.10.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SGK BURSA VOLEYBOL 3-0
25-17 25-12 25-17 - -
22.10.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-14 25-14 25-23 - -
22.10.2017 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
18-25 22-25 19-25 - -
22.10.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 GENÇ UFUK SPOR HASAD GENÇLİK 3-0
25-21 25-11 25-20 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-19 26-24 25-12 - -
28.10.2017 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 İSTANBUL BBSK GENÇ UFUK SPOR 2-3
27-25 22-25 22-25 25-20 14-16
29.10.2017 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-1
25-23 22-25 25-11 25-19 -
29.10.2017 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
20-25 19-25 25-23 18-25 -
29.10.2017 16:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 16:00 YENİ KANDIRA SGK 2-3
29-31 26-28 25-14 27-25 13-15
29.10.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK MALİYE İHTİSAS 0-3
9-25 15-25 11-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. HASAD GENÇLİK 3-0
25-17 25-12 25-14 - -
05.11.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SGK RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
05.11.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS İSTANBUL BBSK 3-2
25-14 24-26 23-25 25-21 15-11
05.11.2017 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR YENİ KANDIRA 1-3
21-25 25-20 22-25 26-28 -
05.11.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 GENÇ UFUK SPOR ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 25-19 25-21 - -
05.11.2017 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ BURSA VOLEYBOL 2-3
21-25 22-25 25-23 25-17 10-15
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ZİRAAT BANKASI BURSA VOLEYBOL 3-0
25-21 25-17 25-9 - -
11.11.2017 14:30 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 14:30 GENÇ UFUK SPOR MALİYE İHTİSAS 0-3
22-25 19-25 19-25 - -
11.11.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-21 25-22 25-19 - -
11.11.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK SGK 0-3
20-25 14-25 5-25 - -
12.11.2017 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-16 25-12 25-14 - -
12.11.2017 14:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. GENÇ UFUK SPOR 3-2
22-25 25-20 21-25 27-25 15-13
19.11.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SGK İSTANBUL BBSK 3-2
25-17 20-25 22-25 25-18 15-13
19.11.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MALİYE İHTİSAS ZİRAAT BANKASI 1-3
23-25 16-25 25-19 24-26 -
19.11.2017 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL YENİ KANDIRA 3-0
25-20 25-20 25-16 - -
19.11.2017 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR HASAD GENÇLİK 3-1
25-13 25-13 15-25 25-19 -
19.11.2017 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
25-27 20-25 10-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE İHTİSAS OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-17 25-17 25-19 - -
25.11.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-13 25-17 25-21 - -
26.11.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 GENÇ UFUK SPOR SGK 3-1
25-11 29-27 25-27 27-25 -
26.11.2017 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU BURSA VOLEYBOL 3-0
25-20 25-17 25-22 - -
26.11.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
14-25 20-25 20-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU -
- - - - -
01.12.2017 18:00 BURSA (İNEGÖL) 18:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-17 25-16 18-25 25-17 -
03.12.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SGK MALİYE İHTİSAS 0-3
17-25 28-30 14-25 - -
03.12.2017 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL HASAD GENÇLİK 3-0
25-19 25-18 25-19 - -
03.12.2017 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR GENÇ UFUK SPOR 0-3
12-25 19-25 16-25 - -
03.12.2017 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK 0-3
19-25 22-25 26-28 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA -
- - - - -
09.12.2017 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
16-25 21-25 15-25 - -
09.12.2017 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SGK 3-0
25-22 25-17 25-19 - -
09.12.2017 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK BURSA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-20 25-22 - -
10.12.2017 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 MALİYE İHTİSAS GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-12 25-15 25-12 - -
10.12.2017 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 GENÇ UFUK SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-23 25-21 25-18 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA İSTANBUL BBSK -
- - - - -
16.12.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SGK ZİRAAT BANKASI 3-2
22-25 25-19 25-18 23-25 15-12
17.12.2017 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
12-25 14-25 17-25 - -
17.12.2017 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL GENÇ UFUK SPOR 0-3
20-25 16-25 21-25 - -
17.12.2017 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 3-0
25-14 25-14 25-18 - -
17.12.2017 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MALİYE İHTİSAS 0-3
21-25 17-25 15-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ESKIŞEHIR (ATATÜRK) GENÇ UFUK SPOR YENİ KANDIRA -
- - - - -
23.12.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-0
25-15 25-8 25-7 - -
23.12.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 MALİYE İHTİSAS BURSA VOLEYBOL 3-0
25-11 25-15 25-15 - -
23.12.2017 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-18 25-19 25-23 - -
23.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2-3
19-25 25-23 25-18 18-25 7-15
24.12.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SGK GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-13 25-11 25-16 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE İHTİSAS YENİ KANDIRA -
- - - - -
06.01.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SGK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-19 25-16 25-13 - -
06.01.2018 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0
25-17 25-17 25-18 - -
06.01.2018 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0
25-16 25-15 25-14 - -
07.01.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
17-25 26-24 20-25 19-25 -
07.01.2018 15:00 ESKIŞEHIR (YENIKENT) 15:00 GENÇ UFUK SPOR RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-1
21-25 25-23 25-22 25-19 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. -
