Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 3 3 0 9 0 9 MAX 225 136 1.6544 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 4 6 1.500 226 193 1.1710 1 1 0 0 0 1
3 İZMİT DSİ 3 1 2 4 7 3 0.571 223 262 0.8511 0 1 0 0 1 1
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 1 9 0 0.111 159 242 0.6570 0 0 0 0 1 2
15.05.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-14 25-12 25-9 - -
15.05.2018-13:00
İZMİR KARŞIYAKA-İZMİT DSİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-13 25-19 25-16 - -
16.05.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İZMİR KARŞIYAKA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
8-25 11-25 19-25 - -
16.05.2018-13:00
İZMİT DSİ-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
28-26 16-25 20-25 19-25 -
17.05.2018-11:00
İZMİT DSİ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
15-25 27-25 25-22 25-14 -
17.05.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİR KARŞIYAKA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
18-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 230 120 1.9167 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6 1.500 218 198 1.1010 1 1 0 0 0 1
3 SARIYER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 226 217 1.0415 1 0 0 0 1 1
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 86 225 0.3822 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-SARIYER BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
25-21 23-25 25-22 29-27 -
15.05.2018-17:00
VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-8 25-8 25-7 - -
16.05.2018-15:00
SARIYER BLD.-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
28-30 15-25 13-25 - -
16.05.2018-17:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
11-25 6-25 11-25 - -
17.05.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
7-25 11-25 17-25 - -
17.05.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
19-25 8-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 0 9 MAX 228 120 1.9000 3 0 0 0 0 0
2 PARK ANTALYA GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 234 227 1.0308 1 0 1 0 0 1
3 ANTAKYA BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 227 233 0.9742 1 0 0 1 0 1
4 ÇORUM BEDER 3 0 3 0 9 0 MIN 118 227 0.5198 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-11:00
KARAYOLLARI-ANTAKYA BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
28-26 25-18 25-6 - -
15.05.2018-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-ÇORUM BEDER
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-8 25-17 27-25 - -
16.05.2018-11:00
ANTAKYA BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
2-3
25-23 25-21 19-25 22-25 11-15
16.05.2018-13:00
ÇORUM BEDER-KARAYOLLARI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
4-25 10-25 8-25 - -
17.05.2018-11:00
ÇORUM BEDER-ANTAKYA BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
20-25 12-25 14-25 - -
17.05.2018-13:00
KARAYOLLARI-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-7 25-19 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 96 2.3438 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 184 164 1.1220 2 0 0 0 0 1
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 165 189 0.8730 1 0 0 0 0 2
4 MARDİN MEZOPOTAMYA 3 0 3 0 9 0 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-MARDİN MEZOPOTAMYA
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-11 25-12 25-16 - -
15.05.2018-17:00
ECZACIBAŞI-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-15 25-10 25-9 - -
16.05.2018-15:00
MARDİN MEZOPOTAMYA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
8-25 5-25 8-25 - -
16.05.2018-17:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-16 25-15 25-18 - -
17.05.2018-15:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-MARDİN MEZOPOTAMYA
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-15 25-18 25-7 - -
17.05.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
19-25 10-25 12-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 111 2.0270 3 0 0 0 0 0
2 AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 196 160 1.2250 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 164 186 0.8817 1 0 0 0 0 2
4 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3 0 3 0 9 0 MIN 97 225 0.4311 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-11:00
ROTA KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-15 25-10 25-11 - -
15.05.2018-13:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-9 25-10 25-13 - -
16.05.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
18-25 20-25 15-25 - -
16.05.2018-13:00
ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.-ROTA KOLEJİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
6-25 14-25 9-25 - -
17.05.2018-11:00
ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
