2. Lig Erkekler

1. Hafta
21.10.2017-16:00
BÜYÜK EGE-SAINT JOSEPH
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
1-3
17-25 13-25 25-21 22-25 -
22.10.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
22-25 20-25 16-25 - -
22.10.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
16-25 17-25 22-25 - -
22.10.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-MİLAS BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
0-3
21-25 19-25 30-32 - -
2. Hafta
28.10.2017-17:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BÜYÜK EGE
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-14 25-23 25-20 - -
29.10.2017-16:00
SAINT JOSEPH-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-22 25-20 - -
29.10.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (ATATÜRK)
3-1
25-19 25-23 22-25 25-12 -
29.10.2017-14:00
MİLAS BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-11 25-14 25-14 - -
3. Hafta
04.11.2017-16:00
BÜYÜK EGE-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
2-3
28-26 22-25 22-25 25-23 10-15
05.11.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SAINT JOSEPH
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
18-25 16-25 17-25 - -
05.11.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-MİLAS BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
15-25 14-25 23-25 - -
05.11.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-15 28-26 25-23 - -
4. Hafta
11.11.2017-15:00
SAINT JOSEPH-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR(GAZIEMIR)
3-0
25-19 25-15 25-18 - -
12.11.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-10 25-19 25-14 - -
12.11.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-BÜYÜK EGE
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
12-25 16-25 8-25 - -
12.11.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
15-25 17-25 11-25 - -
5. Hafta
19.11.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
0-3
23-25 14-25 21-25 - -
19.11.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
1-3
19-25 14-25 25-22 21-25 -
19.11.2017-14:00
MİLAS BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (MILAS)
3-2
22-25 25-21 25-23 25-27 21-19
19.11.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-11 25-13 25-17 - -
6. Hafta
25.11.2017-15:00
BÜYÜK EGE-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
0-3
15-25 31-33 15-25 - -
26.11.2017-18:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MİLAS BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
20-25 16-25 12-25 - -
26.11.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-0
25-21 25-15 25-21 - -
26.11.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (ATATÜRK)
3-1
25-19 25-17 21-25 25-16 -
7. Hafta
02.12.2017-20:00
SAINT JOSEPH-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-0
25-12 25-17 25-21 - -
03.12.2017-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-BÜYÜK EGE
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
3-2
25-23 14-25 24-26 25-21 15-8
03.12.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
3-0
25-20 32-30 25-20 - -
03.12.2017-14:00
MİLAS BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-23 25-6 25-17 - -
8. Hafta
09.12.2017-15:00
BÜYÜK EGE-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
3-0
25-21 25-17 25-23 - -
10.12.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MİLAS BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
9-25 15-25 14-25 - -
10.12.2017-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
15-25 22-25 23-25 - -
10.12.2017-15:00
SEYDİKEMER BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
30-28 25-15 25-16 - -
9. Hafta
17.12.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
25-13 25-22 25-22 - -
17.12.2017-14:00
SAINT JOSEPH-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-0
25-18 25-19 25-15 - -
17.12.2017-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
0-3
14-25 15-25 21-25 - -
17.12.2017-14:00
MİLAS BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-19 25-19 25-15 - -
10. Hafta
07.01.2018-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.01.2018-16:00
SAINT JOSEPH-BÜYÜK EGE
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
07.01.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
-
- - - - -
07.01.2018-14:00
MİLAS BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (MILAS)
-
- - - - -
11. Hafta
13.01.2018-16:00
BÜYÜK EGE-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MENTEŞE MERKEZ BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-MİLAS BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
14.01.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
12. Hafta
21.01.2018-12:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SEYDİKEMER BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-16:00
SAINT JOSEPH-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
21.01.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
MİLAS BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (MILAS)
-
- - - - -
13. Hafta
27.01.2018-16:00
BÜYÜK EGE-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
-
- - - - -
28.01.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
28.01.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-SAINT JOSEPH
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
-
- - - - -
28.01.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
14. Hafta
04.02.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SEYDİKEMER BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
04.02.2018-16:00
SAINT JOSEPH-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
04.02.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLA (ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
11.02.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
11.02.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-MENTEŞE MERKEZ BLD.