- - - - -
13.01.2018 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK GENÇ UFUK SPOR 0-3
8-25 12-25 11-25 - -
14.01.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 0-3
16-25 22-25 19-25 - -
14.01.2018 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL SGK 1-3
19-25 14-25 25-21 19-25 -
14.01.2018 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MALİYE İHTİSAS 1-3
20-25 29-31 25-20 20-25 -
14.01.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-1
25-21 19-25 25-20 25-17 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) SGK YENİ KANDIRA -
- - - - -
20.01.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 MALİYE İHTİSAS HASAD GENÇLİK 3-0
25-9 25-9 25-12 - -
20.01.2018 15:00 BURSA (İNEGÖL) 15:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-1
25-22 21-25 25-15 25-21 -
21.01.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR BURSA VOLEYBOL 3-1
25-12 19-25 25-16 25-23 -
21.01.2018 13:00 ESKIŞEHIR (YENIKENT) 13:00 GENÇ UFUK SPOR İSTANBUL BBSK 3-1
25-13 25-23 25-27 27-25 -
21.01.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI 2-3
25-22 14-25 13-25 25-23 13-15
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA GEMLİK BASKETBOL SPOR -
- - - - -
24.01.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI GENÇ UFUK SPOR 1-3
25-18 22-25 24-26 17-25 -
24.01.2018 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
24-26 14-25 25-23 25-22 11-15
24.01.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK MALİYE İHTİSAS 1-3
16-25 16-25 27-25 13-25 -
24.01.2018 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SGK 3-1
25-17 18-25 25-22 25-21 -
24.01.2018 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
10-25 9-25 9-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TEKIRDAĞ (ÇORLU) TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ YENİ KANDIRA -
- - - - -
27.01.2018 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-18 25-20 25-22 - -
28.01.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS GENÇ UFUK SPOR 3-2
25-18 25-21 24-26 21-25 15-12
28.01.2018 16:00 BURSA (ÇEKIRGE) 16:00 BURSA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
9-25 18-25 6-25 - -
28.01.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
21-25 14-25 24-26 - -
29.01.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SGK HASAD GENÇLİK 3-0
25-16 25-16 25-11 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA BURSA VOLEYBOL -
- - - - -
03.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE İHTİSAS 0-3
21-25 21-25 17-25 - -
03.02.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 GENÇ UFUK SPOR OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
25-18 11-25 24-26 23-25 -
03.02.2018 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-19 25-16 27-25 - -
04.02.2018 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 İSTANBUL BBSK SGK 3-1
25-23 25-16 23-25 25-20 -
04.02.2018 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
25-19 24-26 25-22 23-25 12-15
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
10.02.2018 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MALİYE İHTİSAS 3-0
25-12 25-23 25-14 - -
11.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SGK GENÇ UFUK SPOR 3-2
27-29 25-12 16-25 25-21 15-12
11.02.2018 14:00 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 BURSA VOLEYBOL RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-2
18-25 19-25 25-23 26-24 16-14
11.02.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR İSTANBUL BBSK 1-3
19-25 27-25 19-25 16-25 -
11.02.2018 TEKIRDAĞ (ÇORLU) TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HASAD GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (HASAN GEMICI) RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA -
- - - - -
13.02.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
26-24 25-18 17-25 25-22 -
14.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
26-24 23-25 20-25 12-25 -
14.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE İHTİSAS SGK 3-1
25-21 25-11 23-25 25-16 -
14.02.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 GENÇ UFUK SPOR GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-16 25-16 25-19 - -
14.02.2018 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) HASAD GENÇLİK BURSA VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK -
- - - - -
18.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SGK OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
14-25 18-25 22-25 - -
18.02.2018 16:00 BURSA (ÇEKIRGE) 16:00 BURSA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 2-3
20-25 25-23 21-25 26-24 6-15
18.02.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR MALİYE İHTİSAS 0-3
18-25 16-25 16-25 - -
18.02.2018 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 0-3
22-25 17-25 23-25 - -
18.02.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇ UFUK SPOR 3-2
25-19 22-25 25-21 20-25 15-10
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA -
- - - - -
24.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE İHTİSAS TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI SGK 3-2
23-25 27-29 25-22 25-16 15-12
24.02.2018 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. GEMLİK BASKETBOL SPOR 3-0
25-12 25-17 25-19 - -
24.02.2018 14:00 ZONGULDAK (B.ECEVIT ÜNIV.) 14:00 HASAD GENÇLİK RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
10-25 19-25 12-25 - -
25.02.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 GENÇ UFUK SPOR BURSA VOLEYBOL 1-3
25-18 15-25 18-25 18-25 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) YENİ KANDIRA GENÇ UFUK SPOR -
- - - - -
17.02.2018 18:30 BURSA (ÇEKIRGE) 18:30 BURSA VOLEYBOL MALİYE İHTİSAS 0-3
19-25 14-25 11-25 - -
28.02.2018 16:00 BURSA (GEMLIK) 16:00 GEMLİK BASKETBOL SPOR SGK 0-3
15-25 19-25 17-25 - -
28.02.2018 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-1
25-22 26-24 24-26 25-15 -
28.02.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 0-3
13-25 14-25 20-25 - -
28.02.2018 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 0-3
9-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SUNGURLU BLD. 14 14 0 42 8 40.000 5.250 1199 934 1.2837 8 4 2 0 0 0
2 SORGUN BLD. 14 12 2 38 11 35.000 3.455 1152 863 1.3349 9 1 2 1 0 1
3 BAFRA BLD. 14 10 4 36 14 31.000 2.571 1162 971 1.1967 9 0 1 2 2 0
4 ÇORUM BLD. GENÇLİK 14 7 7 26 21 23.000 1.238 996 990 1.0061 7 0 0 2 1 4
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 14 5 9 19 27 16.000 0.704 950 924 1.0281 5 0 0 1 2 6
