2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 3 3 0 9 2 9 4.500 279 219 1.2740 1 2 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 246 200 1.2300 2 0 0 0 1 0
3 BAĞLAR GENÇLİK 3 1 2 3 8 2 0.375 214 250 0.8560 0 0 1 0 0 2
4 NUSAYBİN İPEK YOLU 3 0 3 3 9 1 0.333 212 282 0.7518 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
05.03.2018-11:00
SAINT JOSEPH-BAĞLAR GENÇLİK
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-0
25-17 25-19 25-14 - -
05.03.2018-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MELİKGAZİ BLD.
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
0-3
16-25 16-25 7-25 - -
06.03.2018-12:00
BAĞLAR GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-2
23-25 25-21 23-25 25-22 15-7
06.03.2018-14:00
MELİKGAZİ BLD.-SAINT JOSEPH
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
1-3
17-25 33-35 25-23 21-25 -
07.03.2018-10:00
MELİKGAZİ BLD.-BAĞLAR GENÇLİK
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-0
25-16 25-23 25-14 - -
07.03.2018-12:00
SAINT JOSEPH-NUSAYBİN İPEK YOLU
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-1
21-25 25-19 25-10 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 148 1.5203 3 0 0 0 0 0
2 SORGUN BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 211 174 1.2126 2 0 0 0 0 1
3 TÜRŞAD 3 1 2 3 8 2 0.375 187 254 0.7362 0 0 1 0 0 2
4 PEYAS SPOR 3 0 3 2 9 1 0.222 208 255 0.8157 0 0 0 1 0 2
1. Hafta
05.03.2018-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-TÜRŞAD
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-0
25-14 25-13 25-13 - -
05.03.2018-14:00
PEYAS SPOR-SORGUN BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
0-3
21-25 19-25 17-25 - -
06.03.2018-11:00
TÜRŞAD-PEYAS SPOR
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-2
18-25 25-21 25-21 22-25 15-12
06.03.2018-13:00
SORGUN BLD.-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
0-3
19-25 23-25 19-25 - -
07.03.2018-10:00
SORGUN BLD.-TÜRŞAD
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-0
25-13 25-19 25-10 - -
07.03.2018-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-PEYAS SPOR
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-0
25-19 25-13 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SUNGURLU BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 280 220 1.2727 1 1 1 0 0 0
2 MALİYE İHTİSAS 3 2 1 8 5 6 1.600 271 233 1.1631 1 0 1 1 0 0
3 CİZRE BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 261 233 1.1202 1 0 0 1 1 0
4 TURKUAZ 3 0 3 0 9 0 MIN 99 225 0.4400 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
05.03.2018-15:00
SUNGURLU BLD.-TURKUAZ
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-0
25-15 25-12 25-14 - -
05.03.2018-17:00
CİZRE BLD.-MALİYE İHTİSAS
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
2-3
25-19 17-25 22-25 25-19 11-15
06.03.2018-16:00
TURKUAZ-CİZRE BLD.
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
0-3
9-25 9-25 14-25 - -
06.03.2018-18:00
MALİYE İHTİSAS-SUNGURLU BLD.
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
2-3
25-23 25-19 13-25 21-25 9-15
07.03.2018-14:00
MALİYE İHTİSAS-TURKUAZ
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-0
25-5 25-12 25-9 - -
07.03.2018-16:00
SUNGURLU BLD.-CİZRE BLD.
ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.)
3-1
29-27 19-25 25-16 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 247 151 1.6358 2 1 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 231 149 1.5503 2 0 0 0 1 0
3 CEVHERTEPE 3 1 2 3 6 3 0.500 152 205 0.7415 1 0 0 0 0 2
4 DİNAMİK GENÇLİK 3 0 3 0 9 0 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
05.03.2018-16:00
SEYHAN BLD.-CEVHERTEPE
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-0
25-11 25-12 25-7 - -
05.03.2018-18:00
MİLAS BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
3-0
25-5 25-9 25-9 - -
06.03.2018-15:00
CEVHERTEPE-MİLAS BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
0-3
13-25 14-25 20-25 - -
06.03.2018-17:00
DİNAMİK GENÇLİK-SEYHAN BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
0-3
9-25 5-25 8-25 - -
07.03.2018-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-CEVHERTEPE
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
0-3
16-25 20-25 19-25 - -
07.03.2018-16:00
SEYHAN BLD.-MİLAS BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
1-3
15-25 25-22 20-25 21-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SORGUN BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 226 165 1.3697 3 0 0 0 0 0
2 SUNGURLU BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 242 239 1.0126 1 1 0 0 0 1
3 SAINT JOSEPH 3 1 2 3 7 3 0.429 223 241 0.9253 0 1 0 0 0 2
4 SEYHAN BLD. 3 0 3 2 9 0 0.222 224 270 0.8296 0 0 0 0 2 1
18.03.2018-12:00
SAINT JOSEPH-SEYHAN BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-1
20-25 25-23 25-18 25-22 -
18.03.2018-14:00
SUNGURLU BLD.-SORGUN BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
0-3
22-25 24-26 18-25 - -
19.03.2018-12:00
SEYHAN BLD.-SUNGURLU BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
1-3
20-25 27-25 22-25 23-25 -
19.03.2018-14:00
SORGUN BLD.-SAINT JOSEPH
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-0
25-23 25-14 25-20 - -
20.03.2018-11:00
SORGUN BLD.-SEYHAN BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-0
25-12 25-16 25-16 - -
20.03.2018-13:00
SAINT JOSEPH-SUNGURLU BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
0-3
22-25 26-28 23-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3 3 0 9 2 9 4.500 265 206 1.2864 1 2 0 0 0 0
2 MİLAS BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 232 213 1.0892 2 0 0 0 1 0
3 MALİYE İHTİSAS 3 1 2 4 6 3 0.667 204 227 0.8987 1 0 0 0 1 1
4 MELİKGAZİ BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 171 226 0.7566 0 0 0 0 0 3
18.03.2018-16:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MALİYE İHTİSAS
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-1
25-17 18-25 25-16 25-14 -
18.03.2018-18:00
MİLAS BLD.-MELİKGAZİ BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-0
