2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AFYON BLD. 3 3 0 9 2 9 4.500 269 216 1.2454 1 2 0 0 0 0
2 ADANA TOROS BYZ 3 2 1 7 4 6 1.750 261 242 1.0785 1 1 0 0 1 0
3 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3 1 2 5 7 3 0.714 270 268 1.0075 0 1 0 0 2 0
4 DÜZCE BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 176 250 0.7040 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 12:00 ADANA TOROS BYZ DÜZCE BLD. 3-0
25-21 25-21 25-21 - -
11.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 AFYON BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-22 25-18 22-25 25-23 -
12.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 12:00 DÜZCE BLD. AFYON BLD. 0-3
19-25 10-25 11-25 - -
12.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ADANA TOROS BYZ 1-3
21-25 20-25 25-23 16-25 -
13.04.2016 Cay TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 12:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK DÜZCE BLD. 3-1
25-27 25-12 25-15 25-19 -
13.04.2016 Cay TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 ADANA TOROS BYZ AFYON BLD. 1-3
25-27 23-25 25-20 15-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA TOROS BYZ 25 23 2 72 10 70 7.200 2008 1510 1.3298 19 4 0 1 1 0
2 AFYON BLD. 25 21 4 67 19 64 3.526 2080 1719 1.2100 15 5 1 2 0 2
3 DÜZCE BLD. 25 15 10 55 43 44 1.279 2223 2150 1.0340 5 7 3 2 6 2
4 TFL ALTEKMA 25 14 11 51 43 44 1.186 2107 2068 1.0189 6 6 2 4 1 6
5 TOFAŞ SPOR 25 15 10 55 48 43 1.146 2248 2186 1.0284 4 4 7 5 0 5
6 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 25 14 11 50 47 39 1.064 2111 2112 0.9995 4 6 4 1 6 4
7 OKYANUS KOLEJİ 25 12 13 48 48 36 1.000 2129 2125 1.0019 6 3 3 3 6 4
8 SEYDİŞEHİR BLD. 25 13 12 50 55 35 0.909 2297 2380 0.9651 1 5 7 3 5 4
9 PTT 25 8 17 42 57 29 0.737 2115 2212 0.9561 4 2 2 7 4 6
10 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 25 11 14 41 57 28 0.719 2002 2193 0.9129 2 3 6 1 6 7
11 KONYA B.ŞEHİR BLD. 25 9 16 33 56 26 0.589 1886 2071 0.9107 3 4 2 1 4 11
12 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 25 7 18 36 56 25 0.643 1959 2034 0.9631 5 2 0 4 7 7
13 KULA BLD. 25 7 18 32 62 21 0.516 2044 2202 0.9282 1 4 2 2 7 9
14 MALİYE OKULLARI 13 0 13 8 39 3 0.205 861 1108 0.7771 0 0 0 3 2 8
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.10.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. TFL ALTEKMA 2-3
27-29 23-25 30-28 25-20 12-15
04.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MALİYE OKULLARI OKYANUS KOLEJİ 0-3
20-25 18-25 18-25 - -
04.10.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1
25-15 25-22 21-25 25-19 -
04.10.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. PTT 1-3
24-26 25-21 17-25 26-28 -
04.10.2015 ESKIŞEHIR(GÖKMEYDAN) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 24-26 25-12 25-18 -
04.10.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3
16-25 21-25 13-25 - -
04.10.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-1
25-19 21-25 25-23 25-21 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.10.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ AFYON BLD. 3-0
25-20 25-19 26-24 - -
21.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-22 25-19 23-25 12-25 9-15
21.10.2015 İSTANBUL(B.FELEK) 17:00 OKYANUS KOLEJİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
24-26 16-25 17-25 - -
21.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA KULA BLD. 3-1
22-25 25-19 26-24 25-20 -
21.10.2015 ISPARTA(6MART) ISPARTA SPORTİF GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
21.10.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 16:00 SEYDİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-2
19-25 25-23 15-25 25-13 15-12
27.10.2015 KONYA(ATATÜRK) 17:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-2
25-22 25-20 18-25 23-25 16-14
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.10.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. OKYANUS KOLEJİ 3-1
25-14 22-25 26-24 25-21 -
18.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MALİYE OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 12-25 10-25 - -
18.10.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 TOFAŞ SPOR PTT 3-2
21-25 25-21 21-25 25-20 15-12
18.10.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 3-2
25-23 25-19 21-25 24-26 15-8
18.10.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-23 18-25 22-25 -
18.10.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
23-25 25-21 20-25 22-25 -
18.10.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. ADANA TOROS BYZ 1-3
31-29 17-25 19-25 18-25 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.10.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ DÜZCE BLD. 3-0
26-24 25-12 25-19 - -
25.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 13:30 PTT ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3
20-25 25-20 23-25 18-25 -
25.10.2015 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 OKYANUS KOLEJİ KULA BLD. 2-3
26-28 25-16 25-18 22-25 8-15
25.10.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. AFYON BLD. 0-3
21-25 20-25 17-25 - -