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
-
- - - - -
11.02.2018-14:00
MİLAS BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MILAS)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
16. Hafta
17.02.2018-16:00
BÜYÜK EGE-SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SAINT JOSEPH
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
18.02.2018-13:30
MENTEŞE MERKEZ BLD.-MİLAS BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
25.02.2018-14:00
SAINT JOSEPH-MENTEŞE MERKEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
25.02.2018-14:00
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL)
-
- - - - -
25.02.2018-16:30
KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK-BÜYÜK EGE
MUĞLA (KÖYCEĞIZ)
-
- - - - -
25.02.2018-14:00
MİLAS BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (MILAS)
-
- - - - -
18. Hafta
28.02.2018-17:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SAINT JOSEPH
DENIZLI (ACIPAYAM)
-
- - - - -
28.02.2018-16:00
BÜYÜK EGE-MİLAS BLD.
İZMIR (URLA 12 EYLÜL)
-
- - - - -
28.02.2018-17:00
MENTEŞE MERKEZ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-13:00
SEYDİKEMER BLD.-KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK
MUĞLA (SEYDIKEMER)
-
- - - - -
Yeni Kandıra 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
1. Hafta
14.10.2017-13:00
ZİRAAT BANKASI-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-22 25-16 25-20 - -
14.10.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
12-25 18-25 10-25 - -
15.10.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
1-3
18-25 25-20 19-25 19-25 -
15.10.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-GENÇ UFUK SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-1
25-22 25-15 21-25 25-21 -
15.10.2017-14:00
YENİ KANDIRA-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
0-3
15-25 13-25 19-25 - -
15.10.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-SGK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-1
18-25 25-19 25-18 25-18 -
2. Hafta
21.10.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-YENİ KANDIRA
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-22 25-16 25-22 - -
21.10.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
25-15 24-26 25-18 21-25 19-17
22.10.2017-11:00
SGK-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-12 25-17 - -
22.10.2017-13:00
MALİYE İHTİSAS-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-14 25-23 - -
22.10.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (GEMLIK)
0-3
18-25 22-25 19-25 - -
22.10.2017-13:00
GENÇ UFUK SPOR-HASAD GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-11 25-20 - -
3. Hafta
28.10.2017-13:00
ZİRAAT BANKASI-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 26-24 25-12 - -
28.10.2017-17:00
İSTANBUL BBSK-GENÇ UFUK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
2-3
27-25 22-25 22-25 25-20 14-16
29.10.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-GEMLİK BASKETBOL SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
3-1
25-23 22-25 25-11 25-19 -
29.10.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
1-3
20-25 19-25 25-23 18-25 -
29.10.2017-16:00
YENİ KANDIRA-SGK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
2-3
29-31 26-28 25-14 27-25 13-15
29.10.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-MALİYE İHTİSAS
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
9-25 15-25 11-25 - -
4. Hafta
04.11.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-HASAD GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-17 25-12 25-14 - -
05.11.2017-12:00
SGK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 19-25 19-25 - -
05.11.2017-14:00
MALİYE İHTİSAS-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-14 24-26 23-25 25-21 15-11
05.11.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-YENİ KANDIRA
BURSA (GEMLIK)
1-3
21-25 25-20 22-25 26-28 -
05.11.2017-13:00
GENÇ UFUK SPOR-ZİRAAT BANKASI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-19 25-21 - -
05.11.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-BURSA VOLEYBOL
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
2-3
21-25 22-25 25-23 25-17 10-15
5. Hafta
11.11.2017-18:00
ZİRAAT BANKASI-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-17 25-9 - -
11.11.2017-14:30
GENÇ UFUK SPOR-MALİYE İHTİSAS
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
0-3
22-25 19-25 19-25 - -
11.11.2017-16:30
İSTANBUL BBSK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-21 25-22 25-19 - -
11.11.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-SGK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
20-25 14-25 5-25 - -
12.11.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-GEMLİK BASKETBOL SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-16 25-12 25-14 - -
12.11.2017-14:00
YENİ KANDIRA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
6. Hafta
18.11.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (İNEGÖL)
3-2
22-25 25-20 21-25 27-25 15-13
19.11.2017-14:00
SGK-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-17 20-25 22-25 25-18 15-13
19.11.2017-16:00
MALİYE İHTİSAS-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
23-25 16-25 25-19 24-26 -
19.11.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-YENİ KANDIRA
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-20 25-20 25-16 - -
19.11.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-HASAD GENÇLİK
BURSA (GEMLIK)
3-1
25-13 25-13 15-25 25-19 -
19.11.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
25-27 20-25 10-25 - -
7. Hafta
25.11.2017-11:00
