1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 3 0 9 2 8 4.500 265 231 1.1472 2 0 1 0 0 0
2 JEOPARK KULA BLD. 3 2 1 8 3 7 2.667 262 221 1.1855 2 0 0 1 0 0
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3 0.429 221 253 0.8735 0 1 0 0 0 2
4 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 211 254 0.8307 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 JEOPARK KULA BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-19 25-16 - -
28.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-22 25-19 - -
29.03.2017 Cay TV ANKARA(BAŞKENT) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
19-25 24-26 18-25 - -
29.03.2017 Cay TV ANKARA(BAŞKENT) 15:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3
22-25 15-25 23-25 - -
30.03.2017 Cay TV ANKARA(BAŞKENT) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
19-25 25-23 26-24 33-31 -
30.03.2017 Cay TV ANKARA(BAŞKENT) 15:00 JEOPARK KULA BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
25-21 20-25 23-25 25-22 19-21
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 JEOPARK KULA BLD. 26 25 1 76 12 73 6.333 2143 1701 1.2598 18 5 2 0 1 0
2 ZİRAAT BANKASI 26 19 7 63 29 58 2.172 2123 1924 1.1034 12 6 1 2 2 3
3 TFL ALTEKMA 26 19 7 62 35 55 1.771 2268 2057 1.1026 9 6 4 2 1 4
4 DÜZCE BLD. 26 18 8 63 32 55 1.969 2166 1926 1.1246 12 4 2 3 3 2
5 KONYA B.ŞEHİR BLD. 26 17 9 56 35 49 1.600 2099 1933 1.0859 12 2 3 1 3 5
6 TOFAŞ SPOR 26 12 14 48 52 36 0.923 2264 2232 1.0143 5 4 3 3 6 5
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 26 12 14 46 52 36 0.885 2167 2204 0.9832 4 6 2 2 6 6
8 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 26 13 13 45 52 35 0.865 2116 2174 0.9733 5 3 5 1 4 8
9 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 26 12 14 42 55 33 0.764 2068 2199 0.9404 3 5 4 1 4 9
10 İSTANBUL BBSK 26 9 17 43 58 29 0.741 2187 2251 0.9716 4 3 2 4 8 5
11 EĞİRDİR ELMA 26 8 18 40 61 29 0.656 2139 2328 0.9188 2 5 1 6 4 8
12 BİGADİÇ BLD. 26 9 17 38 62 28 0.613 2061 2256 0.9136 2 3 4 5 1 11
13 PTT 26 6 20 29 68 17 0.426 2053 2335 0.8792 0 4 2 1 9 10
14 ES SPOR 26 3 23 22 70 13 0.314 1884 2218 0.8494 2 1 0 4 5 14
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 PTT BİGADİÇ BLD. 1-3
25-22 22-25 16-25 20-25 -
16.10.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 3-0
25-13 25-20 25-20 - -
16.10.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-17 25-22 25-17 - -
16.10.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 TFL ALTEKMA ZİRAAT BANKASI 3-2
26-24 24-26 25-16 24-26 15-11
16.10.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
19-25 11-25 16-25 - -
16.10.2016 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ES SPOR 3-0
25-12 25-15 25-22 - -
16.10.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-20 25-23 25-20 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.10.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 0-3
23-25 22-25 12-25 - -
23.10.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 1-3
25-20 26-28 20-25 21-25 -
23.10.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 3-0
25-19 25-14 25-21 - -
23.10.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 ES SPOR JEOPARK KULA BLD. 2-3
25-20 23-25 26-24 22-25 15-17
23.10.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 26-24 27-25 - -
23.10.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3
22-25 25-22 23-25 25-17 12-15
23.10.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA 3-2
25-20 23-25 18-25 25-19 16-14
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-23 25-18 28-26 - -
30.10.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-17 25-19 25-18 - -
30.10.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ PTT 3-1
25-27 25-19 29-27 25-19 -
30.10.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-0
25-19 25-18 25-20 - -
30.10.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ES SPOR 3-0
29-27 25-21 25-17 - -
30.10.2016 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 19-25 24-26 - -
30.10.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
18-25 25-23 19-25 25-16 15-12
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.11.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
18-25 22-25 22-25 - -
06.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-19 17-25 26-24 25-17 -
06.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 PTT DÜZCE BLD. 1-3
25-23 12-25 20-25 19-25 -
06.11.2016 Kanal 26 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 1-3
25-23 15-25 22-25 20-25 -
06.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 ES SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3
16-25 21-25 22-25 - -
06.11.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA 1-3
21-25 22-25 25-9 22-25 -
06.11.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 17-25 10-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.11.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
30-28 25-20 21-25 25-22 -
09.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 ES SPOR İSTANBUL BBSK 1-3
22-25 25-20 22-25 15-25 -
09.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 13:00 TFL ALTEKMA PTT 3-2
24-26 22-25 31-29 28-26 15-12
09.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. 0-3
15-25 25-27 7-25 - -
09.11.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ZİRAAT BANKASI 0-3
14-25 15-25 21-25 - -
09.11.2016 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-22 25-18 25-23 - -
09.11.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-13 25-21 25-21 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3
15-25 22-25 13-25 - -
13.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 3-0