13-25 13-25 10-25 - -
17.05.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-23 25-13 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 165 1.5030 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5 1.167 266 270 0.9852 0 1 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4 0.833 219 237 0.9241 1 0 0 1 0 1
4 ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 185 246 0.7520 0 0 0 0 1 2
15.05.2018-15:00
GALATASARAY-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-19 25-18 25-12 - -
15.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-2
25-18 18-25 21-25 25-15 15-11
16.05.2018-15:00
ORDU ÇAMLIK SPOR-ARKAS SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
1-3
25-20 24-26 12-25 17-25 -
16.05.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-GALATASARAY
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
17.05.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-22 25-19 25-17 - -
17.05.2018-17:00
GALATASARAY-ARKAS SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-1
23-25 25-11 25-12 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 0 6 MAX 152 101 1.5050 2 0 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 136 128 1.0625 1 0 0 0 0 1
3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2 0 2 0 6 0 MIN 91 150 0.6067 0 0 0 0 0 2
Karabük Gençlik Spor şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
15.05.2018-11:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-19 25-17 25-15 - -
16.05.2018-11:00
EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-İLBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
10-25 15-25 15-25 - -
17.05.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İLBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
20-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 1 6 6.000 167 110 1.5182 1 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 2 1 1 4 3 3 1.333 154 129 1.1938 1 0 0 0 1 0
3 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 2 0 2 0 6 0 MIN 68 150 0.4533 0 0 0 0 0 2
Elazığ Polisgücü şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
15.05.2018-15:00
FENERBAHÇE-ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-9 25-14 25-8 - -
15.05.2018-17:00
HALKBANK-ELAZIĞ POLİSGÜCÜ
KOCAELI(DERINCE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.05.2018-15:00
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.-HALKBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
11-25 8-25 18-25 - -
17.05.2018-17:00
FENERBAHÇE-HALKBANK
KOCAELI(DERINCE)
3-1
25-20 17-25 25-16 25-18 -
20.05.2018-11:00
İZMİR KARŞIYAKA-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
2-3
21-25 21-25 25-17 25-9 12-15
20.05.2018-13:00
ARKAS SPOR-İLBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
14-25 18-25 24-26 - -
20.05.2018-15:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
19-25 23-25 19-25 - -
20.05.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-2
18-25 28-30 25-15 25-12 15-11
20.05.2018-11:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
1-3
16-25 25-22 25-27 23-25 -
20.05.2018-13:00
KARAYOLLARI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-16 25-21 26-24 - -
20.05.2018-15:00
VAKIFBANK-GALATASARAY
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-20 25-12 25-21 - -
20.05.2018-17:00
ECZACIBAŞI -FENERBAHÇE
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-19 25-21 25-11 - -
21.05.2018-11:00
İZMİR KARŞIYAKA-ARKAS SPOR
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
14-25 10-25 25-21 23-25 -
21.05.2018-13:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-2
19-25 25-6 22-25 25-20 15-13
21.05.2018-15:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-İLBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
16-25 22-25 20-25 - -
21.05.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-20 25-20 25-19 - -
21.05.2018-11:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
28-26 25-18 25-9 - -
21.05.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-2
25-17 21-25 25-22 23-25 15-12
21.05.2018-15:00
ROTA KOLEJİ-KARAYOLLARI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
2-3
25-18 26-24 24-26 12-25 10-15
21.05.2018-17:00
VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
27-25 25-21 25-18 - -
22.05.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
11-25 21-25 19-25 - -
22.05.2018-16:00
HALKBANK-GALATASARAY
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-2
25-22 20-25 25-15 17-25 16-14
22.05.2018-10:00
İZMİR KARŞIYAKA-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
22.05.2018-12:00
ARKAS SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-23 25-19 27-25 - -
22.05.2018-14:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
26-28 25-19 25-21 25-15 -
22.05.2018-16:00
