2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 16 14 2 44 8 43.000 5.500 1261 834 1.5120 12 2 0 1 0 1
2 ARNAVUTKÖY BLD. 16 14 2 44 8 42.000 5.500 1256 1036 1.2124 13 0 1 1 0 1
3 UPS 16 13 3 42 15 38.000 2.800 1341 1065 1.2592 9 2 2 1 1 1
4 DERİNCE YENİKENT 16 10 6 32 26 28.000 1.231 1189 1236 0.9620 4 4 2 0 2 4
5 İSTANBUL BBSK 16 7 9 28 29 24.000 0.966 1245 1245 1.0000 5 2 0 3 1 5
6 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 16 7 9 27 30 21.000 0.900 1212 1223 0.9910 5 1 1 1 4 4
7 EDİRNE SPOR 16 4 12 13 40 12.000 0.325 1059 1255 0.8438 0 4 0 0 1 11
8 ALP SPOR 16 2 14 10 46 4.000 0.217 1022 1347 0.7587 0 0 2 0 4 10
9 KARTAL BLD. 16 1 15 8 46 4.000 0.174 955 1299 0.7352 0 1 0 1 3 11
1. Hafta
29.10.2016-13:00
İSTANBUL BBSK-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
2-3
25-17 25-27 25-21 22-25 12-15
30.10.2016-15:00
ALP SPOR-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
22-25 12-25 25-21 21-25 -
30.10.2016-18:00
UPS-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (UPS)
0-3
23-25 26-28 21-25 - -
30.10.2016-19:30
KARTAL BLD.-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (YAKACIK)
1-3
11-25 13-25 25-20 15-25 -
2. Hafta
06.11.2016-14:00
EDİRNE SPOR-İSTANBUL BBSK
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
19-25 22-25 18-25 - -
06.11.2016-17:00
THY-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-20 25-12 25-19 - -
06.11.2016-19:30
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-UPS
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
25-21 18-25 16-25 18-25 -
06.11.2016-15:00
DERİNCE YENİKENT-ALP SPOR
KOCAELI (DERINCE)
3-0
26-24 25-22 25-18 - -
3. Hafta
13.11.2016-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-0
25-23 26-24 25-22 - -
13.11.2016-15:00
İSTANBUL BBSK-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
26-24 26-24 25-27 25-22 -
13.11.2016-17:00
ALP SPOR-THY
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
21-25 15-25 21-25 - -
13.11.2016-18:00
UPS-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (UPS)
3-0
25-21 25-19 25-16 - -
4. Hafta
20.11.2016-14:00
EDİRNE SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
22-25 14-25 16-25 - -
20.11.2016-15:00
THY-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-12 25-20 25-17 - -
20.11.2016-19:30
KARTAL BLD.-ALP SPOR
İSTANBUL (YAKACIK)
2-3
25-20 12-25 25-15 21-25 14-16
20.11.2016-15:00
DERİNCE YENİKENT-UPS
KOCAELI (DERINCE)
3-2
25-21 13-25 25-17 18-25 15-10
5. Hafta
27.11.2016-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-0
25-18 25-14 25-13 - -
27.11.2016-17:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-22 25-12 25-19 - -
27.11.2016-19:00
İSTANBUL BBSK-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
27-25 25-22 25-13 - -
27.11.2016-18:00
UPS-THY
İSTANBUL (UPS)
3-2
25-23 26-28 25-23 19-25 15-12
6. Hafta
04.12.2016-13:00
ALP SPOR-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
16-25 29-31 14-25 - -
04.12.2016-19:00
THY-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
20-25 24-26 23-25 - -
04.12.2016-19:30
KARTAL BLD.-UPS
İSTANBUL (YAKACIK)
0-3
19-25 12-25 21-25 - -
04.12.2016-15:00
DERİNCE YENİKENT-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
KOCAELI (DERINCE)
3-1
25-19 25-17 13-25 26-24 -
7. Hafta
11.12.2016-14:00
EDİRNE SPOR-DERİNCE YENİKENT
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
18-25 23-25 17-25 - -
11.12.2016-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-0
25-20 25-15 25-17 - -
11.12.2016-17:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-THY
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
14-25 16-25 21-25 - -
11.12.2016-18:00
UPS-ALP SPOR
İSTANBUL (UPS)
3-0
25-9 25-14 25-21 - -
8. Hafta
17.12.2016-15:00
ALP SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
20-25 11-25 14-25 - -
18.12.2016-13:00
THY-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-10 25-18 25-15 - -
18.12.2016-17:00
İSTANBUL BBSK-UPS
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
17-25 22-25 22-25 - -
18.12.2016-19:30
KARTAL BLD.-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (YAKACIK)
0-3
20-25 15-25 21-25 - -
9. Hafta
24.12.2016-16:00
DERİNCE YENİKENT-THY
KOCAELI (DERINCE)
0-3
9-25 21-25 9-25 - -
25.12.2016-14:00
EDİRNE SPOR-KARTAL BLD.
EDIRNE (MIMARSINAN)
3-1
25-23 25-21 23-25 25-17 -
25.12.2016-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-2
27-29 21-25 25-20 25-23 15-13
25.12.2016-17:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-ALP SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-12 25-19 25-18 - -
10. Hafta
08.01.2017-15:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
13-25 26-24 25-22 25-17 -
08.01.2017-15:00
DERİNCE YENİKENT-KARTAL BLD.
KOCAELI (DERINCE)
3-0
25-20 25-17 25-12 - -
18.01.2017-16:00
EDİRNE SPOR-ALP SPOR
EDIRNE (MIMARSINAN)
3-1
25-21 18-25 25-20 25-16 -
19.01.2017-15:00
ARNAVUTKÖY BLD.-UPS
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
2-3
29-27 14-25 13-25 32-30 14-16
11. Hafta
14.01.2017-14:00
İSTANBUL BBSK-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-18 25-16 25-11 - -
15.01.2017-16:00
ALP SPOR-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
22-25 14-25 20-25 - -
15.01.2017-18:00
KARTAL BLD.-THY
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
8-25 12-25 13-25 - -
15.01.2017-18:00
UPS-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (UPS)
3-0
25-16 25-11 25-13 - -
12. Hafta
22.01.2017-14:00
EDİRNE SPOR-UPS
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
16-25 27-29 20-25 - -
22.01.2017-15:00
THY-ALP SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-15 25-10 25-16 - -
22.01.2017-17:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
22-25 17-25 21-25 - -
22.01.2017-15:00
DERİNCE YENİKENT-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (DERINCE)
3-2
25-17 24-26 25-22 22-25 15-7
13. Hafta
28.01.2017-15:00
İSTANBUL BBSK-THY
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
12-25 16-25 8-25 - -
29.01.2017-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-0
25-16 25-16 25-19 - -
29.01.2017-17:00
ALP SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
18-25 28-26 14-25 23-25 -
29.01.2017-18:00
UPS-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (UPS)
3-1
25-17 25-16 17-25 25-21 -
14. Hafta
04.02.2017-16:00
THY-UPS
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-13 25-19 20-25 25-16 -
05.02.2017-14:00
EDİRNE SPOR-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
15-25 22-25 25-27 - -
05.02.2017-19:30
KARTAL BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (YAKACIK)
0-3
21-25 20-25 16-25 - -
05.02.2017-15:00
DERİNCE YENİKENT-ARNAVUTKÖY BLD.
