Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 213 133 1.6015 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 150 184 0.8152 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 95 225 0.4222 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-10 - -
14.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-4 25-10 25-10 - -
15.06.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
8-25 13-25 13-25 - -
15.06.2018-13:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
15-25 11-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
16.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 228 154 1.4805 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 160 1.3313 2 0 0 0 0 1
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 193 189 1.0212 1 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 94 225 0.4178 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-5 25-7 25-11 - -
14.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-19 - -
15.06.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 10-25 17-25 - -
15.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 20-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-8 25-15 25-15 - -
16.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
22-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 3 5 2 0.600 157 183 0.8579 0 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1 0.333 151 182 0.8297 0 0 0 1 0 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-19 25-15 25-9 - -
14.06.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-MERİNOS
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
23-25 25-22 24-26 25-19 11-15
16.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-20 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 150 1.6533 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6 2.333 229 197 1.1624 2 0 0 0 1 0
3 KARŞIYAKA 3 1 2 3 7 3 0.429 176 228 0.7719 0 1 0 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 1 9 0 0.111 170 248 0.6855 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
HALKBANK-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-10 25-23 25-21 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-9 25-14 25-10 - -
15.06.2018-15:00
KIBRISGÜCÜ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
11-25 12-25 15-25 - -
15.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 17-25 15-25 - -
16.06.2018-15:00
KARŞIYAKA-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
23-25 25-23 25-13 25-17 -
16.06.2018-17:00
HALKBANK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-23 16-25 22-25 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6 MAX 150 88 1.7045 2 0 0 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 3 3 3 1.000 126 126 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 HATAY ANTAKYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 2
Erciyes Voleybol müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-HATAY ANTAKYA BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-15 25-15 25-21 - -
14.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ERCİYES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
HATAY ANTAKYA BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
8-25 13-25 16-25 - -
16.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 14-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 259 209 1.2392 2 0 1 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 254 202 1.2574 2 0 0 1 0 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3 0.429 210 230 0.9130 0 1 0 0 0 2
4 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 163 245 0.6653 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-20 25-11 25-11 - -
14.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BOLU İNKILAP İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-23 25-22 25-19 - -
15.06.2018-15:00
SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
20-25 12-25 9-25 - -
15.06.2018-17:00
BOLU İNKILAP İÖO-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
22-25 19-25 10-25 - -
16.06.2018-11:00
BOLU İNKILAP İÖO-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
19-25 25-18 26-24 25-13 -
16.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
14-25 25-17 24-26 28-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 94 2.3936 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6 2.000 188 173 1.0867 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 155 197 0.7868 1 0 0 0 0 2
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 0 9 0 MIN 121 225 0.5378 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
İLBANK-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-6 25-13 - -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-15 25-11 - -
15.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 14-25 20-25 - -
15.06.2018-13:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
10-25 9-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
15-25 20-25 12-25 - -
16.06.2018-13:00
İLBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-13 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 3 0 9 2 9 4.500 251 205 1.2244 1 2 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 5 6 1.400 273 231 1.1818 0 2 0 0 1 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 216 264 0.8182 0 0 1 0 1 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 4 9 1 0.444 233 273 0.8535 0 0 0 1 2 0
14.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
22-25 11-25 25-20 25-16 13-15
14.06.2018-17:00
KARAYOLLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-17 22-25 23-25 22-25 -
15.06.2018-15:00
ÇORLU BLD.-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 16-25 15-25 11-25 -
15.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-13 9-25 25-14 25-13 -
16.06.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-17 25-13 - -
16.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
18-25 12-25 25-13 17-25 -
18.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-17 28-26 -
18.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
24-26 26-24 25-20 19-25 10-15
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-19 25-16 -
18.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-21 25-11 25-13 - -
18.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-2
25-21 24-26 25-23 17-25 15-11
18.06.2018-15:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-17 25-21 - -
18.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
19-25 17-25 26-24 16-25 -
18.06.2018-15:00
İLBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-22 20-25 19-25 19-25 -
19.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
