Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 3 3 0 9 3 8.000 3.000 284 223 1.2735 1 1 1 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 227 209 1.0861 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ TAVAS BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 276 256 1.0781 1 0 0 1 1 0
4 ADANA GAZİ GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.000 0.111 149 248 0.6008 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-11 23-25 25-18 -
05.06.2018-13:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
25-20 22-25 22-25 27-29 -
06.06.2018-11:00
ADANA GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 20-25 - -
06.06.2018-13:00
ALTINYURT-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 16-25 22-25 - -
07.06.2018-11:00
ALTINYURT-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-7 25-15 - -
07.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 22-25 25-22 24-26 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 6 3 6.000 2.000 199 180 1.1056 2 0 0 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 184 208 0.8846 1 0 0 0 0 2
4 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BURSA BOSCH-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
05.06.2018-17:00
GALATASARAY-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-18 25-10 - -
06.06.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
16-25 17-25 17-25 - -
06.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
07.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-17 25-22 - -
07.06.2018-17:00
BURSA BOSCH-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 18-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 193 1.2746 2 1 0 0 0 0
2 OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 7 5 5.000 1.400 283 249 1.1365 1 0 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 7 4.000 0.714 264 262 1.0076 0 1 0 1 0 1
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 156 245 0.6367 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
05.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
06.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
27-25 25-20 24-26 25-27 5-15
06.06.2018-13:00
FETHİYE BLD.-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 9-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
15-25 19-25 25-20 14-25 -
07.06.2018-13:00
HALKBANK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
18-25 25-23 25-22 27-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 84 1.7857 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 134 97 1.3814 1 0 0 0 0 1
3 UŞAK EŞME BLD. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 47 150 0.3133 0 0 0 0 0 2
Adıyaman Kahta Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-UŞAK EŞME BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-7 25-7 25-8 - -
06.06.2018-17:00
UŞAK EŞME BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
7-25 5-25 13-25 - -
07.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 106 1.6321 1 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 141 144 0.9792 1 0 0 0 1 0
3 SİVAS GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
Samsun DSİ müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-SAMSUN DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-SİVAS GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-16 25-10 - -
06.06.2018-13:00
SİVAS GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
07.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
25-23 19-25 11-25 11-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 173 1.4393 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 228 213 1.0704 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 227 263 0.8631 0 1 0 0 1 1
4 SAHABİYE 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 270 0.7963 0 0 0 0 2 1
05.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-18 25-11 25-16 - -
05.06.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-21 25-20 25-16 - -
06.06.2018-15:00
SAHABİYE-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
20-25 18-25 25-22 18-25 -
06.06.2018-17:00
TURGUTLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
26-24 14-25 9-25 23-25 -
07.06.2018-15:00
TURGUTLU BLD.-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-23 -
07.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-22 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE PİYANGO 2 2 0 6 3 5.000 2.000 188 173 1.0867 0 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL STAR GENÇLİK 2 1 1 5 5 3.000 1.000 198 192 1.0313 0 0 1 1 0 0
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 3 6 1.000 0.500 178 199 0.8945 0 0 0 1 1 0
Palandöken Bld. müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
MALİYE PİYANGO-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-BATMAN PETROL SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
25-21 25-18 21-25 19-25 15-9
06.06.2018-13:00
BATMAN PETROL SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
25-19 23-25 19-25 13-25 -
07.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
17-25 25-17 25-17 12-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 185 1.1243 2 0 0 0 0 1
3 BULANCAK BETON SPOR 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 244 0.8156 0 1 0 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 183 244 0.7500 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-15:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
15-25 25-18 24-26 21-25 -
05.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-14 25-19 25-16 - -
06.06.2018-15:00
BULANCAK BETON SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
20-25 23-25 9-25 - -
06.06.2018-17:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OSMANİYE İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-16 25-20 - -
07.06.2018-15:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-8 34-32 25-13 - -
07.06.2018-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 10-25 9-25 - -
09.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
8-25 27-25 14-25 19-25 -
09.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-16 24-26 29-27 25-18 -
09.06.2018-15:00
HALKBANK-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 16-25 25-20 25-18 -
09.06.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 24-26 25-22 20-25 15-13
09.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-21 25-19 25-17 - -
09.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-8 25-12 - -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-16 25-22 - -
09.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
18-25 19-25 25-12 25-12 15-8
10.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
15-25 20-25 25-18 25-23 10-15
10.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 25-16 25-23 20-25 17-15
10.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-21 25-18 20-25 26-24 -
10.06.2018-17:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 17-25 25-22 14-25 -
10.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
21-25 15-25 11-25 - -
10.06.2018-13:00
HALKBANK-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
23-25 25-19 25-16 25-16 -
10.06.2018-15:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
26-28 25-23 20-25 21-25 -
10.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 22-25 21-25 - -
11.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 17-25 10-25 - -
11.06.2018-13:00
ALTINYURT-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
22-25 25-16 25-18 18-25 17-19
11.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-12 23-25 30-28 25-22 -
11.06.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
19-25 21-25 17-25 - -
11.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-22 -
11.06.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-17 25-23 - -
11.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-22 25-21 - -
11.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-22 25-17 - -
12.06.2018-10:00
TFL ALTEKMA-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-20 25-23 23-25 17-25 9-15
12.06.2018-12:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-21 25-22 25-18 - -
12.06.2018-14:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
25-19 25-27 14-25 19-25 -
12.06.2018-10:00
MALİYE PİYANGO-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
23-25 19-25 24-26 - -
12.06.2018-12:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 19-25 23-25 19-25 -
12.06.2018-14:00
HALKBANK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 28-26 25-14 - -
12.06.2018-16:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-23 18-25 21-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
28-26 18-25 25-16 22-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 3 3 0 9 3 8.000 3.000 284 223 1.2735 1 1 1 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 227 209 1.0861 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ TAVAS BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 276 256 1.0781 1 0 0 1 1 0
4 ADANA GAZİ GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.000 0.111 149 248 0.6008 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-11 23-25 25-18 -
05.06.2018-13:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
25-20 22-25 22-25 27-29 -
06.06.2018-11:00
ADANA GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 20-25 - -
06.06.2018-13:00
ALTINYURT-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 16-25 22-25 - -
07.06.2018-11:00
ALTINYURT-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-7 25-15 - -
07.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 22-25 25-22 24-26 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 6 3 6.000 2.000 199 180 1.1056 2 0 0 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 184 208 0.8846 1 0 0 0 0 2
4 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BURSA BOSCH-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
05.06.2018-17:00
GALATASARAY-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-18 25-10 - -
06.06.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
16-25 17-25 17-25 - -
06.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
07.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-17 25-22 - -
07.06.2018-17:00
BURSA BOSCH-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 18-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 193 1.2746 2 1 0 0 0 0
2 OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 7 5 5.000 1.400 283 249 1.1365 1 0 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 7 4.000 0.714 264 262 1.0076 0 1 0 1 0 1
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 156 245 0.6367 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
05.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
06.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
27-25 25-20 24-26 25-27 5-15
06.06.2018-13:00
FETHİYE BLD.-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 9-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
15-25 19-25 25-20 14-25 -
07.06.2018-13:00
HALKBANK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
18-25 25-23 25-22 27-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 84 1.7857 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 134 97 1.3814 1 0 0 0 0 1
3 UŞAK EŞME BLD. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 47 150 0.3133 0 0 0 0 0 2
Adıyaman Kahta Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-UŞAK EŞME BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-7 25-7 25-8 - -
06.06.2018-17:00
UŞAK EŞME BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
7-25 5-25 13-25 - -
07.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 106 1.6321 1 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 141 144 0.9792 1 0 0 0 1 0
3 SİVAS GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
