Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 8 4.500 256 227 1.1278 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 257 186 1.3817 2 0 0 1 0 0
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 202 232 0.8707 0 1 0 0 0 2
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3 0 3 1 9 0 0.111 177 247 0.7166 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-12:00
MALİYE PİYANGO-TURGUTLU BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-15 25-13 25-16 - -
14.05.2018-14:00
GALATASARAY-ANKARA ANADOLU VOLEYBOL
ADANA (MENDERES)
3-0
25-19 25-19 25-21 - -
15.05.2018-12:00
TURGUTLU BLD.-GALATASARAY
ADANA (MENDERES)
0-3
22-25 21-25 18-25 - -
15.05.2018-14:00
ANKARA ANADOLU VOLEYBOL-MALİYE PİYANGO
ADANA (MENDERES)
0-3
13-25 13-25 10-25 - -
16.05.2018-12:00
ANKARA ANADOLU VOLEYBOL-TURGUTLU BLD.
ADANA (MENDERES)
1-3
25-22 21-25 16-25 20-25 -
16.05.2018-14:00
MALİYE PİYANGO-GALATASARAY
ADANA (MENDERES)
2-3
25-21 19-25 26-28 25-17 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 144 1.5625 3 0 0 0 0 0
2 MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 209 187 1.1176 2 0 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 7 3 0.429 196 228 0.8596 0 1 0 0 0 2
4 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 173 244 0.7090 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-16:00
FENERBAHÇE-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-23 25-13 25-21 - -
14.05.2018-18:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ADANA (MENDERES)
3-1
17-25 25-19 25-18 25-16 -
15.05.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-14 25-20 25-17 - -
15.05.2018-18:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
ADANA (MENDERES)
0-3
9-25 8-25 17-25 - -
16.05.2018-16:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
0-3
20-25 16-25 25-27 - -
16.05.2018-18:00
FENERBAHÇE-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-16 25-15 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 233 152 1.5329 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6 1.500 237 200 1.1850 1 1 0 0 0 1
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 220 219 1.0046 1 0 0 0 1 1
4 ARHAVİ BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 106 225 0.4711 0 0 0 0 0 3
14.05.2018-12:00
HALKBANK-ARHAVİ BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-11 25-6 25-7 - -
14.05.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
25-20 23-25 25-22 25-14 -
15.05.2018-12:00
ARHAVİ BLD.-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
15-25 9-25 16-25 - -
15.05.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-HALKBANK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
27-29 22-25 15-25 - -
16.05.2018-12:00
İNEGÖL BLD.-ARHAVİ BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-14 25-13 25-15 - -
16.05.2018-14:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-18 25-19 29-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 246 179 1.3743 2 1 0 0 0 0
2 TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 1 7 4 6 1.750 244 218 1.1193 1 1 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 8 2 0.500 244 263 0.9278 0 0 1 0 1 1
4 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 180 254 0.7087 0 0 0 1 0 2
14.05.2018-16:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-22 25-19 26-24 - -
14.05.2018-18:00
TOKAT BLD. PLEVNE-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-16 25-23 25-9 - -
15.05.2018-16:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
15-25 27-25 15-25 18-25 -
15.05.2018-18:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
13-25 13-25 19-25 - -
16.05.2018-16:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(YÜREĞIR)
2-3
18-25 15-25 25-21 25-18 4-15
16.05.2018-18:00
TOFAŞ SPOR-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
20-25 25-22 25-11 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6 MAX 150 78 1.9231 2 0 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 123 119 1.0336 1 0 0 0 0 1
3 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2 0 2 0 6 0 MIN 74 150 0.4933 0 0 0 0 0 2
Sorgun Bld. şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
14.05.2018-12:00
SEYHAN BLD.-SORGUN BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018-14:00
ARKAS SPOR-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-8 25-10 25-12 - -
