2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 46 1.6304 1 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 48 1.5625 1 0 0 0 0 0
3 VAKIFBANK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 53 1.4151 1 0 0 0 0 0
4 UPS 1 1 0 3 1 3 3.000 95 86 1.1047 0 1 0 0 0 0
5 ARNAVUTKÖY BLD. 1 1 0 3 2 2 1.500 110 101 1.0891 0 0 1 0 0 0
6 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 1 0 1 2 3 1 0.667 101 110 0.9182 0 0 0 1 0 0
7 İSTANBUL BBSK 1 0 1 1 3 0 0.333 86 95 0.9053 0 0 0 0 1 0
8 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 1 0 1 0 3 0 MIN 53 75 0.7067 0 0 0 0 0 1
9 İZMİT DSİ 1 0 1 0 3 0 MIN 48 75 0.6400 0 0 0 0 0 1
10 İNEGÖL ÇARŞI SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 46 75 0.6133 0 0 0 0 0 1
11 GÖLCÜK İHSANİYE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK UPS 1-3
25-20 20-25 23-25 18-25 -
15.10.2017 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
18-25 20-25 8-25 - -
15.10.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 3-2
23-25 22-25 25-22 25-16 15-13
15.10.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİT DSİ 3-0
25-23 25-8 25-17 - -
15.10.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3-0
25-21 25-15 25-17 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
22.10.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
22.10.2017 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
22.10.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İSTANBUL BBSK -
- - - - -
22.10.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ VAKIFBANK -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
29.10.2017 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR İZMİT DSİ -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK UPS -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
05.11.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
05.11.2017 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
05.11.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE VAKIFBANK -
- - - - -
05.11.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İZMİT DSİ -
- - - - -
12.11.2017 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İSTANBUL BBSK -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
19.11.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VAKIFBANK -
- - - - -
19.11.2017 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
19.11.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
19.11.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İZMİT DSİ -
- - - - -
26.11.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
26.11.2017 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ UPS -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
03.12.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
03.12.2017 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
03.12.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
03.12.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
10.12.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
10.12.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ UPS -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 İSTANBUL BBSK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
17.12.2017 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
17.12.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İZMİT DSİ -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
24.12.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
24.12.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ VAKIFBANK -
- - - - -
24.12.2017 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
24.12.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU VAKIFBANK -
- - - - -
07.01.2018 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
07.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
07.01.2018 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK -
- - - - -
07.01.2018 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
14.01.2018 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
14.01.2018 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
14.01.2018 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ UPS -
- - - - -
14.01.2018 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İZMİT DSİ -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
21.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
21.01.2018 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS VAKIFBANK -
- - - - -
21.01.2018 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
21.01.2018 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
24.01.2018 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL ÇARŞI SPOR UPS -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İZMİT DSİ -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2018 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
28.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 İSTANBUL BBSK VAKIFBANK -
- - - - -
28.01.2018 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
28.01.2018 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
28.01.2018 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İZMİT DSİ -
- - - - -
04.02.2018 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. UPS -
- - - - -
04.02.2018 BURSA (İNEGÖL) 12:30 İNEGÖL ÇARŞI SPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
11.02.2018 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
11.02.2018 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
11.02.2018 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
11.02.2018 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2018 BILECIK (BOZÜYÜK) 16:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU UPS -
- - - - -
14.02.2018 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
14.02.2018 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL ÇARŞI SPOR VAKIFBANK -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 İSTANBUL BBSK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI) 18:00 UPS İZMİT DSİ -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
18.02.2018 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK -
- - - - -
25.02.2018 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. VAKIFBANK -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İNEGÖL ÇARŞI SPOR -
- - - - -
25.02.2018 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ GÖLCÜK İHSANİYE -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL ÇARŞI SPOR BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 İSTANBUL BBSK İZMİT DSİ -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
28.02.2018 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 17:00 GÖLCÜK İHSANİYE UPS -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FMV IŞIK SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 42 1.7857 1 0 0 0 0 0
2 KARTAL BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.7045 1 0 0 0 0 0
3 BALIKESİR DSİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 61 1.2295 1 0 0 0 0 0
4 NEF BAHÇELİEVLER BLD. 1 1 0 3 1 3 3.000 93 89 1.0449 0 1 0 0 0 0
5 SİLİVRİ SPOR 1 1 0 3 1 3 3.000 98 95 1.0316 0 1 0 0 0 0
6 ESENLER ARTERUS 1 1 0 3 2 2 1.500 107 98 1.0918 0 0 1 0 0 0
7 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 1 0 1 2 3 1 0.667 98 107 0.9159 0 0 0 1 0 0
8 SARIYER BLD. 1 0 1 1 3 0 0.333 95 98 0.9694 0 0 0 0 1 0
9 AYVALIKGÜCÜ BLD. 1 0 1 1 3 0 0.333 89 93 0.9570 0 0 0 0 1 0
10 EDİRNE SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 61 75 0.8133 0 0 0 0 0 1
11 ALP SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.5867 0 0 0 0 0 1
12 ERDEK SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 42 75 0.5600 0 0 0 0 0 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2017 ÇANAKKALE (BIGA) 14:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ESENLER ARTERUS 2-3
