Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 136 1.6544 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 226 193 1.1710 1 1 0 0 0 1
3 İZMİT DSİ 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 262 0.8511 0 1 0 0 1 1
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 1 9 0.000 0.111 159 242 0.6570 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-0
25-14 25-12 25-9 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 İZMİR KARŞIYAKA İZMİT DSİ 3-0
25-13 25-19 25-16 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA İZMİR KARŞIYAKA 0-3
8-25 11-25 19-25 - -
16.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
28-26 16-25 20-25 19-25 -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİT DSİ RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-1
15-25 27-25 25-22 25-14 -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR KARŞIYAKA 0-3
18-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 230 120 1.9167 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 218 198 1.1010 1 1 0 0 0 1
3 SARIYER BLD. 3 1 2 4 6 3.000 0.667 226 217 1.0415 1 0 0 0 1 1
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 86 225 0.3822 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 3-1
25-21 23-25 25-22 29-27 -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 VAKIFBANK VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-8 25-8 25-7 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 0-3
28-30 15-25 13-25 - -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
11-25 6-25 11-25 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 VAN B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 0-3
7-25 11-25 17-25 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3
19-25 8-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 228 120 1.9000 3 0 0 0 0 0
2 PARK ANTALYA GENÇLİK 3 2 1 6 5 5.000 1.200 234 227 1.0308 1 0 1 0 0 1
3 ANTAKYA BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 227 233 0.9742 1 0 0 1 0 1
4 ÇORUM BEDER 3 0 3 0 9 0.000 MIN 118 227 0.5198 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 KARAYOLLARI ANTAKYA BLD. 3-0
28-26 25-18 25-6 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ÇORUM BEDER 3-0
25-8 25-17 27-25 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 ANTAKYA BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3
25-23 25-21 19-25 22-25 11-15
16.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 ÇORUM BEDER KARAYOLLARI 0-3
4-25 10-25 8-25 - -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 ÇORUM BEDER ANTAKYA BLD. 0-3
20-25 12-25 14-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 KARAYOLLARI PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-7 25-19 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 96 2.3438 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 184 164 1.1220 2 0 0 0 0 1
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 3 6 3.000 0.500 165 189 0.8730 1 0 0 0 0 2
4 MARDİN MEZOPOTAMYA 3 0 3 0 9 0.000 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 NİLÜFER BLD. MARDİN MEZOPOTAMYA 3-0
25-11 25-12 25-16 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 ECZACIBAŞI KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3-0
25-15 25-10 25-9 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 MARDİN MEZOPOTAMYA ECZACIBAŞI 0-3
8-25 5-25 8-25 - -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ NİLÜFER BLD. 3-0
25-16 25-15 25-18 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ MARDİN MEZOPOTAMYA 3-0
25-15 25-18 25-7 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI 0-3
19-25 10-25 12-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 111 2.0270 3 0 0 0 0 0
2 AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 196 160 1.2250 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 164 186 0.8817 1 0 0 0 0 2
4 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 97 225 0.4311 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 ROTA KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-15 25-10 25-11 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3-0
25-9 25-10 25-13 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
18-25 20-25 15-25 - -
16.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. ROTA KOLEJİ 0-3
6-25 14-25 9-25 - -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
13-25 13-25 10-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 ROTA KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-23 25-13 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 165 1.5030 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 266 270 0.9852 0 1 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 219 237 0.9241 1 0 0 1 0 1
4 ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 185 246 0.7520 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 GALATASARAY ORDU ÇAMLIK SPOR 3-0
25-19 25-18 25-12 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 ARKAS SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-18 18-25 21-25 25-15 15-11
16.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 ORDU ÇAMLIK SPOR ARKAS SPOR 1-3
25-20 24-26 12-25 17-25 -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ GALATASARAY 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU ÇAMLIK SPOR 3-0
25-22 25-19 25-17 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 3-1
23-25 25-11 25-12 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 101 1.5050 2 0 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 136 128 1.0625 1 0 0 0 0 1
3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 91 150 0.6067 0 0 0 0 0 2