25.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-22 27-25 25-7 - -
25.10.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-1
23-25 25-19 25-19 25-12 -
25.10.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-2
25-20 25-23 20-25 23-25 15-11
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 18:30 MALİYE OKULLARI AFYON BLD. 0-3
16-25 16-25 25-27 - -
31.10.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 3-1
26-24 23-25 26-24 25-12 -
31.10.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. OKYANUS KOLEJİ 2-3
25-23 23-25 25-21 20-25 14-16
31.10.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ADANA TOROS BYZ 1-3
21-25 25-23 21-25 16-25 -
31.10.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. 3-1
25-21 25-23 25-27 25-17 -
31.10.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PTT 3-0
25-22 25-21 25-22 - -
31.10.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1
26-24 22-25 25-20 25-15 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
04.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA TOROS BYZ TOFAŞ SPOR 2-3
24-26 17-25 25-21 25-19 11-15
04.11.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. KULA BLD. 3-0
29-27 25-23 25-21 - -
04.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 PTT MALİYE OKULLARI 3-0
25-16 26-24 25-22 - -
04.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 1-3
26-24 20-25 17-25 18-25 -
04.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 17:00 OKYANUS KOLEJİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-17 20-25 25-16 25-16 -
04.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0
25-19 25-19 25-19 - -
05.11.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-18 26-24 22-25 17-25 11-15
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 PTT SEYDİŞEHİR BLD. 2-3
22-25 25-21 30-32 25-13 14-16
08.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MALİYE OKULLARI KULA BLD. 2-3
25-22 22-25 20-25 25-17 12-15
08.11.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 TOFAŞ SPOR OKYANUS KOLEJİ 3-1
25-17 26-24 21-25 31-29 -
08.11.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. AFYON BLD. 3-0
25-19 25-22 25-23 - -
08.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-15 17-25 25-21 15-13
08.11.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK ADANA TOROS BYZ 1-3
18-25 14-25 25-20 10-25 -
08.11.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-15 25-18 - -
15.11.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-15 28-30 25-12 25-14 -
15.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 OKYANUS KOLEJİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3
25-20 20-25 23-25 18-25 -
15.11.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
23-25 21-25 21-25 - -
15.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 TFL ALTEKMA PTT 3-2
25-16 25-20 23-25 18-25 15-9
15.11.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-1
25-23 17-25 25-16 25-23 -
15.11.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. DÜZCE BLD. 0-3
19-25 18-25 21-25 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 PTT ADANA TOROS BYZ 0-3
13-25 25-27 23-25 - -
22.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 MALİYE OKULLARI DÜZCE BLD. 0-3
22-25 23-25 23-25 - -
22.11.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 TOFAŞ SPOR AFYON BLD. 3-2
25-21 19-25 23-25 25-19 15-8
22.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KULA BLD. 3-0
25-19 29-27 25-19 - -
22.11.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-22 19-25 24-26 25-18 15-12
22.11.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 2-3
25-22 22-25 25-23 21-25 7-15
22.11.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-2
20-25 26-24 23-25 28-26 15-12
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ SEYDİŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-13 25-22 - -
29.11.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0
25-18 25-13 25-19 - -
29.11.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
23-25 25-19 12-25 21-25 -
29.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 OKYANUS KOLEJİ PTT 3-0
25-19 25-14 27-25 - -
29.11.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-16 25-17 - -
29.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 TFL ALTEKMA MALİYE OKULLARI 3-0
25-19 25-20 25-19 - -
29.11.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-17 27-25 25-20 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 PTT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
19-25 24-26 25-18 25-21 16-14
06.12.2015 BURSA(ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 3-1
25-15 19-25 25-22 27-25 -
06.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA ADANA TOROS BYZ 0-3
22-25 22-25 18-25 - -
06.12.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK KULA BLD. 1-3
19-25 21-25 25-19 23-25 -
06.12.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. AFYON BLD. 0-3
20-25 19-25 22-25 - -
06.12.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR MYO) 16:00 SEYDİŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 0-3
19-25 23-25 22-25 - -