18-25 25-22 19-25 25-20 11-15
14.10.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR ERDEK SPOR 3-0
25-16 25-13 25-13 - -
15.10.2017 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
16-25 23-25 22-25 - -
15.10.2017 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.) 16:00 SARIYER BLD. SİLİVRİ SPOR 1-3
25-27 23-25 25-21 22-25 -
15.10.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 14:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-1
25-22 18-25 25-20 25-22 -
15.10.2017 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ALP SPOR 3-0
25-11 25-17 25-16 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2017 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
22.10.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR EDİRNE SPOR -
- - - - -
22.10.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. -
- - - - -
22.10.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ALP SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
22.10.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
22.10.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2017 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
29.10.2017 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. ERDEK SPOR -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
29.10.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS ALP SPOR -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR EDİRNE SPOR -
- - - - -
05.11.2017 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. SARIYER BLD. -
- - - - -
05.11.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
05.11.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
05.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 ALP SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
05.11.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ESENLER ARTERUS -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2017 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ERDEK SPOR -
- - - - -
11.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. EDİRNE SPOR -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
12.11.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS BALIKESİR DSİ -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 FMV IŞIK SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
19.11.2017 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
19.11.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR ESENLER ARTERUS -
- - - - -
19.11.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ ALP SPOR -
- - - - -
19.11.2017 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
19.11.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.11.2017 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 ALP SPOR ERDEK SPOR -
- - - - -
26.11.2017 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. SARIYER BLD. -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR -
- - - - -
26.11.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 FMV IŞIK SPOR ESENLER ARTERUS -
- - - - -
03.12.2017 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ALP SPOR -
- - - - -
03.12.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
03.12.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
03.12.2017 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
03.12.2017 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. KARTAL BLD. -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
10.12.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ERDEK SPOR -
- - - - -
10.12.2017 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE SARIYER BLD. -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. KARTAL BLD. -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS EDİRNE SPOR -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 FMV IŞIK SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
17.12.2017 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
17.12.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
17.12.2017 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR ALP SPOR -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. ESENLER ARTERUS -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.12.2017 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
24.12.2017 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
24.12.2017 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
24.12.2017 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
24.12.2017 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR EDİRNE SPOR -
- - - - -
24.12.2017 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS KARTAL BLD. -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
07.01.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
07.01.2018 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
07.01.2018 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ EDİRNE SPOR -
- - - - -
07.01.2018 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
07.01.2018 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
13.01.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
14.01.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE ALP SPOR -
- - - - -
14.01.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR ERDEK SPOR -
- - - - -
14.01.2018 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ESENLER ARTERUS -
- - - - -
14.01.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 FMV IŞIK SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
21.01.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. EDİRNE SPOR -
- - - - -
21.01.2018 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
21.01.2018 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ KARTAL BLD. -
- - - - -
21.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 ALP SPOR ESENLER ARTERUS -
- - - - -
21.01.2018 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE BALIKESİR DSİ -
- - - - -
24.01.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 17:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ALP SPOR -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ERDEK SPOR -
- - - - -
24.01.2018 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2018 İSTANBUL (50. YIL) 17:00 FMV IŞIK SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
28.01.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KARTAL BLD. -
- - - - -
28.01.2018 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
28.01.2018 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER ARTERUS -
- - - - -
28.01.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
28.01.2018 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ALP SPOR -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.02.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. EDİRNE SPOR -
- - - - -
04.02.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 ALP SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
04.02.2018 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS ERDEK SPOR -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
11.02.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ESENLER ARTERUS -
- - - - -
11.02.2018 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR ALP SPOR -
- - - - -
11.02.2018 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
11.02.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR KARTAL BLD. -
- - - - -
11.02.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE EDİRNE SPOR -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 ALP SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 17:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR ERDEK SPOR -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. SARIYER BLD. -
