1. Lig Bayanlar

1. Hafta
30.09.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-YEŞİL BAYRAMİÇ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
3-0
25-12 25-19 25-22 - -
01.10.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-19 25-21 26-24 - -
01.10.2017-12:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
21-25 22-25 25-23 16-25 -
01.10.2017-14:00
THY-ARKAS SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-19 24-26 26-24 25-14 -
01.10.2017-15:30
YEŞİLYURT-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
0-3
18-25 21-25 25-27 - -
01.10.2017-16:00
KARŞIYAKA-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-0
25-21 25-14 25-23 - -
01.10.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
0-3
13-25 8-25 4-25 - -
2. Hafta
08.10.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
1-3
17-25 25-21 15-25 14-25 -
08.10.2017-17:00
SARIYER BLD.-THY
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)
2-3
25-20 18-25 21-25 30-28 11-15
08.10.2017-16:00
ARKAS SPOR-KARŞIYAKA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
1-3
23-25 23-25 25-18 23-25 -
08.10.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-23 25-18 25-20 - -
08.10.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT
İZMIR(CELAL ATIK)
0-3
11-25 18-25 20-25 - -
08.10.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-ALAŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
3-0
25-23 25-23 25-15 - -
08.10.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
MANISA (TARIK ALMIŞ) MANİSA BŞB WEB TV
3-0
25-10 25-15 25-17 - -
3. Hafta
15.10.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-16 27-25 25-18 - -
15.10.2017-14:00
THY-YEŞİL BAYRAMİÇ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-20 25-17 25-19 - -
15.10.2017-16:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
21-25 16-25 17-25 - -
15.10.2017-15:30
YEŞİLYURT-ARKAS SPOR
İSTANBUL (YEŞILYURT)
3-2
26-24 25-19 19-25 24-26 15-12
15.10.2017-16:00
KARŞIYAKA-SARIYER BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-2
22-25 23-25 25-21 25-16 15-9
15.10.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
0-3
20-25 21-25 19-25 - -
15.10.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
MANISA (TARIK ALMIŞ)
3-0
25-17 25-20 25-19 - -
4. Hafta
21.10.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
3-2
25-16 25-21 18-25 23-25 15-12
22.10.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-KARŞIYAKA
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
1-3
23-25 18-25 25-21 16-25 -
22.10.2017-17:00
SARIYER BLD.-YEŞİLYURT
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)
3-1
15-25 25-13 25-13 25-17 -
22.10.2017-15:00
ARKAS SPOR-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-1
25-10 23-25 25-10 25-12 -
22.10.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-THY
İZMIR (GAZIEMIR)
2-3
21-25 25-22 25-23 23-25 9-15
22.10.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR(CELAL ATIK)
0-3
23-25 14-25 13-25 - -
22.10.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
3-0
25-20 25-17 25-16 - -
5. Hafta
29.10.2017-13:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
2-3
25-19 18-25 5-25 26-24 11-15
29.10.2017-19:00
THY-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
16-25 21-25 27-25 25-20 15-9
29.10.2017-15:30
YEŞİLYURT-YEŞİL BAYRAMİÇ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
3-0
25-18 25-19 25-18 - -
29.10.2017-16:00
KARŞIYAKA-ROTA KOLEJİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-2
25-21 18-25 17-25 25-12 15-13
29.10.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
0-3
22-25 18-25 14-25 - -
29.10.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
3-0
25-20 25-10 25-15 - -
29.10.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (TARIK ALMIŞ) MANİSA BŞB WEB TV
3-0
25-21 25-17 25-21 - -
6. Hafta
04.11.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
3-0
25-22 25-22 25-15 - -
05.11.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-THY
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-21 25-21 25-14 - -
05.11.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-ALAŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
3-0
25-13 25-19 25-22 - -
05.11.2017-17:00
SARIYER BLD.-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)
2-3
20-25 18-25 25-19 25-21 12-15
05.11.2017-16:00
ARKAS SPOR-SALİHLİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
1-3
20-25 22-25 26-24 23-25 -
05.11.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-YEŞİLYURT
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-17 25-17 25-19 - -
05.11.2017-16:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İZMIR(CELAL ATIK)
1-3
25-20 13-25 21-25 19-25 -
7. Hafta
12.11.2017-18:30
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-THY
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
15-25 17-25 18-25 - -