10.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:30 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-16 25-17 25-27 22-25 8-15
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ MALİYE OKULLARI 3-0
25-23 25-16 25-15 - -
13.12.2015 AFYON(ATATÜRK) 16:00 AFYON BLD. PTT 3-0
25-16 25-17 25-20 - -
13.12.2015 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1
26-28 25-20 25-13 25-20 -
13.12.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 12:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 3-2
16-25 22-25 25-18 25-13 15-13
13.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 OKYANUS KOLEJİ TFL ALTEKMA 1-3
25-19 22-25 18-25 23-25 -
13.12.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-22 23-25 23-25 -
13.12.2015 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 22-25 20-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.12.2015 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ OKYANUS KOLEJİ 3-0
25-21 25-16 25-17 - -
20.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 PTT KULA BLD. 3-0
27-25 25-23 25-23 - -
20.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 MALİYE OKULLARI TOFAŞ SPOR 2-3
25-23 25-23 13-25 22-25 13-15
20.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 21-25 17-25 - -
20.12.2015 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-15 25-22 25-20 - -
20.12.2015 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 1-3
25-27 22-25 25-20 20-25 -
20.12.2015 KONYA(SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. AFYON BLD. 2-3
22-25 26-24 19-25 25-22 9-15
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(B.FELEK) OKYANUS KOLEJİ MALİYE OKULLARI -
- - - - -
09.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA TOROS BYZ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-15 25-10 - -
09.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 15:00 PTT DÜZCE BLD. 1-3
25-17 22-25 22-25 16-25 -
09.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA AFYON BLD. 0-3
14-25 18-25 23-25 - -
09.01.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK TOFAŞ SPOR 3-2
17-25 25-23 25-15 19-25 15-9
09.01.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
23-25 16-25 23-25 - -
09.01.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KULA BLD. 3-1
25-21 28-26 23-25 27-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI ISPARTA SPORTİF GENÇLİK -
- - - - -
16.01.2016 AFYON(ATATÜRK) 13:00 AFYON BLD. ADANA TOROS BYZ 3-1
20-25 25-17 25-21 25-18 -
16.01.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 15:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
29-27 25-15 25-22 - -
16.01.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-21 23-25 25-20 -
16.01.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 1-3
25-17 23-25 28-30 21-25 -
17.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 3-2
16-25 23-25 25-23 25-13 16-14
17.01.2016 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. TFL ALTEKMA 1-3
24-26 23-25 25-19 22-25 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI -
- - - - -
23.01.2016 ADANA(MENDERES) 16:00 ADANA TOROS BYZ KULA BLD. 3-0
25-13 25-19 25-10 - -
23.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 PTT TOFAŞ SPOR 2-3
25-18 23-25 15-25 26-24 6-15
23.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 OKYANUS KOLEJİ AFYON BLD. 0-3
23-25 23-25 22-25 - -
23.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 2-3
25-22 25-22 19-25 20-25 12-15
23.01.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3
25-22 19-25 23-25 21-25 -
23.01.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-16 16-25 23-25 25-23 16-14
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
30.01.2016 AFYON(ATATÜRK) 13:00 AFYON BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-15 25-14 - -
30.01.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 14:30 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. 3-2
25-23 26-24 23-25 22-25 15-13
30.01.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3
18-25 19-25 14-25 - -
30.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 0-3
23-25 23-25 17-25 - -
30.01.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK PTT 3-2
25-23 25-23 23-25 22-25 17-15
31.01.2016 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. OKYANUS KOLEJİ 0-3
17-25 16-25 22-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
AFYON(ATATÜRK) AFYON BLD. MALİYE OKULLARI -
- - - - -
03.02.2016 ADANA(MENDERES) 15:00 ADANA TOROS BYZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-22 25-12 25-10 - -
03.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-16 25-16 - -
03.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 17:00 OKYANUS KOLEJİ DÜZCE BLD. 3-1
22-25 26-24 25-18 25-22 -
03.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KULA BLD. 3-1
25-12 22-25 25-21 25-22 -
03.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 3-0
25-21 25-18 25-22 - -
03.02.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3
25-22 21-25 26-28 21-25 -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI PTT -
- - - - -
