Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 244 174 1.4023 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 223 195 1.1436 1 1 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 202 215 0.9395 1 0 0 0 1 1
4 ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 164 249 0.6586 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-18 24-26 25-12 -
14.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
19-25 25-16 25-17 25-16 -
15.06.2018-11:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
15.06.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
21-25 16-25 16-25 - -
16.06.2018-11:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-16 25-17 - -
16.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
17-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 239 189 1.2646 2 0 0 0 1 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 211 176 1.1989 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 231 205 1.1268 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
21-25 23-25 25-21 20-25 -
14.06.2018-17:00
HALKBANK-KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-12 25-13 25-16 - -
15.06.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
15.06.2018-17:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 6-25 17-25 - -
16.06.2018-15:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 14-25 14-25 - -
16.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-23 25-16 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8 4.500 254 201 1.2637 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 253 179 1.4134 2 0 0 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 157 203 0.7734 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
OKYANUS KOLEJİ-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-17 25-16 25-12 - -
14.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-6 25-16 - -
15.06.2018-11:00
ARHAVİ BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
15.06.2018-13:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 19-25 23-25 - -
16.06.2018-11:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
9-25 23-25 21-25 - -
16.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
25-22 19-25 20-25 25-23 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEMA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 110 1.3727 2 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 3 3 3 1.000 130 127 1.0236 1 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKADEMİ 2 0 2 0 6 0 MIN 106 150 0.7067 0 0 0 0 0 2
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-MERSİN TARSUS AKADEMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-15:00
MERSİN TARSUS AKADEMİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 18-25 22-25 - -
16.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 3 2 1 6 4 6 1.500 237 202 1.1733 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 204 252 0.8095 0 0 1 0 0 2
4 BURSA BOSCH 3 0 3 3 9 1 0.333 214 278 0.7698 0 0 0 1 1 1
14.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 23-25 25-15 25-14 -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
15.06.2018-11:00
BURSA BOSCH-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
15.06.2018-13:00
TURGUTLU BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
14-25 21-25 21-25 - -
16.06.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
19-25 25-20 25-17 19-25 17-15
16.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
22-25 19-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3 1.333 149 133 1.1203 1 0 0 0 1 0
2 FETHİYE BLD. 2 1 1 4 4 3 1.000 184 160 1.1500 0 1 0 0 1 0
3 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 122 162 0.7531 0 1 0 0 0 1
Altınyurt müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 14-25 25-22 16-25 -
14.06.2018-17:00
ALTINYURT-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
15-25 11-25 10-25 - -
16.06.2018-15:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
11-25 25-20 25-23 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 101 1.4851 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 152 1.0132 0 1 0 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 2 0 2 1 6 0 0.167 125 176 0.7102 0 0 0 0 1 1
Siirt İktisat Spor müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
TOFAŞ SPOR-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-14 26-28 25-22 25-13 -
14.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-SİİRT İKTİSAT SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
KIBRISGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
13-25 15-25 20-25 - -
16.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
19-25 11-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 155 109 1.4220 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 134 147 0.9116 1 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 118 151 0.7815 0 0 0 0 0 2
Denizli Tavas Bld. müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 30-28 25-17 - -
14.06.2018-17:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
21-25 22-25 24-26 - -
18.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
23-25 25-15 26-24 25-20 -
18.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-22 25-16 25-16 - -
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
23-25 19-25 25-23 22-25 -
18.06.2018-11:00
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
18.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
18-25 23-25 15-25 - -
18.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 25-23 22-25 18-25 -
18.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-10 25-14 25-10 - -
18.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-20 -
19.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
11-25 17-25 18-25 - -
19.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-20 25-22 16-25 26-24 -
19.06.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
18-25 25-21 25-16 21-25 7-15
19.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-19 25-12 - -
19.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
19.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
22-25 25-19 25-18 24-26 15-4
19.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 27-25 18-25 24-26 -
