Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 107 2.1028 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.000 2.000 187 152 1.2303 2 0 0 0 0 1
3 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.000 0.429 175 229 0.7642 0 1 0 0 0 2
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 145 244 0.5943 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 İLBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-8 25-9 25-19 - -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 MERSİN VOLGEM KASTAMONU DOĞA GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MERSİN VOLGEM 0-3
10-25 4-25 16-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK İLBANK 0-3
9-25 12-25 13-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 KASTAMONU DOĞA GENÇLİK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-1
19-25 25-15 25-16 25-23 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 İLBANK MERSİN VOLGEM 3-0
25-17 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 172 1.4360 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.000 1.167 278 287 0.9686 0 1 1 0 1 0
3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 1 2 5 7 4.000 0.714 241 258 0.9341 0 1 0 1 0 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 2 9 0.000 0.222 220 269 0.8178 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ES VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ADANA KARE SPOR 3-1
22-25 26-24 25-20 25-16 -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-14 25-20 19-25 11-15
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ADANA KARE SPOR ES VOLEYBOL 0-3
20-25 15-25 18-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 ADANA KARE SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 1-3
20-25 25-21 19-25 18-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 ES VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-12 26-24 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.000 4.500 255 208 1.2260 2 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 5 6.000 1.200 244 205 1.1902 0 2 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 6 8 3.000 0.750 270 312 0.8654 0 0 1 1 1 0
4 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3 0 3 3 9 1.000 0.333 223 267 0.8352 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 MERSİN İHTİSAS KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-2
22-25 28-26 11-25 25-20 15-12
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-22 25-9 25-23 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MERSİN İHTİSAS 3-1
25-12 24-26 25-19 25-16 -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KAYSERİ DEMİRKARAMANCI O.O. 3-1
25-8 25-15 16-25 25-9 -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 MERSİN İHTİSAS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 16-25 25-18 19-25 11-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 152 1.6250 2 1 0 0 0 0
2 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 233 201 1.1592 1 1 0 0 0 1
3 KAYSERİ ATLETİK SPOR 3 1 2 4 6 3.000 0.667 198 217 0.9124 1 0 0 0 1 1
4 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 139 247 0.5628 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 20-25 - -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 VAKIFBANK TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. 3-0
25-5 25-7 25-7 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 21-25 16-25 - -
24.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. KAYSERİ ATLETİK SPOR 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 TEKİRDAĞ BEDEN EĞT. ÖĞR. DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-22 15-25 16-25 -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR VAKIFBANK 1-3
19-25 13-25 25-21 15-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-7 25-16 - -
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 İLBANK LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0
25-5 25-22 25-13 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
23-25 25-22 25-23 22-25 7-15
27.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN VOLGEM 3-2
18-25 18-25 25-8 25-19 15-10
27.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ES VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3
19-25 25-19 25-16 21-25 8-15
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 IŞIKKENT GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-13 25-22 - -
27.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-7 25-12 26-24 - -
27.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
13-25 18-25 25-17 25-17 7-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ARKAS SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-18 19-25 12-25 -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM ES VOLEYBOL 2-3
25-22 26-24 18-25 24-26 8-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-22 25-13 25-23 - -
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 GALATASARAY İLBANK 3-0
25-23 25-11 25-14 - -
28.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
28-26 20-25 25-27 25-14 10-15
28.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-1
25-21 19-25 26-24 25-21 -
28.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 2-3
25-23 25-22 17-25 21-25 4-15
28.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2
25-9 26-24 16-25 17-25 15-9
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ARKAS SPOR 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN VOLGEM DERİNCE YENİKENT 3-0
25-23 25-12 25-23 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 2-3
17-25 25-22 9-25 25-18 11-15
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ES VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
29.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 18-25 25-21 8-15
29.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARAYOLLARI IŞIKKENT 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
29.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 GALATASARAY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-17 25-11 - -
29.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 1-3
25-18 18-25 14-25 15-25 -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-19 21-25 10-25 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. ES VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 25-27 - -
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 İLBANK IŞIKKENT 3-1
15-25 25-18 25-17 25-19 -
30.05.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 10:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 18-25 21-25 - -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-2
28-26 25-12 18-25 21-25 15-12
30.05.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 12:00 GALATASARAY VAKIFBANK 3-1
19-25 25-17 25-17 25-21 -
30.05.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 14:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 2-3
25-20 24-26 17-25 25-22 10-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 113 1.3274 2 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 2 1 1 3 3 3.000 1.000 128 126 1.0159 1 0 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 SERAMİKSAN KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 20-25 - -
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 0-3
11-25 19-25 23-25 - -
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.000 9.000 247 154 1.6039 2 1 0 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 7 4 6.000 1.750 247 215 1.1488 1 1 0 0 1 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 7 3.000 0.429 182 229 0.7948 0 1 0 0 0 2
4 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 0.000 0.222 186 264 0.7045 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
20-25 25-12 25-23 25-12 -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TVF SPOR LİSESİ 0-3
6-25 15-25 14-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ TARSUS BLD. 1-3
15-25 25-19 22-25 17-25 -
25.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-15 22-25 25-18 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 4 7.000 2.250 294 241 1.2199 1 0 2 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 213 220 0.9682 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 5 8 3.000 0.625 266 276 0.9638 0 0 1 1 0 1
4 SAKARYASPOR 3 0 3 5 9 2.000 0.556 271 307 0.8827 0 0 0 2 1 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 SAKARYASPOR DERİNCE YENİKENT 1-3
25-20 14-25 16-25 22-25 -
23.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ARKAS SPOR ORDU FATSA SPOR 3-2
25-14 23-25 27-25 20-25 15-6
24.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 DERİNCE YENİKENT ARKAS SPOR 0-3
8-25 12-25 23-25 - -
24.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 ORDU FATSA SPOR SAKARYASPOR 3-2
25-18 25-17 16-25 22-25 15-6
25.05.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ORDU FATSA SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
23-25 22-25 23-25 - -
25.05.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 SAKARYASPOR ARKAS SPOR 2-3
25-23 24-26 17-25 25-20 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 0 6.000 MAX 151 100 1.5100 2 0 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 125 158 0.7911 0 1 0 0 0 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 1 6 0.000 0.167 144 162 0.8889 0 0 0 0 1 1
Batman Eğitim Spor müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
11-25 25-22 25-15 25-21 -
23.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 IŞIKKENT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 0-3
18-25 24-26 19-25 - -
25.05.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR IŞIKKENT 0-3
14-25 12-25 13-25 - -