25-18 25-19 25-23 - -
19.03.2018-16:00
MALİYE İHTİSAS-MİLAS BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
0-3
21-25 14-25 21-25 - -
19.03.2018-18:00
MELİKGAZİ BLD.-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
0-3
14-25 17-25 21-25 - -
20.03.2018-15:30
MELİKGAZİ BLD.-MALİYE İHTİSAS
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
0-3
18-25 17-25 24-26 - -
20.03.2018-17:30
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MİLAS BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE-2500 KIŞILIK)
3-1
25-20 22-25 25-23 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAINT JOSEPH 16 14 2 44 13 42 3.385 1299 1109 1.1713 8 5 1 1 0 1
2 MİLAS BLD. 16 14 2 44 12 41 3.667 1273 1027 1.2395 10 2 2 1 0 1
3 SEYDİKEMER BLD. 16 11 5 37 20 34 1.850 1336 1116 1.1971 7 3 1 2 0 3
4 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 16 9 7 28 25 26 1.120 1138 1124 1.0125 6 2 1 0 1 6
5 MENTEŞE MERKEZ BLD. 16 9 7 30 29 24 1.034 1293 1245 1.0386 4 2 3 0 3 4
6 BÜYÜK EGE 16 5 11 26 33 19 0.788 1250 1234 1.0130 5 0 0 4 3 4
7 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 4 12 18 38 12 0.474 1063 1253 0.8484 3 0 1 1 4 7
8 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 16 4 12 14 40 11 0.350 1056 1278 0.8263 1 2 1 0 2 10
9 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK 16 2 14 11 42 7 0.262 953 1275 0.7475 2 0 0 1 3 10
Saint Joseph, Milas Bld., Köyceğiz Göl ve Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
21.10.2017-16:00
BÜYÜK EGE-SAINT JOSEPH
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
1-3
17-25 13-25 25-21 22-25 -
22.10.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
22.10.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
16-25 17-25 22-25 - -
22.10.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-MİLAS BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
0-3
21-25 19-25 30-32 - -
2. Hafta
28.10.2017-17:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BÜYÜK EGE
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-14 25-23 25-20 - -
29.10.2017-16:00
SAINT JOSEPH-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-22 25-20 - -
29.10.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (ATATÜRK)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-12 -
29.10.2017-14:00
MİLAS BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-11 25-14 25-14 - -
3. Hafta
04.11.2017-16:00
BÜYÜK EGE-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
2-3
28-26 22-25 22-25 25-23 10-15
05.11.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SAINT JOSEPH
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
18-25 16-25 17-25 - -
05.11.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-MİLAS BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
05.11.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-15 28-26 25-23 - -
4. Hafta
11.11.2017-15:00
SAINT JOSEPH-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR(GAZIEMIR)
3-0
25-19 25-15 25-18 - -
12.11.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-10 25-19 25-14 - -
12.11.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-BÜYÜK EGE
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
12-25 16-25 8-25 - -
12.11.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
15-25 17-25 11-25 - -
5. Hafta
19.11.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
23-25 14-25 21-25 - -
19.11.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
1-3
19-25 14-25 25-22 21-25 -
19.11.2017-14:00
MİLAS BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (MILAS)
3-2
22-25 25-21 25-23 25-27 21-19
19.11.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-11 25-13 25-17 - -
6. Hafta
25.11.2017-15:00
BÜYÜK EGE-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
0-3
15-25 31-33 15-25 - -
26.11.2017-18:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MİLAS BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
20-25 16-25 12-25 - -
26.11.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-0
25-21 25-15 25-21 - -
26.11.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (ATATÜRK)
3-1
25-19 25-17 21-25 25-16 -
7. Hafta
02.12.2017-20:00
SAINT JOSEPH-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
03.12.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-BÜYÜK EGE
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
3-2
25-23 14-25 24-26 25-21 15-8
03.12.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
3-0
25-20 32-30 25-20 - -
03.12.2017-14:00
MİLAS BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-23 25-6 25-17 - -
8. Hafta
09.12.2017-15:00
BÜYÜK EGE-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
3-0
25-21 25-17 25-23 - -
10.12.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MİLAS BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
9-25 15-25 14-25 - -
10.12.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
15-25 22-25 23-25 - -
10.12.2017-15:00
SEYDİKEMER BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
30-28 25-15 25-16 - -
9. Hafta
17.12.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-13 25-22 25-22 - -
17.12.2017-14:00
SAINT JOSEPH-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-0
25-18 25-19 25-15 - -
17.12.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
14-25 15-25 21-25 - -
17.12.2017-14:00
MİLAS BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-19 25-19 25-15 - -
10. Hafta
06.01.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
AYDIN (ATATÜRK)
3-1
25-23 25-17 21-25 25-12 -
07.01.2018-16:00
SAINT JOSEPH-BÜYÜK EGE
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-1
25-20 25-20 18-25 25-11 -
07.01.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
1-3
25-22 19-25 18-25 21-25 -
07.01.2018-14:00
MİLAS BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-2
25-23 22-25 25-17 18-25 15-11
11. Hafta
13.01.2018-18:00
BÜYÜK EGE-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
3-0
25-20 27-25 25-19 - -
14.01.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
2-3
22-25 25-23 15-25 25-23 20-22