12.11.2017-15:30
YEŞİLYURT-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (YEŞILYURT)
0-3
24-26 21-25 20-25 - -
12.11.2017-15:00
KARŞIYAKA-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
1-3
22-25 25-23 22-25 17-25 -
12.11.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
İZMIR(CELAL ATIK)
1-3
21-25 20-25 25-18 24-26 -
12.11.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
MANISA (ALAŞEHIR)
2-3
25-22 14-25 23-25 25-11 10-15
12.11.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-SARIYER BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
1-3
20-25 23-25 25-17 24-26 -
12.11.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
MANISA (TARIK ALMIŞ) MANİSA BŞB WEB TV
3-1
25-16 23-25 25-15 25-20 -
8. Hafta
18.11.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-SALİHLİ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
0-3
18-25 23-25 9-25 - -
18.11.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ALAŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
3-0
25-12 25-21 25-20 - -
19.11.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-1
25-20 25-21 24-26 25-23 -
19.11.2017-17:00
SARIYER BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)
3-0
25-20 25-19 25-18 - -
19.11.2017-13:00
THY-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-2
26-28 25-22 22-25 25-14 15-10
19.11.2017-15:00
ARKAS SPOR-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
3-1
25-15 21-25 25-19 27-25 -
19.11.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-20 29-27 25-18 - -
9. Hafta
26.11.2017-16:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
26.11.2017-15:30
YEŞİLYURT-THY
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
26.11.2017-15:00
ARKAS SPOR-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
26.11.2017-16:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
26.11.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-ROTA KOLEJİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
26.11.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
MANISA (TARIK ALMIŞ) MANİSA BŞB WEB TV
-
- - - - -
10. Hafta
02.12.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
03.12.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
03.12.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-ARKAS SPOR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
03.12.2017-17:00
SARIYER BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
THY-ALAŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
03.12.2017-16:00
KARŞIYAKA-YEŞİLYURT
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
10.12.2017-17:00
SARIYER BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
10.12.2017-16:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
10.12.2017-16:00
ARKAS SPOR-ROTA KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
10.12.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
10.12.2017-13:00
ALAŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
10.12.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
10.12.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-THY
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
12. Hafta
16.12.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ARKAS SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
17.12.2017-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
17.12.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
THY-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
17.12.2017-15:30
YEŞİLYURT-ALAŞEHİR BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
ROTA KOLEJİ-SARIYER BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
17.12.2017-16:00
KARŞIYAKA-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
24.12.2017-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-ROTA KOLEJİ
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
24.12.2017-17:00
SARIYER BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
24.12.2017-14:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-ALAŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
24.12.2017-16:00
ARKAS SPOR-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
24.12.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-THY
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
24.12.2017-14:00
SALİHLİ BLD.-KARŞIYAKA
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
24.12.2017-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
14. Hafta
06.01.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
06.01.2018-17:00
SARIYER BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
06.01.2018-15:00
ARKAS SPOR-THY
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
06.01.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
06.01.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
06.01.2018-14:00
SALİHLİ BLD.-YEŞİLYURT
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-ALAŞEHİR BLD.