ZİRAAT BANKASI-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.11.2017-17:00
MALİYE İHTİSAS-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-17 25-19 - -
25.11.2017-18:30
İSTANBUL BBSK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-13 25-17 25-21 - -
26.11.2017-15:00
GENÇ UFUK SPOR-SGK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-1
25-11 29-27 25-27 27-25 -
26.11.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-BURSA VOLEYBOL
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-20 25-17 25-22 - -
26.11.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
0-3
14-25 20-25 20-25 - -
8. Hafta
-
YENİ KANDIRA-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
01.12.2017-18:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-ZİRAAT BANKASI
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-17 25-16 18-25 25-17 -
03.12.2017-17:00
SGK-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 28-30 14-25 - -
03.12.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-HASAD GENÇLİK
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-19 25-18 25-19 - -
03.12.2017-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (GEMLIK)
0-3
12-25 19-25 16-25 - -
03.12.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-İSTANBUL BBSK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
19-25 22-25 26-28 - -
9. Hafta
-
HASAD GENÇLİK-YENİ KANDIRA
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
09.12.2017-11:00
ZİRAAT BANKASI-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
16-25 21-25 15-25 - -
09.12.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-SGK
BURSA (İNEGÖL)
3-0
25-22 25-17 25-19 - -
09.12.2017-16:30
İSTANBUL BBSK-BURSA VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-13 25-20 25-22 - -
10.12.2017-13:00
MALİYE İHTİSAS-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-12 25-15 25-12 - -
10.12.2017-15:00
GENÇ UFUK SPOR-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-23 25-21 25-18 - -
10. Hafta
-
YENİ KANDIRA-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
16.12.2017-15:00
SGK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
22-25 25-19 25-18 23-25 15-12
17.12.2017-17:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
12-25 14-25 17-25 - -
17.12.2017-14:00
BURSA VOLEYBOL-GENÇ UFUK SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
20-25 16-25 21-25 - -
17.12.2017-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-14 25-14 25-18 - -
17.12.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MALİYE İHTİSAS
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
0-3
21-25 17-25 15-25 - -
11. Hafta
-
GENÇ UFUK SPOR-YENİ KANDIRA
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.12.2017-12:00
ZİRAAT BANKASI-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2017-18:00
MALİYE İHTİSAS-BURSA VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.12.2017-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
23.12.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
24.12.2017-17:00
SGK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12. Hafta
-
MALİYE İHTİSAS-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2018-13:00
SGK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-BURSA VOLEYBOL
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
06.01.2018-16:30
İSTANBUL BBSK-HASAD GENÇLİK
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
07.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-ZİRAAT BANKASI
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
07.01.2018-15:00
GENÇ UFUK SPOR-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
-
YENİ KANDIRA-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-GENÇ UFUK SPOR
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
14.01.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-SGK
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GEMLİK BASKETBOL SPOR
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
14. Hafta
-
SGK-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.01.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
21.01.2018-15:00
MALİYE İHTİSAS-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-BURSA VOLEYBOL
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
21.01.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-İSTANBUL BBSK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ZİRAAT BANKASI
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
15. Hafta
-
YENİ KANDIRA-GEMLİK BASKETBOL SPOR
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
24.01.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
24.01.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
24.01.2018-16:30
İSTANBUL BBSK-MALİYE İHTİSAS
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
24.01.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-SGK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
24.01.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
16. Hafta
-
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-YENİ KANDIRA
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-İSTANBUL BBSK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
28.01.2018-11:00
MALİYE İHTİSAS-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.01.2018-13:00
SGK-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.01.2018-16:00
BURSA VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
28.01.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
17. Hafta
-
YENİ KANDIRA-BURSA VOLEYBOL
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
03.02.2018-17:00
ZİRAAT BANKASI-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.02.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