14-25 17-25 19-25 - -
19.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-22 25-14 25-20 - -
19.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-22 20-25 25-22 25-20 -
19.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-19 25-22 - -
19.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-18 25-21 18-25 27-25 -
19.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-15 25-14 25-11 - -
19.06.2018-17:00
GALATASARAY-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-16 25-27 25-22 25-16 -
19.06.2018-13:00
KARAYOLLARI-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
24-26 15-25 16-25 - -
20.06.2018-11:00
KARAYOLLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-21 25-23 25-23 - -
20.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
26-28 25-22 23-25 25-13 15-11
20.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 25-16 19-25 24-26 15-13
20.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
23-25 23-25 26-24 16-25 -
20.06.2018-11:00
HALKBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
27-25 19-25 25-21 11-25 3-15
20.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
25-23 22-25 23-25 25-22 12-15
20.06.2018-15:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-27 25-17 25-23 -
20.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
20-25 25-16 12-25 25-20 16-18
21.06.2018-10:00
ECZACIBAŞI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-12 25-22 - -
21.06.2018-12:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
31-33 26-24 25-16 31-29 -
21.06.2018-14:00
İSTANBUL VAKIFBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-8 26-24 - -
21.06.2018-16:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
21-25 25-15 25-12 18-25 12-15
21.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-21 25-19 - -
21.06.2018-12:00
KARAYOLLARI-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
22-25 25-16 21-25 32-34 -
21.06.2018-14:00
İLBANK-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-13 25-22 23-25 25-10 -
21.06.2018-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 16-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 213 133 1.6015 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 150 184 0.8152 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 95 225 0.4222 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-10 - -
14.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-4 25-10 25-10 - -
15.06.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
8-25 13-25 13-25 - -
15.06.2018-13:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
15-25 11-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
16.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 228 154 1.4805 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 160 1.3313 2 0 0 0 0 1
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 193 189 1.0212 1 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 94 225 0.4178 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-5 25-7 25-11 - -
14.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-19 - -
15.06.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 10-25 17-25 - -
15.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 20-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-8 25-15 25-15 - -
16.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
22-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 3 5 2 0.600 157 183 0.8579 0 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1 0.333 151 182 0.8297 0 0 0 1 0 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-19 25-15 25-9 - -
14.06.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-MERİNOS
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
23-25 25-22 24-26 25-19 11-15
16.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-20 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 150 1.6533 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6 2.333 229 197 1.1624 2 0 0 0 1 0
3 KARŞIYAKA 3 1 2 3 7 3 0.429 176 228 0.7719 0 1 0 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 1 9 0 0.111 170 248 0.6855 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
HALKBANK-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-10 25-23 25-21 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-9 25-14 25-10 - -
15.06.2018-15:00
KIBRISGÜCÜ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
11-25 12-25 15-25 - -
15.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 17-25 15-25 - -
16.06.2018-15:00
KARŞIYAKA-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
23-25 25-23 25-13 25-17 -
16.06.2018-17:00
HALKBANK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-23 16-25 22-25 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6 MAX 150 88 1.7045 2 0 0 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 3 3 3 1.000 126 126 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 HATAY ANTAKYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 2
Erciyes Voleybol müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-HATAY ANTAKYA BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-15 25-15 25-21 - -
14.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ERCİYES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
HATAY ANTAKYA BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
8-25 13-25 16-25 - -
16.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 14-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 259 209 1.2392 2 0 1 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 254 202 1.2574 2 0 0 1 0 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3 0.429 210 230 0.9130 0 1 0 0 0 2
4 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 163 245 0.6653 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-20 25-11 25-11 - -
14.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BOLU İNKILAP İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-23 25-22 25-19 - -
15.06.2018-15:00
SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
20-25 12-25 9-25 - -
15.06.2018-17:00
BOLU İNKILAP İÖO-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
22-25 19-25 10-25 - -
16.06.2018-11:00
BOLU İNKILAP İÖO-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
19-25 25-18 26-24 25-13 -
16.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
14-25 25-17 24-26 28-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 94 2.3936 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6 2.000 188 173 1.0867 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 155 197 0.7868 1 0 0 0 0 2
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 0 9 0 MIN 121 225 0.5378 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