6 TOKAT BLD. PLEVNE 14 4 10 12 35 10.000 0.343 935 1101 0.8492 1 1 2 0 0 10
7 ORDU ANADOLU İHL 14 3 11 10 37 7.000 0.270 821 1116 0.7357 1 0 2 0 1 10
8 GÜMÜŞHANE TELEKOM 14 1 13 9 39 6.000 0.231 801 1117 0.7171 1 0 0 3 0 10
9 ORDUSPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Orduspor ligden çekildi ve düştü.
Gümüşhane Telekom, Ordu Anadolu İHL, Erzurum Spor Lisesi ve Çorum Bld. Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 13:00 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TOKAT BLD. PLEVNE 1-3
22-25 25-20 22-25 21-25 -
22.10.2017 18:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 18:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM SUNGURLU BLD. 0-3
14-25 17-25 15-25 - -
22.10.2017 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-19 25-13 25-18 - -
22.10.2017 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-22 25-17 25-17 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 15:00 ÇORUM (ATATÜRK) 15:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-0
25-16 25-17 25-12 - -
29.10.2017 16:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 16:00 SUNGURLU BLD. BAFRA BLD. 3-1
24-26 25-21 25-23 25-16 -
29.10.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDUSPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-13 25-20 - -
29.10.2017 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE SORGUN BLD. 0-3
19-25 19-25 26-28 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM TOKAT BLD. PLEVNE 2-3
16-25 25-19 25-27 25-21 17-19
05.11.2017 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL SUNGURLU BLD. 0-3
18-25 19-25 25-27 - -
05.11.2017 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0
25-20 25-22 25-17 - -
05.11.2017 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. ORDUSPOR 3-1
21-25 25-15 25-16 25-20 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-18 25-21 25-15 - -
12.11.2017 13:00 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SORGUN BLD. 1-3
24-26 22-25 25-22 20-25 -
12.11.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDUSPOR GÜMÜŞHANE TELEKOM 1-3
22-25 22-25 25-16 22-25 -
12.11.2017 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE BAFRA BLD. 0-3
16-25 13-25 19-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
SAMSUN (BAFRA) BAFRA BLD. ORDUSPOR -
- - - - -
19.11.2017 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-2
25-23 20-25 25-19 21-25 15-12
19.11.2017 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-19 25-20 25-16 - -
20.11.2017 14:30 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 14:30 GÜMÜŞHANE TELEKOM ERZURUM SPOR LİSESİ 0-3
15-25 19-25 28-30 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR ORDU ANADOLU İHL -
- - - - -
26.11.2017 13:00 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. 0-3
16-25 15-25 24-26 - -
26.11.2017 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE SUNGURLU BLD. 0-3
22-25 20-25 12-25 - -
26.11.2017 YOZGAT (SORGUN) SORGUN BLD. GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) SUNGURLU BLD. ORDUSPOR -
- - - - -
03.12.2017 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-21 25-21 25-15 - -
03.12.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
29-27 25-20 20-25 14-25 15-12
03.12.2017 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. SORGUN BLD. 2-3
25-20 21-25 25-19 21-25 11-15
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR ÇORUM BLD. GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 13:00 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SUNGURLU BLD. 0-3
21-25 21-25 18-25 - -
10.12.2017 15:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 15:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM BAFRA BLD. 0-3
20-25 21-25 7-25 - -
10.12.2017 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-20 25-12 25-20 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) TOKAT BLD. PLEVNE ORDUSPOR -
- - - - -
17.12.2017 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-17 25-14 25-23 - -
17.12.2017 16:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 16:00 SUNGURLU BLD. SORGUN BLD. 3-0
25-15 25-22 25-20 - -
17.12.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-2
21-25 14-25 25-15 25-23 15-10
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK SORGUN BLD. 0-3
18-25 25-27 19-25 - -
07.01.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-0
25-9 25-13 25-12 - -
07.01.2018 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. 0-3
22-25 21-25 19-25 - -
07.01.2018 12:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 12:00 TOKAT BLD. PLEVNE ERZURUM SPOR LİSESİ 0-3
17-25 21-25 20-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ ORDUSPOR -
- - - - -
14.01.2018 15:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 15:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
16-25 24-26 21-25 - -
14.01.2018 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. SUNGURLU BLD. 1-3
25-22 24-26 21-25 22-25 -
14.01.2018 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-18 25-16 25-16 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR SORGUN BLD. -
- - - - -
21.01.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BAFRA BLD. 2-3
25-20 25-14 26-28 22-25 9-15
21.01.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-1
25-20 24-26 25-19 28-26 -
21.01.2018 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-2
17-25 25-18 25-20 22-25 15-10
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) GÜMÜŞHANE TELEKOM ORDUSPOR -
- - - - -
28.01.2018 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
23-25 17-25 10-25 - -
28.01.2018 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-8 25-15 25-16 - -
28.01.2018 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-17 25-17 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR BAFRA BLD. -
- - - - -
04.02.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK SUNGURLU BLD. 1-3
17-25 25-19 19-25 21-25 -
04.02.2018 12:00 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
04.02.2018 12:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 12:00 TOKAT BLD. PLEVNE ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-14 25-17 25-21 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDU ANADOLU İHL ORDUSPOR -
- - - - -
11.02.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
11.02.2018 15:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 15:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM SORGUN BLD. 0-3
4-25 14-25 13-25 - -
11.02.2018 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
26-24 25-14 25-18 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR SUNGURLU BLD. -
- - - - -
18.02.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18.02.2018 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
23-25 20-25 22-25 - -
18.02.2018 15:00 YOZGAT (SORGUN) 15:00 SORGUN BLD. BAFRA BLD. 3-2
25-17 19-25 21-25 25-20 17-15
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ÇORUM (ATATÜRK) ÇORUM BLD. GENÇLİK ORDUSPOR -
- - - - -
25.02.2018 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) SUNGURLU BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.02.2018 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL SORGUN BLD. 0-3
4-25 10-25 10-25 - -
25.02.2018 13:30 SAMSUN (BAFRA) 13:30 BAFRA BLD. GÜMÜŞHANE TELEKOM 3-0
25-10 25-12 25-17 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDUSPOR TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
28.02.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 17:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 17:00 GÜMÜŞHANE TELEKOM ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-15 25-14 25-17 - -
28.02.2018 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. SUNGURLU BLD. 2-3
21-25 25-13 25-20 23-25 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SEYHAN BLD. 18 18 0 54 5 53.000 10.800 1446 1011 1.4303 14 3 1 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 18 15 3 49 12 46.000 4.083 1455 997 1.4594 12 3 0 1 2 0
3 PEMA KOLEJİ 18 14 4 45 16 43.000 2.813 1448 1063 1.3622 10 4 0 1 1 2
4 DEVELİ BLD. 18 12 6 40 22 36.000 1.818 1404 1271 1.1046 9 2 1 1 2 3
5 SİLİFKE İDMAN YURDU 18 9 9 31 39 24.000 0.795 1428 1528 0.9346 1 4 4 1 2 6
6 İSTİKLAL ORTAOKULU 18 8 10 27 36 22.000 0.750 1267 1291 0.9814 4 2 2 0 3 7
7 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 18 7 11 24 38 21.000 0.632 1178 1395 0.8444 3 3 1 1 1 9
8 K.MARAŞ 15 TEMMUZ 18 3 15 18 51 9.000 0.353 1259 1561 0.8065 0 0 3 3 3 9
9 SAHABİYE 18 1 17 21 53 9.000 0.396 1330 1668 0.7974 0 0 1 7 4 6
10 YEŞİLYURT BLD. 18 3 15 14 51 7.000 0.275 1103 1533 0.7195 0 0 3 1 3 11
11 ÜRGÜP KAPADOKYA 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Ürgüp Kapadokya ligden çekildi ve düştü.