İSTANBUL BBSK-SGK
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
18. Hafta
-
YENİ KANDIRA-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
10.02.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MALİYE İHTİSAS
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
SGK-GENÇ UFUK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.02.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
11.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-İSTANBUL BBSK
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
11.02.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-HASAD GENÇLİK
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
19. Hafta
-
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-YENİ KANDIRA
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
13.02.2018-16:30
İSTANBUL BBSK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
14.02.2018-15:00
ZİRAAT BANKASI-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.02.2018-17:00
MALİYE İHTİSAS-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.02.2018-13:00
GENÇ UFUK SPOR-GEMLİK BASKETBOL SPOR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-BURSA VOLEYBOL
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
20. Hafta
-
YENİ KANDIRA-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
18.02.2018-13:00
SGK-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.02.2018-16:00
BURSA VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
18.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-MALİYE İHTİSAS
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-GENÇ UFUK SPOR
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
21. Hafta
-
İSTANBUL BBSK-YENİ KANDIRA
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
24.02.2018-11:00
MALİYE İHTİSAS-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.02.2018-13:00
ZİRAAT BANKASI-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.02.2018-13:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-GEMLİK BASKETBOL SPOR
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
24.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
25.02.2018-15:00
GENÇ UFUK SPOR-BURSA VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
22. Hafta
-
YENİ KANDIRA-GENÇ UFUK SPOR
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
-
- - - - -
28.02.2018-14:00
BURSA VOLEYBOL-MALİYE İHTİSAS
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
28.02.2018-16:00
GEMLİK BASKETBOL SPOR-SGK
BURSA (GEMLIK)
-
- - - - -
28.02.2018-14:00
RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
28.02.2018-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
-
- - - - -
28.02.2018-14:00
HASAD GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
Orduspor ligden çekildi ve düştü.
Gümüşhane Telekom'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
22.10.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-TOKAT BLD. PLEVNE
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
1-3
22-25 25-20 22-25 21-25 -
22.10.2017-18:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-SUNGURLU BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
14-25 17-25 15-25 - -
22.10.2017-13:30
BAFRA BLD.-ORDU ANADOLU İHL
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-19 25-13 25-18 - -
22.10.2017-14:00
SORGUN BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-22 25-17 25-17 - -
2. Hafta
29.10.2017-15:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-17 25-12 - -
29.10.2017-16:00
SUNGURLU BLD.-BAFRA BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-1
24-26 25-21 25-23 25-16 -
29.10.2017-14:00
ORDUSPOR-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-13 25-20 - -
29.10.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-SORGUN BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
19-25 19-25 26-28 - -
3. Hafta
05.11.2017-13:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-TOKAT BLD. PLEVNE
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
2-3
16-25 25-19 25-27 25-21 17-19
05.11.2017-15:00
ORDU ANADOLU İHL-SUNGURLU BLD.
ORDU (ATATÜRK)
0-3
18-25 19-25 25-27 - -
05.11.2017-13:30
BAFRA BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
SAMSUN (BAFRA)
3-0
25-20 25-22 25-17 - -
05.11.2017-14:00
SORGUN BLD.-ORDUSPOR
YOZGAT (SORGUN)
3-1
21-25 25-15 25-16 25-20 -
4. Hafta
12.11.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ORDU ANADOLU İHL
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-18 25-21 25-15 - -
12.11.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SORGUN BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
1-3
24-26 22-25 25-22 20-25 -
12.11.2017-14:00
ORDUSPOR-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ORDU (ATATÜRK)
1-3
22-25 22-25 25-16 22-25 -
12.11.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-BAFRA BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
16-25 13-25 19-25 - -
5. Hafta
-
BAFRA BLD.-ORDUSPOR
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
19.11.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-2
25-23 20-25 25-19 21-25 15-12
19.11.2017-15:00
ORDU ANADOLU İHL-TOKAT BLD. PLEVNE
ORDU (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-20 25-16 - -
20.11.2017-14:30
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ERZURUM SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
15-25 19-25 28-30 - -
6. Hafta
-
ORDUSPOR-ORDU ANADOLU İHL
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-BAFRA BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
0-3
16-25 15-25 24-26 - -
26.11.2017-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-SUNGURLU BLD.
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
0-3
22-25 20-25 12-25 - -
26.11.2017-
SORGUN BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
YOZGAT (SORGUN)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
7. Hafta
-
SUNGURLU BLD.-ORDUSPOR
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-TOKAT BLD. PLEVNE
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-21 25-15 - -
03.12.2017-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
3-2
29-27 25-20 20-25 14-25 15-12
03.12.2017-13:30
BAFRA BLD.-SORGUN BLD.
SAMSUN (BAFRA)
2-3
25-20 21-25 25-19 21-25 11-15
8. Hafta
-
ORDUSPOR-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.12.2017-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SUNGURLU BLD.
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
0-3
21-25 21-25 18-25 - -
10.12.2017-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-BAFRA BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
0-3
20-25 21-25 7-25 - -
10.12.2017-14:00
SORGUN BLD.-ORDU ANADOLU İHL
YOZGAT (SORGUN)
3-0
25-20 25-12 25-20 - -
9. Hafta
-
TOKAT BLD. PLEVNE-ORDUSPOR
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ERZURUM SPOR LİSESİ
ÇORUM (ATATÜRK)
3-0
25-17 25-14 25-23 - -
17.12.2017-16:00
SUNGURLU BLD.-SORGUN BLD.
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
3-0
25-15 25-22 25-20 - -
17.12.2017-14:00
ORDU ANADOLU İHL-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ORDU (ATATÜRK)
3-2
21-25 14-25 25-15 25-23 15-10
10. Hafta
07.01.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-SORGUN BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.01.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
07.01.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-BAFRA BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.01.2018-12:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ERZURUM SPOR LİSESİ
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
11. Hafta
-
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDUSPOR
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
-
- - - - -
14.01.2018-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ÇORUM BLD. GENÇLİK
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
14.01.2018-13:30
BAFRA BLD.-SUNGURLU BLD.
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
SORGUN BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
YOZGAT (SORGUN)
-
- - - - -
12. Hafta
-
ORDUSPOR-SORGUN BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-BAFRA BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-ORDU ANADOLU İHL
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-GÜMÜŞHANE TELEKOM
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
13. Hafta
-
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ORDUSPOR
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
28.01.2018-14:00
ORDU ANADOLU İHL-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.01.2018-13:30
BAFRA BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
28.01.2018-14:00
SORGUN BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
YOZGAT (SORGUN)
-
- - - - -
14. Hafta
-
ORDUSPOR-BAFRA BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
ÇORUM BLD. GENÇLİK-SUNGURLU BLD.
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.02.2018-12:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-GÜMÜŞHANE TELEKOM
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
-
- - - - -
04.02.2018-12:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ORDU ANADOLU İHL
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
15. Hafta
-
ORDU ANADOLU İHL-ORDUSPOR
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-TOKAT BLD. PLEVNE
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
11.02.2018-15:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-SORGUN BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
11.02.2018-13:30
BAFRA BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
16. Hafta
-
ORDUSPOR-SUNGURLU BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
18.02.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDU ANADOLU İHL
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
TOKAT BLD. PLEVNE-ÇORUM BLD. GENÇLİK
TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
SORGUN BLD.-BAFRA BLD.
YOZGAT (SORGUN)
-
- - - - -
17. Hafta
-
ÇORUM BLD. GENÇLİK-ORDUSPOR
ÇORUM (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.02.2018-13:00
SUNGURLU BLD.-ERZURUM SPOR LİSESİ
ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
25.02.2018-15:00
ORDU ANADOLU İHL-SORGUN BLD.
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.02.2018-13:30
BAFRA BLD.-GÜMÜŞHANE TELEKOM
SAMSUN (BAFRA)
-
- - - - -
18. Hafta
-
ORDUSPOR-TOKAT BLD. PLEVNE
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ÇORUM BLD. GENÇLİK
ERZURUM (R. T. ERDOĞAN)
-
- - - - -
28.02.2018-17:00
GÜMÜŞHANE TELEKOM-ORDU ANADOLU İHL
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
28.02.2018-16:00
SORGUN BLD.-SUNGURLU BLD.
