2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9 9.000 247 208 1.1875 2 1 0 0 0 0
2 THY 3 2 1 7 6 5 1.167 293 267 1.0974 0 1 1 0 1 0
3 ARNAVUTKÖY BLD. 3 1 2 5 8 3 0.625 273 281 0.9715 0 0 1 1 0 1
4 BALIKESİR DSİ 3 0 3 3 9 1 0.333 218 275 0.7927 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 3-2
25-22 25-21 27-29 17-25 15-9
20.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
24-26 21-25 11-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 3-2
18-25 26-24 25-13 17-25 15-6
21.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL THY 3-1
16-25 26-24 25-15 25-22 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
29-27 25-20 25-19 - -
22.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 THY BALIKESİR DSİ 3-1
25-18 23-25 25-10 25-16 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9 9.000 251 194 1.2938 2 1 0 0 0 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 225 228 0.9868 1 1 0 0 0 1
3 KEPEZ BLD. 3 1 2 4 7 3 0.571 254 253 1.0040 0 1 0 0 1 1
4 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 2 9 0 0.222 205 260 0.7885 0 0 0 0 2 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0
25-22 28-26 28-26 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-15 25-19 25-21 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 11-25 25-14 21-25 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 KEPEZ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
25-27 15-25 26-24 18-25 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 13-25 21-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KEPEZ BLD. 1-3
15-25 25-21 12-25 19-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 16 14 2 44 8 43 5.500 1261 834 1.5120 12 2 0 1 0 1
2 ARNAVUTKÖY BLD. 16 14 2 44 8 42 5.500 1256 1036 1.2124 13 0 1 1 0 1
3 UPS 16 13 3 42 15 38 2.800 1341 1065 1.2592 9 2 2 1 1 1
4 DERİNCE YENİKENT 16 10 6 32 26 28 1.231 1189 1236 0.9620 4 4 2 0 2 4
5 İSTANBUL BBSK 16 7 9 28 29 24 0.966 1245 1245 1.0000 5 2 0 3 1 5
6 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 16 7 9 27 30 21 0.900 1212 1223 0.9910 5 1 1 1 4 4
7 EDİRNE SPOR 16 4 12 13 40 12 0.325 1059 1255 0.8438 0 4 0 0 1 11
8 ALP SPOR 16 2 14 10 46 4 0.217 1022 1347 0.7587 0 0 2 0 4 10
9 KARTAL BLD. 16 1 15 8 46 4 0.174 955 1299 0.7352 0 1 0 1 3 11
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3
25-17 25-27 25-21 22-25 12-15
30.10.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 ALP SPOR EDİRNE SPOR 1-3
22-25 12-25 25-21 21-25 -
30.10.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
23-25 26-28 21-25 - -
30.10.2016 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. DERİNCE YENİKENT 1-3
11-25 13-25 25-20 15-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
19-25 22-25 18-25 - -
06.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 THY KARTAL BLD. 3-0
25-20 25-12 25-19 - -
06.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 19:30 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ UPS 1-3
25-21 18-25 16-25 18-25 -
06.11.2016 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT ALP SPOR 3-0
26-24 25-22 25-18 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-23 26-24 25-22 - -
13.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 İSTANBUL BBSK DERİNCE YENİKENT 3-1
26-24 26-24 25-27 25-22 -
13.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 ALP SPOR THY 0-3
21-25 15-25 21-25 - -
13.11.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS EDİRNE SPOR 3-0
25-21 25-19 25-16 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.11.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
22-25 14-25 16-25 - -
20.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 THY İSTANBUL BBSK 3-0
25-12 25-20 25-17 - -
20.11.2016 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. ALP SPOR 2-3
25-20 12-25 25-15 21-25 14-16
20.11.2016 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-2
25-21 13-25 25-17 18-25 15-10
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0
25-18 25-14 25-13 - -
27.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ EDİRNE SPOR 3-0
25-22 25-12 25-19 - -
27.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 19:00 İSTANBUL BBSK KARTAL BLD. 3-0
27-25 25-22 25-13 - -
27.11.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS THY 3-2
25-23 26-28 25-23 19-25 15-12
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 ALP SPOR İSTANBUL BBSK 0-3
16-25 29-31 14-25 - -
04.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 19:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
20-25 24-26 23-25 - -
04.12.2016 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. UPS 0-3
19-25 12-25 21-25 - -
04.12.2016 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1
25-19 25-17 13-25 26-24 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
18-25 23-25 17-25 - -
11.12.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KARTAL BLD. 3-0
25-20 25-15 25-17 - -
11.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ THY 0-3
14-25 16-25 21-25 - -
11.12.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS ALP SPOR 3-0
25-9 25-14 25-21 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 ALP SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
20-25 11-25 14-25 - -
18.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 THY EDİRNE SPOR 3-0
25-10 25-18 25-15 - -
18.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 İSTANBUL BBSK UPS 0-3
17-25 22-25 22-25 - -
18.12.2016 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
20-25 15-25 21-25 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 KOCAELI(DERINCE) 16:00 DERİNCE YENİKENT THY 0-3
9-25 21-25 9-25 - -
25.12.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR KARTAL BLD. 3-1
25-23 25-21 23-25 25-17 -
25.12.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
27-29 21-25 25-20 25-23 15-13
25.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ALP SPOR 3-0
25-12 25-19 25-18 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-1
13-25 26-24 25-22 25-17 -
08.01.2017 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT KARTAL BLD. 3-0
25-20 25-17 25-12 - -
18.01.2017 EDIRNE(MIMARSINAN) 16:00 EDİRNE SPOR ALP SPOR 3-1
25-21 18-25 25-20 25-16 -
19.01.2017 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 2-3
29-27 14-25 13-25 32-30 14-16
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK EDİRNE SPOR 3-0
25-18 25-16 25-11 - -
15.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:00 ALP SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3
22-25 14-25 20-25 - -
15.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 KARTAL BLD. THY 0-3
8-25 12-25 13-25 - -
15.01.2017 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-16 25-11 25-13 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR UPS 0-3
16-25 27-29 20-25 - -
22.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 THY ALP SPOR 3-0
25-15 25-10 25-16 - -
22.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
22-25 17-25 21-25 - -
22.01.2017 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT İSTANBUL BBSK 3-2
25-17 24-26 25-22 22-25 15-7
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 İSTANBUL BBSK THY 0-3
12-25 16-25 8-25 - -
29.01.2017 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. EDİRNE SPOR 3-0
25-16 25-16 25-19 - -
29.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 ALP SPOR KARTAL BLD. 1-3
18-25 28-26 14-25 23-25 -
29.01.2017 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT 3-1
25-17 25-16 17-25 25-21 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:00 THY UPS 3-1
25-13 25-19 20-25 25-16 -
05.02.2017 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
15-25 22-25 25-27 - -
05.02.2017 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