KOCAELI (DERINCE)
0-3
18-25 19-25 23-25 - -
15. Hafta
12.02.2017-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-THY
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
0-3
18-25 24-26 18-25 - -
12.02.2017-15:00
İSTANBUL BBSK-ALP SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-14 25-22 20-25 25-13 -
12.02.2017-17:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
23-25 17-25 25-13 23-25 -
12.02.2017-18:00
UPS-KARTAL BLD.
İSTANBUL (UPS)
3-0
25-7 25-7 25-9 - -
16. Hafta
18.02.2017-16:00
ALP SPOR-UPS
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
11-25 12-25 16-25 - -
18.02.2017-18:00
THY-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-10 25-14 12-25 25-14 -
19.02.2017-19:30
KARTAL BLD.-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (YAKACIK)
0-3
18-25 9-25 14-25 - -
19.02.2017-15:00
DERİNCE YENİKENT-EDİRNE SPOR
KOCAELI (DERINCE)
3-1
14-25 25-22 25-13 25-23 -
17. Hafta
26.02.2017-14:00
EDİRNE SPOR-THY
EDIRNE (MIMARSINAN)
0-3
18-25 19-25 15-25 - -
26.02.2017-14:00
ARNAVUTKÖY BLD.-ALP SPOR
İSTANBUL (ARNAVUTKÖYBLD.SL.)
3-0
25-12 25-19 25-18 - -
26.02.2017-15:00
M. ERDEM MARMARA AKADEMİ-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-21 25-16 25-9 - -
26.02.2017-18:00
UPS-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (UPS)
3-0
25-16 25-11 25-22 - -
18. Hafta
04.03.2017-
THY-DERİNCE YENİKENT
İSTANBUL (50. YIL)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.03.2017-18:00
İSTANBUL BBSK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL)
0-3
21-25 21-25 24-26 - -
05.03.2017-18:00
ALP SPOR-M. ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL)
3-2
13-25 19-25 26-24 25-20 16-14
05.03.2017-18:00
KARTAL BLD.-EDİRNE SPOR
İSTANBUL (YAKACIK)
1-3
25-20 23-25 17-25 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 16 15 1 46 7 45.000 6.571 1305 963 1.3551 11 4 0 0 1 0
2 BALIKESİR DSİ 16 12 4 41 19 36.000 2.158 1381 1250 1.1048 6 5 1 1 3 0
3 ESENLER VOLEYBOL 16 12 4 38 19 33.000 2.000 1300 1092 1.1905 8 1 3 0 2 2
4 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 16 8 8 30 30 25.000 1.000 1261 1321 0.9546 2 6 0 1 4 3
5 BAHÇELİEVLER BLD. 16 8 8 29 28 24.000 1.036 1244 1217 1.0222 5 2 1 1 3 4
6 ERDEK SPOR 16 8 8 28 31 24.000 0.903 1314 1241 1.0588 2 5 1 1 2 5
7 FMV IŞIK OKULLARI 16 5 11 21 36 16.000 0.583 1174 1296 0.9059 2 3 0 1 4 6
8 SARIYER BLD. 16 4 12 18 38 13.000 0.474 1127 1313 0.8583 2 2 0 1 4 7
9 ÇİFTLİKKÖY BLD. 16 0 16 5 48 0.000 0.104 909 1322 0.6876 0 0 0 0 5 11
1. Hafta
29.10.2016-13:00
ERDEK SPOR-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
3-0
25-10 25-12 25-14 - -
29.10.2016-15:00
FMV IŞIK OKULLARI-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-19 20-25 26-24 25-16 -
30.10.2016-14:00
BALIKESİR DSİ-BAHÇELİEVLER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-1
25-20 20-25 25-22 25-20 -
30.10.2016-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ESENLER VOLEYBOL
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
1-3
5-25 16-25 25-18 21-25 -
2. Hafta
06.11.2016-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SHÇEK)
3-1
25-22 25-19 24-26 25-15 -
06.11.2016-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-FMV IŞIK OKULLARI
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
1-3
24-26 20-25 25-16 20-25 -
06.11.2016-14:00
SARIYER BLD.-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (SARIYERSL.)
1-3
25-21 21-25 21-25 11-25 -
06.11.2016-14:00
ESENLER VOLEYBOL-ERDEK SPOR
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-2
25-22 25-20 24-26 17-25 15-10
3. Hafta
12.11.2016-13:00
ERDEK SPOR-SARIYER BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
3-0
25-10 25-12 25-12 - -
12.11.2016-15:00
FMV IŞIK OKULLARI-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
16-25 25-20 24-26 18-25 -
13.11.2016-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
3-0
25-20 25-13 25-19 - -
13.11.2016-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-ESENLER VOLEYBOL
YALOVA (90.YIL)
0-3
14-25 16-25 19-25 - -
4. Hafta
19.11.2016-14:00
SARIYER BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (SARIYERSL.)
3-0
28-26 25-17 25-13 - -
20.11.2016-14:00
BALIKESİR DSİ-FMV IŞIK OKULLARI
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-14 25-20 25-18 - -
20.11.2016-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (B.EVLERSHÇEK)
3-1
25-16 25-19 19-25 25-8 -
20.11.2016-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ERDEK SPOR
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
2-3
21-25 26-24 21-25 25-22 10-15
5. Hafta
26.11.2016-13:00
ERDEK SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
15-25 16-25 17-25 - -
27.11.2016-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
1-3
22-25 15-25 25-22 21-25 -
27.11.2016-14:00
ESENLER VOLEYBOL-SARIYER BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-0
25-12 25-16 25-21 - -
27.11.2016-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
YALOVA (90.YIL)
0-3
16-25 14-25 20-25 - -
6. Hafta
04.12.2016-14:00
BALIKESİR DSİ-ERDEK SPOR
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
30-28 25-18 25-22 - -
04.12.2016-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (B.EVLERSHÇEK)
3-0
25-21 25-17 25-13 - -
04.12.2016-17:00
FMV IŞIK OKULLARI-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
23-25 23-25 15-25 - -
04.12.2016-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ESENLER VOLEYBOL
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
0-3
24-26 15-25 17-25 - -
7. Hafta
10.12.2016-13:00
ERDEK SPOR-FMV IŞIK OKULLARI
BALIKESIR (ERDEK)
3-1
17-25 25-13 25-19 25-20 -
11.12.2016-14:00
SARIYER BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (SARIYERSL.)