- - - - -
14.02.2018 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 FMV IŞIK SPOR ALP SPOR -
- - - - -
18.02.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
18.02.2018 BALIKESIR (ERDEK) 14:00 ERDEK SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
18.02.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR ESENLER ARTERUS -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. BİGA ÇİÇEKLİDEDE -
- - - - -
18.02.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 BALIKESIR (KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ AYVALIKGÜCÜ BLD. -
- - - - -
25.02.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE KARTAL BLD. -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 ALP SPOR EDİRNE SPOR -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (HASAN DOĞAN) 16:00 NEF BAHÇELİEVLER BLD. ERDEK SPOR -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (SILIVRI - A.EZEL PAŞA O.O. SL.) 14:00 SİLİVRİ SPOR FMV IŞIK SPOR -
- - - - -
25.02.2018 İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. SL.) 16:00 ESENLER ARTERUS SARIYER BLD. -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 BALIKESIR (AYVALIK) 12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. ERDEK SPOR -
- - - - -
28.02.2018 ÇANAKKALE (BIGA) 14:30 BİGA ÇİÇEKLİDEDE NEF BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
28.02.2018 EDIRNE (MIMAR SINAN) 16:30 EDİRNE SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 FMV IŞIK SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. ALP SPOR -
- - - - -
28.02.2018 İSTANBUL (YAKACIK İTO) 16:30 KARTAL BLD. ESENLER ARTERUS -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİRSPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 39 1.9231 1 0 0 0 0 0
3 BERGAMA DOĞA GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 43 1.7442 1 0 0 0 0 0
4 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1 1 0 3 1 3 3.000 99 76 1.3026 0 1 0 0 0 0
5 KEPEZ BLD. 1 1 0 3 1 3 3.000 93 82 1.1341 0 1 0 0 0 0
6 ÖZATEŞ 1 1 0 3 1 3 3.000 90 91 0.9890 0 1 0 0 0 0
7 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1 0 1 1 3 0 0.333 91 90 1.0111 0 0 0 0 1 0
8 BODRUM DOĞUŞ SPOR 1 0 1 1 3 0 0.333 82 93 0.8817 0 0 0 0 1 0
9 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 1 3 0 0.333 76 99 0.7677 0 0 0 0 1 0
10 MARMARİS AKADEMİ 1 0 1 0 3 0 MIN 43 75 0.5733 0 0 0 0 0 1
11 PARK ANTALYA GENÇLİK 1 0 1 0 3 0 MIN 39 75 0.5200 0 0 0 0 0 1
12 ŞİMŞEK GENÇLİK 1 0 1 0 3 0 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2017 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ 3-0
25-20 25-8 25-15 - -
15.10.2017 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 0-3
18-25 8-25 13-25 - -
15.10.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR 3-1
25-16 25-21 18-25 25-20 -
15.10.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 14:00 ŞİMŞEK GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
12-25 16-25 10-25 - -
15.10.2017 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-22 15-25 25-21 25-23 -
15.10.2017 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 24-26 25-14 25-18 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2017 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
22.10.2017 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. -
- - - - -
22.10.2017 İZMIR (BALÇOVA) 13:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
22.10.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ ÖZATEŞ -
- - - - -
22.10.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
22.10.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2017 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
29.10.2017 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
29.10.2017 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
29.10.2017 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ KEPEZ BLD. -
- - - - -
29.10.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR -
- - - - -
29.10.2017 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
05.11.2017 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
05.11.2017 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
05.11.2017 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 İZMİRSPOR ÖZATEŞ -
- - - - -
05.11.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
05.11.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2017 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
12.11.2017 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
12.11.2017 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
12.11.2017 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
12.11.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
12.11.2017 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
19.11.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
19.11.2017 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÖZATEŞ -
- - - - -
19.11.2017 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
19.11.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
19.11.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ İZMİRSPOR -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2017 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK KEPEZ BLD. -
- - - - -
26.11.2017 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
26.11.2017 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
26.11.2017 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
26.11.2017 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
26.11.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
03.12.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
03.12.2017 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİRSPOR -
- - - - -
03.12.2017 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
03.12.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.12.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ ÖZATEŞ -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2017 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
10.12.2017 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. -
- - - - -
10.12.2017 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK İZMİRSPOR -
- - - - -
17.12.2017 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
17.12.2017 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.12.2017 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
17.12.2017 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
17.12.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR ÖZATEŞ -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2017 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
24.12.2017 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ KEPEZ BLD. -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
07.01.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ÖZATEŞ -
- - - - -
07.01.2018 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
07.01.2018 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
07.01.2018 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR KEPEZ BLD. -
- - - - -
07.01.2018 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
14.01.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİRSPOR -
- - - - -
14.01.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14.01.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
14.01.2018 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
14.01.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. ÖZATEŞ -
- - - - -
21.01.2018 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
21.01.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
21.01.2018 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
21.01.2018 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
21.01.2018 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
24.01.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
24.01.2018 İZMIR (BALÇOVA) 17:00 ÖZATEŞ İZMİRSPOR -
- - - - -
24.01.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 17:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK KEPEZ BLD. -
- - - - -
24.01.2018 İZMIR (GAZIEMIR) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.01.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK ÖZATEŞ -
- - - - -
28.01.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR -
- - - - -
28.01.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
04.02.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK KEPEZ BLD. -
- - - - -
04.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
04.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.02.2018 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
04.02.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.02.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
11.02.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
11.02.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
11.02.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK ÖZATEŞ -
- - - - -
11.02.2018 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR İZMİRSPOR -
- - - - -
11.02.2018 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
14.02.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
14.02.2018 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
14.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 14:00 ÖZATEŞ MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
14.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
14.02.2018 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 15:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
18.02.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK ÖZATEŞ -
- - - - -
18.02.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR -
- - - - -
18.02.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.02.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK -
- - - - -
18.02.2018 MUĞLA (BODRUM BLD. BINNAZ KARAKAYA) 17:00 BODRUM DOĞUŞ SPOR MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
25.02.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ŞİMŞEK GENÇLİK -
- - - - -
25.02.2018 AYDIN (ATATÜRK) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. -
- - - - -
25.02.2018 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR BERGAMA DOĞA GENÇLİK -
- - - - -
25.02.2018 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK -
- - - - -
25.02.2018 MUĞLA (MARMARIS AMIRAL ORHAN AYDIN) 16:30 MARMARİS AKADEMİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 ANTALYA (ÇAĞLAYAN) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ÖZATEŞ -
- - - - -
28.02.2018 ANTALYA (KEPEZ SPORCU FABRIKASI SL.) 13:00 ŞİMŞEK GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
28.02.2018 ANTALYA (TURGUT ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. MARMARİS AKADEMİ -
- - - - -
28.02.2018 DENIZLI (MERKEZ) 15:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BODRUM DOĞUŞ SPOR -
- - - - -
28.02.2018 İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER) 17:00 BERGAMA DOĞA GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
28.02.2018 İZMIR (TORBALI) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİRSPOR -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AFİDER 1 1 0 3 0 3 MAX 76 49 1.5510 1 0 0 0 0 0
2 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
3 İNKILAP İÖO 1 1 0 3 0 3 MAX 75 51 1.4706 1 0 0 0 0 0
4 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1 1 0 3 1 3 3.000 94 76 1.2368 0 1 0 0 0 0
5 TEPEBAŞI GENÇLİK 1 1 0 3 1 3 3.000 91 79 1.1519 0 1 0 0 0 0
6 SPOR MEKTEBİ 1 1 0 3 2 2 1.500 113 107 1.0561 0 0 1 0 0 0
7 ERYAMAN GENÇLİK 1 0 1 2 3 1 0.667 107 113 0.9469 0 0 0 1 0 0
8 TARIM SPOR 1 0 1 1 3 0 0.333 79 91 0.8681 0 0 0 0 1 0
9 HALKBANK 1 0 1 1 3 0 0.333 76 94 0.8085 0 0 0 0 1 0
10 KÜTAHYA VOLEYBOL 1 0 1 0 3 0 MIN 51 75 0.6800 0 0 0 0 0 1
11 MALİYE OKULLARI 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
12 SULTAN SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 49 76 0.6447 0 0 0 0 0 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
19-25 22-25 8-25 - -
13.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SULTAN SPOR AFİDER 0-3
12-25 24-26 13-25 - -
15.10.2017 BOLU (17 TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO KÜTAHYA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-16 25-19 - -
15.10.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK TARIM SPOR 3-1
25-17 25-21 16-25 25-16 -
16.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3
22-25 25-19 11-25 18-25 -
16.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 19:30 SPOR MEKTEBİ ERYAMAN GENÇLİK 3-2
25-18 24-26 29-27 20-25 15-11
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR HALKBANK -
- - - - -
20.10.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
21.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK MALİYE OKULLARI -
- - - - -
22.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR İNKILAP İÖO -
- - - - -
22.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR SULTAN SPOR -
- - - - -
22.10.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.10.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
28.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
29.10.2017 BOLU (17 TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
29.10.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
30.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR TARIM SPOR -
- - - - -
30.10.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SPOR MEKTEBİ MALİYE OKULLARI -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR AFİDER -
- - - - -
03.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
04.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
05.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MALİYE OKULLARI İNKILAP İÖO -
- - - - -
05.11.2017 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR HALKBANK -
- - - - -
05.11.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SULTAN SPOR -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 HALKBANK ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
10.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TARIM SPOR -
- - - - -
10.11.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
12.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SPOR MEKTEBİ İNKILAP İÖO -
- - - - -
12.11.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI -
- - - - -
13.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SULTAN SPOR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK SULTAN SPOR -
- - - - -
18.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
19.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI HALKBANK -
- - - - -
19.11.2017 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR AFİDER -
- - - - -
19.11.2017 BOLU (17 TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
19.11.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.11.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
25.11.2017 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 HALKBANK İNKILAP İÖO -
- - - - -
26.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SULTAN SPOR MALİYE OKULLARI -
- - - - -
26.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
26.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
27.11.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
03.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI AFİDER -
- - - - -
03.12.2017 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR TARIM SPOR -
- - - - -
03.12.2017 BOLU (17 TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO SULTAN SPOR -
- - - - -
03.12.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HALKBANK -
- - - - -
03.12.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.12.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER İNKILAP İÖO -
- - - - -
09.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR MALİYE OKULLARI -
- - - - -
10.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TARIM SPOR ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ HALKBANK -
- - - - -
10.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK SULTAN SPOR -
- - - - -
17.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
17.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI TARIM SPOR -
- - - - -
17.12.2017 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
17.12.2017 BOLU (17 TEMMUZ) 12:00 İNKILAP İÖO BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
17.12.2017 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK AFİDER -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.12.2017 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER HALKBANK -
- - - - -
24.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SPOR MEKTEBİ SULTAN SPOR -
- - - - -
24.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TARIM SPOR İNKILAP İÖO -
- - - - -
24.12.2017 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
24.12.2017 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL MALİYE OKULLARI -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.01.2018 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER SULTAN SPOR -
- - - - -
06.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HALKBANK -
- - - - -
07.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
07.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
07.01.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR MALİYE OKULLARI -
- - - - -
07.01.2018 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL İNKILAP İÖO -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
13.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ AFİDER -
- - - - -
13.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
14.01.2018 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALKBANK TARIM SPOR -
- - - - -
14.01.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
14.01.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR AFİDER -
- - - - -
20.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK İNKILAP İÖO -
- - - - -
20.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
21.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 TARIM SPOR SULTAN SPOR -
- - - - -
21.01.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
21.01.2018 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL HALKBANK -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SPOR MEKTEBİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
24.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
24.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
24.01.2018 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER TARIM SPOR -
- - - - -
24.01.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI -
- - - - -
24.01.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ERYAMAN GENÇLİK HALKBANK -
- - - - -
28.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
28.01.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR SULTAN SPOR -
- - - - -
28.01.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
28.01.2018 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL AFİDER -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.02.2018 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
03.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK MALİYE OKULLARI -
- - - - -
03.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SPOR MEKTEBİ TARIM SPOR -
- - - - -
04.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SULTAN SPOR ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
04.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
04.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İNKILAP İÖO -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK AFİDER -
- - - - -
11.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI SULTAN SPOR -
- - - - -
11.02.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
11.02.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO HALKBANK -
- - - - -
11.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
11.02.2018 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL TARIM SPOR -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
13.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
13.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TARIM SPOR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
14.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SULTAN SPOR İNKILAP İÖO -
- - - - -
14.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SPOR MEKTEBİ KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
14.02.2018 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER MALİYE OKULLARI -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 HALKBANK SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
18.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ERYAMAN GENÇLİK TARIM SPOR -
- - - - -
18.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
18.02.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
18.02.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO AFİDER -
- - - - -
18.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SULTAN SPOR -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.02.2018 ANKARA (HACETTEPE ÜNIV. - SIHHIYE) 17:30 AFİDER TEPEBAŞI GENÇLİK -
- - - - -
24.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR İNKILAP İÖO -
- - - - -
25.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 SULTAN SPOR HALKBANK -
- - - - -
25.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TARIM SPOR MALİYE OKULLARI -
- - - - -
25.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SPOR MEKTEBİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
25.02.2018 KÜTAHYA (DUMLUPINAR) 15:00 KÜTAHYA VOLEYBOL ERYAMAN GENÇLİK -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ERYAMAN GENÇLİK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
28.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE OKULLARI KÜTAHYA VOLEYBOL -
- - - - -
28.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SULTAN SPOR SPOR MEKTEBİ -
- - - - -
28.02.2018 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK AFİDER -
- - - - -
28.02.2018 BOLU (17 TEMMUZ) 13:00 İNKILAP İÖO TARIM SPOR -
- - - - -
28.02.2018 ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYSERİ ATLETİK SPOR 1 1 0 3 0 3 MAX 75 31 2.4194 1 0 0 0 0 0
2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 35 2.1429 1 0 0 0 0 0
3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.5306 1 0 0 0 0 0
4 SEYHAN BLD. 1 1 0 3 1 3 3.000 102 91 1.1209 0 1 0 0 0 0
5 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1 1 0 3 2 2 1.500 107 95 1.1263 0 0 1 0 0 0
6 ERCİYES VOLEYBOL 1 0 1 2 3 1 0.667 95 107 0.8879 0 0 0 1 0 0
7 ÇUKUROVA EFES 1 0 1 1 3 0 0.333 91 102 0.8922 0 0 0 0 1 0
8 ADANA VOLEYBOL 1 0 1 0 3 0 MIN 49 75 0.6533 0 0 0 0 0 1
9 ERDEMLİ İDMAN YURDU 1 0 1 0 3 0 MIN 35 75 0.4667 0 0 0 0 0 1
10 ADANA DSİ 1 0 1 0 3 0 MIN 31 75 0.4133 0 0 0 0 0 1
11 TARSUS BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.10.2017 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ÇUKUROVA EFES 3-1
25-17 25-21 22-25 30-28 -
15.10.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
14-25 18-25 17-25 - -
15.10.2017 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR ADANA DSİ 3-0
25-11 25-11 25-9 - -
15.10.2017 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 14:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ERDEMLİ İDMAN YURDU 3-0
25-6 25-9 25-20 - -
15.10.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ERCİYES VOLEYBOL 3-2
25-14 19-25 23-25 25-22 15-9
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. -
- - - - -
22.10.2017 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
22.10.2017 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
22.10.2017 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
22.10.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2017 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. -
- - - - -
29.10.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
29.10.2017 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
29.10.2017 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA DSİ -
- - - - -
29.10.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.11.2017 ADANA (MENDERES) 17:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
05.11.2017 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR SEYHAN BLD. -
- - - - -
05.11.2017 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
05.11.2017 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2017 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. -
- - - - -
12.11.2017 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
12.11.2017 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
12.11.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
12.11.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2017 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
19.11.2017 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
19.11.2017 ADANA (MENDERES) 18:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
19.11.2017 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
19.11.2017 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2017 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. -
- - - - -
26.11.2017 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL TARSUS BLD. -
- - - - -
26.11.2017 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
26.11.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
26.11.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.12.2017 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.12.2017 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
03.12.2017 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
03.12.2017 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
03.12.2017 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2017 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ -
- - - - -
10.12.2017 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL SEYHAN BLD. -
- - - - -
10.12.2017 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU TARSUS BLD. -
- - - - -
10.12.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
10.12.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.12.2017 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
17.12.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.12.2017 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
17.12.2017 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
17.12.2017 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2017 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. -
- - - - -
24.12.2017 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
24.12.2017 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
24.12.2017 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU SEYHAN BLD. -
- - - - -
24.12.2017 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
07.01.2018 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES SEYHAN BLD. -
- - - - -
07.01.2018 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.01.2018 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
07.01.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2018 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ -
- - - - -
14.01.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
14.01.2018 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR TARSUS BLD. -
- - - - -
14.01.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
14.01.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
21.01.2018 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
21.01.2018 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.01.2018 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. -
- - - - -
21.01.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2018 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
24.01.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ -
- - - - -
24.01.2018 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
24.01.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 17:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ TARSUS BLD. -
- - - - -
24.01.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
28.01.2018 ADANA (MENDERES) 17:00 ÇUKUROVA EFES ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
28.01.2018 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
28.01.2018 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
28.01.2018 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 ADANA (MENDERES) 14:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
04.02.2018 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL ADANA DSİ -
- - - - -
04.02.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ SEYHAN BLD. -
- - - - -
04.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
04.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
11.02.2018 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
11.02.2018 ADANA (MENDERES) 18:00 ÇUKUROVA EFES ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
11.02.2018 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11.02.2018 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2018 ADANA (MENDERES) 13:00 ADANA VOLEYBOL KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
14.02.2018 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
14.02.2018 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU ADANA DSİ -
- - - - -
14.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. -
- - - - -
14.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. -
- - - - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2018 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
18.02.2018 ADANA (MENDERES) 16:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
18.02.2018 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
18.02.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18.02.2018 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 ADANA (MENDERES) 14:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. -
- - - - -
25.02.2018 KAYSERI (TALAS) 13:00 ERCİYES VOLEYBOL KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
25.02.2018 MERSIN (ERDEMLI) 13:00 ERDEMLİ İDMAN YURDU KAYSERİ ATLETİK SPOR -
- - - - -
25.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 14:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. -
- - - - -
25.02.2018 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 16:30 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ERDEMLİ İDMAN YURDU -
- - - - -
28.02.2018 ADANA (MENDERES) 15:00 ADANA VOLEYBOL ERCİYES VOLEYBOL -
- - - - -
28.02.2018 KAYSERI (OSB SALONU) 14:00 KAYSERİ ATLETİK SPOR ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
28.02.2018 KONYA (EREĞLI ATATÜRK) 17:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
28.02.2018 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 ANTAKYA BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 DEFNE GENÇLİK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 MERİNOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 SEFA SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 ZEUGMA GENÇLİK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2017 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ANTAKYA BLD. -
- - - - -
22.10.2017 ELAZIĞ (HENTBOL SL.) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
22.10.2017 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 13:00 MERİNOS ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
22.10.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 SEFA SPOR DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2017 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. SEFA SPOR -
- - - - -
28.10.2017 HATAY (ANTAKYA) 16:00 DEFNE GENÇLİK ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
29.10.2017 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MERİNOS -
- - - - -
29.10.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ANTAKYA BLD. -
- - - - -
05.11.2017 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 15:00 ZEUGMA GENÇLİK AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
05.11.2017 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
05.11.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 SEFA SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2017 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU SEFA SPOR -
- - - - -
12.11.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
12.11.2017 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
12.11.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2017 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
19.11.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
19.11.2017 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 15:00 ZEUGMA GENÇLİK ANTAKYA BLD. -
- - - - -
19.11.2017 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.11.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 SEFA SPOR ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
26.11.2017 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU MERİNOS -
- - - - -
26.11.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
26.11.2017 HATAY (ANTAKYA) 13:00 ANTAKYA BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 HATAY (ANTAKYA) 13:00 DEFNE GENÇLİK ANTAKYA BLD. -
- - - - -
03.12.2017 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
03.12.2017 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
03.12.2017 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS SEFA SPOR -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.12.2017 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 SEFA SPOR ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
10.12.2017 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
10.12.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR MERİNOS -
- - - - -
10.12.2017 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
16.12.2017 HATAY (ANTAKYA) 14:00 DEFNE GENÇLİK ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
17.12.2017 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER SEFA SPOR -
- - - - -
17.12.2017 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2018 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
07.01.2018 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK MERİNOS -
- - - - -
07.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK SEFA SPOR -
- - - - -
07.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
13.01.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
14.01.2018 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
14.01.2018 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 SEFA SPOR ANTAKYA BLD. -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
20.01.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 DEFNE GENÇLİK MERİNOS -
- - - - -
21.01.2018 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
21.01.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SEFA SPOR -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
28.01.2018 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. -
- - - - -
28.01.2018 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 SEFA SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
04.02.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ MERİNOS -
- - - - -
04.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 12:00 DEFNE GENÇLİK AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
04.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 ANTAKYA BLD. ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.02.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR SEFA SPOR -
- - - - -
11.02.2018 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ANTAKYA BLD. -
- - - - -
11.02.2018 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
11.02.2018 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2018 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
18.02.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
18.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 12:00 ANTAKYA BLD. DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
18.02.2018 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 SEFA SPOR MERİNOS -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.02.2018 HATAY (ANTAKYA) 14:00 DEFNE GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
25.02.2018 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ÇELEBİ ESER ORTAOKULU -
- - - - -
25.02.2018 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI SL.) 14:00 ZEUGMA GENÇLİK SEFA SPOR -
- - - - -
25.02.2018 GAZIANTEP (ÜNIV. - GAUN SPORIUM) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ GENÇLİK SPOR -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2018 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU DEFNE GENÇLİK -
- - - - -
28.02.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ANTAKYA BLD. -
- - - - -
28.02.2018 ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) 13:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR ZEUGMA GENÇLİK -
- - - - -
28.02.2018 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 SEFA SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 ÇAMLIK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2017 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
05.11.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
05.11.2017 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2017 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
12.11.2017 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 17:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
12.11.2017 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2017 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
19.11.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
19.11.2017 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
26.11.2017 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
26.11.2017 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2017 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
03.12.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
03.12.2017 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2017 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
10.12.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
10.12.2017 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2017 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
17.12.2017 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
17.12.2017 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.01.2018 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
14.01.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
14.01.2018 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2018 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
21.01.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
21.01.2018 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2018 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
28.01.2018 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
28.01.2018 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2018 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
04.02.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
04.02.2018 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
11.02.2018 SAMSUN (CANIK - ATATÜRK) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
11.02.2018 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2018 SAMSUN (ATATÜRK) 16:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF -
- - - - -
18.02.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR -
- - - - -
18.02.2018 SIVAS (CUMHURIYET ÜNIV. TAHA AKGÜL) 14:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇAMLIK SPOR -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2018 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ÇAMLIK SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ -
- - - - -
25.02.2018 RIZE (YENIŞEHIR) 14:00 ÇAYKUR RİZE SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT -
- - - - -
25.02.2018 TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 73 ŞIRNAK BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 BİTLİS GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 CİZRE BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 DİNAMİK GENÇLİK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 MARDİN GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 MEZOPOTAMYA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 VAN B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 PERTEK BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Pertek Bld. ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
21.10.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
21.10.2017 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
22.10.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
22.10.2017 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BITLIS (TATVAN) BİTLİS GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. -
- - - - -
28.10.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
28.10.2017 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
29.10.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA -
- - - - -
29.10.2017 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
04.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
05.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
05.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
05.11.2017 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MUŞ (ATATÜRK) PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU PERTEK BLD. -
- - - - -
11.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11.11.2017 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
12.11.2017 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
12.11.2017 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MARDIN (ARTUKLU) MEZOPOTAMYA PERTEK BLD. -
- - - - -
18.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
18.11.2017 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
19.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
19.11.2017 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.11.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
25.11.2017 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.11.2017 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
26.11.2017 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
VAN (NUR TATAR) VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
02.12.2017 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
03.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
03.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.12.2017 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
09.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
09.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.12.2017 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU CİZRE BLD. -
- - - - -
10.12.2017 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MEZOPOTAMYA -
- - - - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ŞIRNAK (CIZRE) CİZRE BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
17.12.2017 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
17.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.12.2017 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.12.2017 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 73 ŞIRNAK BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
06.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MEZOPOTAMYA -
- - - - -
06.01.2018 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.01.2018 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
07.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
13.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
13.01.2018 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
14.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
14.01.2018 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MARDIN (ARTUKLU) DİNAMİK GENÇLİK PERTEK BLD. -
- - - - -
20.01.2018 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MEZOPOTAMYA -
- - - - -
20.01.2018 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
21.01.2018 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.01.2018 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
27.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
28.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
28.01.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA CİZRE BLD. -
- - - - -
28.01.2018 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
03.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.02.2018 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.02.2018 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
04.02.2018 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MARDIN (ARTUKLU) MARDİN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
10.02.2018 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
11.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
11.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
11.02.2018 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK CİZRE BLD. -
- - - - -
17.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -
17.02.2018 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
18.02.2018 BITLIS (TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MARDIN (ARTUKLU) MARDİN GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. -
- - - - -
24.02.2018 ŞIRNAK (CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU -
- - - - -
25.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MEZOPOTAMYA BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
25.02.2018 ŞIRNAK (ÜNIV. SL.) 14:00 73 ŞIRNAK BLD. DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
25.02.2018 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI (PERTEK) PERTEK BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
28.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR -
- - - - -
28.02.2018 MARDIN (ARTUKLU) 16:00 DİNAMİK GENÇLİK BİTLİS GENÇLİK SPOR -
- - - - -
28.02.2018 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 PROF. DR. VAHİT ÖZMEN ORTAOKULU 73 ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
28.02.2018 VAN (NUR TATAR) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MEZOPOTAMYA -
- - - - -