06.02.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 14:30 TOFAŞ SPOR ADANA TOROS BYZ 0-3
12-25 26-28 14-25 - -
06.02.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-18 17-25 25-22 -
06.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ OKYANUS KOLEJİ 3-1
13-25 25-21 28-26 25-17 -
06.02.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-2
22-25 23-25 25-22 25-22 15-13
06.02.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 0-3
20-25 24-26 18-25 - -
07.02.2016 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. AFYON BLD. 1-3
27-29 18-25 25-18 25-27 -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MANISA(KULA) KULA BLD. MALİYE OKULLARI -
- - - - -
13.02.2016 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0
25-14 25-13 25-22 - -
13.02.2016 AFYON(ATATÜRK) 13:00 AFYON BLD. DÜZCE BLD. 3-1
26-24 25-19 22-25 25-21 -
13.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 OKYANUS KOLEJİ TOFAŞ SPOR 3-2
25-21 19-25 22-25 25-19 15-10
13.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-13 25-17 25-16 - -
13.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-20 25-15 - -
13.02.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. PTT 3-1
25-20 25-21 23-25 25-22 -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI SEYDİŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 PTT TFL ALTEKMA 1-3
22-25 25-22 16-25 20-25 -
17.02.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 17:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-23 25-12 - -
17.02.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. KULA BLD. 3-0
25-19 25-23 25-23 - -
17.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AFYON BLD. 0-3
14-25 13-25 14-25 - -
17.02.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ 3-0
25-23 25-14 25-21 - -
17.02.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3
21-25 23-25 12-25 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
DÜZCE(18TEMMUZ) DÜZCE BLD. MALİYE OKULLARI -
- - - - -
20.02.2016 ADANA(MENDERES) 14:00 ADANA TOROS BYZ PTT 3-0
25-13 25-11 25-22 - -
20.02.2016 AFYON(ATATÜRK) 13:00 AFYON BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
20.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 OKYANUS KOLEJİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-20 25-23 - -
20.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1
25-18 17-25 25-14 25-18 -
20.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. 3-1
20-25 25-17 25-22 25-20 -
21.02.2016 MANISA(KULA) 14:00 KULA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-11 21-25 18-25 26-24 11-15
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI TFL ALTEKMA -
- - - - -
27.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 PTT OKYANUS KOLEJİ 3-2
21-25 22-25 25-15 25-15 15-11
27.02.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 14:30 TOFAŞ SPOR KULA BLD. 3-2
21-25 22-25 25-20 25-16 15-8
27.02.2016 ESKIŞEHIR(GÖKMEYDAN) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 1-3
25-21 25-27 18-25 13-25 -
27.02.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK AFYON BLD. 0-3
16-25 10-25 15-25 - -
27.02.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-17 25-18 16-25 25-19 -
27.02.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3
20-25 20-25 21-25 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ESKIŞEHIR(ATATÜRK) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI -
- - - - -
02.03.2016 ADANA(MENDERES) 15:00 ADANA TOROS BYZ TFL ALTEKMA 3-0
25-18 25-16 25-15 - -
02.03.2016 AFYON(ATATÜRK) 13:00 AFYON BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-8 25-19 - -
02.03.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 16:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-19 25-17 25-23 - -
02.03.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:00 OKYANUS KOLEJİ SEYDİŞEHİR BLD. 2-3
24-26 20-25 25-22 25-21 13-15
02.03.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. PTT 0-3
22-25 20-25 21-25 - -
02.03.2016 MANISA(KULA) 16:00 KULA BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3
26-28 22-25 9-25 - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) MALİYE OKULLARI ADANA TOROS BYZ -
- - - - -
05.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 PTT AFYON BLD. 0-3
20-25 22-25 19-25 - -
05.03.2016 BURSA(ÇEKIRGE) 14:30 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-11 25-14 25-19 - -
05.03.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 TFL ALTEKMA OKYANUS KOLEJİ 0-3
21-25 19-25 22-25 - -
05.03.2016 ISPARTA(6MART) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK DÜZCE BLD. 2-3
25-27 25-22 21-25 25-20 10-15
05.03.2016 KONYA(ATATÜRK) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KULA BLD. 1-3
25-23 23-25 24-26 11-25 -
05.03.2016 KONYA(SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-23 22-25 25-23 15-9
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BURSA(ÇEKIRGE) TOFAŞ SPOR MALİYE OKULLARI -
- - - - -
09.03.2016 AFYON(ATATÜRK) 14:30 AFYON BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-0
25-20 28-26 25-14 - -
09.03.2016 DÜZCE(18TEMMUZ) 14:30 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-19 23-25 23-25 23-25 -
