1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 4 3 1 11 6 9 1.833 380 373 1.0188 1 1 1 1 0 0
2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 4 1 3 8 10 5 0.800 382 391 0.9770 0 1 0 2 1 0
3 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 4 2 2 7 10 4 0.700 375 373 1.0054 0 0 2 0 1 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BEŞİKTAŞ 2-3
25-17 22-25 25-19 23-25 11-15
16.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2
25-22 22-25 25-21 20-25 15-8
17.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 BEŞİKTAŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
27-25 25-18 31-29 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
21-25 25-12 27-25 25-22 -
24.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-22 16-25 25-19 25-19 -
25.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ 3-2
25-27 25-17 21-25 25-18 15-11
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 6 5 1 17 8 15 2.125 582 532 1.0940 1 3 1 1 0 0
2 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 6 5 1 16 7 13 2.286 515 494 1.0425 3 0 2 0 1 0
3 ARKAS SPOR 6 2 4 11 13 8 0.846 532 531 1.0019 1 1 0 2 1 1
4 FENERBAHÇE 6 0 6 2 18 0 0.111 441 513 0.8596 0 0 0 0 2 4
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.04.2016 D-Smart, NTV-Spor ORDU(DURUGÖL) 17:00 HALKBANK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3
21-25 25-20 25-19 21-25 10-15
06.04.2016 NTV-Spor ORDU(DURUGÖL) 19:30 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 1-3
26-24 17-25 23-25 25-27 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.04.2016 NTV-Spor ORDU(DURUGÖL) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 3-0
25-20 30-28 25-22 - -
07.04.2016 D-Smart ORDU(DURUGÖL) 19:30 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
20-25 25-20 19-25 24-26 -
08.04.2016 NTV-Spor ORDU(DURUGÖL) 17:00 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-20 25-15 21-25 17-25 10-15
08.04.2016 D-Smart ORDU(DURUGÖL) 19:30 HALKBANK FENERBAHÇE 3-1
25-22 25-18 29-31 25-23 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.04.2016 D-Smart, NTV-Spor SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 1-3
15-25 19-25 25-22 22-25 -
22.04.2016 D-Smart SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 19:30 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0
25-22 26-24 25-17 - -
23.04.2016 D-Smart SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 15:00 FENERBAHÇE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 23-25 22-25 - -
23.04.2016 D-Smart, NTV-Spor SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 17:30 HALKBANK ARKAS SPOR 3-2
23-25 18-25 25-21 25-23 15-12
24.04.2016 D-Smart, NTV-Spor SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-0
25-22 25-22 25-19 - -
24.04.2016 D-Smart SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 16:30 FENERBAHÇE HALKBANK 0-3
25-27 15-25 19-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 6 6 0 18 3 17 6.000 521 435 1.1977 4 1 1 0 0 0
2 GALATASARAY HDI SİGORTA 6 4 2 14 10 13 1.400 536 527 1.0171 0 4 0 1 0 1
3 MALİYE MİLLİ PİYANGO 6 1 5 7 15 3 0.467 501 520 0.9635 1 0 0 0 4 1
4 İNEGÖL BLD. 6 1 5 5 16 3 0.313 421 497 0.8471 0 1 0 0 2 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 12:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-0
25-21 25-18 26-24 - -
07.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
20-25 22-25 30-28 19-25 -
08.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 12:00 İNEGÖL BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3
13-25 19-25 11-25 - -
08.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 2-3
25-22 25-21 20-25 16-25 12-15
09.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 12:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-1
25-23 25-22 22-25 25-20 -
09.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0
25-21 34-32 25-19 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 11:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 18-25 11-25 - -
19.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1
25-17 17-25 25-22 25-17 -
20.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 11:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 1-3
23-25 19-25 25-20 20-25 -
20.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-15 25-21 25-23 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 11:00 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
25-12 16-25 21-25 20-25 -
21.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 13:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 1-3
26-28 22-25 27-25 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 21 18 3 55 22 51 2.500 1859 1641 1.1328 8 7 3 0 1 2
2 FENERBAHÇE 21 15 6 49 29 43 1.690 1805 1693 1.0662 7 5 3 1 2 3
3 ARKAS SPOR 21 14 7 48 30 41 1.600 1797 1701 1.0564 8 3 3 2 2 3
4 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 21 14 7 46 32 41 1.438 1770 1688 1.0486 6 5 3 2 0 5
5 ZİRAAT BANKASI 21 13 8 49 32 41 1.531 1848 1702 1.0858 7 4 2 4 2 2
6 MALİYE MİLLİ PİYANGO 21 11 10 42 40 32 1.050 1831 1818 1.0072 5 2 4 3 3 4
7 GALATASARAY HDI SİGORTA 21 9 12 35 45 27 0.778 1754 1801 0.9739 1 7 1 1 6 5
8 İNEGÖL BLD. 21 8 13 36 44 26 0.818 1783 1836 0.9711 4 3 1 3 6 4
9 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 21 7 14 32 50 21 0.640 1748 1909 0.9157 2 2 3 3 5 6
10 BEŞİKTAŞ 21 7 14 30 48 20 0.625 1719 1796 0.9571 3 2 2 1 7 6
11 ŞAHİNBEY BLD. 11 3 8 18 26 11 0.692 929 1004 0.9253 2 0 1 3 3 2
12 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 21 2 19 18 60 9 0.300 1626 1880 0.8649 0 1 1 4 4 11
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 14:30 HALKBANK FENERBAHÇE 0-3
25-27 29-31 23-25 - -
24.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-0
26-24 25-19 25-23 - -
24.10.2015 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3
25-23 29-31 22-25 20-25 -
24.10.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ŞAHİNBEY BLD. 3-2
25-18 25-17 26-28 22-25 15-6
24.10.2015 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 3-2
20-25 23-25 25-21 26-24 15-13
28.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 17:30 MALİYE MİLLİ PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-23 20-25 25-22 25-23 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-22 25-19 25-18 - -
31.10.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 1-3
27-29 26-28 25-16 22-25 -
31.10.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0
25-19 25-19 25-19 - -
31.10.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-17 19-25 26-24 16-25 11-15