Samsun DSİ müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-SAMSUN DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-SİVAS GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-16 25-10 - -
06.06.2018-13:00
SİVAS GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
07.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
25-23 19-25 11-25 11-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 173 1.4393 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 228 213 1.0704 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 227 263 0.8631 0 1 0 0 1 1
4 SAHABİYE 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 270 0.7963 0 0 0 0 2 1
05.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-18 25-11 25-16 - -
05.06.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-21 25-20 25-16 - -
06.06.2018-15:00
SAHABİYE-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
20-25 18-25 25-22 18-25 -
06.06.2018-17:00
TURGUTLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
26-24 14-25 9-25 23-25 -
07.06.2018-15:00
TURGUTLU BLD.-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-23 -
07.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-22 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE PİYANGO 2 2 0 6 3 5.000 2.000 188 173 1.0867 0 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL STAR GENÇLİK 2 1 1 5 5 3.000 1.000 198 192 1.0313 0 0 1 1 0 0
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 3 6 1.000 0.500 178 199 0.8945 0 0 0 1 1 0
Palandöken Bld. müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
MALİYE PİYANGO-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-BATMAN PETROL SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
25-21 25-18 21-25 19-25 15-9
06.06.2018-13:00
BATMAN PETROL SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
25-19 23-25 19-25 13-25 -
07.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
17-25 25-17 25-17 12-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 185 1.1243 2 0 0 0 0 1
3 BULANCAK BETON SPOR 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 244 0.8156 0 1 0 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 183 244 0.7500 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-15:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
15-25 25-18 24-26 21-25 -
05.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-14 25-19 25-16 - -
06.06.2018-15:00
BULANCAK BETON SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
20-25 23-25 9-25 - -
06.06.2018-17:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OSMANİYE İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-16 25-20 - -
07.06.2018-15:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-8 34-32 25-13 - -
07.06.2018-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 10-25 9-25 - -
09.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
8-25 27-25 14-25 19-25 -
09.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-16 24-26 29-27 25-18 -
09.06.2018-15:00
HALKBANK-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 16-25 25-20 25-18 -
09.06.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 24-26 25-22 20-25 15-13
09.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-21 25-19 25-17 - -
09.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-8 25-12 - -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-16 25-22 - -
09.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
18-25 19-25 25-12 25-12 15-8
10.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
15-25 20-25 25-18 25-23 10-15
10.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 25-16 25-23 20-25 17-15
10.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-21 25-18 20-25 26-24 -
10.06.2018-17:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 17-25 25-22 14-25 -
10.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
21-25 15-25 11-25 - -
10.06.2018-13:00
HALKBANK-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
23-25 25-19 25-16 25-16 -
10.06.2018-15:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
26-28 25-23 20-25 21-25 -
10.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 22-25 21-25 - -
11.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 17-25 10-25 - -
11.06.2018-13:00
ALTINYURT-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
22-25 25-16 25-18 18-25 17-19
11.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-12 23-25 30-28 25-22 -
11.06.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
19-25 21-25 17-25 - -
11.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-22 -
11.06.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-17 25-23 - -
11.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-22 25-21 - -
11.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-22 25-17 - -
12.06.2018-10:00
TFL ALTEKMA-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-20 25-23 23-25 17-25 9-15
12.06.2018-12:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-21 25-22 25-18 - -
12.06.2018-14:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
25-19 25-27 14-25 19-25 -
12.06.2018-10:00
MALİYE PİYANGO-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
23-25 19-25 24-26 - -
12.06.2018-12:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 19-25 23-25 19-25 -
12.06.2018-14:00
HALKBANK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 28-26 25-14 - -
12.06.2018-16:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-23 18-25 21-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
28-26 18-25 25-16 22-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 3 3 0 9 3 8.000 3.000 284 223 1.2735 1 1 1 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 227 209 1.0861 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ TAVAS BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 276 256 1.0781 1 0 0 1 1 0
4 ADANA GAZİ GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.000 0.111 149 248 0.6008 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-11 23-25 25-18 -