14.01.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-MİLAS BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
17-25 23-25 12-25 - -
14.01.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (SEYDIKEMER)
0-3
16-25 20-25 23-25 - -
12. Hafta
21.01.2018-12:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SEYDİKEMER BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
3-2
25-20 19-25 21-25 25-18 15-11
21.01.2018-16:00
SAINT JOSEPH-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-1
23-25 25-22 25-11 25-18 -
21.01.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (ATATÜRK)
3-0
25-18 25-14 25-17 - -
21.01.2018-14:00
MİLAS BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-17 25-16 25-9 - -
13. Hafta
27.01.2018-16:00
BÜYÜK EGE-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
2-3
25-17 17-25 20-25 25-10 11-15
28.01.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
23-25 16-25 19-25 - -
28.01.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SAINT JOSEPH
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
14-25 13-25 22-25 - -
28.01.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-1
25-22 17-25 25-17 25-19 -
14. Hafta
04.02.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-8 25-19 - -
04.02.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SEYDİKEMER BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
1-3
20-25 23-25 27-25 10-25 -
04.02.2018-18:30
SAINT JOSEPH-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-2
23-25 15-25 25-18 25-21 15-8
04.02.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-11 25-17 - -
15. Hafta
11.02.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
3-0
25-10 25-21 25-19 - -
11.02.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
2-3
25-21 26-24 12-25 20-25 10-15
11.02.2018-14:00
MİLAS BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-20 25-14 25-10 - -
11.02.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-2
25-22 21-25 25-19 27-29 15-9
16. Hafta
17.02.2018-16:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SAINT JOSEPH
AYDIN (ATATÜRK)
1-3
20-25 25-23 15-25 19-25 -
17.02.2018-16:00
BÜYÜK EGE-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
1-3
25-21 22-25 22-25 19-25 -
18.02.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-0
25-23 25-16 25-18 - -
18.02.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-MİLAS BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
1-3
25-20 18-25 22-25 26-28 -
17. Hafta
25.02.2018-14:00
SAINT JOSEPH-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-1
21-25 25-22 25-11 25-20 -
25.02.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
1-3
25-23 21-25 26-28 17-25 -
25.02.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-BÜYÜK EGE
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
17-25 18-25 23-25 - -
25.02.2018-14:00
MİLAS BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (MILAS)
3-1
25-11 25-8 23-25 25-14 -
18. Hafta
28.02.2018-
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SAINT JOSEPH
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018-
BÜYÜK EGE-MİLAS BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018-20:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
3-0
25-15 25-12 25-14 - -
28.02.2018-
SEYDİKEMER BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 20 18 2 54 14 53 3.857 1625 1285 1.2646 11 6 1 0 0 2
2 MALİYE İHTİSAS 20 18 2 55 13 52 4.231 1638 1182 1.3858 13 3 2 0 1 1
3 GENÇ UFUK SPOR 20 12 8 47 30 39 1.567 1745 1619 1.0778 7 4 1 4 3 1
4 İSTANBUL BBSK 20 12 8 47 31 38 1.516 1751 1643 1.0657 7 3 2 4 3 1
5 RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 20 12 8 44 29 37 1.517 1679 1510 1.1119 8 3 1 2 4 2
6 ZİRAAT BANKASI 20 11 9 40 33 33 1.212 1618 1498 1.0801 7 2 2 2 3 4
7 SGK 20 10 10 37 37 28 1.000 1613 1548 1.0420 6 1 3 1 5 4
8 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 20 8 12 29 44 23 0.659 1466 1573 0.9320 3 2 3 2 1 9
9 BURSA VOLEYBOL 20 5 15 22 51 15 0.431 1339 1682 0.7961 1 2 2 2 3 10
10 GEMLİK BASKETBOL SPOR 20 2 18 10 56 6 0.179 1206 1589 0.7590 0 2 0 0 4 14
11 HASAD GENÇLİK 20 2 18 7 54 6 0.130 874 1425 0.6133 2 0 0 0 1 17
12 YENİ KANDIRA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Yeni Kandıra 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Hasad Gençlik, Bursa Voleybol ve Tekirdağ Gençlik Hizmetleri takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
14.10.2017-13:00
ZİRAAT BANKASI-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-22 25-16 25-20 - -
14.10.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
12-25 18-25 10-25 - -
15.10.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
1-3
18-25 25-20 19-25 19-25 -
15.10.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-GENÇ UFUK SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-1
25-22 25-15 21-25 25-21 -
15.10.2017-14:00
YENİ KANDIRA-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
0-3
15-25 13-25 19-25 - -
15.10.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-SGK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-1
18-25 25-19 25-18 25-18 -
2. Hafta
21.10.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-YENİ KANDIRA
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-22 25-16 25-22 - -
21.10.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
25-15 24-26 25-18 21-25 19-17
22.10.2017-11:00
SGK-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-12 25-17 - -
22.10.2017-13:00
MALİYE İHTİSAS-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-14 25-23 - -
22.10.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (GEMLIK)
0-3
18-25 22-25 19-25 - -
22.10.2017-13:00
GENÇ UFUK SPOR-HASAD GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-11 25-20 - -
3. Hafta
28.10.2017-13:00
ZİRAAT BANKASI-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 26-24 25-12 - -
28.10.2017-17:00
İSTANBUL BBSK-GENÇ UFUK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
2-3
27-25 22-25 22-25 25-20 14-16
