Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN FETHİYE BLD. 3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 ALTINYURT DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 FETHİYE BLD. ALTINYURT 0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN ALTINYURT 0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 İSTANBUL BBSK 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 1955 BATMAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 1955 BATMAN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 17:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU EĞİTİM 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 TOFAŞ SPOR RİZE FINDIKLI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA EÜAŞ 3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 ARKAS SPOR KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ANKARA EÜAŞ ARKAS SPOR 0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ANKARA EÜAŞ 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 MELİKGAZİ BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ES VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ES VOLEYBOL 0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 BURSA BOSCH ERZURUM GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BURSA BOSCH 0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1920 MARAŞ BLD. -
- - - - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 17:00 TED ANKARA KOLEJLİLER ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-10 25-9 25-6 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ALTINYURT ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ES VOLEYBOL 3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO MELİKGAZİ BLD. 0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 ARKAS SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 17:00 TOFAŞ SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 ES VOLEYBOL KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 11:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 13:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 15:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 11:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 13:00 BURSA BOSCH TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 15:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 15:00 ES VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 15:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 10:00 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 12:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 5) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 10:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ES VOLEYBOL 1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 12:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 6) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 14:00 ALTINYURT TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 12:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 PALANDÖKEN BLD. KASTAMONU BOZKURT BLD. 3-0
25-14 25-14 25-6 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-2
22-25 26-28 25-14 25-14 18-16
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-20 25-19 27-25 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 ANKARA EÜAŞ BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-20 25-16 25-12 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 FETHİYE BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
18-25 16-25 20-25 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 11:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-19 25-21 25-22 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0
25-22 25-17 25-19 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 11:00 PALANDÖKEN BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-16 25-18 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 13:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR ANKARA EÜAŞ 0-3
17-25 21-25 15-25 - -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 10:00 1955 BATMAN BLD. BURSA FABRİKA VOLEYBOL 1-3
25-13 18-25 21-25 13-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 7) 12:00 KASTAMONU BOZKURT BLD. ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-2
15-25 25-17 17-25 25-19 15-3
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 10:00 PALANDÖKEN BLD. ANKARA EÜAŞ 1-3
25-20 22-25 24-26 8-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 8) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-1
25-17 25-22 17-25 25-21 -