2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 18 16 2 50 16 48.000 3.125 1565 1279 1.2236 7 8 1 1 0 1
2 İSTANBUL BBSK 18 15 3 47 16 45.000 2.938 1506 1315 1.1452 8 7 0 0 2 1
3 SUNGURLU BLD. 18 13 5 41 21 38.000 1.952 1444 1296 1.1142 8 4 1 0 2 3
4 ZİRAAT BANKASI 18 12 6 42 30 34.000 1.400 1652 1519 1.0876 3 6 3 1 4 1
5 HASAD GENÇLİK 18 9 9 34 32 27.000 1.063 1410 1408 1.0014 5 3 1 1 5 3
6 YENİ KANDIRA 18 7 11 28 39 22.000 0.718 1370 1476 0.9282 1 6 0 1 5 5
7 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 18 7 11 27 41 20.000 0.659 1409 1537 0.9167 1 4 2 1 4 6
8 MERZİFONGÜCÜ 18 6 12 29 42 19.000 0.690 1467 1528 0.9601 2 2 2 3 5 4
9 OVACIK GENÇLİK 18 3 15 14 45 9.000 0.311 1204 1413 0.8521 3 0 0 0 5 10
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 18 2 16 18 48 8.000 0.375 1295 1551 0.8349 2 0 0 2 8 6
1. Hafta
30.10.2016-12:00
ZİRAAT BANKASI-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
21-25 25-18 25-19 25-18 -
30.10.2016-13:00
İSTANBUL BBSK-MERZİFONGÜCÜ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-22 25-21 25-16 - -
30.10.2016-15:00
OVACIK GENÇLİK-HASAD GENÇLİK
KARABÜK (MERKEZ)
3-0
25-15 25-18 25-23 - -
30.10.2016-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-YENİ KANDIRA
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-0
25-23 25-20 26-24 - -
30.10.2016-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
TEKIRDAĞ (ÇORLU)
3-2
25-23 23-25 25-21 24-26 15-6
2. Hafta
05.11.2016-13:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
22-25 14-25 19-25 - -
06.11.2016-14:00
MERZİFONGÜCÜ-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
AMASYA (MERZIFON)
1-3
25-19 24-26 19-25 16-25 -
06.11.2016-13:00
SUNGURLU BLD.-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
06.11.2016-14:00
YENİ KANDIRA-OVACIK GENÇLİK
KOCAELI (HASANGEMICI)
0-3
21-25 17-25 17-25 - -
06.11.2016-15:00
HASAD GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-0
25-20 25-21 25-22 - -
3. Hafta
12.11.2016-13:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 15-25 14-25 - -
12.11.2016-15:00
ZİRAAT BANKASI-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-18 22-25 27-25 25-21 -
13.11.2016-13:00
İSTANBUL BBSK-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-22 25-11 25-22 - -
13.11.2016-15:00
OVACIK GENÇLİK-MERZİFONGÜCÜ
KARABÜK (MERKEZ)
3-0
28-26 25-11 25-16 - -
13.11.2016-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-HASAD GENÇLİK
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
3-1
19-25 26-24 25-23 25-15 -
4. Hafta
19.11.2016-14:00
SUNGURLU BLD.-İSTANBUL BBSK
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
1-3
25-27 25-21 20-25 21-25 -
20.11.2016-14:00
MERZİFONGÜCÜ-ZİRAAT BANKASI
AMASYA (MERZIFON)
2-3
21-25 20-25 25-22 25-22 12-15
20.11.2016-14:00
YENİ KANDIRA-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (HASANGEMICI)
3-1
25-14 25-15 16-25 25-17 -
20.11.2016-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-OVACIK GENÇLİK
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-1
30-28 23-25 25-22 25-11 -
20.11.2016-19:00
HASAD GENÇLİK-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-1
24-26 25-8 25-12 25-17 -
5. Hafta
27.11.2016-12:00
ZİRAAT BANKASI-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BAŞKENT)
3-2
19-25 25-21 23-25 25-10 15-13
27.11.2016-15:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-YENİ KANDIRA
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
18-25 16-25 25-21 22-25 -
27.11.2016-13:00
SUNGURLU BLD.-HASAD GENÇLİK
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
0-3
13-25 19-25 24-26 - -
27.11.2016-12:00
İSTANBUL BBSK-OVACIK GENÇLİK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
28-26 25-23 20-25 25-19 -
27.11.2016-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-MERZİFONGÜCÜ
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
3-2
25-22 26-24 24-26 14-25 15-12
6. Hafta
04.12.2016-14:00
MERZİFONGÜCÜ-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
AMASYA (MERZIFON)
3-2
25-21 22-25 17-25 25-13 15-6
04.12.2016-15:00
OVACIK GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
KARABÜK (MERKEZ)
1-3
25-21 23-25 21-25 16-25 -
04.12.2016-14:00
YENİ KANDIRA-SUNGURLU BLD.
