3. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSASPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ALAŞEHİR BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 208 172 1.2093 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 6 3 0.667 208 230 0.9043 1 0 0 0 1 1
4 GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 148 225 0.6578 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 13:00 ALAŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-13 25-9 26-24 - -
21.03.2016 BURSASPOR TV ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 15:00 BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-17 25-12 - -
22.03.2016 BURSASPOR TV ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 13:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BURSASPOR 1-3
20-25 25-23 23-25 19-25 -
22.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 15:00 GENÇLERBİRLİĞİ ALAŞEHİR BLD. 0-3
17-25 20-25 14-25 - -
23.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
14-25 21-25 21-25 - -
23.03.2016 Cay TV - Bursaspor TV ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 15:00 ALAŞEHİR BLD. BURSASPOR 0-3
19-25 21-25 17-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 245 189 1.2963 2 1 0 0 0 0
2 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3 2 1 6 5 5 1.200 250 230 1.0870 1 0 1 0 0 1
3 TİRE BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 240 240 1.0000 1 0 0 1 0 1
4 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 0 3 1 9 0 0.111 169 245 0.6898 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 17:00 VAKIFBANK TİRE BLD. 3-0
25-23 25-19 25-16 - -
21.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 19:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
18-25 14-25 16-25 - -
22.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 17:00 TİRE BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-17 25-19 25-20 - -
22.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 19:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT VAKIFBANK 0-3
20-25 23-25 23-25 - -
23.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 17:30 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TİRE BLD. 3-2
20-25 25-19 22-25 27-25 15-13
23.03.2016 Cay TV ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 19:30 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1
20-25 25-18 25-11 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALAŞEHİR BLD. 21 21 0 63 11 61 5.727 1802 1368 1.3173 12 7 2 0 0 0
2 TİRE BLD. 21 16 5 55 18 51 3.056 1708 1350 1.2652 13 3 0 3 1 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 21 16 5 55 24 48 2.292 1819 1566 1.1616 9 5 2 2 3 0
4 KEPEZ BLD. 21 16 5 51 27 45 1.889 1818 1588 1.1448 7 6 3 0 3 2
5 GAZİ GENÇLİK 21 14 7 45 33 39 1.364 1674 1624 1.0308 6 4 4 1 1 5
6 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 21 11 10 42 32 36 1.313 1632 1533 1.0646 9 2 0 3 3 4
7 GELİŞİM KOLEJİ 21 9 12 32 40 26 0.800 1499 1588 0.9440 7 0 2 1 3 8
8 ÇANAKKALE BLD. 21 7 14 30 48 21 0.625 1575 1662 0.9477 3 2 2 2 5 7
9 İZMİR SPOR 21 6 15 27 49 20 0.551 1594 1736 0.9182 2 4 0 2 5 8
10 SÖKE EGE KOLEJİ 21 3 18 14 60 8 0.233 1353 1729 0.7825 0 0 3 2 1 15
11 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 21 2 19 14 61 6 0.230 1339 1791 0.7476 0 0 2 2 4 13
12 ACAR SPOR 11 0 11 8 33 2 0.242 697 975 0.7149 0 0 0 2 4 5
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.10.2015 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR SPOR 3-0
25-19 25-17 26-24 - -
18.10.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-13 25-17 - -
18.10.2015 İZMIR(BALÇOVA) 16:30 ACAR SPOR GAZİ GENÇLİK 1-3
14-25 25-23 13-25 22-25 -
18.10.2015 İZMIR(G.EMIR) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-19 25-19 25-11 - -
18.10.2015 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3
19-25 23-25 25-20 25-15 12-15
18.10.2015 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-17 25-14 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
25.10.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-2
25-12 28-26 20-25 19-25 15-12
25.10.2015 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ TİRE BLD. 0-3
10-25 8-25 11-25 - -
25.10.2015 DENIZLI(H.GÜNGÖR) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-16 25-20 25-22 - -
25.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 1-3
19-25 29-27 20-25 23-25 -
25.10.2015 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR GELİŞİM KOLEJİ 2-3
25-12 25-21 24-26 24-26 10-15
25.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 0-3
17-25 18-25 20-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0
25-23 25-23 25-23 - -
31.10.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-22 25-18 25-12 - -
31.10.2015 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 31-33 10-25 - -
31.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ACAR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
7-25 25-18 20-25 15-25 -
31.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ TİRE BLD. 0-3
21-25 13-25 24-26 - -