05.06.2018-13:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
25-20 22-25 22-25 27-29 -
06.06.2018-11:00
ADANA GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 20-25 - -
06.06.2018-13:00
ALTINYURT-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 16-25 22-25 - -
07.06.2018-11:00
ALTINYURT-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-7 25-15 - -
07.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 22-25 25-22 24-26 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 6 3 6.000 2.000 199 180 1.1056 2 0 0 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 184 208 0.8846 1 0 0 0 0 2
4 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BURSA BOSCH-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
05.06.2018-17:00
GALATASARAY-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-18 25-10 - -
06.06.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
16-25 17-25 17-25 - -
06.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
07.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-17 25-22 - -
07.06.2018-17:00
BURSA BOSCH-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 18-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 193 1.2746 2 1 0 0 0 0
2 OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 7 5 5.000 1.400 283 249 1.1365 1 0 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 7 4.000 0.714 264 262 1.0076 0 1 0 1 0 1
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 156 245 0.6367 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
05.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
06.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
27-25 25-20 24-26 25-27 5-15
06.06.2018-13:00
FETHİYE BLD.-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 9-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
15-25 19-25 25-20 14-25 -
07.06.2018-13:00
HALKBANK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
18-25 25-23 25-22 27-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 84 1.7857 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 134 97 1.3814 1 0 0 0 0 1
3 UŞAK EŞME BLD. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 47 150 0.3133 0 0 0 0 0 2
Adıyaman Kahta Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-UŞAK EŞME BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-7 25-7 25-8 - -
06.06.2018-17:00
UŞAK EŞME BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
7-25 5-25 13-25 - -
07.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 106 1.6321 1 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 141 144 0.9792 1 0 0 0 1 0
3 SİVAS GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
Samsun DSİ müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-SAMSUN DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-SİVAS GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-16 25-10 - -
06.06.2018-13:00
SİVAS GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
07.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
25-23 19-25 11-25 11-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 173 1.4393 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 228 213 1.0704 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 227 263 0.8631 0 1 0 0 1 1
4 SAHABİYE 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 270 0.7963 0 0 0 0 2 1
05.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-18 25-11 25-16 - -
05.06.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-21 25-20 25-16 - -
06.06.2018-15:00
SAHABİYE-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
20-25 18-25 25-22 18-25 -
06.06.2018-17:00
TURGUTLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
26-24 14-25 9-25 23-25 -
07.06.2018-15:00
TURGUTLU BLD.-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-23 -
07.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-22 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE PİYANGO 2 2 0 6 3 5.000 2.000 188 173 1.0867 0 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL STAR GENÇLİK 2 1 1 5 5 3.000 1.000 198 192 1.0313 0 0 1 1 0 0
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 3 6 1.000 0.500 178 199 0.8945 0 0 0 1 1 0
Palandöken Bld. müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
MALİYE PİYANGO-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-BATMAN PETROL SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
25-21 25-18 21-25 19-25 15-9
06.06.2018-13:00
BATMAN PETROL SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
25-19 23-25 19-25 13-25 -
07.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
17-25 25-17 25-17 12-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 185 1.1243 2 0 0 0 0 1
3 BULANCAK BETON SPOR 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 244 0.8156 0 1 0 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 183 244 0.7500 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-15:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
15-25 25-18 24-26 21-25 -
05.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-14 25-19 25-16 - -
06.06.2018-15:00
BULANCAK BETON SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
20-25 23-25 9-25 - -
06.06.2018-17:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OSMANİYE İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-16 25-20 - -
07.06.2018-15:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-8 34-32 25-13 - -
07.06.2018-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 10-25 9-25 - -
09.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
8-25 27-25 14-25 19-25 -
09.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-16 24-26 29-27 25-18 -
09.06.2018-15:00
HALKBANK-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 16-25 25-20 25-18 -
09.06.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 24-26 25-22 20-25 15-13
09.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-21 25-19 25-17 - -
09.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-8 25-12 - -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-16 25-22 - -
09.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
18-25 19-25 25-12 25-12 15-8
10.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
15-25 20-25 25-18 25-23 10-15
10.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 25-16 25-23 20-25 17-15
10.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-21 25-18 20-25 26-24 -
10.06.2018-17:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 17-25 25-22 14-25 -
10.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
21-25 15-25 11-25 - -
10.06.2018-13:00
HALKBANK-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
23-25 25-19 25-16 25-16 -
10.06.2018-15:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
26-28 25-23 20-25 21-25 -
10.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 22-25 21-25 - -
11.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 17-25 10-25 - -
11.06.2018-13:00
ALTINYURT-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
22-25 25-16 25-18 18-25 17-19
11.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-12 23-25 30-28 25-22 -
11.06.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
19-25 21-25 17-25 - -
11.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-22 -
11.06.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-17 25-23 - -
11.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-22 25-21 - -
11.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-22 25-17 - -
12.06.2018-10:00
TFL ALTEKMA-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-20 25-23 23-25 17-25 9-15
12.06.2018-12:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-21 25-22 25-18 - -
12.06.2018-14:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
25-19 25-27 14-25 19-25 -
12.06.2018-10:00
MALİYE PİYANGO-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
23-25 19-25 24-26 - -
12.06.2018-12:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 19-25 23-25 19-25 -
12.06.2018-14:00
HALKBANK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 28-26 25-14 - -
12.06.2018-16:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-23 18-25 21-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
28-26 18-25 25-16 22-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 3 3 0 9 3 8.000 3.000 284 223 1.2735 1 1 1 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 227 209 1.0861 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ TAVAS BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 276 256 1.0781 1 0 0 1 1 0
4 ADANA GAZİ GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.000 0.111 149 248 0.6008 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-11 23-25 25-18 -
05.06.2018-13:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
25-20 22-25 22-25 27-29 -
06.06.2018-11:00
ADANA GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 20-25 - -
06.06.2018-13:00
ALTINYURT-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 16-25 22-25 - -
07.06.2018-11:00
ALTINYURT-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-7 25-15 - -
07.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 22-25 25-22 24-26 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 6 3 6.000 2.000 199 180 1.1056 2 0 0 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 184 208 0.8846 1 0 0 0 0 2
4 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BURSA BOSCH-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
05.06.2018-17:00
GALATASARAY-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-18 25-10 - -
06.06.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
16-25 17-25 17-25 - -
06.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
07.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-17 25-22 - -
07.06.2018-17:00
BURSA BOSCH-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 18-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 193 1.2746 2 1 0 0 0 0
2 OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 7 5 5.000 1.400 283 249 1.1365 1 0 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 7 4.000 0.714 264 262 1.0076 0 1 0 1 0 1
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 156 245 0.6367 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
05.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
06.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
27-25 25-20 24-26 25-27 5-15
06.06.2018-13:00
FETHİYE BLD.-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 9-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
15-25 19-25 25-20 14-25 -
07.06.2018-13:00
HALKBANK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
18-25 25-23 25-22 27-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 84 1.7857 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 134 97 1.3814 1 0 0 0 0 1
3 UŞAK EŞME BLD. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 47 150 0.3133 0 0 0 0 0 2
Adıyaman Kahta Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-UŞAK EŞME BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-7 25-7 25-8 - -
06.06.2018-17:00
UŞAK EŞME BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
7-25 5-25 13-25 - -
07.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 106 1.6321 1 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 141 144 0.9792 1 0 0 0 1 0
3 SİVAS GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
Samsun DSİ müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-SAMSUN DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-SİVAS GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-16 25-10 - -
06.06.2018-13:00
SİVAS GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
07.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
25-23 19-25 11-25 11-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 173 1.4393 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 228 213 1.0704 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 227 263 0.8631 0 1 0 0 1 1