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
15. Hafta
09.01.2018-18:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
09.01.2018-17:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.01.2018-19:00
THY-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
09.01.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
09.01.2018-15:30
YEŞİLYURT-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
09.01.2018-
KARŞIYAKA-ARKAS SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
09.01.2018-18:00
ALAŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
16. Hafta
13.01.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-THY
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
13.01.2018-17:00
SARIYER BLD.-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
13.01.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
13.01.2018-17:00
ARKAS SPOR-YEŞİLYURT
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
SALİHLİ BLD.-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
14.01.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
17. Hafta
16.01.2018-18:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
16.01.2018-15:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
16.01.2018-17:00
THY-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
16.01.2018-15:30
YEŞİLYURT-SARIYER BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
16.01.2018-
KARŞIYAKA-YEŞİL BAYRAMİÇ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
16.01.2018-18:00
ALAŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
16.01.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
18. Hafta
20.01.2018-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
20.01.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-YEŞİLYURT
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
20.01.2018-17:00
SARIYER BLD.-ALAŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
20.01.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-THY
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
20.01.2018-15:00
ARKAS SPOR-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
20.01.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-KARŞIYAKA
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
20.01.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
19. Hafta
27.01.2018-13:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
27.01.2018-15:00
THY-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
27.01.2018-15:30
YEŞİLYURT-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
27.01.2018-
KARŞIYAKA-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
27.01.2018-14:00
SALİHLİ BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
20. Hafta
03.02.2018-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
03.02.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
03.02.2018-18:30
THY-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
03.02.2018-17:00
SARIYER BLD.-SALİHLİ BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
03.02.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-YEŞİLYURT
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
03.02.2018-17:00
ARKAS SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
03.02.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
21. Hafta
10.02.2018-18:30
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-ARKAS SPOR
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
10.02.2018-15:30
YEŞİLYURT-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
10.02.2018-
KARŞIYAKA-THY
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
10.02.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
10.02.2018-14:00
SALİHLİ BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
22. Hafta
13.02.2018-18:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-ALAŞEHİR BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
13.02.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
13.02.2018-17:00
SARIYER BLD.-ARKAS SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
13.02.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
13.02.2018-18:00
THY-YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
13.02.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-SALİHLİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
13.02.2018-
KARŞIYAKA-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
23. Hafta
17.02.2018-16:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
17.02.2018-15:30
YEŞİLYURT-KARŞIYAKA
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
17.02.2018-15:00
ARKAS SPOR-YEŞİL BAYRAMİÇ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
17.02.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
17.02.2018-13:00
ALAŞEHİR BLD.-THY
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
17.02.2018-14:00
SALİHLİ BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
24. Hafta
24.02.2018-16:00
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
24.02.2018-13:00
YEŞİL BAYRAMİÇ-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
24.02.2018-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
24.02.2018-14:00
THY-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
24.02.2018-15:30
YEŞİLYURT-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
24.02.2018-14:00
ROTA KOLEJİ-ARKAS SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
24.02.2018-
KARŞIYAKA-ALAŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
25. Hafta
27.02.2018-17:00
GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR-YEŞİL BAYRAMİÇ
İSTANBUL (50. YIL)
-
- - - - -
27.02.2018-17:00
SARIYER BLD.-ROTA KOLEJİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
27.02.2018-15:00
ARKAS SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)
-
- - - - -
27.02.2018-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR(CELAL ATIK)
-
- - - - -
27.02.2018-16:00
ALAŞEHİR BLD.-YEŞİLYURT
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
27.02.2018-16:00
SALİHLİ BLD.-THY
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
27.02.2018-16:00
MANİSA B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
MANISA (TARIK ALMIŞ)
-
- - - - -
26. Hafta
03.03.2018-
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
-
- - - - -
03.03.2018-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU)
-
- - - - -
03.03.2018-
THY-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
-
- - - - -
03.03.2018-
YEŞİLYURT-MANİSA B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (YEŞILYURT)
-
- - - - -
03.03.2018-
ROTA KOLEJİ-YEŞİL BAYRAMİÇ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
03.03.2018-
KARŞIYAKA-SALİHLİ BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
03.03.2018-
ALAŞEHİR BLD.-GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR
MANISA (ALAŞEHIR)
-
- - - - -
1. Hafta
01.10.2017-13:00
KARAYOLLARI-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-18 25-18 - -
01.10.2017-15:00
TVF SPOR LİSESİ-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
8-25 23-25 8-25 - -
01.10.2017-17:00
NUMUNE SPOR-SAKARYA SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-19 19-25 22-25 25-14 15-13
01.10.2017-15:00
BOLU BLD.-KAHRAMANKAZAN BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-12 25-20 25-23 - -
01.10.2017-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) BURSASPOR TV
3-1
24-26 25-20 25-15 25-22 -
01.10.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BARTIN POLİSGÜCÜ
ESKIŞEHIR(YENIKENT)
3-1
25-22 13-25 25-22 25-19 -
12.10.2017-17:30
İDMANOCAĞI-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
TRABZON (19 MAYIS)
1-3
24-26 25-23 20-25 22-25 -
2. Hafta
08.10.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İDMANOCAĞI
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-1
25-23 25-20 25-27 25-17 -
08.10.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (PURSAKLAR)
3-0
25-9 25-12 25-12 - -
08.10.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-BOLU BLD.