29.10.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-GEMLİK BASKETBOL SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
3-1
25-23 22-25 25-11 25-19 -
29.10.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
1-3
20-25 19-25 25-23 18-25 -
29.10.2017-16:00
YENİ KANDIRA-SGK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
2-3
29-31 26-28 25-14 27-25 13-15
29.10.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-MALİYE İHTİSAS
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
9-25 15-25 11-25 - -
4. Hafta
04.11.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-HASAD GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-17 25-12 25-14 - -
05.11.2017-12:00
SGK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 19-25 19-25 - -
05.11.2017-14:00
MALİYE İHTİSAS-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-14 24-26 23-25 25-21 15-11
05.11.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-YENİ KANDIRA
BURSA (GEMLIK)
1-3
21-25 25-20 22-25 26-28 -
05.11.2017-13:00
GENÇ UFUK SPOR-ZİRAAT BANKASI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-19 25-21 - -
05.11.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BURSA VOLEYBOL
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
2-3
21-25 22-25 25-23 25-17 10-15
5. Hafta
11.11.2017-18:00
ZİRAAT BANKASI-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-17 25-9 - -
11.11.2017-14:30
GENÇ UFUK SPOR-MALİYE İHTİSAS
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
0-3
22-25 19-25 19-25 - -
11.11.2017-16:30
İSTANBUL BBSK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-21 25-22 25-19 - -
11.11.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-SGK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
20-25 14-25 5-25 - -
12.11.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-GEMLİK BASKETBOL SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-16 25-12 25-14 - -
12.11.2017-14:00
YENİ KANDIRA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
6. Hafta
18.11.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (İNEGÖL)
3-2
22-25 25-20 21-25 27-25 15-13
19.11.2017-14:00
SGK-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-17 20-25 22-25 25-18 15-13
19.11.2017-16:00
MALİYE İHTİSAS-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
23-25 16-25 25-19 24-26 -
19.11.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-YENİ KANDIRA
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-20 25-20 25-16 - -
19.11.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-HASAD GENÇLİK
BURSA (GEMLIK)
3-1
25-13 25-13 15-25 25-19 -
19.11.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
25-27 20-25 10-25 - -
7. Hafta
25.11.2017-11:00
ZİRAAT BANKASI-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.11.2017-17:00
MALİYE İHTİSAS-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-17 25-19 - -
25.11.2017-18:30
İSTANBUL BBSK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-13 25-17 25-21 - -
26.11.2017-15:00
GENÇ UFUK SPOR-SGK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-1
25-11 29-27 25-27 27-25 -
26.11.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-BURSA VOLEYBOL
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-20 25-17 25-22 - -
26.11.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
14-25 20-25 20-25 - -
8. Hafta
-
YENİ KANDIRA-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
01.12.2017-18:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-ZİRAAT BANKASI
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-17 25-16 18-25 25-17 -
03.12.2017-17:00
SGK-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 28-30 14-25 - -
03.12.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-HASAD GENÇLİK
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-19 25-18 25-19 - -
03.12.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (GEMLIK)
0-3
12-25 19-25 16-25 - -
03.12.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-İSTANBUL BBSK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
19-25 22-25 26-28 - -
9. Hafta
-
HASAD GENÇLİK-YENİ KANDIRA
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
09.12.2017-11:00
ZİRAAT BANKASI-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
16-25 21-25 15-25 - -
09.12.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-SGK
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-22 25-17 25-19 - -
09.12.2017-16:30
İSTANBUL BBSK-BURSA VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-13 25-20 25-22 - -
10.12.2017-13:00
MALİYE İHTİSAS-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-12 25-15 25-12 - -
10.12.2017-15:00
GENÇ UFUK SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-23 25-21 25-18 - -
10. Hafta
-
YENİ KANDIRA-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
16.12.2017-15:00
SGK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
22-25 25-19 25-18 23-25 15-12
17.12.2017-17:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
12-25 14-25 17-25 - -
17.12.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
20-25 16-25 21-25 - -
17.12.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-14 25-14 25-18 - -
17.12.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE İHTİSAS
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
21-25 17-25 15-25 - -
11. Hafta
-
GENÇ UFUK SPOR-YENİ KANDIRA
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2017-12:00
ZİRAAT BANKASI-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-15 25-8 25-7 - -
23.12.2017-18:00
MALİYE İHTİSAS-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-11 25-15 25-15 - -
23.12.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-18 25-19 25-23 - -
23.12.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
2-3
19-25 25-23 25-18 18-25 7-15
24.12.2017-17:00
SGK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-13 25-11 25-16 - -
12. Hafta
-
MALİYE İHTİSAS-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2018-13:00
SGK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 25-16 25-13 - -