25-16 25-15 25-12 - -
13.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 PTT TOFAŞ SPOR 3-1
26-24 25-17 15-25 25-23 -
13.11.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 2-3
25-17 15-25 25-20 25-27 13-15
13.11.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
16-25 21-25 25-23 29-27 15-9
13.11.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-23 22-25 25-20 25-16 -
13.11.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA 3-0
32-30 25-13 25-20 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA 1-3
25-21 18-25 18-25 20-25 -
19.11.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 2-3
25-23 22-25 26-24 21-25 9-15
20.11.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 0-3
22-25 20-25 20-25 - -
20.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 ES SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-21 28-26 27-25 - -
20.11.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3
25-19 17-25 20-25 18-25 -
20.11.2016 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PTT 3-0
25-21 25-14 25-16 - -
20.11.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-8 25-17 25-19 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.11.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 18:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-23 25-27 25-21 19-25 12-15
26.11.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ES SPOR 3-0
25-18 25-22 25-19 - -
27.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
29-27 26-24 25-22 - -
27.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 PTT JEOPARK KULA BLD. 0-3
15-25 21-25 24-26 - -
27.11.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
27.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 0-3
22-25 23-25 22-25 - -
27.11.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK 3-2
25-17 20-25 21-25 25-20 15-9
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-23 25-23 25-20 - -
30.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 ES SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
25-23 23-25 18-25 22-25 -
30.11.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 3-2
23-25 25-16 25-21 15-25 15-6
30.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-1
25-18 15-25 25-18 25-21 -
30.11.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA PTT 3-1
25-16 25-17 21-25 25-19 -
30.11.2016 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-16 25-18 25-22 - -
30.11.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-16 25-16 14-25 25-19 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.12.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-10 25-23 25-18 - -
04.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 PTT ES SPOR 3-2
23-25 25-19 27-25 30-32 15-13
04.12.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
21-25 25-20 23-25 25-21 13-15
04.12.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 17:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-23 25-18 25-18 - -
04.12.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK 3-1
25-11 25-20 21-25 25-22 -
04.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA JEOPARK KULA BLD. 1-3
24-26 20-25 25-20 22-25 -
04.12.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-21 25-23 25-18 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-19 25-19 25-21 - -
11.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 ES SPOR DÜZCE BLD. 1-3
13-25 25-23 15-25 22-25 -
11.12.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK PTT 1-3
17-25 25-16 25-27 21-25 -
11.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-20 25-19 25-20 -
11.12.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA 1-3
25-20 21-25 14-25 16-25 -
11.12.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. 3-2
25-18 16-25 22-25 25-10 15-9
11.12.2016 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-17 25-23 25-20 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.12.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3
25-19 19-25 25-18 12-25 10-15
18.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 PTT ZİRAAT BANKASI 0-3
22-25 11-25 24-26 - -
18.12.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA 3-2
23-25 26-24 25-19 21-25 16-14
18.12.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK 3-1
21-25 25-21 25-20 25-21 -
18.12.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1
25-20 25-18 21-25 25-20 -
18.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 3-1
25-14 23-25 25-18 25-16 -
18.12.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3
12-25 26-28 20-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
23-25 16-25 28-26 25-19 15-12
25.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI DÜZCE BLD. 3-0
25-15 25-21 25-19 - -
25.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 ES SPOR TOFAŞ SPOR 3-0
25-22 25-23 25-18 - -
25.12.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 3-0
25-18 25-19 25-19 - -
25.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3
18-25 16-25 18-25 - -
25.12.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
21-25 13-25 25-20 25-17 12-15
25.12.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR PTT 3-1
19-25 25-16 25-14 25-17 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. PTT 3-1
25-22 25-22 20-25 25-23 -
07.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
12-25 27-25 25-23 25-16 -
07.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 ES SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 16-25 22-25 - -
07.01.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 2-3
25-23 25-14 17-25 24-26 12-15