21-25 20-25 16-25 - -
05.02.2017 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
18-25 19-25 23-25 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.02.2017 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. THY 0-3
18-25 24-26 18-25 - -
12.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 İSTANBUL BBSK ALP SPOR 3-1
25-14 25-22 20-25 25-13 -
12.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 1-3
23-25 17-25 25-13 23-25 -
12.02.2017 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS KARTAL BLD. 3-0
25-7 25-7 25-9 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:00 ALP SPOR UPS 0-3
11-25 12-25 16-25 - -
18.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 THY M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1
25-10 25-14 12-25 25-14 -
19.02.2017 İSTANBUL(YAKACIK) 19:30 KARTAL BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
18-25 9-25 14-25 - -
19.02.2017 KOCAELI(DERINCE) 15:00 DERİNCE YENİKENT EDİRNE SPOR 3-1
14-25 25-22 25-13 25-23 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.02.2017 EDIRNE(MIMARSINAN) 14:00 EDİRNE SPOR THY 0-3
18-25 19-25 15-25 - -
26.02.2017 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYBLD.SL.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. ALP SPOR 3-0
25-12 25-19 25-18 - -
26.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ KARTAL BLD. 3-0
25-21 25-16 25-9 - -
26.02.2017 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-11 25-22 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2017 İSTANBUL(50.YIL) THY DERİNCE YENİKENT 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.03.2017 İSTANBUL(50.YIL) 18:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
21-25 21-25 24-26 - -
05.03.2017 İSTANBUL(50.YIL) 18:00 ALP SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2
13-25 19-25 26-24 25-20 16-14
05.03.2017 İSTANBUL(YAKACIK) 18:00 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR 1-3
25-20 23-25 17-25 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 16 15 1 46 7 45 6.571 1305 963 1.3551 11 4 0 0 1 0
2 BALIKESİR DSİ 16 12 4 41 19 36 2.158 1381 1250 1.1048 6 5 1 1 3 0
3 ESENLER VOLEYBOL 16 12 4 38 19 33 2.000 1300 1092 1.1905 8 1 3 0 2 2
4 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 16 8 8 30 30 25 1.000 1261 1321 0.9546 2 6 0 1 4 3
5 BAHÇELİEVLER BLD. 16 8 8 29 28 24 1.036 1244 1217 1.0222 5 2 1 1 3 4
6 ERDEK SPOR 16 8 8 28 31 24 0.903 1314 1241 1.0588 2 5 1 1 2 5
7 FMV IŞIK OKULLARI 16 5 11 21 36 16 0.583 1174 1296 0.9059 2 3 0 1 4 6
8 SARIYER BLD. 16 4 12 18 38 13 0.474 1127 1313 0.8583 2 2 0 1 4 7
9 ÇİFTLİKKÖY BLD. 16 0 16 5 48 0 0.104 909 1322 0.6876 0 0 0 0 5 11
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2016 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-10 25-12 25-14 - -
29.10.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI SARIYER BLD. 3-1
25-19 20-25 26-24 25-16 -
30.10.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-20 20-25 25-22 25-20 -
30.10.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ESENLER VOLEYBOL 1-3
5-25 16-25 25-18 21-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 İSTANBUL(BAHÇELIEVLER SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 3-1
25-22 25-19 24-26 25-15 -
06.11.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. FMV IŞIK OKULLARI 1-3
24-26 20-25 25-16 20-25 -
06.11.2016 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
25-21 21-25 21-25 11-25 -
06.11.2016 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 14:00 ESENLER VOLEYBOL ERDEK SPOR 3-2
25-22 25-20 24-26 17-25 15-10
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2016 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR SARIYER BLD. 3-0
25-10 25-12 25-12 - -
12.11.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
16-25 25-20 24-26 18-25 -
13.11.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-20 25-13 25-19 - -
13.11.2016 YALOVA(90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3
14-25 16-25 19-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2016 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
28-26 25-17 25-13 - -
20.11.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ FMV IŞIK OKULLARI 3-0
25-14 25-20 25-18 - -
20.11.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1
25-16 25-19 19-25 25-8 -
20.11.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ERDEK SPOR 2-3
21-25 26-24 21-25 25-22 10-15
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2016 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
15-25 16-25 17-25 - -
27.11.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 1-3
22-25 15-25 25-22 21-25 -
27.11.2016 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 14:00 ESENLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 3-0
25-12 25-16 25-21 - -
27.11.2016 YALOVA(90.YIL) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
16-25 14-25 20-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ERDEK SPOR 3-0
30-28 25-18 25-22 - -
04.12.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-21 25-17 25-13 - -
04.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 17:00 FMV IŞIK OKULLARI B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
23-25 23-25 15-25 - -
04.12.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3
24-26 15-25 17-25 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2016 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR FMV IŞIK OKULLARI 3-1
17-25 25-13 25-19 25-20 -
11.12.2016 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3
25-21 16-25 25-27 16-25 -
11.12.2016 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 14:00 ESENLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
13-25 23-25 22-25 - -
11.12.2016 YALOVA(90.YIL) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 1-3
16-25 25-20 8-25 12-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER VOLEYBOL 2-3
9-25 17-25 25-20 25-20 7-15
18.12.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ERDEK SPOR 1-3
10-25 25-21 20-25 16-25 -
18.12.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 3-0
25-12 25-14 25-18 - -
18.12.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-23 25-16 25-10 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.12.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
18-25 25-22 17-25 22-25 -
25.12.2016 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. BALIKESİR DSİ 2-3
25-15 25-22 21-25 24-26 18-20
25.12.2016 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 18:00 ESENLER VOLEYBOL FMV IŞIK OKULLARI 3-0
25-19 25-11 25-20 - -
25.12.2016 YALOVA(90.YIL) 13:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
15-25 26-24 23-25 19-25 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.01.2017 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 12:00 BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 3-1
14-25 25-22 25-16 25-17 -
18.01.2017 İSTANBUL(SARIYER) 14:00 SARIYER BLD. FMV IŞIK OKULLARI 3-0
25-19 25-23 25-19 - -
18.01.2017 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 19:00 ESENLER VOLEYBOL B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-19 25-15 25-10 - -
18.01.2017 YALOVA(90.YIL) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. ERDEK SPOR 1-3
24-26 28-26 22-25 8-25 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR ESENLER VOLEYBOL 3-1
25-21 25-16 25-27 25-15 -
14.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:00 FMV IŞIK OKULLARI BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
22-25 16-25 14-25 - -
15.01.2017 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
25-20 25-20 20-25 30-28 -
15.01.2017 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SARIYER BLD. 3-1
25-14 10-25 27-25 25-21 -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 İSTANBUL(BAHÇELIEVLER SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL FMV IŞIK OKULLARI 3-0
25-18 25-11 25-10 - -
22.01.2017 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-2
22-25 28-26 25-13 20-25 15-8
22.01.2017 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. ERDEK SPOR 3-1
18-25 25-23 25-21 26-24 -
22.01.2017 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 16:00 ESENLER VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-13 25-6 25-13 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
16-25 27-29 18-25 - -
29.01.2017 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
16-25 22-25 21-25 - -
29.01.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 FMV IŞIK OKULLARI BALIKESİR DSİ 3-1
25-17 17-25 25-19 25-16 -
29.01.2017 YALOVA(90.YIL) 16:30 ÇİFTLİKKÖY BLD. SARIYER BLD. 1-3
18-25 25-20 26-28 16-25 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.02.2017 İSTANBUL(SARIYERSL.) 14:00 SARIYER BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3
25-27 21-25 15-25 - -
05.02.2017 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-15 25-13 25-23 - -
05.02.2017 İSTANBUL(BAHÇELIEVLER SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ERDEK SPOR 3-0
25-11 25-13 25-22 - -
05.02.2017 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-19 25-21 25-9 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
17-25 20-25 24-26 - -
12.02.2017 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ FMV IŞIK OKULLARI 3-1
20-25 26-24 25-14 27-25 -
12.02.2017 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-12 25-20 25-15 - -
12.02.2017 YALOVA(90.YIL) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
13-25 15-25 14-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0
25-12 25-22 25-19 - -
19.02.2017 İSTANBUL(BAHÇELIEVLER SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ESENLER VOLEYBOL 3-0
25-22 26-24 25-19 - -
19.02.2017 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 FMV IŞIK OKULLARI ERDEK SPOR 1-3
25-21 22-25 21-25 12-25 -
19.02.2017 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. SARIYER BLD. 3-0
25-22 25-15 25-13 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 BALIKESIR(ERDEK) 13:00 ERDEK SPOR B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
25-19 21-25 21-25 20-25 -
26.02.2017 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
13-25 23-25 8-25 - -
26.02.2017 İSTANBUL(YILDIZ TEKNIK ÜNIV. DAVUTPAŞA) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 1-3
25-27 27-25 20-25 13-25 -
26.02.2017 YALOVA(ÇINARCIK) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. FMV IŞIK OKULLARI 0-3
19-25 26-28 14-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2017 BALIKESIR(KURTDERELI) 14:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. 3-0
25-13 31-29 25-16 - -
05.03.2017 İSTANBUL(50.YIL) 16:00 FMV IŞIK OKULLARI ESENLER VOLEYBOL 2-3
25-17 26-24 20-25 23-25 4-15
05.03.2017 İSTANBUL(B.ÇEKMECEMIMARSINAN) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-1
22-25 25-19 25-18 25-10 -
05.03.2017 İSTANBUL(BAHÇELIEVLER SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-15 25-18 25-19 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEPEZ BLD. 15 14 1 43 10 41 4.300 1267 931 1.3609 8 5 1 0 1 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 15 12 3 40 12 37 3.333 1211 975 1.2421 9 3 0 1 2 0
3 İZMİRSPOR 15 11 4 38 16 34 2.375 1242 1044 1.1897 7 4 0 1 3 0
4 GELİŞİM KOLEJİ 15 10 5 33 22 27 1.500 1179 1057 1.1154 6 1 3 0 3 2
5 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 15 7 8 25 31 20 0.806 1104 1223 0.9027 2 3 2 1 2 5
6 AYVALIKGÜCÜ BLD. 15 4 11 18 36 14 0.500 1098 1194 0.9196 1 3 0 2 2 7
7 PARK ANTALYA GENÇLİK 15 3 12 14 41 8 0.341 954 1277 0.7471 0 1 2 1 3 8
8 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 15 2 13 16 42 8 0.381 1129 1298 0.8698 0 1 1 3 4 6
9 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 8 1 7 6 23 3 0.261 491 676 0.7263 0 0 1 1 1 5
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1
21-25 25-7 25-19 25-15 -
30.10.2016 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-10 25-10 - -
30.10.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3
20-25 21-25 20-25 - -
30.10.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 10-25 13-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3
20-25 28-26 17-25 16-25 -
06.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1
25-10 25-11 17-25 26-24 -
06.11.2016 İZMIR(BALÇOVA) 17:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. 3-1
25-18 25-21 18-25 25-20 -
06.11.2016 MUĞLA(ATATÜRK) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
23-25 25-19 17-25 25-17 15-8
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİRSPOR 1-3
19-25 23-25 25-19 17-25 -
13.11.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3
21-25 25-8 22-25 25-19 9-15
13.11.2016 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-18 25-17 16-25 25-13 -
13.11.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-10 25-16 25-27 25-10 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.11.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 0-3
21-25 17-25 26-28 - -
20.11.2016 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
26-24 25-13 25-18 - -
20.11.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-16 25-14 25-11 - -
20.11.2016 MUĞLA(ATATÜRK) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 9-25 16-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-22 25-15 - -
27.11.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 0-3
23-25 24-26 21-25 - -
27.11.2016 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-8 25-13 25-18 - -
27.11.2016 İZMIR(TORBALI SPOR SALONU) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
15-25 18-25 23-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3
25-18 14-25 25-21 11-25 11-15
04.12.2016 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1
25-11 17-25 25-8 25-17 -
04.12.2016 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-13 15-25 25-16 25-16 -
04.12.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-23 25-14 25-13 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR 3-2
14-25 19-25 25-22 25-23 15-13
11.12.2016 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 2-3
25-23 25-18 18-25 20-25 9-15
11.12.2016 İZMIR(TORBALI SPOR SALONU) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2
21-25 12-25 25-20 25-19 15-13
11.12.2016 MUĞLA(ATATÜRK) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3
19-25 14-25 25-23 25-19 12-15
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-21 25-15 20-25 25-10 -
18.12.2016 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 24-26 15-25 - -
18.12.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3
25-18 22-25 21-25 21-25 -
18.12.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-8 25-16 25-16 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-22 25-20 25-16 - -
25.12.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3
19-25 18-25 17-25 - -
25.12.2016 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-11 25-20 25-20 - -
25.12.2016 MUĞLA(ATATÜRK) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3
20-25 19-25 10-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-11 25-16 25-15 - -
08.01.2017 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3
13-25 10-25 16-25 - -
08.01.2017 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-21 27-25 25-13 - -
08.01.2017 MUĞLA(ATATÜRK) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3
20-25 20-25 17-25 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.01.2017 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR 3-1
17-25 25-15 25-22 25-16 -
15.01.2017 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1
25-21 25-21 9-25 25-14 -
15.01.2017 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
15.01.2017 İZMIR(GAZIEMIR) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3
22-25 13-25 26-24 25-19 9-15
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.01.2017 İZMIR(ATATÜRK) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
22.01.2017 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
26-24 13-25 25-20 25-21 -
22.01.2017 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-12 25-22 26-24 - -
22.01.2017 MUĞLA(ATATÜRK) 16:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 0-3
20-25 19-25 17-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.01.2017 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KEPEZ BLD. 0-3
18-25 20-25 8-25 - -
29.01.2017 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİRSPOR 3-1
16-25 25-23 25-15 25-12 -
29.01.2017 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-14 25-14 - -
29.01.2017 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-18 26-24 25-22 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 9-25 24-26 - -
05.02.2017 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-17 25-14 25-20 - -
05.02.2017 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0
25-17 25-14 25-19 - -
05.02.2017 MUĞLA(ATATÜRK) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3
25-22 18-25 9-25 13-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2
25-23 25-19 19-25 21-25 17-15
12.02.2017 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR 3-1
23-25 25-22 25-16 25-14 -
12.02.2017 İZMIR(GAZIEMIR) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3
12-25 14-25 9-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 ANTALYA(KEPEZ) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 25-16 25-27 25-17 -
19.02.2017 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3
19-25 25-19 18-25 18-25 -
19.02.2017 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1
25-20 18-25 25-17 25-21 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 0-3
11-25 19-25 16-25 - -
26.02.2017 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
25-13 15-25 25-16 21-25 15-12
27.02.2017 İZMIR(CELALATIKFUARSALONU) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0
25-23 25-12 25-13 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2017 BALIKESIR(AYVALIK) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3
21-25 18-25 16-25 - -
05.03.2017 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 18-25 25-20 20-25 -
05.03.2017 İZMIR(BALÇOVA) 16:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0
25-20 25-10 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 18 17 1 53 4 52 13.250 1403 985 1.4244 16 1 0 1 0 0
2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 18 14 4 46 15 43 3.067 1446 1148 1.2596 11 3 0 1 2 1
3 HALKBANK 18 15 3 48 19 42 2.526 1516 1320 1.1485 9 2 4 1 1 1
4 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 18 11 7 35 27 32 1.296 1352 1230 1.0992 7 2 2 1 0 6
5 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 18 8 10 32 35 27 0.914 1443 1466 0.9843 3 5 0 3 2 5
6 TEPEBAŞI GENÇLİK 18 8 10 28 36 24 0.778 1339 1371 0.9767 3 4 1 1 2 7
7 MALİYE OKULLARI 18 8 10 30 38 23 0.789 1447 1408 1.0277 3 2 3 2 2 6
8 ERYAMAN GENÇLİK 18 4 14 21 48 13 0.438 1288 1575 0.8178 0 2 2 3 3 8
9 İNKILAP İÖO 18 4 14 20 47 11 0.426 1324 1565 0.8460 1 1 2 1 6 7
10 KARŞIYAKA 18 1 17 9 53 3 0.170 1014 1504 0.6742 0 0 1 1 4 12
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 HALKBANK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-14 25-21 - -
30.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MALİYE OKULLARI BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1
25-16 15-25 25-18 25-22 -
30.10.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ERYAMAN GENÇLİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3
15-25 16-25 12-25 - -
30.10.2016 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
14-25 8-25 11-25 - -
30.10.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARŞIYAKA 3-0
26-24 25-18 25-10 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2016 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKBANK 2-3
26-24 25-14 23-25 25-27 13-15
05.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA İNKILAP İÖO 3-2
25-17 25-20 22-25 21-25 16-14
05.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ERYAMAN GENÇLİK 3-1
25-15 21-25 25-14 25-20 -
06.11.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
06.11.2016 Kanal 26 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0
25-19 25-21 25-22 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK HALKBANK 0-3
23-25 16-25 13-25 - -
11.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 19:00 MALİYE OKULLARI KARŞIYAKA 3-1
25-15 25-16 23-25 25-16 -
12.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
20-25 13-25 14-25 - -
13.11.2016 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3
8-25 7-25 22-25 - -
13.11.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 13-25 15-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2016 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNKILAP İÖO 3-1
25-8 25-14 20-25 25-15 -
19.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 HALKBANK TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-12 25-17 25-22 - -
19.11.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ MALİYE OKULLARI 3-0
31-29 25-16 25-18 - -
20.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3
16-25 22-25 25-20 13-25 -
20.11.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-20 25-16 25-15 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
27-25 4-25 17-25 14-25 -
26.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-17 26-24 25-22 - -
27.11.2016 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO HALKBANK 1-3
21-25 25-16 12-25 16-25 -
27.11.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0
25-13 25-18 25-14 - -
28.11.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 MALİYE OKULLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3
23-25 17-25 13-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
02.12.2016 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-21 25-16 25-16 - -
04.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 KARŞIYAKA ERYAMAN GENÇLİK 2-3
25-22 19-25 19-25 25-23 9-15
04.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 HALKBANK MALİYE OKULLARI 3-2
25-20 25-23 23-25 22-25 15-9
04.12.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
17-25 17-25 23-25 - -
04.12.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İNKILAP İÖO 3-1
25-17 25-16 26-28 25-13 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HALKBANK 0-3
17-25 16-25 12-25 - -
10.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
25-14 14-25 22-25 20-25 -
11.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3
12-25 11-25 12-25 - -
11.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK İNKILAP İÖO 2-3
22-25 25-21 27-25 21-25 12-15
11.12.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-1
22-25 25-21 25-19 25-16 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.12.2016 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0
25-20 25-12 25-11 - -
18.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 HALKBANK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
22-25 13-25 16-25 - -
18.12.2016 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 0-3
23-25 8-25 20-25 - -
18.12.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-10 25-18 25-21 - -
18.12.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1
25-18 25-20 19-25 25-22 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 KARŞIYAKA HALKBANK 0-3
12-25 15-25 24-26 - -
25.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK MALİYE OKULLARI 0-3
18-25 15-25 16-25 - -
25.12.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR İNKILAP İÖO 2-3
25-23 22-25 25-21 24-26 13-15
25.12.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3
22-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 Kanal 26 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-15 25-15 25-20 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.01.2017 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-19 25-18 25-19 - -
08.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 KARŞIYAKA TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
16-25 26-28 23-25 - -
08.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR MALİYE OKULLARI 2-3
16-25 20-25 25-20 25-19 15-17
08.01.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ HALKBANK 3-2
23-25 21-25 25-23 25-7 15-9
08.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNKILAP İÖO 3-0
25-20 25-21 25-17 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
20-25 23-25 20-25 - -
14.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 1-3
25-21 22-25 19-25 23-25 -
14.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 1-3
23-25 25-23 21-25 21-25 -
15.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 ERYAMAN GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3
25-16 26-28 12-25 19-25 -
15.01.2017 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO KARŞIYAKA 3-0
25-13 25-21 25-12 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.01.2017 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-19 25-13 25-23 - -
22.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK ERYAMAN GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-14 - -
22.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 KARŞIYAKA MALİYE OKULLARI 0-3
15-25 12-25 7-25 - -
22.01.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ İNKILAP İÖO 3-1
25-23 25-21 20-25 25-23 -
22.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-21 25-17 25-15 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MALİYE OKULLARI NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 2-3
23-25 25-22 22-25 25-13 8-15
29.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ERYAMAN GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 10-25 12-25 - -
29.01.2017 BOLU(17TEMMUZ) 12:30 İNKILAP İÖO HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 1-3
23-25 25-22 19-25 18-25 -
29.01.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HALKBANK 1-3
25-17 11-25 17-25 20-25 -
30.01.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KARŞIYAKA 3-1
22-25 25-16 25-23 25-18 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.02.2017 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0
25-18 25-15 25-7 - -
04.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
14-25 12-25 11-25 - -
04.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 HALKBANK İNKILAP İÖO 3-0
25-21 25-20 25-21 - -
05.02.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0
25-14 25-23 25-20 - -
05.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK 3-2
23-25 25-10 25-15 19-25 15-10
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ERYAMAN GENÇLİK KARŞIYAKA 3-1
23-25 25-15 25-19 25-17 -
11.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MALİYE OKULLARI HALKBANK 0-3
20-25 22-25 23-25 - -
11.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-1
26-28 26-24 25-16 25-23 -
12.02.2017 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
11-25 24-26 20-25 - -
12.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-11 25-16 25-17 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.02.2017 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 19-25 14-25 - -
19.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 HALKBANK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-2
25-21 15-25 22-25 25-22 15-9
19.02.2017 BOLU(17TEMMUZ) 12:30 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK 1-3
16-25 22-25 25-19 23-25 -
19.02.2017 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ KARŞIYAKA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 2-3
25-14 25-18 19-25 9-25 12-15
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 MALİYE OKULLARI İNKILAP İÖO 1-3
22-25 23-25 25-20 25-27 -
26.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-2
25-22 20-25 25-16 21-25 18-16
27.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 KARŞIYAKA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3
8-25 14-25 23-25 - -
28.02.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-16 25-21 25-23 - -
01.03.2017 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKBANK 2-3
27-25 23-25 25-21 20-25 11-15
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.03.2017 ANKARA(HACETTEPEÜNIV.SIHHIYE) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0
25-12 25-14 25-13 - -
05.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK KARŞIYAKA 3-0
25-13 25-17 25-19 - -
05.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-2
16-25 25-13 25-8 23-25 15-7
05.03.2017 BOLU(İ. BAYSAL M. T. AND. LIS.) 14:00 İNKILAP İÖO BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 0-3
20-25 18-25 23-25 - -
05.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
15-25 13-25 22-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2016 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
20-25 22-25 21-25 - -
29.10.2016 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 1-3
21-25 25-18 20-25 7-25 -
29.10.2016 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3
12-25 20-25 8-25 - -
30.10.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-20 29-27 - -
30.10.2016 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. TARSUS BLD. 0-3
18-25 15-25 23-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 KAYSERI(TALAS) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 1-3
26-24 15-25 20-25 15-25 -
06.11.2016 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. 2-3
19-25 26-24 25-17 23-25 11-15
06.11.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ANTAKYA BLD. 3-0
25-23 25-19 25-14 - -
06.11.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0
25-8 25-22 25-14 - -
06.11.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-13 25-8 25-15 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.11.2016 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3
25-27 14-25 10-25 - -
12.11.2016 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-23 25-20 - -
12.11.2016 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
13-25 22-25 11-25 - -
13.11.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. 3-0
25-12 25-14 25-21 - -
13.11.2016 KAYSERI(TALAS) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3
23-25 22-25 14-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.11.2016 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. SEYHAN BLD. 1-3
25-20 22-25 17-25 22-25 -
20.11.2016 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-18 29-27 25-19 - -
20.11.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0
25-11 25-23 26-24 - -
20.11.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
20.11.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERİNOS 0-3
15-25 23-25 24-26 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-18 24-26 9-25 16-25 -
27.11.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA DSİ ANTAKYA BLD. 1-3
22-25 20-25 25-23 16-25 -
27.11.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS SEYHAN BLD. 3-0
25-10 25-12 25-10 - -
27.11.2016 KAYSERI(OSB METEM) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1
26-24 20-25 25-16 25-14 -
27.11.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-23 25-17 25-22 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ 3-2
25-20 22-25 23-25 25-19 17-15
04.12.2016 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-1
26-24 14-25 25-22 25-18 -
04.12.2016 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 1-3
28-26 11-25 22-25 14-25 -
04.12.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
20-25 23-25 14-25 - -
04.12.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3
20-25 23-25 20-25 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0
25-15 25-13 25-14 - -
11.12.2016 KAYSERI(OSB METEM) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ANTAKYA BLD. 3-0
25-14 25-17 25-20 - -
11.12.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 3-0
25-19 25-16 25-16 - -
11.12.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-8 25-11 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
19-25 12-25 13-25 - -
18.12.2016 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3
10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. MERİNOS 0-3
18-25 16-25 23-25 - -
18.12.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3
26-24 7-25 20-25 25-19 5-15
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.12.2016 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-20 25-21 - -
25.12.2016 KAYSERI(OSB METEM) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0
25-22 25-13 25-18 - -
25.12.2016 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ANTAKYA BLD. 3-0
25-10 25-18 25-15 - -
25.12.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR SEYHAN BLD. 3-0
25-15 25-10 25-17 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.01.2017 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. ANTAKYA BLD. 3-2
25-20 23-25 19-25 25-19 15-11
08.01.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3
22-25 18-25 19-25 - -
08.01.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 17:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. 3-0
25-21 25-22 25-19 - -
08.01.2017 OSMANIYE(TOSYALI) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ADANA DSİ 3-0
25-10 25-10 25-11 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 HATAY(ANTAKYA) 15:00 ANTAKYA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
14-25 11-25 25-23 16-25 -
15.01.2017 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. 3-1
25-21 26-24 14-25 25-23 -
15.01.2017 ADANA(YÜREĞIR) 17:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
3-25 6-25 9-25 - -
15.01.2017 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-1
25-13 24-26 25-18 25-19 -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS 0-3
18-25 25-27 19-25 - -
22.01.2017 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0
25-7 25-8 27-25 - -
22.01.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 3-0
30-28 25-14 25-15 - -
22.01.2017 OSMANIYE(TOSYALI) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 3-0
25-14 25-18 25-18 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.01.2017 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 SEYHAN BLD. ANTAKYA BLD. 1-3
23-25 25-16 14-25 22-25 -
29.01.2017 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 20-25 - -
29.01.2017 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİR SPOR 3-2
25-21 25-12 24-26 17-25 15-11
29.01.2017 KAYSERI(OSB METEM) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-14 25-19 14-25 23-25 15-8
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 SEYHAN BLD. MERİNOS 0-3
23-25 22-25 16-25 - -
05.02.2017 HATAY(ANTAKYA) 11:00 ANTAKYA BLD. ADANA DSİ 3-0
25-12 25-15 25-22 - -
05.02.2017 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 1-3
13-25 21-25 25-19 18-25 -
05.02.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİR SPOR 3-1
27-25 25-17 15-25 25-21 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 14:30 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
17-25 25-23 25-22 25-10 -
12.02.2017 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. 0-3
11-25 22-25 22-25 - -
12.02.2017 KAYSERI(OSB METEM) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-14 24-26 19-25 25-9 15-4
12.02.2017 OSMANIYE(TOSYALI) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR TARSUS BLD. 3-0
25-7 25-10 25-14 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3
9-25 9-25 13-25 - -
19.02.2017 HATAY(ANTAKYA) ANTAKYA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 MERSIN(TARSUS) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 14-25 15-25 - -
19.02.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3
12-25 16-25 17-25 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.02.2017 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 12:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-0
25-13 25-12 25-10 - -
26.02.2017 KAYSERI(OSB METEM) 16:00 KAYSERİ VOLEYBOL SEYHAN BLD. 3-0
25-15 25-16 25-21 - -
26.02.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3
18-25 25-13 21-25 25-19 14-16
27.02.2017 OSMANIYE(TOSYALI) 13:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANTAKYA BLD. 3-0
25-8 25-17 25-11 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2017 HATAY(ANTAKYA) 13:00 ANTAKYA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3
10-25 25-16 17-25 20-25 -
05.03.2017 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
23-25 14-25 18-25 - -
05.03.2017 ADANA(YÜREĞIR) 17:00 SEYHAN BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3
10-25 18-25 25-27 - -
05.03.2017 MERSIN(TOROSLAR-1000KIŞILIK) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-2
25-27 25-14 25-14 27-29 15-6
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 14 12 2 38 9 37 4.222 1113 754 1.4761 9 3 0 1 0 1
2 ORDU MERKEZ SPOR 14 12 2 39 13 35 3.000 1216 945 1.2868 7 3 2 1 1 0
3 ARHAVİ BLD. 14 12 2 37 15 33 2.467 1184 975 1.2144 6 3 3 0 1 1
4 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 14 7 7 30 24 24 1.250 1191 1092 1.0907 4 3 0 3 3 1
5 SİVAS GAZİ LİSESİ 14 5 9 21 32 14 0.656 1036 1190 0.8706 2 1 2 1 4 4
6 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 14 4 10 20 33 14 0.606 1000 1138 0.8787 2 1 1 3 2 5
7 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 14 3 11 13 36 8 0.361 914 1179 0.7752 1 1 1 0 4 7
8 ÇAYKUR RİZE SPOR 14 1 13 4 40 3 0.100 701 1082 0.6479 0 1 0 0 1 12
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.10.2016 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 1-3
15-25 22-25 25-22 20-25 -
30.10.2016 ARTVIN(ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1
25-21 25-14 25-27 25-19 -
30.10.2016 RIZE(ARDEŞEN) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-6 25-9 25-12 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 RIZE(İYIDERE) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
25-27 10-25 16-25 - -
06.11.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
12-25 13-25 4-25 - -
06.11.2016 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1
25-18 21-25 25-14 25-14 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 ARTVIN(ARHAVI) 12:00 ARHAVİ BLD. ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-12 25-10 25-10 - -
13.11.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1
25-15 25-18 23-25 25-16 -
13.11.2016 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1
11-25 25-22 25-17 25-14 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2016 RIZE(ARDEŞEN) 11:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-12 25-9 25-13 - -
20.11.2016 RIZE(YENIŞEHIR) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1
25-17 22-25 25-23 25-15 -
20.11.2016 SAMSUN(TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ARHAVİ BLD. 1-3
18-25 25-13 15-25 16-25 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.11.2016 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-14 25-22 25-19 - -
27.11.2016 ARTVIN(ARHAVI) 12:00 ARHAVİ BLD. PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3
25-23 16-25 21-25 17-25 -
27.11.2016 ORDU(ATATÜRK) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-20 25-20 25-8 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ARHAVİ BLD. 2-3
25-20 17-25 18-25 25-15 13-15
04.12.2016 RIZE(ARDEŞEN) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0
25-17 25-21 25-9 - -
04.12.2016 RIZE(YENIŞEHIR) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 0-3
22-25 15-25 14-25 - -
04.12.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3
14-25 11-25 12-25 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 ORDU(ATATÜRK) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-2
25-21 19-25 25-19 21-25 15-6
11.12.2016 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 2-3
25-20 27-29 28-26 26-28 13-15
11.12.2016 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-18 25-12 25-17 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 ARTVIN(ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0
25-19 25-19 25-21 - -
18.12.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ORDU MERKEZ SPOR 0-3
15-25 21-25 20-25 - -
18.12.2016 RIZE(ARDEŞEN) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1
21-25 25-11 25-12 25-22 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.12.2016 ORDU(ATATÜRK) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ARHAVİ BLD. 2-3
22-25 30-32 25-15 25-19 12-15
25.12.2016 RIZE(YENIŞEHIR) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 1-3
25-20 25-27 22-25 21-25 -
25.12.2016 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-12 25-18 25-18 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.01.2017 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1
25-19 17-25 25-13 25-12 -
08.01.2017 RIZE(YENIŞEHIR) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
20-25 16-25 4-25 - -
08.01.2017 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ARHAVİ BLD. 2-3
25-19 23-25 25-19 22-25 11-15
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-2
27-25 15-25 19-25 25-19 16-14
15.01.2017 ELAZIĞ(FIRAT ÜNIV. SL.) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 RIZE(ARDEŞEN) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-12 25-8 25-16 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 RIZE(YENIŞEHIR) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ARHAVİ BLD. 0-3
14-25 13-25 17-25 - -
22.01.2017 SAMSUN(TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-2
30-28 25-27 25-17 20-25 15-8
22.01.2017 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ORDU MERKEZ SPOR 2-3
25-21 25-27 25-21 20-25 15-17
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 SIVAS(4EYLÜL) 12:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-11 25-22 25-14 - -
29.01.2017 ARTVIN(ARHAVI) 12:00 ARHAVİ BLD. GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-12 25-20 25-18 - -
29.01.2017 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3
25-17 12-25 14-25 18-25 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 RIZE(ARDEŞEN) 12:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ARHAVİ BLD. 3-0
25-18 25-13 25-20 - -
05.02.2017 RIZE(YENIŞEHIR) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ORDU MERKEZ SPOR 0-3
17-25 14-25 19-25 - -
05.02.2017 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SİVAS GAZİ LİSESİ 1-3
30-28 21-25 16-25 17-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.02.2017 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
17-25 22-25 7-25 - -
12.02.2017 ARTVIN(ARHAVI) 12:00 ARHAVİ BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-17 29-27 25-14 - -
12.02.2017 ORDU(ATATÜRK) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-18 25-19 25-17 - -
12.02.2017 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-16 25-15 25-19 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 ELAZIĞ(ÜNIV. ÇOK AMAÇLI) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SİVAS GAZİ LİSESİ 2-3
25-20 25-23 18-25 15-25 13-15
19.02.2017 RIZE(ARDEŞEN) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3
23-25 20-25 13-25 - -
19.02.2017 SAMSUN(TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 1-3
17-25 25-21 19-25 23-25 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.02.2017 SIVAS(4EYLÜL) SİVAS GAZİ LİSESİ ARHAVİ BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
26.02.2017 ORDU(ATATÜRK) ORDU MERKEZ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
26.02.2017 TOKAT(TURHAL MEHMET UZUN SL.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
13-25 17-25 16-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.03.2017 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0
25-22 28-26 25-23 - -
05.03.2017 ARTVIN(ARHAVI) 16:00 ARHAVİ BLD. ORDU MERKEZ SPOR 3-1
25-17 29-27 24-26 25-16 -
05.03.2017 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 1-3
27-25 7-25 14-25 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PERTEK BLD. 14 14 0 42 1 42 42.000 1070 436 2.4541 13 1 0 0 0 0
2 AMED SPORTİF FAALİYETLER 14 12 2 36 8 36 4.500 1046 744 1.4059 10 2 0 0 0 2
3 VAN B.ŞEHİR BLD. 14 9 5 28 19 26 1.474 979 882 1.1100 6 2 1 0 1 4
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 14 7 7 26 24 22 1.083 1018 1032 0.9864 5 1 1 2 1 4
5 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 14 7 7 25 24 21 1.042 970 1043 0.9300 5 1 1 1 2 4
6 MARDİN GENÇLİK SPOR 14 5 9 18 29 15 0.621 891 1037 0.8592 3 2 0 0 3 6
7 1955 BATMAN BLD. 14 2 12 8 38 5 0.211 792 1086 0.7293 1 0 1 0 2 10
8 CİZRE BLD. 14 0 14 2 42 1 0.048 577 1083 0.5328 0 0 0 1 0 13
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2016 ŞIRNAK(İDIL) 13:00 CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3
21-25 10-25 16-25 - -
30.10.2016 TUNCELI(PERTEK) 12:00 PERTEK BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-0
25-14 25-12 25-17 - -
30.10.2016 VAN(FEVZIÇAKMAK) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-15 25-16 25-15 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2016 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU CİZRE BLD. 3-0
25-10 25-17 25-20 - -
06.11.2016 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-9 25-12 - -
06.11.2016 MARDIN(YENISALON) 11:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3
12-25 10-25 8-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.11.2016 BITLIS(TATVAN) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 2-3
25-15 24-26 25-18 21-25 12-15
13.11.2016 ŞIRNAK(İDIL) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3
20-25 17-25 11-25 - -
13.11.2016 TUNCELI(PERTEK) 12:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
13.11.2016 VAN(İSKELEYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-13 25-7 25-10 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.11.2016 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0
25-9 25-12 25-11 - -
20.11.2016 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3
20-25 15-25 10-25 - -
20.11.2016 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-1
17-25 25-17 25-17 26-24 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2016 BITLIS(TATVAN) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
10-25 18-25 14-25 - -
27.11.2016 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-21 25-13 25-19 - -
27.11.2016 ŞIRNAK(İDIL) 11:00 CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. 2-3
24-26 26-24 13-25 25-18 13-15
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.12.2016 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 1-3
21-25 20-25 26-24 15-25 -
04.12.2016 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-1
25-16 25-9 21-25 26-24 -
04.12.2016 VAN(İSKELEYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3
15-25 15-25 25-20 18-25 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2016 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-18 25-19 25-23 - -
11.12.2016 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
12-25 22-25 21-25 - -
11.12.2016 ŞIRNAK(İDIL) 12:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 17-25 11-25 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.12.2016 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 1-3
25-17 18-25 23-25 23-25 -
18.12.2016 TUNCELI(PERTEK) 10:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18.12.2016 VAN(İSKELEYİBO) 13:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-2
25-22 23-25 22-25 25-13 15-12
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.12.2016 BITLIS(TATVAN) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3
19-25 14-25 19-25 - -
25.12.2016 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-27 25-23 20-25 24-26 -
27.12.2016 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-11 25-8 25-14 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.01.2017 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU PERTEK BLD. 0-3
11-25 7-25 12-25 - -
08.01.2017 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3
9-25 25-20 22-25 23-25 -
18.02.2017 BITLIS(İSMAIL EREN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-14 25-15 25-12 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.01.2017 ŞIRNAK(İDIL) 11:00 CİZRE BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3
14-25 13-25 13-25 - -
15.01.2017 TUNCELI(PERTEK) PERTEK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 VAN(FEVZIÇAKMAK) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
23-25 12-25 18-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2017 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 14-25 19-25 - -
22.01.2017 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR 2-3
25-20 25-22 15-25 25-27 13-15
22.01.2017 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. 0-3
17-25 15-25 20-25 - -
22.01.2017 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-10 25-12 25-10 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.01.2017 TUNCELI(PERTEK) 12:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-13 25-9 25-14 - -
29.01.2017 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
29.01.2017 ŞIRNAK(İDIL) 11:00 CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
12-25 14-25 14-25 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.02.2017 BATMAN(ATATÜRK) 12:00 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-18 25-10 25-15 - -
05.02.2017 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0
25-18 25-15 25-21 - -
05.02.2017 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1-3
26-24 15-25 17-25 22-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.02.2017 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-18 25-15 25-7 - -
12.02.2017 DIYARBAKIR(SEYRANTEPE) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
19-25 13-25 21-25 - -
12.02.2017 TUNCELI(PERTEK) PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.02.2017 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3
17-25 18-25 14-25 - -
19.02.2017 DIYARBAKIR(TALAYTEPE) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MARDİN GENÇLİK SPOR 3-1
25-21 25-18 19-25 25-16 -
19.02.2017 VAN(NUR TATAR) 11:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-12 25-17 25-12 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.02.2017 BITLIS(TATVAN) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-20 25-16 - -
26.02.2017 MARDIN(YENISALON) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-18 25-18 25-11 - -
26.02.2017 ŞIRNAK(İDIL) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. 0-3
9-25 6-25 7-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2017 BATMAN(19MAYIS) 12:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
11-25 16-25 14-25 - -
05.03.2017 TUNCELI(PERTEK) PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 VAN(NUR TATAR) VAN B.ŞEHİR BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 3 3 0 9 1 9 9.000 243 176 1.3807 2 1 0 0 0 0
2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 6 5 1.000 259 269 0.9628 0 1 1 0 0 1
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 4 8 2 0.500 247 278 0.8885 0 0 1 0 1 1
4 MERİNOS 3 0 3 5 9 2 0.556 282 308 0.9156 0 0 0 2 1 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 12:00 THY ARHAVİ BLD. 3-0
25-22 25-11 25-14 - -
14.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 14:00 MERİNOS HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-22 17-25 25-23 21-25 11-15
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 11:00 ARHAVİ BLD. MERİNOS 3-2
17-25 31-29 17-25 25-17 15-9
15.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 13:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ THY 0-3
15-25 15-25 21-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 12:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ARHAVİ BLD. 3-1
25-23 26-24 22-25 25-23 -
16.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 14:00 THY MERİNOS 3-1
18-25 25-12 25-20 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 267 238 1.1218 1 1 1 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 8 4 7 2.000 277 213 1.3005 1 1 0 1 0 0
3 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3 1 2 5 6 3 0.833 244 231 1.0563 1 0 0 0 2 0
4 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 0 3 0 9 0 MIN 119 225 0.5289 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-12 25-11 25-12 - -
14.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
16-25 22-25 25-20 24-26 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3
10-25 13-25 14-25 - -
15.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
19-25 12-25 25-20 25-21 15-13
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 11:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-15 25-15 25-17 - -
16.03.2017 ESKIŞEHIR(PORSUK) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-1
25-20 23-25 25-15 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR DSİ 3 3 0 9 3 8 3.000 272 224 1.2143 1 1 1 0 0 0
2 KEPEZ BLD. 3 2 1 8 5 6 1.600 279 243 1.1481 1 0 1 1 0 0
3 ORDU MERKEZ SPOR 3 1 2 3 6 3 0.500 181 198 0.9141 1 0 0 0 0 2
4 PERTEK BLD. 3 0 3 3 9 1 0.333 213 280 0.7607 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 16:00 KEPEZ BLD. ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-14 25-21 25-13 - -
14.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 18:00 PERTEK BLD. BALIKESİR DSİ 1-3
16-25 24-26 25-18 8-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR PERTEK BLD. 3-0
25-8 25-21 25-19 - -
15.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 17:00 BALIKESİR DSİ KEPEZ BLD. 3-2
19-25 19-25 25-18 25-20 15-5
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 16:00 BALIKESİR DSİ ORDU MERKEZ SPOR 3-0
25-21 25-19 25-18 - -
16.03.2017 ESKIŞEHIR(YENIKENT) 18:00 KEPEZ BLD. PERTEK BLD. 3-2
23-25 25-13 25-17 23-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 2 8 4.500 266 202 1.3168 2 0 1 0 0 0
2 ARNAVUTKÖY BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 246 233 1.0558 1 0 1 0 0 1
3 UPS 3 1 2 5 6 4 0.833 231 252 0.9167 1 0 0 1 0 1
4 OSMANİYE DEMİR SPOR 3 0 3 2 9 1 0.222 199 255 0.7804 0 0 0 1 0 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UPS 3-2
25-27 26-28 25-14 25-20 15-10
14.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 3-2
19-25 25-18 26-24 18-25 15-11
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
7-25 21-25 27-29 - -
15.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 12-25 11-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 OSMANİYE DEMİR SPOR UPS 0-3
19-25 25-27 13-25 - -
16.03.2017 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-19 25-23 25-22 - -