1-3
25-21 16-25 25-27 16-25 -
11.12.2016-14:00
ESENLER VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
0-3
13-25 23-25 22-25 - -
11.12.2016-12:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-BALIKESİR DSİ
YALOVA (90.YIL)
1-3
16-25 25-20 8-25 12-25 -
8. Hafta
18.12.2016-14:00
BALIKESİR DSİ-ESENLER VOLEYBOL
BALIKESIR (KURTDERELI)
2-3
9-25 17-25 25-20 25-20 7-15
18.12.2016-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ERDEK SPOR
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
1-3
10-25 25-21 20-25 16-25 -
18.12.2016-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SARIYER BLD.
İSTANBUL (B.EVLERSHÇEK)
3-0
25-12 25-14 25-18 - -
18.12.2016-15:00
FMV IŞIK OKULLARI-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-23 25-16 25-10 - -
9. Hafta
25.12.2016-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
1-3
18-25 25-22 17-25 22-25 -
25.12.2016-14:00
SARIYER BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (SARIYERSL.)
2-3
25-15 25-22 21-25 24-26 18-20
25.12.2016-18:00
ESENLER VOLEYBOL-FMV IŞIK OKULLARI
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-0
25-19 25-11 25-20 - -
25.12.2016-13:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
YALOVA (90.YIL)
1-3
15-25 26-24 23-25 19-25 -
10. Hafta
18.01.2017-12:00
BAHÇELİEVLER BLD.-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
3-1
14-25 25-22 25-16 25-17 -
18.01.2017-14:00
SARIYER BLD.-FMV IŞIK OKULLARI
İSTANBUL (SARIYER)
3-0
25-19 25-23 25-19 - -
18.01.2017-19:00
ESENLER VOLEYBOL-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-0
25-19 25-15 25-10 - -
18.01.2017-16:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-ERDEK SPOR
YALOVA (90.YIL)
1-3
24-26 28-26 22-25 8-25 -
11. Hafta
14.01.2017-13:00
ERDEK SPOR-ESENLER VOLEYBOL
BALIKESIR (ERDEK)
3-1
25-21 25-16 25-27 25-15 -
14.01.2017-16:00
FMV IŞIK OKULLARI-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
0-3
22-25 16-25 14-25 - -
15.01.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-1
25-20 25-20 20-25 30-28 -
15.01.2017-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
3-1
25-14 10-25 27-25 25-21 -
12. Hafta
22.01.2017-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-FMV IŞIK OKULLARI
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SHÇEK)
3-0
25-18 25-11 25-10 - -
22.01.2017-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
3-2
22-25 28-26 25-13 20-25 15-8
22.01.2017-14:00
SARIYER BLD.-ERDEK SPOR
İSTANBUL (SARIYERSL.)
3-1
18-25 25-23 25-21 26-24 -
22.01.2017-16:00
ESENLER VOLEYBOL-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-0
25-13 25-6 25-13 - -
13. Hafta
28.01.2017-13:00
ERDEK SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
16-25 27-29 18-25 - -
29.01.2017-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
0-3
16-25 22-25 21-25 - -
29.01.2017-13:00
FMV IŞIK OKULLARI-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-1
25-17 17-25 25-19 25-16 -
29.01.2017-16:30
ÇİFTLİKKÖY BLD.-SARIYER BLD.
YALOVA (90.YIL)
1-3
18-25 25-20 26-28 16-25 -
14. Hafta
04.02.2017-14:00
SARIYER BLD.-ESENLER VOLEYBOL
İSTANBUL (SARIYERSL.)
0-3
25-27 21-25 15-25 - -
05.02.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-15 25-13 25-23 - -
05.02.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ERDEK SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SHÇEK)
3-0
25-11 25-13 25-22 - -
05.02.2017-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
3-0
25-19 25-21 25-9 - -
15. Hafta
11.02.2017-13:00
ERDEK SPOR-BALIKESİR DSİ
BALIKESIR (ERDEK)
0-3
17-25 20-25 24-26 - -
12.02.2017-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-FMV IŞIK OKULLARI
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
3-1
20-25 26-24 25-14 27-25 -
12.02.2017-16:00
ESENLER VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
3-0
25-12 25-20 25-15 - -
12.02.2017-12:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
YALOVA (90.YIL)
0-3
13-25 15-25 14-25 - -
16. Hafta
19.02.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-12 25-22 25-19 - -
19.02.2017-16:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ESENLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SHÇEK)
3-0
25-22 26-24 25-19 - -
19.02.2017-14:00
FMV IŞIK OKULLARI-ERDEK SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
1-3
25-21 22-25 21-25 12-25 -
19.02.2017-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-SARIYER BLD.
İSTANBUL (HASANDOĞAN)
3-0
25-22 25-15 25-13 - -
17. Hafta
25.02.2017-13:00
ERDEK SPOR-B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BALIKESIR (ERDEK)
1-3
25-19 21-25 21-25 20-25 -
26.02.2017-14:00
SARIYER BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇEKÖYORMANFAK.)
0-3
13-25 23-25 8-25 - -
26.02.2017-16:00
ESENLER VOLEYBOL-BALIKESİR DSİ
İSTANBUL (YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA)
1-3
25-27 27-25 20-25 13-25 -
26.02.2017-16:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-FMV IŞIK OKULLARI
YALOVA (ÇINARCIK)
0-3
19-25 26-28 14-25 - -
18. Hafta
05.03.2017-14:00
BALIKESİR DSİ-SARIYER BLD.