4 SAHABİYE 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 270 0.7963 0 0 0 0 2 1
05.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-18 25-11 25-16 - -
05.06.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-21 25-20 25-16 - -
06.06.2018-15:00
SAHABİYE-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
20-25 18-25 25-22 18-25 -
06.06.2018-17:00
TURGUTLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
26-24 14-25 9-25 23-25 -
07.06.2018-15:00
TURGUTLU BLD.-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-23 -
07.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-22 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE PİYANGO 2 2 0 6 3 5.000 2.000 188 173 1.0867 0 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL STAR GENÇLİK 2 1 1 5 5 3.000 1.000 198 192 1.0313 0 0 1 1 0 0
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 3 6 1.000 0.500 178 199 0.8945 0 0 0 1 1 0
Palandöken Bld. müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
MALİYE PİYANGO-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-BATMAN PETROL SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
25-21 25-18 21-25 19-25 15-9
06.06.2018-13:00
BATMAN PETROL SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
25-19 23-25 19-25 13-25 -
07.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
17-25 25-17 25-17 12-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 185 1.1243 2 0 0 0 0 1
3 BULANCAK BETON SPOR 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 244 0.8156 0 1 0 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 183 244 0.7500 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-15:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
15-25 25-18 24-26 21-25 -
05.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-14 25-19 25-16 - -
06.06.2018-15:00
BULANCAK BETON SPOR-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
20-25 23-25 9-25 - -
06.06.2018-17:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OSMANİYE İSTİKLAL O.O.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-21 25-16 25-20 - -
07.06.2018-15:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BULANCAK BETON SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0
25-8 34-32 25-13 - -
07.06.2018-17:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
0-3
22-25 10-25 9-25 - -
09.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
8-25 27-25 14-25 19-25 -
09.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-16 24-26 29-27 25-18 -
09.06.2018-15:00
HALKBANK-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-18 16-25 25-20 25-18 -
09.06.2018-17:00
MALİYE PİYANGO-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 24-26 25-22 20-25 15-13
09.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-21 25-19 25-17 - -
09.06.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-18 25-8 25-12 - -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-16 25-22 - -
09.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-2
18-25 19-25 25-12 25-12 15-8
10.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
15-25 20-25 25-18 25-23 10-15
10.06.2018-13:00
TOFAŞ SPOR-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
14-25 25-16 25-23 20-25 17-15
10.06.2018-15:00
İSTANBUL BBSK-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-21 25-18 20-25 26-24 -
10.06.2018-17:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
20-25 17-25 25-22 14-25 -
10.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
21-25 15-25 11-25 - -
10.06.2018-13:00
HALKBANK-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
23-25 25-19 25-16 25-16 -
10.06.2018-15:00
GALATASARAY-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
26-28 25-23 20-25 21-25 -
10.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 22-25 21-25 - -
11.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
14-25 17-25 10-25 - -
11.06.2018-13:00
ALTINYURT-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
2-3
22-25 25-16 25-18 18-25 17-19
11.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-12 23-25 30-28 25-22 -
11.06.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
19-25 21-25 17-25 - -
11.06.2018-11:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
25-22 25-22 22-25 25-22 -
11.06.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-14 25-17 25-23 - -
11.06.2018-15:00
ARKAS SPOR-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-22 25-21 - -
11.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-22 25-17 - -
12.06.2018-10:00
TFL ALTEKMA-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-20 25-23 23-25 17-25 9-15
12.06.2018-12:00
BURSA BOSCH-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-21 25-22 25-18 - -
12.06.2018-14:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
25-19 25-27 14-25 19-25 -
12.06.2018-10:00
MALİYE PİYANGO-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
23-25 19-25 24-26 - -
12.06.2018-12:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 19-25 23-25 19-25 -
12.06.2018-14:00
HALKBANK-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 28-26 25-14 - -
12.06.2018-16:00
ARKAS SPOR-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-23 18-25 21-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
BEŞİKTAŞ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
28-26 18-25 25-16 22-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 3 3 0 9 3 8.000 3.000 284 223 1.2735 1 1 1 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 4 6.000 1.500 227 209 1.0861 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ TAVAS BLD. 3 1 2 6 6 4.000 1.000 276 256 1.0781 1 0 0 1 1 0
4 ADANA GAZİ GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.000 0.111 149 248 0.6008 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
TFL ALTEKMA-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-1
25-11 25-11 23-25 25-18 -
05.06.2018-13:00
DENİZLİ TAVAS BLD.-ALTINYURT
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
1-3
25-20 22-25 22-25 27-29 -
06.06.2018-11:00
ADANA GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
9-25 17-25 20-25 - -
06.06.2018-13:00
ALTINYURT-TFL ALTEKMA
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
15-25 16-25 22-25 - -
07.06.2018-11:00
ALTINYURT-ADANA GAZİ GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-16 25-7 25-15 - -
07.06.2018-13:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ TAVAS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-2
25-23 22-25 25-22 24-26 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 6 3 6.000 2.000 199 180 1.1056 2 0 0 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 6 3.000 0.500 184 208 0.8846 1 0 0 0 0 2
4 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.000 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BURSA BOSCH-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
05.06.2018-17:00
GALATASARAY-PEMA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-21 25-18 25-10 - -
06.06.2018-15:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
16-25 17-25 17-25 - -
06.06.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-BURSA BOSCH
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
20-25 22-25 18-25 - -
07.06.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
3-0
25-19 25-17 25-22 - -
07.06.2018-17:00
BURSA BOSCH-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 5)
0-3
13-25 18-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 193 1.2746 2 1 0 0 0 0
2 OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 7 5 5.000 1.400 283 249 1.1365 1 0 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 7 4.000 0.714 264 262 1.0076 0 1 0 1 0 1
4 FETHİYE BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 156 245 0.6367 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-22 25-17 26-24 - -
05.06.2018-13:00
OKYANUS KOLEJİ-FETHİYE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
06.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
2-3
27-25 25-20 24-26 25-27 5-15
06.06.2018-13:00
FETHİYE BLD.-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
17-25 9-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
FETHİYE BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
1-3
15-25 19-25 25-20 14-25 -
07.06.2018-13:00
HALKBANK-OKYANUS KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-1
18-25 25-23 25-22 27-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 84 1.7857 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 134 97 1.3814 1 0 0 0 0 1
3 UŞAK EŞME BLD. 2 0 2 0 6 0.000 MIN 47 150 0.3133 0 0 0 0 0 2
Adıyaman Kahta Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-UŞAK EŞME BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-7 25-7 25-8 - -
06.06.2018-17:00
UŞAK EŞME BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
0-3
7-25 5-25 13-25 - -
07.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 6)
3-0
25-23 25-16 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 173 106 1.6321 1 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 2 1 1 4 3 3.000 1.333 141 144 0.9792 1 0 0 0 1 0
3 SİVAS GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
Samsun DSİ müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
İSTANBUL BBSK-SAMSUN DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
ARKAS SPOR-SİVAS GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-14 25-16 25-10 - -
06.06.2018-13:00
SİVAS GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BBSK
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
07.06.2018-13:00
İSTANBUL BBSK-ARKAS SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
25-23 19-25 11-25 11-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 1 9.000 9.000 249 173 1.4393 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.000 1.500 228 213 1.0704 1 1 0 0 0 1
3 TURGUTLU BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 227 263 0.8631 0 1 0 0 1 1
4 SAHABİYE 3 0 3 2 9 0.000 0.222 215 270 0.7963 0 0 0 0 2 1
05.06.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-18 25-11 25-16 - -
05.06.2018-17:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-21 25-20 25-16 - -
06.06.2018-15:00
SAHABİYE-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
20-25 18-25 25-22 18-25 -
06.06.2018-17:00
TURGUTLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
1-3
26-24 14-25 9-25 23-25 -
07.06.2018-15:00
TURGUTLU BLD.-SAHABİYE
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-1
25-23 23-25 25-18 25-23 -
07.06.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-TOFAŞ SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 7)
3-0
25-19 25-22 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE PİYANGO 2 2 0 6 3 5.000 2.000 188 173 1.0867 0 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL STAR GENÇLİK 2 1 1 5 5 3.000 1.000 198 192 1.0313 0 0 1 1 0 0
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 3 6 1.000 0.500 178 199 0.8945 0 0 0 1 1 0
Palandöken Bld. müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
MALİYE PİYANGO-PALANDÖKEN BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-13:00
İSTANBUL STAR GENÇLİK-BATMAN PETROL SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
25-21 25-18 21-25 19-25 15-9
06.06.2018-13:00
BATMAN PETROL SPOR-MALİYE PİYANGO
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
1-3
25-19 23-25 19-25 13-25 -
07.06.2018-13:00
MALİYE PİYANGO-İSTANBUL STAR GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 8)
3-2
17-25 25-17 25-17 12-25 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.000 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6.000 2.000 208 185 1.1243 2 0 0 0 0 1
3 BULANCAK BETON SPOR 3 1 2 3 7 3.000 0.429 199 244 0.8156 0 1 0 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 183 244 0.7500 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-15:00
OSMANİYE İSTİKLAL O.O.-BULANCAK