Malatya B.Şehir Bld., Sahabiye, İstiklal Ortaokulu ve Yeşilyurt Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAYSERI (DEVELI) DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
15.10.2017 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0
25-11 25-13 25-18 - -
15.10.2017 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE YEŞİLYURT BLD. 2-3
25-23 25-13 23-25 22-25 8-15
15.10.2017 15:00 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 15:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 0-3
20-25 24-26 18-25 - -
15.10.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 27-29 25-15 25-16 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 16:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 16:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ PEMA KOLEJİ 1-3
17-25 19-25 25-18 20-25 -
22.10.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 3-0
25-7 25-7 25-11 - -
22.10.2017 12:00 MALATYA (ATATÜRK) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
14-25 14-25 15-25 - -
22.10.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 YEŞİLYURT BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 0-3
14-25 15-25 15-25 - -
22.10.2017 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU DEVELİ BLD. 3-2
25-22 23-25 19-25 25-13 17-15
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA SİLİFKE İDMAN YURDU -
- - - - -
29.10.2017 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. YEŞİLYURT BLD. 3-0
25-12 25-15 25-17 - -
29.10.2017 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE K.MARAŞ 15 TEMMUZ 2-3
25-22 22-25 23-25 25-13 13-15
29.10.2017 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-14 25-22 - -
29.10.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 0-3
24-26 20-25 23-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (ATATÜRK) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
04.11.2017 15:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 15:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
25-20 16-25 18-25 21-25 -
05.11.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-2
25-12 18-25 25-19 21-25 15-6
05.11.2017 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ SAHABİYE 3-1
25-19 24-26 25-20 25-14 -
05.11.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 YEŞİLYURT BLD. DEVELİ BLD. 0-3
19-25 20-25 19-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA YEŞİLYURT BLD. -
- - - - -
12.11.2017 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-14 25-18 25-12 - -
12.11.2017 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 1-3
25-21 13-25 15-25 18-25 -
12.11.2017 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-14 25-14 - -
12.11.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU PEMA KOLEJİ 1-3
18-25 23-25 25-18 20-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ADANA (MENDERES) SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
18.11.2017 15:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 15:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ DEVELİ BLD. 0-3
11-25 23-25 9-25 - -
19.11.2017 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 2-3
18-25 17-25 25-18 25-14 14-16
19.11.2017 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-18 25-18 18-25 25-19 -
19.11.2017 13:00 MALATYA (ATATÜRK) 13:00 YEŞİLYURT BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 1-3
24-26 25-20 26-28 17-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA K.MARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
26.11.2017 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SAHABİYE 3-0
25-19 25-15 25-8 - -
26.11.2017 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 3-2
21-25 18-25 25-23 25-18 16-14
26.11.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT BLD. 3-0
25-15 25-15 25-20 - -
26.11.2017 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU SEYHAN BLD. 0-3
13-25 18-25 23-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KONYA (GHSIM ATATÜRK) PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
02.12.2017 15:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 15:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ SİLİFKE İDMAN YURDU 2-3
25-19 25-23 20-25 19-25 12-15
03.12.2017 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-16 25-15 - -
03.12.2017 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 0-3
15-25 21-25 22-25 - -
03.12.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU MELİKGAZİ BLD. 0-3
17-25 12-25 10-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE -
- - - - -
10.12.2017 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1
25-13 17-25 28-26 25-17 -
10.12.2017 11:00 MALATYA (ATATÜRK) 11:00 YEŞİLYURT BLD. SEYHAN BLD. 0-3
13-25 15-25 6-25 - -
10.12.2017 13:00 MALATYA (ATATÜRK) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-20 25-17 25-12 - -
10.12.2017 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU PEMA KOLEJİ 0-3
14-25 22-25 17-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
16.12.2017 15:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 15:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ YEŞİLYURT BLD. 3-2
23-25 25-20 22-25 25-22 15-13
17.12.2017 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-19 25-18 25-17 - -
17.12.2017 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE SİLİFKE İDMAN YURDU 2-3
22-25 25-20 18-25 25-20 3-15
17.12.2017 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA MELİKGAZİ BLD. -
- - - - -
24.12.2017 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-11 25-18 25-21 - -
24.12.2017 13:00 MALATYA (ATATÜRK) 13:00 YEŞİLYURT BLD. PEMA KOLEJİ 0-3
15-25 6-25 17-25 - -
24.12.2017 15:00 MALATYA (ATATÜRK) 15:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SAHABİYE 3-1
22-25 25-22 25-15 25-21 -
24.12.2017 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1
17-25 25-21 25-21 25-12 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. -
- - - - -
07.01.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 3-0
25-21 25-19 25-22 - -
07.01.2018 13:00 MALATYA (ATATÜRK) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-18 27-25 25-19 - -
07.01.2018 15:00 MALATYA (ATATÜRK) 15:00 YEŞİLYURT BLD. SAHABİYE 3-2
25-18 22-25 25-15 22-25 17-15
07.01.2018 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU MELİKGAZİ BLD. 1-3
27-25 11-25 20-25 13-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-14 25-17 25-16 - -
14.01.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-18 25-4 - -
14.01.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 1-3
16-25 25-23 14-25 14-25 -
14.01.2018 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0
25-12 28-26 25-15 - -
14.01.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU YEŞİLYURT BLD. 3-0
25-17 25-14 25-14 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MERSIN (SILIFKE) SİLİFKE İDMAN YURDU ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