07.01.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA JEOPARK KULA BLD. 0-3
16-25 14-25 20-25 - -
18.01.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. 3-2
25-16 11-25 18-25 26-24 15-10
30.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI TFL ALTEKMA 3-2
25-21 16-25 18-25 25-16 17-15
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-21 29-27 21-25 28-26 -
14.01.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
22-25 25-21 25-15 25-21 -
14.01.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-11 25-19 25-20 - -
14.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA 1-3
22-25 25-21 23-25 21-25 -
14.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-17 25-16 25-15 - -
14.01.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 17:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-19 25-21 25-13 - -
15.01.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ES SPOR 3-0
25-15 25-15 26-24 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2017 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 PTT BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3
24-26 22-25 18-25 - -
21.01.2017 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-15 25-16 25-21 -
21.01.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA 0-3
23-25 16-25 18-25 - -
21.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 2-3
26-24 26-24 19-25 23-25 13-15
21.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 12:00 ES SPOR EĞİRDİR ELMA 1-3
25-27 25-23 21-25 20-25 -
21.01.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. 1-3
12-25 16-25 25-22 21-25 -
21.01.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR 3-1
26-24 21-25 25-22 25-21 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 3-2
25-23 25-27 23-25 25-21 15-8
24.01.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. PTT 3-0
25-16 25-19 25-22 - -
24.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ES SPOR 3-0
25-23 25-21 25-15 - -
24.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
21-25 25-18 27-25 25-20 -
24.01.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
24.01.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3
23-25 18-25 24-26 - -
24.01.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 25-17 25-14 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI EĞİRDİR ELMA 3-1
25-23 25-27 25-17 25-15 -
28.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 PTT TFL ALTEKMA 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
28.01.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
28.01.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
17-25 25-15 25-27 25-19 15-11
28.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 1-3
26-24 22-25 15-25 23-25 -
28.01.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK ES SPOR 3-0
25-22 25-23 25-21 - -
28.01.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR JEOPARK KULA BLD. 0-3
14-25 13-25 26-28 - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR PTT 2-3
25-27 25-19 23-25 25-18 11-15
04.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 11-25 20-25 - -
04.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 3-0
25-16 25-15 25-20 - -
04.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 3-2
25-19 15-25 23-25 31-29 15-8
04.02.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2-3
25-23 33-35 25-19 20-25 7-15
04.02.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-18 25-11 25-22 - -
05.02.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
30-28 25-14 25-20 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0
25-18 25-20 25-20 - -
07.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 25-27 15-25 - -
07.02.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1
25-23 17-25 25-21 26-24 -
07.02.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-17 25-23 25-23 - -
07.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3
23-25 20-25 20-25 - -
07.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-22 25-19 25-16 - -
07.02.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ES SPOR 3-0
25-19 25-17 27-25 - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3
23-25 18-25 19-25 - -
11.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 ES SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3
21-25 21-25 26-24 25-19 11-15
11.02.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1-3
25-27 24-26 25-17 14-25 -
11.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-2
25-21 22-25 25-21 17-25 16-14
11.02.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
23-25 15-25 26-24 14-25 -
11.02.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-27 26-24 25-15 25-20 -
12.02.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PTT 3-0
25-21 25-13 25-21 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 PTT EĞİRDİR ELMA 1-3
20-25 24-26 28-26 26-28 -
18.02.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 2-3
18-25 26-24 29-27 14-25 13-15
18.02.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3
22-25 25-23 22-25 23-25 -
18.02.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. JEOPARK KULA BLD. 1-3
18-25 17-25 25-21 17-25 -
18.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ES SPOR 3-2
22-25 25-22 26-24 23-25 15-12
18.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 26-24 25-16 33-31 -
18.02.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
30-28 19-25 15-25 22-25 -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ BLD. 3-0
25-15 25-17 25-20 - -
21.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:00 ES SPOR PTT 3-1
25-19 16-25 25-18 27-25 -
21.02.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-17 26-24 25-16 - -