KOCAELI (HASANGEMICI)
1-3
25-14 19-25 19-25 21-25 -
04.12.2016-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-1
25-15 25-22 22-25 25-10 -
04.12.2016-14:00
HASAD GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-1
31-29 25-16 16-25 25-21 -
7. Hafta
11.12.2016-13:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
18-25 18-25 26-24 20-25 -
11.12.2016-13:00
SUNGURLU BLD.-MERZİFONGÜCÜ
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-1
25-22 25-14 19-25 25-19 -
11.12.2016-13:00
İSTANBUL BBSK-ZİRAAT BANKASI
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
23-25 25-16 25-22 29-27 -
11.12.2016-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-OVACIK GENÇLİK
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
3-1
25-23 26-24 22-25 30-28 -
11.12.2016-14:00
HASAD GENÇLİK-YENİ KANDIRA
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
1-3
20-25 18-25 25-20 18-25 -
8. Hafta
18.12.2016-14:00
MERZİFONGÜCÜ-HASAD GENÇLİK
AMASYA (MERZIFON)
0-3
23-25 25-27 22-25 - -
18.12.2016-14:00
ZİRAAT BANKASI-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-27 25-15 25-12 25-19 -
18.12.2016-15:00
OVACIK GENÇLİK-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
KARABÜK (MERKEZ)
0-3
16-25 18-25 20-25 - -
18.12.2016-14:00
YENİ KANDIRA-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (HASANGEMICI)
0-3
10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-SUNGURLU BLD.
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-0
25-22 25-19 25-21 - -
9. Hafta
24.12.2016-16:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016-13:00
SUNGURLU BLD.-OVACIK GENÇLİK
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-0
25-14 25-9 25-15 - -
25.12.2016-13:00
İSTANBUL BBSK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-20 25-14 25-16 - -
25.12.2016-15:00
YENİ KANDIRA-MERZİFONGÜCÜ
KOCAELI (R.TOPALOĞLU)
1-3
17-25 25-20 21-25 20-25 -
25.12.2016-14:00
HASAD GENÇLİK-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
1-3
16-25 25-23 21-25 25-27 -
10. Hafta
08.01.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-1
25-21 25-19 17-25 25-17 -
18.01.2017-16:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-14 22-25 25-27 22-25 -
18.01.2017-16:00
HASAD GENÇLİK-OVACIK GENÇLİK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-0
25-21 25-17 25-19 - -
19.01.2017-19:00
YENİ KANDIRA-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
KOCAELI (HASANGEMICI)
1-3
25-23 18-25 18-25 14-25 -
03.02.2017-15:00
MERZİFONGÜCÜ-İSTANBUL BBSK
AMASYA (HAMIT KAPLAN)
1-3
24-26 25-14 20-25 16-25 -
11. Hafta
14.01.2017-14:00
ZİRAAT BANKASI-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
26-24 25-14 24-26 25-18 -
15.01.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
20-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017-15:00
OVACIK GENÇLİK-YENİ KANDIRA
KARABÜK (MERKEZ)
0-3
15-25 16-25 19-25 - -
15.01.2017-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-MERZİFONGÜCÜ
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
15.01.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-SUNGURLU BLD.