31.10.2015 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-15 25-12 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3
10-25 21-25 21-25 - -
08.11.2015 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ACAR SPOR 3-2
25-21 18-25 23-25 25-16 15-11
08.11.2015 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ALAŞEHİR BLD. 1-3
20-25 27-25 15-25 16-25 -
08.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-18 25-17 25-19 - -
08.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR SPOR 3-1
26-24 25-18 16-25 25-17 -
08.11.2015 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-14 25-19 25-15 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-18 21-25 25-13 25-19 -
15.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-22 25-21 25-14 - -
15.11.2015 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
26-24 25-20 25-27 25-18 -
15.11.2015 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-12 25-16 25-23 - -
16.11.2015 İZMIR(BALÇOVA) 16:00 ACAR SPOR TİRE BLD. 0-3
13-25 16-25 19-25 - -
16.11.2015 İZMIR(BALÇOVA) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 2-3
25-23 23-25 25-21 20-25 14-16
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 20-25 12-25 - -
22.11.2015 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ KEPEZ BLD. 0-3
8-25 18-25 21-25 - -
22.11.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ACAR SPOR 3-1
26-24 21-25 25-16 25-15 -
22.11.2015 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR SPOR 3-0
27-25 25-18 25-22 - -
22.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-2
25-16 25-18 9-25 23-25 15-6
22.11.2015 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3
21-25 20-25 25-22 24-26 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.11.2015 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 12:00 KEPEZ BLD. TİRE BLD. 3-2
25-19 14-25 25-22 17-25 15-7
29.11.2015 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-17 25-21 25-14 - -
29.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-19 25-16 - -
29.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
20-25 21-25 15-25 - -
29.11.2015 MANISA(ALAŞEHIR) 16:00 ALAŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-11 25-16 25-13 - -
30.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ ACAR SPOR 3-0
25-19 25-21 25-18 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.12.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3
17-25 16-25 18-25 - -
06.12.2015 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 19-25 10-25 - -
06.12.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 13:00 ÇANAKKALE BLD. KEPEZ BLD. 2-3
26-28 27-25 16-25 25-19 8-15
06.12.2015 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GAZİ GENÇLİK 2-3
25-16 27-25 23-25 19-25 13-15
06.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ACAR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3
13-25 19-25 11-25 - -
06.12.2015 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. İZMİR SPOR 3-0
25-15 25-16 25-17 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. ACAR SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.12.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
20-25 25-21 13-25 11-25 -
13.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 1-3
12-25 14-25 25-22 16-25 -
13.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3
18-25 15-25 15-25 - -
13.12.2015 İZMIR(BALÇOVA) 16:00 İZMİR SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-19 25-18 21-25 25-15 -
13.12.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-20 25-18 25-16 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ACAR SPOR İZMİR SPOR 1-3
21-25 26-24 17-25 12-25 -
20.12.2015 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-19 23-25 25-20 22-25 13-15
20.12.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 23-25 17-25 - -
20.12.2015 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-11 25-23 25-15 - -
20.12.2015 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0
25-20 25-22 25-18 - -
20.12.2015 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-1
25-21 25-19 29-31 25-18 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.12.2015 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3
19-25 15-25 14-25 - -
27.12.2015 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-9 25-18 25-21 - -
27.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 1-3
17-25 26-24 27-29 23-25 -
27.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-0
25-22 25-14 25-17 - -
27.12.2015 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3
18-25 21-25 14-25 - -
27.12.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-15 25-13 25-19 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2016 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3
8-25 25-21 18-25 25-18 10-15
10.01.2016 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3
18-25 22-25 18-25 - -
10.01.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ TİRE BLD. 3-2
21-25 25-16 25-23 23-25 15-13
10.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3
17-25 17-25 25-17 25-18 7-15