06.01.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-BURSA VOLEYBOL
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-17 25-17 25-18 - -
06.01.2018-16:00
İSTANBUL BBSK-HASAD GENÇLİK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-16 25-15 25-14 - -
07.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-ZİRAAT BANKASI
BURSA (GEMLIK)
1-3
17-25 26-24 20-25 19-25 -
07.01.2018-15:00
GENÇ UFUK SPOR-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ESKIŞEHIR(YENIKENT)
3-1
21-25 25-23 25-22 25-19 -
13. Hafta
-
YENİ KANDIRA-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-GENÇ UFUK SPOR
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
8-25 12-25 11-25 - -
14.01.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
16-25 22-25 19-25 - -
14.01.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-SGK
BURSA (ÇEKIRGE)
1-3
19-25 14-25 25-21 19-25 -
14.01.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (HASAN GEMICI)
1-3
20-25 29-31 25-20 20-25 -
14.01.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GEMLİK BASKETBOL SPOR
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-1
25-21 19-25 25-20 25-17 -
14. Hafta
-
SGK-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2018-19:00
MALİYE İHTİSAS-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-9 25-9 25-12 - -
20.01.2018-15:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-22 21-25 25-15 25-21 -
21.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-BURSA VOLEYBOL
BURSA (GEMLIK)
3-1
25-12 19-25 25-16 25-23 -
21.01.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-İSTANBUL BBSK
ESKIŞEHIR(YENIKENT)
3-1
25-13 25-23 25-27 27-25 -
21.01.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ZİRAAT BANKASI
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
2-3
25-22 14-25 13-25 25-23 13-15
15. Hafta
-
YENİ KANDIRA-GEMLİK BASKETBOL SPOR
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
24.01.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
1-3
25-18 22-25 24-26 17-25 -
24.01.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (ÇEKIRGE)
2-3
24-26 14-25 25-23 25-22 11-15
24.01.2018-16:30
İSTANBUL BBSK-MALİYE İHTİSAS
İSTANBUL (50. YIL)
1-3
16-25 16-25 27-25 13-25 -
24.01.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-SGK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-1
25-17 18-25 25-22 25-21 -
24.01.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
10-25 9-25 9-25 - -
16. Hafta
-
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-YENİ KANDIRA
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-İSTANBUL BBSK
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-18 25-20 25-22 - -
28.01.2018-13:00
MALİYE İHTİSAS-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-18 25-21 24-26 21-25 15-12
28.01.2018-16:00
BURSA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
9-25 18-25 6-25 - -
28.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (GEMLIK)
0-3
21-25 14-25 24-26 - -
29.01.2018-14:00
SGK-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-16 25-16 25-11 - -
17. Hafta
-
YENİ KANDIRA-BURSA VOLEYBOL
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
03.02.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
21-25 21-25 17-25 - -
03.02.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
1-3
25-18 11-25 24-26 23-25 -
03.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-0
25-19 25-16 27-25 - -
04.02.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-SGK
İSTANBUL (50. YIL)
3-1
25-23 25-16 23-25 25-20 -
04.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (HASAN GEMICI)
2-3
25-19 24-26 25-22 23-25 12-15
18. Hafta
-
YENİ KANDIRA-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
10.02.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MALİYE İHTİSAS
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-12 25-23 25-14 - -
11.02.2018-13:00
SGK-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
27-29 25-12 16-25 25-21 15-12
11.02.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (ÇEKIRGE)
3-2
18-25 19-25 25-23 26-24 16-14
11.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-İSTANBUL BBSK
BURSA (GEMLIK)
1-3
19-25 27-25 19-25 16-25 -
11.02.2018-
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-HASAD GENÇLİK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19. Hafta
-
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-YENİ KANDIRA
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
13.02.2018-16:30
İSTANBUL BBSK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
İSTANBUL (50. YIL)
3-1
26-24 25-18 17-25 25-22 -
14.02.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
26-24 23-25 20-25 12-25 -
14.02.2018-17:00
MALİYE İHTİSAS-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-21 25-11 23-25 25-16 -
14.02.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-16 25-19 - -
14.02.2018-
HASAD GENÇLİK-BURSA VOLEYBOL
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20. Hafta
-
YENİ KANDIRA-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
18.02.2018-13:00
SGK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
14-25 18-25 22-25 - -
18.02.2018-16:00
BURSA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
BURSA (ÇEKIRGE)
2-3
20-25 25-23 21-25 26-24 6-15
18.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-MALİYE İHTİSAS
BURSA (GEMLIK)
0-3
18-25 16-25 16-25 - -
18.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
22-25 17-25 23-25 - -
18.02.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GENÇ UFUK SPOR
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-2
25-19 22-25 25-21 20-25 15-10
21. Hafta
-
İSTANBUL BBSK-YENİ KANDIRA
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
24.02.2018-
MALİYE İHTİSAS-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
23-25 27-29 25-22 25-16 15-12
24.02.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-GEMLİK BASKETBOL SPOR
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-12 25-17 25-19 - -
24.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ZONGULDAK(B.ECEVIT ÜNIV.)