09.03.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 14:30 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3
20-25 29-31 26-24 23-25 -
09.03.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 OKYANUS KOLEJİ ADANA TOROS BYZ 1-3
18-25 16-25 25-21 19-25 -
09.03.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 1-3
25-23 19-25 18-25 16-25 -
09.03.2016 MANISA(KULA) 14:30 KULA BLD. PTT 1-3
25-18 25-27 19-25 22-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TRABZONSPOR 24 20 4 66 18 61 3.667 2005 1629 1.2308 15 4 1 2 2 0
2 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 24 20 4 64 22 59 2.909 2048 1690 1.2118 12 6 2 1 2 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 24 20 4 63 23 57 2.739 2050 1691 1.2123 12 5 3 0 3 1
4 PAYAS BLD. 2011 24 19 5 62 26 55 2.385 2064 1683 1.2264 11 5 3 1 3 1
5 PALANDÖKEN BLD. 24 19 5 63 27 55 2.333 2075 1745 1.1891 11 4 4 2 2 1
6 NİKSAR BLD. 24 14 10 53 36 44 1.472 2000 1885 1.0610 10 2 2 4 3 3
7 SOLHAN SPOR 24 10 14 38 51 31 0.745 1924 1961 0.9811 3 5 2 3 2 9
8 MELİKGAZİ BLD. 24 9 15 43 50 31 0.860 1952 2023 0.9649 5 3 1 5 6 4
9 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 24 10 14 35 50 29 0.700 1828 1898 0.9631 4 4 2 1 3 10
10 GENÇ KAFKARS 24 7 17 30 60 20 0.500 1824 2064 0.8837 1 3 3 2 5 10
11 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 24 5 19 22 61 15 0.361 1580 1981 0.7976 2 2 1 1 5 13
12 TVF SPOR LİSESİ 24 2 22 13 68 6 0.191 1542 1963 0.7855 1 0 1 1 5 16
13 ERCİŞ ŞEKER SPOR 24 1 23 9 69 5 0.130 1167 1846 0.6322 1 0 0 2 2 19
14 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
GÜMÜŞHANE(TORUL) GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
04.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 0-3
14-25 13-25 23-25 - -
04.10.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-18 25-13 25-11 - -
04.10.2015 KARS(MERKEZ) 13:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
16-25 20-25 25-21 16-25 -
04.10.2015 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-23 25-21 25-16 - -
04.10.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-15 25-22 25-21 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GENÇ KAFKARS -
- - - - -
13.10.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1
25-21 18-25 25-21 25-19 -
14.10.2015 HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-20 32-30 25-19 - -
21.10.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3
25-19 18-25 18-25 27-29 -
21.10.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 11-25 14-25 - -
21.10.2015 VAN(ERCIŞ) 14:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3
26-24 18-25 22-25 27-25 12-15
28.10.2015 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR TRABZONSPOR 0-3
19-25 21-25 23-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) PALANDÖKEN BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
18.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3
18-25 14-25 19-25 - -
18.10.2015 GÜMÜŞHANE(TORUL) 12:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0
25-11 25-21 29-27 - -
18.10.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 18-25 21-25 - -
18.10.2015 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 2-3
23-25 22-25 25-21 26-24 15-17
18.10.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR PAYAS BLD. 2011 3-1
25-19 22-25 25-9 25-21 -
18.10.2015 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 19-25 26-24 19-25 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.10.2015 MALATYA(ATATÜRK) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-16 22-25 29-27 25-23 -
25.10.2015 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS 3-1
25-15 25-17 18-25 25-17 -
25.10.2015 HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-6 25-8 25-7 - -
25.10.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0
30-28 25-16 25-21 - -
25.10.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3
18-25 27-25 27-29 25-17 6-15
25.10.2015 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TRABZONSPOR 0-3
19-25 25-27 20-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
VAN(ERCIŞ) ERCİŞ ŞEKER SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
31.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 TVF SPOR LİSESİ TRABZONSPOR 0-3
14-25 20-25 23-25 - -
31.10.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 13:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-17 25-14 25-21 - -
31.10.2015 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-2
27-25 25-10 19-25 23-25 15-8
31.10.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-23 18-25 25-18 25-16 -
31.10.2015 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 1-3
17-25 31-29 18-25 14-25 -
31.10.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
26-24 20-25 14-25 13-25 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
04.11.2015 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-23 24-26 27-25 26-24 -
04.11.2015 HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-18 25-19 25-20 - -
04.11.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 3-2
20-25 25-17 25-21 23-25 15-13