İLBANK-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
26-28 28-26 14-25 16-25 -
22.05.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
1-3
25-15 22-25 14-25 13-25 -
22.05.2018-15:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
14-25 5-25 17-25 - -
19.05.2018-13:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-MARDİN MEZOPOTAMYA
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-5 25-16 25-14 - -
19.05.2018-15:00
ANTAKYA BLD.-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
1-3
25-11 30-32 19-25 10-25 -
19.05.2018-17:00
EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-VAN B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-14 25-18 25-14 - -
19.05.2018-11:00
İZMİR KARŞIYAKA-HALKBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
25-17 13-25 17-25 22-25 -
19.05.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
25-15 18-25 25-15 25-12 -
19.05.2018-15:00
KARAYOLLARI-ARKAS SPOR
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
27-25 25-19 20-25 25-21 -
19.05.2018-17:00
İLBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
22-25 22-25 25-27 - -
19.05.2018-11:00
VAKIFBANK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-9 25-16 25-11 - -
19.05.2018-13:00
GALATASARAY-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-11 25-12 25-22 - -
19.05.2018-15:00
ECZACIBAŞI-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-18 25-23 25-23 - -
19.05.2018-17:00
FENERBAHÇE-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-1
25-14 25-11 25-27 25-16 -
19.05.2018-11:00
SARIYER BLD.-ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.05.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI(DERINCE)
3-1
25-23 25-14 23-25 25-14 -
19.05.2018-17:00
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.-ÇORUM BEDER
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-12 25-14 25-6 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 3 3 0 9 0 9 MAX 225 136 1.6544 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 4 6 1.500 226 193 1.1710 1 1 0 0 0 1
3 İZMİT DSİ 3 1 2 4 7 3 0.571 223 262 0.8511 0 1 0 0 1 1
4 RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA 3 0 3 1 9 0 0.111 159 242 0.6570 0 0 0 0 1 2
15.05.2018-11:00
GELİŞİM KOLEJİ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-14 25-12 25-9 - -
15.05.2018-13:00
İZMİR KARŞIYAKA-İZMİT DSİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-13 25-19 25-16 - -
16.05.2018-11:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-İZMİR KARŞIYAKA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
8-25 11-25 19-25 - -
16.05.2018-13:00
İZMİT DSİ-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
28-26 16-25 20-25 19-25 -
17.05.2018-11:00
İZMİT DSİ-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
15-25 27-25 25-22 25-14 -
17.05.2018-13:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİR KARŞIYAKA
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
18-25 16-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 230 120 1.9167 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 4 6 1.500 218 198 1.1010 1 1 0 0 0 1
3 SARIYER BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 226 217 1.0415 1 0 0 0 1 1
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 86 225 0.3822 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-15:00
BEŞİKTAŞ-SARIYER BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
25-21 23-25 25-22 29-27 -
15.05.2018-17:00
VAKIFBANK-VAN B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-8 25-8 25-7 - -
16.05.2018-15:00
SARIYER BLD.-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
28-30 15-25 13-25 - -
16.05.2018-17:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
11-25 6-25 11-25 - -
17.05.2018-15:00
VAN B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
7-25 11-25 17-25 - -
17.05.2018-17:00
BEŞİKTAŞ-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
19-25 8-25 14-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 0 9 MAX 228 120 1.9000 3 0 0 0 0 0
2 PARK ANTALYA GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 234 227 1.0308 1 0 1 0 0 1
3 ANTAKYA BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 227 233 0.9742 1 0 0 1 0 1
4 ÇORUM BEDER 3 0 3 0 9 0 MIN 118 227 0.5198 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-11:00
KARAYOLLARI-ANTAKYA BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
28-26 25-18 25-6 - -
15.05.2018-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-ÇORUM BEDER
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-8 25-17 27-25 - -
16.05.2018-11:00
ANTAKYA BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
2-3
25-23 25-21 19-25 22-25 11-15
16.05.2018-13:00
ÇORUM BEDER-KARAYOLLARI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