20.01.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ SAHABİYE 3-2
19-25 20-25 25-18 25-20 15-8
20.01.2018 13:00 MALATYA (ATATÜRK) 13:00 YEŞİLYURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
13-25 10-25 11-25 - -
21.01.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-10 25-19 25-19 - -
21.01.2018 16:00 MALATYA (ATATÜRK) 16:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 0-3
16-25 19-25 13-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.01.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SEYHAN BLD. 1-3
27-29 25-17 22-25 23-25 -
24.01.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE PEMA KOLEJİ 0-3
16-25 18-25 18-25 - -
24.01.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-12 25-14 25-12 - -
25.01.2018 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. YEŞİLYURT BLD. 3-0
25-16 25-19 26-24 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (ATATÜRK) YEŞİLYURT BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
27.01.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ MELİKGAZİ BLD. 0-3
13-25 15-25 13-25 - -
27.01.2018 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
28.01.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-19 25-23 25-13 - -
28.01.2018 12:00 MALATYA (ATATÜRK) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-1
25-16 25-20 24-26 25-21 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. -
- - - - -
04.02.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PEMA KOLEJİ 3-1
26-24 16-25 25-23 25-18 -
04.02.2018 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-0
25-9 25-14 25-18 - -
04.02.2018 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU YEŞİLYURT BLD. 3-1
21-25 25-14 25-18 25-17 -
04.02.2018 OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU SAHABİYE 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) K.MARAŞ 15 TEMMUZ ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
10.02.2018 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. 3-0
25-22 26-24 25-15 - -
11.02.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0
25-11 25-20 25-19 - -
11.02.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE MELİKGAZİ BLD. 0-3
9-25 15-25 13-25 - -
11.02.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 YEŞİLYURT BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
29-27 24-26 23-25 12-25 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA PEMA KOLEJİ -
- - - - -
14.02.2018 KAYSERI (ATATÜRK) MELİKGAZİ BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2018 17:00 KAYSERI (DEVELI) 17:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 3-1
25-18 25-22 23-25 25-15 -
14.02.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 0-3
17-25 19-25 12-25 - -
14.02.2018 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-1
25-21 25-18 14-25 25-22 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAYSERI (ATATÜRK) SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
17.02.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
18-25 25-17 21-25 25-22 10-15
17.02.2018 15:00 KONYA (GHSIM ATATÜRK) 15:00 PEMA KOLEJİ SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0
25-20 25-8 25-15 - -
18.02.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. YEŞİLYURT BLD. 3-0
25-14 25-9 25-14 - -
18.02.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU DEVELİ BLD. 0-3
20-25 16-25 22-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL ORTAOKULU -
- - - - -
25.02.2018 14:00 KAYSERI (DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. MELİKGAZİ BLD. 1-3
17-25 25-22 25-27 19-25 -
25.02.2018 13:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ 0-3
18-25 16-25 10-25 - -
25.02.2018 15:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 15:00 YEŞİLYURT BLD. K.MARAŞ 15 TEMMUZ 3-2
25-17 13-25 25-20 11-25 15-11
25.02.2018 16:00 MERSIN (SILIFKE) 16:00 SİLİFKE İDMAN YURDU SAHABİYE 3-2
22-25 25-21 23-25 25-20 15-13
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAYSERI (ATATÜRK) MELİKGAZİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
- - - - -
28.02.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 K.MARAŞ 15 TEMMUZ SEYHAN BLD. 0-3
15-25 13-25 19-25 - -
28.02.2018 16:00 KAYSERI (OSB METEM) 16:00 SAHABİYE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
21-25 25-20 18-25 25-20 15-7
28.02.2018 KONYA (GHSIM ATATÜRK) PEMA KOLEJİ YEŞİLYURT BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SİLİFKE İDMAN YURDU 3-2
25-22 15-25 21-25 25-15 15-10
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NUSAYBİN İPEK YOLU 16 14 2 46 10 43.000 4.600 1344 879 1.5290 11 2 1 2 0 0
2 DİNAMİK GENÇLİK 16 15 1 45 17 40.000 2.647 1375 1112 1.2365 6 4 5 0 0 1
3 CEVHERTEPE 16 12 4 41 14 38.000 2.929 1268 958 1.3236 10 2 0 2 1 1
4 KIZILTEPE EĞİTİM 16 7 9 28 27 23.000 1.037 1147 1068 1.0740 7 0 0 2 3 4
5 NUSAYBİN GENÇLİK 16 6 10 24 32 19.000 0.750 1086 1169 0.9290 4 2 0 1 4 5
6 MİDYAT BLD. 16 5 11 19 37 15.000 0.514 999 1286 0.7768 2 2 1 1 2 8
7 47 MAVİ SPOR 16 5 11 20 38 14.000 0.526 1055 1255 0.8406 2 1 2 1 3 7
8 KIZILTEPE VOLEYBOL 16 5 11 18 39 14.000 0.462 1016 1285 0.7907 1 2 2 1 1 9
9 KIZILTEPE ES GENÇLİK 16 3 13 12 39 10.000 0.308 806 1084 0.7435 3 0 0 1 1 11
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-8 25-3 25-13 - -
21.10.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE MİDYAT BLD. 3-0
25-14 25-12 25-14 - -
22.10.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİNAMİK GENÇLİK 2-3
20-25 23-25 25-18 26-24 6-15
22.10.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-15 25-6 25-8 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
24-26 21-25 19-25 - -
29.10.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
9-25 9-25 8-25 - -
29.10.2017 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
7-25 16-25 13-25 - -
29.10.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
7-25 20-25 5-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-6 25-14 - -
05.11.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 3-0
25-9 25-10 25-9 - -
05.11.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DİNAMİK GENÇLİK 2-3
25-16 25-23 19-25 17-25 14-16
05.11.2017 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 1-3
27-25 11-25 18-25 20-25 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
10-25 15-25 14-25 - -
12.11.2017 16:00 MARDIN (ARTUKLU) 16:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-14 25-5 25-12 - -
12.11.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR CEVHERTEPE 0-3
12-25 17-25 13-25 - -
12.11.2017 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
8-25 15-25 13-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-7 25-12 25-20 - -
19.11.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. DİNAMİK GENÇLİK 0-3
16-25 10-25 11-25 - -
19.11.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU 47 MAVİ SPOR 3-0