19.06.2018-13:00
ÇORUM BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
10-25 21-25 19-25 - -
20.06.2018-11:00
ÇORUM BLD.-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
17-25 25-20 14-25 23-25 -
20.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 25-13 20-25 25-17 -
20.06.2018-15:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 24-26 26-24 22-25 -
20.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-18 25-20 20-25 21-25 13-15
20.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-19 25-19 - -
20.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-14 21-25 25-18 17-25 13-15
20.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-18 25-22 - -
20.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-11 25-23 - -
21.06.2018-10:00
ÇORUM BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
16-25 25-27 13-25 - -
21.06.2018-12:00
FETHİYE BLD.-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
11-25 13-25 20-25 - -
21.06.2018-14:00
GALATASARAY-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-2
25-27 25-16 13-25 25-22 15-10
21.06.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
23-25 25-20 25-17 25-19 -
21.06.2018-10:00
İSTANBUL BBSK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
27-25 27-29 22-25 25-16 15-11
21.06.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-15 25-23 25-12 - -
21.06.2018-16:00
HALKBANK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
28-26 24-26 21-25 25-22 19-17
21.06.2018-12:00
OKYANUS KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
25-22 25-17 22-25 23-25 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 244 174 1.4023 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 223 195 1.1436 1 1 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 202 215 0.9395 1 0 0 0 1 1
4 ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 164 249 0.6586 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-18 24-26 25-12 -
14.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
19-25 25-16 25-17 25-16 -
15.06.2018-11:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
15.06.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
21-25 16-25 16-25 - -
16.06.2018-11:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-16 25-17 - -
16.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
17-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 239 189 1.2646 2 0 0 0 1 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 211 176 1.1989 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 231 205 1.1268 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
21-25 23-25 25-21 20-25 -
14.06.2018-17:00
HALKBANK-KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-12 25-13 25-16 - -
15.06.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
15.06.2018-17:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 6-25 17-25 - -
16.06.2018-15:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 14-25 14-25 - -
16.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-23 25-16 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8 4.500 254 201 1.2637 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 253 179 1.4134 2 0 0 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 157 203 0.7734 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
OKYANUS KOLEJİ-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-17 25-16 25-12 - -
14.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-6 25-16 - -
15.06.2018-11:00
ARHAVİ BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
15.06.2018-13:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 19-25 23-25 - -
16.06.2018-11:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
9-25 23-25 21-25 - -
16.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
25-22 19-25 20-25 25-23 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEMA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 110 1.3727 2 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 3 3 3 1.000 130 127 1.0236 1 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKADEMİ 2 0 2 0 6 0 MIN 106 150 0.7067 0 0 0 0 0 2
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-MERSİN TARSUS AKADEMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-15:00
MERSİN TARSUS AKADEMİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 18-25 22-25 - -
16.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 3 2 1 6 4 6 1.500 237 202 1.1733 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 204 252 0.8095 0 0 1 0 0 2
4 BURSA BOSCH 3 0 3 3 9 1 0.333 214 278 0.7698 0 0 0 1 1 1
14.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 23-25 25-15 25-14 -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
15.06.2018-11:00
BURSA BOSCH-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
15.06.2018-13:00
TURGUTLU BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
14-25 21-25 21-25 - -
16.06.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
19-25 25-20 25-17 19-25 17-15
16.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
22-25 19-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3 1.333 149 133 1.1203 1 0 0 0 1 0
2 FETHİYE BLD. 2 1 1 4 4 3 1.000 184 160 1.1500 0 1 0 0 1 0
3 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 122 162 0.7531 0 1 0 0 0 1
Altınyurt müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 14-25 25-22 16-25 -
14.06.2018-17:00
ALTINYURT-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
15-25 11-25 10-25 - -
16.06.2018-15:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
11-25 25-20 25-23 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 101 1.4851 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 152 1.0132 0 1 0 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 2 0 2 1 6 0 0.167 125 176 0.7102 0 0 0 0 1 1
Siirt İktisat Spor müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
TOFAŞ SPOR-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-14 26-28 25-22 25-13 -
14.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-SİİRT İKTİSAT SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
KIBRISGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
13-25 15-25 20-25 - -
16.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