BALIKESIR (KURTDERELI)
3-0
25-13 31-29 25-16 - -
05.03.2017-16:00
FMV IŞIK OKULLARI-ESENLER VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL)
2-3
25-17 26-24 20-25 23-25 4-15
05.03.2017-13:00
B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
İSTANBUL (B.ÇEKMECEMIMARSINAN)
3-1
22-25 25-19 25-18 25-10 -
05.03.2017-14:00
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SHÇEK)
3-0
25-15 25-18 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEPEZ BLD. 15 14 1 43 10 41.000 4.300 1267 931 1.3609 8 5 1 0 1 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 15 12 3 40 12 37.000 3.333 1211 975 1.2421 9 3 0 1 2 0
3 İZMİRSPOR 15 11 4 38 16 34.000 2.375 1242 1044 1.1897 7 4 0 1 3 0
4 GELİŞİM KOLEJİ 15 10 5 33 22 27.000 1.500 1179 1057 1.1154 6 1 3 0 3 2
5 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 15 7 8 25 31 20.000 0.806 1104 1223 0.9027 2 3 2 1 2 5
6 AYVALIKGÜCÜ BLD. 15 4 11 18 36 14.000 0.500 1098 1194 0.9196 1 3 0 2 2 7
7 PARK ANTALYA GENÇLİK 15 3 12 14 41 8.000 0.341 954 1277 0.7471 0 1 2 1 3 8
8 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 15 2 13 16 42 8.000 0.381 1129 1298 0.8698 0 1 1 3 4 6
9 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 8 1 7 6 23 3.000 0.261 491 676 0.7263 0 0 1 1 1 5
1. Hafta
30.10.2016-13:00
KEPEZ BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ)
3-1
21-25 25-7 25-19 25-15 -
30.10.2016-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
3-0
25-21 25-10 25-10 - -
30.10.2016-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-GELİŞİM KOLEJİ
DENIZLI (MERKEZ)
0-3
20-25 21-25 20-25 - -
30.10.2016-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
0-3
15-25 10-25 13-25 - -
2. Hafta
06.11.2016-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ANTALYA (ATATÜRK)
1-3
20-25 28-26 17-25 16-25 -
06.11.2016-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (ATATÜRK)
3-1
25-10 25-11 17-25 26-24 -
06.11.2016-17:00
İZMİRSPOR-KEPEZ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-1
25-18 25-21 18-25 25-20 -
06.11.2016-15:30
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
MUĞLA (ATATÜRK)
3-2
23-25 25-19 17-25 25-17 15-8
3. Hafta
13.11.2016-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-İZMİRSPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
1-3
19-25 23-25 25-19 17-25 -
13.11.2016-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-PARK ANTALYA GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
2-3
21-25 25-8 22-25 25-19 9-15
13.11.2016-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-1
25-18 25-17 16-25 25-13 -
13.11.2016-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
3-1
25-10 25-16 25-27 25-10 -
4. Hafta
20.11.2016-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
ANTALYA (ATATÜRK)
0-3
21-25 17-25 26-28 - -
20.11.2016-13:00
KEPEZ BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ANTALYA (KEPEZ)
3-0
26-24 25-13 25-18 - -
20.11.2016-14:00
İZMİRSPOR-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-16 25-14 25-11 - -
20.11.2016-15:30
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
20-25 9-25 16-25 - -
5. Hafta
26.11.2016-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
3-0
25-16 25-22 25-15 - -
27.11.2016-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-KEPEZ BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
0-3
23-25 24-26 21-25 - -
27.11.2016-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-0
25-8 25-13 25-18 - -
27.11.2016-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-İZMİRSPOR
İZMIR (TORBALI SPOR SALONU)
0-3
15-25 18-25 23-25 - -
6. Hafta
04.12.2016-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (ATATÜRK)
2-3
25-18 14-25 25-21 11-25 11-15
04.12.2016-13:00
KEPEZ BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
ANTALYA (KEPEZ)
3-1
25-11 17-25 25-8 25-17 -
04.12.2016-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
BALIKESIR (AYVALIK)
3-1
25-13 15-25 25-16 25-16 -
04.12.2016-14:00
İZMİRSPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-1
23-25 25-23 25-14 25-13 -
7. Hafta
10.12.2016-15:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİRSPOR
İZMIR (ATATÜRK)
3-2
14-25 19-25 25-22 25-23 15-13
11.12.2016-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KEPEZ BLD.
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
2-3
25-23 25-18 18-25 20-25 9-15
11.12.2016-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İZMIR (TORBALI SPOR SALONU)
3-2
21-25 12-25 25-20 25-19 15-13
11.12.2016-14:00
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
MUĞLA (ATATÜRK)
2-3
19-25 14-25 25-23 25-19 12-15
8. Hafta
18.12.2016-13:00
KEPEZ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
ANTALYA (KEPEZ)
3-1
25-21 25-15 20-25 25-10 -
18.12.2016-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
0-3
16-25 24-26 15-25 - -
18.12.2016-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
DENIZLI (MERKEZ)
1-3
25-18 22-25 21-25 21-25 -
18.12.2016-14:00
İZMİRSPOR-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-8 25-16 25-16 - -
9. Hafta
24.12.2016-17:00
GELİŞİM KOLEJİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
3-0
25-22 25-20 25-16 - -
25.12.2016-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-İZMİRSPOR
ANTALYA (ATATÜRK)
0-3
19-25 18-25 17-25 - -
25.12.2016-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-0
25-11 25-20 25-20 - -
25.12.2016-14:00
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-KEPEZ BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
20-25 19-25 10-25 - -
10. Hafta
07.01.2017-15:00
GELİŞİM KOLEJİ-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (ATATÜRK)
3-0
25-11 25-16 25-15 - -
08.01.2017-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-KEPEZ BLD.
ANTALYA (ATATÜRK)
0-3
13-25 10-25 16-25 - -
08.01.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-0
25-21 27-25 25-13 - -
08.01.2017-14:00
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
20-25 20-25 17-25 - -
11. Hafta
15.01.2017-13:00
KEPEZ BLD.-İZMİRSPOR
ANTALYA (KEPEZ)
3-1
17-25 25-15 25-22 25-16 -
15.01.2017-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-PARK ANTALYA GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
3-1
25-21 25-21 9-25 25-14 -
15.01.2017-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
3-0
25-20 25-17 25-17 - -
15.01.2017-16:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (GAZIEMIR)
2-3
22-25 13-25 26-24 25-19 9-15
12. Hafta
20.01.2017-18:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
17-25 18-25 18-25 - -
22.01.2017-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANTALYA (ATATÜRK)
3-1
26-24 13-25 25-20 25-21 -
22.01.2017-14:00
İZMİRSPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-12 25-22 26-24 - -
22.01.2017-16:00
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
MUĞLA (ATATÜRK)
0-3
20-25 19-25 17-25 - -
13. Hafta
29.01.2017-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-KEPEZ BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
0-3
18-25 20-25 8-25 - -
29.01.2017-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-İZMİRSPOR
DENIZLI (MERKEZ)
3-1
16-25 25-23 25-15 25-12 -
29.01.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MUĞLA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-0
25-13 25-14 25-14 - -
29.01.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-18 26-24 25-22 - -
14. Hafta
05.02.2017-13:00
PARK ANTALYA GENÇLİK-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (ATATÜRK)
0-3
19-25 9-25 24-26 - -
05.02.2017-13:00
KEPEZ BLD.-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
ANTALYA (KEPEZ)
3-0
25-17 25-14 25-20 - -
05.02.2017-14:00
İZMİRSPOR-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-17 25-14 25-19 - -
05.02.2017-14:00
MUĞLA B.ŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (ATATÜRK)
1-3
25-22 18-25 9-25 13-25 -
15. Hafta
11.02.2017-
GELİŞİM KOLEJİ-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (ATATÜRK)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
3-2
25-23 25-19 19-25 21-25 17-15
12.02.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-İZMİRSPOR
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-1
23-25 25-22 25-16 25-14 -
12.02.2017-16:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-KEPEZ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
0-3
12-25 14-25 9-25 - -
16. Hafta
19.02.2017-13:00
KEPEZ BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (KEPEZ)
3-1
25-16 25-16 25-27 25-17 -
19.02.2017-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
1-3
19-25 25-19 18-25 18-25 -
19.02.2017-14:00
İZMİRSPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-1
25-20 18-25 25-17 25-21 -
17. Hafta
25.02.2017-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-KEPEZ BLD.