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
0-3
17-25 14-25 21-25 - -
12. Hafta
22.01.2017-14:00
MERZİFONGÜCÜ-OVACIK GENÇLİK
AMASYA (HAMIT KAPLAN)
3-0
25-14 25-12 25-9 - -
22.01.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-0
25-21 25-22 25-14 - -
22.01.2017-14:00
YENİ KANDIRA-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
2-3
14-25 19-25 26-24 25-21 8-15
22.01.2017-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-1
20-25 25-18 25-19 25-18 -
22.01.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-2
17-25 24-26 28-26 25-15 15-9
13. Hafta
29.01.2017-12:00
ZİRAAT BANKASI-MERZİFONGÜCÜ
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
19-25 25-18 24-26 26-24 11-15
29.01.2017-14:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-HASAD GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
21-25 29-27 13-25 19-25 -
29.01.2017-19:00
İSTANBUL BBSK-SUNGURLU BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
17-25 23-25 16-25 - -
29.01.2017-15:00
OVACIK GENÇLİK-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
KARABÜK (MERKEZ)
0-3
11-25 21-25 22-25 - -
29.01.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-YENİ KANDIRA
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14. Hafta
05.02.2017-12:00
MERZİFONGÜCÜ-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
AMASYA (HAMIT KAPLAN)
3-0
25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017-15:00
OVACIK GENÇLİK-İSTANBUL BBSK
KARABÜK (MERKEZ)
0-3
17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017-14:00
YENİ KANDIRA-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
3-1
22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-1
25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017-14:00
HASAD GENÇLİK-SUNGURLU BLD.
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
2-3
19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
15. Hafta
12.02.2017-12:00
ZİRAAT BANKASI-OVACIK GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017-14:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-MERZİFONGÜCÜ
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-YENİ KANDIRA
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
3-0
25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017-13:00
İSTANBUL BBSK-HASAD GENÇLİK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
0-3
18-25 20-25 19-25 - -
16. Hafta
19.02.2017-14:00
MERZİFONGÜCÜ-SUNGURLU BLD.
AMASYA (HAMIT KAPLAN)
1-3
26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017-12:00
ZİRAAT BANKASI-İSTANBUL BBSK
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017-15:00
OVACIK GENÇLİK-TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ
KARABÜK (MERKEZ)
1-3
23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017-14:00
YENİ KANDIRA-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL)
3-1
25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017-14:00
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-0
25-11 25-19 25-20 - -
17. Hafta
26.02.2017-13:00
SUNGURLU BLD.-KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY)
0-3
23-25 23-25 13-25 - -
26.02.2017-
HASAD GENÇLİK-MERZİFONGÜCÜ
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
27.02.2017-12:00
İSTANBUL BBSK-YENİ KANDIRA
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
20-25 25-16 25-18 25-18 -
28.02.2017-17:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-ZİRAAT BANKASI
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
1-3
21-25 20-25 32-30 13-25 -
01.03.2017-18:00
MAHİR BAŞER ORTAOKULU-OVACIK GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-18 25-16 25-22 - -
18. Hafta
05.03.2017-14:00
MERZİFONGÜCÜ-YENİ KANDIRA
AMASYA (HAMIT KAPLAN)
1-3
21-25 13-25 25-22 17-25 -
05.03.2017-13:30
ZİRAAT BANKASI-MAHİR BAŞER ORTAOKULU
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-15 25-20 25-14 - -
05.03.2017-13:30
OVACIK GENÇLİK-SUNGURLU BLD.
KARABÜK (MERKEZ)
0-3
24-26 20-25 28-30 - -
05.03.2017-
KARAMÜRSEL İDMAN YURDU-HASAD GENÇLİK
KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017-14:00
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ-İSTANBUL BBSK
TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ)
0-3
26-28 25-27 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 16 13 3 43 13 40.000 3.308 1348 1043 1.2924 9 4 0 1 2 0
2 SEYDİKEMER BLD. 16 13 3 41 14 39.000 2.929 1283 1094 1.1728 8 5 0 0 2 1
3 ALANYA BLD. 16 12 4 39 15 37.000 2.600 1287 1044 1.2328 9 3 0 1 1 2
4 BURSA VOLEYBOL 16 10 6 33 21 29.000 1.571 1227 1050 1.1686 8 1 1 0 3 3
5 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 16 9 7 30 28 25.000 1.071 1195 1190 1.0042 5 1 3 1 1 5
6 SAINT JOSEPH 16 9 7 29 31 24.000 0.935 1254 1315 0.9536 2 4 3 0 2 5
7 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 16 4 12 20 41 13.000 0.488 1264 1399 0.9035 0 3 1 2 4 6
8 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 2 14 13 44 6.000 0.295 1046 1365 0.7663 1 0 1 1 5 8
9 BÜYÜK EGE 16 0 16 7 48 3.000 0.146 912 1316 0.6930 0 0 0 3 1 12
1. Hafta
30.10.2016-14:00
ALANYA BLD.-BURSA VOLEYBOL
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-23 26-24 25-20 - -
30.10.2016-14:00
KORKUTELİ GENÇLİK-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ANTALYA (KORKUTELI)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
30.10.2016-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-SEYDİKEMER BLD.
BURSA (İNEGÖL)
1-3
21-25 22-25 25-23 15-25 -
30.10.2016-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MİLAS BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
11-25 13-25 11-25 - -
30.10.2016-18:00
SAINT JOSEPH-BÜYÜK EGE
İZMIR (ATATÜRK)
3-2
25-17 25-21 23-25 24-26 15-9
2. Hafta
06.11.2016-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ALANYA BLD.
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
0-3
22-25 14-25 21-25 - -
06.11.2016-15:00
BURSA VOLEYBOL-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
3-2
20-25 20-25 27-25 25-22 15-13
06.11.2016-15:00
BÜYÜK EGE-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (ATATÜRK)
2-3
25-20 21-25 25-8 19-25 7-15
06.11.2016-14:00
MİLAS BLD.-KORKUTELİ GENÇLİK
MUĞLA (MILAS)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016-13:00
SEYDİKEMER BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-20 25-20 25-23 - -
3. Hafta
13.11.2016-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
BURSA (İNEGÖL)
2-3
19-25 25-22 17-25 25-23 8-15
13.11.2016-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SEYDİKEMER BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
1-3
23-25 25-22 14-25 20-25 -
13.11.2016-15:00
SAINT JOSEPH-BURSA VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK)
3-1
25-15 21-25 25-19 25-21 -
13.11.2016-14:00
MİLAS BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-16 25-20 25-19 - -
4. Hafta
20.11.2016-14:00
ALANYA BLD.-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-18 25-23 25-21 - -
20.11.2016-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-SAINT JOSEPH
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
2-3
18-25 25-15 18-25 25-17 7-15
20.11.2016-15:00
BURSA VOLEYBOL-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-15 25-6 25-20 - -
20.11.2016-13:00
SEYDİKEMER BLD.-MİLAS BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-1
25-22 19-25 25-22 25-22 -
5. Hafta
26.11.2016-15:00
SAINT JOSEPH-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
3-2
31-29 28-30 15-25 25-21 17-15
27.11.2016-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
DENIZLI (ACIPAYAM)
2-3
25-22 10-25 25-23 18-25 8-15
27.11.2016-17:00
BÜYÜK EGE-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
25-27 17-25 20-25 - -
27.11.2016-14:00
MİLAS BLD.-BURSA VOLEYBOL
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-15 25-20 25-23 - -
6. Hafta
04.12.2016-14:00
ALANYA BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-18 25-17 25-14 - -
04.12.2016-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-MİLAS BLD.
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
3-2
25-21 23-25 17-25 25-23 15-10
04.12.2016-15:00
BURSA VOLEYBOL-BÜYÜK EGE
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.12.2016-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-SAINT JOSEPH
BURSA (İNEGÖL)
1-3
19-25 25-17 20-25 22-25 -
7. Hafta
11.12.2016-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
1-3
26-28 22-25 25-19 18-25 -
11.12.2016-15:00
BÜYÜK EGE-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
16-25 15-25 15-25 - -
11.12.2016-14:00
MİLAS BLD.-ALANYA BLD.
MUĞLA (MILAS)
1-3
25-19 20-25 22-25 22-25 -
11.12.2016-13:00
SEYDİKEMER BLD.-BURSA VOLEYBOL
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-1
22-25 25-20 25-12 25-21 -
8. Hafta
18.12.2016-14:00
ALANYA BLD.-BÜYÜK EGE
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-21 25-19 25-15 - -
18.12.2016-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-SEYDİKEMER BLD.
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
0-3
23-25 19-25 23-25 - -
18.12.2016-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-MİLAS BLD.