04.11.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-6 25-14 25-9 - -
04.11.2015 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-16 26-24 25-13 - -
04.11.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1
31-29 27-29 25-15 25-18 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
HATAY(ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
07.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
14-25 22-25 15-25 - -
08.11.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-1
19-25 25-17 25-21 25-18 -
08.11.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 16:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3
23-25 18-25 17-25 - -
08.11.2015 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS TRABZONSPOR 0-3
26-28 23-25 23-25 - -
08.11.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 1-3
16-25 25-22 12-25 13-25 -
08.11.2015 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR SOLHAN SPOR 0-3
10-25 16-25 9-25 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
15.11.2015 BINGÖL(SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-22 - -
15.11.2015 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-1
25-19 25-17 23-25 25-17 -
15.11.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-10 25-6 25-8 - -
15.11.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 NİKSAR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-2
28-26 18-25 23-25 25-22 15-10
15.11.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-23 19-25 16-25 25-19 5-15
15.11.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR PALANDÖKEN BLD. 3-1
25-21 21-25 25-23 25-20 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. -
- - - - -
20.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 2-3
15-25 20-25 25-21 25-19 12-15
22.11.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 2-3
15-25 32-30 25-22 23-25 10-15
22.11.2015 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0
27-25 25-18 25-17 - -
22.11.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3
17-25 17-25 19-25 - -
22.11.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3
17-25 19-25 26-24 14-25 -
22.11.2015 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR NİKSAR BLD. 0-3
13-25 16-25 19-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BINGÖL(SOLHAN) SOLHAN SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
29.11.2015 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-18 25-20 - -
29.11.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 37-39 18-25 - -
29.11.2015 KARS(İSMAIL AYTEMIZ) 13:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 0-3
23-25 21-25 16-25 - -
29.11.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 12:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-15 25-16 - -
29.11.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-23 25-20 - -
29.11.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-10 25-7 25-10 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
04.12.2015 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3
17-25 19-25 13-25 - -
06.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 0-3
15-25 13-25 14-25 - -
06.12.2015 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2
25-23 23-25 21-25 25-23 15-13
06.12.2015 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-1
25-22 13-25 25-16 26-24 -
06.12.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 14:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-27 25-19 25-22 25-22 -
06.12.2015 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
18-25 6-25 12-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(NIKSAR) NİKSAR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
13.12.2015 BINGÖL(SOLHAN) 10:30 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-22 23-25 25-21 25-14 -
13.12.2015 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-20 25-17 - -
13.12.2015 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-12 25-17 - -
13.12.2015 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-16 25-19 25-21 - -
13.12.2015 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-14 25-15 25-22 - -
13.12.2015 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 21-25 25-16 25-19 -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR -
- - - - -
19.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 22-25 25-23 13-25 -
20.12.2015 BINGÖL(SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3
14-25 18-25 20-25 - -
20.12.2015 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3
23-25 25-14 23-25 21-25 -
20.12.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 14:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 2-3
20-25 25-23 21-25 26-24 11-15
20.12.2015 MALATYA(ATATÜRK) 11:30 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 1-3
21-25 25-23 21-25 12-25 -
20.12.2015 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3
21-25 11-25 16-25 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
09.01.2016 BINGÖL(SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 0-3
18-25 20-25 22-25 - -
09.01.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-22 25-23 25-17 - -