15.05.2018-12:00
SORGUN BLD.-ARKAS SPOR
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018-14:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-SEYHAN BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
8-25 15-25 21-25 - -
16.05.2018-14:00
SEYHAN BLD.-ARKAS SPOR
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
18-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 102 1.4804 2 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 4 3 0.750 158 150 1.0533 0 1 0 0 0 1
3 ÇORUM BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 120 177 0.6780 0 0 0 0 1 1
İstanbul Avrupa Voleybol şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
14.05.2018-16:00
ÇORUM BLD.-İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018-18:00
TVF SPOR LİSESİ-MELİKGAZİ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-16 26-24 25-16 - -
15.05.2018-16:00
İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018-18:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇORUM BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-1
27-29 25-11 25-17 25-17 -
16.05.2018-12:00
ÇORUM BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
11-25 16-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 248 163 1.5215 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 3 2 1 7 3 6 2.333 238 199 1.1960 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3 0.429 206 239 0.8619 0 1 0 0 0 2
4 BİGADİÇ BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 159 250 0.6360 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-12:00
ZİRAAT BANKASI-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-21 25-12 25-11 - -
14.05.2018-14:00
İSTANBUL BBSK-BİGADİÇ BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-13 25-14 25-12 - -
15.05.2018-12:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
21-25 18-25 23-25 - -
15.05.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-ZİRAAT BANKASI
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
9-25 10-25 12-25 - -
16.05.2018-12:00
BİGADİÇ BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
24-26 25-27 25-22 15-25 -
16.05.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-1
25-17 19-25 25-19 29-27 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 3 8 3.000 287 243 1.1811 1 1 1 0 0 0
2 PAYAS BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 284 289 0.9827 0 1 1 0 1 0
3 TFL ALTEKMA 3 1 2 7 6 5 1.167 284 259 1.0965 1 0 0 2 0 0
4 ÜRGÜP SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 184 248 0.7419 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-16:00
TFL ALTEKMA-PAYAS BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
2-3
25-20 21-25 25-13 21-25 13-15
14.05.2018-18:00
ES SPOR-ÜRGÜP SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-12 25-18 25-21 - -
15.05.2018-16:00
PAYAS BLD.-ES SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
27-25 13-25 25-27 23-25 -
15.05.2018-18:00
ÜRGÜP SPOR-TFL ALTEKMA
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
13-25 19-25 19-25 - -
16.05.2018-16:00
ÜRGÜP SPOR-PAYAS BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
17-25 21-25 25-23 19-25 -
16.05.2018-18:00
TFL ALTEKMA-ES SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
2-3
21-25 22-25 25-22 25-23 11-15
19.05.2018-12:00
PAYAS BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(MENDERES)
1-3
22-25 25-14 24-26 15-25 -
19.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA(MENDERES)
3-0
25-12 25-14 25-15 - -
19.05.2018-16:00
SEYHAN BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(MENDERES)
0-3
23-25 14-25 17-25 - -
19.05.2018-18:00
TOFAŞ SPOR-ES SPOR
ADANA(MENDERES)
3-1
25-22 20-25 30-28 26-24 -
19.05.2018-12:00
GALATASARAY-ARKAS SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
26-24 19-25 19-25 21-25 -
19.05.2018-14:00
HALKBANK-ZİRAAT BANKASI
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-22 25-16 26-24 - -
19.05.2018-16:00
FENERBAHÇE-MALİYE PİYANGO
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-20 21-25 22-25 13-25 -
19.05.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
13-25 25-23 14-25 24-26 -
20.05.2018-11:00
PAYAS BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
26-24 25-17 25-17 - -
20.05.2018-13:00
SEYHAN BLD.-ES SPOR
ADANA (MENDERES)
1-3
15-25 25-22 18-25 32-34 -
20.05.2018-15:00
TOKAT BLD. PLEVNE-MELİKGAZİ BLD.