İLBANK-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-6 25-13 - -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-15 25-11 - -
15.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 14-25 20-25 - -
15.06.2018-13:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
10-25 9-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
15-25 20-25 12-25 - -
16.06.2018-13:00
İLBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-13 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 3 0 9 2 9 4.500 251 205 1.2244 1 2 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 5 6 1.400 273 231 1.1818 0 2 0 0 1 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 216 264 0.8182 0 0 1 0 1 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 4 9 1 0.444 233 273 0.8535 0 0 0 1 2 0
14.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
22-25 11-25 25-20 25-16 13-15
14.06.2018-17:00
KARAYOLLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-17 22-25 23-25 22-25 -
15.06.2018-15:00
ÇORLU BLD.-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 16-25 15-25 11-25 -
15.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-13 9-25 25-14 25-13 -
16.06.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-17 25-13 - -
16.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
18-25 12-25 25-13 17-25 -
18.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-17 28-26 -
18.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
24-26 26-24 25-20 19-25 10-15
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-19 25-16 -
18.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-21 25-11 25-13 - -
18.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-2
25-21 24-26 25-23 17-25 15-11
18.06.2018-15:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-17 25-21 - -
18.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
19-25 17-25 26-24 16-25 -
18.06.2018-15:00
İLBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-22 20-25 19-25 19-25 -
19.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
14-25 17-25 19-25 - -
19.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-22 25-14 25-20 - -
19.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-22 20-25 25-22 25-20 -
19.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-19 25-22 - -
19.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-18 25-21 18-25 27-25 -
19.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-15 25-14 25-11 - -
19.06.2018-17:00
GALATASARAY-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-16 25-27 25-22 25-16 -
19.06.2018-13:00
KARAYOLLARI-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
24-26 15-25 16-25 - -
20.06.2018-11:00
KARAYOLLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-21 25-23 25-23 - -
20.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
26-28 25-22 23-25 25-13 15-11
20.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 25-16 19-25 24-26 15-13
20.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
23-25 23-25 26-24 16-25 -
20.06.2018-11:00
HALKBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
27-25 19-25 25-21 11-25 3-15
20.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
25-23 22-25 23-25 25-22 12-15
20.06.2018-15:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-27 25-17 25-23 -
20.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
20-25 25-16 12-25 25-20 16-18
21.06.2018-10:00
ECZACIBAŞI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-12 25-22 - -
21.06.2018-12:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
31-33 26-24 25-16 31-29 -
21.06.2018-14:00
İSTANBUL VAKIFBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-8 26-24 - -
21.06.2018-16:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
21-25 25-15 25-12 18-25 12-15
21.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-21 25-19 - -
21.06.2018-12:00
KARAYOLLARI-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
22-25 25-16 21-25 32-34 -
21.06.2018-14:00
İLBANK-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-13 25-22 23-25 25-10 -
21.06.2018-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 16-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 213 133 1.6015 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 150 184 0.8152 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 95 225 0.4222 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-10 - -
14.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-4 25-10 25-10 - -
15.06.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
8-25 13-25 13-25 - -
15.06.2018-13:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
15-25 11-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
16.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 228 154 1.4805 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 160 1.3313 2 0 0 0 0 1
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 193 189 1.0212 1 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 94 225 0.4178 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-5 25-7 25-11 - -
14.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-19 - -
15.06.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 10-25 17-25 - -
15.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 20-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-8 25-15 25-15 - -
16.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
22-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 3 5 2 0.600 157 183 0.8579 0 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1 0.333 151 182 0.8297 0 0 0 1 0 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-19 25-15 25-9 - -
14.06.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-MERİNOS
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
23-25 25-22 24-26 25-19 11-15
16.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-20 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 150 1.6533 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6 2.333 229 197 1.1624 2 0 0 0 1 0
3 KARŞIYAKA 3 1 2 3 7 3 0.429 176 228 0.7719 0 1 0 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 1 9 0 0.111 170 248 0.6855 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
HALKBANK-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-10 25-23 25-21 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-9 25-14 25-10 - -
15.06.2018-15:00
KIBRISGÜCÜ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
11-25 12-25 15-25 - -
15.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 17-25 15-25 - -
16.06.2018-15:00
KARŞIYAKA-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
