Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
05.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018-11:00
ÇANAKKALE BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018-13:00
ADANA KARE SPOR-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018-11:00
ADANA KARE SPOR-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018-13:00
MERSİN İHTİSAS-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018-17:00
ÇORLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018-15:00
TRABZON İDMANOCAĞI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018-17:00
KOCAELİ YENİKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018-13:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018-11:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018-13:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018-11:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ADIYAMAN HACIBABA İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
İLBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018-17:00
ROTA KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018-13:00
ANKARA DHMİ-BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018-11:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-SİVAS TELEKOM SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018-15:00
TARSUS BLD.-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018-17:00
SİVAS TELEKOM SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018-15:00
SİVAS TELEKOM SPOR-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-KONYA GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018-13:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018-17:00
HALKBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018-15:00
ZONGULDAK DSİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
09.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018-13:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018-17:00
GALATASARAY-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018-11:00
KOCAELİ YENİKENT-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018-15:00
İLBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018-11:00
HALKBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018-13:00
TARSUS BLD.-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018-17:00
İLBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018-15:00
ANKARA VAKIFBANK-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018-11:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018-13:00
KOCAELİ YENİKENT-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018-15:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018-17:00
ADANA KARE SPOR-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018-12:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018-14:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018-16:00
ECZACIBAŞI-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
TARSUS BLD.-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018-12:00
HALKBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018-14:00
ÇORLU BLD.-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018-16:00
BAŞKENT SU SPORLARI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
05.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018-11:00
ÇANAKKALE BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018-13:00
ADANA KARE SPOR-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018-11:00
ADANA KARE SPOR-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018-13:00
MERSİN İHTİSAS-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018-17:00
ÇORLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018-15:00
TRABZON İDMANOCAĞI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018-17:00
KOCAELİ YENİKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018-13:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018-11:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018-13:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018-11:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ADIYAMAN HACIBABA İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
İLBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018-17:00
ROTA KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018-13:00
ANKARA DHMİ-BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018-11:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-SİVAS TELEKOM SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018-15:00
TARSUS BLD.-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018-17:00
SİVAS TELEKOM SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018-15:00
SİVAS TELEKOM SPOR-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-KONYA GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018-13:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018-17:00
HALKBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018-15:00
ZONGULDAK DSİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
09.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018-13:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018-17:00
GALATASARAY-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018-11:00
KOCAELİ YENİKENT-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018-15:00
İLBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018-11:00
HALKBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018-13:00
TARSUS BLD.-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018-17:00
İLBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018-15:00
ANKARA VAKIFBANK-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018-11:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018-13:00
KOCAELİ YENİKENT-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018-15:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018-17:00
ADANA KARE SPOR-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018-12:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018-14:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018-16:00
ECZACIBAŞI-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
TARSUS BLD.-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018-12:00
HALKBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018-14:00
ÇORLU BLD.-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018-16:00
BAŞKENT SU SPORLARI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
05.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018-11:00
ÇANAKKALE BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018-13:00
ADANA KARE SPOR-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018-11:00
ADANA KARE SPOR-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018-13:00
MERSİN İHTİSAS-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018-17:00
ÇORLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018-15:00
TRABZON İDMANOCAĞI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018-17:00
KOCAELİ YENİKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018-13:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018-11:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018-13:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018-11:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ADIYAMAN HACIBABA İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
İLBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018-17:00
ROTA KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018-13:00
ANKARA DHMİ-BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018-11:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-SİVAS TELEKOM SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018-15:00
TARSUS BLD.-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018-17:00
SİVAS TELEKOM SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018-15:00
SİVAS TELEKOM SPOR-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-KONYA GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018-13:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018-17:00
HALKBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018-15:00
ZONGULDAK DSİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
09.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018-13:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018-17:00
GALATASARAY-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018-11:00
KOCAELİ YENİKENT-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018-15:00
İLBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018-11:00
HALKBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018-13:00
TARSUS BLD.-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018-17:00
İLBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018-15:00
ANKARA VAKIFBANK-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018-11:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018-13:00
KOCAELİ YENİKENT-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018-15:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018-17:00
ADANA KARE SPOR-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018-12:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018-14:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018-16:00
ECZACIBAŞI-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
TARSUS BLD.-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018-12:00
HALKBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018-14:00
ÇORLU BLD.-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018-16:00
BAŞKENT SU SPORLARI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
05.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018-11:00
ÇANAKKALE BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018-13:00
ADANA KARE SPOR-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018-11:00
ADANA KARE SPOR-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018-13:00
MERSİN İHTİSAS-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018-17:00
ÇORLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018-15:00
TRABZON İDMANOCAĞI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018-17:00
KOCAELİ YENİKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018-13:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018-11:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018-13:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018-11:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ADIYAMAN HACIBABA İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
İLBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018-17:00
ROTA KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018-13:00
ANKARA DHMİ-BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018-11:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-SİVAS TELEKOM SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018-15:00
TARSUS BLD.-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018-17:00
SİVAS TELEKOM SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018-15:00
SİVAS TELEKOM SPOR-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 249 147 1.6939 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 216 227 0.9515 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 260 248 1.0484 1 0 0 1 1 0
4 KONYA GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 122 225 0.5422 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-11:00
GALATASARAY-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 24-26 25-18 25-20 -
05.06.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-KONYA GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-16 25-21 25-12 - -
06.06.2018-11:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
2-3
25-19 22-25 18-25 25-19 13-15
06.06.2018-13:00
KONYA GENÇLİK SPOR-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
4-25 14-25 9-25 - -
07.06.2018-11:00
KONYA GENÇLİK SPOR-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
12-25 15-25 19-25 - -
07.06.2018-13:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 247 133 1.8571 2 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6 1.750 240 212 1.1321 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 195 226 0.8628 1 0 0 0 1 1
4 ZONGULDAK DSİ 3 0 3 0 9 0 MIN 114 225 0.5067 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
İSTANBUL VAKIFBANK-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-7 25-8 25-5 - -
05.06.2018-17:00
HALKBANK-NİLÜFER BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-18 25-23 21-25 25-10 -
06.06.2018-15:00
ZONGULDAK DSİ-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
20-25 13-25 11-25 - -
07.06.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-ZONGULDAK DSİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-0
25-18 25-16 25-21 - -
07.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-15 25-19 22-25 25-10 -
09.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-HALKBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
26-24 25-18 25-13 - -
09.06.2018-13:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
19-25 19-25 25-20 18-25 -
09.06.2018-15:00
FENERBAHÇE-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-19 25-15 - -
09.06.2018-17:00
GALATASARAY-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
27-25 25-27 25-12 25-19 -
09.06.2018-11:00
KOCAELİ YENİKENT-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
25-14 15-25 14-25 17-25 -
09.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-5 29-27 25-13 - -
09.06.2018-15:00
İLBANK-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
21-25 25-21 14-25 12-25 -
09.06.2018-17:00
İSTANBUL VAKIFBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-15 25-18 - -
10.06.2018-11:00
HALKBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 18-25 23-25 21-25 -
10.06.2018-13:00
TARSUS BLD.-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
24-26 24-26 19-25 - -
10.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-16 19-25 15-25 16-25 -
10.06.2018-17:00
İLBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
23-25 25-21 25-21 25-21 -
10.06.2018-11:00
ECZACIBAŞI-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-13 25-14 25-20 - -
10.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-12 - -
10.06.2018-15:00
ANKARA VAKIFBANK-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-23 25-22 23-25 25-19 -
10.06.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
1-3
18-25 30-28 16-25 18-25 -
11.06.2018-11:00
HALKBANK-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 25-8 25-21 25-8 -
11.06.2018-13:00
KOCAELİ YENİKENT-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
12-25 7-25 15-25 - -