BARTIN(ÖMER TEPESI)
1-3
25-22 17-25 17-25 24-26 -
08.10.2017-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-NUMUNE SPOR
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
1-3
18-25 17-25 25-22 21-25 -
08.10.2017-14:00
SAKARYA SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
SAKARYA (ATATÜRK)
3-2
25-20 20-25 23-25 25-15 15-10
08.10.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-KARAYOLLARI
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
2-3
25-20 18-25 23-25 26-24 8-15
09.10.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ) BURSASPOR TV
2-3
25-20 18-25 25-17 23-25 9-15
3. Hafta
14.10.2017-17:00
KARAYOLLARI-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-20 23-25 25-22 27-25 -
15.10.2017-14:00
NUMUNE SPOR-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
15-25 11-25 19-25 - -
15.10.2017-16:00
TVF SPOR LİSESİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
6-25 15-25 13-25 - -
15.10.2017-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-KAHRAMANKAZAN BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) BURSASPOR TV
3-1
25-15 25-12 23-25 25-16 -
15.10.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BOLU BLD.
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
1-3
15-25 25-16 19-25 21-25 -
15.10.2017-14:00
SAKARYA SPOR-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
SAKARYA (ATATÜRK)
1-3
20-25 25-23 23-25 22-25 -
15.10.2017-14:00
İDMANOCAĞI-BARTIN POLİSGÜCÜ
TRABZON (19 MAYIS)
3-0
25-23 25-16 25-19 - -
4. Hafta
22.10.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-0
25-15 25-16 25-18 - -
22.10.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-NUMUNE SPOR
ANKARA (PURSAKLAR)
3-0
25-16 25-14 26-24 - -
22.10.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-BURSASPOR YÜKSEKOBA
BARTIN(ÖMER TEPESI)
1-3
25-17 19-25 21-25 21-25 -
22.10.2017-15:00
BOLU BLD.-İDMANOCAĞI
BOLU (17 TEMMUZ)
3-1
25-15 21-25 25-17 25-17 -
22.10.2017-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
3-1
25-20 29-27 18-25 25-17 -
22.10.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-SAKARYA SPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) Haberaks TV
3-0
25-12 25-17 25-5 - -
23.10.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KARAYOLLARI
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
0-3
11-25 17-25 21-25 - -
5. Hafta
29.10.2017-14:00
TVF SPOR LİSESİ-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
20-25 22-25 19-25 - -
29.10.2017-16:00
KARAYOLLARI-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 25-19 25-21 - -
29.10.2017-18:00
NUMUNE SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
20-25 22-25 23-25 - -
29.10.2017-13:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-BOLU BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) BURSASPOR TV
3-2
25-23 25-21 14-25 22-25 17-15
29.10.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İDMANOCAĞI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
0-3
22-25 15-25 22-25 - -
29.10.2017-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
2-3
25-22 12-25 25-16 19-25 7-15
29.10.2017-14:00
SAKARYA SPOR-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
SAKARYA (ATATÜRK)
3-0
25-23 25-14 25-22 - -
6. Hafta
05.11.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-NUMUNE SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
0-3
26-28 22-25 11-25 - -
05.11.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (PURSAKLAR)
3-1
25-18 26-28 25-17 25-16 -
05.11.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-KARAYOLLARI
BARTIN(ÖMER TEPESI)
0-3
17-25 15-25 19-25 - -
05.11.2017-15:00
BOLU BLD.-TVF SPOR LİSESİ
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-8 25-17 25-16 - -
05.11.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-0
25-11 25-10 25-17 - -
05.11.2017-14:00
İDMANOCAĞI-BURSASPOR YÜKSEKOBA
TRABZON (19 MAYIS)
1-3
26-24 28-30 17-25 21-25 -
06.11.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-SAKARYA SPOR
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
3-0
25-15 25-23 25-10 - -
7. Hafta
12.11.2017-13:00
KARAYOLLARI-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-22 25-22 - -
12.11.2017-15:00
NUMUNE SPOR-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-20 25-19 25-15 - -
12.11.2017-17:00
TVF SPOR LİSESİ-İDMANOCAĞI
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
21-25 20-25 16-25 - -
12.11.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ESKIŞEHIR (ATATÜRK) BURSASPOR TV
0-3
18-25 19-25 15-25 - -
12.11.2017-15:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
1-3
25-22 17-25 22-25 18-25 -
12.11.2017-14:00
SAKARYA SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
0-3
18-25 21-25 19-25 - -
12.11.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
2-3
25-22 21-25 24-26 25-23 11-15
8. Hafta
19.11.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
1-3
25-20 19-25 23-25 17-25 -
19.11.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (PURSAKLAR)
3-0
25-18 25-21 25-15 - -
19.11.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-SAKARYA SPOR