Karabük Gençlik Spor şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-19 25-17 25-15 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ İLBANK 0-3
10-25 15-25 15-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI(DERINCE) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 0-3
20-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 1 6.000 6.000 167 110 1.5182 1 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 154 129 1.1938 1 0 0 0 1 0
3 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 68 150 0.4533 0 0 0 0 0 2
Elazığ Polisgücü şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 FENERBAHÇE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 3-0
25-9 25-14 25-8 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 HALKBANK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. HALKBANK 0-3
11-25 8-25 18-25 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-1
25-20 17-25 25-16 25-18 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİR KARŞIYAKA KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 2-3
21-25 21-25 25-17 25-9 12-15
20.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 ARKAS SPOR İLBANK 0-3
14-25 18-25 24-26 - -
20.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3
19-25 23-25 19-25 - -
20.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-2
18-25 28-30 25-15 25-12 15-11
20.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 HALKBANK ROTA KOLEJİ 1-3
16-25 25-22 25-27 23-25 -
20.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 KARAYOLLARI BEŞİKTAŞ 3-0
25-16 25-21 26-24 - -
20.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 VAKIFBANK GALATASARAY 3-0
25-20 25-12 25-21 - -
20.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-0
25-19 25-21 25-11 - -
21.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİR KARŞIYAKA ARKAS SPOR 1-3
14-25 10-25 25-21 23-25 -
21.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-2
19-25 25-6 22-25 25-20 15-13
21.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ İLBANK 0-3
16-25 22-25 20-25 - -
21.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-20 25-19 - -
21.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
28-26 25-18 25-9 - -
21.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-2
25-17 21-25 25-22 23-25 15-12
21.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 ROTA KOLEJİ KARAYOLLARI 2-3
25-18 26-24 24-26 12-25 10-15
21.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
27-25 25-21 25-18 - -
22.05.2018 14:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 19-25 - -
22.05.2018 16:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 16:00 HALKBANK GALATASARAY 3-2
25-22 20-25 25-15 17-25 16-14
22.05.2018 10:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 10:00 İZMİR KARŞIYAKA PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-15 25-18 25-12 - -
22.05.2018 12:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 12:00 ARKAS SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-23 25-19 27-25 - -
22.05.2018 14:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
26-28 25-19 25-21 25-15 -
22.05.2018 16:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 16:00 İLBANK GELİŞİM KOLEJİ 1-3
26-28 28-26 14-25 16-25 -
22.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
25-15 22-25 14-25 13-25 -
22.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 KARAYOLLARI VAKIFBANK 0-3
14-25 5-25 17-25 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MARDİN MEZOPOTAMYA 3-0
25-5 25-16 25-14 - -
19.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 ANTAKYA BLD. ORDU ÇAMLIK SPOR 1-3
25-11 30-32 19-25 10-25 -
19.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-18 25-14 - -
19.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİR KARŞIYAKA HALKBANK 1-3
25-17 13-25 17-25 22-25 -
19.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 ROTA KOLEJİ KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3-1
25-15 18-25 25-15 25-12 -
19.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1
27-25 25-19 20-25 25-21 -
19.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 İLBANK BEŞİKTAŞ 0-3
22-25 22-25 25-27 - -
19.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 VAKIFBANK AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-9 25-16 25-11 - -
19.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 GALATASARAY GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-11 25-12 25-22 - -
19.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 ECZACIBAŞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-23 25-23 - -
19.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 FENERBAHÇE PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1
25-14 25-11 25-27 25-16 -
19.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 SARIYER BLD. ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.05.2018 13:00 KOCAELI(DERINCE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-1
25-23 25-14 23-25 25-14 -
19.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. ÇORUM BEDER 3-0
25-12 25-14 25-6 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 136 1.6544 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 226 193 1.1710 1 1 0 0 0 1
3 İZMİT DSİ 3 1 2 4 7 3.000 0.571 223 262 0.8511 0 1 0 0 1 1
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 1 9 0.000 0.111 159 242 0.6570 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-0
25-14 25-12 25-9 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 İZMİR KARŞIYAKA İZMİT DSİ 3-0
25-13 25-19 25-16 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA İZMİR KARŞIYAKA 0-3
8-25 11-25 19-25 - -
16.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ GELİŞİM KOLEJİ 1-3