21.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3
20-25 20-25 22-25 - -
21.02.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. 0-3
17-25 18-25 16-25 - -
21.02.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-1
29-27 25-22 12-25 27-25 -
21.02.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-17 25-20 31-29 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-2
21-25 29-27 21-25 25-22 15-3
25.02.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. ES SPOR 3-0
25-22 25-20 25-12 - -
25.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA 3-2
19-25 25-16 23-25 25-20 16-14
25.02.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-19 25-21 25-15 - -
27.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 PTT İSTANBUL BBSK 1-3
19-25 16-25 25-15 18-25 -
27.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI 1-3
25-21 15-25 18-25 24-26 -
02.03.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3
16-25 18-25 25-23 23-25 -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI PTT 3-0
25-22 25-18 25-22 - -
04.03.2017 İSTANBUL(50.YIL) 14:00 ES SPOR TFL ALTEKMA 0-3
20-25 15-25 23-25 - -
04.03.2017 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 15:00 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. 1-3
20-25 25-23 17-25 22-25 -
04.03.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. 3-1
20-25 25-22 25-22 25-21 -
04.03.2017 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR 3-2
25-14 26-24 17-25 25-27 16-14
04.03.2017 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
19-25 25-19 20-25 27-29 -
05.03.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-20 25-17 - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.03.2017 MANISA(KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-12 25-15 25-14 - -
11.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 PTT SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1
25-23 19-25 25-22 25-19 -
11.03.2017 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-0
25-20 25-15 25-18 - -
11.03.2017 DÜZCE(18TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-16 25-13 25-15 - -
11.03.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-0
25-18 25-21 25-19 - -
11.03.2017 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK 3-0
39-37 25-19 25-23 - -
11.03.2017 KONYA(KONGRE-YANSALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-19 25-17 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TORUL GENÇLİK 26 25 1 75 5 75 15.000 1987 1399 1.4203 23 2 0 0 0 1
2 PALANDÖKEN BLD. 26 23 3 71 19 67 3.737 2158 1716 1.2576 16 4 3 1 0 2
3 SOLHAN SPOR 26 22 4 70 26 64 2.692 2267 1792 1.2651 12 6 4 2 0 2
4 HATAY B.ŞEHİR BLD. 26 21 5 66 23 64 2.870 2147 1778 1.2075 13 8 0 1 1 3
5 ESER SPOR 26 17 9 54 44 47 1.227 2250 2146 1.0485 4 9 4 0 3 6
6 NİKSAR BLD. 26 14 12 53 46 41 1.152 2195 2126 1.0325 8 2 4 3 5 4
7 GENÇ KAFKARS 26 13 13 51 53 39 0.962 2250 2227 1.0103 4 4 5 5 2 6
8 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 26 10 16 46 54 33 0.852 2085 2135 0.9766 6 2 2 5 6 5
9 TVF SPOR LİSESİ 26 9 17 43 57 29 0.754 2083 2294 0.9080 4 4 1 3 10 4
10 PAYAS BLD. 2011 26 9 17 38 58 29 0.655 1980 2198 0.9008 3 5 1 3 5 9
11 1926 BULANCAKSPOR 26 9 17 37 58 28 0.638 2040 2183 0.9345 3 5 1 2 6 9
12 1920 MARAŞSPOR 26 7 19 29 65 18 0.446 1896 2153 0.8806 3 0 4 1 6 12
13 MELİKGAZİ BLD. 26 3 23 17 72 10 0.236 1656 2150 0.7702 1 1 1 2 4 17
14 68 AKSARAY BLD. 26 0 26 8 78 2 0.103 1406 2103 0.6686 0 0 0 2 4 20
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.10.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-23 25-10 22-25 20-25 15-9
16.10.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. ESER SPOR 0-3
15-25 19-25 21-25 - -
16.10.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-1
25-16 22-25 25-14 25-20 -
16.10.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-13 25-21 25-18 - -
16.10.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-0
25-14 25-17 25-17 - -
16.10.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-17 25-11 25-17 - -
16.10.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-0
25-20 25-15 25-20 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR PALANDÖKEN BLD. 1-3
19-25 25-27 25-21 20-25 -
23.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ 1920 MARAŞSPOR 3-2
25-21 23-25 23-25 25-21 15-13
23.10.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 21-25 22-25 - -
23.10.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 0-3
17-25 15-25 23-25 - -
23.10.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS TORUL GENÇLİK 0-3
13-25 23-25 20-25 - -
23.10.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-18 25-15 25-20 - -
23.10.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-22 25-16 24-26 23-25 15-7
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-14 20-25 25-16 25-12 -
30.10.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1926 BULANCAKSPOR 1-3
21-25 18-25 25-21 19-25 -
30.10.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-20 25-17 - -
30.10.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-18 25-21 25-15 - -
30.10.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK ESER SPOR 3-0
25-13 25-15 25-22 - -
30.10.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-2
28-26 25-20 11-25 25-27 15-13
30.10.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR NİKSAR BLD. 0-3
22-25 22-25 19-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 TVF SPOR LİSESİ 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-16 25-20 25-20 - -
06.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR PAYAS BLD. 2011 3-1
28-30 25-16 25-19 25-19 -
06.11.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3
23-25 16-25 23-25 - -
06.11.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 1-3
25-23 18-25 23-25 14-25 -
06.11.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
13-25 13-25 18-25 - -
06.11.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-14 25-9 25-17 - -
06.11.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
27-25 22-25 20-25 10-25 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.11.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. NİKSAR BLD. 0-3
12-25 22-25 15-25 - -
09.11.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-22 25-19 25-17 - -
09.11.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-12 25-19 - -
09.11.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK 1926 BULANCAKSPOR 3-0
25-21 25-16 25-12 - -
09.11.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 28-26 25-9 25-14 -
09.11.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-21 25-19 21-25 30-28 -
09.11.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS ESER SPOR 1-3
20-25 13-25 26-24 14-25 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR SOLHAN SPOR 3-2
25-21 26-24 23-25 18-25 15-11
13.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ TORUL GENÇLİK 1-3
16-25 14-25 25-23 14-25 -
13.11.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-18 25-15 25-16 - -
13.11.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 20-25 22-25 - -
13.11.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 1-3
25-20 20-25 23-25 13-25 -
13.11.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-19 25-17 25-18 - -
13.11.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3
25-23 17-25 25-23 20-25 8-15
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1920 MARAŞSPOR 2-3
29-27 26-24 12-25 19-25 6-15
19.11.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-12 25-13 - -
20.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-14 25-23 - -
20.11.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-21 25-23 26-28 15-10
20.11.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-0
27-25 25-13 25-20 - -
20.11.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-19 26-24 20-25 25-19 -
20.11.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 13:00 GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAKSPOR 3-2
25-23 21-25 25-17 22-25 15-12
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 0-3
22-25 20-25 17-25 - -
27.11.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR ESER SPOR 3-1
17-25 25-23 26-24 28-26 -
27.11.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-13 25-16 25-11 - -
27.11.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3
25-27 18-25 20-25 - -
27.11.2016 KAYSERI(TALAS) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 0-3
14-25 16-25 16-25 - -
27.11.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
13-25 13-25 13-25 - -
27.11.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-19 25-15 25-15 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ESER SPOR TVF SPOR LİSESİ 1-3
22-25 25-21 23-25 23-25 -
30.11.2016 BINGÖL(SOLHAN) SOLHAN SPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
30.11.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 26-24 32-30 - -
30.11.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-18 25-14 25-12 - -
30.11.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
33-35 11-25 25-23 25-20 10-15
30.11.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 3-2
25-27 25-18 25-21 25-27 15-12
30.11.2016 KAYSERI(ERCIYES ÜNIV. S. DEMIREL) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1926 BULANCAKSPOR 0-3
16-25 15-25 18-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.12.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
18-25 22-25 20-25 - -
04.12.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
14-25 18-25 11-25 - -
04.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-21 25-20 20-25 25-19 -
04.12.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR SOLHAN SPOR 2-3
13-25 18-25 25-18 25-20 26-28
04.12.2016 KAHRAMANMARAŞ(BATIPARK) 13:00 1920 MARAŞSPOR PAYAS BLD. 2011 3-2
26-24 10-25 25-18 21-25 15-10
04.12.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 2-3
25-23 17-25 25-20 12-25 7-15
04.12.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ESER SPOR 2-3
25-13 27-25 24-26 20-25 10-15
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 ESER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-21 25-17 23-25 26-24 -
11.12.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3
21-25 25-16 22-25 25-18 11-15
11.12.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1
21-25 25-18 25-18 25-20 -
11.12.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-17 25-8 26-24 - -
11.12.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-20 11-25 18-25 14-25 -
11.12.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
11.12.2016 KAYSERI(TALAS) 13:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 0-3
21-25 19-25 23-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3
22-25 29-27 14-25 18-25 -
17.12.2016 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-13 25-15 25-23 - -
18.12.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3
10-25 22-25 12-25 - -
18.12.2016 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
25-27 25-27 21-25 - -
18.12.2016 KAHRAMANMARAŞ(BATIPARK) 13:00 1920 MARAŞSPOR ESER SPOR 1-3
27-25 22-25 15-25 20-25 -
18.12.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-14 25-11 25-16 - -
18.12.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-1
21-25 25-19 25-22 25-22 -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 ESER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 21-25 14-25 - -
25.12.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3
18-25 13-25 20-25 - -
25.12.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 28-26 25-18 - -
25.12.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-22 27-25 25-23 -
25.12.2016 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 0-3
14-25 23-25 19-25 - -
25.12.2016 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS 68 AKSARAY BLD. 3-1
25-15 25-17 22-25 25-13 -
25.12.2016 KAYSERI(TALAS) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1
26-28 25-21 25-23 25-14 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ESER SPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-16 25-9 25-17 - -
07.01.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-19 25-21 25-12 - -
07.01.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TORUL GENÇLİK 1-3
22-25 25-22 15-25 19-25 -
07.01.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 15:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 2-3
22-25 25-23 19-25 25-18 8-15
07.01.2017 KAYSERI(TALAS) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 20-25 14-25 - -
07.01.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
19-25 25-21 21-25 22-25 -
08.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 11-25 25-17 21-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-17 25-12 25-13 - -
14.01.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ESER SPOR 3-0
25-19 28-26 25-23 - -
14.01.2017 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-0
25-18 25-19 25-14 - -
14.01.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-0
25-18 25-18 25-22 - -
14.01.2017 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 2-3
27-29 25-22 26-24 19-25 9-15
15.01.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 16:00 68 AKSARAY BLD. MELİKGAZİ BLD. 2-3
25-27 25-19 25-11 19-25 19-21
01.02.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 17:00 1920 MARAŞSPOR TVF SPOR LİSESİ 0-3
18-25 19-25 17-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR TORUL GENÇLİK 0-3
14-25 22-25 20-25 - -
21.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 26-24 21-25 21-25 -
21.01.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-1
21-25 25-14 25-20 25-20 -
21.01.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 3-2
28-26 25-20 24-26 28-30 15-5
21.01.2017 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
12-25 13-25 10-25 - -
21.01.2017 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 2-3
25-19 15-25 25-21 19-25 9-15
21.01.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-13 25-15 25-21 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
12-25 15-25 21-25 - -
24.01.2017 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS 3-0
25-15 25-21 25-18 - -
24.01.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-0
25-21 25-17 25-18 - -
24.01.2017 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-12 25-13 25-17 - -
24.01.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-1
32-30 25-23 26-28 25-13 -
24.01.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 ESER SPOR 1-3
24-26 28-26 15-25 22-25 -
24.01.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-16 27-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 1-3
25-22 14-25 13-25 16-25 -
28.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ESER SPOR GENÇ KAFKARS 3-2
25-22 23-25 22-25 25-21 15-12
28.01.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 12:00 1926 BULANCAKSPOR TORUL GENÇLİK 0-3
15-25 14-25 11-25 - -
28.01.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR SOLHAN SPOR 1-3
23-25 16-25 25-21 22-25 -
28.01.2017 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3
24-26 22-25 23-25 - -
28.01.2017 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 16-25 26-24 16-25 -
28.01.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-18 25-14 25-12 - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 16-25 21-25 - -
04.02.2017 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR ESER SPOR 3-0
25-19 25-17 25-17 - -
04.02.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-19 - -
04.02.2017 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-17 25-14 - -
04.02.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1
25-14 25-22 19-25 25-19 -
04.02.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1926 BULANCAKSPOR 3-1
27-25 21-25 25-11 25-20 -
04.02.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-21 25-16 25-20 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.02.2017 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ESER SPOR 1-3
22-25 25-23 28-30 21-25 -
07.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 3-1
25-20 17-25 26-24 25-23 -
07.02.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR GENÇ KAFKARS 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
07.02.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-15 25-19 25-23 - -
07.02.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-20 25-16 25-22 - -
07.02.2017 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3
20-25 20-25 25-11 10-25 -
07.02.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
23-25 10-25 20-25 - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 16-25 14-25 - -
11.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ESER SPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-1
25-23 25-21 21-25 25-21 -
11.02.2017 BINGÖL(SOLHAN) SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
11.02.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0
25-18 25-20 25-17 - -