YOZGAT (SORGUN)
-
- - - - -
Ürgüp Kapadokya ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
DEVELİ BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
15.10.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-11 25-13 25-18 - -
15.10.2017-15:00
SAHABİYE-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
25-23 25-13 23-25 22-25 8-15
15.10.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-SEYHAN BLD.
KONYA (KONGRE - YAN SALON)
0-3
20-25 24-26 18-25 - -
15.10.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
3-1
25-20 27-29 25-15 25-16 -
2. Hafta
21.10.2017-16:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-PEMA KOLEJİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
1-3
17-25 19-25 25-18 20-25 -
22.10.2017-13:00
SEYHAN BLD.-SAHABİYE
ADANA (MENDERES)
3-0
25-7 25-7 25-11 - -
22.10.2017-12:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
14-25 14-25 15-25 - -
22.10.2017-14:00
YEŞİLYURT BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
14-25 15-25 15-25 - -
22.10.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-DEVELİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
3-2
25-22 23-25 19-25 25-13 17-15
3. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SİLİFKE İDMAN YURDU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
29.10.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-12 25-15 25-17 - -
29.10.2017-15:00
SAHABİYE-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
25-22 22-25 23-25 25-13 13-15
29.10.2017-14:00
DEVELİ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (DEVELI)
3-0
25-21 25-14 25-22 - -
29.10.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SEYHAN BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
0-3
24-26 20-25 23-25 - -
4. Hafta
-
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.11.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
1-3
25-20 16-25 18-25 21-25 -
05.11.2017-13:00
SEYHAN BLD.-MELİKGAZİ BLD.
ADANA (MENDERES)
3-2
25-12 18-25 25-19 21-25 15-6
05.11.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-SAHABİYE
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-1
25-19 24-26 25-20 25-14 -
05.11.2017-14:00
YEŞİLYURT BLD.-DEVELİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
19-25 20-25 19-25 - -
5. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-YEŞİLYURT BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
12.11.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-14 25-18 25-12 - -
12.11.2017-14:00
DEVELİ BLD.-SEYHAN BLD.
KAYSERI (DEVELI)
1-3
25-21 13-25 15-25 18-25 -
12.11.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (SILIFKE)
3-0
25-18 25-14 25-14 - -
12.11.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-PEMA KOLEJİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
1-3
18-25 23-25 25-18 20-25 -
6. Hafta
-
SEYHAN BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
18.11.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-DEVELİ BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
0-3
11-25 23-25 9-25 - -
19.11.2017-15:00
SAHABİYE-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
18-25 17-25 25-18 25-14 14-16
19.11.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
3-1
25-18 25-18 18-25 25-19 -
19.11.2017-13:00
YEŞİLYURT BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
MALATYA (ATATÜRK)
1-3
24-26 25-20 26-28 17-25 -
7. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SAHABİYE
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-15 25-8 - -
26.11.2017-14:00
DEVELİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (DEVELI)
3-2
21-25 18-25 25-23 25-18 16-14
26.11.2017-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-15 25-15 25-20 - -
26.11.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-SEYHAN BLD.
