2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 18 16 2 50 16 48 3.125 1565 1279 1.2236 7 8 1 1 0 1
2 İSTANBUL BBSK 18 15 3 47 16 45 2.938 1506 1315 1.1452 8 7 0 0 2 1
3 SUNGURLU BLD. 18 13 5 41 21 38 1.952 1444 1296 1.1142 8 4 1 0 2 3
4 ZİRAAT BANKASI 18 12 6 42 30 34 1.400 1652 1519 1.0876 3 6 3 1 4 1
5 HASAD GENÇLİK 18 9 9 34 32 27 1.063 1410 1408 1.0014 5 3 1 1 5 3
6 YENİ KANDIRA 18 7 11 28 39 22 0.718 1370 1476 0.9282 1 6 0 1 5 5
7 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 18 7 11 27 41 20 0.659 1409 1537 0.9167 1 4 2 1 4 6
8 MERZİFONGÜCÜ 18 6 12 29 42 19 0.690 1467 1528 0.9601 2 2 2 3 5 4
9 OVACIK GENÇLİK 18 3 15 14 45 9 0.311 1204 1413 0.8521 3 0 0 0 5 10
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 18 2 16 18 48 8 0.375 1295 1551 0.8349 2 0 0 2 8 6
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 3-1
21-25 25-18 25-19 25-18 -
30.10.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK MERZİFONGÜCÜ 3-0
25-22 25-21 25-16 - -
30.10.2016 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK HASAD GENÇLİK 3-0
25-15 25-18 25-23 - -
30.10.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 3-0
25-23 25-20 26-24 - -
30.10.2016 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2
25-23 23-25 25-21 24-26 15-6
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU İSTANBUL BBSK 0-3
22-25 14-25 19-25 - -
06.11.2016 AMASYA(MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
25-19 24-26 19-25 16-25 -
06.11.2016 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-20 25-21 25-22 - -
06.11.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA OVACIK GENÇLİK 0-3
21-25 17-25 17-25 - -
06.11.2016 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 15:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-20 25-21 25-22 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU BLD. 0-3
23-25 15-25 14-25 - -
12.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1
25-18 22-25 27-25 25-21 -
13.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-22 25-11 25-22 - -
13.11.2016 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0
28-26 25-11 25-16 - -
13.11.2016 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HASAD GENÇLİK 3-1
19-25 26-24 25-23 25-15 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2016 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 14:00 SUNGURLU BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
25-27 25-21 20-25 21-25 -
20.11.2016 AMASYA(MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 20-25 25-22 25-22 12-15
20.11.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-14 25-15 16-25 25-17 -
20.11.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OVACIK GENÇLİK 3-1
30-28 23-25 25-22 25-11 -
20.11.2016 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 19:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
24-26 25-8 25-12 25-17 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-2
19-25 25-21 23-25 25-10 15-13
27.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3
18-25 16-25 25-21 22-25 -
27.11.2016 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HASAD GENÇLİK 0-3
13-25 19-25 24-26 - -
27.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 12:00 İSTANBUL BBSK OVACIK GENÇLİK 3-1
28-26 25-23 20-25 25-19 -
27.11.2016 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MERZİFONGÜCÜ 3-2
25-22 26-24 24-26 14-25 15-12
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 AMASYA(MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2
25-21 22-25 17-25 25-13 15-6
04.12.2016 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3
25-21 23-25 21-25 16-25 -
04.12.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU BLD. 1-3
25-14 19-25 19-25 21-25 -
04.12.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-15 25-22 22-25 25-10 -
04.12.2016 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK İSTANBUL BBSK 3-1
31-29 25-16 16-25 25-21 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
18-25 18-25 26-24 20-25 -
11.12.2016 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MERZİFONGÜCÜ 3-1
25-22 25-14 19-25 25-19 -
11.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-1
23-25 25-16 25-22 29-27 -
11.12.2016 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ OVACIK GENÇLİK 3-1
25-23 26-24 22-25 30-28 -
11.12.2016 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 1-3
20-25 18-25 25-20 18-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 AMASYA(MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ HASAD GENÇLİK 0-3
23-25 25-27 22-25 - -
18.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-27 25-15 25-12 25-19 -
18.12.2016 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
18.12.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA İSTANBUL BBSK 0-3
10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU BLD. 3-0
25-22 25-19 25-21 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-9 25-15 - -
25.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-20 25-14 25-16 - -
25.12.2016 KOCAELI(R.TOPALOĞLU) 15:00 YENİ KANDIRA MERZİFONGÜCÜ 1-3
17-25 25-20 21-25 20-25 -
25.12.2016 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
16-25 25-23 21-25 25-27 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.01.2017 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-21 25-19 17-25 25-17 -
18.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
25-14 22-25 25-27 22-25 -
18.01.2017 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 16:00 HASAD GENÇLİK OVACIK GENÇLİK 3-0
25-21 25-17 25-19 - -
19.01.2017 KOCAELI(HASANGEMICI) 19:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
25-23 18-25 18-25 14-25 -
03.02.2017 AMASYA(HAMIT KAPLAN) 15:00 MERZİFONGÜCÜ İSTANBUL BBSK 1-3
24-26 25-14 20-25 16-25 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-1
26-24 25-14 24-26 25-18 -
15.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
20-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK YENİ KANDIRA 0-3
15-25 16-25 19-25 - -
15.01.2017 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MERZİFONGÜCÜ 3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
15.01.2017 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SUNGURLU BLD. 0-3
17-25 14-25 21-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 AMASYA(HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-12 25-9 - -
22.01.2017 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-21 25-22 25-14 - -
22.01.2017 KOCAELI(KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 2-3
14-25 19-25 26-24 25-21 8-15
22.01.2017 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-1
20-25 25-18 25-19 25-18 -
22.01.2017 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
17-25 24-26 28-26 25-15 15-9
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI MERZİFONGÜCÜ 2-3
19-25 25-18 24-26 26-24 11-15
29.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 1-3
21-25 29-27 13-25 19-25 -
29.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 19:00 İSTANBUL BBSK SUNGURLU BLD. 0-3
17-25 23-25 16-25 - -
29.01.2017 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
11-25 21-25 22-25 - -
29.01.2017 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ YENİ KANDIRA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 AMASYA(HAMIT KAPLAN) 12:00 MERZİFONGÜCÜ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017 KOCAELI(KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 3-1
25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK SUNGURLU BLD. 2-3
19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MERZİFONGÜCÜ 1-3
25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. YENİ KANDIRA 3-0
25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0
25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
18-25 20-25 19-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 AMASYA(HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ SUNGURLU BLD. 1-3
26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3
25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017 KARABÜK(MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017 KOCAELI(KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 3-1
25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-11 25-19 25-20 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.02.2017 ÇORUM(SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
23-25 23-25 13-25 - -
26.02.2017 ZONGULDAK(SITE SPOR SALONU) HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
27.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 12:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA 3-1
20-25 25-16 25-18 25-18 -
28.02.2017 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 17:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI 1-3
21-25 20-25 32-30 13-25 -
01.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OVACIK GENÇLİK 3-0
25-18 25-16 25-22 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2017 AMASYA(HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ YENİ KANDIRA 1-3
21-25 13-25 25-22 17-25 -
05.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 13:30 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-15 25-20 25-14 - -
05.03.2017 KARABÜK(MERKEZ) 13:30 OVACIK GENÇLİK SUNGURLU BLD. 0-3
24-26 20-25 28-30 - -
05.03.2017 KOCAELI(KARAMÜRSEL-ATATÜRK) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 TEKIRDAĞ(SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK 0-3
26-28 25-27 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 ANTALYA(ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0
25-23 26-24 25-20 - -
30.10.2016 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
30.10.2016 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SEYDİKEMER BLD. 1-3
21-25 22-25 25-23 15-25 -
30.10.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MİLAS BLD. 0-3
11-25 13-25 11-25 - -
30.10.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:00 SAINT JOSEPH BÜYÜK EGE 3-2
25-17 25-21 23-25 24-26 15-9
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ALANYA BLD. 0-3
22-25 14-25 21-25 - -
06.11.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-2
20-25 20-25 27-25 25-22 15-13
06.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 2-3
25-20 21-25 25-8 19-25 7-15
06.11.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. SAINT JOSEPH 3-0
25-20 25-20 25-23 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3
19-25 25-22 17-25 25-23 8-15
13.11.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SEYDİKEMER BLD. 1-3
23-25 25-22 14-25 20-25 -
13.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH BURSA VOLEYBOL 3-1
25-15 21-25 25-19 25-21 -
13.11.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-16 25-20 25-19 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.11.2016 ANTALYA(ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-23 25-21 - -
20.11.2016 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAINT JOSEPH 2-3
18-25 25-15 18-25 25-17 7-15
20.11.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-6 25-20 - -
20.11.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MİLAS BLD. 3-1
25-22 19-25 25-22 25-22 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH ALANYA BLD. 3-2
31-29 28-30 15-25 25-21 17-15