31.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ HALKBANK 0-3
20-25 23-25 26-28 - -
31.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 2-3
19-25 16-25 25-20 25-21 13-15
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI ŞAHİNBEY BLD. 3-0
25-21 25-17 25-13 - -
07.11.2015 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-20 25-19 - -
07.11.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 3-1
25-23 25-22 24-26 30-28 -
07.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ 0-3
21-25 12-25 20-25 - -
08.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 17:30 HALKBANK MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-2
15-25 25-19 22-25 25-18 15-13
08.11.2015 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-21 25-23 20-25 25-22 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-22 25-16 - -
14.11.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
28-26 25-18 26-24 - -
14.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 1-3
29-31 21-25 25-22 21-25 -
14.11.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2
26-28 24-26 25-11 25-15 15-9
14.11.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 3-1
25-14 25-12 15-25 25-19 -
14.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 ARKAS SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.11.2015 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 2-3
25-20 18-25 25-17 25-27 14-16
21.11.2015 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 16:00 HALKBANK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 30-28 25-11 - -
21.11.2015 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
26-28 25-22 25-20 25-21 -
21.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 15:30 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3
20-25 19-25 22-25 - -
21.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ŞAHİNBEY BLD. 2-3
25-22 17-25 19-25 25-19 13-15
21.11.2015 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3
23-25 21-25 19-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.11.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. BEŞİKTAŞ 2-3
21-25 21-25 25-20 25-23 17-19
24.11.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 18:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 0-3
20-25 23-25 21-25 - -
24.11.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
25-17 22-25 24-26 27-25 18-16
24.11.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2
20-25 25-20 25-18 23-25 15-8
24.11.2015 NTV-Spor İZMIR(ATATÜRK) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 0-3
26-28 22-25 18-25 - -
25.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 19:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 1-3
30-28 18-25 18-25 23-25 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3
24-26 21-25 20-25 - -
28.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-17 23-25 25-17 19-25 15-13
28.11.2015 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1
26-24 25-14 23-25 25-12 -
28.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
25-22 21-25 16-25 24-26 -
28.11.2015 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR ŞAHİNBEY BLD. 3-1
20-25 25-19 25-16 25-18 -
28.11.2015 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ FENERBAHÇE 1-3
21-25 20-25 25-23 23-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
21-25 25-19 25-22 18-25 15-12
05.12.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 12:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 1-3
25-22 18-25 22-25 23-25 -
05.12.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 3-1
25-19 22-25 25-23 25-19 -
05.12.2015 NTV-Spor İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 17:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-1
25-22 25-19 23-25 25-19 -
05.12.2015 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 3-2
30-32 25-20 25-21 17-25 15-10
06.12.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. HALKBANK 1-3
25-21 22-25 25-27 17-25 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.12.2015 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 30-28 25-22 - -
12.12.2015 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2
22-25 25-27 25-15 25-16 15-13
12.12.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
18-25 25-23 19-25 22-25 -
12.12.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ MALİYE MİLLİ PİYANGO 2-3
25-22 23-25 25-17 20-25 13-15
12.12.2015 NTV-Spor İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
12.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 27-29 20-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR 0-3
20-25 22-25 23-25 - -
19.12.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 14:00 FENERBAHÇE ŞAHİNBEY BLD. 3-0
25-22 25-22 25-18 - -
19.12.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK 0-3
18-25 20-25 22-25 - -
19.12.2015 NTV-Spor İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 17:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-19 25-22 25-17 - -
19.12.2015 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
22-25 27-25 25-18 27-29 15-12
20.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 17:30 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1
25-18 25-22 19-25 25-19 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.12.2015 GAZIANTEP(ŞAHINBEY) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 2-3
28-26 25-21 23-25 18-25 8-15
22.12.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
26-24 25-20 25-13 - -
22.12.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 0-3
21-25 19-25 20-25 - -
22.12.2015 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 17:00 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-17 27-25 - -
23.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 18:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0
25-13 25-20 25-20 - -
23.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-2
19-25 23-25 25-23 26-24 16-14
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(ŞAHINBEY) ŞAHİNBEY BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.01.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 16:00 FENERBAHÇE HALKBANK 2-3
25-22 25-21 12-25 16-25 6-15
17.01.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 15:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3
14-25 15-25 19-25 - -
17.01.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3
17-25 18-25 19-25 - -
17.01.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
25-22 25-20 21-25 25-19 -