25-14 25-6 25-7 - -
19.11.2017 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 1-3
20-25 25-17 23-25 21-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
13-25 4-25 10-25 - -
26.11.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEVHERTEPE 1-3
20-25 14-25 25-20 23-25 -
26.11.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-23 25-20 16-25 25-6 -
26.11.2017 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 3-2
18-25 20-25 25-17 25-16 15-3
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 16:00 MARDIN (ARTUKLU) 16:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-20 25-11 - -
03.12.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 3-1
14-25 25-23 25-23 28-26 -
03.12.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
23-25 25-11 25-19 25-20 -
03.12.2017 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-8 25-6 25-4 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
26-28 18-25 23-25 - -
09.12.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE NUSAYBİN İPEK YOLU 1-3
25-27 24-26 32-30 13-25 -
10.12.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-18 25-13 25-10 - -
10.12.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR DİNAMİK GENÇLİK 0-3
14-25 22-25 20-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2017 15:00 MARDIN (KIZILTEPE) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-17 25-11 25-19 - -
17.12.2017 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 3-0
25-18 25-10 25-22 - -
17.12.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
13-25 26-28 23-25 - -
17.12.2017 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
12-25 14-25 17-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2018 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-14 25-22 25-21 - -
07.01.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-1
25-17 25-17 17-25 28-26 -
07.01.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. CEVHERTEPE 0-3
16-25 17-25 16-25 - -
07.01.2018 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
18-25 25-27 19-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
16-25 6-25 18-25 - -
13.01.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE DİNAMİK GENÇLİK 2-3
25-21 25-14 18-25 19-25 13-15
14.01.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-17 25-23 - -
14.01.2018 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MİDYAT BLD. 3-0
25-11 25-18 25-9 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 14:00 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 3-2
14-25 25-22 17-25 25-22 15-12
21.01.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-2
25-14 17-25 20-25 25-23 15-10
21.01.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL CEVHERTEPE 0-3
16-25 18-25 13-25 - -
21.01.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 1-3
18-25 17-25 25-23 22-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE 47 MAVİ SPOR 3-1
25-7 25-10 15-25 25-17 -
28.01.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
14-25 6-25 4-25 - -
28.01.2018 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-10 25-16 25-17 - -
28.01.2018 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 1-3
13-25 25-8 10-25 10-25 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
6-25 6-25 3-25 - -
04.02.2018 12:00 MARDIN (ATATÜRK) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-1
25-11 25-12 24-26 25-15 -
04.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
19-25 11-25 21-25 - -
04.02.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 0-3
21-25 18-25 19-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-19 25-19 25-18 - -
11.02.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-2
25-20 25-18 21-25 23-25 15-7
11.02.2018 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-3 25-16 25-6 - -
11.02.2018 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 2-3
11-25 27-29 25-21 25-21 6-15
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
17-25 13-25 15-25 - -
17.02.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 0-3
8-25 8-25 14-25 - -
18.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 3-0
25-14 25-12 25-14 - -
18.02.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİNAMİK GENÇLİK 1-3
21-25 25-14 7-25 18-25 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2018 17:00 MARDIN (ATATÜRK) 17:00 DİNAMİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 3-1
20-25 25-14 25-13 25-11 -
25.02.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-17 25-13 25-18 - -
25.02.2018 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU CEVHERTEPE 3-2
25-18 19-25 25-17 21-25 15-9
25.02.2018 15:00 MARDIN (NUSAYBIN) 15:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
16-25 25-18 25-17 25-23 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2018 10:00 MARDIN (KIZILTEPE) 10:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 3-0
25-6 25-4 25-5 - -
28.02.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 2-3
19-25 25-11 19-25 25-11 13-15
28.02.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3
26-24 19-25 22-25 25-19 10-15
28.02.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 CEVHERTEPE NUSAYBİN GENÇLİK 0-3
12-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEYAS SPOR 14 13 1 41 9 38.000 4.556 1186 810 1.4642 9 2 2 1 0 0
2 TURKUAZ 14 12 2 38 11 35.000 3.455 1156 874 1.3227 9 1 2 1 0 1
3 BAĞLAR GENÇLİK 14 11 3 35 9 33.000 3.889 1068 697 1.5323 11 0 0 0 2 1
4 BATMAN BESYO 14 8 6 27 18 25.000 1.500 969 872 1.1112 8 0 0 1 1 4
5 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 14 6 8 20 25 19.000 0.800 921 943 0.9767 5 1 0 1 0 7
6 KAYAPINAR BLD. 14 3 11 12 33 10.000 0.364 823 1039 0.7921 3 0 0 1 1 9
7 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 14 3 11 9 36 8.000 0.250 702 1050 0.6686 1 1 1 0 0 11
8 SİLVAN GENÇLİK 14 0 14 1 42 0.000 0.024 531 1071 0.4958 0 0 0 0 1 13
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 TURKUAZ PEYAS SPOR 3-2
25-20 25-21 24-26 21-25 15-12
05.11.2017 12:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 12:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
17-25 18-25 20-25 - -
05.11.2017 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
7-25 12-25 8-25 - -
05.11.2017 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ BATMAN BESYO 0-3
19-25 23-25 16-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-10 25-11 25-9 - -
12.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 1-3
20-25 25-22 14-25 18-25 -
12.11.2017 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR BATMAN BESYO 3-2
21-25 25-20 18-25 25-13 15-5
12.11.2017 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 TURKUAZ SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-14 25-7 25-10 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. 3-0
25-11 25-17 25-23 - -
19.11.2017 13:00 BATMAN (ATATÜRK) 13:00 BATMAN BESYO TURKUAZ 0-3
20-25 21-25 19-25 - -