09.01.2016 HATAY(PAYAS) 15:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-17 25-21 - -
09.01.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TRABZONSPOR 2-3
22-25 27-25 25-16 20-25 9-15
09.01.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
16-25 19-25 20-25 - -
09.01.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-22 12-25 8-25 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KARS(MERKEZ) GENÇ KAFKARS ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
16.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-21 25-17 25-21 - -
16.01.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
20-25 25-20 26-24 25-19 -
16.01.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-13 25-18 25-21 - -
16.01.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-21 25-22 - -
16.01.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 2-3
25-23 23-25 25-22 19-25 12-15
16.01.2016 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR SOLHAN SPOR 3-0
25-13 25-16 25-18 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
23.01.2016 BINGÖL(SOLHAN) 12:00 SOLHAN SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1
18-25 25-21 25-20 25-12 -
23.01.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-13 25-20 - -
23.01.2016 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 TRABZONSPOR 3-2
25-22 24-26 25-19 19-25 15-11
23.01.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-20 25-16 25-23 - -
23.01.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-18 26-24 25-13 - -
23.01.2016 TOKAT(ERBAA) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-22 25-22 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
30.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 23-25 15-25 - -
30.01.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-22 23-25 25-16 25-20 -
30.01.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-1
23-25 25-16 25-20 25-20 -
30.01.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 2-3
25-18 25-20 25-27 21-25 7-15
30.01.2016 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR NİKSAR BLD. 3-0
25-19 25-14 25-17 - -
30.01.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 12-25 7-25 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR -
- - - - -
03.02.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3
25-14 17-25 20-25 25-17 11-15
03.02.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-11 25-17 - -
03.02.2016 HATAY(PAYAS) PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
03.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-22 25-19 - -
03.02.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3
13-25 26-28 25-20 18-25 -
03.02.2016 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-11 25-16 25-17 - -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MALATYA(ATATÜRK) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
06.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 12-25 18-25 - -
06.02.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-2
12-25 25-22 25-22 26-28 15-9
06.02.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TRABZONSPOR 3-1
23-25 25-20 25-17 25-22 -
06.02.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2
27-25 20-25 25-20 23-25 20-18
06.02.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 0-3
22-25 22-25 25-27 - -
06.02.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
13.02.2016 BINGÖL(SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-14 25-8 25-7 - -
13.02.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-17 25-11 25-21 - -
13.02.2016 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1
27-29 25-17 25-19 25-19 -
13.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-15 25-16 27-29 25-23 -
13.02.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-1
22-25 25-19 25-23 25-20 -
13.02.2016 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR GENÇ KAFKARS 3-0
25-12 25-23 25-18 - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TRABZONSPOR 3-1
19-25 25-20 25-18 25-19 -
17.02.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-23 25-19 26-28 25-16 -
17.02.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
15-25 14-25 20-25 - -
17.02.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2
24-26 20-25 29-27 25-23 15-12
17.02.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3
8-25 16-25 17-25 - -
18.02.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2
25-22 21-25 16-25 26-24 15-13
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KAYSERI(ATATÜRK) MELİKGAZİ BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
20.02.2016 BINGÖL(SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-27 23-25 25-23 21-25 -
20.02.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-3
21-25 23-25 25-20 25-20 11-15
20.02.2016 HATAY(PAYAS) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-20 25-19 - -
20.02.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 13:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-19 25-22 23-25 25-17 -
20.02.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-7 25-17 25-13 - -