28-26 16-25 20-25 19-25 -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİT DSİ RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-1
15-25 27-25 25-22 25-14 -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR KARŞIYAKA 0-3
18-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 230 120 1.9167 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 218 198 1.1010 1 1 0 0 0 1
3 SARIYER BLD. 3 1 2 4 6 3.000 0.667 226 217 1.0415 1 0 0 0 1 1
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 86 225 0.3822 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 3-1
25-21 23-25 25-22 29-27 -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 VAKIFBANK VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-8 25-8 25-7 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 0-3
28-30 15-25 13-25 - -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
11-25 6-25 11-25 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 VAN B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 0-3
7-25 11-25 17-25 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3
19-25 8-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 228 120 1.9000 3 0 0 0 0 0
2 PARK ANTALYA GENÇLİK 3 2 1 6 5 5.000 1.200 234 227 1.0308 1 0 1 0 0 1
3 ANTAKYA BLD. 3 1 2 5 6 4.000 0.833 227 233 0.9742 1 0 0 1 0 1
4 ÇORUM BEDER 3 0 3 0 9 0.000 MIN 118 227 0.5198 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 KARAYOLLARI ANTAKYA BLD. 3-0
28-26 25-18 25-6 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ÇORUM BEDER 3-0
25-8 25-17 27-25 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 ANTAKYA BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3
25-23 25-21 19-25 22-25 11-15
16.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 ÇORUM BEDER KARAYOLLARI 0-3
4-25 10-25 8-25 - -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 ÇORUM BEDER ANTAKYA BLD. 0-3
20-25 12-25 14-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 KARAYOLLARI PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-7 25-19 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 96 2.3438 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 184 164 1.1220 2 0 0 0 0 1
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 3 6 3.000 0.500 165 189 0.8730 1 0 0 0 0 2
4 MARDİN MEZOPOTAMYA 3 0 3 0 9 0.000 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 NİLÜFER BLD. MARDİN MEZOPOTAMYA 3-0
25-11 25-12 25-16 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 ECZACIBAŞI KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3-0
25-15 25-10 25-9 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 MARDİN MEZOPOTAMYA ECZACIBAŞI 0-3
8-25 5-25 8-25 - -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ NİLÜFER BLD. 3-0
25-16 25-15 25-18 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ MARDİN MEZOPOTAMYA 3-0
25-15 25-18 25-7 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI 0-3
19-25 10-25 12-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 111 2.0270 3 0 0 0 0 0
2 AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 196 160 1.2250 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 164 186 0.8817 1 0 0 0 0 2
4 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 97 225 0.4311 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 ROTA KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-15 25-10 25-11 - -
15.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3-0
25-9 25-10 25-13 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
18-25 20-25 15-25 - -
16.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. ROTA KOLEJİ 0-3
6-25 14-25 9-25 - -
17.05.2018 11:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 11:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
13-25 13-25 10-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 ROTA KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-23 25-13 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 165 1.5030 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5.000 1.167 266 270 0.9852 0 1 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4.000 0.833 219 237 0.9241 1 0 0 1 0 1
4 ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 185 246 0.7520 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 GALATASARAY ORDU ÇAMLIK SPOR 3-0
25-19 25-18 25-12 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 ARKAS SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-18 18-25 21-25 25-15 15-11
16.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 ORDU ÇAMLIK SPOR ARKAS SPOR 1-3
25-20 24-26 12-25 17-25 -
16.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ GALATASARAY 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
17.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU ÇAMLIK SPOR 3-0
25-22 25-19 25-17 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 3-1
23-25 25-11 25-12 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 101 1.5050 2 0 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 136 128 1.0625 1 0 0 0 0 1
3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2 0 2 0 6 0.000 MIN 91 150 0.6067 0 0 0 0 0 2
Karabük Gençlik Spor şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-19 25-17 25-15 - -
16.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ İLBANK 0-3
10-25 15-25 15-25 - -
17.05.2018 13:00 KOCAELI(DERINCE) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 0-3
20-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 1 6.000 6.000 167 110 1.5182 1 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 154 129 1.1938 1 0 0 0 1 0
3 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 68 150 0.4533 0 0 0 0 0 2