19.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 1-3
25-20 24-26 9-25 23-25 -
19.11.2017 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
19-25 15-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK TURKUAZ 0-3
12-25 15-25 18-25 - -
26.11.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
20-25 23-25 22-25 - -
26.11.2017 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 KAYAPINAR BLD. BATMAN BESYO 0-3
20-25 13-25 13-25 - -
26.11.2017 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-17 25-13 25-11 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO BAĞLAR GENÇLİK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
03.12.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 TURKUAZ KAYAPINAR BLD. 3-0
25-15 25-21 25-16 - -
03.12.2017 12:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 12:00 SİLVAN GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
18-25 5-25 7-25 - -
03.12.2017 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
14-25 16-25 17-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK BATMAN BESYO 0-3
13-25 10-25 20-25 - -
10.12.2017 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 0-3
11-25 20-25 15-25 - -
10.12.2017 16:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 16:00 PEYAS SPOR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-9 25-11 25-6 - -
10.12.2017 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ TURKUAZ 2-3
19-25 16-25 25-22 25-22 6-15
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-18 25-19 - -
17.12.2017 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-10 25-11 25-12 - -
17.12.2017 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 KAYAPINAR BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-17 25-18 25-21 - -
17.12.2017 16:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK TURKUAZ 1-3
25-23 22-25 29-31 19-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-2 25-5 25-5 - -
14.01.2018 13:00 BATMAN (ATATÜRK) 13:00 BATMAN BESYO CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-22 25-22 25-11 - -
14.01.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 2-3
26-24 19-25 25-21 18-25 10-15
14.01.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR TURKUAZ 3-2
25-17 19-25 19-25 33-31 15-9
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO PEYAS SPOR 1-3
21-25 25-23 11-25 12-25 -
21.01.2018 12:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 12:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
6-25 6-25 14-25 - -
21.01.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN GENÇLİK TURKUAZ 0-3
5-25 7-25 14-25 - -
21.01.2018 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KAYAPINAR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-15 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-12 25-14 25-9 - -
28.01.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 KAYAPINAR BLD. PEYAS SPOR 0-3
10-25 11-25 8-25 - -
28.01.2018 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 TURKUAZ BATMAN BESYO 3-0
25-15 25-17 25-11 - -
28.01.2018 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-9 25-17 25-20 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2018 14:00 BATMAN (19 MAYIS) 14:00 BATMAN BESYO KAYAPINAR BLD. 3-0
25-15 25-23 25-23 - -
04.02.2018 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-1
25-22 19-25 25-14 25-21 -
04.02.2018 16:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 16:00 TURKUAZ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-8 25-13 25-16 - -
04.02.2018 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
13-25 15-25 11-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK BATMAN BESYO 3-0
25-9 25-20 25-19 - -
11.02.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 KAYAPINAR BLD. TURKUAZ 0-3
16-25 10-25 19-25 - -
11.02.2018 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 PEYAS SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-7 25-9 25-7 - -
11.02.2018 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-15 25-22 25-14 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.02.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-9 25-10 25-11 - -
18.02.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-0
25-15 25-11 25-13 - -
18.02.2018 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 TURKUAZ CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-23 25-20 25-16 - -
18.02.2018 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
6-25 7-25 15-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2018 16:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 16:00 TURKUAZ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
11-25 22-25 18-25 - -
25.02.2018 12:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 12:00 SİLVAN GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
13-25 20-25 13-25 - -
25.02.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK BATMAN BESYO 0-3
11-25 20-25 12-25 - -
25.02.2018 14:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 14:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ PEYAS SPOR 0-3
17-25 19-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE BLD. 16 16 0 48 3 48.000 16.000 1272 697 1.8250 13 3 0 0 0 0
2 TÜRŞAD 16 13 3 41 14 38.000 2.929 1302 1032 1.2616 9 3 1 0 2 1
3 LALEZAR 16 12 4 41 13 37.000 3.154 1301 989 1.3155 11 1 0 1 3 0
4 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 16 8 8 30 32 24.000 0.938 1291 1323 0.9758 3 2 3 3 0 5
5 ERCİŞ BLD. 16 9 7 31 31 23.000 1.000 1242 1330 0.9338 4 0 5 1 2 4
6 IĞDIR ANADOLU İHL 16 6 10 23 39 16.000 0.590 1138 1397 0.8146 1 1 4 2 1 7
7 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 16 3 13 15 41 11.000 0.366 1082 1299 0.8329 1 2 0 2 2 9
8 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 16 3 13 18 43 10.000 0.419 1214 1418 0.8561 1 0 2 3 3 7
9 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 16 2 14 13 44 9.000 0.295 969 1326 0.7308 0 2 0 3 1 10
Erciş Bld. ve Iğdır Anadolu İHL takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-21 25-15 25-14 - -
21.10.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-17 25-18 22-25 25-22 -
21.10.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR CİZRE BLD. 1-3
16-25 28-26 15-25 12-25 -
22.10.2017 13:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL ERCİŞ BLD. 3-1
25-19 17-25 25-23 25-22 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-2
26-24 24-26 25-18 24-26 15-13
28.10.2017 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR 0-3
18-25 15-25 13-25 - -
28.10.2017 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE BLD. TÜRŞAD 3-0
25-17 25-11 25-21 - -
29.10.2017 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ IĞDIR ANADOLU İHL 2-3
25-16 22-25 20-25 25-18 8-15
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-1
25-17 25-13 22-25 25-19 -
04.11.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 0-3