20.02.2016 TRABZON(19MAYIS) 15:00 TRABZONSPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-21 25-19 - -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK SOLHAN SPOR -
- - - - -
27.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 0-3
15-25 17-25 18-25 - -
27.02.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0
25-12 25-14 25-16 - -
27.02.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-1
20-25 25-19 25-17 25-18 -
27.02.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
21-25 16-25 22-25 - -
27.02.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 0-3
16-25 20-25 17-25 - -
07.03.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TRABZONSPOR 0-3
17-25 19-25 18-25 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
HATAY(PAYAS) PAYAS BLD. 2011 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
02.03.2016 BINGÖL(SOLHAN) 13:00 SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2
25-20 21-25 25-19 22-25 15-13
02.03.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-21 25-13 - -
02.03.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-8 25-10 25-14 - -
02.03.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 11:00 GENÇ KAFKARS KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 20-25 25-19 27-25 -
02.03.2016 TOKAT(NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
25-27 16-25 12-25 - -
02.03.2016 TRABZON(19MAYIS) 13:00 TRABZONSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-14 25-17 - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇANKIRI(HASANFEHMIGÖKŞEN) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK NİKSAR BLD. -
- - - - -
05.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3
25-23 22-25 24-26 23-25 -
05.03.2016 HRT AKDENiZ TV HATAY(ANTAKYA) 12:30 HATAY B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 3-2
19-25 17-25 25-17 26-24 15-12
05.03.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
15-25 22-25 25-27 - -
05.03.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3
17-25 25-23 17-25 15-25 -
05.03.2016 MALATYA(ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
19-25 20-25 16-25 - -
05.03.2016 VAN(ERCIŞ) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GENÇ KAFKARS 2-3
21-25 25-22 28-30 25-18 10-15
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TRABZON(19MAYIS) TRABZONSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK -
- - - - -
09.03.2016 ERZURUM(RECEPTAYYIPERDOĞAN) 14:30 PALANDÖKEN BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0
25-9 25-6 25-15 - -
09.03.2016 GÜMÜŞHANE(TORUL) 14:30 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-19 25-23 - -
09.03.2016 HATAY(PAYAS) 14:30 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 3-0
25-15 25-13 25-12 - -
09.03.2016 KAHRAMANMARAŞ(OSMANSAYIN) 14:30 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-15 25-23 25-16 - -
09.03.2016 KARS(KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:30 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-27 25-23 25-20 15-12
09.03.2016 TOKAT(NIKSAR) 14:30 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1
23-25 25-22 25-21 25-18 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AFYON BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 172 1.3081 3 0 0 0 0 0
2 DÜZCE BLD. 3 1 2 5 7 4 0.714 258 267 0.9663 0 1 0 1 0 1
3 PAYAS BLD. 2011 3 1 2 4 6 3 0.667 213 238 0.8950 1 0 0 0 1 1
4 TRABZONSPOR 3 1 2 3 8 2 0.375 235 254 0.9252 0 0 1 0 0 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 TRABZONSPOR PAYAS BLD. 2011 0-3
27-29 23-25 17-25 - -
17.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 AFYON BLD. DÜZCE BLD. 3-0
25-22 25-20 25-20 - -
18.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 PAYAS BLD. 2011 AFYON BLD. 0-3
19-25 18-25 16-25 - -
18.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 DÜZCE BLD. TRABZONSPOR 2-3
26-24 21-25 18-25 25-22 10-15
19.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 DÜZCE BLD. PAYAS BLD. 2011 3-1
21-25 25-22 25-20 25-14 -
19.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 TRABZONSPOR AFYON BLD. 0-3
19-25 19-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA TOROS BYZ 3 3 0 9 0 9 MAX 228 184 1.2391 3 0 0 0 0 0
2 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3 2 1 6 3 6 2.000 213 187 1.1390 2 0 0 0 0 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 199 209 0.9522 1 0 0 0 0 2
4 TFL ALTEKMA 3 0 3 0 9 0 MIN 168 228 0.7368 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 ADANA TOROS BYZ TFL ALTEKMA 3-0
25-13 28-26 25-19 - -
17.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-23 25-21 - -
18.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 TFL ALTEKMA GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3
16-25 18-25 17-25 - -
18.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3
22-25 22-25 19-25 - -
19.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 11:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-15 25-23 25-21 - -
19.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 ADANA TOROS BYZ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-20 25-20 25-23 - -