19-25 11-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 155 109 1.4220 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 134 147 0.9116 1 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 118 151 0.7815 0 0 0 0 0 2
Denizli Tavas Bld. müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 30-28 25-17 - -
14.06.2018-17:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
21-25 22-25 24-26 - -
18.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
23-25 25-15 26-24 25-20 -
18.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-22 25-16 25-16 - -
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
23-25 19-25 25-23 22-25 -
18.06.2018-11:00
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
18.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
18-25 23-25 15-25 - -
18.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 25-23 22-25 18-25 -
18.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-10 25-14 25-10 - -
18.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-20 -
19.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
11-25 17-25 18-25 - -
19.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-20 25-22 16-25 26-24 -
19.06.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
18-25 25-21 25-16 21-25 7-15
19.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-19 25-12 - -
19.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
19.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
22-25 25-19 25-18 24-26 15-4
19.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 27-25 18-25 24-26 -
19.06.2018-13:00
ÇORUM BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
10-25 21-25 19-25 - -
20.06.2018-11:00
ÇORUM BLD.-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
17-25 25-20 14-25 23-25 -
20.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 25-13 20-25 25-17 -
20.06.2018-15:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 24-26 26-24 22-25 -
20.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-18 25-20 20-25 21-25 13-15
20.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-19 25-19 - -
20.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-14 21-25 25-18 17-25 13-15
20.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-18 25-22 - -
20.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-11 25-23 - -
21.06.2018-10:00
ÇORUM BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
16-25 25-27 13-25 - -
21.06.2018-12:00
FETHİYE BLD.-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
11-25 13-25 20-25 - -
21.06.2018-14:00
GALATASARAY-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-2
25-27 25-16 13-25 25-22 15-10
21.06.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
23-25 25-20 25-17 25-19 -
21.06.2018-10:00
İSTANBUL BBSK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
27-25 27-29 22-25 25-16 15-11
21.06.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-15 25-23 25-12 - -
21.06.2018-16:00
HALKBANK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
28-26 24-26 21-25 25-22 19-17
21.06.2018-12:00
OKYANUS KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
25-22 25-17 22-25 23-25 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 244 174 1.4023 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 223 195 1.1436 1 1 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 202 215 0.9395 1 0 0 0 1 1
4 ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 164 249 0.6586 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-18 24-26 25-12 -
14.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
19-25 25-16 25-17 25-16 -
15.06.2018-11:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
15.06.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
21-25 16-25 16-25 - -
16.06.2018-11:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-16 25-17 - -
16.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
17-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 239 189 1.2646 2 0 0 0 1 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 211 176 1.1989 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 231 205 1.1268 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
21-25 23-25 25-21 20-25 -
14.06.2018-17:00
HALKBANK-KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-12 25-13 25-16 - -
15.06.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
15.06.2018-17:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 6-25 17-25 - -
16.06.2018-15:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 14-25 14-25 - -
16.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-23 25-16 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8 4.500 254 201 1.2637 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 253 179 1.4134 2 0 0 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 157 203 0.7734 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
OKYANUS KOLEJİ-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-17 25-16 25-12 - -
14.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-6 25-16 - -
15.06.2018-11:00
ARHAVİ BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
15.06.2018-13:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 19-25 23-25 - -
16.06.2018-11:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
9-25 23-25 21-25 - -
16.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
25-22 19-25 20-25 25-23 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEMA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 110 1.3727 2 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 3 3 3 1.000 130 127 1.0236 1 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKADEMİ 2 0 2 0 6 0 MIN 106 150 0.7067 0 0 0 0 0 2
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-MERSİN TARSUS AKADEMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-15:00
MERSİN TARSUS AKADEMİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 18-25 22-25 - -
16.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 3 2 1 6 4 6 1.500 237 202 1.1733 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 204 252 0.8095 0 0 1 0 0 2
4 BURSA BOSCH 3 0 3 3 9 1 0.333 214 278 0.7698 0 0 0 1 1 1
14.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 23-25 25-15 25-14 -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
15.06.2018-11:00
BURSA BOSCH-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
15.06.2018-13:00
TURGUTLU BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
14-25 21-25 21-25 - -
16.06.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
19-25 25-20 25-17 19-25 17-15
16.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
22-25 19-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3 1.333 149 133 1.1203 1 0 0 0 1 0
2 FETHİYE BLD. 2 1 1 4 4 3 1.000 184 160 1.1500 0 1 0 0 1 0
3 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 122 162 0.7531 0 1 0 0 0 1
Altınyurt müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 14-25 25-22 16-25 -
14.06.2018-17:00
ALTINYURT-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
15-25 11-25 10-25 - -
16.06.2018-15:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
11-25 25-20 25-23 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 101 1.4851 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 152 1.0132 0 1 0 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 2 0 2 1 6 0 0.167 125 176 0.7102 0 0 0 0 1 1
Siirt İktisat Spor müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
TOFAŞ SPOR-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-14 26-28 25-22 25-13 -
14.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-SİİRT İKTİSAT SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
KIBRISGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
13-25 15-25 20-25 - -
16.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
19-25 11-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 155 109 1.4220 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 134 147 0.9116 1 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 118 151 0.7815 0 0 0 0 0 2
Denizli Tavas Bld. müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 30-28 25-17 - -
14.06.2018-17:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
21-25 22-25 24-26 - -
18.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
23-25 25-15 26-24 25-20 -
18.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-22 25-16 25-16 - -
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
23-25 19-25 25-23 22-25 -
18.06.2018-11:00
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
18.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
18-25 23-25 15-25 - -
18.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 25-23 22-25 18-25 -
18.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-10 25-14 25-10 - -
18.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-20 -
19.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
11-25 17-25 18-25 - -
19.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-20 25-22 16-25 26-24 -
19.06.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
18-25 25-21 25-16 21-25 7-15
19.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-19 25-12 - -
19.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
19.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
22-25 25-19 25-18 24-26 15-4
19.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 27-25 18-25 24-26 -
19.06.2018-13:00
ÇORUM BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
10-25 21-25 19-25 - -
20.06.2018-11:00
ÇORUM BLD.-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
17-25 25-20 14-25 23-25 -
20.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 25-13 20-25 25-17 -
20.06.2018-15:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 24-26 26-24 22-25 -
20.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-18 25-20 20-25 21-25 13-15
20.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-19 25-19 - -
20.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-14 21-25 25-18 17-25 13-15
20.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-18 25-22 - -
20.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-11 25-23 - -
21.06.2018-10:00
ÇORUM BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
16-25 25-27 13-25 - -
21.06.2018-12:00
FETHİYE BLD.-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
11-25 13-25 20-25 - -
21.06.2018-14:00
GALATASARAY-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-2
25-27 25-16 13-25 25-22 15-10
21.06.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
23-25 25-20 25-17 25-19 -
21.06.2018-10:00
İSTANBUL BBSK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
27-25 27-29 22-25 25-16 15-11
21.06.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-15 25-23 25-12 - -
21.06.2018-16:00
HALKBANK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
28-26 24-26 21-25 25-22 19-17
21.06.2018-12:00
OKYANUS KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
25-22 25-17 22-25 23-25 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 244 174 1.4023 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 223 195 1.1436 1 1 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 202 215 0.9395 1 0 0 0 1 1
4 ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 164 249 0.6586 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-18 24-26 25-12 -
14.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
19-25 25-16 25-17 25-16 -
15.06.2018-11:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
15.06.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
21-25 16-25 16-25 - -
16.06.2018-11:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-16 25-17 - -
16.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
17-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 239 189 1.2646 2 0 0 0 1 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 211 176 1.1989 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 231 205 1.1268 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
21-25 23-25 25-21 20-25 -
14.06.2018-17:00
HALKBANK-KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-12 25-13 25-16 - -
15.06.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
15.06.2018-17:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 6-25 17-25 - -
16.06.2018-15:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 14-25 14-25 - -
16.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-23 25-16 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8 4.500 254 201 1.2637 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 253 179 1.4134 2 0 0 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 157 203 0.7734 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
OKYANUS KOLEJİ-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-17 25-16 25-12 - -
14.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-6 25-16 - -
15.06.2018-11:00
ARHAVİ BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
15.06.2018-13:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 19-25 23-25 - -
16.06.2018-11:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
9-25 23-25 21-25 - -
16.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
25-22 19-25 20-25 25-23 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEMA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 110 1.3727 2 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 3 3 3 1.000 130 127 1.0236 1 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKADEMİ 2 0 2 0 6 0 MIN 106 150 0.7067 0 0 0 0 0 2
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-MERSİN TARSUS AKADEMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-15:00
MERSİN TARSUS AKADEMİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 18-25 22-25 - -
16.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 3 2 1 6 4 6 1.500 237 202 1.1733 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 204 252 0.8095 0 0 1 0 0 2
4 BURSA BOSCH 3 0 3 3 9 1 0.333 214 278 0.7698 0 0 0 1 1 1
14.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 23-25 25-15 25-14 -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
15.06.2018-11:00
BURSA BOSCH-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
15.06.2018-13:00
TURGUTLU BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
14-25 21-25 21-25 - -
16.06.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
19-25 25-20 25-17 19-25 17-15
16.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
22-25 19-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3 1.333 149 133 1.1203 1 0 0 0 1 0
2 FETHİYE BLD. 2 1 1 4 4 3 1.000 184 160 1.1500 0 1 0 0 1 0
3 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 122 162 0.7531 0 1 0 0 0 1
Altınyurt müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 14-25 25-22 16-25 -
14.06.2018-17:00
ALTINYURT-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
15-25 11-25 10-25 - -
16.06.2018-15:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
11-25 25-20 25-23 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 101 1.4851 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 152 1.0132 0 1 0 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 2 0 2 1 6 0 0.167 125 176 0.7102 0 0 0 0 1 1
Siirt İktisat Spor müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
TOFAŞ SPOR-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-14 26-28 25-22 25-13 -
14.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-SİİRT İKTİSAT SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
KIBRISGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
13-25 15-25 20-25 - -
16.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
19-25 11-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 155 109 1.4220 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 134 147 0.9116 1 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 118 151 0.7815 0 0 0 0 0 2
Denizli Tavas Bld. müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 30-28 25-17 - -
14.06.2018-17:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
21-25 22-25 24-26 - -
18.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
23-25 25-15 26-24 25-20 -
18.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-22 25-16 25-16 - -
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
23-25 19-25 25-23 22-25 -
18.06.2018-11:00
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
18.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
18-25 23-25 15-25 - -
18.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 25-23 22-25 18-25 -
18.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-10 25-14 25-10 - -
18.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-20 -
19.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
11-25 17-25 18-25 - -
19.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-20 25-22 16-25 26-24 -
19.06.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
18-25 25-21 25-16 21-25 7-15
19.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-19 25-12 - -
19.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 17-25 20-25 - -
19.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
22-25 25-19 25-18 24-26 15-4
19.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 27-25 18-25 24-26 -
19.06.2018-13:00
ÇORUM BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
10-25 21-25 19-25 - -
20.06.2018-11:00
ÇORUM BLD.-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
17-25 25-20 14-25 23-25 -
20.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 25-13 20-25 25-17 -
20.06.2018-15:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 24-26 26-24 22-25 -
20.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-18 25-20 20-25 21-25 13-15
20.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-19 25-19 - -
20.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-14 21-25 25-18 17-25 13-15
20.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-18 25-22 - -
20.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-11 25-23 - -
21.06.2018-10:00
ÇORUM BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
16-25 25-27 13-25 - -
21.06.2018-12:00
FETHİYE BLD.-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
11-25 13-25 20-25 - -
21.06.2018-14:00
GALATASARAY-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-2
25-27 25-16 13-25 25-22 15-10
21.06.2018-16:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
23-25 25-20 25-17 25-19 -
21.06.2018-10:00
İSTANBUL BBSK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
27-25 27-29 22-25 25-16 15-11
21.06.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-15 25-23 25-12 - -
21.06.2018-16:00
HALKBANK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-2
28-26 24-26 21-25 25-22 19-17
21.06.2018-12:00
OKYANUS KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
25-22 25-17 22-25 23-25 15-13
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9 9.000 244 174 1.4023 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 223 195 1.1436 1 1 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 202 215 0.9395 1 0 0 0 1 1
4 ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 164 249 0.6586 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-18 24-26 25-12 -
14.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
19-25 25-16 25-17 25-16 -
15.06.2018-11:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
15.06.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
21-25 16-25 16-25 - -
16.06.2018-11:00
MELİKGAZİ BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-16 25-17 - -
16.06.2018-13:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
17-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 239 189 1.2646 2 0 0 0 1 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 211 176 1.1989 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 231 205 1.1268 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
21-25 23-25 25-21 20-25 -
14.06.2018-17:00
HALKBANK-KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-12 25-13 25-16 - -
15.06.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
18-25 20-25 22-25 - -
15.06.2018-17:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 6-25 17-25 - -
16.06.2018-15:00
KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 14-25 14-25 - -
16.06.2018-17:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-23 25-16 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 3 3 0 9 2 8 4.500 254 201 1.2637 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 8 3 7 2.667 253 179 1.4134 2 0 0 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 157 203 0.7734 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
OKYANUS KOLEJİ-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-17 25-16 25-12 - -
14.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-MUŞ YETİŞTİRME YURDU
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-6 25-16 - -
15.06.2018-11:00
ARHAVİ BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
15.06.2018-13:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 19-25 23-25 - -
16.06.2018-11:00
MUŞ YETİŞTİRME YURDU-ARHAVİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
9-25 23-25 21-25 - -
16.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
25-22 19-25 20-25 25-23 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PEMA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6 MAX 151 110 1.3727 2 0 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 3 3 3 1.000 130 127 1.0236 1 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKADEMİ 2 0 2 0 6 0 MIN 106 150 0.7067 0 0 0 0 0 2
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-MERSİN TARSUS AKADEMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-15:00
MERSİN TARSUS AKADEMİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
11-25 18-25 22-25 - -
16.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 3 2 1 6 4 6 1.500 237 202 1.1733 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 204 252 0.8095 0 0 1 0 0 2
4 BURSA BOSCH 3 0 3 3 9 1 0.333 214 278 0.7698 0 0 0 1 1 1
14.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 23-25 25-15 25-14 -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
15.06.2018-11:00
BURSA BOSCH-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
15.06.2018-13:00
TURGUTLU BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
14-25 21-25 21-25 - -
16.06.2018-11:00
TURGUTLU BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-2
19-25 25-20 25-17 19-25 17-15
16.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
22-25 19-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 3 3 1.333 149 133 1.1203 1 0 0 0 1 0
2 FETHİYE BLD. 2 1 1 4 4 3 1.000 184 160 1.1500 0 1 0 0 1 0
3 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 122 162 0.7531 0 1 0 0 0 1
Altınyurt müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 14-25 25-22 16-25 -
14.06.2018-17:00
ALTINYURT-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
15-25 11-25 10-25 - -
16.06.2018-15:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
11-25 25-20 25-23 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6 MAX 150 101 1.4851 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 152 1.0132 0 1 0 0 0 1
3 KIBRISGÜCÜ 2 0 2 1 6 0 0.167 125 176 0.7102 0 0 0 0 1 1
Siirt İktisat Spor müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
TOFAŞ SPOR-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-14 26-28 25-22 25-13 -
14.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-SİİRT İKTİSAT SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
KIBRISGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
13-25 15-25 20-25 - -
16.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
19-25 11-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 155 109 1.4220 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 134 147 0.9116 1 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 118 151 0.7815 0 0 0 0 0 2
Denizli Tavas Bld. müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 30-28 25-17 - -
14.06.2018-17:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15.06.2018-17:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
21-25 22-25 24-26 - -
18.06.2018-11:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
23-25 25-15 26-24 25-20 -
18.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-22 25-16 25-16 - -
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
23-25 19-25 25-23 22-25 -
18.06.2018-11:00
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-16 25-20 25-18 - -
18.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
18-25 23-25 15-25 - -
18.06.2018-15:00
İNEGÖL BLD.-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 25-23 22-25 18-25 -
18.06.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-ÇORUM BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-10 25-14 25-10 - -
18.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-20 -
19.06.2018-11:00