BURSA (İNEGÖL)
0-3
15-25 17-25 21-25 - -
18.12.2016-17:00
SAINT JOSEPH-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İZMIR (ATATÜRK)
3-1
27-25 25-18 21-25 25-20 -
9. Hafta
25.12.2016-15:00
BURSA VOLEYBOL-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
BURSA (ÇEKIRGE)
3-1
21-25 25-23 25-19 25-13 -
25.12.2016-15:00
BÜYÜK EGE-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
2-3
20-25 25-23 18-25 25-19 7-15
25.12.2016-14:00
MİLAS BLD.-SAINT JOSEPH
MUĞLA (MILAS)
3-1
25-17 25-21 17-25 25-22 -
25.12.2016-13:00
SEYDİKEMER BLD.-ALANYA BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-15 25-19 25-23 - -
10. Hafta
07.01.2017-17:00
BÜYÜK EGE-SAINT JOSEPH
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
15-25 19-25 8-25 - -
08.01.2017-15:00
BURSA VOLEYBOL-ALANYA BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-22 25-11 25-15 - -
08.01.2017-14:00
MİLAS BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-15 25-15 25-8 - -
08.01.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-18 25-22 25-14 - -
11. Hafta
15.01.2017-14:00
ALANYA BLD.-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-18 25-20 25-17 - -
15.01.2017-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-BURSA VOLEYBOL
BURSA (İNEGÖL)
0-3
19-25 16-25 20-25 - -
15.01.2017-15:00
SAINT JOSEPH-SEYDİKEMER BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
1-3
25-18 17-25 24-26 23-25 -
25.01.2017-15:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-BÜYÜK EGE
DENIZLI (ACIPAYAM)
3-0
25-19 25-11 28-26 - -
12. Hafta
21.01.2017-15:00
BÜYÜK EGE-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
13-25 12-25 11-25 - -
22.01.2017-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
3-1
25-16 25-20 20-25 25-22 -
22.01.2017-15:00
BURSA VOLEYBOL-SAINT JOSEPH
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-15 25-21 25-19 - -
22.01.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-17 28-26 25-19 - -
13. Hafta
28.01.2017-15:00
SAINT JOSEPH-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
16-25 18-25 15-25 - -
29.01.2017-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-ALANYA BLD.
BURSA (İNEGÖL)
1-3
30-28 20-25 9-25 14-25 -
29.01.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-BURSA VOLEYBOL
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
22-25 9-25 11-25 - -
29.01.2017-14:00
MİLAS BLD.-SEYDİKEMER BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-1
25-9 19-25 25-16 25-16 -
14. Hafta
05.02.2017-
ALANYA BLD.-SAINT JOSEPH
ANTALYA (ALANYA75.YIL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.02.2017-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
3-0
25-8 25-18 26-24 - -
05.02.2017-15:00
BURSA VOLEYBOL-MİLAS BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
1-3
28-26 15-25 23-25 17-25 -
05.02.2017-13:00
SEYDİKEMER BLD.-BÜYÜK EGE
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0
25-16 25-11 25-18 - -
15. Hafta
12.02.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-ALANYA BLD.
DENIZLI (ACIPAYAM)
0-3
9-25 17-25 15-25 - -
12.02.2017-14:00
SAINT JOSEPH-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-20 25-20 - -
12.02.2017-18:30
BÜYÜK EGE-BURSA VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
10-25 14-25 16-25 - -
12.02.2017-14:00
MİLAS BLD.-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-8 25-21 25-18 - -
16. Hafta
19.02.2017-14:00
ALANYA BLD.-MİLAS BLD.
ANTALYA (ALANYA75.YIL)
1-3
25-27 25-21 18-25 27-29 -
19.02.2017-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-BÜYÜK EGE
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
3-0
25-13 25-15 26-24 - -
19.02.2017-15:00
BURSA VOLEYBOL-SEYDİKEMER BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-22 25-22 25-14 - -
19.02.2017-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-20 26-28 25-20 25-11 -
17. Hafta
25.02.2017-12:00
BÜYÜK EGE-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
18-25 19-25 17-25 - -
26.02.2017-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-SAINT JOSEPH
DENIZLI (ACIPAYAM)
1-3
28-26 27-29 20-25 16-25 -
26.02.2017-14:00
MİLAS BLD.-OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.
MUĞLA (MILAS)
3-0
25-13 25-18 25-21 - -
26.02.2017-
SEYDİKEMER BLD.-MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
MUĞLA (SEYDIKEMER)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18. Hafta
05.03.2017-14:00
ALANYA BLD.-SEYDİKEMER BLD.
ANTALYA (ALANYA75.YIL)
3-1
19-25 25-13 25-16 25-20 -
05.03.2017-14:00
MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-BURSA VOLEYBOL
ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY)
3-0
26-24 25-13 25-21 - -
05.03.2017-12:00
OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD.-BÜYÜK EGE
BURSA (İNEGÖL)
3-1
25-15 25-22 23-25 25-17 -
05.03.2017-15:00
SAINT JOSEPH-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
14-25 20-25 13-25 - -