Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 8.000 4.500 256 227 1.1278 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7.000 2.667 257 186 1.3817 2 0 0 1 0 0
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 202 232 0.8707 0 1 0 0 0 2
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3 0 3 1 9 0.000 0.111 177 247 0.7166 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 MALİYE PİYANGO TURGUTLU BLD. 3-0
25-15 25-13 25-16 - -
14.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 GALATASARAY ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-19 25-19 25-21 - -
15.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 TURGUTLU BLD. GALATASARAY 0-3
22-25 21-25 18-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL MALİYE PİYANGO 0-3
13-25 13-25 10-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL TURGUTLU BLD. 1-3
25-22 21-25 16-25 20-25 -
16.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 MALİYE PİYANGO GALATASARAY 2-3
25-21 19-25 26-28 25-17 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 144 1.5625 3 0 0 0 0 0
2 MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 209 187 1.1176 2 0 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 196 228 0.8596 0 1 0 0 0 2
4 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 173 244 0.7090 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 FENERBAHÇE MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-23 25-13 25-21 - -
14.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
17-25 25-19 25-18 25-16 -
15.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-20 25-17 - -
15.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 0-3
9-25 8-25 17-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 0-3
20-25 16-25 25-27 - -
16.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 FENERBAHÇE ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-16 25-15 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 233 152 1.5329 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 237 200 1.1850 1 1 0 0 0 1
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 6 3.000 0.667 220 219 1.0046 1 0 0 0 1 1
4 ARHAVİ BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 106 225 0.4711 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 HALKBANK ARHAVİ BLD. 3-0
25-11 25-6 25-7 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 3-1
25-20 23-25 25-22 25-14 -
15.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ARHAVİ BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
15-25 9-25 16-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 0-3
27-29 22-25 15-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 İNEGÖL BLD. ARHAVİ BLD. 3-0
25-14 25-13 25-15 - -
16.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-18 25-19 29-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 179 1.3743 2 1 0 0 0 0
2 TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 1 7 4 6.000 1.750 244 218 1.1193 1 1 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 244 263 0.9278 0 0 1 0 1 1
4 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 2 9 1.000 0.222 180 254 0.7087 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-22 25-19 26-24 - -
14.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 TOKAT BLD. PLEVNE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-9 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ TOKAT BLD. PLEVNE 1-3
15-25 27-25 15-25 18-25 -
15.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
13-25 13-25 19-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
18-25 15-25 25-21 25-18 4-15
16.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 TOFAŞ SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-1
20-25 25-22 25-11 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 78 1.9231 2 0 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 123 119 1.0336 1 0 0 0 0 1
3 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2 0 2 0 6 0.000 MIN 74 150 0.4933 0 0 0 0 0 2
Sorgun Bld. şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SEYHAN BLD. SORGUN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 ARKAS SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-8 25-10 25-12 - -
15.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SEYHAN BLD. 0-3
8-25 15-25 21-25 - -
16.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 SEYHAN BLD. ARKAS SPOR 0-3
18-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 102 1.4804 2 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 4 3.000 0.750 158 150 1.0533 0 1 0 0 0 1
3 ÇORUM BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 120 177 0.6780 0 0 0 0 1 1
İstanbul Avrupa Voleybol şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 16:00 ÇORUM BLD. İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-16 26-24 25-16 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 16:00 İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 MELİKGAZİ BLD. ÇORUM BLD. 3-1
27-29 25-11 25-17 25-17 -
16.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 ÇORUM BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 163 1.5215 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 238 199 1.1960 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 206 239 0.8619 0 1 0 0 0 2
4 BİGADİÇ BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 159 250 0.6360 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 ZİRAAT BANKASI PEMA KOLEJİ 3-0
25-21 25-12 25-11 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 3-0
25-13 25-14 25-12 - -
15.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 PEMA KOLEJİ İSTANBUL BBSK 0-3
21-25 18-25 23-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
9-25 10-25 12-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 BİGADİÇ BLD. PEMA KOLEJİ 1-3
24-26 25-27 25-22 15-25 -
16.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-1
