Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 FENERBAHÇE BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA FENERBAHÇE 0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA BATMAN GENÇLİK SPOR 3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ES VOLEYBOL ADIYAMAN HACIBABA İÖO 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ROTA KOLEJİ ES VOLEYBOL 2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 ES VOLEYBOL İLBANK 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 ANKARA VAKIFBANK BAŞKENT SU SPORLARI 2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA DHMİ BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 11:00 BAŞKENT SU SPORLARI ANKARA DHMİ 3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 13:00 ANKARA VAKIFBANK ANKARA DHMİ 3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TARSUS BLD. 2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 KARŞIYAKA SİVAS TELEKOM SPOR 3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 TARSUS BLD. KARŞIYAKA 1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 SİVAS TELEKOM SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 15:00 SİVAS TELEKOM SPOR TARSUS BLD. 0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 3) 17:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA GENÇLİK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KONYA GENÇLİK SPOR GALATASARAY 0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 KONYA GENÇLİK SPOR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 İSTANBUL VAKIFBANK ZONGULDAK DSİ 3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ZONGULDAK DSİ HALKBANK 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 NİLÜFER BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 NİLÜFER BLD. ZONGULDAK DSİ 3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK HALKBANK 3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 BAŞKENT SU SPORLARI ES VOLEYBOL 1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 FENERBAHÇE TARSUS BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 GALATASARAY ÇORLU BLD. 3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 KOCAELİ YENİKENT ANKARA VAKIFBANK 1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 KARŞIYAKA ADANA KARE SPOR 3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 İSTANBUL VAKIFBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK BAŞKENT SU SPORLARI 1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 TARSUS BLD. ÇORLU BLD. 0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT ADANA KARE SPOR 1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 İLBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 11:00 ECZACIBAŞI ES VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 15:00 ANKARA VAKIFBANK KARŞIYAKA 3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 HALKBANK TARSUS BLD. 3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 KOCAELİ YENİKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 BAŞKENT SU SPORLARI ÇORLU BLD. 3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ADANA KARE SPOR İLBANK 0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 11:00 ES VOLEYBOL GALATASARAY 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 13:00 KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 15:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE 3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 4) 17:00 ANKARA VAKIFBANK İSTANBUL VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 10:00 ES VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 12:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 14:00 FENERBAHÇE ANKARA VAKIFBANK 3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 16:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL VAKIFBANK 1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018 10:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 10:00 TARSUS BLD. KOCAELİ YENİKENT 3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018 12:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 12:00 HALKBANK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018 14:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 14:00 ÇORLU BLD. ADANA KARE SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018 16:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 2) 16:00 BAŞKENT SU SPORLARI İLBANK 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ECZACIBAŞI ADANA KARE SPOR 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI 0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 ADANA KARE SPOR MERSİN İHTİSAS 3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018 11:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 11:00 ADANA KARE SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018 13:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 13:00 MERSİN İHTİSAS ECZACIBAŞI 0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 KOCAELİ YENİKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 ÇORLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 TRABZON İDMANOCAĞI ÇORLU BLD. 0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KOCAELİ YENİKENT 2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018 15:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 15:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TRABZON İDMANOCAĞI 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018 17:00 KONYA (TÜYAP-SAHA 1) 17:00 KOCAELİ YENİKENT ÇORLU BLD. 3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3