10-25 19-25 23-25 - -
05.11.2017 11:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2
23-25 25-20 25-20 18-25 15-7
05.11.2017 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2
25-18 25-16 22-25 19-25 16-14
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 3-0
25-9 25-8 25-6 - -
11.11.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. 2-3
19-25 21-25 25-21 25-21 11-15
11.11.2017 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 2-3
24-26 13-25 25-21 25-20 12-15
11.11.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR TÜRŞAD 3-1
22-25 25-19 25-16 25-22 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 15:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 15:00 ERCİŞ BLD. CİZRE BLD. 0-3
15-25 11-25 11-25 - -
18.11.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER LALEZAR 0-3
12-25 23-25 17-25 - -
19.11.2017 13:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-20 25-21 25-21 - -
19.11.2017 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
25-23 25-21 17-25 25-22 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 13:00 BITLIS (ÜNIVERSITE SALONU) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-13 25-20 25-14 - -
25.11.2017 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ERCİŞ BLD. 0-3
25-27 17-25 19-25 - -
25.11.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR IĞDIR ANADOLU İHL 3-0
25-7 25-12 25-19 - -
03.12.2017 15:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 15:00 CİZRE BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-14 25-9 25-8 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 15:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 15:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 0-3
12-25 8-25 13-25 - -
03.12.2017 13:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL TÜRŞAD 0-3
32-34 20-25 14-25 - -
03.12.2017 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-1
20-25 25-16 25-19 25-13 -
03.12.2017 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. LALEZAR 3-2
28-26 17-25 21-25 28-26 16-14
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER IĞDIR ANADOLU İHL 3-1
25-20 25-27 25-20 25-22 -
09.12.2017 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
25-21 24-26 25-21 25-16 -
09.12.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-2 25-5 25-6 - -
10.12.2017 11:00 BITLIS (TATVAN) 11:00 TÜRŞAD ERCİŞ BLD. 3-0
25-17 25-21 25-22 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 17:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 17:00 CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-7 25-12 25-11 - -
16.12.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARI AND. LIS. SALONU) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR 0-3
23-25 16-25 13-25 - -
16.12.2017 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ TÜRŞAD 0-3
8-25 8-25 7-25 - -
17.12.2017 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-2
22-25 9-25 25-22 25-22 15-10
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 0-3
23-25 23-25 18-25 - -
06.01.2018 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE BLD. LALEZAR 3-1
23-25 25-23 28-26 25-23 -
07.01.2018 11:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
17-25 19-25 15-25 - -
07.01.2018 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 3-0
25-22 25-21 25-20 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD CİZRE BLD. 1-3
18-25 20-25 25-20 23-25 -
13.01.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
27-25 25-16 25-22 - -
13.01.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 LALEZAR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-17 25-13 25-22 - -
27.01.2018 11:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2
19-25 24-26 25-15 25-21 15-11
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2018 14:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 14:00 CİZRE BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-23 25-15 25-17 - -
20.01.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ IĞDIR ANADOLU İHL 3-2
23-25 23-25 26-24 25-23 15-9
20.01.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU TÜRŞAD 0-3
24-26 18-25 18-25 - -
21.01.2018 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ ERCİŞ BLD. 0-3
17-25 11-25 15-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-13 25-21 25-16 - -
27.01.2018 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR 3-1
20-25 27-25 25-22 25-23 -
27.01.2018 13:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE BLD. 0-3
15-25 6-25 12-25 - -
28.01.2018 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2
25-23 25-15 23-25 26-28 15-12
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-23 25-18 25-20 - -
03.02.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU IĞDIR ANADOLU İHL 2-3
23-25 25-18 25-18 23-25 13-15
03.02.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-18 25-14 25-16 - -
04.02.2018 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) CİZRE BLD. ERCİŞ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER TÜRŞAD 2-3
17-25 26-24 25-19 18-25 13-15
10.02.2018 13:00 IĞDIR (İSKENDER IĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL LALEZAR 0-3
16-25 15-25 10-25 - -
10.02.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ CİZRE BLD. 0-3
7-25 3-25 6-25 - -
11.02.2018 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-12 25-19 25-20 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 BITLIS (TATVAN) TÜRŞAD IĞDIR ANADOLU İHL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
17.02.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
26-24 25-18 25-19 - -
17.02.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR ERCİŞ BLD. 3-0
25-16 25-11 25-18 - -
18.02.2018 11:00 HAKKARI (MERKEZ) 11:00 CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-15 25-18 25-10 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 15:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 15:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ LALEZAR 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
24.02.2018 11:00 HAKKARI (MERKEZ) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 1-3
15-25 19-25 26-24 16-25 -
24.02.2018 13:00 IĞDIR (KAZIM KARABEKIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 2-3
25-19 17-25 20-25 25-12 11-15
25.02.2018 13:00 VAN (ERCIŞ - 12 DEV ADAM SALONU) 13:00 ERCİŞ BLD. TÜRŞAD 1-3
17-25 25-23 18-25 17-25 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2018 12:00 BITLIS (TATVAN) 12:00 TÜRŞAD CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-13 25-22 25-15 - -
28.01.2018 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 0-3
19-25 16-25 6-25 - -
28.02.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER ERCİŞ BLD. 3-2
25-20 19-25 25-15 16-25 15-13
28.02.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 LALEZAR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-18 25-16 - -