MERSIN (SILIFKE)
0-3
13-25 18-25 23-25 - -
8. Hafta
-
PEMA KOLEJİ-ÜRGÜP KAPADOKYA
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
02.12.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
2-3
25-19 25-23 20-25 19-25 12-15
03.12.2017-12:00
SEYHAN BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA (MENDERES)
3-0
25-17 25-16 25-15 - -
03.12.2017-15:00
SAHABİYE-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
0-3
15-25 21-25 22-25 - -
03.12.2017-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-MELİKGAZİ BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
0-3
17-25 12-25 10-25 - -
9. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SAHABİYE
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
10.12.2017-14:00
DEVELİ BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAYSERI (DEVELI)
3-1
25-13 17-25 28-26 25-17 -
10.12.2017-11:00
YEŞİLYURT BLD.-SEYHAN BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
0-3
13-25 15-25 6-25 - -
10.12.2017-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
MALATYA (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-17 25-12 - -
10.12.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-PEMA KOLEJİ
MERSIN (SILIFKE)
0-3
14-25 22-25 17-25 - -
10. Hafta
-
İSTİKLAL ORTAOKULU-ÜRGÜP KAPADOKYA
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
16.12.2017-15:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-YEŞİLYURT BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
3-2
23-25 25-20 22-25 25-22 15-13
17.12.2017-13:00
MELİKGAZİ BLD.-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
3-0
25-19 25-18 25-17 - -
17.12.2017-15:00
SAHABİYE-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (ATATÜRK)
2-3
22-25 25-20 18-25 25-20 3-15
17.12.2017-15:00
PEMA KOLEJİ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-MELİKGAZİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
24.12.2017-13:00
SEYHAN BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
24.12.2017-13:00
YEŞİLYURT BLD.-PEMA KOLEJİ
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.12.2017-15:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SAHABİYE
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.12.2017-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-İSTİKLAL ORTAOKULU
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
12. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-DEVELİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
07.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-PEMA KOLEJİ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
07.01.2018-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.01.2018-15:00
YEŞİLYURT BLD.-SAHABİYE
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.01.2018-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-MELİKGAZİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
13. Hafta
13.01.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
14.01.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.01.2018-15:00
SAHABİYE-SEYHAN BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.01.2018-14:00
DEVELİ BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
14.01.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-YEŞİLYURT BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
14. Hafta
-
SİLİFKE İDMAN YURDU-ÜRGÜP KAPADOKYA
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
20.01.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-SAHABİYE
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
20.01.2018-13:00
YEŞİLYURT BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
21.01.2018-16:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-DEVELİ BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
24.01.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-SEYHAN BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2018-15:00
SAHABİYE-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2018-17:00
DEVELİ BLD.-YEŞİLYURT BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
24.01.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
16. Hafta
-
YEŞİLYURT BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-MELİKGAZİ BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
27.01.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
28.01.2018-13:00
SEYHAN BLD.-DEVELİ BLD.
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
28.01.2018-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-SEYHAN BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
04.02.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
DEVELİ BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
04.02.2018-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-YEŞİLYURT BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
04.02.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SAHABİYE
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
18. Hafta
-
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-ÜRGÜP KAPADOKYA
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
10.02.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-DEVELİ BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
11.02.2018-14:00
SEYHAN BLD.-SİLİFKE İDMAN YURDU
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
11.02.2018-15:00
SAHABİYE-MELİKGAZİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
11.02.2018-16:00
YEŞİLYURT BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
19. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-PEMA KOLEJİ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
14.02.2018-13:00
MELİKGAZİ BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2018-17:00
DEVELİ BLD.-SAHABİYE
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
14.02.2018-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SEYHAN BLD.
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2018-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
20. Hafta
-
SAHABİYE-ÜRGÜP KAPADOKYA
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
17.02.2018-15:00
PEMA KOLEJİ-SİLİFKE İDMAN YURDU
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
18.02.2018-12:00
SEYHAN BLD.-YEŞİLYURT BLD.
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
18.02.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-DEVELİ BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
21. Hafta
-
ÜRGÜP KAPADOKYA-İSTİKLAL ORTAOKULU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
25.02.2018-14:00
DEVELİ BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
25.02.2018-13:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-PEMA KOLEJİ
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.02.2018-15:00
YEŞİLYURT BLD.-K.MARAŞ 15 TEMMUZ
MALATYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
25.02.2018-16:00
SİLİFKE İDMAN YURDU-SAHABİYE
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
22. Hafta
-
MELİKGAZİ BLD.-ÜRGÜP KAPADOKYA
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-13:00
K.MARAŞ 15 TEMMUZ-SEYHAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
28.02.2018-15:00
SAHABİYE-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-17:00
PEMA KOLEJİ-YEŞİLYURT BLD.