0-3
10-25 19-25 12-25 - -
25.02.2018-15:00
GENÇ UFUK SPOR-BURSA VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
1-3
25-18 15-25 18-25 18-25 -
22. Hafta
-
YENİ KANDIRA-GENÇ UFUK SPOR
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
17.02.2018-18:30
BURSA VOLEYBOL-MALİYE İHTİSAS
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
19-25 14-25 11-25 - -
28.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-SGK
BURSA (GEMLIK)
0-3
15-25 19-25 17-25 - -
28.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-1
25-22 26-24 24-26 25-15 -
28.02.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
13-25 14-25 20-25 - -
28.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
9-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SUNGURLU BLD. 14 14 0 42 8 40 5.250 1199 934 1.2837 8 4 2 0 0 0
2 SORGUN BLD. 14 12 2 38 11 35 3.455 1152 863 1.3349 9 1 2 1 0 1
3 BAFRA BLD. 14 10 4 36 14 31 2.571 1162 971 1.1967 9 0 1 2 2 0
4 ÇORUM BLD. GENÇLİK 14 7 7 26 21 23 1.238 996 990 1.0061 7 0 0 2 1 4
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 14 5 9 19 27 16 0.704 950 924 1.0281 5 0 0 1 2 6
6 TOKAT BLD. PLEVNE 14 4 10 12 35 10 0.343 935 1101 0.8492 1 1 2 0 0 10
7 ORDU ANADOLU İHL 14 3 11 10 37 7 0.270 821 1116 0.7357 1 0 2 0 1 10
8 GÜMÜŞHANE TELEKOM 14 1 13 9 39 6 0.231 801 1117 0.7171 1 0 0 3 0 10
9 ORDUSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Orduspor ligden çekildi ve düştü.
Gümüşhane Telekom, Ordu Anadolu İHL, Erzurum Spor Lisesi ve Çorum Bld. Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
22.10.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-TOKAT BLD. PLEVNE
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
1-3
22-25 25-20 22-25 21-25 -
22.10.2017-18:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-SUNGURLU BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
14-25 17-25 15-25 - -
22.10.2017-13:30
BAFRA BLD.-ORDU ANADOLU İHL
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-19 25-13 25-18 - -
22.10.2017-14:00
SORGUN BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-22 25-17 25-17 - -
2. Hafta
29.10.2017-15:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-17 25-12 - -
29.10.2017-16:00
SUNGURLU BLD.-BAFRA BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-1
24-26 25-21 25-23 25-16 -
29.10.2017-14:00
ORDUSPOR-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-13 25-20 - -
29.10.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-SORGUN BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
19-25 19-25 26-28 - -
3. Hafta
05.11.2017-13:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-TOKAT BLD. PLEVNE
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
2-3
16-25 25-19 25-27 25-21 17-19
05.11.2017-15:00
ORDU ANADOLU İHL-SUNGURLU BLD.
ORDU (ATATÜRK)
0-3
18-25 19-25 25-27 - -
05.11.2017-13:30
BAFRA BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-20 25-22 25-17 - -
05.11.2017-14:00
SORGUN BLD.-ORDUSPOR
YOZGAT (SORGUN)
3-1
21-25 25-15 25-16 25-20 -
4. Hafta
12.11.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ORDU ANADOLU İHL
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-18 25-21 25-15 - -
12.11.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SORGUN BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
1-3
24-26 22-25 25-22 20-25 -
12.11.2017-14:00
ORDUSPOR-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ORDU (ATATÜRK)
1-3
22-25 22-25 25-16 22-25 -
12.11.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-BAFRA BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
16-25 13-25 19-25 - -
5. Hafta
-
BAFRA BLD.-ORDUSPOR
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
19.11.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-2
25-23 20-25 25-19 21-25 15-12
19.11.2017-15:00
ORDU ANADOLU İHL-TOKAT BLD. PLEVNE
ORDU (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-20 25-16 - -
20.11.2017-14:30
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ERZURUM SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
15-25 19-25 28-30 - -
6. Hafta
-
ORDUSPOR-ORDU ANADOLU İHL
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-BAFRA BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
0-3
16-25 15-25 24-26 - -
26.11.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-SUNGURLU BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
22-25 20-25 12-25 - -
26.11.2017-
SORGUN BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
YOZGAT (SORGUN)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
7. Hafta
-
SUNGURLU BLD.-ORDUSPOR
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-TOKAT BLD. PLEVNE
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-21 25-15 - -
03.12.2017-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
3-2
29-27 25-20 20-25 14-25 15-12
03.12.2017-13:30
BAFRA BLD.-SORGUN BLD.
SAMSUN (BAFRA)
2-3
25-20 21-25 25-19 21-25 11-15
8. Hafta
-
ORDUSPOR-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.12.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SUNGURLU BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
0-3
21-25 21-25 18-25 - -
10.12.2017-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-BAFRA BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
20-25 21-25 7-25 - -
10.12.2017-14:00
SORGUN BLD.-ORDU ANADOLU İHL
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-20 25-12 25-20 - -
9. Hafta
-
TOKAT BLD. PLEVNE-ORDUSPOR
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ERZURUM SPOR LİSESİ
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-17 25-14 25-23 - -
17.12.2017-16:00
SUNGURLU BLD.-SORGUN BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0
25-15 25-22 25-20 - -
17.12.2017-14:00
ORDU ANADOLU İHL-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ORDU (ATATÜRK)
3-2
21-25 14-25 25-15 25-23 15-10
10. Hafta
07.01.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-SORGUN BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
0-3
18-25 25-27 19-25 - -
07.01.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0
25-9 25-13 25-12 - -
07.01.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-BAFRA BLD.
ORDU (ATATÜRK)
0-3
22-25 21-25 19-25 - -
07.01.2018-12:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ERZURUM SPOR LİSESİ
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
17-25 21-25 20-25 - -
11. Hafta
-
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDUSPOR
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
-
- - - - -
14.01.2018-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ÇORUM BLD. GENÇLİK
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
16-25 24-26 21-25 - -
14.01.2018-13:30
BAFRA BLD.-SUNGURLU BLD.