4-25 10-25 8-25 - -
17.05.2018-11:00
ÇORUM BEDER-ANTAKYA BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
20-25 12-25 14-25 - -
17.05.2018-13:00
KARAYOLLARI-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-7 25-19 25-22 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 96 2.3438 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ 3 2 1 6 3 6 2.000 184 164 1.1220 2 0 0 0 0 1
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 165 189 0.8730 1 0 0 0 0 2
4 MARDİN MEZOPOTAMYA 3 0 3 0 9 0 MIN 100 225 0.4444 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-15:00
NİLÜFER BLD.-MARDİN MEZOPOTAMYA
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-11 25-12 25-16 - -
15.05.2018-17:00
ECZACIBAŞI-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-15 25-10 25-9 - -
16.05.2018-15:00
MARDİN MEZOPOTAMYA-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
8-25 5-25 8-25 - -
16.05.2018-17:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-16 25-15 25-18 - -
17.05.2018-15:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-MARDİN MEZOPOTAMYA
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-15 25-18 25-7 - -
17.05.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
19-25 10-25 12-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 111 2.0270 3 0 0 0 0 0
2 AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 196 160 1.2250 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 6 3 0.500 164 186 0.8817 1 0 0 0 0 2
4 ERZURUM ATATÜRK ÜNİV. 3 0 3 0 9 0 MIN 97 225 0.4311 0 0 0 0 0 3
15.05.2018-11:00
ROTA KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-15 25-10 25-11 - -
15.05.2018-13:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-9 25-10 25-13 - -
16.05.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
18-25 20-25 15-25 - -
16.05.2018-13:00
ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.-ROTA KOLEJİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
6-25 14-25 9-25 - -
17.05.2018-11:00
ERZURUM ATATÜRK ÜNİV.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
13-25 13-25 10-25 - -
17.05.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-23 25-13 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9 9.000 248 165 1.5030 2 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 7 6 5 1.167 266 270 0.9852 0 1 1 0 1 0
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 5 6 4 0.833 219 237 0.9241 1 0 0 1 0 1
4 ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 185 246 0.7520 0 0 0 0 1 2
15.05.2018-15:00
GALATASARAY-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-19 25-18 25-12 - -
15.05.2018-17:00
ARKAS SPOR-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-2
25-18 18-25 21-25 25-15 15-11
16.05.2018-15:00
ORDU ÇAMLIK SPOR-ARKAS SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
1-3
25-20 24-26 12-25 17-25 -
16.05.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-GALATASARAY
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
19-25 13-25 18-25 - -
17.05.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-22 25-19 25-17 - -
17.05.2018-17:00
GALATASARAY-ARKAS SPOR
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-1
23-25 25-11 25-12 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 0 6 MAX 152 101 1.5050 2 0 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 136 128 1.0625 1 0 0 0 0 1
3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2 0 2 0 6 0 MIN 91 150 0.6067 0 0 0 0 0 2
Karabük Gençlik Spor şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
15.05.2018-11:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-19 25-17 25-15 - -
16.05.2018-11:00
EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-İLBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
10-25 15-25 15-25 - -
17.05.2018-13:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-İLBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
20-25 16-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 2 2 0 6 1 6 6.000 167 110 1.5182 1 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 2 1 1 4 3 3 1.333 154 129 1.1938 1 0 0 0 1 0
3 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. 2 0 2 0 6 0 MIN 68 150 0.4533 0 0 0 0 0 2
Elazığ Polisgücü şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.
15.05.2018-15:00
FENERBAHÇE-ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-9 25-14 25-8 - -
15.05.2018-17:00
HALKBANK-ELAZIĞ POLİSGÜCÜ
KOCAELI(DERINCE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.05.2018-15:00
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.-HALKBANK
KOCAELI(DERINCE)
0-3
11-25 8-25 18-25 - -
17.05.2018-17:00
FENERBAHÇE-HALKBANK
KOCAELI(DERINCE)
3-1
25-20 17-25 25-16 25-18 -
20.05.2018-11:00
İZMİR KARŞIYAKA-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
2-3
21-25 21-25 25-17 25-9 12-15
20.05.2018-13:00
ARKAS SPOR-İLBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
14-25 18-25 24-26 - -
20.05.2018-15:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
19-25 23-25 19-25 - -
20.05.2018-17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-2
18-25 28-30 25-15 25-12 15-11
20.05.2018-11:00
HALKBANK-ROTA KOLEJİ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
1-3
16-25 25-22 25-27 23-25 -
20.05.2018-13:00
KARAYOLLARI-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-16 25-21 26-24 - -
20.05.2018-15:00
VAKIFBANK-GALATASARAY
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-20 25-12 25-21 - -
20.05.2018-17:00
ECZACIBAŞI -FENERBAHÇE
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
25-19 25-21 25-11 - -
21.05.2018-11:00
İZMİR KARŞIYAKA-ARKAS SPOR
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
14-25 10-25 25-21 23-25 -
21.05.2018-13:00
AYVALIKGÜCÜ BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-2
19-25 25-6 22-25 25-20 15-13
21.05.2018-15:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-İLBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
0-3
16-25 22-25 20-25 - -
21.05.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-20 25-20 25-19 - -
21.05.2018-11:00
HALKBANK-BEŞİKTAŞ
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
28-26 25-18 25-9 - -
21.05.2018-13:00
GALATASARAY-FENERBAHÇE
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-2
25-17 21-25 25-22 23-25 15-12
21.05.2018-15:00
ROTA KOLEJİ-KARAYOLLARI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
2-3
25-18 26-24 24-26 12-25 10-15
21.05.2018-17:00
VAKIFBANK-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
3-0
27-25 25-21 25-18 - -
22.05.2018-14:00
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
11-25 21-25 19-25 - -
22.05.2018-16:00
HALKBANK-GALATASARAY
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-2
25-22 20-25 25-15 17-25 16-14
22.05.2018-10:00
İZMİR KARŞIYAKA-PARK ANTALYA GENÇLİK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-15 25-18 25-12 - -
22.05.2018-12:00
ARKAS SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-23 25-19 27-25 - -
22.05.2018-14:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ-BURSA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
26-28 25-19 25-21 25-15 -
22.05.2018-16:00
İLBANK-GELİŞİM KOLEJİ
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
1-3
26-28 28-26 14-25 16-25 -
22.05.2018-13:00
ROTA KOLEJİ-ECZACIBAŞI
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
1-3
25-15 22-25 14-25 13-25 -
22.05.2018-15:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK
KOCAELI (ŞEHIT POLIS RECEP TOPALOĞLU)
0-3
14-25 5-25 17-25 - -
20.05.2018-13:00
ANTAKYA BLD.-VAN B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-14 25-15 25-16 - -
20.05.2018-11:00
İZMİT DSİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI(DERINCE)
3-2
20-25 25-17 25-22 11-25 16-14
20.05.2018-13:00
ORDU ÇAMLIK SPOR-EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI(DERINCE)
2-3
16-25 20-25 25-15 25-16 4-15
20.05.2018-15:00
SARIYER BLD.-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI(DERINCE)
3-2
25-18 20-25 21-25 25-18 15-10
20.05.2018-17:00
NİLÜFER BLD.-ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
2-3
25-12 23-25 22-25 26-24 11-15
21.05.2018-15:00
MARDİN MEZOPOTAMYA-ANTAKYA BLD.
KOCAELI (BAŞISKELE)
0-3
17-25 12-25 15-25 - -
21.05.2018-17:00
RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA-ÇORUM BEDER
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-21 25-13 25-16 - -
21.05.2018-11:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-ORDU ÇAMLIK SPOR
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-12 25-19 26-24 - -
21.05.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-NİLÜFER BLD.
KOCAELI(DERINCE)
3-1
25-15 25-19 21-25 25-23 -
21.05.2018-15:00
İZMİT DSİ-EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
KOCAELI(DERINCE)
3-0
26-24 25-14 25-22 - -
21.05.2018-17:00
SARIYER BLD.-ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
3-0
25-12 25-8 25-23 - -
22.05.2018-10:00
MARDİN MEZOPOTAMYA-ÇORUM BEDER
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-2
25-23 25-14 20-25 23-25 15-10
22.05.2018-12:00
ANTAKYA BLD.-RİZE FINDIKLI TENİS DOĞA
KOCAELI (BAŞISKELE)
3-0
25-15 25-18 25-23 - -
22.05.2018-10:00
ORDU ÇAMLIK SPOR-NİLÜFER BLD.
KOCAELI(DERINCE)
1-3
16-25 15-25 25-22 15-25 -
22.05.2018-12:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-TVF SPOR LİSESİ
KOCAELI(DERINCE)
0-3
23-25 19-25 21-25 - -
22.05.2018-14:00
EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV.
KOCAELI(DERINCE)
3-1
25-11 21-25 25-19 25-18 -
22.05.2018-16:00
İZMİT DSİ-SARIYER BLD.
KOCAELI(DERINCE)
1-3
25-19 11-25 20-25 12-25 -