ADANA (MENDERES)
1-3
25-27 25-22 21-25 28-30 -
20.05.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-TOFAŞ SPOR
ADANA (MENDERES)
1-3
23-25 25-22 21-25 19-25 -
20.05.2018-11:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
15-25 27-25 25-23 25-21 -
20.05.2018-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL BBSK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
12-25 19-25 22-25 - -
20.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
18-25 22-25 17-25 - -
20.05.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-21 26-28 22-25 21-25 -
21.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-FENERBAHÇE
ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR)
3-0
25-13 25-15 25-13 - -
21.05.2018-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR)
0-3
19-25 22-25 22-25 - -
21.05.2018-11:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
ADANA(MENDERES)
3-1
25-18 25-20 23-25 25-22 -
21.05.2018-14:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
ADANA(MENDERES)
1-3
13-25 14-25 27-25 16-25 -
21.05.2018-10:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SEYHAN BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
23-25 25-11 25-22 25-16 -
21.05.2018-12:00
PAYAS BLD.-ES SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
19-25 16-25 17-25 - -
21.05.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-13 24-26 23-25 16-25 -
21.05.2018-16:00
MELİKGAZİ BLD.-TOFAŞ SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
3-2
25-22 25-23 17-25 18-25 15-13
18.05.2018-12:00
GALATASARAY-PAYAS BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-12 25-19 25-22 - -
18.05.2018-14:00
ARKAS SPOR-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA (MENDERES)
3-0
25-19 25-20 25-22 - -
18.05.2018-16:00
HALKBANK-MELİKGAZİ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-16 26-24 25-12 - -
18.05.2018-18:00
ZİRAAT BANKASI-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-5 25-13 25-7 - -
18.05.2018-12:00
TURGUTLU BLD.-ÜRGÜP SPOR
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-1
25-22 17-25 26-24 25-23 -
18.05.2018-14:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
1-3
14-25 25-19 16-25 18-25 -
18.05.2018-18:00
PEMA KOLEJİ-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-20 29-27 25-19 - -
18.05.2018-14:00
ÇORUM BLD.-ANKARA ANADOLU VOLEYBOL
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-22 25-19 25-15 - -
18.05.2018-16:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BİGADİÇ BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-1
25-17 22-25 25-21 25-19 -
18.05.2018-18:00
TFL ALTEKMA-ARHAVİ BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-11 25-21 25-9 - -
18.05.2018-12:00
FENERBAHÇE-SEYHAN BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-16 25-18 30-28 - -
18.05.2018-14:00
TVF SPOR LİSESİ-MALİYE PİYANGO
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
16-25 19-25 15-25 - -
18.05.2018-16:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
23-25 15-25 14-25 - -
18.05.2018-18:00
ES SPOR-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
19-25 25-22 17-25 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 8 4.500 256 227 1.1278 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 257 186 1.3817 2 0 0 1 0 0
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 202 232 0.8707 0 1 0 0 0 2
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 3 0 3 1 9 0 0.111 177 247 0.7166 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-12:00
MALİYE PİYANGO-TURGUTLU BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-15 25-13 25-16 - -
14.05.2018-14:00
GALATASARAY-ANKARA ANADOLU VOLEYBOL
ADANA (MENDERES)
3-0
25-19 25-19 25-21 - -
15.05.2018-12:00
TURGUTLU BLD.-GALATASARAY
ADANA (MENDERES)
0-3
22-25 21-25 18-25 - -
15.05.2018-14:00
ANKARA ANADOLU VOLEYBOL-MALİYE PİYANGO
ADANA (MENDERES)
0-3
13-25 13-25 10-25 - -
16.05.2018-12:00
ANKARA ANADOLU VOLEYBOL-TURGUTLU BLD.
ADANA (MENDERES)
1-3
25-22 21-25 16-25 20-25 -
16.05.2018-14:00
MALİYE PİYANGO-GALATASARAY
ADANA (MENDERES)
2-3
25-21 19-25 26-28 25-17 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 144 1.5625 3 0 0 0 0 0
2 MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 209 187 1.1176 2 0 0 0 0 1
3 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 1 2 3 7 3 0.429 196 228 0.8596 0 1 0 0 0 2
4 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 173 244 0.7090 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-16:00
FENERBAHÇE-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-23 25-13 25-21 - -
14.05.2018-18:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ADANA (MENDERES)
3-1
17-25 25-19 25-18 25-16 -
15.05.2018-16:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-14 25-20 25-17 - -
15.05.2018-18:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
ADANA (MENDERES)
0-3
9-25 8-25 17-25 - -
16.05.2018-16:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
0-3
20-25 16-25 25-27 - -
16.05.2018-18:00
FENERBAHÇE-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-16 25-15 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 233 152 1.5329 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6 1.500 237 200 1.1850 1 1 0 0 0 1
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 220 219 1.0046 1 0 0 0 1 1
4 ARHAVİ BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 106 225 0.4711 0 0 0 0 0 3
14.05.2018-12:00
HALKBANK-ARHAVİ BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-11 25-6 25-7 - -
14.05.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-İNEGÖL BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
25-20 23-25 25-22 25-14 -
15.05.2018-12:00
ARHAVİ BLD.-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
15-25 9-25 16-25 - -
15.05.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-HALKBANK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
27-29 22-25 15-25 - -
16.05.2018-12:00
İNEGÖL BLD.-ARHAVİ BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-14 25-13 25-15 - -
16.05.2018-14:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-18 25-19 29-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 246 179 1.3743 2 1 0 0 0 0
2 TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 1 7 4 6 1.750 244 218 1.1193 1 1 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 8 2 0.500 244 263 0.9278 0 0 1 0 1 1
4 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 180 254 0.7087 0 0 0 1 0 2
14.05.2018-16:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-22 25-19 26-24 - -
14.05.2018-18:00
TOKAT BLD. PLEVNE-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-16 25-23 25-9 - -
15.05.2018-16:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
15-25 27-25 15-25 18-25 -
15.05.2018-18:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
13-25 13-25 19-25 - -
16.05.2018-16:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(YÜREĞIR)
2-3
18-25 15-25 25-21 25-18 4-15
16.05.2018-18:00
TOFAŞ SPOR-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
20-25 25-22 25-11 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 0 6 MAX 150 78 1.9231 2 0 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 123 119 1.0336 1 0 0 0 0 1
3 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2 0 2 0 6 0 MIN 74 150 0.4933 0 0 0 0 0 2
Sorgun Bld. şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
14.05.2018-12:00
SEYHAN BLD.-SORGUN BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018-14:00
ARKAS SPOR-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-8 25-10 25-12 - -
15.05.2018-12:00
SORGUN BLD.-ARKAS SPOR
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018-14:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-SEYHAN BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
8-25 15-25 21-25 - -
16.05.2018-14:00
SEYHAN BLD.-ARKAS SPOR
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
18-25 14-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 102 1.4804 2 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 2 1 1 3 4 3 0.750 158 150 1.0533 0 1 0 0 0 1
3 ÇORUM BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 120 177 0.6780 0 0 0 0 1 1
İstanbul Avrupa Voleybol şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
14.05.2018-16:00
ÇORUM BLD.-İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.05.2018-18:00
TVF SPOR LİSESİ-MELİKGAZİ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-16 26-24 25-16 - -
15.05.2018-16:00
İSTANBUL AVRUPA VOLEYBOL-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.05.2018-18:00
MELİKGAZİ BLD.-ÇORUM BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-1
27-29 25-11 25-17 25-17 -
16.05.2018-12:00
ÇORUM BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
11-25 16-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 248 163 1.5215 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 3 2 1 7 3 6 2.333 238 199 1.1960 2 0 0 0 1 0
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 7 3 0.429 206 239 0.8619 0 1 0 0 0 2
4 BİGADİÇ BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 159 250 0.6360 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-12:00
ZİRAAT BANKASI-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-21 25-12 25-11 - -
14.05.2018-14:00
İSTANBUL BBSK-BİGADİÇ BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-13 25-14 25-12 - -
15.05.2018-12:00
PEMA KOLEJİ-İSTANBUL BBSK
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
21-25 18-25 23-25 - -
15.05.2018-14:00
BİGADİÇ BLD.-ZİRAAT BANKASI
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
9-25 10-25 12-25 - -
16.05.2018-12:00
BİGADİÇ BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
24-26 25-27 25-22 15-25 -
16.05.2018-14:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-1
25-17 19-25 25-19 29-27 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 3 8 3.000 287 243 1.1811 1 1 1 0 0 0
2 PAYAS BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 284 289 0.9827 0 1 1 0 1 0
3 TFL ALTEKMA 3 1 2 7 6 5 1.167 284 259 1.0965 1 0 0 2 0 0
4 ÜRGÜP SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 184 248 0.7419 0 0 0 0 1 2
14.05.2018-16:00
TFL ALTEKMA-PAYAS BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
2-3
25-20 21-25 25-13 21-25 13-15
14.05.2018-18:00
ES SPOR-ÜRGÜP SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-12 25-18 25-21 - -
15.05.2018-16:00
PAYAS BLD.-ES SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
27-25 13-25 25-27 23-25 -
15.05.2018-18:00
ÜRGÜP SPOR-TFL ALTEKMA
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
13-25 19-25 19-25 - -
16.05.2018-16:00
ÜRGÜP SPOR-PAYAS BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
17-25 21-25 25-23 19-25 -
16.05.2018-18:00
TFL ALTEKMA-ES SPOR
ADANA(NIHAT GEVEN)
2-3
21-25 22-25 25-22 25-23 11-15
19.05.2018-12:00
PAYAS BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
ADANA(MENDERES)
1-3
22-25 25-14 24-26 15-25 -
19.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA(MENDERES)
3-0
25-12 25-14 25-15 - -
19.05.2018-16:00
SEYHAN BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(MENDERES)
0-3
23-25 14-25 17-25 - -
19.05.2018-18:00
TOFAŞ SPOR-ES SPOR
ADANA(MENDERES)
3-1
25-22 20-25 30-28 26-24 -
19.05.2018-12:00
GALATASARAY-ARKAS SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
26-24 19-25 19-25 21-25 -
19.05.2018-14:00
HALKBANK-ZİRAAT BANKASI
ADANA(YÜREĞIR)
3-0
25-22 25-16 26-24 - -
19.05.2018-16:00
FENERBAHÇE-MALİYE PİYANGO
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-20 21-25 22-25 13-25 -
19.05.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
13-25 25-23 14-25 24-26 -
20.05.2018-11:00
PAYAS BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
26-24 25-17 25-17 - -
20.05.2018-13:00
SEYHAN BLD.-ES SPOR
ADANA (MENDERES)
1-3
15-25 25-22 18-25 32-34 -
20.05.2018-15:00
TOKAT BLD. PLEVNE-MELİKGAZİ BLD.
ADANA (MENDERES)
1-3
25-27 25-22 21-25 28-30 -
20.05.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-TOFAŞ SPOR
ADANA (MENDERES)
1-3
23-25 25-22 21-25 19-25 -
20.05.2018-11:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
15-25 27-25 25-23 25-21 -
20.05.2018-13:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL BBSK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
12-25 19-25 22-25 - -
20.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
18-25 22-25 17-25 - -
20.05.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BEŞİKTAŞ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-21 26-28 22-25 21-25 -
21.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-FENERBAHÇE
ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR)
3-0
25-13 25-15 25-13 - -
21.05.2018-13:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
ADANA (ÜNIV. LÜTFULLAH AKSUNGUR)
0-3
19-25 22-25 22-25 - -
21.05.2018-11:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
ADANA(MENDERES)
3-1
25-18 25-20 23-25 25-22 -
21.05.2018-14:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
ADANA(MENDERES)
1-3
13-25 14-25 27-25 16-25 -
21.05.2018-10:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SEYHAN BLD.
ADANA(YÜREĞIR)
3-1
23-25 25-11 25-22 25-16 -
21.05.2018-12:00
PAYAS BLD.-ES SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
0-3
19-25 16-25 17-25 - -
21.05.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-TVF SPOR LİSESİ
ADANA(YÜREĞIR)
1-3
25-13 24-26 23-25 16-25 -
21.05.2018-16:00
MELİKGAZİ BLD.-TOFAŞ SPOR
ADANA(YÜREĞIR)
3-2
25-22 25-23 17-25 18-25 15-13
19.05.2018-12:00
ÜRGÜP SPOR-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-22 25-20 25-18 - -
19.05.2018-18:00
BİGADİÇ BLD.-ARHAVİ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
24-26 22-25 24-26 - -
19.05.2018-12:00
TURGUTLU BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
25-22 24-26 25-27 15-25 -
19.05.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-17 25-14 26-24 - -
19.05.2018-16:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ÇORUM BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
15-25 20-25 21-25 - -
19.05.2018-18:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-TFL ALTEKMA
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
14-25 16-25 17-25 - -
20.05.2018-15:00
ÜRGÜP SPOR-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-12 25-18 25-13 - -
20.05.2018-17:00
ANKARA ANADOLU VOLEYBOL-ARHAVİ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-23 25-21 25-23 - -
20.05.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
23-25 6-25 2-25 - -
20.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
1-3
23-25 21-25 25-20 16-25 -
20.05.2018-15:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
18-25 16-25 10-25 - -
20.05.2018-17:00
ÇORUM BLD.-TFL ALTEKMA
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
23-25 23-25 18-25 - -
21.05.2018-10:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-BİGADİÇ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-21 25-21 28-26 - -
21.05.2018-12:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-ARHAVİ BLD.
ADANA(ASIM SAVAŞ)
0-3
22-25 17-25 15-25 - -
21.05.2018-14:00
ÜRGÜP SPOR-ANKARA ANADOLU VOLEYBOL
ADANA(ASIM SAVAŞ)
3-0
25-16 25-18 25-17 - -
21.05.2018-10:00
TURGUTLU BLD.-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-2
20-25 25-18 25-19 12-25 15-11
21.05.2018-12:00
PEMA KOLEJİ-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ADANA(NIHAT GEVEN)
3-0
25-14 25-23 25-20 - -
21.05.2018-14:00
İNEGÖL BLD.-TFL ALTEKMA
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
20-25 15-25 19-25 - -
21.05.2018-16:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
ADANA(NIHAT GEVEN)
0-3
21-25 18-25 18-25 - -