11.02.2017 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-22 25-14 - -
11.02.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1
25-16 25-18 11-25 28-26 -
11.02.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-18 23-25 25-21 25-19 -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. SOLHAN SPOR 0-3
20-25 21-25 17-25 - -
18.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ESER SPOR 2-3
25-17 18-25 25-22 21-25 21-23
18.02.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 11:00 1926 BULANCAKSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2
25-22 24-26 23-25 31-29 15-4
18.02.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3
22-25 28-26 24-26 24-26 -
18.02.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR TORUL GENÇLİK 0-3
17-25 23-25 14-25 - -
18.02.2017 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-16 25-14 25-13 - -
18.02.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-2
23-25 26-24 25-18 21-25 19-17
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ESER SPOR NİKSAR BLD. 3-0
25-14 25-23 26-24 - -
21.02.2017 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-0
25-12 25-12 25-16 - -
21.02.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-12 25-6 25-12 - -
21.02.2017 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-11 25-12 - -
21.02.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1920 MARAŞSPOR 3-1
25-21 25-14 26-28 25-19 -
21.02.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 12:00 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
20-25 25-14 22-25 25-9 16-14
21.02.2017 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3
21-25 20-25 18-25 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.02.2017 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 TVF SPOR LİSESİ 1926 BULANCAKSPOR 3-1
26-28 27-25 25-21 28-26 -
25.02.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. TORUL GENÇLİK 0-3
10-25 7-25 17-25 - -
25.02.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 2-3
25-27 25-21 22-25 25-19 10-15
25.02.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-20 25-17 25-23 - -
25.02.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR GENÇ KAFKARS 3-2
22-25 22-25 25-18 25-23 15-9
25.02.2017 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR 1-3
23-25 20-25 25-20 20-25 -
25.02.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR 1920 MARAŞSPOR 3-1
25-17 25-7 22-25 25-17 -
04.03.2017 BINGÖL(SOLHAN) 17:00 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1
27-25 25-20 24-26 25-15 -
04.03.2017 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAKSPOR NİKSAR BLD. 1-3
19-25 25-23 17-25 20-25 -
04.03.2017 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-21 25-22 26-24 - -
04.03.2017 HATAY(PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 68 AKSARAY BLD. 3-0
25-16 25-11 25-19 - -
04.03.2017 KARS(KAFKASÜNIV.SALONU) 11:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 23-25 21-25 - -
04.03.2017 KAYSERI(TALAS) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 16-25 14-25 - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.03.2017 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. GENÇ KAFKARS 1-3
16-25 14-25 25-19 21-25 -
11.03.2017 ERZURUM(R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-10 25-13 25-13 - -
11.03.2017 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0
25-20 25-23 25-23 - -
11.03.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR 3-0
25-17 25-16 28-26 - -
11.03.2017 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2
23-25 25-17 22-25 25-13 15-7
11.03.2017 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-1
25-18 22-25 25-23 25-12 -
11.03.2017 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2
24-26 20-25 25-15 25-14 15-11
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 JEOPARK KULA BLD. 3 3 0 9 2 9 4.500 269 225 1.1956 1 2 0 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 275 279 0.9857 0 1 1 0 1 0
3 SOLHAN SPOR 3 1 2 5 6 3 0.833 240 248 0.9677 1 0 0 0 2 0
4 PALANDÖKEN BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 227 259 0.8764 0 0 0 1 0 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-18 20-25 25-17 -
21.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 0-3
17-25 23-25 21-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-2
17-25 25-21 25-18 23-25 15-10
22.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 SOLHAN SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3
22-25 25-20 19-25 14-25 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 SOLHAN SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-17 19-25 19-25 -
23.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-18 25-22 29-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 3 0 9 3 8 3.000 285 236 1.2076 1 1 1 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 249 239 1.0418 1 0 0 1 0 1
3 DÜZCE BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 220 235 0.9362 1 0 0 1 0 1
4 TFL ALTEKMA 3 1 2 4 8 2 0.500 248 292 0.8493 0 0 1 0 1 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-20 25-23 - -
21.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 0-3
19-25 19-25 16-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 2-3
31-29 25-13 22-25 22-25 13-15
22.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 DÜZCE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
16-25 25-20 13-25 25-21 9-15
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 DÜZCE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 18-25 17-25 - -
23.03.2017 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-1
32-30 25-15 22-25 25-17 -