1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DÜZCE BLD. 3 3 0 9 0 9 0.000 MAX 227 176 1.2898 3 0 0 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 4 8.585 0.585 2.250 297 269 1.1041 0 2 1 0 0 0
3 TFL ALTEKMA 3 2 1 6 5 7.260 1.260 1.200 242 240 1.0083 0 2 0 0 0 1
4 BİGADİÇ BLD. 3 2 1 8 6 6.225 0.225 1.333 317 297 1.0673 0 1 1 1 0 0
5 ALANYA BLD. 3 2 1 7 5 5.435 0.435 1.400 260 267 0.9738 1 0 1 0 1 0
6 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 7 6 5.300 0.300 1.167 292 289 1.0104 0 1 1 0 1 0
7 ESER SPOR 3 1 2 7 6 5.150 0.150 1.167 281 265 1.0604 1 0 0 2 0 0
8 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 1 7 6 5 0.000 1.167 289 288 1.0035 0 1 1 0 1 0
9 TOFAŞ SPOR 3 1 2 4 7 4.965 1.965 0.571 236 257 0.9183 0 1 0 0 1 1
10 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3 1 2 5 6 4.075 0.075 0.833 230 234 0.9829 1 0 0 1 0 1
11 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.315 0.315 0.500 207 206 1.0049 1 0 0 0 0 2
12 EĞİRDİR ELMA 3 1 2 5 6 3.150 0.150 0.833 249 238 1.0462 1 0 0 0 2 0
13 İSTANBUL BBSK 3 0 3 4 9 1.225 0.225 0.444 270 294 0.9184 0 0 0 1 2 0
14 TVF SPOR LİSESİ 3 0 3 0 9 1.140 1.140 MIN 148 225 0.6578 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.09.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 18-25 13-25 - -
30.09.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. ESER SPOR 3-2
22-25 25-22 18-25 25-22 15-13
30.09.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
23-25 25-23 25-22 25-19 -
30.09.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-19 25-23 25-15 - -
30.09.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA 3-1
22-25 29-27 25-20 25-17 -
30.09.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-2
21-25 22-25 25-18 25-22 15-10
01.10.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 3-1
23-25 25-21 25-18 25-23 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ BLD. 3-2
25-21 25-22 24-26 19-25 18-16
07.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ESER SPOR TOFAŞ SPOR 3-0
25-16 25-17 25-18 - -
07.10.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 0-3
25-27 22-25 17-25 - -
07.10.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3
25-17 20-25 21-25 25-22 11-15
07.10.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 3-1
25-19 17-25 25-19 25-15 -
07.10.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-16 15-25 24-26 21-25 -
07.10.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-18 25-13 25-20 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ EĞİRDİR ELMA 0-3
15-25 15-25 15-25 - -
14.10.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-23 25-20 27-25 - -
14.10.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 1-3
22-25 25-18 17-25 23-25 -
14.10.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-23 25-15 25-17 - -
14.10.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3
14-25 25-17 21-25 21-25 -
14.10.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
15-25 25-22 22-25 22-25 -
15.10.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ESER SPOR 3-2
25-17 24-26 25-22 20-25 15-9
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
21.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ESER SPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
21.10.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR -
- - - - -
21.10.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
21.10.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. -
- - - - -
21.10.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
21.10.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
28.10.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
28.10.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
28.10.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA -
- - - - -
28.10.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
29.10.2017 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ZİRAAT BANKASI ESER SPOR -
- - - - -
29.10.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
04.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ DÜZCE BLD. -
- - - - -
04.11.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
04.11.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
04.11.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR -
- - - - -
04.11.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
04.11.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ESER SPOR TFL ALTEKMA -
- - - - -
11.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
11.11.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
11.11.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11.11.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
11.11.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. -
- - - - -
12.11.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TOFAŞ SPOR -
- - - - -
18.11.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
18.11.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ESER SPOR -
- - - - -
18.11.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
18.11.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK -
- - - - -
18.11.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
18.11.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
25.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
25.11.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. -
- - - - -
25.11.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.11.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ALANYA BLD. -
- - - - -
25.11.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
26.11.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
02.12.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
02.12.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
02.12.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
02.12.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ESER SPOR -
- - - - -
02.12.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
02.12.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
09.12.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
09.12.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. -
- - - - -
09.12.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
09.12.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR -
- - - - -
10.12.2017 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ESER SPOR -
- - - - -
16.12.2017 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
16.12.2017 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
16.12.2017 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
16.12.2017 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
16.12.2017 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
16.12.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ALANYA BLD. -
- - - - -
23.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ESER SPOR DÜZCE BLD. -
- - - - -
23.12.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.12.2017 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR -
- - - - -
23.12.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
23.12.2017 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
23.12.2017 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR -
- - - - -
07.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
07.01.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
07.01.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
07.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. -
- - - - -
07.01.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
07.01.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 TVF SPOR LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
10.01.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
10.01.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
10.01.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 16:00 TOFAŞ SPOR ESER SPOR -
- - - - -
10.01.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 17:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
10.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
10.01.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ESER SPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
14.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK -
- - - - -
14.01.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ALANYA BLD. -
- - - - -
14.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR -
- - - - -
14.01.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
14.01.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
14.01.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.01.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
21.01.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
21.01.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
21.01.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
21.01.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ESER SPOR -
- - - - -
21.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
24.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 ESER SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