SAMSUN (BAFRA)
1-3
25-22 24-26 21-25 22-25 -
14.01.2018-14:00
SORGUN BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-18 25-16 25-16 - -
12. Hafta
-
ORDUSPOR-SORGUN BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BAFRA BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
2-3
25-20 25-14 26-28 22-25 9-15
21.01.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-ORDU ANADOLU İHL
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-1
25-20 24-26 25-19 28-26 -
21.01.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-GÜMÜŞHANE TELEKOM
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
3-2
17-25 25-18 25-20 22-25 15-10
13. Hafta
-
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ORDUSPOR
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
28.01.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ORDU (ATATÜRK)
0-3
23-25 17-25 10-25 - -
28.01.2018-13:30
BAFRA BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-8 25-15 25-16 - -
28.01.2018-14:00
SORGUN BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-21 25-17 25-17 - -
14. Hafta
-
ORDUSPOR-BAFRA BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-SUNGURLU BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
1-3
17-25 25-19 19-25 21-25 -
04.02.2018-12:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
3-0
25-14 25-22 25-20 - -
04.02.2018-12:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ORDU ANADOLU İHL
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
3-0
25-14 25-17 25-21 - -
15. Hafta
-
ORDU ANADOLU İHL-ORDUSPOR
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0
25-21 25-22 25-17 - -
11.02.2018-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-SORGUN BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
4-25 14-25 13-25 - -
11.02.2018-13:30
BAFRA BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
SAMSUN (BAFRA)
3-0
26-24 25-14 25-18 - -
16. Hafta
-
ORDUSPOR-SUNGURLU BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
18.02.2018-
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDU ANADOLU İHL
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18.02.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ÇORUM BLD. GENÇLİK
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
23-25 20-25 22-25 - -
18.02.2018-15:00
SORGUN BLD.-BAFRA BLD.
YOZGAT (SORGUN)
3-2
25-17 19-25 21-25 25-20 17-15
17. Hafta
-
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ORDUSPOR
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.02.2018-
SUNGURLU BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.02.2018-15:00
ORDU ANADOLU İHL-SORGUN BLD.
ORDU (ATATÜRK)
0-3
4-25 10-25 10-25 - -
25.02.2018-13:30
BAFRA BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-10 25-12 25-17 - -
18. Hafta
-
ORDUSPOR-TOKAT BLD. PLEVNE
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-
ERZURUM SPOR LİSESİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2018-17:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ORDU ANADOLU İHL
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
3-0
25-15 25-14 25-17 - -
28.02.2018-16:00
SORGUN BLD.-SUNGURLU BLD.
YOZGAT (SORGUN)
2-3
21-25 25-13 25-20 23-25 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SEYHAN BLD. 18 18 0 54 5 53 10.800 1446 1011 1.4303 14 3 1 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 18 15 3 49 12 46 4.083 1455 997 1.4594 12 3 0 1 2 0
3 PEMA KOLEJİ 18 14 4 45 16 43 2.813 1448 1063 1.3622 10 4 0 1 1 2
4 DEVELİ BLD. 18 12 6 40 22 36 1.818 1404 1271 1.1046 9 2 1 1 2 3
5 SİLİFKE İDMAN YURDU 18 9 9 31 39 24 0.795 1428 1528 0.9346 1 4 4 1 2 6
6 İSTİKLAL ORTAOKULU 18 8 10 27 36 22 0.750 1267 1291 0.9814 4 2 2 0 3 7
7 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 18 7 11 24 38 21 0.632 1178 1395 0.8444 3 3 1 1 1 9
8 K.MARAŞ 15 TEMMUZ 18 3 15 18 51 9 0.353 1259 1561 0.8065 0 0 3 3 3 9
9 SAHABİYE 18 1 17 21 53 9 0.396 1330 1668 0.7974 0 0 1 7 4 6
10 YEŞİLYURT BLD. 18 3 15 14 51 7 0.275 1103 1533 0.7195 0 0 3 1 3 11
11 ÜRGÜP KAPADOKYA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Ürgüp Kapadokya ligden çekildi ve düştü.
Malatya B.Şehir Bld., Sahabiye, İstiklal Ortaokulu ve Yeşilyurt Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
-
DEVELİ BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
15.10.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-11 25-13 25-18 - -
15.10.2017-15:00
SAHABİYE-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
25-23 25-13 23-25 22-25 8-15
15.10.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-SEYHAN BLD.
KONYA (KONGRE - YAN SALON)
0-3
20-25 24-26 18-25 - -
15.10.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
3-1
25-20 27-29 25-15 25-16 -
2. Hafta
21.10.2017-16:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-PEMA KOLEJİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
1-3
17-25 19-25 25-18 20-25 -
22.10.2017-13:00
SEYHAN BLD.-SAHABİYE
ADANA (MENDERES)
3-0
25-7 25-7 25-11 - -
22.10.2017-12:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
22.10.2017-14:00
YEŞİLYURT BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
14-25 15-25 15-25 - -
22.10.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-DEVELİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
3-2
25-22 23-25 19-25 25-13 17-15
3. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SİLİFKE İDMAN YURDU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
29.10.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-12 25-15 25-17 - -
29.10.2017-15:00
SAHABİYE-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
25-22 22-25 23-25 25-13 13-15
29.10.2017-14:00
DEVELİ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (DEVELI)
3-0
25-21 25-14 25-22 - -
29.10.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SEYHAN BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
0-3
24-26 20-25 23-25 - -
4. Hafta
-
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
1-3
25-20 16-25 18-25 21-25 -
05.11.2017-13:00
SEYHAN BLD.-MELİKGAZİ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-2
25-12 18-25 25-19 21-25 15-6
05.11.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-SAHABİYE
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-1
25-19 24-26 25-20 25-14 -
05.11.2017-14:00
YEŞİLYURT BLD.-DEVELİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
19-25 20-25 19-25 - -
5. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-YEŞİLYURT BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
12.11.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-14 25-18 25-12 - -
12.11.2017-14:00
DEVELİ BLD.-SEYHAN BLD.