23-25 25-23 25-13 25-17 -
16.06.2018-17:00
HALKBANK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-23 16-25 22-25 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6 MAX 150 88 1.7045 2 0 0 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 3 3 3 1.000 126 126 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 HATAY ANTAKYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 2
Erciyes Voleybol müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-HATAY ANTAKYA BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-15 25-15 25-21 - -
14.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ERCİYES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
HATAY ANTAKYA BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
8-25 13-25 16-25 - -
16.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 14-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 259 209 1.2392 2 0 1 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 254 202 1.2574 2 0 0 1 0 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3 0.429 210 230 0.9130 0 1 0 0 0 2
4 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 163 245 0.6653 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-20 25-11 25-11 - -
14.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BOLU İNKILAP İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-23 25-22 25-19 - -
15.06.2018-15:00
SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
20-25 12-25 9-25 - -
15.06.2018-17:00
BOLU İNKILAP İÖO-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
22-25 19-25 10-25 - -
16.06.2018-11:00
BOLU İNKILAP İÖO-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
19-25 25-18 26-24 25-13 -
16.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
14-25 25-17 24-26 28-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 94 2.3936 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6 2.000 188 173 1.0867 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 155 197 0.7868 1 0 0 0 0 2
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 0 9 0 MIN 121 225 0.5378 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
İLBANK-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-6 25-13 - -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-15 25-11 - -
15.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 14-25 20-25 - -
15.06.2018-13:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
10-25 9-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
15-25 20-25 12-25 - -
16.06.2018-13:00
İLBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-13 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 3 0 9 2 9 4.500 251 205 1.2244 1 2 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 5 6 1.400 273 231 1.1818 0 2 0 0 1 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 216 264 0.8182 0 0 1 0 1 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 4 9 1 0.444 233 273 0.8535 0 0 0 1 2 0
14.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
22-25 11-25 25-20 25-16 13-15
14.06.2018-17:00
KARAYOLLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-17 22-25 23-25 22-25 -
15.06.2018-15:00
ÇORLU BLD.-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 16-25 15-25 11-25 -
15.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-13 9-25 25-14 25-13 -
16.06.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-17 25-13 - -
16.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
18-25 12-25 25-13 17-25 -
18.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-17 28-26 -
18.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
24-26 26-24 25-20 19-25 10-15
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-19 25-16 -
18.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-21 25-11 25-13 - -
18.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-2
25-21 24-26 25-23 17-25 15-11
18.06.2018-15:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-17 25-21 - -
18.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
19-25 17-25 26-24 16-25 -
18.06.2018-15:00
İLBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-22 20-25 19-25 19-25 -
19.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
14-25 17-25 19-25 - -
19.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-22 25-14 25-20 - -
19.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-22 20-25 25-22 25-20 -
19.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-19 25-22 - -
19.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-18 25-21 18-25 27-25 -
19.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-15 25-14 25-11 - -
19.06.2018-17:00
GALATASARAY-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-16 25-27 25-22 25-16 -
19.06.2018-13:00
KARAYOLLARI-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
24-26 15-25 16-25 - -
20.06.2018-11:00
KARAYOLLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-21 25-23 25-23 - -
20.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
26-28 25-22 23-25 25-13 15-11
20.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 25-16 19-25 24-26 15-13
20.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
23-25 23-25 26-24 16-25 -
20.06.2018-11:00
HALKBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
27-25 19-25 25-21 11-25 3-15
20.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
25-23 22-25 23-25 25-22 12-15
20.06.2018-15:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-27 25-17 25-23 -
20.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
20-25 25-16 12-25 25-20 16-18
21.06.2018-10:00
ECZACIBAŞI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-12 25-22 - -
21.06.2018-12:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
31-33 26-24 25-16 31-29 -
21.06.2018-14:00
İSTANBUL VAKIFBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-8 26-24 - -
21.06.2018-16:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
21-25 25-15 25-12 18-25 12-15
21.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-21 25-19 - -
21.06.2018-12:00
KARAYOLLARI-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
22-25 25-16 21-25 32-34 -
21.06.2018-14:00
İLBANK-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-13 25-22 23-25 25-10 -
21.06.2018-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 16-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 213 133 1.6015 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 150 184 0.8152 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 95 225 0.4222 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-10 - -
14.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-4 25-10 25-10 - -