BARTIN(ÖMER TEPESI)
3-1
25-18 22-25 28-26 27-25 -
19.11.2017-15:00
BOLU BLD.-NUMUNE SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
3-1
25-22 23-25 25-22 25-21 -
19.11.2017-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-TVF SPOR LİSESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) BURSASPOR TV
3-0
25-10 25-13 25-11 - -
19.11.2017-14:00
İDMANOCAĞI-KARAYOLLARI
TRABZON (19 MAYIS)
1-3
25-17 12-25 21-25 19-25 -
20.11.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
1-3
22-25 12-25 27-25 16-25 -
9. Hafta
26.11.2017-13:00
NUMUNE SPOR-İDMANOCAĞI
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
26.11.2017-15:00
KARAYOLLARI-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.11.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TVF SPOR LİSESİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
26.11.2017-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-BARTIN POLİSGÜCÜ
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
26.11.2017-14:00
SAKARYA SPOR-BOLU BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
26.11.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-KAHRAMANKAZAN BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
10. Hafta
03.12.2017-13:00
TVF SPOR LİSESİ-KARAYOLLARI
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
03.12.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
03.12.2017-15:00
BOLU BLD.-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
03.12.2017-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-NUMUNE SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.12.2017-14:00
İDMANOCAĞI-SAKARYA SPOR
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
04.12.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
11. Hafta
10.12.2017-15:00
NUMUNE SPOR-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
10.12.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
10.12.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KARAYOLLARI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.12.2017-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-İDMANOCAĞI
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
10.12.2017-14:00
SAKARYA SPOR-BURSASPOR YÜKSEKOBA
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.12.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-BOLU BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
11.12.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
12. Hafta
17.12.2017-13:00
TVF SPOR LİSESİ-SAKARYA SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
17.12.2017-15:00
KARAYOLLARI-NUMUNE SPOR
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
17.12.2017-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
17.12.2017-15:00
BOLU BLD.-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
17.12.2017-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.12.2017-14:00
İDMANOCAĞI-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
13. Hafta
24.12.2017-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
24.12.2017-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-İDMANOCAĞI
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
24.12.2017-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-NUMUNE SPOR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.12.2017-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-TVF SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
24.12.2017-14:00
SAKARYA SPOR-KARAYOLLARI
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.12.2017-15:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-BURSASPOR YÜKSEKOBA
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
25.12.2017-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BOLU BLD.
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
14. Hafta
05.01.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-İDMANOCAĞI
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
06.01.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BOLU BLD.
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
06.01.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
06.01.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
06.01.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-KARAYOLLARI
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
06.01.2018-14:00
SAKARYA SPOR-NUMUNE SPOR
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-TVF SPOR LİSESİ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
15. Hafta
09.01.2018-15:00
NUMUNE SPOR-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
09.01.2018-17:00
KARAYOLLARI-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
09.01.2018-18:00
TVF SPOR LİSESİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.01.2018-17:00
BOLU BLD.-BARTIN POLİSGÜCÜ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
09.01.2018-
BURSASPOR YÜKSEKOBA-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
09.01.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SAKARYA SPOR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
09.01.2018-14:00
İDMANOCAĞI-KAHRAMANKAZAN BLD.