24.01.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
24.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 17:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK -
- - - - -
24.01.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 16:00 EĞİRDİR ELMA ALANYA BLD. -
- - - - -
24.01.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. -
- - - - -
24.01.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI TFL ALTEKMA -
- - - - -
28.01.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
28.01.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
28.01.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
28.01.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
28.01.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
28.01.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ESER SPOR -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ALANYA BLD. -
- - - - -
04.02.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
04.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
04.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA ESER SPOR -
- - - - -
04.02.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
04.02.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
04.02.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
07.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ESER SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
07.02.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. DÜZCE BLD. -
- - - - -
07.02.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.02.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 16:00 TOFAŞ SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
07.02.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
07.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
11.02.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
11.02.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
11.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA -
- - - - -
11.02.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
11.02.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
11.02.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ESER SPOR -
- - - - -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ESER SPOR EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
18.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.02.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. -
- - - - -
18.02.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
18.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
18.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
21.02.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
21.02.2018 BURSA (ÇEKIRGE) 16:00 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
21.02.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) 17:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
21.02.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) 16:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA -
- - - - -
21.02.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR -
- - - - -
21.02.2018 KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ESER SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
25.02.2018 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI DÜZCE BLD. -
- - - - -
25.02.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
25.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ALANYA BLD. -
- - - - -
25.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
25.02.2018 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 16:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2018 ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ TFL ALTEKMA -
- - - - -
04.03.2018 ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) ALANYA BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
04.03.2018 BALIKESIR (BIGADIÇ) BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
04.03.2018 BURSA (ÇEKIRGE) TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
04.03.2018 DÜZCE (18 TEMMUZ) DÜZCE BLD. ESER SPOR -
- - - - -
04.03.2018 ISPARTA (EĞIRDIR) EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
04.03.2018 KONYA (KONGRE - YAN SALON) KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOKAT BLD. PLEVNE 3 3 0 9 1 9.390 0.390 9.000 244 165 1.4788 2 1 0 0 0 0
2 AKKUŞ BLD. 3 3 0 9 2 8.150 0.150 4.500 259 221 1.1719 2 0 1 0 0 0
3 ARHAVİ BLD. 3 3 0 9 2 8.075 0.075 4.500 249 189 1.3175 2 0 1 0 0 0
4 HALİLİYE BLD. 3 2 1 6 4 6.075 0.075 1.500 223 231 0.9654 1 1 0 0 0 1
5 SOLHAN SPOR 3 2 1 8 6 6 0.000 1.333 300 285 1.0526 0 1 1 1 0 0
6 NİKSAR BLD. 3 2 1 8 7 5.465 0.465 1.143 321 298 1.0772 0 0 2 1 0 0
7 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 6 6 4.300 0.300 1.000 250 250 1.0000 1 0 0 1 1 0
8 FINDIKLI SPOR 3 1 2 6 6 4.225 0.225 1.000 278 248 1.1210 1 0 0 1 1 0
9 PAYAS BLD. 2011 3 1 2 6 6 4.075 0.075 1.000 242 202 1.1980 1 0 0 1 1 0
10 1920 MARAŞSPOR 3 1 2 3 6 3.555 0.555 0.500 179 200 0.8950 1 0 0 0 0 2
11 BULANCAK BLD. BETON SPOR 3 1 2 3 6 3.225 0.225 0.500 189 216 0.8750 1 0 0 0 0 2
12 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3.150 0.150 0.500 177 195 0.9077 1 0 0 0 0 2
13 PALANDÖKEN BLD. 3 0 3 0 9 1.095 1.095 MIN 157 225 0.6978 0 0 0 0 0 3
14 GENÇ KAFKARS 3 0 3 0 9 0.075 0.075 MIN 82 225 0.3644 0 0 0 0 0 3
Genç Kafkars'ın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.09.2017 ARTVIN (ARHAVI) 15:00 ARHAVİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-18 25-13 25-11 - -
30.09.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 0-3
13-25 24-26 17-25 - -
30.09.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
25-19 20-25 19-25 20-25 -
30.09.2017 HATAY (PAYAS) PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
30.09.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR AKKUŞ BLD. 0-3
21-25 21-25 20-25 - -
30.09.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
22-25 16-25 21-25 - -
30.09.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR NİKSAR BLD. 2-3
20-25 25-20 24-26 25-23 12-15
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.10.2017 BINGÖL(KARŞIYAKA) 14:00 SOLHAN SPOR ARHAVİ BLD. 2-3
21-25 25-16 25-18 22-25 12-15
07.10.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR 0-3
20-25 19-25 11-25 - -
07.10.2017 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 12-25 13-25 - -
07.10.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
25-20 25-19 25-21 - -
07.10.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. FINDIKLI SPOR 3-1
22-25 25-23 30-28 25-21 -
07.10.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE PAYAS BLD. 2011 3-1
18-25 25-10 25-19 25-14 -
07.10.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
21-25 24-26 25-19 25-13 15-8
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-22 25-12 25-8 - -
14.10.2017 BINGÖL(KARŞIYAKA) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-2
17-25 25-20 18-25 25-18 16-14
14.10.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-21 25-22 25-22 - -
14.10.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 3-0
25-19 25-13 25-14 - -
14.10.2017 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 AKKUŞ BLD. 2-3
25-23 24-26 15-25 25-20 10-15
14.10.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 0-3
14-25 12-25 17-25 - -
14.10.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR GENÇ KAFKARS 3-0
25-14 25-14 25-9 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.10.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
21.10.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.10.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 14:00 1920 MARAŞSPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
21.10.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.10.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
21.10.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE FINDIKLI SPOR -
- - - - -
21.10.2017 TOKAT(ERBAA) 14:00 NİKSAR BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
28.10.2017 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
28.10.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
28.10.2017 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
28.10.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
28.10.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
28.10.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
04.11.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
04.11.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.11.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.11.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE SOLHAN SPOR -
- - - - -
04.11.2017 TOKAT(NIKSAR) 14:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. -
- - - - -
05.11.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
11.11.2017 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
11.11.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
11.11.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