27.11.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3
25-22 10-25 25-23 18-25 8-15
27.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BÜYÜK EGE SEYDİKEMER BLD. 0-3
25-27 17-25 20-25 - -
27.11.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0
25-15 25-20 25-23 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 ANTALYA(ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-18 25-17 25-14 - -
04.12.2016 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MİLAS BLD. 3-2
25-21 23-25 17-25 25-23 15-10
04.12.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL BÜYÜK EGE 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.12.2016 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SAINT JOSEPH 1-3
19-25 25-17 20-25 22-25 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
26-28 22-25 25-19 18-25 -
11.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3
16-25 15-25 15-25 - -
11.12.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 1-3
25-19 20-25 22-25 22-25 -
11.12.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BURSA VOLEYBOL 3-1
22-25 25-20 25-12 25-21 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 ANTALYA(ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-21 25-19 25-15 - -
18.12.2016 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SEYDİKEMER BLD. 0-3
23-25 19-25 23-25 - -
18.12.2016 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. 0-3
15-25 17-25 21-25 - -
18.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
27-25 25-18 21-25 25-20 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.12.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-1
21-25 25-23 25-19 25-13 -
25.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 2-3
20-25 25-23 18-25 25-19 7-15
25.12.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-1
25-17 25-21 17-25 25-22 -
25.12.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ALANYA BLD. 3-0
25-15 25-19 25-23 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BÜYÜK EGE SAINT JOSEPH 0-3
15-25 19-25 8-25 - -
08.01.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-11 25-15 - -
08.01.2017 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-15 25-8 - -
08.01.2017 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-22 25-14 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.01.2017 ANTALYA(ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-20 25-17 - -
15.01.2017 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BURSA VOLEYBOL 0-3
19-25 16-25 20-25 - -
15.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH SEYDİKEMER BLD. 1-3
25-18 17-25 24-26 23-25 -
25.01.2017 DENIZLI(ACIPAYAM) 15:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜYÜK EGE 3-0
25-19 25-11 28-26 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE MİLAS BLD. 0-3
13-25 12-25 11-25 - -
22.01.2017 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-1
25-16 25-20 20-25 25-22 -
22.01.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL SAINT JOSEPH 3-0
25-15 25-21 25-19 - -
22.01.2017 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-17 28-26 25-19 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3
16-25 18-25 15-25 - -
29.01.2017 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ALANYA BLD. 1-3
30-28 20-25 9-25 14-25 -
29.01.2017 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BURSA VOLEYBOL 0-3
22-25 9-25 11-25 - -
29.01.2017 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1
25-9 19-25 25-16 25-16 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 ANTALYA(ALANYA75.YIL) ALANYA BLD. SAINT JOSEPH 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.02.2017 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-8 25-18 26-24 - -
05.02.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 1-3
28-26 15-25 23-25 17-25 -
05.02.2017 MUĞLA(SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-16 25-11 25-18 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.02.2017 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ALANYA BLD. 0-3
9-25 17-25 15-25 - -
12.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 SAINT JOSEPH OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-16 25-20 25-20 - -
12.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 BÜYÜK EGE BURSA VOLEYBOL 0-3
10-25 14-25 16-25 - -
12.02.2017 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-8 25-21 25-18 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 ANTALYA(ALANYA75.YIL) 14:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 1-3
25-27 25-21 18-25 27-29 -
19.02.2017 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BÜYÜK EGE 3-0
25-13 25-15 26-24 - -
19.02.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL SEYDİKEMER BLD. 3-0
25-22 25-22 25-14 - -
19.02.2017 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-20 26-28 25-20 25-11 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 12:00 BÜYÜK EGE ALANYA BLD. 0-3
18-25 19-25 17-25 - -
26.02.2017 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH 1-3
28-26 27-29 20-25 16-25 -
26.02.2017 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-13 25-18 25-21 - -
26.02.2017 MUĞLA(SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2017 ANTALYA(ALANYA75.YIL) 14:00 ALANYA BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1
19-25 25-13 25-16 25-20 -
05.03.2017 ANTALYA(MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSA VOLEYBOL 3-0
26-24 25-13 25-21 - -
05.03.2017 BURSA(İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BÜYÜK EGE 3-1
25-15 25-22 23-25 25-17 -
05.03.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 0-3
14-25 20-25 13-25 - -