15.06.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
8-25 13-25 13-25 - -
15.06.2018-13:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
15-25 11-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
16.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 228 154 1.4805 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 160 1.3313 2 0 0 0 0 1
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 193 189 1.0212 1 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 94 225 0.4178 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-5 25-7 25-11 - -
14.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-19 - -
15.06.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 10-25 17-25 - -
15.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 20-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-8 25-15 25-15 - -
16.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
22-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 3 5 2 0.600 157 183 0.8579 0 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1 0.333 151 182 0.8297 0 0 0 1 0 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-19 25-15 25-9 - -
14.06.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-MERİNOS
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
23-25 25-22 24-26 25-19 11-15
16.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-20 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 150 1.6533 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6 2.333 229 197 1.1624 2 0 0 0 1 0
3 KARŞIYAKA 3 1 2 3 7 3 0.429 176 228 0.7719 0 1 0 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 1 9 0 0.111 170 248 0.6855 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
HALKBANK-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-10 25-23 25-21 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-9 25-14 25-10 - -
15.06.2018-15:00
KIBRISGÜCÜ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
11-25 12-25 15-25 - -
15.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 17-25 15-25 - -
16.06.2018-15:00
KARŞIYAKA-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
23-25 25-23 25-13 25-17 -
16.06.2018-17:00
HALKBANK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-23 16-25 22-25 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6 MAX 150 88 1.7045 2 0 0 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 3 3 3 1.000 126 126 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 HATAY ANTAKYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 2
Erciyes Voleybol müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-HATAY ANTAKYA BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-15 25-15 25-21 - -
14.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ERCİYES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
HATAY ANTAKYA BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
8-25 13-25 16-25 - -
16.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 14-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 259 209 1.2392 2 0 1 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 254 202 1.2574 2 0 0 1 0 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3 0.429 210 230 0.9130 0 1 0 0 0 2
4 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 163 245 0.6653 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-20 25-11 25-11 - -
14.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BOLU İNKILAP İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-23 25-22 25-19 - -
15.06.2018-15:00
SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
20-25 12-25 9-25 - -
15.06.2018-17:00
BOLU İNKILAP İÖO-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
22-25 19-25 10-25 - -
16.06.2018-11:00
BOLU İNKILAP İÖO-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
19-25 25-18 26-24 25-13 -
16.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
14-25 25-17 24-26 28-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 94 2.3936 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6 2.000 188 173 1.0867 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 155 197 0.7868 1 0 0 0 0 2
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 0 9 0 MIN 121 225 0.5378 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
İLBANK-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-6 25-13 - -
14.06.2018-13:00
BEŞİKTAŞ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-15 25-11 - -
15.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 14-25 20-25 - -
15.06.2018-13:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
10-25 9-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
15-25 20-25 12-25 - -
16.06.2018-13:00
İLBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-13 25-8 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 3 0 9 2 9 4.500 251 205 1.2244 1 2 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 5 6 1.400 273 231 1.1818 0 2 0 0 1 0
3 ÇORLU BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 216 264 0.8182 0 0 1 0 1 1
4 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 3 4 9 1 0.444 233 273 0.8535 0 0 0 1 2 0
14.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
22-25 11-25 25-20 25-16 13-15
14.06.2018-17:00
KARAYOLLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-17 22-25 23-25 22-25 -
15.06.2018-15:00
ÇORLU BLD.-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-18 16-25 15-25 11-25 -
15.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-13 9-25 25-14 25-13 -
16.06.2018-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-17 25-13 - -
16.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
18-25 12-25 25-13 17-25 -
18.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-KARAYOLLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-17 28-26 -
18.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
24-26 26-24 25-20 19-25 10-15
18.06.2018-15:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 22-25 25-19 25-16 -
18.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-21 25-11 25-13 - -
18.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-2
25-21 24-26 25-23 17-25 15-11
18.06.2018-15:00
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-17 25-21 - -
18.06.2018-17:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
19-25 17-25 26-24 16-25 -
18.06.2018-15:00
İLBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
1-3
25-22 20-25 19-25 19-25 -
19.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
14-25 17-25 19-25 - -
19.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-22 25-14 25-20 - -
19.06.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-22 20-25 25-22 25-20 -