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
16. Hafta
12.01.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
13.01.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-KARAYOLLARI
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
13.01.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-İDMANOCAĞI
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
13.01.2018-15:00
BOLU BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
13.01.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-SAKARYA SPOR
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
13.01.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-NUMUNE SPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
17. Hafta
16.01.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.01.2018-17:00
NUMUNE SPOR-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.01.2018-19:00
KARAYOLLARI-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.01.2018-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-BARTIN POLİSGÜCÜ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
16.01.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.01.2018-14:00
SAKARYA SPOR-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.01.2018-14:00
İDMANOCAĞI-BOLU BLD.
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
18. Hafta
19.01.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-NUMUNE SPOR
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
20.01.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KARAYOLLARI
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
20.01.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-SAKARYA SPOR
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
20.01.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-TVF SPOR LİSESİ
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
20.01.2018-15:00
BOLU BLD.-BURSASPOR YÜKSEKOBA
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
20.01.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
20.01.2018-14:00
İDMANOCAĞI-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
19. Hafta
27.01.2018-13:00
TVF SPOR LİSESİ-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2018-15:00
KARAYOLLARI-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2018-17:00
NUMUNE SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.01.2018-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-İDMANOCAĞI
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
27.01.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.01.2018-16:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
27.01.2018-14:00
SAKARYA SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
02.02.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
03.02.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-SAKARYA SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
03.02.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
03.02.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-NUMUNE SPOR
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
03.02.2018-15:00
BOLU BLD.-KARAYOLLARI
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
03.02.2018-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.02.2018-14:00
İDMANOCAĞI-TVF SPOR LİSESİ
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
21. Hafta
10.02.2018-13:00
KARAYOLLARI-İDMANOCAĞI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2018-17:00
NUMUNE SPOR-BOLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.02.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
10.02.2018-14:00
SAKARYA SPOR-BARTIN POLİSGÜCÜ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.02.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
22. Hafta
13.02.2018-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
13.02.2018-16:30
KAHRAMANKAZAN BLD.-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
13.02.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
13.02.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
13.02.2018-17:00
BOLU BLD.-SAKARYA SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
13.02.2018-17:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-KARAYOLLARI
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
13.02.2018-14:00
İDMANOCAĞI-NUMUNE SPOR
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
23. Hafta
17.02.2018-13:00
NUMUNE SPOR-BURSASPOR YÜKSEKOBA
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
17.02.2018-14:00
KARAYOLLARI-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.02.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
17.02.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-BOLU BLD.
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
17.02.2018-14:00
SAKARYA SPOR-İDMANOCAĞI
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.02.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-BARTIN POLİSGÜCÜ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
24. Hafta
24.02.2018-13:00
KARAYOLLARI-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
24.02.2018-17:00
TVF SPOR LİSESİ-NUMUNE SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.02.2018-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
24.02.2018-15:00
BARTIN POLİSGÜCÜ-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
24.02.2018-15:00
BOLU BLD.-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
24.02.2018-15:00
BURSASPOR YÜKSEKOBA-SAKARYA SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
24.02.2018-14:00
İDMANOCAĞI-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -
25. Hafta
27.02.2018-18:00
NUMUNE SPOR-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.02.2018-15:00
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS-BOLU BLD.
ANKARA (PURSAKLAR)
-
- - - - -
27.02.2018-17:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BARTIN POLİSGÜCÜ
ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)
-
- - - - -
27.02.2018-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.02.2018-13:00
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ-BURSASPOR YÜKSEKOBA
GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)
-
- - - - -
27.02.2018-14:00
SAKARYA SPOR-TVF SPOR LİSESİ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.02.2018-14:00
SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT-İDMANOCAĞI
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
26. Hafta
03.03.2018-
KARAYOLLARI-SAKARYA SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.03.2018-
NUMUNE SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.03.2018-
TVF SPOR LİSESİ-GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.03.2018-
BARTIN POLİSGÜCÜ-KAHRAMANKAZAN BLD.
BARTIN(ÖMER TEPESI)
-
- - - - -
03.03.2018-
BOLU BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
03.03.2018-
BURSASPOR YÜKSEKOBA-SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
03.03.2018-
İDMANOCAĞI-PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
TRABZON (19 MAYIS)
-
- - - - -