25-17 19-25 25-19 29-27 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 3 8.000 3.000 287 243 1.1811 1 1 1 0 0 0
2 PAYAS BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 284 289 0.9827 0 1 1 0 1 0
3 TFL ALTEKMA 3 1 2 7 6 5.000 1.167 284 259 1.0965 1 0 0 2 0 0
4 ÜRGÜP SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 184 248 0.7419 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 TFL ALTEKMA PAYAS BLD. 2-3
25-20 21-25 25-13 21-25 13-15
14.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 ES SPOR ÜRGÜP SPOR 3-0
25-12 25-18 25-21 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 PAYAS BLD. ES SPOR 1-3
27-25 13-25 25-27 23-25 -
15.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 ÜRGÜP SPOR TFL ALTEKMA 0-3
13-25 19-25 19-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 ÜRGÜP SPOR PAYAS BLD. 1-3
17-25 21-25 25-23 19-25 -
16.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 2-3
21-25 22-25 25-22 25-23 11-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.05.2018 12:00 ADANA(MENDERES) 12:00 PAYAS BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 1-3
22-25 25-14 24-26 15-25 -
19.05.2018 14:00 ADANA(MENDERES) 14:00 MELİKGAZİ BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-12 25-14 25-15 - -
19.05.2018 16:00 ADANA(MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
23-25 14-25 17-25 - -
19.05.2018 18:00 ADANA(MENDERES) 18:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-1
25-22 20-25 30-28 26-24 -
19.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 1-3
26-24 19-25 19-25 21-25 -
19.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-22 25-16 26-24 - -
19.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 1-3
25-20 21-25 22-25 13-25 -
19.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 1-3
13-25 25-23 14-25 24-26 -
20.05.2018 11:00 ADANA (MENDERES) 11:00 PAYAS BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
26-24 25-17 25-17 - -
20.05.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ES SPOR 1-3
15-25 25-22 18-25 32-34 -
20.05.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 TOKAT BLD. PLEVNE MELİKGAZİ BLD. 1-3
25-27 25-22 21-25 28-30 -
20.05.2018 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 TVF SPOR LİSESİ TOFAŞ SPOR 1-3
23-25 25-22 21-25 19-25 -
20.05.2018 11:00 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 GALATASARAY ZİRAAT BANKASI 3-1
15-25 27-25 25-23 25-21 -
20.05.2018 13:00 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 19-25 22-25 - -
20.05.2018 15:00 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ARKAS SPOR HALKBANK 0-3
18-25 22-25 17-25 - -
20.05.2018 17:00 ADANA(YÜREĞIR) 17:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 1-3
25-21 26-28 22-25 21-25 -
21.05.2018 11:00 ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR) 11:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 3-0
25-13 25-15 25-13 - -
21.05.2018 13:00 ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR) 13:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 0-3
19-25 22-25 22-25 - -
21.05.2018 11:00 ADANA(MENDERES) 11:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-1
25-18 25-20 23-25 25-22 -
21.05.2018 14:00 ADANA(MENDERES) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 1-3
13-25 14-25 27-25 16-25 -
21.05.2018 10:00 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. SEYHAN BLD. 3-1
23-25 25-11 25-22 25-16 -
21.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 PAYAS BLD. ES SPOR 0-3
19-25 16-25 17-25 - -
21.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE TVF SPOR LİSESİ 1-3
25-13 24-26 23-25 16-25 -
21.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 MELİKGAZİ BLD. TOFAŞ SPOR 3-2
25-22 25-23 17-25 18-25 15-13
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 GALATASARAY PAYAS BLD. 3-0
25-12 25-19 25-22 - -
18.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ARKAS SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-19 25-20 25-22 - -
18.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 HALKBANK MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-16 26-24 25-12 - -
18.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ZİRAAT BANKASI MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-5 25-13 25-7 - -
18.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 TURGUTLU BLD. ÜRGÜP SPOR 3-1
25-22 17-25 26-24 25-23 -
18.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
14-25 25-19 16-25 18-25 -
18.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 PEMA KOLEJİ ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 29-27 25-19 - -
18.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 ÇORUM BLD. ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-22 25-19 25-15 - -
18.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ BİGADİÇ BLD. 3-1
25-17 22-25 25-21 25-19 -
18.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 TFL ALTEKMA ARHAVİ BLD. 3-0
25-11 25-21 25-9 - -
18.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 FENERBAHÇE SEYHAN BLD. 3-0
25-16 25-18 30-28 - -
18.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 TVF SPOR LİSESİ MALİYE PİYANGO 0-3
16-25 19-25 15-25 - -
18.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
23-25 15-25 14-25 - -
18.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 ES SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
19-25 25-22 17-25 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 8.000 4.500 256 227 1.1278 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7.000 2.667 257 186 1.3817 2 0 0 1 0 0
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 202 232 0.8707 0 1 0 0 0 2
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3 0 3 1 9 0.000 0.111 177 247 0.7166 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 MALİYE PİYANGO TURGUTLU BLD. 3-0
25-15 25-13 25-16 - -
14.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 GALATASARAY ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-19 25-19 25-21 - -
15.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 TURGUTLU BLD. GALATASARAY 0-3
22-25 21-25 18-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL MALİYE PİYANGO 0-3
13-25 13-25 10-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL TURGUTLU BLD. 1-3
25-22 21-25 16-25 20-25 -
16.05.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 MALİYE PİYANGO GALATASARAY 2-3
25-21 19-25 26-28 25-17 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 144 1.5625 3 0 0 0 0 0
2 MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 1 6 3 6.000 2.000 209 187 1.1176 2 0 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 196 228 0.8596 0 1 0 0 0 2
4 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 173 244 0.7090 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 FENERBAHÇE MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-23 25-13 25-21 - -
14.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
17-25 25-19 25-18 25-16 -
15.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-14 25-20 25-17 - -
15.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 0-3
9-25 8-25 17-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 0-3
20-25 16-25 25-27 - -
16.05.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 FENERBAHÇE ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-16 25-15 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 233 152 1.5329 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6.000 1.500 237 200 1.1850 1 1 0 0 0 1
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 6 3.000 0.667 220 219 1.0046 1 0 0 0 1 1
4 ARHAVİ BLD. 3 0 3 0 9 0.000 MIN 106 225 0.4711 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 HALKBANK ARHAVİ BLD. 3-0
25-11 25-6 25-7 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 3-1
25-20 23-25 25-22 25-14 -
15.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ARHAVİ BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
15-25 9-25 16-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 0-3
27-29 22-25 15-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 İNEGÖL BLD. ARHAVİ BLD. 3-0
25-14 25-13 25-15 - -
16.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-18 25-19 29-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 179 1.3743 2 1 0 0 0 0
2 TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 1 7 4 6.000 1.750 244 218 1.1193 1 1 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 8 2.000 0.500 244 263 0.9278 0 0 1 0 1 1
4 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 2 9 1.000 0.222 180 254 0.7087 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-22 25-19 26-24 - -
14.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 TOKAT BLD. PLEVNE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-9 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ TOKAT BLD. PLEVNE 1-3
15-25 27-25 15-25 18-25 -
15.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
13-25 13-25 19-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
18-25 15-25 25-21 25-18 4-15
16.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 TOFAŞ SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-1
20-25 25-22 25-11 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 78 1.9231 2 0 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 123 119 1.0336 1 0 0 0 0 1
3 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2 0 2 0 6 0.000 MIN 74 150 0.4933 0 0 0 0 0 2
Sorgun Bld. şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SEYHAN BLD. SORGUN BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 ARKAS SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-8 25-10 25-12 - -
15.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SEYHAN BLD. 0-3
8-25 15-25 21-25 - -
16.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 SEYHAN BLD. ARKAS SPOR 0-3
18-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 102 1.4804 2 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 4 3.000 0.750 158 150 1.0533 0 1 0 0 0 1
3 ÇORUM BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 120 177 0.6780 0 0 0 0 1 1
İstanbul Avrupa Voleybol şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 16:00 ÇORUM BLD. İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-16 26-24 25-16 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 16:00 İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 MELİKGAZİ BLD. ÇORUM BLD. 3-1
27-29 25-11 25-17 25-17 -
16.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 ÇORUM BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 248 163 1.5215 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 3 2 1 7 3 6.000 2.333 238 199 1.1960 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3.000 0.429 206 239 0.8619 0 1 0 0 0 2
4 BİGADİÇ BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 159 250 0.6360 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 ZİRAAT BANKASI PEMA KOLEJİ 3-0
25-21 25-12 25-11 - -
14.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 3-0
25-13 25-14 25-12 - -
15.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 PEMA KOLEJİ İSTANBUL BBSK 0-3
21-25 18-25 23-25 - -
15.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
9-25 10-25 12-25 - -
16.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 BİGADİÇ BLD. PEMA KOLEJİ 1-3
24-26 25-27 25-22 15-25 -
16.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-1
25-17 19-25 25-19 29-27 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 3 8.000 3.000 287 243 1.1811 1 1 1 0 0 0
2 PAYAS BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 284 289 0.9827 0 1 1 0 1 0
3 TFL ALTEKMA 3 1 2 7 6 5.000 1.167 284 259 1.0965 1 0 0 2 0 0
4 ÜRGÜP SPOR 3 0 3 1 9 0.000 0.111 184 248 0.7419 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 TFL ALTEKMA PAYAS BLD. 2-3
25-20 21-25 25-13 21-25 13-15
14.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 ES SPOR ÜRGÜP SPOR 3-0
25-12 25-18 25-21 - -
15.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 PAYAS BLD. ES SPOR 1-3
27-25 13-25 25-27 23-25 -
15.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 ÜRGÜP SPOR TFL ALTEKMA 0-3
13-25 19-25 19-25 - -
16.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 ÜRGÜP SPOR PAYAS BLD. 1-3
17-25 21-25 25-23 19-25 -
16.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 2-3
21-25 22-25 25-22 25-23 11-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.05.2018 12:00 ADANA(MENDERES) 12:00 PAYAS BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 1-3
22-25 25-14 24-26 15-25 -
19.05.2018 14:00 ADANA(MENDERES) 14:00 MELİKGAZİ BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-12 25-14 25-15 - -
19.05.2018 16:00 ADANA(MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
23-25 14-25 17-25 - -
19.05.2018 18:00 ADANA(MENDERES) 18:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-1
25-22 20-25 30-28 26-24 -
19.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 1-3
26-24 19-25 19-25 21-25 -
19.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-22 25-16 26-24 - -
19.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 1-3
25-20 21-25 22-25 13-25 -
19.05.2018 18:00 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 1-3
13-25 25-23 14-25 24-26 -
20.05.2018 11:00 ADANA (MENDERES) 11:00 PAYAS BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
26-24 25-17 25-17 - -
20.05.2018 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ES SPOR 1-3
15-25 25-22 18-25 32-34 -
20.05.2018 15:00 ADANA (MENDERES) 15:00 TOKAT BLD. PLEVNE MELİKGAZİ BLD. 1-3
25-27 25-22 21-25 28-30 -
20.05.2018 17:00 ADANA (MENDERES) 17:00 TVF SPOR LİSESİ TOFAŞ SPOR 1-3
23-25 25-22 21-25 19-25 -
20.05.2018 11:00 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 GALATASARAY ZİRAAT BANKASI 3-1
15-25 27-25 25-23 25-21 -
20.05.2018 13:00 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 0-3
12-25 19-25 22-25 - -
20.05.2018 15:00 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ARKAS SPOR HALKBANK 0-3
18-25 22-25 17-25 - -
20.05.2018 17:00 ADANA(YÜREĞIR) 17:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 1-3
25-21 26-28 22-25 21-25 -
21.05.2018 11:00 ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR) 11:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 3-0
25-13 25-15 25-13 - -
21.05.2018 13:00 ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR) 13:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 0-3
19-25 22-25 22-25 - -
21.05.2018 11:00 ADANA(MENDERES) 11:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-1
25-18 25-20 23-25 25-22 -
21.05.2018 14:00 ADANA(MENDERES) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 1-3
13-25 14-25 27-25 16-25 -
21.05.2018 10:00 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. SEYHAN BLD. 3-1
23-25 25-11 25-22 25-16 -
21.05.2018 12:00 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 PAYAS BLD. ES SPOR 0-3
19-25 16-25 17-25 - -
21.05.2018 14:00 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE TVF SPOR LİSESİ 1-3
25-13 24-26 23-25 16-25 -
21.05.2018 16:00 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 MELİKGAZİ BLD. TOFAŞ SPOR 3-2
25-22 25-23 17-25 18-25 15-13
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 ÜRGÜP SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-22 25-20 25-18 - -
19.05.2018 18:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 18:00 BİGADİÇ BLD. ARHAVİ BLD. 0-3
24-26 22-25 24-26 - -
19.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 TURGUTLU BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-22 24-26 25-27 15-25 -
19.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 İNEGÖL BLD. PEMA KOLEJİ 3-0
25-17 25-14 26-24 - -
19.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÇORUM BLD. 0-3
15-25 20-25 21-25 - -
19.05.2018 18:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ TFL ALTEKMA 0-3
14-25 16-25 17-25 - -
20.05.2018 15:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 15:00 ÜRGÜP SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-18 25-13 - -
20.05.2018 17:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 17:00 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL ARHAVİ BLD. 3-0
25-23 25-21 25-23 - -
20.05.2018 11:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 11:00 TURGUTLU BLD. PEMA KOLEJİ 0-3
23-25 6-25 2-25 - -
20.05.2018 13:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 13:00 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
23-25 21-25 25-20 16-25 -
20.05.2018 15:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 15:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 0-3
18-25 16-25 10-25 - -
20.05.2018 17:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 17:00 ÇORUM BLD. TFL ALTEKMA 0-3
23-25 23-25 18-25 - -
21.05.2018 10:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 10:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BİGADİÇ BLD. 3-0
25-21 25-21 28-26 - -
21.05.2018 12:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. ARHAVİ BLD. 0-3
22-25 17-25 15-25 - -
21.05.2018 14:00 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 ÜRGÜP SPOR ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-16 25-18 25-17 - -
21.05.2018 10:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 10:00 TURGUTLU BLD. ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-2
20-25 25-18 25-19 12-25 15-11
21.05.2018 12:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 PEMA KOLEJİ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-14 25-23 25-20 - -
21.05.2018 14:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 İNEGÖL BLD. TFL ALTEKMA 0-3
20-25 15-25 19-25 - -
21.05.2018 16:00 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÇORUM BLD. 0-3
21-25 18-25 18-25 - -