İZMIR (ATATÜRK)
0-3
11-25 19-25 16-25 - -
26.02.2017-14:00
MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK-DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-2
25-13 15-25 25-16 21-25 15-12
27.02.2017-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
İZMIR (CELALATIKFUARSALONU)
3-0
25-23 25-12 25-13 - -
18. Hafta
05.03.2017-13:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
BALIKESIR (AYVALIK)
0-3
21-25 18-25 16-25 - -
05.03.2017-14:00
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (MERKEZ)
1-3
18-25 18-25 25-20 20-25 -
05.03.2017-16:00
İZMİRSPOR-PARK ANTALYA GENÇLİK
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-20 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 18 17 1 53 4 52.000 13.250 1403 985 1.4244 16 1 0 1 0 0
2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 18 14 4 46 15 43.000 3.067 1446 1148 1.2596 11 3 0 1 2 1
3 HALKBANK 18 15 3 48 19 42.000 2.526 1516 1320 1.1485 9 2 4 1 1 1
4 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 18 11 7 35 27 32.000 1.296 1352 1230 1.0992 7 2 2 1 0 6
5 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 18 8 10 32 35 27.000 0.914 1443 1466 0.9843 3 5 0 3 2 5
6 TEPEBAŞI GENÇLİK 18 8 10 28 36 24.000 0.778 1339 1371 0.9767 3 4 1 1 2 7
7 MALİYE OKULLARI 18 8 10 30 38 23.000 0.789 1447 1408 1.0277 3 2 3 2 2 6
8 ERYAMAN GENÇLİK 18 4 14 21 48 13.000 0.438 1288 1575 0.8178 0 2 2 3 3 8
9 İNKILAP İÖO 18 4 14 20 47 11.000 0.426 1324 1565 0.8460 1 1 2 1 6 7
10 KARŞIYAKA 18 1 17 9 53 3.000 0.170 1014 1504 0.6742 0 0 1 1 4 12
1. Hafta
30.10.2016-14:00
HALKBANK-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-15 25-14 25-21 - -
30.10.2016-16:00
MALİYE OKULLARI-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-16 15-25 25-18 25-22 -
30.10.2016-18:00
ERYAMAN GENÇLİK-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
15-25 16-25 12-25 - -
30.10.2016-14:00
İNKILAP İÖO-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17TEMMUZ)
0-3
14-25 8-25 11-25 - -
30.10.2016-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-KARŞIYAKA
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
26-24 25-18 25-10 - -
2. Hafta
04.11.2016-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-HALKBANK
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
2-3
26-24 25-14 23-25 25-27 13-15
05.11.2016-15:00
KARŞIYAKA-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-17 25-20 22-25 21-25 16-14
05.11.2016-17:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-15 21-25 25-14 25-20 -
06.11.2016-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-18 25-19 25-18 - -
06.11.2016-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-MALİYE OKULLARI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK) Kanal 26
3-0
25-19 25-21 25-22 - -
3. Hafta
11.11.2016-17:00
ERYAMAN GENÇLİK-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 16-25 13-25 - -
11.11.2016-19:00
MALİYE OKULLARI-KARŞIYAKA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-15 25-16 23-25 25-16 -
12.11.2016-17:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
20-25 13-25 14-25 - -
13.11.2016-14:00
İNKILAP İÖO-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
BOLU (17TEMMUZ)
0-3
8-25 7-25 22-25 - -
13.11.2016-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
0-3
16-25 13-25 15-25 - -
4. Hafta
18.11.2016-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-İNKILAP İÖO
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-1
25-8 25-14 20-25 25-15 -
19.11.2016-17:00
HALKBANK-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-12 25-17 25-22 - -
19.11.2016-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-MALİYE OKULLARI
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
31-29 25-16 25-18 - -
20.11.2016-15:00
KARŞIYAKA-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
16-25 22-25 25-20 13-25 -
20.11.2016-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ERYAMAN GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-16 25-15 - -
5. Hafta
26.11.2016-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
27-25 4-25 17-25 14-25 -
26.11.2016-15:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 26-24 25-22 - -
27.11.2016-14:00
İNKILAP İÖO-HALKBANK
BOLU (17TEMMUZ)
1-3
21-25 25-16 12-25 16-25 -
27.11.2016-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KARŞIYAKA
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-13 25-18 25-14 - -
28.11.2016-18:00
MALİYE OKULLARI-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 17-25 13-25 - -
6. Hafta
02.12.2016-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-21 25-16 25-16 - -
04.12.2016-14:00
KARŞIYAKA-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
25-22 19-25 19-25 25-23 9-15
04.12.2016-16:00
HALKBANK-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-20 25-23 23-25 22-25 15-9
04.12.2016-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
17-25 17-25 23-25 - -
04.12.2016-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-İNKILAP İÖO
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-1
25-17 25-16 26-28 25-13 -
7. Hafta
10.12.2016-12:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 16-25 12-25 - -
10.12.2016-14:00
MALİYE OKULLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-14 14-25 22-25 20-25 -
11.12.2016-15:00
KARŞIYAKA-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
12-25 11-25 12-25 - -
11.12.2016-17:00
ERYAMAN GENÇLİK-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
22-25 25-21 27-25 21-25 12-15
11.12.2016-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-1
22-25 25-21 25-19 25-16 -
8. Hafta
16.12.2016-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-KARŞIYAKA
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-20 25-12 25-11 - -
18.12.2016-16:00
HALKBANK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
22-25 13-25 16-25 - -
18.12.2016-14:00
İNKILAP İÖO-MALİYE OKULLARI
BOLU (17TEMMUZ)
0-3
23-25 8-25 20-25 - -
18.12.2016-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-ERYAMAN GENÇLİK
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-10 25-18 25-21 - -
18.12.2016-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-1
25-18 25-20 19-25 25-22 -
9. Hafta
24.12.2016-14:00
KARŞIYAKA-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
12-25 15-25 24-26 - -
25.12.2016-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
18-25 15-25 16-25 - -
25.12.2016-15:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
25-23 22-25 25-21 24-26 13-15
25.12.2016-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
BURSA (ÇEKIRGE)
0-3
22-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK) Kanal 26
3-0
25-15 25-15 25-20 - -
10. Hafta
06.01.2017-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-19 25-18 25-19 - -
08.01.2017-14:00
KARŞIYAKA-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
16-25 26-28 23-25 - -
08.01.2017-16:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
16-25 20-25 25-20 25-19 15-17
08.01.2017-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-HALKBANK
BURSA (ÇEKIRGE)
3-2
23-25 21-25 25-23 25-7 15-9
08.01.2017-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İNKILAP İÖO
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-21 25-17 - -
11. Hafta
14.01.2017-12:00
MALİYE OKULLARI-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
20-25 23-25 20-25 - -
14.01.2017-18:00
HALKBANK-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-21 22-25 19-25 23-25 -
14.01.2017-14:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
1-3
23-25 25-23 21-25 21-25 -
15.01.2017-11:00
ERYAMAN GENÇLİK-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-16 26-28 12-25 19-25 -
15.01.2017-14:00
İNKILAP İÖO-KARŞIYAKA
BOLU (17TEMMUZ)
3-0
25-13 25-21 25-12 - -
12. Hafta
20.01.2017-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-19 25-13 25-23 - -
22.01.2017-15:00
HALKBANK-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-15 25-17 25-14 - -
22.01.2017-17:00
KARŞIYAKA-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
15-25 12-25 7-25 - -
22.01.2017-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-İNKILAP İÖO
BURSA (ÇEKIRGE)
3-1
25-23 25-21 20-25 25-23 -
22.01.2017-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-21 25-17 25-15 - -
13. Hafta
29.01.2017-16:00
MALİYE OKULLARI-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
23-25 25-22 22-25 25-13 8-15
29.01.2017-18:00
ERYAMAN GENÇLİK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
21-25 10-25 12-25 - -
29.01.2017-12:30
İNKILAP İÖO-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17TEMMUZ)
1-3
23-25 25-22 19-25 18-25 -
29.01.2017-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-HALKBANK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
1-3
25-17 11-25 17-25 20-25 -
30.01.2017-18:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-KARŞIYAKA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
22-25 25-16 25-23 25-18 -
14. Hafta
03.02.2017-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-MALİYE OKULLARI
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-18 25-15 25-7 - -
04.02.2017-14:00
KARŞIYAKA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
14-25 12-25 11-25 - -
04.02.2017-16:00
HALKBANK-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-20 25-21 - -
05.02.2017-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0
25-14 25-23 25-20 - -
05.02.2017-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ERYAMAN GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-2
23-25 25-10 25-15 19-25 15-10
15. Hafta
11.02.2017-14:00
ERYAMAN GENÇLİK-KARŞIYAKA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
23-25 25-15 25-19 25-17 -
11.02.2017-16:00
MALİYE OKULLARI-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
20-25 22-25 23-25 - -
11.02.2017-18:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
26-28 26-24 25-16 25-23 -
12.02.2017-14:00
İNKILAP İÖO-TEPEBAŞI GENÇLİK
BOLU (17TEMMUZ)
0-3
11-25 24-26 20-25 - -
12.02.2017-15:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
3-0
25-11 25-16 25-17 - -
16. Hafta
17.02.2017-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
0-3
16-25 19-25 14-25 - -
19.02.2017-18:00
HALKBANK-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-21 15-25 22-25 25-22 15-9
19.02.2017-12:30
İNKILAP İÖO-ERYAMAN GENÇLİK
BOLU (17TEMMUZ)
1-3
16-25 22-25 25-19 23-25 -
19.02.2017-13:00
NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ-KARŞIYAKA
BURSA (ÇEKIRGE)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-MALİYE OKULLARI
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
2-3
25-14 25-18 19-25 9-25 12-15
17. Hafta
25.02.2017-18:00
MALİYE OKULLARI-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
22-25 23-25 25-20 25-27 -
26.02.2017-16:00
ERYAMAN GENÇLİK-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
25-22 20-25 25-16 21-25 18-16
27.02.2017-18:00
KARŞIYAKA-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
8-25 14-25 23-25 - -
28.02.2017-18:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-16 25-21 25-23 - -
01.03.2017-18:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-HALKBANK
ESKIŞEHIR (ATATÜRK)
2-3
27-25 23-25 25-21 20-25 11-15
18. Hafta
03.03.2017-17:30
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ
ANKARA (HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE)
3-0
25-12 25-14 25-13 - -
05.03.2017-11:00
HALKBANK-KARŞIYAKA
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-13 25-17 25-19 - -
05.03.2017-17:00
MALİYE OKULLARI-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-2
16-25 25-13 25-8 23-25 15-7
05.03.2017-14:00
İNKILAP İÖO-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
BOLU (İ. BAYSAL M. T. AND. LIS.)
0-3
20-25 18-25 23-25 - -
05.03.2017-14:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ESKIŞEHIR (PORSUK)
0-3
15-25 13-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 16 16 0 48 5 47.000 9.600 1305 950 1.3737 12 3 1 0 0 0
2 OSMANİYE DEMİR SPOR 16 13 3 42 10 40.000 4.200 1248 885 1.4102 12 1 0 1 1 1
3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 16 11 5 38 19 34.000 2.000 1290 1075 1.2000 8 2 1 2 1 2
4 KAYSERİ VOLEYBOL 16 10 6 32 24 28.000 1.333 1175 1135 1.0352 6 2 2 0 2 4
5 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 16 7 9 25 32 21.000 0.781 1175 1233 0.9530 4 1 2 2 0 7
6 SEYHAN BLD. 16 6 10 19 36 16.000 0.528 1103 1281 0.8610 2 2 2 0 1 9
7 TARSUS BLD. 16 5 11 23 35 16.000 0.657 1148 1284 0.8941 4 0 1 2 4 5
8 ANTAKYA BLD. 16 4 12 17 38 13.000 0.447 1065 1209 0.8809 2 2 0 1 3 8
9 ADANA DSİ 16 0 16 3 48 1.000 0.063 808 1265 0.6387 0 0 0 1 1 14
1. Hafta
29.10.2016-11:00
SEYHAN BLD.-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
20-25 22-25 21-25 - -
29.10.2016-13:00
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ-KAYSERİ VOLEYBOL
ADANA (YÜREĞIR)
1-3
21-25 25-18 20-25 7-25 -
29.10.2016-15:00
ADANA DSİ-OSMANİYE DEMİR SPOR
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
12-25 20-25 8-25 - -
30.10.2016-12:00
MERİNOS-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-0
27-25 25-20 29-27 - -
30.10.2016-11:00
ANTAKYA BLD.-TARSUS BLD.
HATAY (ANTAKYA)
0-3
18-25 15-25 23-25 - -
2. Hafta
06.11.2016-11:00
KAYSERİ VOLEYBOL-MERİNOS
KAYSERI (TALAS)
1-3
26-24 15-25 20-25 15-25 -
06.11.2016-15:00
TARSUS BLD.-SEYHAN BLD.
MERSIN (TARSUS)
2-3
19-25 26-24 25-17 23-25 11-15
06.11.2016-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-ANTAKYA BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-23 25-19 25-14 - -
06.11.2016-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-ADANA DSİ
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-8 25-22 25-14 - -
06.11.2016-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
OSMANIYE (MERKEZ)
3-0
25-13 25-8 25-15 - -
3. Hafta
12.11.2016-11:00
ADANA DSİ-TARSUS BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
25-27 14-25 10-25 - -
12.11.2016-13:00
SEYHAN BLD.-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
3-0
25-23 25-23 25-20 - -
12.11.2016-15:00
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
13-25 22-25 11-25 - -
13.11.2016-12:00
MERİNOS-ANTAKYA BLD.
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-0
25-12 25-14 25-21 - -
13.11.2016-11:00
KAYSERİ VOLEYBOL-OSMANİYE DEMİR SPOR
KAYSERI (TALAS)
0-3
23-25 22-25 14-25 - -
4. Hafta
20.11.2016-11:00
ANTAKYA BLD.-SEYHAN BLD.
HATAY (ANTAKYA)
1-3
25-20 22-25 17-25 22-25 -
20.11.2016-15:00
TARSUS BLD.-ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
MERSIN (TARSUS)
3-0
25-18 29-27 25-19 - -
20.11.2016-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-ADANA DSİ
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-11 25-23 26-24 - -
20.11.2016-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-KAYSERİ VOLEYBOL
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-21 25-20 25-23 - -
20.11.2016-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-MERİNOS
OSMANIYE (MERKEZ)
0-3
15-25 23-25 24-26 - -
5. Hafta
27.11.2016-12:00
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
1-3
25-18 24-26 9-25 16-25 -
27.11.2016-14:00
ADANA DSİ-ANTAKYA BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
1-3
22-25 20-25 25-23 16-25 -
27.11.2016-12:00
MERİNOS-SEYHAN BLD.
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-0
25-10 25-12 25-10 - -
27.11.2016-15:00
KAYSERİ VOLEYBOL-TARSUS BLD.
KAYSERI (OSB METEM)
3-1
26-24 20-25 25-16 25-14 -
27.11.2016-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
OSMANIYE (MERKEZ)
3-0
25-23 25-17 25-22 - -
6. Hafta
04.12.2016-12:00
SEYHAN BLD.-ADANA DSİ
ADANA (ASIM SAVAŞ)
3-2
25-20 22-25 23-25 25-19 17-15
04.12.2016-11:00
ANTAKYA BLD.-ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
HATAY (ANTAKYA)
3-1
26-24 14-25 25-22 25-18 -
04.12.2016-15:00
TARSUS BLD.-OSMANİYE DEMİR SPOR
MERSIN (TARSUS)
1-3
28-26 11-25 22-25 14-25 -
04.12.2016-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-KAYSERİ VOLEYBOL
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
0-3
20-25 23-25 14-25 - -
04.12.2016-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-MERİNOS
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
0-3
20-25 23-25 20-25 - -
7. Hafta
11.12.2016-12:00
MERİNOS-ADANA DSİ
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-0
25-15 25-13 25-14 - -
11.12.2016-15:00
KAYSERİ VOLEYBOL-ANTAKYA BLD.
KAYSERI (OSB METEM)
3-0
25-14 25-17 25-20 - -
11.12.2016-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-TARSUS BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-19 25-16 25-16 - -
11.12.2016-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
OSMANIYE (MERKEZ)
3-0
25-17 25-8 25-11 - -
8. Hafta
18.12.2016-15:00
SEYHAN BLD.-KAYSERİ VOLEYBOL
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
19-25 12-25 13-25 - -
18.12.2016-11:00
ANTAKYA BLD.-OSMANİYE DEMİR SPOR
HATAY (ANTAKYA)
0-3
10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016-15:00
TARSUS BLD.-MERİNOS
MERSIN (TARSUS)
0-3
18-25 16-25 23-25 - -
18.12.2016-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
2-3
26-24 7-25 20-25 25-19 5-15
9. Hafta
24.12.2016-15:00
TARSUS BLD.-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (TARSUS)
3-0
25-19 25-20 25-21 - -
25.12.2016-15:00
KAYSERİ VOLEYBOL-ADANA DSİ
KAYSERI (OSB METEM)
3-0
25-22 25-13 25-18 - -
25.12.2016-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-ANTAKYA BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-10 25-18 25-15 - -
25.12.2016-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-SEYHAN BLD.
OSMANIYE (MERKEZ)
3-0
25-15 25-10 25-17 - -
10. Hafta
08.01.2017-15:00
TARSUS BLD.-ANTAKYA BLD.
MERSIN (TARSUS)
3-2
25-20 23-25 19-25 25-19 15-11
08.01.2017-15:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-MERİNOS
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
0-3
22-25 18-25 19-25 - -
08.01.2017-17:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-SEYHAN BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
25-21 25-22 25-19 - -
08.01.2017-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-ADANA DSİ
OSMANIYE (TOSYALI)
3-0
25-10 25-10 25-11 - -
11. Hafta
14.01.2017-15:00
ANTAKYA BLD.-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
1-3
14-25 11-25 25-23 16-25 -
15.01.2017-13:00
SEYHAN BLD.-TARSUS BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
3-1
25-21 26-24 14-25 25-23 -
15.01.2017-17:00
ADANA DSİ-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
3-25 6-25 9-25 - -
15.01.2017-12:00
MERİNOS-KAYSERİ VOLEYBOL
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-1
25-13 24-26 25-18 25-19 -
12. Hafta
22.01.2017-11:00
ANTAKYA BLD.-MERİNOS
HATAY (ANTAKYA)
0-3
18-25 25-27 19-25 - -
22.01.2017-15:00
TARSUS BLD.-ADANA DSİ
MERSIN (TARSUS)
3-0
25-7 25-8 27-25 - -
22.01.2017-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-SEYHAN BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-0
30-28 25-14 25-15 - -
22.01.2017-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-KAYSERİ VOLEYBOL
OSMANIYE (TOSYALI)
3-0
25-14 25-18 25-18 - -
13. Hafta
29.01.2017-13:00
SEYHAN BLD.-ANTAKYA BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
1-3
23-25 25-16 14-25 22-25 -
29.01.2017-15:00
ADANA DSİ-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
22-25 14-25 20-25 - -
29.01.2017-12:00
MERİNOS-OSMANİYE DEMİR SPOR
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-2
25-21 25-12 24-26 17-25 15-11
29.01.2017-14:00
KAYSERİ VOLEYBOL-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
KAYSERI (OSB METEM)
3-2
25-14 25-19 14-25 23-25 15-8
14. Hafta
05.02.2017-14:00
SEYHAN BLD.-MERİNOS
ADANA (ASIM SAVAŞ)
0-3
23-25 22-25 16-25 - -
05.02.2017-11:00
ANTAKYA BLD.-ADANA DSİ
HATAY (ANTAKYA)
3-0
25-12 25-15 25-22 - -
05.02.2017-15:00
TARSUS BLD.-KAYSERİ VOLEYBOL
MERSIN (TARSUS)
1-3
13-25 21-25 25-19 18-25 -
05.02.2017-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-OSMANİYE DEMİR SPOR
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-1
27-25 25-17 15-25 25-21 -
15. Hafta
11.02.2017-14:30
MERİNOS-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-1
17-25 25-23 25-22 25-10 -
12.02.2017-11:00
ADANA DSİ-SEYHAN BLD.
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
11-25 22-25 22-25 - -
12.02.2017-14:00
KAYSERİ VOLEYBOL-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (OSB METEM)
3-2
25-14 24-26 19-25 25-9 15-4
12.02.2017-14:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-TARSUS BLD.
OSMANIYE (TOSYALI)
3-0
25-7 25-10 25-14 - -
16. Hafta
19.02.2017-14:00
ADANA DSİ-MERİNOS
ADANA (ASIM SAVAŞ)
0-3
9-25 9-25 13-25 - -
19.02.2017-
ANTAKYA BLD.-KAYSERİ VOLEYBOL
HATAY (ANTAKYA)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-15:00
TARSUS BLD.-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
MERSIN (TARSUS)
0-3
16-25 14-25 15-25 - -
19.02.2017-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-OSMANİYE DEMİR SPOR
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
0-3
12-25 16-25 17-25 - -
17. Hafta
26.02.2017-12:00
MERİNOS-TARSUS BLD.
GAZIANTEP (ÜNIV. SPORIUM)
3-0
25-13 25-12 25-10 - -
26.02.2017-16:00
KAYSERİ VOLEYBOL-SEYHAN BLD.
KAYSERI (OSB METEM)
3-0
25-15 25-16 25-21 - -
26.02.2017-15:00
MERSİN ÜNİVERSİTESİ-MERSİN B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
2-3
18-25 25-13 21-25 25-19 14-16
27.02.2017-13:00
OSMANİYE DEMİR SPOR-ANTAKYA BLD.
OSMANIYE (TOSYALI)
3-0
25-8 25-17 25-11 - -
18. Hafta
04.03.2017-13:00
ANTAKYA BLD.-MERSİN ÜNİVERSİTESİ
HATAY (ANTAKYA)
1-3
10-25 25-16 17-25 20-25 -
05.03.2017-15:00
ADANA DSİ-KAYSERİ VOLEYBOL
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
23-25 14-25 18-25 - -
05.03.2017-17:00
SEYHAN BLD.-OSMANİYE DEMİR SPOR
ADANA (YÜREĞIR)
0-3
10-25 18-25 25-27 - -
05.03.2017-13:00
MERSİN B.ŞEHİR BLD.-TARSUS BLD.
MERSIN (TOROSLAR-1000KIŞILIK)
3-2
25-27 25-14 25-14 27-29 15-6
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 14 12 2 38 9 37.000 4.222 1113 754 1.4761 9 3 0 1 0 1
2 ORDU MERKEZ SPOR 14 12 2 39 13 35.000 3.000 1216 945 1.2868 7 3 2 1 1 0
3 ARHAVİ BLD. 14 12 2 37 15 33.000 2.467 1184 975 1.2144 6 3 3 0 1 1
4 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 14 7 7 30 24 24.000 1.250 1191 1092 1.0907 4 3 0 3 3 1
5 SİVAS GAZİ LİSESİ 14 5 9 21 32 14.000 0.656 1036 1190 0.8706 2 1 2 1 4 4
6 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 14 4 10 20 33 14.000 0.606 1000 1138 0.8787 2 1 1 3 2 5
7 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 14 3 11 13 36 8.000 0.361 914 1179 0.7752 1 1 1 0 4 7
8 ÇAYKUR RİZE SPOR 14 1 13 4 40 3.000 0.100 701 1082 0.6479 0 1 0 0 1 12
1. Hafta
29.10.2016-14:00
SİVAS GAZİ LİSESİ-ORDU MERKEZ SPOR
SIVAS (4EYLÜL)
1-3
15-25 22-25 25-22 20-25 -
30.10.2016-13:00
ARHAVİ BLD.-TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF
ARTVIN (ARHAVI)
3-1
25-21 25-14 25-27 25-19 -
30.10.2016-13:00
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ-ÇAYKUR RİZE SPOR
RIZE (ARDEŞEN)
3-0
25-6 25-9 25-12 - -
2. Hafta
06.11.2016-11:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-ELAZIĞ POLİSGÜCÜ
RIZE (İYIDERE)
0-3
25-27 10-25 16-25 - -
06.11.2016-13:00
GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ-PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ
SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI)
0-3
12-25 13-25 4-25 - -
06.11.2016-13:00
TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF-SİVAS GAZİ LİSESİ
TOKAT (TURHAL MEHMET UZUN SL.)
3-1
25-18 21-25 25-14 25-14 -
3. Hafta
13.11.2016-12:00
ARHAVİ BLD.-ÇAYKUR RİZE SPOR
ARTVIN (ARHAVI)
3-0
25-12 25-10 25-10 - -
13.11.2016-13:00
ELAZIĞ POLİSGÜCÜ-GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ
ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ)
3-1
25-15 25-18 23-25 25-16 -
13.11.2016-13:00
ORDU MERKEZ SPOR-TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF
ORDU (ATATÜRK)
3-1
11-25 25-22 25-17 25-14 -
4. Hafta
19.11.2016-11:00
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ-ELAZIĞ POLİSGÜCÜ
RIZE (ARDEŞEN)
3-0
25-12 25-9 25-13 - -
20.11.2016-13:00
ÇAYKUR RİZE SPOR-SİVAS GAZİ LİSESİ
RIZE (YENIŞEHIR)
3-1
25-17 22-25 25-23 25-15 -
20.11.2016-13:00
GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ-ARHAVİ BLD.
SAMSUN (TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU)
1-3
18-25 25-13 15-25 16-25 -
5. Hafta
26.11.2016-14:00
SİVAS GAZİ LİSESİ-GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ
SIVAS (4EYLÜL)
3-0
25-14 25-22 25-19 - -
27.11.2016-12:00
ARHAVİ BLD.-PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ
ARTVIN (ARHAVI)
1-3
25-23 16-25 21-25 17-25 -
27.11.2016-15:00
ORDU MERKEZ SPOR-ÇAYKUR RİZE SPOR
ORDU (ATATÜRK)
3-0
25-20 25-20 25-8 - -
6. Hafta
04.12.2016-13:00
ELAZIĞ POLİSGÜCÜ-ARHAVİ BLD.
ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ)
2-3
25-20 17-25 18-25 25-15 13-15
04.12.2016-13:00
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ-SİVAS GAZİ LİSESİ
RIZE (ARDEŞEN)
3-0
25-17 25-21 25-9 - -
04.12.2016-13:00