11.06.2018-15:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-20 25-17 22-25 25-18 -
11.06.2018-17:00
ADANA KARE SPOR-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
9-25 16-25 13-25 - -
11.06.2018-11:00
ES VOLEYBOL-GALATASARAY
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
16-25 13-25 17-25 - -
11.06.2018-13:00
KARŞIYAKA-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
22-25 20-25 19-25 - -
11.06.2018-15:00
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
3-1
25-19 17-25 25-22 25-23 -
11.06.2018-17:00
ANKARA VAKIFBANK-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 4)
0-3
17-25 13-25 8-25 - -
12.06.2018-10:00
ES VOLEYBOL-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-19 22-25 25-21 29-27 -
12.06.2018-12:00
GALATASARAY-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-19 27-25 25-12 - -
12.06.2018-14:00
FENERBAHÇE-ANKARA VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
22-25 26-24 25-14 25-15 -
12.06.2018-16:00
ECZACIBAŞI-İSTANBUL VAKIFBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
1-3
25-19 19-25 20-25 21-25 -
12.06.2018-10:00
TARSUS BLD.-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-18 25-18 25-15 - -
12.06.2018-12:00
HALKBANK-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-23 25-19 25-18 - -
12.06.2018-14:00
ÇORLU BLD.-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-22 25-21 - -
12.06.2018-16:00
BAŞKENT SU SPORLARI-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
16-25 18-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 141 1.5957 3 0 0 0 0 0
2 ADANA KARE SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 234 233 1.0043 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN İHTİSAS 3 1 2 3 6 3 0.500 187 214 0.8738 1 0 0 0 0 2
4 ÇANAKKALE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 200 258 0.7752 0 0 0 1 0 2
05.06.2018-11:00
MERSİN İHTİSAS-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-23 25-21 25-19 - -
05.06.2018-13:00
ECZACIBAŞI-ADANA KARE SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-23 25-9 - -
06.06.2018-11:00
ÇANAKKALE BLD.-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
10-25 11-25 15-25 - -
06.06.2018-13:00
ADANA KARE SPOR-MERSİN İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-15 26-24 25-18 - -
07.06.2018-11:00
ADANA KARE SPOR-ÇANAKKALE BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-23 22-25 21-25 25-17 15-11
07.06.2018-13:00
MERSİN İHTİSAS-ECZACIBAŞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
20-25 21-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ YENİKENT 3 3 0 9 4 7 2.250 280 270 1.0370 1 0 2 0 0 0
2 ÇORLU BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 272 244 1.1148 1 1 0 1 0 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 2 6 6 4 1.000 266 245 1.0857 1 0 0 1 1 0
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0 MIN 167 226 0.7389 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
KOCAELİ YENİKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
05.06.2018-17:00
ÇORLU BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-1
25-18 26-24 20-25 25-19 -
06.06.2018-15:00
TRABZON İDMANOCAĞI-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
0-3
18-25 17-25 16-25 - -
06.06.2018-17:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KOCAELİ YENİKENT
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
2-3
25-21 25-11 22-25 20-25 13-15
07.06.2018-15:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-TRABZON İDMANOCAĞI
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-0
25-14 25-23 25-15 - -
07.06.2018-17:00
KOCAELİ YENİKENT-ÇORLU BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 1)
3-2
25-11 18-25 26-24 20-25 18-16
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9 MAX 225 130 1.7308 3 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 2 1 6 3 6 2.000 204 138 1.4783 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3 1 2 3 7 3 0.429 168 216 0.7778 0 1 0 0 0 2
4 BATMAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
05.06.2018-11:00
FENERBAHÇE-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-17 25-17 25-10 - -
05.06.2018-13:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-14 25-14 25-11 - -
06.06.2018-11:00
BATMAN GENÇLİK SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
8-25 10-25 6-25 - -
06.06.2018-13:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-FENERBAHÇE
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
15-25 9-25 8-25 - -
07.06.2018-11:00
KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA-BATMAN GENÇLİK SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-17 22-25 25-8 25-16 -
07.06.2018-13:00
FENERBAHÇE-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0
25-22 25-19 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 1 6 6.000 172 139 1.2374 1 1 0 0 0 0
2 ES VOLEYBOL 2 1 1 3 5 2 0.600 157 184 0.8533 0 0 1 0 0 1
3 ROTA KOLEJİ 2 0 2 3 6 1 0.500 192 198 0.9697 0 0 0 1 1 0
Adıyaman Hacıbaba İÖO müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-15:00
ES VOLEYBOL-ADIYAMAN HACIBABA İÖO
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.06.2018-17:00
İLBANK-ROTA KOLEJİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
06.06.2018-17:00
ROTA KOLEJİ-ES VOLEYBOL
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
2-3
19-25 23-25 25-15 25-17 17-19
07.06.2018-17:00
ES VOLEYBOL-İLBANK
KONYA (TÜYAP-SAHA 2)
0-3
23-25 14-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT SU SPORLARI 2 2 0 6 2 5 3.000 177 162 1.0926 1 0 1 0 0 0
2 ANKARA VAKIFBANK 2 1 1 5 4 4 1.250 188 172 1.0930 0 1 0 1 0 0
3 ANKARA DHMİ 2 0 2 1 6 0 0.167 138 169 0.8166 0 0 0 0 1 1
Bingöl Yükselen Gençlik müsabakalara katılmadı.
05.06.2018-11:00
ANKARA VAKIFBANK-BAŞKENT SU SPORLARI
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-14 16-25 18-25 25-22 11-15
05.06.2018-13:00
ANKARA DHMİ-BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.06.2018-11:00
BAŞKENT SU SPORLARI-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
26-24 25-21 25-22 - -
07.06.2018-13:00
ANKARA VAKIFBANK-ANKARA DHMİ
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-1
25-11 18-25 25-21 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9 9.000 240 169 1.4201 2 1 0 0 0 0
2 TARSUS BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 260 223 1.1659 1 0 1 0 1 0
3 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 2 5 6 4 0.833 233 206 1.1311 1 0 0 1 0 1
4 SİVAS TELEKOM SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 90 225 0.4000 0 0 0 0 0 3
05.06.2018-15:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
2-3
25-22 20-25 18-25 25-22 12-15
05.06.2018-17:00
KARŞIYAKA-SİVAS TELEKOM SPOR
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
3-0
25-5 25-9 25-21 - -
06.06.2018-15:00
TARSUS BLD.-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
1-3
12-25 25-15 22-25 17-25 -
06.06.2018-17:00
SİVAS TELEKOM SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
6-25 12-25 4-25 - -
07.06.2018-15:00
SİVAS TELEKOM SPOR-TARSUS BLD.
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
14-25 10-25 9-25 - -
07.06.2018-17:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARŞIYAKA
KONYA (TÜYAP-SAHA 3)
0-3
17-25 23-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV