Efeler Ligi

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 22 20 2 62 19 58.175 2.175 3.263 1931.00 1661 1.1626 11 5 4 0 2 0
2 ARKAS SPOR 22 15 7 54 27 49.400 2.400 2.000 1915.00 1704 1.1238 10 4 1 3 3 1
3 FENERBAHÇE 22 15 7 52 28 47.785 1.785 1.857 1886.00 1720 1.0965 9 5 1 2 3 2
4 ZİRAAT BANKASI 22 15 7 51 30 46.220 2.220 1.700 1901.00 1732 1.0976 8 5 2 1 4 2
5 İSTANBUL BBSK 22 13 9 47 33 44.235 2.235 1.424 1819.00 1687 1.0782 8 4 1 4 0 5
6 GALATASARAY HDI SİGORTA 22 13 9 45 34 40.635 1.635 1.324 1791.00 1729 1.0359 8 3 2 2 2 5
7 MALİYE PİYANGO 22 11 11 38 38 35.455 1.455 1.000 1748.00 1692 1.0331 7 3 1 2 1 8
8 AFYON BLD. YÜNTAŞ 22 11 11 39 38 32.300 0.300 1.026 1746.00 1706 1.0234 7 3 1 0 6 5
9 JEOPARK KULA BLD. 22 9 13 35 46 26.150 0.150 0.761 1790.00 1854 0.9655 4 3 2 1 6 6
10 İNEGÖL BLD. 22 8 14 32 47 25.050 1.050 0.681 1844.00 1872 0.9850 3 5 0 0 8 6
11 BEŞİKTAŞ 22 2 20 8 61 8.250 2.250 0.131 1229.00 1687 0.7285 1 1 0 0 2 18
12 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 22 0 22 4 66 0.570 0.570 0.061 1195.00 1751 0.6825 0 0 0 0 4 18
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.09.2017 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0
28-26 25-21 25-23 - -
24.09.2017 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
20-25 22-25 25-17 17-25 -
24.09.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALİYE PİYANGO 0-3
11-25 20-25 15-25 - -
24.09.2017 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
21-25 26-24 25-19 25-18 -
24.09.2017 17:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 17:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-11 25-11 - -
24.09.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-17 26-24 25-13 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.10.2017 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ HALKBANK 3-1
12-25 25-22 25-23 25-20 -
01.10.2017 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-21 25-11 25-21 - -
01.10.2017 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 MALİYE PİYANGO ARKAS SPOR 0-3
18-25 23-25 20-25 - -
01.10.2017 15:30 BURSA (İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-21 21-25 25-23 27-25 -
01.10.2017 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK 0-3
18-25 25-27 13-25 - -
01.10.2017 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 0-3
22-25 20-25 23-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.10.2017 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 JEOPARK KULA BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
18-25 25-15 25-23 30-28 -
04.10.2017 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-17 25-17 - -
04.10.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK İNEGÖL BLD. 1-3
17-25 22-25 29-27 23-25 -
04.10.2017 17:30 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 17:30 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE PİYANGO 3-0
25-22 29-27 25-17 - -
04.10.2017 18:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 18:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-2
25-19 18-25 18-25 25-22 15-10
04.10.2017 19:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
25-13 16-25 23-25 24-26 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.10.2017 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-21 25-23 25-17 - -
08.10.2017 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-1
25-19 19-25 25-23 27-25 -
08.10.2017 15:30 BURSA (İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 1-3
24-26 20-25 25-21 19-25 -
08.10.2017 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ JEOPARK KULA BLD. 0-3
18-25 25-27 15-25 - -
08.10.2017 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-1
25-20 25-21 21-25 25-22 -
09.10.2017 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-11 25-10 25-13 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2017 17:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
26-28 25-16 25-22 25-20 -
15.10.2017 13:30 ANKARA (BAŞKENT) 13:30 MALİYE PİYANGO ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 21-25 28-30 - -
15.10.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 24-26 16-25 - -
15.10.2017 15:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-1
25-27 25-21 25-23 25-21 -
15.10.2017 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
21-25 17-25 18-25 - -
15.10.2017 16:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 16:00 FENERBAHÇE HALKBANK 1-3
25-21 21-25 21-25 22-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2017 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-23 25-19 25-16 - -
22.10.2017 15:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 15:30 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 3-2
25-19 25-27 26-24 26-28 15-12
22.10.2017 18:30 TRT Avaz ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-19 25-23 27-29 25-21 -
22.10.2017 15:30 BURSA (İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO 1-3
23-25 23-25 39-37 19-25 -
22.10.2017 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 1-3
13-25 25-22 16-25 14-25 -
22.10.2017 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-12 25-19 25-20 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2017 14:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 14:00 FENERBAHÇE JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-22 25-21 22-25 25-18 -
29.10.2017 14:30 ANKARA (BAŞKENT) 14:30 MALİYE PİYANGO AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
29.10.2017 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1
25-16 25-21 22-25 25-15 -
29.10.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HALKBANK 0-3
16-25 16-25 14-25 - -
29.10.2017 17:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-23 25-13 - -
29.10.2017 15:00 TRT Turk İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 3-0
25-20 25-21 25-23 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2017 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 18-25 19-25 - -
05.11.2017 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-0
25-18 25-21 25-17 - -
05.11.2017 16:00 TRT Avaz BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 1-3
26-28 25-20 18-25 22-25 -
05.11.2017 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 JEOPARK KULA BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-22 25-13 25-18 - -
05.11.2017 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ MALİYE PİYANGO 0-3
15-25 13-25 24-26 - -
05.11.2017 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-21 25-21 25-23 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2017 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 MALİYE PİYANGO İSTANBUL BBSK 1-3
18-25 23-25 25-20 14-25 -
12.11.2017 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-0
25-14 25-19 25-20 - -
12.11.2017 14:00 TRT Spor HD BURSA (İNEGÖL) 14:00 İNEGÖL BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-16 24-26 25-21 25-23 -
12.11.2017 15:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK 2-3
23-25 25-23 15-25 25-18 13-15
12.11.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR JEOPARK KULA BLD. 3-0
29-27 25-17 25-19 - -
15.11.2017 15:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 15:00 FENERBAHÇE TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-15 25-27 25-18 25-20 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2017 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE 3-1
25-22 26-24 22-25 30-28 -
19.11.2017 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 HALKBANK MALİYE PİYANGO 3-0
25-23 26-24 25-20 - -
19.11.2017 12:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 12:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3
12-25 19-25 16-25 - -
19.11.2017 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 0-3
22-25 21-25 15-25 - -
19.11.2017 15:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 15:00 JEOPARK KULA BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
19-25 14-25 22-25 - -
19.11.2017 15:00 TRT Turk İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 2-3
19-25 27-25 29-27 21-25 10-15
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2017 16:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 16:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 3-1
23-25 25-16 32-30 25-22 -
26.11.2017 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BEŞİKTAŞ 3-0
25-10 25-20 25-14 - -
26.11.2017 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 1-3
20-25 25-21 20-25 23-25 -
26.11.2017 19:00 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 MALİYE PİYANGO JEOPARK KULA BLD. 3-2
23-25 21-25 25-19 25-21 16-14
26.11.2017 15:00 TRT Turk BURSA (İNEGÖL) 15:00 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
19-25 23-25 26-28 - -
26.11.2017 15:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 MALİYE PİYANGO TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-14 - -
06.01.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 1-3
14-25 25-27 25-22 19-25 -
06.01.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 ZİRAAT BANKASI JEOPARK KULA BLD. 3-1
21-25 25-21 25-22 25-19 -
07.01.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-19 27-25 - -
07.01.2018 14:00 TRT Spor HD BURSA (İNEGÖL) 14:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 0-3
28-30 23-25 24-26 - -
09.01.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3
19-25 13-25 14-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.01.2018 15:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 15:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 0-3
18-25 16-25 19-25 - -
13.01.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-14 15-25 25-12 25-23 -
13.01.2018 19:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3
22-25 25-20 22-25 25-21 19-21
13.01.2018 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 3-0
25-12 25-12 25-23 - -
13.01.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 1-3
19-25 26-24 24-26 23-25 -
13.01.2018 14:00 TRT Spor HD MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 3-1
21-25 25-21 25-18 25-22 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
20-25 23-25 22-25 - -
20.01.2018 13:00 BURSA (İNEGÖL) 13:00 İNEGÖL BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
20.01.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 0-3
23-25 14-25 16-25 - -
20.01.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE 0-3
17-25 24-26 20-25 - -
20.01.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ JEOPARK KULA BLD. 0-3
28-30 18-25 23-25 - -
21.01.2018 14:00 TRT Avaz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 2-3
30-28 16-25 20-25 25-20 12-15
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.01.2018 17:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-0
25-15 25-20 25-19 - -
23.01.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
13-25 19-25 13-25 - -
23.01.2018 18:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 18:00 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 3-0
25-23 26-24 25-21 - -
23.01.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-20 25-21 - -
24.01.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 1-3
25-16 19-25 18-25 17-25 -
24.01.2018 19:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0
25-20 25-22 25-23 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ARKAS SPOR 3-2
27-25 21-25 25-9 25-27 17-15
27.01.2018 14:00 TRT Avaz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 0-3
22-25 22-25 23-25 - -
27.01.2018 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-0
25-16 25-15 25-15 - -
27.01.2018 15:30 BURSA (İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
19-25 29-31 23-25 - -
27.01.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. 2-3
25-16 25-27 25-18 23-25 9-15
28.01.2018 13:30 İSTANBUL (AKATLAR) 13:30 BEŞİKTAŞ TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-18 25-17 20-25 25-22 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2018 16:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 16:30 MALİYE PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-0
25-21 25-21 25-23 - -
03.02.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
14-25 13-25 13-25 - -
03.02.2018 15:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-21 25-23 25-22 - -
03.02.2018 16:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 16:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-0
25-23 25-21 25-22 - -
04.02.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-0
25-12 25-15 25-19 - -
04.02.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. HALKBANK 0-3
16-25 16-25 21-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.02.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MALİYE PİYANGO 3-0
26-24 25-22 25-16 - -
07.02.2018 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALKBANK TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 25-13 25-14 - -
07.02.2018 18:00 BURSA (İNEGÖL) 18:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
22-25 25-23 25-21 25-22 -
07.02.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
17-25 17-25 25-18 19-25 -
07.02.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-2
23-25 17-25 30-28 25-20 15-6
07.02.2018 18:30 TRT Spor HD MANISA (KULA) 18:30 JEOPARK KULA BLD. FENERBAHÇE 0-3
20-25 18-25 17-25 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2018 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-21 25-18 - -
10.02.2018 16:00 TRT Turk ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3
23-25 25-23 21-25 22-25 -
10.02.2018 17:00 İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-2
20-25 19-25 25-19 26-24 15-11
10.02.2018 15:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 15:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 3-1
22-25 29-27 25-21 25-18 -
10.02.2018 14:00 TRT Avaz İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 ARKAS SPOR HALKBANK 2-3
21-25 25-22 23-25 30-28 15-17
10.02.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK JEOPARK KULA BLD. 1-3
19-25 30-28 16-25 16-25 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.02.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. 1-3
25-27 25-27 25-16 16-25 -
17.02.2018 14:00 TRT Avaz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2
15-25 25-21 20-25 27-25 15-12
17.02.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 14:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK FENERBAHÇE 0-3
15-25 15-25 18-25 - -
17.02.2018 13:00 İSTANBUL (AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3
11-25 14-25 18-25 - -
17.02.2018 17:00 TRT Turk İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK MALİYE PİYANGO 3-0
25-20 25-23 25-16 - -
17.02.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ARKAS SPOR 0-3
22-25 28-30 20-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.02.2018 14:00 TRT Turk ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-21 25-15 - -
20.02.2018 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 MALİYE PİYANGO HALKBANK 2-3
25-14 25-22 27-29 17-25 14-16
20.02.2018 17:00 BURSA (İNEGÖL) 17:00 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-14 25-12 25-16 - -
20.02.2018 18:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 18:00 FENERBAHÇE AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-19 25-14 25-23 - -
20.02.2018 19:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-14 25-9 25-14 - -
20.02.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-19 25-19 22-25 25-22 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2018 14:00 TRT Avaz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1
23-25 25-15 25-23 30-28 -
24.02.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 14:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
23-25 19-25 18-25 - -
24.02.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
21-25 17-25 19-25 - -
24.02.2018 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 3-1
25-20 22-25 25-22 25-18 -
24.02.2018 14:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0
25-22 25-20 25-16 - -
24.02.2018 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. MALİYE PİYANGO 3-2
17-25 19-25 25-20 25-22 15-8
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.03.2018 18:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 18:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ HALKBANK 0-3
16-25 26-28 18-25 - -
04.03.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE PİYANGO ARKAS SPOR 3-0
25-22 25-18 25-23 - -
04.03.2018 16:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 3-2
21-25 26-28 25-23 25-23 15-11
04.03.2018 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-2
16-25 25-20 25-21 14-25 15-7
07.03.2018 16:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0
28-26 25-16 25-21 - -
07.03.2018 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-19 25-14 23-25 25-19 -
07.03.2018 18:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:30 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-0
25-17 25-23 25-22 - -
08.03.2018 19:00 TRT Turk İSTANBUL (METRO ENERJI) 19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
17-25 25-22 25-20 25-19 -
10.03.2018 16:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 16:30 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 2-3
23-25 25-23 25-17 22-25 13-15
10.03.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-1
25-23 23-25 25-17 25-18 -
11.03.2018 16:30 TRT Spor HD İSTANBUL (METRO ENERJI) 16:30 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
25-20 23-25 21-25 22-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2018 14:00 TRT Turk İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 1-3
25-15 23-25 21-25 17-25 -
18.03.2018 16:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 1-3
17-25 23-25 25-19 22-25 -
24.03.2018 16:30 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:30 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-20 25-27 25-13 25-22 -
25.03.2018 16:00 TRT Türk ANKARA (BAŞKENT) 16:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-1
20-25 25-20 25-23 25-19 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.04.2018 16:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR HALKBANK 0-3
26-28 16-25 24-26 - -
03.04.2018 19:00 TRT Türk İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR HALKBANK 3-2
30-28 26-24 19-25 23-25 15-8
07.04.2018 16:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 16:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-2
26-28 22-25 25-22 25-18 15-11
09.04.2018 18:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 18:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-1
25-21 25-21 20-25 25-19 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
31.03.2018 16:30 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-2
25-23 26-28 28-26 21-25 15-8
04.04.2018 19:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 19:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
27-25 25-16 20-25 25-18 -
09.04.2018 15:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-20 25-20 25-16 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2018 14:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3
21-25 16-25 23-25 - -
18.03.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-1
25-21 23-25 25-22 25-17 -
25.03.2018 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ZİRAAT BANKASI AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-18 25-16 25-13 - -
25.03.2018 19:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 19:00 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 0-3
24-26 14-25 19-25 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.03.2018 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 MALİYE PİYANGO ZİRAAT BANKASI 3-1
25-18 25-22 21-25 25-21 -
07.04.2018 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 3-0
25-16 25-16 26-24 - -
14.04.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 1-3
29-31 25-16 18-25 24-26 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.04.2018 16:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE 3-0
25-20 25-20 25-18 - -
04.04.2018 18:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 18:00 FENERBAHÇE AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-10 25-23 25-23 - -
05.04.2018 18:00 İSTANBUL (METRO ENERJI) 18:00 FENERBAHÇE AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 28 14 14 50 49 42.050 1.020 2330 2218 1.0505 8 5 1 0 8 6
2 JEOPARK KULA BLD. 28 13 15 49 52 39.150 0.942 2245 2249 0.9982 8 3 2 2 6 7
3 BEŞİKTAŞ 28 4 24 14 75 14.250 0.187 1632 2159 0.7559 1 3 0 0 2 22
4 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 28 0 28 6 84 0.570 0.071 1552 2239 0.6932 0 0 0 0 6 22
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2018 13:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 13:00 JEOPARK KULA BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 25-13 25-18 - -
03.03.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-19 25-12 25-18 - -
04.03.2018 13:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK İNEGÖL BLD. 0-3
15-25 15-25 15-25 - -
04.03.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 BEŞİKTAŞ JEOPARK KULA BLD. 0-3
18-25 17-25 17-25 - -
05.03.2018 12:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 12:00 BEŞİKTAŞ TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
21-25 25-14 25-22 25-21 -
05.03.2018 14:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 2-3
25-23 22-25 25-23 20-25 9-15
13.03.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK JEOPARK KULA BLD. 0-3
18-25 18-25 15-25 - -
13.03.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 0-3
19-25 19-25 16-25 - -
14.03.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 15:00 İNEGÖL BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
14.03.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 17:00 JEOPARK KULA BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-20 25-17 25-23 - -
15.03.2018 12:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 12:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3
25-17 23-25 22-25 20-25 -
15.03.2018 14:00 AFYONKARAHISAR (ATATÜRK) 14:00 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-20 25-16 25-18 - -