1. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 8 5 7 1.600 294 272 1.0809 0 2 0 1 0 0
2 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 5 6 1.400 276 282 0.9787 0 2 0 0 1 0
3 SARIYER BLD. 3 2 1 7 7 4 1.000 295 296 0.9966 0 0 2 0 1 0
4 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3 0 3 4 9 1 0.444 275 290 0.9483 0 0 0 1 2 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.03.2018 12:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 12:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3
21-25 25-19 25-14 23-25 9-15
16.03.2018 14:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3
23-25 20-25 25-19 22-25 -
17.03.2018 12:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 12:00 SARIYER BLD. SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-2
25-23 24-26 25-22 17-25 15-8
17.03.2018 14:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-23 21-25 26-28 21-25 -
18.03.2018 11:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 11:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SARIYER BLD. 3-1
25-21 14-25 25-23 25-22 -
18.03.2018 13:00 KÜTAHYA (YENI SALON) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-1
15-25 25-21 25-12 25-23 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 3 3 0 9 4 7 2.250 296 258 1.1473 1 0 2 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 1 2 7 7 5 1.000 293 300 0.9767 0 1 0 2 0 0
3 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 6 7 4 0.857 276 290 0.9517 0 1 0 1 1 0
4 BOLU BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 267 284 0.9401 0 0 1 0 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.03.2018 16:30 KÜTAHYA (YENI SALON) 16:30 KARAYOLLARI BOLU BLD. 2-3
23-25 26-24 27-25 22-25 9-15
16.03.2018 18:30 MANİSA BŞB WEB TV KÜTAHYA (YENI SALON) 18:30 THY MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 22-25 26-24 25-18 15-6
17.03.2018 16:30 KÜTAHYA (YENI SALON) 16:30 BOLU BLD. THY 0-3
18-25 26-28 20-25 - -
17.03.2018 18:30 MANİSA BŞB WEB TV KÜTAHYA (YENI SALON) 18:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 1-3
22-25 25-15 15-25 17-25 -
18.03.2018 15:30 MANİSA BŞB WEB TV KÜTAHYA (YENI SALON) 15:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 3-1
27-25 22-25 25-17 25-22 -
18.03.2018 17:30 KÜTAHYA (YENI SALON) 17:30 KARAYOLLARI THY 2-3
25-22 25-20 16-25 22-25 8-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 3 3 0 9 3 8 3.000 276 256 1.0781 1 1 1 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 6 5 1.167 288 272 1.0588 0 1 1 0 1 0
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 7 7 5 1.000 309 300 1.0300 0 1 0 2 0 0
4 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 3 2 9 0 0.222 222 267 0.8315 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.03.2018 16:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 2-3
18-25 25-20 23-25 25-18 10-15
23.03.2018 18:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 18:00 THY PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-17 25-21 - -
24.03.2018 16:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 16:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
23-25 24-26 25-23 20-25 -
24.03.2018 18:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 18:00 KARAYOLLARI THY 1-3
25-21 23-25 22-25 22-25 -
25.03.2018 13:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 13:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 1-3
20-25 13-25 25-18 17-25 -
25.03.2018 15:00 TVF YouTube - Çay Tv AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. THY 2-3
25-19 25-21 23-25 23-25 13-15
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 26 24 2 75 20 71.300 0.300 3.750 2285 1852 1.2338 12 10 2 1 1 0
2 THY 26 24 2 73 18 67.075 0.075 4.056 2165 1653 1.3097 17 2 5 0 1 1
3 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 26 19 7 65 32 58.300 0.300 2.031 2181 1946 1.1208 10 7 2 3 2 2
4 SARIYER BLD. 26 17 9 62 43 52.225 0.225 1.442 2322 2177 1.0666 5 8 4 5 1 3
5 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 26 18 8 62 44 49.825 0.825 1.409 2299 2153 1.0678 6 4 8 3 2 3
6 KARŞIYAKA 26 18 8 62 43 48.810 0.810 1.442 2345 2161 1.0851 6 5 7 1 6 1
7 ROTA KOLEJİ 26 13 13 52 48 43.965 1.965 1.083 2170 2137 1.0154 6 5 2 5 3 5
8 ARKAS SPOR 26 11 15 51 55 38.275 1.275 0.927 2305 2296 1.0039 3 6 2 6 6 3
9 SALİHLİ BLD. 26 11 15 46 49 36.375 0.375 0.939 2032 2069 0.9821 8 2 1 4 5 6
10 YEŞİLYURT 26 10 16 40 57 28.300 0.300 0.702 2044 2148 0.9516 5 1 4 2 6 8
11 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 26 7 19 33 66 22.375 0.375 0.500 1955 2293 0.8526 0 5 2 3 6 10
12 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 26 4 22 24 70 14.150 0.150 0.343 1794 2171 0.8263 1 2 1 3 6 13
13 YEŞİL BAYRAMİÇ 26 4 22 27 71 14.075 0.075 0.380 1927 2282 0.8444 1 1 2 4 7 11
14 ALAŞEHİR BLD. 26 2 24 17 73 8.375 0.375 0.233 1650 2136 0.7725 1 1 0 2 7 15
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.09.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-12 25-19 25-22 - -
01.10.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-0
25-19 25-21 26-24 - -
01.10.2017 12:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 1-3
21-25 22-25 25-23 16-25 -
01.10.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 THY ARKAS SPOR 3-1
25-19 24-26 26-24 25-14 -
01.10.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT SALİHLİ BLD. 0-3
18-25 21-25 25-27 - -
01.10.2017 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-14 25-23 - -
01.10.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 8-25 4-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.10.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
17-25 25-21 15-25 14-25 -
08.10.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 17:00 SARIYER BLD. THY 2-3
25-20 18-25 21-25 30-28 11-15
08.10.2017 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA 1-3
23-25 23-25 25-18 23-25 -
08.10.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-23 25-18 25-20 - -
08.10.2017 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 0-3
11-25 18-25 20-25 - -
08.10.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-23 25-15 - -
08.10.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-10 25-15 25-17 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.10.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0
25-16 27-25 25-18 - -
15.10.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 THY YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-20 25-17 25-19 - -
15.10.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
21-25 16-25 17-25 - -
15.10.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-2
26-24 25-19 19-25 24-26 15-12
15.10.2017 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA SARIYER BLD. 3-2
22-25 23-25 25-21 25-16 15-9
15.10.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 21-25 19-25 - -
15.10.2017 16:00 MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-0
25-17 25-20 25-19 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-16 25-21 18-25 23-25 15-12
22.10.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ KARŞIYAKA 1-3
23-25 18-25 25-21 16-25 -
22.10.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 17:00 SARIYER BLD. YEŞİLYURT 3-1
15-25 25-13 25-13 25-17 -
22.10.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR ALAŞEHİR BLD. 3-1
25-10 23-25 25-10 25-12 -
22.10.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ THY 2-3
21-25 25-22 25-23 23-25 9-15
22.10.2017 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 14-25 13-25 - -
22.10.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-20 25-17 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 18-25 5-25 26-24 11-15
29.10.2017 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 THY BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
16-25 21-25 27-25 25-20 15-9
29.10.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
29.10.2017 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-2
25-21 18-25 17-25 25-12 15-13
29.10.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 0-3
22-25 18-25 14-25 - -
29.10.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-10 25-15 - -
29.10.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-17 25-21 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KARŞIYAKA 3-0
25-22 25-22 25-15 - -
05.11.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. THY 3-0
25-21 25-21 25-14 - -
05.11.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-19 25-22 - -
05.11.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 17:00 SARIYER BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 18-25 25-19 25-21 12-15
05.11.2017 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 1-3
20-25 22-25 26-24 23-25 -
05.11.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 3-0
25-17 25-17 25-19 - -
05.11.2017 16:00 İZMIR(CELAL ATIK) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 1-3
25-20 13-25 21-25 19-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR THY 0-3
15-25 17-25 18-25 - -
12.11.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
24-26 21-25 20-25 - -
12.11.2017 15:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 15:00 KARŞIYAKA BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-23 22-25 17-25 -
12.11.2017 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 1-3
21-25 20-25 25-18 24-26 -
12.11.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 2-3
25-22 14-25 23-25 25-11 10-15
12.11.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. SARIYER BLD. 1-3
20-25 23-25 25-17 24-26 -
12.11.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-1
25-16 23-25 25-15 25-20 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. 0-3
18-25 23-25 9-25 - -
18.11.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-21 25-20 - -
19.11.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-1
25-20 25-21 24-26 25-23 -
19.11.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 17:00 SARIYER BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-19 25-18 - -
19.11.2017 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 THY KARŞIYAKA 3-2
26-28 25-22 22-25 25-14 15-10
19.11.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1
25-15 21-25 25-19 27-25 -
19.11.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 29-27 25-18 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA 3-1
25-22 25-22 23-25 25-22 -
26.11.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT THY 0-3
22-25 14-25 18-25 - -
26.11.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR SARIYER BLD. 2-3
25-23 18-25 25-22 20-25 11-15
26.11.2017 16:00 İZMIR(CELAL ATIK) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-2
25-16 14-25 25-16 20-25 15-5
26.11.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 15-25 15-25 - -
26.11.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-2
25-23 14-25 26-24 20-25 15-13
26.11.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
25-17 25-19 23-25 9-25 9-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SALİHLİ BLD. 3-1
25-22 19-25 25-16 25-15 -
03.12.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-21 25-18 25-11 -
03.12.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3
16-25 25-19 24-26 21-25 -
03.12.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1
22-25 25-14 25-20 25-21 -
03.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 THY ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
03.12.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
22-25 30-28 25-17 25-14 -
03.12.2017 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA YEŞİLYURT 3-2
25-16 23-25 28-26 22-25 15-13
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-2
23-25 25-21 18-25 25-21 15-9
10.12.2017 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 3-1
25-21 25-23 18-25 25-22 -
10.12.2017 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-2
25-23 24-26 15-25 25-17 15-9
10.12.2017 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
21-25 26-24 19-25 17-25 -
10.12.2017 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 0-3
17-25 20-25 10-25 - -
10.12.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 15-25 22-25 - -
10.12.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. THY 2-3
26-24 25-20 6-25 23-25 10-15
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1
25-17 30-28 22-25 25-23 -
16.12.2017 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARKAS SPOR 3-0
25-17 25-22 25-18 - -
17.12.2017 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-15 25-10 - -
17.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 THY SALİHLİ BLD. 3-0
25-16 25-20 25-10 - -
17.12.2017 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-23 26-24 25-15 - -
17.12.2017 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ SARIYER BLD. 1-3
31-29 15-25 14-25 20-25 -
17.12.2017 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-17 22-25 23-25 17-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2017 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 2-3
15-25 25-23 25-22 20-25 14-16
24.12.2017 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-20 22-25 25-21 25-19 -
24.12.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR ALAŞEHİR BLD. 3-1
25-18 18-25 25-16 25-13 -
24.12.2017 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-21 17-25 20-25 23-25 -
24.12.2017 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. THY 0-3
14-25 14-25 13-25 - -
24.12.2017 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 0-3
33-35 23-25 23-25 - -
24.12.2017 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-1
25-22 17-25 25-21 25-20 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
25-22 20-25 15-25 25-18 15-17
06.01.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 23-25 24-26 - -
06.01.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR THY 0-3
19-25 23-25 21-25 - -
06.01.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
06.01.2018 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 1-3
20-25 17-25 25-22 21-25 -
06.01.2018 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLYURT 2-3
20-25 25-9 27-25 27-29 8-15
06.01.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-15 25-15 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2018 18:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 18:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-13 25-10 25-23 - -
09.01.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 14-25 16-25 - -
09.01.2018 19:00 İSTANBUL (50. YIL) 19:00 THY SARIYER BLD. 3-0
25-17 25-11 25-18 - -
09.01.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ROTA KOLEJİ 3-2
21-25 23-25 25-10 25-20 15-7
09.01.2018 17:00 İSTANBUL (YEŞILYURT) 17:00 YEŞİLYURT İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-19 - -
09.01.2018 18:00 MANISA (ALAŞEHIR) 18:00 ALAŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 0-3
18-25 17-25 22-25 - -
10.01.2018 18:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-2
25-20 25-21 21-25 23-25 15-8
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ THY 0-3
18-25 13-25 17-25 - -
13.01.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. KARŞIYAKA 2-3
25-15 17-25 25-13 11-25 11-15
13.01.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-2
23-25 25-13 21-25 25-17 15-6
13.01.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 17:00 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-1
25-18 21-25 25-19 26-24 -
13.01.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
26-28 21-25 17-25 - -
13.01.2018 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 22-25 19-25 - -
14.01.2018 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1
25-22 19-25 25-9 25-20 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.01.2018 18:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 18:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-18 19-25 25-21 25-16 -
16.01.2018 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 THY ROTA KOLEJİ 3-0
25-16 25-17 25-10 - -
16.01.2018 17:00 İSTANBUL (YEŞILYURT) 17:00 YEŞİLYURT SARIYER BLD. 0-3
19-25 23-25 15-25 - -
16.01.2018 18:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-15 25-13 25-15 - -
16.01.2018 18:00 MANISA (ALAŞEHIR) 18:00 ALAŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3
21-25 18-25 23-25 - -
16.01.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-12 25-15 - -
17.01.2018 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR SALİHLİ BLD. 3-1
28-26 25-22 21-25 25-16 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 14:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-19 25-21 25-19 - -
20.01.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ YEŞİLYURT 3-2
25-22 26-24 19-25 19-25 15-9
20.01.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-16 22-25 25-15 -
20.01.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL THY 0-3
16-25 16-25 17-25 - -
20.01.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 0-3
25-27 17-25 14-25 - -
20.01.2018 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 0-3
18-25 21-25 22-25 - -
21.01.2018 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 18:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
16-25 22-25 25-14 25-21 10-15
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
17-25 20-25 25-17 25-23 15-11
27.01.2018 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 THY BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
24-26 19-25 26-24 23-25 -
27.01.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 0-3
15-25 23-25 14-25 - -
27.01.2018 18:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
25-20 20-25 25-18 21-25 15-12
27.01.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-1
25-23 21-25 25-15 29-27 -
27.01.2018 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 2-3
25-15 25-18 17-25 24-26 14-16
27.01.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3
25-17 25-16 18-25 21-25 4-15
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2018 16:00 BALIKESIR (ŞEHIT TURGUT SOLAK) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1
25-21 19-25 26-24 25-17 -
03.02.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
27-25 22-25 22-25 20-25 -
03.02.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 THY GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-14 25-13 25-20 - -
03.02.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. SALİHLİ BLD. 3-1
23-25 25-18 25-17 28-26 -
03.02.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL YEŞİLYURT 2-3
25-15 22-25 25-20 15-25 12-15
03.02.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 17:00 ARKAS SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-15 25-15 - -
03.02.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 3-1
17-25 25-18 25-19 25-18 -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.02.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-1
22-25 25-21 25-23 25-21 -
10.02.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 25-18 18-25 25-22 -
10.02.2018 18:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA THY 1-3
25-18 20-25 23-25 15-25 -
10.02.2018 14:00 İZMIR(CELAL ATIK) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3
25-12 25-22 21-25 22-25 13-15
10.02.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
22-25 25-19 14-25 16-25 -
10.02.2018 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-19 25-14 25-20 - -
11.02.2018 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 1-3
19-25 18-25 29-27 16-25 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.02.2018 18:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 18:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-17 25-20 - -
13.02.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-19 13-25 23-25 -
13.02.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ARKAS SPOR 3-1
23-25 25-13 25-21 25-20 -
13.02.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 20-25 13-25 - -
13.02.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 THY YEŞİLYURT 3-0
25-7 25-15 25-17 - -
13.02.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 1-3
25-21 14-25 20-25 17-25 -
14.02.2018 18:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1
18-25 25-21 25-21 25-17 -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR SARIYER BLD. 3-2
25-21 19-25 20-25 25-20 15-13
17.02.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT KARŞIYAKA 0-3
13-25 13-25 20-25 - -
17.02.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-22 25-19 25-17 - -
17.02.2018 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 1-3
20-25 25-18 20-25 15-25 -
17.02.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. THY 0-3
19-25 8-25 19-25 - -
17.02.2018 14:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 14:00 SALİHLİ BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
25-14 18-25 25-21 19-25 11-15
17.02.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
28-26 23-25 28-30 22-25 -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1
25-13 25-14 22-25 25-13 -
24.02.2018 13:00 ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ) 13:00 YEŞİL BAYRAMİÇ SARIYER BLD. 0-3
18-25 16-25 22-25 - -
24.02.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 25-17 22-25 25-19 15-7
24.02.2018 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 THY MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
24.02.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-18 25-10 25-12 - -
24.02.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 3-1
25-19 25-19 21-25 25-15 -
24.02.2018 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ALAŞEHİR BLD. 3-1
25-16 18-25 25-16 25-10 -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.02.2018 17:00 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR YEŞİL BAYRAMİÇ 2-3
22-25 25-21 25-22 16-25 15-17
27.02.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ROTA KOLEJİ 3-0
25-21 25-21 25-20 - -
27.02.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 ARKAS SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
25-19 23-25 25-11 23-25 12-15
27.02.2018 18:00 İZMIR(CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 15-25 11-25 - -
27.02.2018 16:00 MANISA (ALAŞEHIR) 16:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 2-3
19-25 25-22 25-23 20-25 13-15
27.02.2018 16:00 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 16:00 SALİHLİ BLD. THY 0-3
15-25 12-25 17-25 - -
27.02.2018 16:00 MANİSA BŞB WEB TV MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1
25-19 25-20 16-25 25-23 -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2018 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-2
25-16 12-25 27-29 25-14 15-9
03.03.2018 13:00 İSTANBUL (50. YIL) 13:00 THY İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-8 25-14 - -
03.03.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 3-1
25-21 25-20 21-25 25-20 -
03.03.2018 13:00 İSTANBUL (YEŞILYURT) 13:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 25-19 22-25 23-25 -
03.03.2018 13:00 İZMIR (GAZIEMIR) 13:00 ROTA KOLEJİ YEŞİL BAYRAMİÇ 3-0
25-12 25-18 25-23 - -
03.03.2018 11:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 11:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-2
18-25 18-25 25-14 25-12 15-6
03.03.2018 13:00 MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-11 25-20 25-20 - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 26 23 3 72 17 69.620 1.620 4.235 2139 1707 1.2531 17 4 2 1 1 1
2 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 26 22 4 74 24 68.020 1.020 3.083 2298 1781 1.2903 13 6 3 4 0 0
3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 26 22 4 68 29 61.150 0.150 2.345 2248 1879 1.1964 10 7 5 0 2 2
4 BOLU BLD. 26 19 7 68 34 60.150 0.150 2.000 2327 2004 1.1612 8 9 2 5 1 1
5 BURSASPOR YÜKSEKOBA 26 20 6 62 38 54.225 0.225 1.632 2256 1999 1.1286 6 8 6 0 2 4
6 NUMUNE SPOR 26 18 8 58 37 51.150 0.150 1.568 2103 1969 1.0681 9 5 4 1 2 5
7 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 26 14 12 58 45 45.300 0.300 1.289 2262 2120 1.0670 7 5 2 5 6 1
8 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 26 8 18 39 61 28.300 0.300 0.639 2003 2185 0.9167 3 3 2 6 3 9
9 SAKARYA SPOR 26 7 19 33 61 23.855 0.855 0.541 1886 2149 0.8776 4 2 1 3 6 10
10 BARTIN POLİSGÜCÜ 26 7 19 33 62 22.225 0.225 0.532 1914 2140 0.8944 3 3 1 2 8 9
11 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 26 7 19 33 64 22.225 0.225 0.516 1915 2256 0.8488 1 5 1 2 8 9
12 KAHRAMANKAZAN BLD. 26 7 19 34 61 22.150 0.150 0.557 1940 2179 0.8903 4 2 1 2 9 8
13 İDMANOCAĞI 26 7 19 33 62 20.435 0.435 0.532 1909 2181 0.8753 4 1 2 1 10 8
14 TVF SPOR LİSESİ 26 1 25 5 75 4.035 1.035 0.067 1309 1960 0.6679 1 0 0 0 2 23
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.10.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-14 25-18 25-18 - -
01.10.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3
8-25 23-25 8-25 - -
01.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 NUMUNE SPOR SAKARYA SPOR 3-2
25-19 19-25 22-25 25-14 15-13
01.10.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-12 25-20 25-23 - -
01.10.2017 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1
24-26 25-20 25-15 25-22 -
01.10.2017 13:00 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
25-22 13-25 25-22 25-19 -
12.10.2017 17:30 TRABZON (19 MAYIS) 17:30 İDMANOCAĞI İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
24-26 25-23 20-25 22-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.10.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İDMANOCAĞI 3-1
25-23 25-20 25-27 25-17 -
08.10.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-9 25-12 25-12 - -
08.10.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 1-3
25-22 17-25 17-25 24-26 -
08.10.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE SPOR 1-3
18-25 17-25 25-22 21-25 -
08.10.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-20 20-25 23-25 25-15 15-10
08.10.2017 15:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT KARAYOLLARI 2-3
25-20 18-25 23-25 26-24 8-15
09.10.2017 17:00 BURSASPOR TV ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BURSASPOR YÜKSEKOBA 2-3
25-20 18-25 25-17 23-25 9-15
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1
25-20 23-25 25-22 27-25 -
15.10.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 NUMUNE SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3
15-25 11-25 19-25 - -
15.10.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3
6-25 15-25 13-25 - -
15.10.2017 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
25-15 25-12 23-25 25-16 -
15.10.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU BLD. 1-3
15-25 25-16 19-25 21-25 -
15.10.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
20-25 25-23 23-25 22-25 -
15.10.2017 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-23 25-16 25-19 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-15 25-16 25-18 - -
22.10.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS NUMUNE SPOR 3-0
25-16 25-14 26-24 - -
22.10.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BURSASPOR YÜKSEKOBA 1-3
25-17 19-25 21-25 21-25 -
22.10.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. İDMANOCAĞI 3-1
25-15 21-25 25-17 25-17 -
22.10.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-20 29-27 18-25 25-17 -
22.10.2017 15:00 Haberaks TV SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT SAKARYA SPOR 3-0
25-12 25-17 25-5 - -
23.10.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3
11-25 17-25 21-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3
20-25 22-25 19-25 - -
29.10.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 KARAYOLLARI KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-19 25-19 25-21 - -
29.10.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 NUMUNE SPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3
20-25 22-25 23-25 - -
29.10.2017 13:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 13:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA BOLU BLD. 3-2
25-23 25-21 14-25 22-25 17-15
29.10.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İDMANOCAĞI 0-3
22-25 15-25 22-25 - -
29.10.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 2-3
25-22 12-25 25-16 19-25 7-15
29.10.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-23 25-14 25-22 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. NUMUNE SPOR 0-3
26-28 22-25 11-25 - -
05.11.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-18 26-28 25-17 25-16 -
05.11.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3
17-25 15-25 19-25 - -
05.11.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-8 25-17 25-16 - -
05.11.2017 15:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-11 25-10 25-17 - -
05.11.2017 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI BURSASPOR YÜKSEKOBA 1-3
26-24 28-30 17-25 21-25 -
06.11.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER SAKARYA SPOR 3-0
25-15 25-23 25-10 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 3-0
25-21 25-22 25-22 - -
12.11.2017 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 NUMUNE SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
12.11.2017 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ İDMANOCAĞI 0-3
21-25 20-25 16-25 - -
12.11.2017 13:00 BURSASPOR TV ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSASPOR YÜKSEKOBA 0-3
18-25 19-25 15-25 - -
12.11.2017 15:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 15:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
25-22 17-25 22-25 18-25 -
12.11.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR KAHRAMANKAZAN BLD. 0-3
18-25 21-25 19-25 - -
12.11.2017 15:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-22 21-25 24-26 25-23 11-15
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
25-20 19-25 23-25 17-25 -
19.11.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-18 25-21 25-15 - -
19.11.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA SPOR 3-1
25-18 22-25 28-26 27-25 -
19.11.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE SPOR 3-1
25-22 23-25 25-22 25-21 -
19.11.2017 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-10 25-13 25-11 - -
19.11.2017 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI KARAYOLLARI 1-3
25-17 12-25 21-25 19-25 -
20.11.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
22-25 12-25 27-25 16-25 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2017 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 NUMUNE SPOR İDMANOCAĞI 3-1
25-22 25-13 20-25 25-14 -
26.11.2017 15:00 BURSASPOR TV ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KARAYOLLARI BURSASPOR YÜKSEKOBA 3-0
25-19 25-21 25-23 - -
26.11.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
28-26 16-25 25-21 25-20 -
26.11.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-17 25-14 25-19 - -
26.11.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-15 25-17 25-22 - -
26.11.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR BOLU BLD. 1-3
14-25 16-25 25-19 7-25 -
26.11.2017 15:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-14 25-18 25-16 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2017 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3
13-25 15-25 14-25 - -
03.12.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
10-25 16-25 20-25 - -
03.12.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
18-25 12-25 26-24 14-25 -
03.12.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-19 20-25 25-11 25-17 -
03.12.2017 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA NUMUNE SPOR 3-1
23-25 25-23 25-19 25-10 -
03.12.2017 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI SAKARYA SPOR 3-2
25-12 19-25 25-17 21-25 15-10
04.12.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
21-25 16-25 25-20 25-20 15-9
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2017 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 NUMUNE SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-12 25-18 - -
10.12.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-9 25-18 25-13 - -
10.12.2017 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARAYOLLARI 0-3
21-25 25-27 21-25 - -
10.12.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İDMANOCAĞI 3-1
25-23 22-25 25-15 30-28 -
10.12.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR BURSASPOR YÜKSEKOBA 1-3
29-31 25-22 9-25 13-25 -
10.12.2017 15:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT BOLU BLD. 3-2
24-26 25-20 20-25 28-26 15-5
11.12.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
25-21 23-25 25-17 25-14 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.12.2017 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA SPOR 0-3
20-25 20-25 23-25 - -
17.12.2017 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI NUMUNE SPOR 3-0
25-19 25-15 25-21 - -
17.12.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-17 25-17 25-22 - -
17.12.2017 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
15-25 13-25 25-23 16-25 -
17.12.2017 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
24-26 25-18 25-20 17-25 10-15
17.12.2017 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-12 25-16 22-25 25-21 -
17.12.2017 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
25-20 15-25 14-25 12-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2017 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3
20-25 21-25 25-18 22-25 -
24.12.2017 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İDMANOCAĞI 3-0
25-16 25-6 25-22 - -
24.12.2017 13:00 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NUMUNE SPOR 2-3
24-26 25-19 25-19 17-25 8-15
24.12.2017 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-12 22-25 26-24 25-16 -
24.12.2017 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR KARAYOLLARI 1-3
25-21 16-25 18-25 22-25 -
24.12.2017 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT BURSASPOR YÜKSEKOBA 3-0
25-11 25-23 25-17 - -
25.12.2017 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BOLU BLD. 1-3
18-25 22-25 25-16 21-25 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER İDMANOCAĞI 3-0
25-21 25-14 25-20 - -
06.01.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. BOLU BLD. 0-3
29-31 14-25 19-25 - -
06.01.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BURSASPOR YÜKSEKOBA 3-1
25-22 25-23 22-25 26-24 -
06.01.2018 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
14-25 25-21 18-25 25-17 11-15
06.01.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KARAYOLLARI 0-3
13-25 14-25 26-28 - -
06.01.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR NUMUNE SPOR 0-3
17-25 9-25 14-25 - -
06.01.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-14 25-15 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 NUMUNE SPOR GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-15 23-25 25-21 25-23 -
09.01.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 KARAYOLLARI SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3
19-25 19-25 24-26 - -
09.01.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
10-25 8-25 13-25 - -
09.01.2018 17:00 BOLU (17 TEMMUZ) 17:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-16 25-23 25-18 - -
09.01.2018 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
13-25 17-25 25-19 25-21 21-19
09.01.2018 13:00 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAKARYA SPOR 3-1
22-25 25-23 25-18 25-17 -
09.01.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI KAHRAMANKAZAN BLD. 1-3
13-25 18-25 25-19 22-25 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-23 25-18 - -
13.01.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. BURSASPOR YÜKSEKOBA 2-3
25-21 25-17 23-25 13-25 8-15
13.01.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 3-1
15-25 25-23 25-20 25-17 -
13.01.2018 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İDMANOCAĞI 3-2
25-21 25-21 20-25 19-25 15-9
13.01.2018 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
16-25 25-12 25-15 25-11 -
13.01.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAKARYA SPOR 3-2
23-25 20-25 25-23 25-23 15-13
13.01.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT NUMUNE SPOR 2-3
25-15 23-25 25-15 21-25 14-16
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANKAZAN BLD. 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
16.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 NUMUNE SPOR PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-18 25-18 25-19 - -
16.01.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
19-25 25-19 26-24 25-9 -
16.01.2018 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
25-16 19-25 25-17 25-14 -
16.01.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-23 19-25 25-20 25-20 -
16.01.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3
15-25 13-25 19-25 - -
16.01.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI BOLU BLD. 0-3
16-25 20-25 19-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER NUMUNE SPOR 1-3
25-12 20-25 19-25 18-25 -
20.01.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. KARAYOLLARI 0-3
13-25 12-25 13-25 - -
20.01.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAKARYA SPOR 3-0
25-10 25-23 26-24 - -
20.01.2018 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-10 25-18 25-21 - -
20.01.2018 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. BURSASPOR YÜKSEKOBA 2-3
18-25 25-19 26-24 23-25 11-15
20.01.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-16 25-19 25-20 - -
20.01.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-22 25-19 18-25 21-25 15-13
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3
22-25 10-25 10-25 - -
27.01.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-13 26-24 25-17 - -
27.01.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 NUMUNE SPOR KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
25-16 25-18 20-25 25-16 -
27.01.2018 15:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA İDMANOCAĞI 3-0
25-16 25-20 25-11 - -
27.01.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3
25-27 26-28 10-25 - -
27.01.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
7-25 19-25 10-25 - -
27.01.2018 14:00 SAKARYA (LÜTFÜ YAMAN) 14:00 SAKARYA SPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3
26-28 14-25 26-28 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-17 25-11 25-23 - -
03.02.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. SAKARYA SPOR 1-3
25-27 25-22 15-25 15-25 -
03.02.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-2
25-20 18-25 23-25 26-24 16-14
03.02.2018 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE SPOR 2-3
13-25 25-22 25-11 24-26 10-15
03.02.2018 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 3-2
25-23 25-27 25-23 19-25 15-10
03.02.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-20 22-25 9-25 25-13 15-7
03.02.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-22 25-22 8-25 25-18 -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI İDMANOCAĞI 3-0
25-9 26-24 25-15 - -
10.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BURSASPOR YÜKSEKOBA 0-3
18-25 17-25 10-25 - -
10.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 NUMUNE SPOR BOLU BLD. 0-3
15-25 25-27 19-25 - -
10.02.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-23 25-21 21-25 15-25 8-15
10.02.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KAHRAMANKAZAN BLD. 2-3
25-23 25-18 23-25 23-25 7-15
10.02.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
25-20 25-23 17-25 25-15 -
10.02.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-13 18-25 25-12 25-12 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.02.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
17-25 19-25 13-25 - -
13.02.2018 16:30 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 16:30 KAHRAMANKAZAN BLD. SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
21-25 25-21 21-25 23-25 -
13.02.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-17 20-25 25-22 16-25 16-18
13.02.2018 15:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-7 25-16 - -
13.02.2018 17:00 BOLU (17 TEMMUZ) 17:00 BOLU BLD. SAKARYA SPOR 3-0
25-12 25-20 25-16 - -
13.02.2018 14:00 BURSASPOR TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA KARAYOLLARI 0-3
21-25 17-25 22-25 - -
13.02.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI NUMUNE SPOR 0-3
27-29 20-25 15-25 - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 NUMUNE SPOR BURSASPOR YÜKSEKOBA 3-0
25-20 27-25 25-17 - -
17.02.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-17 25-17 - -
17.02.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
21-25 25-20 25-16 25-16 -
17.02.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
14-25 25-9 14-25 26-24 15-8
17.02.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BLD. 1-3
12-25 17-25 25-21 8-25 -
17.02.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR İDMANOCAĞI 3-0
25-22 25-19 25-14 - -
17.02.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-21 25-14 25-15 - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-11 25-15 25-18 - -
24.02.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE SPOR 0-3
16-25 17-25 20-25 - -
24.02.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 2-3
25-23 25-23 22-25 23-25 10-15
24.02.2018 15:00 BARTIN (AMASRA) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
18-25 10-25 18-25 - -
24.02.2018 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 2-3
26-28 25-22 25-19 16-25 12-15
24.02.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA SAKARYA SPOR 3-0
25-19 25-13 25-17 - -
24.02.2018 14:00 TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-18 25-14 25-12 - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.02.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 NUMUNE SPOR KARAYOLLARI 2-3
23-25 16-25 25-23 25-22 8-15
27.02.2018 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BOLU BLD. 3-1
27-25 15-25 25-11 25-18 -
27.02.2018 17:00 ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
25-21 25-23 22-25 25-16 -
27.02.2018 13:00 ESKIŞEHIR (YENIKENT ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-21 25-21 25-17 - -
27.02.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BURSASPOR YÜKSEKOBA 0-3
17-25 19-25 15-25 - -
27.02.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-21 25-13 - -
27.02.2018 14:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT İDMANOCAĞI 3-0
25-17 25-21 25-10 - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-23 25-16 25-15 - -
03.03.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI SAKARYA SPOR 3-0
25-17 25-20 25-23 - -
03.03.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 NUMUNE SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-21 25-22 25-15 - -
03.03.2018 13:00 BARTIN(ÖMER TEPESI) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
25-18 25-27 25-12 25-19 -
03.03.2018 13:00 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
13-25 25-21 25-23 19-25 15-8
03.03.2018 13:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 13:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 1-3
18-25 15-25 25-13 20-25 -
03.03.2018 13:00 TRABZON (19 MAYIS) 13:00 İDMANOCAĞI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3
25-22 14-25 13-25 20-25 -