19.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-19 25-22 - -
19.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-18 25-21 18-25 27-25 -
19.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-15 25-14 25-11 - -
19.06.2018-17:00
GALATASARAY-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-16 25-27 25-22 25-16 -
19.06.2018-13:00
KARAYOLLARI-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
24-26 15-25 16-25 - -
20.06.2018-11:00
KARAYOLLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-21 25-23 25-23 - -
20.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
26-28 25-22 23-25 25-13 15-11
20.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 25-16 19-25 24-26 15-13
20.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
23-25 23-25 26-24 16-25 -
20.06.2018-11:00
HALKBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
27-25 19-25 25-21 11-25 3-15
20.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
25-23 22-25 23-25 25-22 12-15
20.06.2018-15:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-27 25-17 25-23 -
20.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
20-25 25-16 12-25 25-20 16-18
21.06.2018-10:00
ECZACIBAŞI-BEŞİKTAŞ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-12 25-22 - -
21.06.2018-12:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
31-33 26-24 25-16 31-29 -
21.06.2018-14:00
İSTANBUL VAKIFBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-8 26-24 - -
21.06.2018-16:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
21-25 25-15 25-12 18-25 12-15
21.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-21 25-19 - -
21.06.2018-12:00
KARAYOLLARI-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
22-25 25-16 21-25 32-34 -
21.06.2018-14:00
İLBANK-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-13 25-22 23-25 25-10 -
21.06.2018-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 16-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 213 133 1.6015 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 150 184 0.8152 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 95 225 0.4222 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-17 25-14 25-10 - -
14.06.2018-13:00
NİLÜFER BLD.-ADIYAMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-4 25-10 25-10 - -
15.06.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
8-25 13-25 13-25 - -
15.06.2018-13:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
15-25 11-25 11-25 - -
16.06.2018-11:00
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
16.06.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 228 154 1.4805 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 160 1.3313 2 0 0 0 0 1
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 193 189 1.0212 1 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 94 225 0.4178 0 0 0 0 0 3
14.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-5 25-7 25-11 - -
14.06.2018-17:00
FENERBAHÇE-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-19 - -
15.06.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
6-25 10-25 17-25 - -
15.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 20-25 20-25 - -
16.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAN B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-8 25-15 25-15 - -
16.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
22-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2 2 0 6 0 6 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 2 1 1 3 5 2 0.600 157 183 0.8579 0 0 1 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1 0.333 151 182 0.8297 0 0 0 1 0 1
Merinos müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-19 25-15 25-9 - -
14.06.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-MERİNOS
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
23-25 25-22 24-26 25-19 11-15
16.06.2018-13:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-20 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 150 1.6533 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6 2.333 229 197 1.1624 2 0 0 0 1 0
3 KARŞIYAKA 3 1 2 3 7 3 0.429 176 228 0.7719 0 1 0 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 1 9 0 0.111 170 248 0.6855 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
HALKBANK-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-10 25-23 25-21 - -
14.06.2018-17:00
GALATASARAY-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-9 25-14 25-10 - -
15.06.2018-15:00
KIBRISGÜCÜ-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
11-25 12-25 15-25 - -
15.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
13-25 17-25 15-25 - -
16.06.2018-15:00
KARŞIYAKA-KIBRISGÜCÜ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
23-25 25-23 25-13 25-17 -
16.06.2018-17:00
HALKBANK-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-23 16-25 22-25 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 2 2 0 6 0 6 MAX 150 88 1.7045 2 0 0 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 3 3 3 1.000 126 126 1.0000 1 0 0 0 0 1
3 HATAY ANTAKYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 88 150 0.5867 0 0 0 0 0 2
Erciyes Voleybol müsabakalara katılmadı.
14.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-HATAY ANTAKYA BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-15 25-15 25-21 - -
14.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ERCİYES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.06.2018-11:00
HATAY ANTAKYA BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
8-25 13-25 16-25 - -
16.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 14-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 259 209 1.2392 2 0 1 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 254 202 1.2574 2 0 0 1 0 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 3 1 2 3 7 3 0.429 210 230 0.9130 0 1 0 0 0 2
4 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 163 245 0.6653 0 0 0 0 1 2
14.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-20 25-11 25-11 - -
14.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-BOLU İNKILAP İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-23 25-22 25-19 - -
15.06.2018-15:00
SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
20-25 12-25 9-25 - -
15.06.2018-17:00
BOLU İNKILAP İÖO-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
22-25 19-25 10-25 - -
16.06.2018-11:00
BOLU İNKILAP İÖO-SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
19-25 25-18 26-24 25-13 -
16.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
14-25 25-17 24-26 28-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3</