11.11.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
11.11.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
11.11.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 GENÇ KAFKARS ARHAVİ BLD. -
- - - - -
18.11.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
18.11.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR FINDIKLI SPOR -
- - - - -
18.11.2017 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.11.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.11.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
18.11.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE HALİLİYE BLD. -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.11.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.11.2017 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
25.11.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
25.11.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
25.11.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
25.11.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 GENÇ KAFKARS TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
25.11.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
02.12.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -
02.12.2017 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
02.12.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
02.12.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
02.12.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
02.12.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ARHAVİ BLD. -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.12.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
09.12.2017 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
09.12.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
09.12.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.12.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
09.12.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE AKKUŞ BLD. -
- - - - -
09.12.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
16.12.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
16.12.2017 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. -
- - - - -
16.12.2017 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
16.12.2017 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
16.12.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
16.12.2017 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.12.2017 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.12.2017 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR FINDIKLI SPOR -
- - - - -
23.12.2017 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 GENÇ KAFKARS BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
23.12.2017 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
23.12.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
23.12.2017 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
23.12.2017 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.01.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
07.01.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
07.01.2018 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
07.01.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.01.2018 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
07.01.2018 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2018 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
10.01.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
10.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
10.01.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
10.01.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 16:00 1920 MARAŞSPOR PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
10.01.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
10.01.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14.01.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
14.01.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR ARHAVİ BLD. -
- - - - -
14.01.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS FINDIKLI SPOR -
- - - - -
14.01.2018 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
14.01.2018 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14.01.2018 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
21.01.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
21.01.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
21.01.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
21.01.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
21.01.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
21.01.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.01.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR ARHAVİ BLD. -
- - - - -
24.01.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 16:00 1920 MARAŞSPOR PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
24.01.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR -
- - - - -
24.01.2018 ORDU (AKKUŞ) 16:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
24.01.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
24.01.2018 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 17:30 TOKAT BLD. PLEVNE HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2018 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
28.01.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
28.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
28.01.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
28.01.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
28.01.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
28.01.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.02.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.02.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 ARHAVİ BLD. -
- - - - -
04.02.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR FINDIKLI SPOR -
- - - - -
04.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS HALİLİYE BLD. -
- - - - -
04.02.2018 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
04.02.2018 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE NİKSAR BLD. -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
07.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
07.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 ARHAVİ BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
07.02.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
07.02.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
07.02.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
07.02.2018 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
11.02.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11.02.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 FINDIKLI SPOR -
- - - - -
11.02.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -
11.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE GENÇ KAFKARS -
- - - - -
11.02.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
11.02.2018 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
17.02.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
18.02.2018 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
18.02.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
18.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS AKKUŞ BLD. -
- - - - -
18.02.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.02.2018 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2018 GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
21.02.2018 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR -
- - - - -
21.02.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 16:00 1920 MARAŞSPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
21.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
21.02.2018 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.02.2018 ORDU (AKKUŞ) 16:00 AKKUŞ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
21.02.2018 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. -
- - - - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
25.02.2018 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
25.02.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
25.02.2018 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
25.02.2018 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
25.02.2018 TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2018 ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) PALANDÖKEN BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
04.03.2018 HATAY (ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. ARHAVİ BLD. -
- - - - -
04.03.2018 HATAY (PAYAS) PAYAS BLD. 2011 HALİLİYE BLD. -
- - - - -
04.03.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞSPOR TOKAT BLD. PLEVNE -
- - - - -
04.03.2018 KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) BULANCAK BLD. BETON SPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
04.03.2018 MALATYA (ATATÜRK) MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
04.03.2018 RIZE (FINDIKLI) FINDIKLI SPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -