2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 134 1.6791 3 0 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 5 5 1.200 240 206 1.1650 1 0 1 0 0 1
3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 208 210 0.9905 1 0 0 1 0 1
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 102 225 0.4533 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
04.03.2018-11:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR
MUĞLA(DALAMAN)
3-0
25-12 25-12 25-15 - -
04.03.2018-13:00
BİTLİS GENÇLİK SPOR-HALKBANK
MUĞLA(DALAMAN)
0-3
11-25 16-25 10-25 - -
05.03.2018-12:00
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR-BİTLİS GENÇLİK SPOR
MUĞLA(DALAMAN)
3-0
25-15 25-11 25-7 - -
05.03.2018-14:00
HALKBANK-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
MUĞLA(DALAMAN)
0-3
21-25 20-25 22-25 - -
06.03.2018-10:00
HALKBANK-KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR
MUĞLA(DALAMAN)
3-2
23-25 14-25 25-14 25-22 15-8
06.03.2018-12:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BİTLİS GENÇLİK SPOR
MUĞLA(DALAMAN)
3-0
25-9 25-10 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÖZATEŞ 3 3 0 9 1 9 9.000 249 202 1.2327 2 1 0 0 0 0
2 ESENLER ARTERUS 3 2 1 7 5 5 1.400 268 238 1.1261 1 0 1 0 1 0
3 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3 1 2 5 7 4 0.714 250 260 0.9615 0 1 0 1 0 1
4 SEFA SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 179 246 0.7276 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
04.03.2018-12:00
ESENLER ARTERUS-SEFA SPOR
MUĞLA(ORTACA)
3-0
25-18 25-6 25-15 - -
04.03.2018-14:00
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ-ÖZATEŞ
MUĞLA(ORTACA)
0-3
19-25 13-25 22-25 - -
05.03.2018-11:00
SEFA SPOR-PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ
MUĞLA(ORTACA)
1-3
15-25 18-25 25-21 21-25 -
05.03.2018-13:00
ÖZATEŞ-ESENLER ARTERUS
MUĞLA(ORTACA)
3-1
28-26 21-25 25-20 25-16 -
06.03.2018-10:00
ÖZATEŞ-SEFA SPOR
MUĞLA(ORTACA)
3-0
25-19 25-22 25-20 - -
06.03.2018-12:00
ESENLER ARTERUS-PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ
MUĞLA(ORTACA)
3-2
28-26 25-18 17-25 21-25 15-6
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR DSİ 3 3 0 9 2 9 4.500 265 226 1.1726 1 2 0 0 0 0
2 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3 2 1 7 5 5 1.400 274 257 1.0661 1 0 1 0 1 0
3 MERİNOS 3 1 2 5 6 4 0.833 234 242 0.9669 1 0 0 1 0 1
4 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0 0.111 197 245 0.8041 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
04.03.2018-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
MUĞLA(DALAMAN)
3-0
26-24 25-19 25-15 - -
04.03.2018-17:00
MERİNOS-BALIKESİR DSİ
MUĞLA(DALAMAN)
0-3
19-25 22-25 15-25 - -
05.03.2018-16:00
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ-MERİNOS
MUĞLA(DALAMAN)
0-3
14-25 19-25 23-25 - -
05.03.2018-18:00
BALIKESİR DSİ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
MUĞLA(DALAMAN)
3-1
21-25 25-22 25-20 25-20 -
06.03.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
MUĞLA(DALAMAN)
3-1
25-23 25-20 19-25 25-15 -
06.03.2018-16:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-MERİNOS
MUĞLA(DALAMAN)
3-2
25-20 22-25 23-25 25-19 16-14
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 252 199 1.2663 2 1 0 0 0 0
2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 1 6 4 6 1.500 239 213 1.1221 1 1 0 0 0 1
3 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 1 2 5 7 3 0.714 257 271 0.9483 0 1 0 0 2 0
4 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 183 248 0.7379 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
04.03.2018-16:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA(ORTACA)
3-0
25-18 25-16 25-14 - -
04.03.2018-18:00
KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
MUĞLA(ORTACA)
1-3
20-25 10-25 25-22 20-25 -
05.03.2018-15:00
MARDİN B.ŞEHİR BLD.-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
MUĞLA(ORTACA)
1-3
22-25 25-22 14-25 15-25 -
05.03.2018-17:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
MUĞLA(ORTACA)
0-3
19-25 27-29 20-25 - -
06.03.2018-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-MARDİN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA(ORTACA)
3-0
25-17 25-18 26-24 - -
06.03.2018-16:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
MUĞLA(ORTACA)
3-1
25-23 25-15 23-25 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 1 8 7 5 1.143 329 311 1.0579 0 0 2 1 0 0
2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 1 2 7 7 5 1.000 302 279 1.0824 0 1 0 2 0 0
3 ESENLER ARTERUS 3 2 1 7 7 4 1.000 278 297 0.9360 0 0 2 0 1 0
4 BALIKESİR DSİ 3 1 2 7 8 4 0.875 300 322 0.9317 0 0 1 2 0 0
15.03.2018-12:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
2-3
27-25 23-25 22-25 25-22 12-15
15.03.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-ESENLER ARTERUS
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
2-3
17-25 16-25 25-21 27-25 13-15
16.03.2018-12:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BALIKESİR DSİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-2
23-25 25-18 25-15 26-28 15-11
16.03.2018-14:00
ESENLER ARTERUS-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
1-3
25-21 15-25 11-25 11-25 -
17.03.2018-11:00
ESENLER ARTERUS-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-2
27-25 19-25 25-17 19-25 15-11
17.03.2018-13:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BALIKESİR DSİ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
2-3
25-22 25-18 20-25 14-25 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 3 0 9 2 8 4.500 257 212 1.2123 2 0 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 4 6 1.500 220 218 1.0092 1 1 0 0 0 1
3 ÖZATEŞ 3 1 2 6 6 4 1.000 253 248 1.0202 1 0 0 1 1 0
4 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 3 0 3 0 9 0 MIN 175 227 0.7709 0 0 0 0 0 3
15.03.2018-16:00
ÖZATEŞ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-0
25-12 25-19 25-16 - -
15.03.2018-18:00
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR-HALKBANK
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-0
25-16 25-17 25-16 - -
16.03.2018-16:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
0-3
24-26 19-25 18-25 - -
16.03.2018-18:00
HALKBANK-ÖZATEŞ
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-1
25-13 20-25 25-17 25-21 -
17.03.2018-15:30
HALKBANK-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
3-0
26-24 25-22 25-21 - -
17.03.2018-17:30
ÖZATEŞ-KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE)
2-3
15-25 25-22 25-18 24-26 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 18 17 1 53 6 51 8.833 1451 972 1.4928 15 1 1 1 0 0
2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 18 17 1 51 8 49 6.375 1407 1024 1.3740 14 1 2 0 0 1
3 VAKIFBANK 18 13 5 43 17 41 2.529 1405 1163 1.2081 11 2 0 2 0 3
4 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 18 11 7 37 26 33 1.423 1418 1382 1.0260 6 5 0 0 4 3
5 UPS 18 11 7 35 30 32 1.167 1440 1368 1.0526 4 5 2 1 0 6
6 ARNAVUTKÖY BLD. 18 7 11 27 35 21 0.771 1328 1373 0.9672 6 0 1 1 4 6
7 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 18 6 12 22 38 18 0.579 1184 1367 0.8661 5 0 1 1 2 9
8 İZMİT DSİ 18 4 14 15 42 13 0.357 1087 1323 0.8216 4 0 0 1 1 12
9 İSTANBUL BBSK 18 3 15 11 47 8 0.234 1108 1395 0.7943 2 0 1 0 2 13
10 GÖLCÜK İHSANİYE 18 1 17 6 51 4 0.118 933 1394 0.6693 1 0 0 1 1 15
11 İNEGÖL ÇARŞI SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
İnegöl Çarşı Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
14.10.2017-18:30
İSTANBUL BBSK-UPS
İSTANBUL (50. YIL)
1-3
25-20 20-25 23-25 18-25 -
15.10.2017-12:30
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BURSA (İNEGÖL)
0-3
18-25 20-25 8-25 - -
15.10.2017-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
3-2
23-25 22-25 25-22 25-16 15-13
15.10.2017-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İZMİT DSİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-23 25-8 25-17 - -
15.10.2017-14:00
VAKIFBANK-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-21 25-15 25-17 - -
2. Hafta
22.10.2017-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
25-20 25-15 25-18 - -
22.10.2017-16:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-21 25-5 25-20 - -
22.10.2017-18:00
UPS-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
2-3
25-22 12-25 25-22 25-27 20-22
22.10.2017-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
20-25 16-25 22-25 - -
22.10.2017-13:00
İZMİT DSİ-VAKIFBANK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
15-25 22-25 22-25 - -
3. Hafta
29.10.2017-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
14-25 6-25 17-25 - -
29.10.2017-12:30
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-İZMİT DSİ
BURSA (İNEGÖL)
0-3
21-25 15-25 8-25 - -
29.10.2017-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
1-3
19-25 25-14 14-25 18-25 -
29.10.2017-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-4 25-9 25-8 - -
29.10.2017-14:00
VAKIFBANK-UPS
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-19 25-22 25-14 - -
4. Hafta
04.11.2017-18:30
İSTANBUL BBSK-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
18-25 14-25 17-25 - -
05.11.2017-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-1
25-23 20-25 25-19 25-15 -
05.11.2017-18:00
UPS-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-0
25-9 25-22 25-18 - -
05.11.2017-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-VAKIFBANK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
12-25 18-25 11-25 - -
05.11.2017-13:00
İZMİT DSİ-ARNAVUTKÖY BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
18-25 23-25 21-25 - -
5. Hafta
12.11.2017-14:30
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-İZMİT DSİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
26-24 25-9 25-16 - -
12.11.2017-16:00
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-19 18-25 25-8 25-16 -
12.11.2017-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-21 25-16 25-20 - -
12.11.2017-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-UPS
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
1-3
19-25 23-25 25-23 15-25 -
12.11.2017-14:00
VAKIFBANK-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-12 25-23 25-8 - -
6. Hafta
19.11.2017-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-VAKIFBANK
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-19 25-21 25-17 - -
19.11.2017-18:00
UPS-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-1
25-14 21-25 25-9 25-21 -
19.11.2017-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-ARNAVUTKÖY BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
16-25 21-25 15-25 - -
19.11.2017-13:00
İZMİT DSİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
12-25 17-25 12-25 - -
22.11.2017-
İSTANBUL BBSK-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
7. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
26.11.2017-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-İZMİT DSİ
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
25-22 25-17 25-20 - -
26.11.2017-14:30
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-2
25-21 25-18 24-26 21-25 15-13
26.11.2017-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
2-3
22-25 26-24 25-17 25-27 14-16
26.11.2017-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-UPS
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-19 25-15 25-11 - -
8. Hafta
-
VAKIFBANK-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
02.12.2017-16:30
İSTANBUL BBSK-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
21-25 12-25 22-25 - -
03.12.2017-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-15 25-14 25-20 - -
03.12.2017-18:00
UPS-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-1
22-25 25-21 25-21 27-25 -
03.12.2017-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
12-25 15-25 20-25 - -
9. Hafta
10.12.2017-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-GÖLCÜK İHSANİYE
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
25-20 25-15 25-13 - -
10.12.2017-14:30
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
19-25 12-25 13-25 - -
10.12.2017-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
1-3
25-23 15-25 20-25 30-32 -
10.12.2017-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-16 25-20 25-13 - -
10.12.2017-13:00
İZMİT DSİ-UPS
KOCAELI (HASAN GEMICI)
1-3
25-19 14-25 6-25 12-25 -
10. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
16.12.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
25-22 17-25 19-25 24-26 -
17.12.2017-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-12 25-13 25-22 - -
17.12.2017-14:00
VAKIFBANK-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-16 25-14 25-18 - -
17.12.2017-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-İZMİT DSİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
3-0
25-17 25-21 25-22 - -
11. Hafta
-
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
24.12.2017-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BILECIK (BOZÜYÜK)
1-3
13-25 25-23 9-25 13-25 -
24.12.2017-16:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-VAKIFBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
23-25 21-25 25-20 25-23 15-5
24.12.2017-18:00
UPS-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-0
25-23 25-15 25-8 - -
24.12.2017-13:00
İZMİT DSİ-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-10 25-20 25-23 - -
12. Hafta
-
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
07.01.2018-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-VAKIFBANK
BILECIK (BOZÜYÜK)
1-3
16-25 17-25 28-26 18-25 -
07.01.2018-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-ARNAVUTKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
15-25 16-25 17-25 - -
07.01.2018-18:00
UPS-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-0
25-20 25-19 25-22 - -
07.01.2018-13:00
İZMİT DSİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
13-25 26-28 11-25 - -
13. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
İSTANBUL BBSK-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-18 25-23 25-3 - -
14.01.2018-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
0-3
17-25 23-25 19-25 - -
14.01.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-UPS
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-18 25-17 25-22 - -
14.01.2018-14:00
VAKIFBANK-İZMİT DSİ
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-10 25-16 25-18 - -
14. Hafta
-
İZMİT DSİ-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
21.01.2018-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-ARNAVUTKÖY BLD.
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-1
30-28 25-14 21-25 25-21 -
21.01.2018-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-15 25-12 25-19 - -
21.01.2018-18:00
UPS-VAKIFBANK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-2
25-20 16-25 20-25 25-23 16-14
21.01.2018-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
10-25 17-25 10-25 - -
15. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-UPS
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
24.01.2018-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
20-25 23-25 23-25 - -
24.01.2018-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-İZMİT DSİ
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
3-0
25-18 25-23 25-18 - -
24.01.2018-14:00
VAKIFBANK-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-19 25-11 25-16 - -
07.02.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-6 25-18 25-15 - -
16. Hafta
-
GÖLCÜK İHSANİYE-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
28.01.2018-15:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BILECIK (BOZÜYÜK)
1-3
23-25 25-22 19-25 23-25 -
28.01.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-VAKIFBANK
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
33-35 20-25 16-25 - -
28.01.2018-18:00
UPS-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-0
25-17 25-16 25-21 - -
28.01.2018-13:00
İZMİT DSİ-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
27-25 25-22 25-18 - -
17. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-İSTANBUL BBSK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
03.02.2018-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İZMİT DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-21 25-10 25-17 - -
04.02.2018-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-UPS
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
27-25 25-22 25-21 - -
04.02.2018-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
3-0
25-18 25-11 25-17 - -
04.02.2018-14:00
VAKIFBANK-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
0-3
21-25 17-25 13-25 - -
18. Hafta
-
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
11.02.2018-17:00
İSTANBUL BBSK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
16-25 16-25 21-25 - -
11.02.2018-18:00
UPS-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
0-3
22-25 14-25 19-25 - -
11.02.2018-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
12-25 24-26 15-25 - -
11.02.2018-13:00
İZMİT DSİ-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
KOCAELI (HASAN GEMICI)
0-3
20-25 15-25 18-25 - -
19. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-VAKIFBANK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
14.02.2018-16:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-UPS
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
25-17 25-18 28-26 - -
14.02.2018-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-İSTANBUL BBSK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
26-24 25-21 25-18 - -
14.02.2018-16:00
ARNAVUTKÖY BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
0-3
12-25 23-25 17-25 - -
14.02.2018-18:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-GÖLCÜK İHSANİYE
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-10 25-16 25-15 - -
20. Hafta
17.02.2018-18:30
İSTANBUL BBSK-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
11-25 14-25 7-25 - -
18.02.2018-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-18 25-21 25-9 - -
18.02.2018-18:00
UPS-İZMİT DSİ
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-2
15-25 25-13 25-18 28-30 15-9
18.02.2018-14:00
VAKIFBANK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-23 25-19 25-18 - -
18.02.2018-15:00
GÖLCÜK İHSANİYE-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
1-3
17-25 25-22 16-25 19-25 -
21. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-İNEGÖL ÇARŞI SPOR
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.)
-
- - - - -
25.02.2018-14:00
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU-İSTANBUL BBSK
BILECIK (BOZÜYÜK)
3-0
26-24 25-19 26-24 - -
25.02.2018-15:00
BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.-VAKIFBANK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
15-25 17-25 8-25 - -
25.02.2018-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL)
3-2
13-25 25-21 26-28 25-21 15-12
25.02.2018-13:00
İZMİT DSİ-GÖLCÜK İHSANİYE
KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM)
3-0
26-24 25-15 25-15 - -
22. Hafta
-
İNEGÖL ÇARŞI SPOR-BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
28.02.2018-18:00
İSTANBUL BBSK-İZMİT DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
19-25 7-25 19-25 - -
28.02.2018-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.)
3-0
25-15 25-19 25-18 - -
28.02.2018-14:00
VAKIFBANK-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
0-3
20-25 21-25 10-25 - -
28.02.2018-17:00
GÖLCÜK İHSANİYE-UPS
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
0-3
16-25 15-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ESENLER ARTERUS 22 20 2 63 12 60 5.250 1814 1366 1.3280 15 4 1 1 1 0
2 BALIKESİR DSİ 22 18 4 57 22 51 2.591 1841 1498 1.2290 12 2 4 1 1 2
3 AYVALIKGÜCÜ BLD. 22 16 6 56 22 50 2.545 1822 1395 1.3061 13 2 1 3 2 1
4 FMV IŞIK SPOR 22 15 7 47 35 42 1.343 1779 1721 1.0337 5 6 4 1 0 6
5 NEF BAHÇELİEVLER BLD. 22 14 8 46 33 42 1.394 1724 1654 1.0423 6 7 1 1 2 5
6 KARTAL BLD. 22 13 9 46 32 40 1.438 1726 1624 1.0628 9 3 1 2 3 4
7 EDİRNE SPOR 22 13 9 45 34 39 1.324 1774 1657 1.0706 8 3 2 2 2 5
8 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 22 8 14 34 49 26 0.694 1663 1770 0.9395 3 3 2 4 2 8
9 SARIYER BLD. 22 7 15 30 48 22 0.625 1711 1805 0.9479 4 3 0 1 7 7
10 SİLİVRİ SPOR 22 4 18 22 57 14 0.386 1524 1873 0.8137 1 3 0 2 6 10
11 ALP SPOR 22 4 18 16 60 10 0.267 1381 1790 0.7715 0 2 2 0 4 14
12 ERDEK SPOR 22 0 22 8 66 0 0.121 1211 1817 0.6665 0 0 0 0 8 14
Erdek Spor ve Silivri Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
14.10.2017-14:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-ESENLER ARTERUS
ÇANAKKALE (BIGA)
2-3
18-25 25-22 19-25 25-20 11-15
14.10.2017-16:30
FMV IŞIK SPOR-ERDEK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-16 25-13 25-13 - -
15.10.2017-16:30
EDİRNE SPOR-BALIKESİR DSİ
EDIRNE (MIMAR SINAN)
0-3
16-25 23-25 22-25 - -
15.10.2017-16:00
SARIYER BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)
1-3
25-27 23-25 25-21 22-25 -
15.10.2017-14:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-1
25-22 18-25 25-20 25-22 -
15.10.2017-16:30
KARTAL BLD.-ALP SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-0
25-11 25-17 25-16 - -
2. Hafta
22.10.2017-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-FMV IŞIK SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
2-3
25-21 25-27 25-16 23-25 15-17
22.10.2017-14:00
ERDEK SPOR-EDİRNE SPOR
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
16-25 6-25 13-25 - -
22.10.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-SARIYER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-1
23-25 28-26 25-22 25-14 -
22.10.2017-14:00
ALP SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
17-25 21-25 25-16 21-25 -
22.10.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
0-3
18-25 15-25 20-25 - -
22.10.2017-16:00
ESENLER ARTERUS-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-20 25-22 25-11 - -
3. Hafta
28.10.2017-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-SİLİVRİ SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
3-1
26-24 19-25 25-22 26-24 -
29.10.2017-16:30
EDİRNE SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-2
31-29 21-25 25-23 22-25 15-11
29.10.2017-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-17 25-20 25-22 - -
29.10.2017-14:00
SARIYER BLD.-ERDEK SPOR
İSTANBUL (SARIYER)
3-0
26-24 25-13 25-10 - -
29.10.2017-16:30
KARTAL BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-1
17-25 25-23 25-15 26-24 -
29.10.2017-13:00
ESENLER ARTERUS-ALP SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-8 25-19 25-18 - -
4. Hafta
04.11.2017-16:30
FMV IŞIK SPOR-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
27-25 25-19 25-19 - -
05.11.2017-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-SARIYER BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-19 29-27 25-12 - -
05.11.2017-14:00
ERDEK SPOR-KARTAL BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
1-3
13-25 25-23 16-25 21-25 -
05.11.2017-13:00
BALIKESİR DSİ-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-10 25-15 25-16 - -
05.11.2017-17:00
ALP SPOR-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
21-25 20-25 21-25 - -
05.11.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
0-3
15-25 20-25 20-25 - -
5. Hafta
11.11.2017-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-ERDEK SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
3-0
25-13 25-17 25-23 - -
11.11.2017-18:30
ALP SPOR-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-2
23-25 14-25 25-23 25-19 21-19
12.11.2017-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-1
22-25 25-13 25-14 25-16 -
12.11.2017-14:00
SARIYER BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (SARIYER)
1-3
25-19 21-25 26-28 28-30 -
12.11.2017-16:30
KARTAL BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
1-3
20-25 25-21 14-25 23-25 -
12.11.2017-16:00
ESENLER ARTERUS-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
2-3
17-25 25-17 24-26 25-16 12-15
6. Hafta
18.11.2017-18:30
FMV IŞIK SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
3-2
18-25 14-25 25-22 25-18 15-12
19.11.2017-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
26-24 25-13 25-16 - -
19.11.2017-14:00
ERDEK SPOR-ESENLER ARTERUS
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
14-25 15-25 20-25 - -
19.11.2017-13:00
BALIKESİR DSİ-ALP SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-16 25-15 25-16 - -
19.11.2017-16:30
EDİRNE SPOR-SARIYER BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-1
25-21 23-25 25-20 25-18 -
19.11.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
1-3
16-25 16-25 25-17 20-25 -
7. Hafta
25.11.2017-16:30
ALP SPOR-ERDEK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-1
25-22 25-15 19-25 25-23 -
26.11.2017-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-FMV IŞIK SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
2-3
16-25 25-16 25-23 17-25 12-15
26.11.2017-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-SARIYER BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-18 25-22 26-24 - -
26.11.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
0-3
16-25 16-25 14-25 - -
26.11.2017-16:30
KARTAL BLD.-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-1
25-23 18-25 25-18 25-14 -
26.11.2017-16:00
ESENLER ARTERUS-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-15 25-18 25-20 - -
8. Hafta
02.12.2017-18:30
FMV IŞIK SPOR-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
23-25 16-25 13-25 - -
03.12.2017-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ALP SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-9 25-13 25-9 - -
03.12.2017-14:00
ERDEK SPOR-SİLİVRİ SPOR
BALIKESIR (ERDEK)
1-3
25-19 22-25 18-25 19-25 -
03.12.2017-13:00
BALIKESİR DSİ-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-22 25-18 25-20 - -
03.12.2017-16:30
EDİRNE SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-0
25-19 25-13 25-10 - -
03.12.2017-14:00
SARIYER BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (SARIYER)
0-3
22-25 21-25 19-25 - -
9. Hafta
09.12.2017-18:30
ALP SPOR-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
1-3
16-25 18-25 25-22 23-25 -
10.12.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-ERDEK SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-15 25-15 25-12 - -
10.12.2017-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
1-3
22-25 25-15 22-25 21-25 -
10.12.2017-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
26-24 25-23 25-12 - -
10.12.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
0-3
18-25 22-25 17-25 - -
10.12.2017-16:00
ESENLER ARTERUS-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-21 25-20 25-19 - -
10. Hafta
16.12.2017-16:00
FMV IŞIK SPOR-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
17-25 26-24 25-17 25-13 -
17.12.2017-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-BALIKESİR DSİ
BALIKESIR (AYVALIK)
3-2
19-25 25-23 25-18 19-25 15-11
17.12.2017-14:00
ERDEK SPOR-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
1-3
23-25 14-25 25-21 19-25 -
17.12.2017-16:30
EDİRNE SPOR-ALP SPOR
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-0
25-19 25-19 25-23 - -
17.12.2017-14:00
SARIYER BLD.-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (SARIYER)
1-3
25-19 16-25 22-25 19-25 -
17.12.2017-16:30
KARTAL BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-2
11-25 20-25 25-19 25-20 15-10
11. Hafta
23.12.2017-16:00
ALP SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
23-25 23-25 22-25 - -
24.12.2017-14:00
ERDEK SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
8-25 13-25 14-25 - -
24.12.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-FMV IŞIK SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-16 25-18 26-24 - -
24.12.2017-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-1
25-23 24-26 25-13 25-18 -
24.12.2017-14:00
SİLİVRİ SPOR-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
0-3
23-25 24-26 23-25 - -
24.12.2017-16:00
ESENLER ARTERUS-KARTAL BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-23 25-17 25-10 - -
12. Hafta
06.01.2018-18:00
ALP SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
24-26 22-25 20-25 - -
07.01.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-9 25-23 25-23 - -
07.01.2018-14:00
ERDEK SPOR-FMV IŞIK SPOR
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
19-25 19-25 17-25 - -
07.01.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-EDİRNE SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-2
19-25 27-25 25-19 23-25 15-13
07.01.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
1-3
24-26 25-23 22-25 21-25 -
07.01.2018-16:00
ESENLER ARTERUS-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-12 25-14 25-12 - -
13. Hafta
13.01.2018-12:00
FMV IŞIK SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
14-25 6-25 13-25 - -
13.01.2018-14:00
SARIYER BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (SARIYER)
0-3
16-25 18-25 22-25 - -
14.01.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-ALP SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
3-0
25-18 25-11 25-19 - -
14.01.2018-16:30
EDİRNE SPOR-ERDEK SPOR
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-1
26-28 25-15 25-23 25-23 -
14.01.2018-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
0-3
22-25 15-25 17-25 - -
14.01.2018-16:30
KARTAL BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-0
25-21 25-16 25-23 - -
14. Hafta
20.01.2018-17:00
FMV IŞIK SPOR-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
3-2
25-15 25-14 18-25 5-25 15-7
21.01.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-EDİRNE SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-13 25-19 25-22 - -
21.01.2018-14:00
ERDEK SPOR-SARIYER BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
19-25 11-25 16-25 - -
21.01.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-KARTAL BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-11 25-23 27-25 - -
21.01.2018-18:30
ALP SPOR-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
12-25 14-25 11-25 - -
21.01.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
2-3
19-25 25-23 25-22 21-25 13-15
15. Hafta
24.01.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-BALIKESİR DSİ
ÇANAKKALE (BIGA)
2-3
25-22 18-25 15-25 25-20 10-15
24.01.2018-16:30
EDİRNE SPOR-FMV IŞIK SPOR
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-0
25-20 25-20 25-22 - -
24.01.2018-17:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-ALP SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-1
25-15 25-9 18-25 25-19 -
24.01.2018-14:00
SARIYER BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (SARIYER)
0-3
19-25 16-25 20-25 - -
24.01.2018-16:30
KARTAL BLD.-ERDEK SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-0
25-11 25-14 25-13 - -
24.01.2018-18:00
ESENLER ARTERUS-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-1
25-19 25-21 23-25 25-13 -
16. Hafta
27.01.2018-17:00
FMV IŞIK SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
3-1
25-23 25-22 25-27 25-20 -
28.01.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-KARTAL BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
3-1
25-13 21-25 25-12 25-17 -
28.01.2018-14:00
ERDEK SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (ERDEK)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
28.01.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-ESENLER ARTERUS
BALIKESIR (KURTDERELI)
0-3
20-25 25-27 20-25 - -
28.01.2018-14:00
EDİRNE SPOR-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
2-3
25-9 25-15 22-25 22-25 11-15
28.01.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-ALP SPOR
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
3-0
25-20 25-23 25-23 - -
17. Hafta
03.02.2018-14:00
SARIYER BLD.-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (SARIYER)
0-3
15-25 21-25 22-25 - -
04.02.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
0-3
9-25 14-25 21-25 - -
04.02.2018-16:00
ALP SPOR-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
15-25 10-25 6-25 - -
04.02.2018-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-16 25-6 25-19 - -
04.02.2018-16:30
KARTAL BLD.-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-0
25-18 25-22 25-21 - -
04.02.2018-16:00
ESENLER ARTERUS-ERDEK SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-0
25-16 25-18 25-10 - -
18. Hafta
10.02.2018-14:00
EDİRNE SPOR-KARTAL BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
3-2
24-26 29-27 25-20 23-25 15-10
11.02.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ESENLER ARTERUS
BALIKESIR (AYVALIK)
1-3
23-25 16-25 25-23 21-25 -
11.02.2018-13:00
ERDEK SPOR-ALP SPOR
BALIKESIR (ERDEK)
1-3
12-25 12-25 25-23 17-25 -
11.02.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-SİLİVRİ SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-10 25-13 25-18 - -
11.02.2018-19:00
FMV IŞIK SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (50. YIL)
2-3
17-25 17-25 25-18 25-21 11-15
11.02.2018-14:00
SARIYER BLD.-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (SARIYER)
0-3
23-25 22-25 23-25 - -
19. Hafta
14.02.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-EDİRNE SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
0-3
15-25 17-25 23-25 - -
14.02.2018-16:00
ALP SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
13-25 19-25 11-25 - -
14.02.2018-17:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
1-3
12-25 25-22 13-25 19-25 -
14.02.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-ERDEK SPOR
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
3-1
26-24 13-25 25-12 25-23 -
14.02.2018-16:30
KARTAL BLD.-SARIYER BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
1-3
22-25 22-25 25-15 22-25 -
14.02.2018-18:00
ESENLER ARTERUS-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
1-3
21-25 25-20 25-27 20-25 -
20. Hafta
17.02.2018-16:30
FMV IŞIK SPOR-ALP SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-4 25-13 25-15 - -
18.02.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-SİLİVRİ SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18.02.2018-14:00
ERDEK SPOR-BALIKESİR DSİ
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
14-25 20-25 20-25 - -
18.02.2018-16:30
EDİRNE SPOR-ESENLER ARTERUS
EDIRNE (KIRKPINAR BESYO 75. YIL)
0-3
15-25 24-26 11-25 - -
18.02.2018-14:00
SARIYER BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
İSTANBUL (SARIYER)
3-0
25-21 25-15 25-23 - -
18.02.2018-16:30
KARTAL BLD.-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-0
25-14 25-21 25-17 - -
21. Hafta
25.02.2018-14:00
BALIKESİR DSİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-2
18-25 25-15 25-22 22-25 15-7
25.02.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-KARTAL BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
0-3
16-25 10-25 23-25 - -
25.02.2018-16:30
ALP SPOR-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
1-3
17-25 18-25 25-21 12-25 -
25.02.2018-16:00
NEF BAHÇELİEVLER BLD.-ERDEK SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-1
25-14 25-17 21-25 25-16 -
25.02.2018-14:00
SİLİVRİ SPOR-FMV IŞIK SPOR
İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.)
1-3
16-25 12-25 25-22 15-25 -
25.02.2018-16:00
ESENLER ARTERUS-SARIYER BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.)
3-1
25-19 25-12 20-25 25-14 -
22. Hafta
28.02.2018-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ERDEK SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-12 25-8 25-15 - -
28.02.2018-14:30
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-NEF BAHÇELİEVLER BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
3-1
25-17 23-25 25-20 28-26 -
28.02.2018-16:30
EDİRNE SPOR-SİLİVRİ SPOR
EDIRNE (KIRKPINAR BESYO 75. YIL)
3-0
25-16 25-13 25-13 - -
28.02.2018-16:00
FMV IŞIK SPOR-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (50. YIL)
3-0
25-21 25-21 26-24 - -
28.02.2018-14:00
SARIYER BLD.-ALP SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
2-3
23-25 25-20 25-9 19-25 8-15
28.02.2018-16:30
KARTAL BLD.-ESENLER ARTERUS
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
0-3
12-25 19-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 22 21 1 64 11 61 5.818 1809 1254 1.4426 15 4 2 0 1 0
2 ÖZATEŞ 22 19 3 61 15 57 4.067 1806 1344 1.3438 15 2 2 2 0 1
3 GELİŞİM KOLEJİ 22 18 4 58 21 53 2.762 1775 1390 1.2770 11 5 2 1 2 1
4 İZMİRSPOR 22 15 7 53 23 48 2.304 1792 1468 1.2207 13 2 0 3 2 2
5 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 22 14 8 45 32 39 1.406 1704 1569 1.0860 9 2 3 0 3 5
6 KEPEZ BLD. 22 10 12 37 45 31 0.822 1809 1782 1.0152 3 5 2 3 1 8
7 BODRUM DOĞUŞ SPOR 22 8 14 33 44 25 0.750 1644 1671 0.9838 6 2 0 1 7 6
8 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 22 9 13 30 51 24 0.588 1520 1838 0.8270 1 4 4 1 1 11
9 PARK ANTALYA GENÇLİK 22 8 14 28 51 22 0.549 1576 1786 0.8824 2 3 3 1 2 11
10 MARMARİS AKADEMİ 22 5 17 29 55 21 0.527 1547 1891 0.8181 1 4 0 6 2 9
11 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 22 3 19 17 59 9 0.288 1315 1801 0.7301 2 0 1 1 6 12
12 ŞİMŞEK GENÇLİK 22 2 20 12 60 6 0.200 1168 1671 0.6990 2 0 0 0 6 14
Şimşek Gençlik, Mavi Ege Gazi Gençlik, Marmaris Akademi, Aydın B.Şehir Bld. ve Gelişim Koleji takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
14.10.2017-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-20 25-8 25-15 - -
15.10.2017-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (ÇAĞLAYAN)
0-3
18-25 8-25 13-25 - -
15.10.2017-12:00
KEPEZ BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
3-1
25-16 25-21 18-25 25-20 -
15.10.2017-14:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-İZMİRSPOR
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
0-3
12-25 16-25 10-25 - -
15.10.2017-15:00
ÖZATEŞ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-1
25-22 15-25 25-21 25-23 -
15.10.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (TORBALI)
3-1
25-18 24-26 25-14 25-18 -
2. Hafta
22.10.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ŞİMŞEK GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
3-0
26-24 25-18 25-23 - -
22.10.2017-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-KEPEZ BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
3-0
25-17 25-16 27-25 - -
22.10.2017-13:00
İZMİRSPOR-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-15 25-19 25-18 - -
22.10.2017-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-ÖZATEŞ
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
26-24 25-14 25-17 - -
22.10.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
0-3
17-25 10-25 15-25 - -
22.10.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
2-3
25-20 25-20 24-26 23-25 9-15
3. Hafta
28.10.2017-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-16 25-21 25-22 - -
29.10.2017-12:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL)
3-0
25-20 26-24 25-13 - -
29.10.2017-14:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-MARMARİS AKADEMİ
ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL)
1-3
19-25 20-25 25-22 16-25 -
29.10.2017-14:00
ÖZATEŞ-KEPEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-19 27-25 26-24 - -
29.10.2017-15:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİRSPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
3-1
19-25 25-22 25-15 25-18 -
29.10.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (TORBALI)
3-2
25-19 18-25 25-19 22-25 15-12
4. Hafta
05.11.2017-12:00
KEPEZ BLD.-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
0-3
23-25 14-25 21-25 - -
05.11.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (MIMAR SINAN)
1-3
21-25 14-25 25-22 14-25 -
05.11.2017-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
3-2
19-25 26-24 19-25 25-17 15-9
05.11.2017-15:00
İZMİRSPOR-ÖZATEŞ
İZMIR (BALÇOVA)
2-3
27-25 26-28 25-18 26-28 11-15
05.11.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-ŞİMŞEK GENÇLİK
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
3-1
25-18 25-20 23-25 25-14 -
05.11.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-PARK ANTALYA GENÇLİK
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
2-3
23-25 25-23 25-17 21-25 11-15
5. Hafta
12.11.2017-14:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-BODRUM DOĞUŞ SPOR
ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL)
0-3
22-25 20-25 18-25 - -
12.11.2017-16:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
12.11.2017-14:00
ÖZATEŞ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
2-3
25-18 19-25 25-20 25-27 13-15
12.11.2017-16:00
İZMİRSPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-12 25-21 25-17 - -
12.11.2017-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-17 25-15 25-16 - -
12.11.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-KEPEZ BLD.
İZMIR (TORBALI)
3-1
32-34 25-22 28-26 25-21 -
6. Hafta
18.11.2017-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-15 25-17 25-17 - -
19.11.2017-12:00
KEPEZ BLD.-ŞİMŞEK GENÇLİK
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
3-0
25-16 25-21 25-6 - -
19.11.2017-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ÖZATEŞ
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
13-25 23-25 21-25 - -
19.11.2017-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-PARK ANTALYA GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
3-0
25-16 25-14 26-24 - -
19.11.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
1-3
25-23 23-25 18-25 8-25 -
19.11.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-İZMİRSPOR
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
1-3
20-25 28-26 19-25 20-25 -
7. Hafta
26.11.2017-13:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
10-25 7-25 11-25 - -
26.11.2017-15:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-KEPEZ BLD.
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
3-2
20-25 26-24 25-15 19-25 15-13
26.11.2017-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MARMARİS AKADEMİ
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
18-25 22-25 19-25 - -
26.11.2017-14:00
İZMİRSPOR-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
27-25 25-19 30-28 - -
26.11.2017-16:00
ÖZATEŞ-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-22 27-25 25-19 - -
26.11.2017-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (GAZIEMIR)
3-1
26-28 25-15 25-18 25-11 -
8. Hafta
02.12.2017-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-21 25-21 25-15 - -
03.12.2017-12:00
KEPEZ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
0-3
21-25 24-26 19-25 - -
03.12.2017-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-İZMİRSPOR
DENIZLI (MERKEZ)
0-3
25-27 19-25 15-25 - -
03.12.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-ŞİMŞEK GENÇLİK
İZMIR (TORBALI)
3-0
25-14 25-19 25-20 - -
03.12.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
3-0
25-18 25-16 25-11 - -
03.12.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-ÖZATEŞ
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
0-3
13-25 21-25 15-25 - -
9. Hafta
10.12.2017-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
2-3
25-15 12-25 20-25 25-21 12-15
10.12.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
AYDIN (ATATÜRK)
2-3
25-19 12-25 22-25 25-15 11-15
10.12.2017-14:00
İZMİRSPOR-KEPEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-17 25-20 25-23 - -
10.12.2017-16:00
ÖZATEŞ-ŞİMŞEK GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-13 25-9 25-18 - -
10.12.2017-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
İZMIR (GAZIEMIR)
1-3
21-25 25-18 14-25 20-25 -
10.12.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-BODRUM DOĞUŞ SPOR
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
3-1
14-25 25-22 25-20 25-18 -
10. Hafta
16.12.2017-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-İZMİRSPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-1
16-25 25-23 29-27 25-22 -
17.12.2017-15:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-PARK ANTALYA GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
1-3
25-21 19-25 23-25 16-25 -
17.12.2017-12:00
KEPEZ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
3-1
25-18 25-18 23-25 25-6 -
17.12.2017-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-MARMARİS AKADEMİ
DENIZLI (MERKEZ)
3-2
25-12 19-25 14-25 25-19 15-12
17.12.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (TORBALI)
1-3
25-18 17-25 14-25 11-25 -
17.12.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-ÖZATEŞ
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
1-3
14-25 25-21 17-25 19-25 -
11. Hafta
24.12.2017-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
9-25 14-25 19-25 - -
24.12.2017-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-ŞİMŞEK GENÇLİK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.12.2017-14:00
ÖZATEŞ-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-14 25-22 - -
24.12.2017-16:00
İZMİRSPOR-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-14 25-18 25-22 - -
24.12.2017-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
0-3
21-25 22-25 21-25 - -
24.12.2017-16:30
MARMARİS AKADEMİ-KEPEZ BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
2-3
26-28 26-24 25-18 20-25 7-15
12. Hafta
06.01.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
1-3
26-28 25-21 12-25 24-26 -
07.01.2018-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-ÖZATEŞ
DENIZLI (MERKEZ)
0-3
25-27 21-25 15-25 - -
07.01.2018-14:00
İZMİRSPOR-ŞİMŞEK GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-12 25-17 - -
07.01.2018-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-21 25-8 25-18 - -
07.01.2018-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-KEPEZ BLD.
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
1-3
27-25 18-25 22-25 19-25 -
07.01.2018-16:30
MARMARİS AKADEMİ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
3-1
28-26 15-25 25-23 25-21 -
13. Hafta
13.01.2018-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-19 26-24 25-13 - -
14.01.2018-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-İZMİRSPOR
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
16-25 19-25 18-25 - -
14.01.2018-15:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
23-25 15-25 13-25 - -
14.01.2018-12:00
KEPEZ BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
0-3
18-25 21-25 28-30 - -
14.01.2018-14:00
ÖZATEŞ-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-2
25-23 25-15 19-25 23-25 15-12
14.01.2018-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (TORBALI)
3-1
10-25 26-24 25-17 25-22 -
14. Hafta
21.01.2018-12:00
KEPEZ BLD.-ÖZATEŞ
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
0-3
15-25 22-25 9-25 - -
21.01.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
AYDIN (ATATÜRK)
1-3
21-25 25-22 13-25 20-25 -
21.01.2018-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
1-3
25-23 23-25 13-25 15-25 -
21.01.2018-15:00
İZMİRSPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
2-3
25-22 25-15 24-26 20-25 11-15
21.01.2018-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
3-0
25-17 25-13 25-16 - -
21.01.2018-16:30
MARMARİS AKADEMİ-ŞİMŞEK GENÇLİK
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
3-1
25-21 26-24 16-25 25-23 -
15. Hafta
24.01.2018-13:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-BODRUM DOĞUŞ SPOR
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
1-3
16-25 11-25 25-19 12-25 -
24.01.2018-15:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-MARMARİS AKADEMİ
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
3-2
25-22 14-25 25-13 18-25 15-7
24.01.2018-17:00
ÖZATEŞ-İZMİRSPOR
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-21 25-13 - -
24.01.2018-17:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-KEPEZ BLD.
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-10 25-18 25-23 - -
24.01.2018-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-9 25-12 25-12 - -
24.01.2018-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (TORBALI)
0-3
11-25 16-25 20-25 - -
16. Hafta
27.01.2018-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-ÖZATEŞ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-2
14-25 25-18 14-25 25-20 19-17
28.01.2018-12:00
KEPEZ BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
2-3
24-26 25-18 25-22 19-25 13-15
28.01.2018-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İZMİRSPOR
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
13-25 9-25 17-25 - -
28.01.2018-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-ŞİMŞEK GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
3-0
25-20 25-12 25-12 - -
28.01.2018-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-PARK ANTALYA GENÇLİK
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
3-0
25-22 25-10 29-27 - -
28.01.2018-16:30
MARMARİS AKADEMİ-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
0-3
12-25 8-25 10-25 - -
17. Hafta
04.02.2018-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
1-3
19-25 14-25 25-21 18-25 -
04.02.2018-15:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-KEPEZ BLD.
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
12-25 14-25 15-25 - -
04.02.2018-14:00
İZMİRSPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-8 25-15 25-12 - -
04.02.2018-16:00
ÖZATEŞ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-15 25-11 25-10 - -
04.02.2018-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-BODRUM DOĞUŞ SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-19 25-16 25-15 - -
04.02.2018-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
İZMIR (TORBALI)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
18. Hafta
27.12.2017-18:00
KEPEZ BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
3-1
25-19 26-28 25-21 25-14 -
10.02.2018-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-ŞİMŞEK GENÇLİK
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-0
25-8 25-7 25-9 - -
11.02.2018-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-GELİŞİM KOLEJİ
DENIZLI (MERKEZ)
0-3
18-25 18-25 16-25 - -
11.02.2018-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-ÖZATEŞ
İZMIR (TORBALI)
0-3
6-25 9-25 11-25 - -
11.02.2018-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-İZMİRSPOR
MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA)
1-3
25-18 16-25 17-25 12-25 -
11.02.2018-16:30
MARMARİS AKADEMİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN)
2-3
21-25 25-20 10-25 25-16 13-15
19. Hafta
14.02.2018-11:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-BERGAMA DOĞA GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
16-25 21-25 20-25 - -
14.02.2018-13:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
3-0
25-16 25-20 25-17 - -
14.02.2018-17:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BODRUM DOĞUŞ SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
12-25 13-25 25-27 - -
14.02.2018-12:00
GELİŞİM KOLEJİ-KEPEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-2
25-16 23-25 25-17 25-27 15-9
14.02.2018-14:00
ÖZATEŞ-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2018-16:00
İZMİRSPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-18 25-19 25-16 - -
20. Hafta
17.02.2018-15:00
BERGAMA DOĞA GENÇLİK-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-1
25-27 25-17 25-10 25-15 -
18.02.2018-13:00
ŞİMŞEK GENÇLİK-ÖZATEŞ
ANTALYA (KEPEZ ÇOK AMAÇLI)
0-3
13-25 7-25 5-25 - -
18.02.2018-12:00
KEPEZ BLD.-İZMİRSPOR
ANTALYA (TURGUT ÖZAL)
3-2
25-21 20-25 25-20 22-25 15-13
18.02.2018-15:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
3-0
25-18 25-16 25-13 - -
18.02.2018-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (TORBALI)
0-3
21-25 12-25 24-26 - -
18.02.2018-17:00
BODRUM DOĞUŞ SPOR-MARMARİS AKADEMİ
MU