17.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İNEGÖL BLD. 0-3
27-29 21-25 22-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) TOKAT BELEDİYE PLEVNE ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
24.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO FENERBAHÇE 2-3
20-25 25-21 22-25 25-20 13-15
24.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 HALKBANK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-19 25-18 22-25 25-18 -
24.01.2016 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 2-3
25-22 25-19 21-25 21-25 11-15
24.01.2016 D-Smart İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-16 25-21 19-25 25-19 -
04.02.2016 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 2-3
20-25 25-18 25-23 24-26 9-15
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(ŞAHINBEY) ŞAHİNBEY BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
31.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO HALKBANK 2-3
25-22 25-23 19-25 16-25 11-15
31.01.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 15:30 BEŞİKTAŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 27-25 25-19 - -
31.01.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 19:00 FENERBAHÇE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 21-25 22-25 - -
31.01.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-22 25-16 25-21 - -
31.01.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-2
25-19 24-26 22-25 25-21 16-14
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BURSA(İNEGÖL) İNEGÖL BLD. ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
07.02.2016 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
07.02.2016 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-23 25-16 25-20 - -
07.02.2016 D-Smart İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0
27-25 28-26 25-16 - -
07.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ARKAS SPOR 0-3
27-29 25-27 11-25 - -
07.02.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE 1-3
25-22 24-26 17-25 16-25 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(ŞAHINBEY) ŞAHİNBEY BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
13.02.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 16:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-1
25-21 25-19 23-25 25-21 -
13.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 0-3
19-25 21-25 18-25 - -
14.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-23 25-22 25-20 - -
14.02.2016 D-Smart İSTANBUL(TAÇ DAIKIN PARK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-1
25-22 26-24 20-25 25-15 -
14.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-1
25-23 19-25 25-19 25-15 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(AKATLAR) BEŞİKTAŞ ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
21.02.2016 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 14:30 ZİRAAT BANKASI MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1
23-25 25-22 28-26 25-22 -
21.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 HALKBANK ARKAS SPOR 3-1
25-19 27-25 25-27 25-15 -
21.02.2016 NTV-Spor BURSA(İNEGÖL) 14:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 1-3
25-19 17-25 23-25 22-25 -
21.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
17-25 12-25 25-21 18-25 -
21.02.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-20 22-25 20-25 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(ŞAHINBEY) ŞAHİNBEY BLD. ARKAS SPOR -
- - - - -
27.02.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 13:00 FENERBAHÇE BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-21 25-19 25-20 - -
27.02.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 1-3
18-25 23-25 25-23 23-25 -
28.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 MALİYE MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-2
22-25 25-10 25-11 27-29 15-11
28.02.2016 D-Smart İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-17 25-18 25-20 - -
28.02.2016 NTV-Spor İSTANBUL(TAÇ DAIKIN PARK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-1
16-25 25-18 25-23 25-19 -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BAŞKENT) HALKBANK ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
06.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-17 25-16 25-19 - -
06.03.2016 BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-18 25-21 - -
06.03.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 15:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3
18-25 21-25 20-25 - -
06.03.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3
15-25 23-25 23-25 - -
06.03.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-13 25-22 25-19 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(BURHANFELEK) GALATASARAY HDI SİGORTA ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
12.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 3-1
22-25 25-18 26-24 25-20 -
12.03.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 14:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 3-0
25-21 25-20 25-23 - -
13.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO BEŞİKTAŞ 3-1
25-20 28-26 23-25 25-20 -
13.03.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-13 25-19 25-20 - -
13.03.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-0
25-23 26-24 25-22 - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(ŞAHINBEY) ŞAHİNBEY BLD. FENERBAHÇE -
- - - - -
20.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-22 23-25 25-18 25-17 -
20.03.2016 NTV-Spor BURSA(İNEGÖL) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 13-25 20-25 - -
20.03.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 15:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 23-25 25-18 19-25 -
20.03.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3
21-25 25-21 23-25 21-25 -
20.03.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0
32-30 26-24 25-23 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ANKARA(BAŞKENT) MALİYE MİLLİ PİYANGO ŞAHİNBEY BLD. -
- - - - -
27.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-17 25-14 25-11 - -
27.03.2016 BURSA(İNEGÖL) 17:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 1-3
24-26 19-25 25-22 21-25 -
27.03.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-13 25-27 25-15 25-20 -
27.03.2016 NTV-Spor İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 2-3
29-31 25-23 25-15 19-25 9-15
27.03.2016 TOKAT(HÜSEYINAKBAŞ) 17:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BEŞİKTAŞ 1-3
25-21 23-25 23-25 18-25 -