KAYSERI (DEVELI)
1-3
25-21 13-25 15-25 18-25 -
12.11.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (SILIFKE)
3-0
25-18 25-14 25-14 - -
12.11.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-PEMA KOLEJİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
1-3
18-25 23-25 25-18 20-25 -
6. Hafta
-
SEYHAN BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
18.11.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-DEVELİ BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
0-3
11-25 23-25 9-25 - -
19.11.2017-15:00
SAHABİYE-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
18-25 17-25 25-18 25-14 14-16
19.11.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-1
25-18 25-18 18-25 25-19 -
19.11.2017-13:00
YEŞİLYURT BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
MALATYA (ATATÜRK)
1-3
24-26 25-20 26-28 17-25 -
7. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SAHABİYE
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-15 25-8 - -
26.11.2017-14:00
DEVELİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (DEVELI)
3-2
21-25 18-25 25-23 25-18 16-14
26.11.2017-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-15 25-15 25-20 - -
26.11.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-SEYHAN BLD.
MERSIN (SILIFKE)
0-3
13-25 18-25 23-25 - -
8. Hafta
-
PEMA KOLEJİ-ÜRGÜP KAPADOKYA
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
02.12.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
2-3
25-19 25-23 20-25 19-25 12-15
03.12.2017-12:00
SEYHAN BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-17 25-16 25-15 - -
03.12.2017-15:00
SAHABİYE-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
0-3
15-25 21-25 22-25 - -
03.12.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-MELİKGAZİ BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
0-3
17-25 12-25 10-25 - -
9. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SAHABİYE
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
10.12.2017-14:00
DEVELİ BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAYSERI (DEVELI)
3-1
25-13 17-25 28-26 25-17 -
10.12.2017-11:00
YEŞİLYURT BLD.-SEYHAN BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
13-25 15-25 6-25 - -
10.12.2017-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-17 25-12 - -
10.12.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-PEMA KOLEJİ
MERSIN (SILIFKE)
0-3
14-25 22-25 17-25 - -
10. Hafta
-
İSTİKLAL ORTAOKULU-ÜRGÜP KAPADOKYA
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
16.12.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-YEŞİLYURT BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
3-2
23-25 25-20 22-25 25-22 15-13
17.12.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-18 25-17 - -
17.12.2017-15:00
SAHABİYE-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
22-25 25-20 18-25 25-20 3-15
17.12.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
11. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-MELİKGAZİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
24.12.2017-13:00
SEYHAN BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-11 25-18 25-21 - -
24.12.2017-13:00
YEŞİLYURT BLD.-PEMA KOLEJİ
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
15-25 6-25 17-25 - -
24.12.2017-15:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SAHABİYE
MALATYA (ATATÜRK)
3-1
22-25 25-22 25-15 25-21 -
24.12.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-İSTİKLAL ORTAOKULU
MERSIN (SILIFKE)
3-1
17-25 25-21 25-21 25-12 -
12. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-DEVELİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
07.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
3-0
25-21 25-19 25-22 - -
07.01.2018-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-18 27-25 25-19 - -
07.01.2018-15:00
YEŞİLYURT BLD.-SAHABİYE
MALATYA (ATATÜRK)
3-2
25-18 22-25 25-15 22-25 17-15
07.01.2018-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-MELİKGAZİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
1-3
27-25 11-25 20-25 13-25 -
13. Hafta
13.01.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-0
25-14 25-17 25-16 - -
14.01.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-15 25-18 25-4 - -
14.01.2018-15:00
SAHABİYE-SEYHAN BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
1-3
16-25 25-23 14-25 14-25 -
14.01.2018-14:00
DEVELİ BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (DEVELI)
3-0
25-12 28-26 25-15 - -
14.01.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-YEŞİLYURT BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
3-0
25-17 25-14 25-14 - -
14. Hafta
-
SİLİFKE İDMAN YURDU-ÜRGÜP KAPADOKYA
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
20.01.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-SAHABİYE
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
3-2
19-25 20-25 25-18 25-20 15-8
20.01.2018-13:00
YEŞİLYURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
13-25 10-25 11-25 - -
21.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADANA (MENDERES)
3-0
25-10 25-19 25-19 - -
21.01.2018-16:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-DEVELİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
16-25 19-25 13-25 - -
15. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
24.01.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SEYHAN BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
1-3
27-29 25-17 22-25 23-25 -
24.01.2018-15:00
SAHABİYE-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (ATATÜRK)
0-3
16-25 18-25 18-25 - -
24.01.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
3-0
25-12 25-14 25-12 - -
25.01.2018-14:00
DEVELİ BLD.-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (DEVELI)
3-0
25-16 25-19 26-24 - -
16. Hafta
-
YEŞİLYURT BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-MELİKGAZİ BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
0-3
13-25 15-25 13-25 - -
27.01.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-0
25-13 25-23 25-15 - -
28.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-DEVELİ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-19 25-23 25-13 - -
28.01.2018-12:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
MALATYA (ATATÜRK)
3-1
25-16 25-20 24-26 25-21 -
17. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SEYHAN BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -