3. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGADİÇ BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 248 205 1.2098 2 1 0 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 6 6 5 1.000 267 259 1.0309 0 1 1 0 0 1
3 ESER SPOR 3 1 2 6 6 4 1.000 256 262 0.9771 1 0 0 1 1 0
4 1926 BULANCAK SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 204 249 0.8193 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 BİGADİÇ BLD. ES SPOR 3-0
25-23 25-23 25-20 - -
22.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ESER SPOR 1926 BULANCAK SPOR 3-0
25-23 25-16 25-23 - -
23.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ES SPOR ESER SPOR 3-2
25-19 18-25 25-22 19-25 15-7
23.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 1926 BULANCAK SPOR BİGADİÇ BLD. 0-3
21-25 17-25 18-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 1926 BULANCAK SPOR ES SPOR 1-3
25-21 26-28 14-25 21-25 -
24.03.2016 Cay TV ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 BİGADİÇ BLD. ESER SPOR 3-1
25-18 25-19 23-25 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 EĞİRDİR ELMA 3 3 0 9 4 7 2.250 284 260 1.0923 1 0 2 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 8 4 7 2.000 281 224 1.2545 1 1 0 1 0 0
3 68 AKSARAY BLD. 3 1 2 6 7 4 0.857 279 290 0.9621 0 1 0 1 1 0
4 7 ARALIK ÜNİV. 3 0 3 1 9 0 0.111 177 247 0.7166 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI EĞİRDİR ELMA 2-3
25-19 23-25 25-16 22-25 13-15
22.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 68 AKSARAY BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 3-1
25-23 25-18 22-25 25-17 -
23.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 EĞİRDİR ELMA 68 AKSARAY BLD. 3-2
20-25 25-22 23-25 25-20 16-14
23.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 7 ARALIK ÜNİV. ZİRAAT BANKASI 0-3
8-25 21-25 19-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:30 7 ARALIK ÜNİV. EĞİRDİR ELMA 0-3
16-25 16-25 14-25 - -
24.03.2016 CAY TV ANKARA(BEŞTEPE) 18:30 ZİRAAT BANKASI 68 AKSARAY BLD. 3-1
23-25 25-22 25-15 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGADİÇ BLD. 17 16 1 50 14 46 3.571 1557 1298 1.1995 8 5 3 1 0 0
2 EĞİRDİR ELMA 17 13 4 45 19 39 2.368 1516 1256 1.2070 8 3 2 2 2 0
3 MİLAS BLD. 17 12 5 39 23 34 1.696 1399 1288 1.0862 7 2 3 1 1 3
4 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 17 10 7 38 29 31 1.310 1501 1397 1.0744 4 4 2 3 2 2
5 SAINT JOSEPH 17 9 8 36 30 26 1.200 1511 1407 1.0739 6 0 3 2 5 1
6 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 17 9 8 28 28 26 1.000 1212 1188 1.0202 6 2 1 0 1 7
7 FETHİYE KEMER DOĞAN 17 5 12 25 41 17 0.610 1327 1458 0.9102 2 1 2 4 2 6
8 MALKARA BLD. 9 5 4 19 16 15 1.188 785 755 1.0397 2 2 1 1 2 1
9 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 17 1 16 11 49 6 0.224 1047 1438 0.7281 0 1 0 3 2 11
10 ACIPAYAM HALK EĞT. 17 1 16 6 48 3 0.125 880 1250 0.7040 1 0 0 0 3 13
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.10.2015 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-15 25-7 25-15 - -
25.10.2015 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. SAINT JOSEPH 3-0
25-21 25-22 25-22 - -
25.10.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-2
25-17 24-26 23-25 25-9 15-3
25.10.2015 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0
25-15 25-14 25-22 - -
25.10.2015 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. MALKARA BLD. 3-0
25-21 26-24 25-20 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. MİLAS BLD. 0-3
14-25 13-25 14-25 - -
31.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 12:00 SAINT JOSEPH AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-2
19-25 22-25 25-19 25-15 15-9
31.10.2015 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 2-3
25-21 25-17 20-25 23-25 5-15
31.10.2015 TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) 14:00 MALKARA BLD. BİGADİÇ BLD. 1-3
19-25 20-25 25-20 22-25 -
31.10.2015 TEKIRDAĞ(MERKEZ-İSMET İNÖNÜ) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. EĞİRDİR ELMA 0-3
17-25 20-25 16-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK MİLAS BLD. 3-0
25-12 25-13 25-19 - -
08.11.2015 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-13 25-15 25-8 - -
08.11.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL MALKARA BLD. 3-1
25-19 25-22 18-25 25-15 -
08.11.2015 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA SAINT JOSEPH 3-1
25-17 27-25 23-25 25-18 -
08.11.2015 MUĞLA(SEYDIKEMER) 12:00 FETHİYE KEMER DOĞAN T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-21 25-16 25-22 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3
14-25 15-25 23-25 - -
15.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 SAINT JOSEPH FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0
25-18 25-23 25-9 - -
15.11.2015 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. 3-2
16-25 30-28 23-25 25-20 18-16
15.11.2015 TEKIRDAĞ(İSMETİNÖNÜ) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 0-3
11-25 21-25 22-25 - -
15.11.2015 TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) 14:00 MALKARA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1
25-23 25-15 17-25 25-18 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK BİGADİÇ BLD. 0-3
18-25 22-25 21-25 - -
22.11.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 2-3
25-22 25-16 17-25 26-28 13-15
22.11.2015 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-18 25-13 25-16 - -
22.11.2015 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN MALKARA BLD. 2-3
22-25 25-19 15-25 25-23 10-15
22.11.2015 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. SAINT JOSEPH 2-3
15-25 26-24 25-21 20-25 9-15
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-1
25-19 28-30 25-22 25-20 -
29.11.2015 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. FETHİYE KEMER DOĞAN 0-3
14-25 23-25 12-25 - -
29.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 SAINT JOSEPH BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0
25-20 25-19 25-18 - -
29.11.2015 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. EĞİRDİR ELMA 3-2
22-25 19-25 25-19 26-24 19-17
29.11.2015 TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) 14:00 MALKARA BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-1
23-25 25-22 25-17 25-19 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH MALKARA BLD. 3-2
25-22 20-25 21-25 26-24 15-10
06.12.2015 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-1
25-23 25-20 17-25 25-18 -
06.12.2015 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 2-3
25-22 18-25 25-23 23-25 19-21
06.12.2015 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN MİLAS BLD. 0-3
23-25 24-26 8-25 - -
06.12.2015 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-1
25-13 11-25 25-20 25-19 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN 3-2
25-19 25-14 23-25 20-25 15-10
13.12.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL EĞİRDİR ELMA 0-3
20-25 19-25 20-25 - -
13.12.2015 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. SAINT JOSEPH 0-3
23-25 17-25 15-25 - -
13.12.2015 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-20 25-17 25-19 - -
13.12.2015 TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) 14:00 MALKARA BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0
25-23 25-22 25-23 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.12.2015 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK EĞİRDİR ELMA 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
20.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 3-0
25-12 25-23 25-16 - -
20.12.2015 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3
17-25 19-25 18-25 - -
20.12.2015 TEKIRDAĞ(İSMETİNÖNÜ) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. BİGADİÇ BLD. 0-3
14-25 15-25 17-25 - -
20.12.2015 TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) 14:00 MALKARA BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-13 25-21 25-21 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) MALKARA BLD. MİLAS BLD. -
- - - - -
09.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 SAINT JOSEPH BİGADİÇ BLD. 2-3
23-25 24-26 34-32 27-25 8-15
10.01.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 0-3
13-25 20-25 6-25 - -
10.01.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 12:00 FETHİYE KEMER DOĞAN EĞİRDİR ELMA 2-3
23-25 14-25 25-20 25-23 11-15
10.01.2016 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3
11-25 20-25 18-25 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BALIKESIR(BIGADIÇ) BİGADİÇ BLD. MALKARA BLD. -
- - - - -
17.01.2016 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0
25-22 25-20 25-16 - -
17.01.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL SAINT JOSEPH 3-1
20-25 25-21 25-19 25-14 -
17.01.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-14 25-19 25-19 - -
17.01.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-13 25-18 25-21 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) MALKARA BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL -
- - - - -
23.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 SAINT JOSEPH EĞİRDİR ELMA 1-3
19-25 25-27 27-25 26-28 -
24.01.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. BİGADİÇ BLD. 1-3
16-25 25-23 15-25 19-25 -
24.01.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0
25-20 25-16 25-19 - -
24.01.2016 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. FETHİYE KEMER DOĞAN 2-3
25-20 21-25 23-25 25-22 14-16
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ISPARTA(EĞIRDIR) EĞİRDİR ELMA MALKARA BLD. -
- - - - -
31.01.2016 ANTALYA(KORKUTELI) 12:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-12 25-19 25-12 - -
31.01.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 3-0
25-18 25-16 25-22 - -
31.01.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-18 25-14 25-14 - -
31.01.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN SAINT JOSEPH 3-2
25-21 23-25 23-25 25-22 15-13
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) MALKARA BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN -
- - - - -
07.02.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0
25-17 25-15 27-25 - -
07.02.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. EĞİRDİR ELMA 0-3
15-25 13-25 16-25 - -
07.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 SAINT JOSEPH T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-12 25-13 30-28 - -
07.02.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 2-3
23-25 24-26 25-12 25-22 13-15
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TEKIRDAĞ(ÇORLU) T.DAĞ GENÇLİK HİZM. MALKARA BLD. -
- - - - -
14.02.2016 ANTALYA(KORKUTELI) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK SAINT JOSEPH 3-1
25-22 18-25 29-27 27-25 -
14.02.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL BİGADİÇ BLD. 0-3
26-28 18-25 24-26 - -
14.02.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA MİLAS BLD. 3-1
25-17 25-20 21-25 25-19 -
14.02.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN ACIPAYAM HALK EĞT. 3-1
16-25 25-8 25-13 25-13 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TEKIRDAĞ(MALKARA14KASIM) MALKARA BLD. SAINT JOSEPH -
- - - - -
21.02.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 16:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1
20-25 25-21 25-22 25-20 -
21.02.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-1
20-25 25-23 25-22 27-25 -
21.02.2016 DENIZLI(ACIPAYAM) ACIPAYAM HALK EĞT. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
21.02.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0
25-14 25-12 25-20 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANTALYA(KORKUTELI) BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK MALKARA BLD. -
- - - - -
27.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0
25-12 25-17 25-12 - -
28.02.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-2
25-18 23-25 25-18 23-25 16-14
28.02.2016 MUĞLA(SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN BİGADİÇ BLD. 1-3
23-25 20-25 26-24 20-25 -
28.02.2016 TEKIRDAĞ(ÇORLU) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. MİLAS BLD. 1-3
28-30 25-23 14-25 14-25 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
DENIZLI(ACIPAYAM) ACIPAYAM HALK EĞT. MALKARA BLD. -
- - - - -
06.03.2016 BALIKESIR(BIGADIÇ) 14:30 BİGADİÇ BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0
25-13 25-20 25-16 - -
06.03.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL FETHİYE KEMER DOĞAN 3-1
26-28 25-18 25-13 25-19 -
06.03.2016 ISPARTA(EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0
29-27 27-25 25-23 - -
06.03.2016 MUĞLA(MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-1
25-18 21-25 27-25 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 16 15 1 47 6 46 7.833 1292 855 1.5111 12 3 0 1 0 0
2 ES SPOR 16 14 2 42 12 40 3.500 1286 957 1.3438 10 2 2 0 0 2
3 ESER SPOR 16 13 3 41 16 37 2.563 1338 1067 1.2540 9 1 3 1 0 2
4 HASAD GENÇLİK 16 9 7 37 23 31 1.609 1342 1128 1.1897 7 2 0 4 2 1
5 YENİ KANDIRA 16 7 9 26 29 21 0.897 1104 1222 0.9034 5 2 0 0 5 4
6 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 16 7 9 24 31 19 0.774 1127 1136 0.9921 5 0 2 0 3 6
7 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 16 4 12 14 37 13 0.378 983 1201 0.8185 3 1 0 1 0 11
8 SUNGURLU 16 3 13 9 41 8 0.220 842 1111 0.7579 2 0 1 0 0 13
9 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 16 0 16 3 48 1 0.063 623 1260 0.4944 0 0 0 1 1 14
10 KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KOCAELI(HASANGEMICI) ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
24.10.2015 İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 ES SPOR ESER SPOR 3-0
25-21 26-24 25-18 - -
25.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 3-2
25-20 22-25 19-25 25-15 15-13
25.10.2015 ÇORUM(SUNGURLU) 14:00 SUNGURLU ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 18-25 19-25 - -
25.10.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 16:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-13 25-19 25-19 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ SUNGURLU -
- - - - -
31.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ESER SPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-9 25-9 25-18 - -
31.10.2015 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ES SPOR 0-3
17-25 10-25 12-25 - -
31.10.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 3-1
21-25 25-18 25-16 25-19 -
02.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
19-25 25-13 25-14 25-12 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
08.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3
24-26 25-20 19-25 18-25 -
08.11.2015 ÇORUM(SUNGURLU) 14:00 SUNGURLU ESER SPOR 0-3
18-25 17-25 13-25 - -
08.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 ES SPOR HASAD GENÇLİK 3-1
25-18 25-16 19-25 25-18 -
08.11.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
25-23 16-25 13-25 15-25 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU -
- - - - -
15.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ESER SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2
25-18 25-18 26-28 23-25 15-9
15.11.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA ES SPOR 1-3
18-25 18-25 25-16 21-25 -
15.11.2015 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU 3-0
32-30 25-23 25-19 - -
15.11.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-16 25-17 25-21 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ESER SPOR -
- - - - -
21.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 11:30 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-11 25-17 25-13 - -
22.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ES SPOR 0-3
11-25 19-25 18-25 - -
22.11.2015 ÇORUM(ATATÜRK) 16:00 SUNGURLU HASAD GENÇLİK 0-3
21-25 6-25 19-25 - -
22.11.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ YENİ KANDIRA 0-3
10-25 17-25 18-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KOCAELI(KARAMÜRSEL) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
29.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ESER SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-7 25-22 25-18 - -
29.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 ES SPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-13 25-15 25-14 - -
29.11.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU 3-0
25-13 25-21 25-23 - -
29.11.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3
20-25 21-25 25-23 24-26 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ HASAD GENÇLİK -
- - - - -
05.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-14 26-24 25-20 - -
05.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1
19-25 25-16 25-22 25-16 -
05.12.2015 ÇORUM(TEVFIK KIŞ) 14:00 SUNGURLU ES SPOR 0-3
19-25 12-25 8-25 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KOCAELI(HASANGEMICI) YENİ KANDIRA KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
13.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 23-25 21-25 - -
13.12.2015 KOCAELI(HASANGEMICI) 16:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ SUNGURLU 2-3
25-23 13-25 18-25 26-24 13-15
13.12.2015 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 2-3
22-25 25-23 25-12 17-25 10-15
13.12.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK ESER SPOR 2-3
25-23 24-26 21-25 26-24 11-15
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ES SPOR -
- - - - -
19.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 11:30 ZİRAAT BANKASI ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-6 25-5 25-8 - -
20.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR YENİ KANDIRA 3-0
25-16 25-14 25-15 - -
20.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU 3-0
25-22 25-16 25-7 - -
20.12.2015 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 0-3
14-25 19-25 21-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ -
- - - - -
09.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 11:00 ESER SPOR ES SPOR 2-3
26-28 15-25 25-15 25-23 13-15
09.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 13:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU 3-0
25-8 25-14 25-9 - -
10.01.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 0-3
20-25 29-31 20-25 - -
10.01.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-14 25-16 25-23 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇORUM(SUNGURLU) SUNGURLU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
16.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 12-25 16-25 - -
17.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 ES SPOR KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
30-28 25-11 25-14 - -
17.01.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ESER SPOR 0-3
11-25 10-25 9-25 - -
17.01.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 16:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 1-3
17-25 18-25 25-14 17-25 -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
23.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ESER SPOR SUNGURLU 3-0
25-15 25-13 25-13 - -
24.01.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
23-25 25-19 27-25 27-25 -
24.01.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-15 25-14 25-21 - -
24.01.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK ES SPOR 2-3
25-19 18-25 25-15 22-25 10-15
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
30.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI ESER SPOR 3-0
25-14 25-19 25-22 - -
31.01.2016 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 SUNGURLU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
20-25 21-25 22-25 - -
31.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 ES SPOR YENİ KANDIRA 3-0
25-18 25-19 25-14 - -
31.01.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 0-3
9-25 14-25 8-25 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) ESER SPOR KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
07.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 18:30 ES SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-17 25-14 26-24 - -
07.02.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-23 25-16 25-16 - -
07.02.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 0-3
9-25 12-25 10-25 - -
07.02.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) HASAD GENÇLİK SUNGURLU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU -
- - - - -
13.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-0
25-16 25-18 25-18 - -
13.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ESER SPOR 0-3
18-25 21-25 19-25 - -
14.02.2016 ÇORUM(ATATÜRK) SUNGURLU YENİ KANDIRA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ES SPOR 0-3
10-25 7-25 6-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ZONGULDAK(C.P.PAMAY) HASAD GENÇLİK KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
21.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 ES SPOR SUNGURLU 3-0
25-4 25-8 25-12 - -
21.02.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 0-3
10-25 16-25 17-25 - -
21.02.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 16:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3
18-25 8-25 14-25 - -
21.02.2016 KOCAELI(KARAMÜRSEL) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ESER SPOR 0-3
11-25 21-25 32-34 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(ÜNIVERSITE) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ YENİ KANDIRA -
- - - - -
28.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-11 25-19 26-24 - -
28.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 ESER SPOR HASAD GENÇLİK 3-2
23-25 26-24 25-21 20-25 15-13
28.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 3-0
31-29 26-24 25-19 - -
28.02.2016 ÇORUM(TEVFIK KIŞ) 14:00 SUNGURLU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0
25-14 25-9 25-11 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(50.YIL) ES SPOR KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
06.03.2016 ÇORUM(ATATÜRK) 16:00 SUNGURLU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3
17-25 18-25 22-25 - -
06.03.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ZİRAAT BANKASI 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.03.2016 KOCAELI(HASANGEMICI) 16:00 YENİ KANDIRA ESER SPOR 1-3
16-25 15-25 25-20 14-25 -
06.03.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 13:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-13 25-14 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 14 11 3 37 14 33 2.643 1206 987 1.2219 8 1 2 2 0 1
2 AKKUŞ BLD. 14 11 3 34 15 32 2.267 1158 1050 1.1029 6 4 1 0 1 2
3 1926 BULANCAK SPOR 14 11 3 35 20 30 1.750 1274 1160 1.0983 3 5 3 0 2 1
4 BAFRA BLD. GENÇLİK 14 9 5 32 19 27 1.684 1187 1033 1.1491 6 2 1 1 3 1
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 14 5 9 24 31 16 0.774 1126 1118 1.0072 3 0 2 3 3 3
6 SAMSUN DSİ 14 5 9 22 32 16 0.688 1078 1212 0.8894 1 3 1 2 3 4
7 ARHAVİ BLD. 14 2 12 12 36 9 0.333 891 1066 0.8358 2 0 0 3 0 9
8 ORDU SPOR 14 2 12 11 40 5 0.275 902 1196 0.7542 0 0 2 1 3 8
9 GENÇ KAFKARS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ORDU(AKKUŞ) AKKUŞ BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.10.2015 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
20-25 25-23 25-23 16-25 15-13
25.10.2015 RIZE(FINDIKLI) 13:00 FINDIKLI SPOR 1926 BULANCAK SPOR 3-1
25-19 19-25 25-21 25-12 -
25.10.2015 SAMSUN(BAFRA) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK SAMSUN DSİ 3-1
19-25 25-22 25-21 25-22 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS FINDIKLI SPOR -
- - - - -
31.10.2015 ARTVIN(ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. BAFRA BLD. GENÇLİK 0-3
20-25 18-25 19-25 - -
31.10.2015 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ORDU SPOR 3-1
25-20 22-25 26-24 25-17 -
31.10.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 13:00 SAMSUN DSİ AKKUŞ BLD. 3-1
25-27 27-25 25-18 25-20 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ORDU(ATATÜRK) ORDU SPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
08.11.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ 1926 BULANCAK SPOR 2-3
25-23 18-25 26-28 25-16 11-15
08.11.2015 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ARHAVİ BLD. 3-0
25-19 25-21 25-22 - -
08.11.2015 RIZE(FINDIKLI) 13:00 FINDIKLI SPOR SAMSUN DSİ 3-2
25-23 25-19 22-25 23-25 15-11
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
15.11.2015 ARTVIN(ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. FINDIKLI SPOR 0-3
12-25 14-25 20-25 - -
15.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 12:00 SAMSUN DSİ ORDU SPOR 3-2
25-19 25-15 17-25 14-25 15-11
15.11.2015 SAMSUN(BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GENÇLİK AKKUŞ BLD. 3-0
25-12 25-22 25-23 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GIRESUN(19EYLÜL) 1926 BULANCAK SPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
22.11.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SAMSUN DSİ 3-0
25-17 27-25 25-20 - -
22.11.2015 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU SPOR ARHAVİ BLD. 3-2
25-23 25-27 25-20 19-25 15-10
22.11.2015 RIZE(FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 3-0
25-21 25-22 25-18 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 ARTVIN(ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3
25-18 22-25 27-25 24-26 12-15
29.11.2015 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 0-3
25-27 19-25 22-25 - -
29.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 SAMSUN DSİ 1926 BULANCAK SPOR 1-3
23-25 11-25 25-22 21-25 -
29.11.2015 SAMSUN(BAFRA) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK ORDU SPOR 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS SAMSUN DSİ -
- - - - -
06.12.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. GENÇLİK 1-3
20-25 25-23 16-25 22-25 -
06.12.2015 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ARHAVİ BLD. 3-2
25-20 24-26 25-14 23-25 19-17
06.12.2015 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
21-25 25-20 23-25 23-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ARTVIN(ARHAVI) ARHAVİ BLD. GENÇ KAFKARS -
- - - - -
13.12.2015 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
22-25 25-21 16-25 25-21 15-12
13.12.2015 RIZE(FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR ORDU SPOR 3-0
25-13 25-9 25-20 - -
13.12.2015 SAMSUN(BAFRA) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK 1926 BULANCAK SPOR 1-3
15-25 21-25 25-21 24-26 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS BAFRA BLD. GENÇLİK -
- - - - -
20.12.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR 3-2
18-25 22-25 32-30 25-19 15-13
20.12.2015 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
24-26 22-25 25-21 27-29 -
20.12.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 15:00 SAMSUN DSİ ARHAVİ BLD. 3-0
25-14 25-18 27-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS AKKUŞ BLD. -
- - - - -
10.01.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
10.01.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR FINDIKLI SPOR 3-2
25-18 21-25 25-21 22-25 16-14
10.01.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 SAMSUN DSİ BAFRA BLD. GENÇLİK 2-3
27-29 25-16 25-21 18-25 10-15
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
RIZE(FINDIKLI) FINDIKLI SPOR GENÇ KAFKARS -
- - - - -
17.01.2016 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. SAMSUN DSİ 3-0
25-12 25-17 25-15 - -
17.01.2016 ORDU(ATATÜRK) 17:00 ORDU SPOR 1926 BULANCAK SPOR 0-3
22-25 14-25 15-25 - -
17.01.2016 SAMSUN(BAFRA) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK ARHAVİ BLD. 3-0
25-19 25-11 25-22 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS ORDU SPOR -
- - - - -
24.01.2016 ARTVIN(ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
23-25 13-25 15-25 - -
24.01.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-17 25-23 - -
24.01.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 SAMSUN DSİ FINDIKLI SPOR 0-3
23-25 18-25 9-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS -
- - - - -
31.01.2016 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. BAFRA BLD. GENÇLİK 3-1
25-14 25-21 21-25 25-23 -
31.01.2016 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU SPOR SAMSUN DSİ 1-3
13-25 25-17 21-25 17-25 -
31.01.2016 RIZE(FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-0
25-14 25-17 25-15 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAK SPOR -
- - - - -
07.02.2016 ARTVIN(ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. ORDU SPOR 3-0
25-22 25-15 25-18 - -
07.02.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 12:00 SAMSUN DSİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
28-26 22-25 25-17 25-22 -
07.02.2016 SAMSUN(BAFRA) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK FINDIKLI SPOR 2-3
20-25 31-29 25-22 22-25 17-19
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) ERZURUM SPOR LİSESİ ARHAVİ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR SAMSUN DSİ 3-1
25-19 20-25 25-19 25-14 -
14.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 0-3
11-25 10-25 24-26 - -
14.02.2016 RIZE(FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. 0-3
22-25 22-25 21-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
SAMSUN(ATATÜRK) SAMSUN DSİ GENÇ KAFKARS -
- - - - -
21.02.2016 ARTVIN(ARHAVI) 12:00 ARHAVİ BLD. 1926 BULANCAK SPOR 0-3
14-25 19-25 20-25 - -
21.02.2016 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU SPOR 3-0
25-21 25-20 25-20 - -
21.02.2016 SAMSUN(BAFRA) BAFRA BLD. GENÇLİK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) GENÇ KAFKARS ARHAVİ BLD. -
- - - - -
28.02.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ AKKUŞ BLD. 1-3
18-25 22-25 27-25 12-25 -
28.02.2016 GIRESUN(19EYLÜL) 13:00 1926 BULANCAK SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 3-1
25-22 22-25 25-23 26-24 -
28.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 16:00 ORDU SPOR FINDIKLI SPOR 0-3
15-25 8-25 8-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
SAMSUN(BAFRA) BAFRA BLD. GENÇLİK GENÇ KAFKARS -
- - - - -
06.03.2016 ARTVIN(ARHAVI) ARHAVİ BLD. SAMSUN DSİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.03.2016 ORDU(AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. 1926 BULANCAK SPOR 3-0
25-16 25-21 25-20 - -
06.03.2016 RIZE(FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-20 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 68 AKSARAY BLD. 16 16 0 48 5 47 9.600 1290 880 1.4659 12 3 1 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 16 12 4 42 18 38 2.333 1396 1176 1.1871 6 6 0 2 2 0
3 SAHABİYE 16 12 4 39 22 35 1.773 1394 1275 1.0933 4 6 2 1 1 2
4 ADANA VOLEYBOL 16 9 7 32 24 27 1.333 1245 1157 1.0761 7 1 1 1 3 3
5 ÜRGÜP KAPADOKYA 16 8 8 28 31 24 0.903 1277 1291 0.9892 3 3 2 2 0 6
6 SORGUN GENÇLİK 16 5 11 23 36 15 0.639 1216 1359 0.8948 3 1 1 1 6 4
7 İSTİKLAL ORTAOKULU 16 5 11 21 37 15 0.568 1253 1357 0.9234 2 2 1 1 4 6
8 DEVELİ BLD. 16 5 11 19 38 14 0.500 1155 1321 0.8743 1 3 1 0 4 7
9 ADANA DENİZ SPOR 16 0 16 7 48 1 0.146 936 1346 0.6954 0 0 0 1 5 10
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1
26-24 20-25 25-22 25-16 -
25.10.2015 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
14-25 25-23 19-25 20-25 -
25.10.2015 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 2-3
14-25 25-15 21-25 25-21 12-15
25.10.2015 YOZGAT(SORGUN) 14:00 SORGUN GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 1-3
14-25 25-23 12-25 20-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DENİZ SPOR SEYHAN BLD. 0-3
7-25 15-25 11-25 - -
30.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0
25-17 25-14 25-18 - -
31.10.2015 AKSARAY(ATATÜRK) 13:30 68 AKSARAY BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0
25-18 25-20 25-14 - -
31.10.2015 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SORGUN GENÇLİK 3-0
25-20 26-24 25-22 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-18 25-15 25-19 - -
08.11.2015 KAYSERI(TALAS) 13:00 SAHABİYE 68 AKSARAY BLD. 1-3
25-17 21-25 23-25 11-25 -
08.11.2015 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-20 26-24 28-26 - -
08.11.2015 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL 2-3
23-25 25-23 18-25 25-23 13-15
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 ADANA DENİZ SPOR SORGUN GENÇLİK 1-3
19-25 25-21 12-25 11-25 -
15.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-19 25-18 25-16 - -
15.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0
25-23 25-17 25-10 - -
15.11.2015 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SAHABİYE 1-3
25-21 24-26 23-25 21-25 -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 AKSARAY(ATATÜRK) 13:00 68 AKSARAY BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-13 25-23 25-14 - -
22.11.2015 KAYSERI(TALAS) 13:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0
25-21 25-22 25-20 - -
22.11.2015 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-15 25-23 25-17 - -
22.11.2015 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3
17-25 14-25 25-21 21-25 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0
25-16 25-20 25-20 - -
29.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ADANA VOLEYBOL 68 AKSARAY BLD. 0-3
8-25 16-25 12-25 - -
29.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 19:00 ADANA DENİZ SPOR SAHABİYE 1-3
22-25 15-25 25-22 15-25 -
29.11.2015 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1
25-23 25-21 22-25 25-17 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.12.2015 AKSARAY(ATATÜRK) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-10 25-11 25-17 - -
06.12.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 12:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2
26-24 27-25 19-25 22-25 15-10
06.12.2015 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 2-3
22-25 25-15 23-25 25-21 11-15
06.12.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA VOLEYBOL 1-3
11-25 15-25 27-25 22-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 2-3
15-25 25-22 25-21 25-27 12-15
13.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. 68 AKSARAY BLD. 2-3
25-17 25-21 17-25 21-25 10-15
13.12.2015 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 0-3
20-25 20-25 16-25 - -
13.12.2015 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0
25-22 25-17 25-22 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 1-3
19-25 25-23 20-25 13-25 -
20.12.2015 ADANA(NIHAT GEVEN) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-13 25-22 25-17 - -
20.12.2015 AKSARAY(ATATÜRK) 12:30 68 AKSARAY BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-12 25-10 25-11 - -
20.12.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 12:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-1
25-14 25-20 22-25 27-25 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 1-3
12-25 24-26 25-18 18-25 -
10.01.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 12:30 68 AKSARAY BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0
25-15 25-7 25-11 - -
10.01.2016 KAYSERI(TALAS) 13:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3
25-21 25-19 20-25 20-25 13-15
10.01.2016 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU DEVELİ BLD. 3-1
25-20 16-25 32-30 25-21 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.01.2016 NEVŞEHIR(D.İBRAHIM PAŞA) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 68 AKSARAY BLD. 0-3
18-25 21-25 20-25 - -
17.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-1
25-10 22-25 25-11 25-12 -
17.01.2016 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1
25-17 25-20 19-25 26-24 -
17.01.2016 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2
25-22 24-26 22-25 25-18 19-17
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR DEVELİ BLD. 1-3
18-25 9-25 25-22 23-25 -
23.01.2016 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
25-27 24-26 17-25 - -
24.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-0
25-13 25-21 25-21 - -
24.01.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 12:30 68 AKSARAY BLD. SAHABİYE 3-0
25-16 25-21 25-21 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.01.2016 NEVŞEHIR(D.İBRAHIM PAŞA) 13:30 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-2
29-27 25-22 15-25 23-25 15-12
31.01.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1
21-25 26-24 25-21 25-20 -
31.01.2016 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 0-3
27-29 15-25 19-25 - -
31.01.2016 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-20 25-19 28-26 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.02.2016 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:30 ADANA DENİZ SPOR ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3
23-25 16-25 25-21 13-25 -
06.02.2016 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU 68 AKSARAY BLD. 0-3
19-25 20-25 18-25 - -
07.02.2016 ADANA(ASIM SAVAŞ) 12:00 SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1
25-13 24-26 25-13 25-21 -
07.02.2016 ADANA(ASIM SAVAŞ) 14:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 3-0
26-24 25-19 26-24 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-14 25-18 - -
14.02.2016 KAYSERI(TALAS) 13:00 SAHABİYE ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-19 25-15 25-22 - -
14.02.2016 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 0-3
19-25 24-26 15-25 - -
14.02.2016 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 ADANA DENİZ SPOR 68 AKSARAY BLD. 0-3
14-25 12-25 10-25 - -
21.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-15 25-14 25-17 - -
21.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 1-3
16-25 21-25 25-16 11-25 -
21.02.2016 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3
25-21 20-25 16-25 19-25 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.02.2016 AKSARAY(ATATÜRK) 12:00 68 AKSARAY BLD. SEYHAN BLD. 3-1
25-19 25-19 22-25 25-18 -
27.02.2016 OSMANIYE(DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-17 25-20 25-14 - -
28.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-1
25-21 25-14 20-25 25-16 -
28.02.2016 NEVŞEHIR(ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-1
27-29 25-18 25-12 25-17 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2016 ADANA(YÜREĞIR) 11:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 0-3
19-25 10-25 13-25 - -
06.03.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-23 25-21 25-20 - -
06.03.2016 KAYSERI(DEVELI) 14:00 DEVELİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 0-3
19-25 16-25 18-25 - -
06.03.2016 YOZGAT(SORGUN) 12:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 0-3
21-25 14-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 7 ARALIK ÜNİV. 16 15 1 47 10 43 4.700 1358 831 1.6342 11 1 3 1 0 0
2 KAYAPINAR BLD. 16 14 2 46 10 43 4.600 1334 872 1.5298 11 2 1 2 0 0
3 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 16 13 3 44 12 40 3.667 1291 891 1.4489 11 1 1 2 1 0
4 KIZILTEPE VOLEYBOL 16 8 8 26 29 23 0.897 1028 1134 0.9065 4 3 1 0 2 6
5 BAĞLAR GENÇLİK 16 7 9 23 30 21 0.767 1076 1166 0.9228 5 1 1 1 0 8
6 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 16 6 10 24 34 18 0.706 1157 1251 0.9249 4 0 2 2 2 6
7 SOLHAN SPOR 16 5 11 19 33 16 0.576 995 1124 0.8852 5 0 0 1 2 8
8 DİCLE 21 GENÇLİK 16 2 14 7 42 6 0.167 726 1180 0.6153 2 0 0 0 1 13
9 NUSAYBİN GENÇLİK 16 2 14 6 42 6 0.143 573 1089 0.5262 2 0 0 0 0 14
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.10.2015 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KAYAPINAR BLD. 3-2
25-23 25-12 27-29 22-25 18-16
25.10.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
15-25 19-25 13-25 - -
25.10.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL SOLHAN SPOR 3-1
25-9 25-18 18-25 25-18 -
25.10.2015 MARDIN(NUSAYBINATATÜRK) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-17 25-3 25-19 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 2-3
21-25 25-22 21-25 25-18 10-15
31.10.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 13:30 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-23 25-10 25-11 - -
31.10.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 15:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
2-25 13-25 10-25 - -
31.10.2015 ŞANLIURFA(HARRAN ÜNIV. OSMANBEY KAMPÜSÜ) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 3-2
11-25 18-25 25-20 27-25 15-12
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-1
25-15 25-21 23-25 25-18 -
08.11.2015 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. SOLHAN SPOR 3-0
25-12 25-10 25-11 - -
08.11.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-11 25-13 25-22 - -
08.11.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-23 25-20 25-16 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 BINGÖL(SOLHAN) 12:00 SOLHAN SPOR KAYAPINAR BLD. 0-3
17-25 23-25 16-25 - -
15.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-2
25-20 23-25 25-21 19-25 15-11
15.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 DİCLE 21 GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
11-25 9-25 14-25 - -
17.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
14-25 12-25 12-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-5 25-17 25-9 - -
22.11.2015 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
27-25 25-14 25-11 - -
22.11.2015 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-10 25-18 25-16 - -
28.11.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-14 25-5 25-23 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
5-25 11-25 9-25 - -
29.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
16-25 18-25 16-25 - -
29.11.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1
17-25 25-18 25-20 25-22 -
29.11.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
14-25 4-25 8-25 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.12.2015 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-8 25-14 25-17 - -
06.12.2015 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-6 25-6 25-9 - -
06.12.2015 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-5 25-7 25-8 - -
06.12.2015 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-22 25-22 25-22 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-1
26-24 25-19 15-25 25-20 -
13.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
19-25 10-25 8-25 - -
13.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KAYAPINAR BLD. 1-3
25-22 15-25 12-25 17-25 -
03.02.2016 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
3-25 5-25 6-25 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.12.2015 BINGÖL(SOLHAN) 12:00 SOLHAN SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-9 25-9 25-13 - -
20.12.2015 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0
25-13 25-8 25-12 - -
20.12.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 13:00 DİCLE 21 GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
19-25 9-25 14-25 - -
20.12.2015 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
22-25 25-11 25-15 25-13 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-15 26-24 25-15 - -
10.01.2016 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 2-3
19-25 25-21 25-18 23-25 11-15
10.01.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-11 25-15 25-21 - -
10.01.2016 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0
25-15 25-15 28-26 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.01.2016 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-2
21-25 25-15 25-13 19-25 15-7
17.01.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0
25-21 25-22 25-18 - -
17.01.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİCLE 21 GENÇLİK 3-1
26-24 25-22 19-25 25-14 -
17.01.2016 MARDIN(NUSAYBINATATÜRK) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
10-25 17-25 14-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2016 BINGÖL(SOLHAN) 11:00 SOLHAN SPOR 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
19-25 23-25 18-25 - -
24.01.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-22 25-19 25-22 - -
24.01.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 16:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0
25-22 25-22 25-19 - -
24.01.2016 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KAYAPINAR BLD. 2-3
23-25 22-25 25-20 25-17 11-15
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.01.2016 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-12 29-27 25-14 - -
31.01.2016 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-4 25-19 25-17 - -
31.01.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 3-2
25-12 38-40 23-25 25-17 16-14
31.01.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-6 25-9 25-15 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
13-25 20-25 19-25 - -
07.02.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
10-25 16-25 10-25 - -
07.02.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
16-25 11-25 15-25 - -
07.02.2016 MARDIN(NUSAYBINATATÜRK) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 0-3
4-25 17-25 18-25 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2016 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-10 25-16 25-10 - -
14.02.2016 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3
19-25 25-19 17-25 25-19 11-15
14.02.2016 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-6 25-7 25-9 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK SOLHAN SPOR 0-3
14-25 21-25 20-25 - -
21.02.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
14-25 15-25 11-25 - -
21.02.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
15-25 10-25 14-25 - -
21.02.2016 MARDIN(NUSAYBINATATÜRK) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
7-25 9-25 13-25 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-22 25-19 25-11 - -
28.02.2016 DIYARBAKIR(KAYAPINAR) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-6 25-1 25-1 - -
28.02.2016 KILIS(ÜNIVERSITE) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1
25-10 23-25 25-13 25-13 -
28.02.2016 ŞANLIURFA(GAPARENA) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-5 25-8 25-8 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.03.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-23 25-17 25-17 - -
06.03.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
14-25 16-25 14-25 - -
06.03.2016 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
23-25 2-25 3-25 - -
06.03.2016 MARDIN(NUSAYBINATATÜRK) NUSAYBİN GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 LALEZAR SPOR 14 14 0 42 7 40 6.000 1170 797 1.4680 9 3 2 0 0 0
2 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 14 10 4 36 15 32 2.400 1167 992 1.1764 7 3 0 2 2 0
3 SİİRT SPOR LİSESİ 14 10 4 33 18 29 1.833 1150 951 1.2093 6 2 2 1 1 2
4 BİTLİS TÜRŞAD SPOR 14 9 5 33 16 28 2.063 1148 996 1.1526 8 1 0 1 4 0
5 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 14 7 7 24 24 21 1.000 1012 1023 0.9892 5 1 1 1 1 5
6 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 14 3 11 10 36 8 0.278 814 1055 0.7716 1 1 1 0 1 10
7 ŞIRNAK BLD. 14 2 12 8 36 6 0.222 759 1042 0.7284 2 0 0 0 2 10
8 SİLVAN GENÇLİK 14 1 13 5 39 4 0.128 644 1008 0.6389 1 0 0 1 0 12
9 CİZRE BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 MUŞ(ATATÜRK) 13:00 LALEZAR SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-1 25-13 25-9 - -
25.10.2015 BITLIS(MERKEZ) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-10 25-15 25-20 - -
25.10.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ŞIRNAK BLD. 3-0
25-16 25-23 25-21 - -
25.10.2015 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ CİZRE BLD. 3-0
25-14 25-12 25-14 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.10.2015 BITLIS(TATVAN) 13:00 ŞIRNAK BLD. BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3
19-25 21-25 18-25 - -
30.10.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 10:30 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
9-25 20-25 10-25 - -
31.10.2015 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK SİİRT SPOR LİSESİ 0-3
8-25 12-25 10-25 - -
31.10.2015 MUŞ(ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR SPOR 0-3
7-25 7-25 23-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-15 25-22 25-23 - -
08.11.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-23 25-18 25-20 - -
08.11.2015 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ ŞIRNAK BLD. 3-0
25-19 25-19 25-22 - -
08.11.2015 ŞIRNAK(CIZRE) CİZRE BLD. SİLVAN GENÇLİK -
- - - - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 15:00 LALEZAR SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2
25-20 25-23 15-25 19-25 15-9
14.11.2015 MUŞ(ATATÜRK) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3
24-26 20-25 19-25 - -
15.11.2015 SIIRT(YENI SALON) 10:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİİRT SPOR LİSESİ 1-3
27-25 15-25 19-25 14-25 -
19.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.11.2015 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR LALEZAR SPOR 1-3
19-25 19-25 25-20 14-25 -
21.11.2015 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK ŞIRNAK BLD. 0-3
12-25 15-25 18-25 - -
22.11.2015 SIIRT(YENI SALON) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-2
20-25 25-27 25-22 25-15 15-8
22.11.2015 ŞIRNAK(CIZRE) 13:00 CİZRE BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
16-25 22-25 18-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.11.2015 MUŞ(ATATÜRK) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 3-0
25-16 25-16 25-21 - -
28.11.2015 MUŞ(ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR SİİRT SPOR LİSESİ 3-0
26-24 25-16 25-22 - -
29.11.2015 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİLVAN GENÇLİK 3-2
25-11 25-20 22-25 21-25 15-7
29.11.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1
25-17 25-23 21-25 25-23 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
9-25 22-25 13-25 - -
06.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 0-3
7-25 7-25 15-25 - -
06.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 14:00 ŞIRNAK BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3
15-25 13-25 28-26 17-25 -
06.12.2015 SIIRT(KAPALI S.S.) 11:00 SİİRT SPOR LİSESİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3
25-16 16-25 24-26 16-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 MUŞ(ATATÜRK) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ŞIRNAK BLD. 3-0
25-21 25-20 25-15 - -
12.12.2015 MUŞ(ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-10 25-14 25-14 - -
13.12.2015 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR SİİRT SPOR LİSESİ 3-0
25-22 25-20 25-15 - -
13.12.2015 HAKKARI(ANADOLULISESI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 3-1
25-14 22-25 25-13 25-14 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 MUŞ(ATATÜRK) 16:00 ŞIRNAK BLD. LALEZAR SPOR 0-3
17-25 20-25 16-25 - -
19.12.2015 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
9-25 11-25 12-25 - -
20.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 13:00 CİZRE BLD. BİTLİS TÜRŞAD SPOR -
- - - - -
26.01.2016 BATMAN(ATATÜRK) 16:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
14-25 18-25 13-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.01.2016 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3
14-25 5-25 9-25 - -
10.01.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. SİİRT SPOR LİSESİ -
- - - - -
26.01.2016 BATMAN(ATATÜRK) 18:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ LALEZAR SPOR 0-3
11-25 13-25 13-25 - -
05.02.2016 SIIRT(YENI SALON) 11:00 ŞIRNAK BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
20-25 24-26 18-25 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.12.2015 BITLIS(TATVAN) 16:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0
25-13 25-23 25-22 - -
16.01.2016 MUŞ(ATATÜRK) 13:00 LALEZAR SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-15 25-10 25-13 - -
16.01.2016 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-10 25-16 25-17 - -
05.02.2016 SIIRT(YENI SALON) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-19 25-19 25-13 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.12.2015 MUŞ(ŞEHIR MERK. SL.) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3
25-15 22-25 16-25 19-25 -
23.01.2016 SIIRT(14EYLÜL) 15:00 ŞIRNAK BLD. SİİRT SPOR LİSESİ 0-3
1-25 4-25 9-25 - -
24.01.2016 DIYARBAKIR(SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE BLD. -
- - - - -
07.02.2016 SIIRT(YENI SALON) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3
17-25 23-25 18-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.12.2015 MUŞ(ATATÜRK) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR SPOR 1-3
25-23 19-25 14-25 17-25 -
17.01.2016 BITLIS(TATVAN) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3
25-10 23-25 27-25 24-26 13-15
31.01.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 13:00 CİZRE BLD. ŞIRNAK BLD. -
- - - - -
07.02.2016 SIIRT(YENI SALON) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-7 25-13 25-16 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.01.2016 MUŞ(MERKEZ) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİİRT SPOR LİSESİ 0-3
23-25 16-25 20-25 - -
24.01.2016 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 ŞIRNAK BLD. SİLVAN GENÇLİK 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.02.2016 MUŞ(ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1
25-19 28-26 18-25 25-16 -
07.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ CİZRE BLD. -
- - - - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2016 BATMAN(ATATÜRK) 18:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
13-25 22-25 8-25 - -
13.02.2016 BITLIS(ÜNIVERSITE SALONU) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
26-24 19-25 25-20 25-18 -
14.02.2016 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ LALEZAR SPOR 2-3
25-22 25-19 13-25 19-25 11-15
14.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 12:00 CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU -
- - - - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.01.2016 MUŞ(ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-22 25-16 25-19 - -
20.02.2016 BATMAN(YENI SALON) 16:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ ŞIRNAK BLD. 0-3
16-25 10-25 21-25 - -
20.02.2016 MUŞ(ATATÜRK) LALEZAR SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
21.02.2016 HAKKARI(ANADOLULISESI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİİRT SPOR LİSESİ 2-3
25-16 23-25 25-22 15-25 11-15
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.12.2015 MUŞ(ATATÜRK) 15:00 ŞIRNAK BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 1-3
18-25 25-23 12-25 19-25 -
22.01.2016 MUŞ(ATATÜRK) 15:00 SİLVAN GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3
10-25 12-25 13-25 - -
28.02.2016 SIIRT(14EYLÜL) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1
26-24 25-23 18-25 25-17 -
28.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.12.2015 MUŞ(ATATÜRK) 17:00 LALEZAR SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0
25-11 25-9 25-21 - -
27.01.2016 BATMAN(ATATÜRK) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-15 26-24 25-20 - -
05.02.2016 SIIRT(YENI SALON) 15:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-7 25-16 25-18 - -
06.03.2016 BITLIS(TATVAN) BİTLİS TÜRŞAD SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGADİÇ BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 262 196 1.3367 2 0 1 0 0 0
2 7 ARALIK ÜNİV. 3 2 1 6 5 5 1.200 235 223 1.0538 1 0 1 0 0 1
3 AKKUŞ BLD. 3 1 2 7 6 5 1.167 278 277 1.0036 1 0 0 2 0 0
4 SİİRT SPOR LİSESİ 3 0 3 0 9 0 MIN 147 226 0.6504 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 12:00 BİGADİÇ BLD. SİİRT SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-10 25-13 - -
15.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. AKKUŞ BLD. 3-2
25-14 23-25 25-23 17-25 15-10
16.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 12:00 SİİRT SPOR LİSESİ 7 ARALIK ÜNİV. 0-3
13-25 19-25 18-25 - -
16.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 14:00 AKKUŞ BLD. BİGADİÇ BLD. 2-3
25-22 26-24 21-25 20-25 13-15
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 12:00 AKKUŞ BLD. SİİRT SPOR LİSESİ 3-0
25-16 26-24 25-21 - -
17.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 14:00 BİGADİÇ BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 3-0
25-12 25-19 26-24 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 142 1.5845 3 0 0 0 0 0
2 1926 BULANCAK SPOR 3 2 1 6 5 5 1.200 214 227 0.9427 1 0 1 0 0 1
3 SEYHAN BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 221 219 1.0091 1 0 0 1 0 1
4 LALEZAR SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 153 225 0.6800 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 11:00 ZİRAAT BANKASI 1926 BULANCAK SPOR 3-0
25-12 25-16 25-13 - -
15.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 LALEZAR SPOR SEYHAN BLD. 0-3
16-25 13-25 17-25 - -
16.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 11:00 1926 BULANCAK SPOR LALEZAR SPOR 3-0
25-16 25-21 25-19 - -
16.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 SEYHAN BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
15-25 20-25 15-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 11:00 SEYHAN BLD. 1926 BULANCAK SPOR 2-3
18-25 25-20 17-25 25-13 11-15
17.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 ZİRAAT BANKASI LALEZAR SPOR 3-0
25-20 25-14 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ESER SPOR 3 3 0 9 4 8 2.250 293 258 1.1357 0 2 1 0 0 0
2 EĞİRDİR ELMA 3 2 1 8 3 7 2.667 245 210 1.1667 2 0 0 1 0 0
3 FINDIKLI SPOR 3 1 2 4 7 3 0.571 249 255 0.9765 0 1 0 0 1 1
4 KAYAPINAR BLD. 3 0 3 2 9 0 0.222 208 272 0.7647 0 0 0 0 2 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 16:00 FINDIKLI SPOR ESER SPOR 1-3
21-25 25-19 25-27 16-25 -
15.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 18:00 EĞİRDİR ELMA KAYAPINAR BLD. 3-0
25-13 25-22 25-13 - -
16.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 16:00 ESER SPOR EĞİRDİR ELMA 3-2
20-25 25-20 25-13 15-25 15-12
16.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 18:00 KAYAPINAR BLD. FINDIKLI SPOR 1-3
25-27 25-23 16-25 18-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 16:00 KAYAPINAR BLD. ESER SPOR 1-3
19-25 25-22 18-25 14-25 -
17.03.2016 MALATYA(ÜNIVERSITE SALONU) 18:00 FINDIKLI SPOR EĞİRDİR ELMA 0-3
21-25 21-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 68 AKSARAY BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 227 161 1.4099 3 0 0 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 6 4 6 1.500 236 216 1.0926 1 1 0 0 0 1
3 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 221 215 1.0279 1 0 0 0 1 1
4 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 0 9 0 MIN 133 225 0.5911 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 15:00 68 AKSARAY BLD. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-0
25-17 25-16 25-23 - -
15.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 17:00 ES SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-19 25-15 25-15 - -
16.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 15:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. ES SPOR 1-3
23-25 25-21 22-25 20-25 -
16.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 17:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 68 AKSARAY BLD. 0-3
14-25 12-25 14-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 15:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3
21-25 18-25 5-25 - -
17.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 17:00 68 AKSARAY BLD. ES SPOR 3-0
25-17 25-23 27-25 - -