KONYA (GHSIM ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2018-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SİLİFKE İDMAN YURDU
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
1. Hafta
21.10.2017-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-8 25-3 25-13 - -
21.10.2017-14:00
CEVHERTEPE-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-14 25-12 25-14 - -
22.10.2017-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
2-3
20-25 23-25 25-18 26-24 6-15
22.10.2017-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
3-0
25-15 25-6 25-8 - -
2. Hafta
29.10.2017-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-CEVHERTEPE
MARDIN (ARTUKLU)
0-3
24-26 21-25 19-25 - -
29.10.2017-14:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
9-25 9-25 8-25 - -
29.10.2017-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
7-25 16-25 13-25 - -
29.10.2017-13:00
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (MIDYAT)
0-3
7-25 20-25 5-25 - -
3. Hafta
04.11.2017-14:00
CEVHERTEPE-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-14 25-6 25-14 - -
05.11.2017-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-9 25-10 25-9 - -
05.11.2017-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
2-3
25-16 25-23 19-25 17-25 14-16
05.11.2017-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
1-3
27-25 11-25 18-25 20-25 -
4. Hafta
11.11.2017-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
10-25 15-25 14-25 - -
12.11.2017-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
25-14 25-5 25-12 - -
12.11.2017-14:00
47 MAVİ SPOR-CEVHERTEPE
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
12-25 17-25 13-25 - -
12.11.2017-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
8-25 15-25 13-25 - -
5. Hafta
18.11.2017-14:00
CEVHERTEPE-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-7 25-12 25-20 - -
19.11.2017-13:00
MİDYAT BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
0-3
16-25 10-25 11-25 - -
19.11.2017-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
3-0
25-14 25-6 25-7 - -
19.11.2017-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
1-3
20-25 25-17 23-25 21-25 -
6. Hafta
25.11.2017-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
13-25 4-25 10-25 - -
26.11.2017-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-CEVHERTEPE
MARDIN (KIZILTEPE)
1-3
20-25 14-25 25-20 23-25 -
26.11.2017-14:00
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
3-1
25-23 25-20 16-25 25-6 -
26.11.2017-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
3-2
18-25 20-25 25-17 25-16 15-3
7. Hafta
03.12.2017-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
25-14 25-20 25-11 - -
03.12.2017-13:00
MİDYAT BLD.-47 MAVİ SPOR
MARDIN (MIDYAT)
3-1
14-25 25-23 25-23 28-26 -
03.12.2017-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (NUSAYBIN)
3-1
23-25 25-11 25-19 25-20 -
03.12.2017-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
3-0
25-8 25-6 25-4 - -
8. Hafta
09.12.2017-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
26-28 18-25 23-25 - -
09.12.2017-14:00
CEVHERTEPE-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
1-3
25-27 24-26 32-30 13-25 -
10.12.2017-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-18 25-13 25-10 - -
10.12.2017-14:00
47 MAVİ SPOR-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
0-3
14-25 22-25 20-25 - -
9. Hafta
14.12.2017-15:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-17 25-11 25-19 - -
17.12.2017-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE)
3-0
25-18 25-10 25-22 - -
17.12.2017-13:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (MIDYAT)
0-3
13-25 26-28 23-25 - -
17.12.2017-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-CEVHERTEPE
MARDIN (NUSAYBIN)
0-3
12-25 14-25 17-25 - -
10. Hafta
07.01.2018-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
07.01.2018-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
07.01.2018-13:00
MİDYAT BLD.-CEVHERTEPE
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
07.01.2018-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
11. Hafta
13.01.2018-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
CEVHERTEPE-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
14.01.2018-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
14.01.2018-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MİDYAT BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
12. Hafta
21.01.2018-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
21.01.2018-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-CEVHERTEPE
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
21.01.2018-13:00
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
13. Hafta
27.01.2018-14:00
CEVHERTEPE-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
28.01.2018-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
28.01.2018-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
28.01.2018-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
14. Hafta
03.02.2018-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-CEVHERTEPE
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
04.02.2018-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
04.02.2018-14:00
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
04.02.2018-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
15. Hafta
10.02.2018-14:00
CEVHERTEPE-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
11.02.2018-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
11.02.2018-15:00
NUSAYBİN GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
16. Hafta
17.02.2018-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.02.2018-12:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.02.2018-14:00
47 MAVİ SPOR-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
18.02.2018-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE)
-
- - - - -
17. Hafta
25.02.2018-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
25.02.2018-13:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
25.02.2018-13:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-CEVHERTEPE
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -