Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018-13:00
ALTINYURT-DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018-11:00
FETHİYE BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-1955 BATMAN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018-15:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018-17:00
1955 BATMAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018-15:00
1955 BATMAN BLD.-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018-17:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU EĞİTİM
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-RİZE FINDIKLI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-13:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018-15:00
ANKARA EÜAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018-17:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018-15:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018-17:00
MELİKGAZİ BLD.-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-11:00
PALANDÖKEN BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018-11:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018-13:00
PALANDÖKEN BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-17:00
BURSA BOSCH-ERZURUM GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
23.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018-13:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA FABRİKA VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018-11:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018-13:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018-11:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
OSMANİYE KARACAÖREN O.O.-1920 MARAŞ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
-
- - - - -
23.05.2018-17:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-10 25-9 25-6 - -
27.05.2018-11:00
ALTINYURT-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018-15:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018-13:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018-13:00
ALTINYURT-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018-11:00
ALTINYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018-10:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018-12:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018-14:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018-10:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018-14:00
ALTINYURT-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018-12:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018-13:00
ALTINYURT-DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018-11:00
FETHİYE BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-1955 BATMAN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018-15:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018-17:00
1955 BATMAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018-15:00
1955 BATMAN BLD.-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018-17:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU EĞİTİM
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-RİZE FINDIKLI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-13:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018-15:00
ANKARA EÜAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018-17:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018-15:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018-17:00
MELİKGAZİ BLD.-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-11:00
PALANDÖKEN BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018-11:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018-13:00
PALANDÖKEN BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-17:00
BURSA BOSCH-ERZURUM GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
23.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018-13:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA FABRİKA VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018-11:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018-13:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018-11:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
OSMANİYE KARACAÖREN O.O.-1920 MARAŞ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
-
- - - - -
23.05.2018-17:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-10 25-9 25-6 - -
27.05.2018-11:00
ALTINYURT-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018-15:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018-13:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018-13:00
ALTINYURT-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018-11:00
ALTINYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018-10:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018-12:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018-14:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018-10:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018-14:00
ALTINYURT-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018-12:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018-13:00
ALTINYURT-DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018-11:00
FETHİYE BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-1955 BATMAN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018-15:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018-17:00
1955 BATMAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018-15:00
1955 BATMAN BLD.-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018-17:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU EĞİTİM
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-RİZE FINDIKLI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-13:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018-15:00
ANKARA EÜAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018-17:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018-15:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018-17:00
MELİKGAZİ BLD.-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-11:00
PALANDÖKEN BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018-11:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018-13:00
PALANDÖKEN BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-17:00
BURSA BOSCH-ERZURUM GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
23.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018-13:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA FABRİKA VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018-11:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018-13:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018-11:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
OSMANİYE KARACAÖREN O.O.-1920 MARAŞ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
-
- - - - -
23.05.2018-17:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-10 25-9 25-6 - -
27.05.2018-11:00
ALTINYURT-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018-15:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018-13:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018-13:00
ALTINYURT-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018-11:00
ALTINYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018-10:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018-12:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018-14:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018-10:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018-14:00
ALTINYURT-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018-12:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018-13:00
ALTINYURT-DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018-11:00
FETHİYE BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-1955 BATMAN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018-15:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018-17:00
1955 BATMAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018-15:00
1955 BATMAN BLD.-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018-17:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU EĞİTİM
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-RİZE FINDIKLI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-13:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018-15:00
ANKARA EÜAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018-17:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018-15:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018-17:00
MELİKGAZİ BLD.-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-11:00
PALANDÖKEN BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018-11:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018-13:00
PALANDÖKEN BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-17:00
BURSA BOSCH-ERZURUM GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
23.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018-13:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA FABRİKA VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018-11:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018-13:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018-11:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
OSMANİYE KARACAÖREN O.O.-1920 MARAŞ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
-
- - - - -
23.05.2018-17:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-10 25-9 25-6 - -
27.05.2018-11:00
ALTINYURT-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018-15:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018-13:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018-13:00
ALTINYURT-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018-11:00
ALTINYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018-10:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018-12:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018-14:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018-10:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018-14:00
ALTINYURT-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018-12:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
13-25 25-15 25-18 25-21 -
23.05.2018-13:00
ALTINYURT-DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.05.2018-11:00
FETHİYE BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
12-25 17-25 16-25 - -
25.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 28-30 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 92 2.4457 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 221 208 1.0625 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 189 230 0.8217 1 0 0 1 0 1
4 1955 BATMAN BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 120 225 0.5333 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
23-25 25-17 21-25 25-17 15-6
23.05.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-1955 BATMAN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-10 25-16 25-5 - -
24.05.2018-15:00
KAYSERİ ŞAHİN SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
8-25 11-25 5-25 - -
24.05.2018-17:00
1955 BATMAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 12-25 17-25 - -
25.05.2018-15:00
1955 BATMAN BLD.-KAYSERİ ŞAHİN SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 15-25 17-25 - -
25.05.2018-17:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 8-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
Rize Fındıklı ve Sungurlu Eğitim takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SUNGURLU EĞİTİM
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-RİZE FINDIKLI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-13:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
15-25 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 225 139 1.6187 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 237 212 1.1179 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA EÜAŞ 3 1 2 4 6 3 0.667 206 237 0.8692 1 0 0 0 1 1
4 KASTAMONU BOZKURT BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 145 225 0.6444 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-17 27-25 22-25 25-20 -
23.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-KASTAMONU BOZKURT BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-9 25-9 25-14 - -
24.05.2018-15:00
ANKARA EÜAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
12-25 12-25 20-25 - -
24.05.2018-17:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
25.05.2018-15:00
KASTAMONU BOZKURT BLD.-ANKARA EÜAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
20-25 21-25 22-25 - -
25.05.2018-17:00
MELİKGAZİ BLD.-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
19-25 21-25 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 248 172 1.4419 2 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6 1.500 210 198 1.0606 1 1 0 0 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 5 6 3 0.833 245 251 0.9761 1 0 0 0 2 0
4 ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 143 225 0.6356 0 0 0 0 0 3
23.05.2018-11:00
PALANDÖKEN BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
19-25 15-25 25-21 21-25 -
23.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-12 25-17 25-14 - -
24.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 8-25 14-25 - -
24.05.2018-13:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 22-25 22-25 - -
25.05.2018-11:00
ALANYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
13-25 17-25 13-25 - -
25.05.2018-13:00
PALANDÖKEN BLD.-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
23-25 20-25 25-23 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
Erzurum Gençlik Spor ve Sakarya Gençlik Merkezi takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.05.2018-17:00
BURSA BOSCH-ERZURUM GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.05.2018-17:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
17-25 7-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 160 1.4125 3 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 3 6 2.000 212 171 1.2398 2 0 0 0 0 1
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 196 251 0.7809 0 0 1 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 2 9 1 0.222 203 255 0.7961 0 0 0 1 0 2
23.05.2018-11:00
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-14 25-14 - -
23.05.2018-13:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA FABRİKA VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
24.05.2018-11:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 14-25 11-25 - -
24.05.2018-13:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
12-25 19-25 20-25 - -
25.05.2018-11:00
BURSA FABRİKA VOLEYBOL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
19-25 25-16 19-25 26-24 12-15
25.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
24-26 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 1 1 0 3 0 3 MAX 75 25 3.0000 1 0 0 0 0 0
2 ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO 1 0 1 0 3 0 MIN 25 75 0.3333 0 0 0 0 0 1
Osmaniye Karacaören O.O. ve 1920 Maraş Bld. takımları müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-15:00
OSMANİYE KARACAÖREN O.O.-1920 MARAŞ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
-
- - - - -
23.05.2018-17:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-10 25-9 25-6 - -
27.05.2018-11:00
ALTINYURT-ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-13 25-11 25-11 - -
27.05.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
27.05.2018-15:00
TOFAŞ SPOR-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-14 25-16 - -
27.05.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-14 25-9 - -
27.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-21 25-8 - -
27.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-23 20-25 25-21 25-12 -
27.05.2018-15:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.05.2018-15:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
28.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
23-25 11-25 17-25 - -
28.05.2018-13:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 12-25 25-22 25-23 15-13
28.05.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
28.05.2018-15:00
ARKAS SPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-13 25-17 - -
28.05.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
28-26 16-25 25-18 25-20 -
28.05.2018-11:00
ES VOLEYBOL-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-17 21-25 25-22 25-13 -
28.05.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
28.05.2018-13:00
ALTINYURT-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
2-3
25-15 25-22 21-25 9-25 10-15
29.05.2018-11:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
10-25 17-25 7-25 - -
29.05.2018-13:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
29.05.2018-15:00
MELİKGAZİ BLD.-TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-11 25-19 - -
29.05.2018-11:00
ALTINYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
23-25 16-25 24-26 - -
29.05.2018-13:00
BURSA BOSCH-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-15 25-14 25-19 - -
29.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
25-20 22-25 25-20 20-25 10-15
29.05.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
2-3
21-25 17-25 25-22 25-23 10-15
29.05.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-19 30-28 - -
30.05.2018-10:00
ÇERKEZKÖY ATATÜRK İÖO-KOCAELİ YAHYA KAPTAN
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-22 26-24 - -
30.05.2018-12:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
25-27 16-25 14-25 - -
30.05.2018-14:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 24-26 - -
30.05.2018-10:00
TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
20-25 21-25 25-23 15-25 -
30.05.2018-12:00
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
15-25 25-22 17-25 27-25 9-15
30.05.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
16-25 14-25 26-24 19-25 -
30.05.2018-14:00
ALTINYURT-TED ANKARA KOLEJLİLER
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-23 25-23 25-22 - -
30.05.2018-12:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-1
25-19 25-21 21-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALTINYURT 2 2 0 6 0 6 MAX 155 99 1.5657 2 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 2 1 1 3 4 3 0.750 142 159 0.8931 0 1 0 0 0 1
3 FETHİYE BLD. 2 0 2 1 6 0 0.167 124 163 0.7607 0 0 0 0 1 1
Düziçi İstiklal O.O. müsabakalara katılmadı.
23.05.2018-11:00
KOCAELİ YAHYA KAPTAN-FETHİYE BLD.