Elazığ Polisgücü şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 FENERBAHÇE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 3-0
25-9 25-14 25-8 - -
15.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 HALKBANK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. HALKBANK 0-3
11-25 8-25 18-25 - -
17.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-1
25-20 17-25 25-16 25-18 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİR KARŞIYAKA KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 2-3
21-25 21-25 25-17 25-9 12-15
20.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 ARKAS SPOR İLBANK 0-3
14-25 18-25 24-26 - -
20.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3
19-25 23-25 19-25 - -
20.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-2
18-25 28-30 25-15 25-12 15-11
20.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 HALKBANK ROTA KOLEJİ 1-3
16-25 25-22 25-27 23-25 -
20.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 KARAYOLLARI BEŞİKTAŞ 3-0
25-16 25-21 26-24 - -
20.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 VAKIFBANK GALATASARAY 3-0
25-20 25-12 25-21 - -
20.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-0
25-19 25-21 25-11 - -
21.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 11:00 İZMİR KARŞIYAKA ARKAS SPOR 1-3
14-25 10-25 25-21 23-25 -
21.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-2
19-25 25-6 22-25 25-20 15-13
21.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 15:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ İLBANK 0-3
16-25 22-25 20-25 - -
21.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-20 25-19 - -
21.05.2018 11:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 11:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
28-26 25-18 25-9 - -
21.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-2
25-17 21-25 25-22 23-25 15-12
21.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 ROTA KOLEJİ KARAYOLLARI 2-3
25-18 26-24 24-26 12-25 10-15
21.05.2018 17:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 17:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 3-0
27-25 25-21 25-18 - -
22.05.2018 14:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3
11-25 21-25 19-25 - -
22.05.2018 16:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 16:00 HALKBANK GALATASARAY 3-2
25-22 20-25 25-15 17-25 16-14
22.05.2018 10:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 10:00 İZMİR KARŞIYAKA PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-15 25-18 25-12 - -
22.05.2018 12:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 12:00 ARKAS SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-23 25-19 27-25 - -
22.05.2018 14:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 14:00 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
26-28 25-19 25-21 25-15 -
22.05.2018 16:00 KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI) 16:00 İLBANK GELİŞİM KOLEJİ 1-3
26-28 28-26 14-25 16-25 -
22.05.2018 13:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 13:00 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3
25-15 22-25 14-25 13-25 -
22.05.2018 15:00 KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU) 15:00 KARAYOLLARI VAKIFBANK 0-3
14-25 5-25 17-25 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.05.2018 13:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 13:00 ANTAKYA BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-15 25-16 - -
20.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 İZMİT DSİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
20-25 25-17 25-22 11-25 16-14
20.05.2018 13:00 KOCAELI(DERINCE) 13:00 ORDU ÇAMLIK SPOR EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2-3
16-25 20-25 25-15 25-16 4-15
20.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 SARIYER BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-18 20-25 21-25 25-18 15-10
20.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 NİLÜFER BLD. ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 2-3
25-12 23-25 22-25 26-24 11-15
21.05.2018 15:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 15:00 MARDİN MEZOPOTAMYA ANTAKYA BLD. 0-3
17-25 12-25 15-25 - -
21.05.2018 17:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 17:00 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA ÇORUM BEDER 3-0
25-21 25-13 25-16 - -
21.05.2018 11:00 KOCAELI(DERINCE) 11:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ORDU ÇAMLIK SPOR 3-0
25-12 25-19 26-24 - -
21.05.2018 13:00 KOCAELI(DERINCE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ NİLÜFER BLD. 3-1
25-15 25-19 21-25 25-23 -
21.05.2018 15:00 KOCAELI(DERINCE) 15:00 İZMİT DSİ EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
26-24 25-14 25-22 - -
21.05.2018 17:00 KOCAELI(DERINCE) 17:00 SARIYER BLD. ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 3-0
25-12 25-8 25-23 - -
22.05.2018 10:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 10:00 MARDİN MEZOPOTAMYA ÇORUM BEDER 3-2
25-23 25-14 20-25 23-25 15-10
22.05.2018 12:00 KOCAELI (BAŞISKELE) 12:00 ANTAKYA BLD. RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3-0
25-15 25-18 25-23 - -
22.05.2018 10:00 KOCAELI(DERINCE) 10:00 ORDU ÇAMLIK SPOR NİLÜFER BLD. 1-3
16-25 15-25 25-22 15-25 -
22.05.2018 12:00 KOCAELI(DERINCE) 12:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
23-25 19-25 21-25 - -
22.05.2018 14:00 KOCAELI(DERINCE) 14:00 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 3-1
25-11 21-25 25-19 25-18 -
22.05.2018 16:00 KOCAELI(DERINCE) 16:00 İZMİT DSİ SARIYER BLD. 1-3
25-19 11-25 20-25 12-25 -