10.01.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR KEPEZ BLD. 1-3
22-25 25-21 16-25 31-33 -
10.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK ACAR SPOR 3-0
25-20 25-11 25-16 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.01.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 22-25 25-23 25-14 15-13
17.01.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
25-23 18-25 16-25 13-25 -
17.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 19:00 ACAR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 8-25 15-25 - -
17.01.2016 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-11 25-8 25-14 - -
17.01.2016 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 3-2
17-25 20-25 25-12 25-20 15-7
18.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR SPOR 3-0
25-22 25-21 25-19 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
DENIZLI(MERKEZ) DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ACAR SPOR -
- - - - -
24.01.2016 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3
16-25 21-25 18-25 - -
24.01.2016 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 2-3
25-22 16-25 25-21 16-25 11-15
24.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1
25-11 12-25 25-16 25-13 -
24.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-0
25-20 26-24 25-20 - -
24.01.2016 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-12 25-19 25-23 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(ATATÜRK) ACAR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ -
- - - - -
30.01.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. TİRE BLD. 0-3
20-25 18-25 16-25 - -
31.01.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-15 25-27 25-17 25-15 -
31.01.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR GAZİ GENÇLİK 2-3
12-25 25-22 12-25 26-24 16-18
31.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 19-25 22-25 - -
31.01.2016 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
22-25 25-21 25-21 25-20 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(TIRE) TİRE BLD. ACAR SPOR -
- - - - -
03.02.2016 AYDIN(ATATÜRK) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 1-3
25-23 20-25 16-25 18-25 -
03.02.2016 AYDIN(KUŞADASI UĞUR İNAN) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 0-3
21-25 17-25 20-25 - -
03.02.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3
25-16 15-25 18-25 25-14 15-17
03.02.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 3-1
25-22 20-25 25-19 25-12 -
03.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 26-24 28-26 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(ATATÜRK) ACAR SPOR ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
06.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-8 25-14 - -
07.02.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-15 25-13 25-17 - -
07.02.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
13-25 15-25 21-25 - -
07.02.2016 İZMIR(BALÇOVA) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3
19-25 25-16 14-25 20-25 -
07.02.2016 MANISA(ALAŞEHIR) 12:30 ALAŞEHİR BLD. TİRE BLD. 3-0
25-16 25-21 25-13 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(ATATÜRK) ACAR SPOR GELİŞİM KOLEJİ -
- - - - -
14.02.2016 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 0-3
12-25 12-25 19-25 - -
14.02.2016 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR SPOR 0-3
23-25 21-25 16-25 - -
14.02.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3
10-25 28-30 25-23 17-25 -
14.02.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-19 25-23 25-12 -
14.02.2016 İZMIR(TIRE) 15:30 TİRE BLD. KEPEZ BLD. 3-1
25-17 25-16 22-25 25-19 -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MANISA(ALAŞEHIR) ALAŞEHİR BLD. ACAR SPOR -
- - - - -
20.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0
25-13 25-20 25-22 - -
20.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-10 25-23 - -
21.02.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-16 25-15 24-26 25-19 -
21.02.2016 İZMIR(BALÇOVA) 14:00 İZMİR SPOR TİRE BLD. 0-3
22-25 22-25 16-25 - -
21.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
21-25 19-25 19-25 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(ATATÜRK) ACAR SPOR KEPEZ BLD. -
- - - - -
24.02.2016 AYDIN(SÖKE) 17:00 SÖKE EGE KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3
26-28 25-18 21-25 20-25 -
24.02.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 15:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR SPOR 3-1
25-19 22-25 25-12 25-18 -
24.02.2016 DENIZLI(MERKEZ) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-14 25-20 - -
24.02.2016 İZMIR(TIRE) 17:00 TİRE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 19-25 25-18 25-17 -
24.02.2016 MANISA(ALAŞEHIR) 15:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-19 25-20 25-19 - -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(BALÇOVA) İZMİR SPOR ACAR SPOR -
- - - - -
27.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1
20-25 25-9 25-23 25-23 -
28.02.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3
17-25 26-28 19-25 - -
28.02.2016 AYDIN(ATATÜRK) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 2-3
25-21 25-19 25-27 9-25 9-15
28.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
12-25 18-25 22-25 - -
28.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 13:00 GAZİ GENÇLİK TİRE BLD. 1-3
25-22 23-25 19-25 16-25 -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İZMIR(ATATÜRK) ACAR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.03.2016 MANISA(ALAŞEHIR) 14:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1
25-14 20-25 25-16 28-26 -
06.03.2016 ANTALYA(KEPEZT.ÖZAL) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0
25-20 25-21 25-21 - -
06.03.2016 AYDIN(SÖKE) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
25-21 18-25 25-21 23-25 15-13
06.03.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) ÇANAKKALE BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.03.2016 İZMIR(TIRE) 13:00 TİRE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-21 25-10 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 20 19 1 57 3 57 19.000 1492 1081 1.3802 19 0 0 0 0 1
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 20 17 3 55 17 51 3.235 1697 1386 1.2244 11 4 2 2 0 1
3 ARNAVUTKÖY BLD. 20 15 5 48 23 44 2.087 1640 1404 1.1681 9 4 2 1 1 3
4 İBRAHİM TURHAN LİSESİ 20 14 6 45 24 42 1.875 1581 1421 1.1126 9 4 1 1 1 4
5 ANKA SPOR 20 10 10 35 40 28 0.875 1618 1587 1.0195 3 4 3 1 3 6
6 BAHÇELİEVLER BLD. 20 7 13 31 42 24 0.738 1532 1616 0.9480 5 1 1 4 2 7
7 ÇARŞI SPOR 20 8 12 28 43 22 0.651 1465 1531 0.9569 4 1 3 1 2 9
8 UPS 20 7 13 32 44 22 0.727 1599 1669 0.9581 4 1 2 3 5 5
9 BALIKESİR DSİ 20 7 13 23 44 20 0.523 1365 1486 0.9186 4 1 2 1 0 12
10 DERİNCE YENİKENT 20 6 14 27 44 20 0.614 1365 1601 0.8526 4 2 0 2 5 7
11 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 20 0 20 3 60 0 0.050 1001 1573 0.6364 0 0 0 0 3 17
12 SİLİVRİ SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BALIKESIR(KURTDERELI) BALIKESİR DSİ SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
18.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-8 25-20 25-13 - -
18.10.2015 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-18 25-9 25-20 - -
18.10.2015 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR ÇARŞI SPOR 3-1
25-19 25-15 19-25 25-9 -
18.10.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
14-25 24-26 26-24 14-25 -
18.10.2015 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
19-25 15-25 25-19 17-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR ANKA SPOR -
- - - - -
24.10.2015 EDIRNE(MIMARSINAN) 12:30 ÇARŞI SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3
22-25 21-25 25-21 25-27 -
24.10.2015 İSTANBUL(HADIMKÖY) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK 0-3
11-25 21-25 25-27 - -
25.10.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ UPS 1-3
30-28 8-25 24-26 18-25 -
25.10.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. DERİNCE YENİKENT 0-3
21-25 24-26 23-25 - -
25.10.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 3-0
25-23 25-16 25-14 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) İBRAHİM TURHAN LİSESİ SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
31.10.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-13 25-15 25-23 - -
31.10.2015 İSTANBUL(SILIVRI-ALIBEY) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇARŞI SPOR 0-3
23-25 21-25 22-25 - -
31.10.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS VAKIFBANK 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
31.10.2015 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
10-25 26-24 14-25 20-25 -
02.11.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 14:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
18-25 23-25 23-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
07.11.2015 EDIRNE(MIMARSINAN) 17:00 ÇARŞI SPOR UPS 3-2
21-25 25-20 25-17 19-25 15-10
07.11.2015 İSTANBUL(HADIMKÖY) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 2-3
19-25 22-25 25-11 25-18 14-16
08.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0
25-14 25-15 25-22 - -
08.11.2015 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İBRAHİM TURHAN LİSESİ 2-3
25-20 26-24 17-25 18-25 8-15
08.11.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ANKA SPOR 2-3
25-22 14-25 20-25 25-19 9-15
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
EDIRNE(MIMARSINAN) ÇARŞI SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
14.11.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
21-25 13-25 15-25 - -
15.11.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ VAKIFBANK 0-3
23-25 20-25 14-25 - -
15.11.2015 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-21 25-22 25-21 - -
15.11.2015 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 1-3
14-25 27-25 18-25 21-25 -
15.11.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT 3-0
25-10 25-21 25-23 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR UPS -
- - - - -
21.11.2015 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0
25-22 25-20 25-17 - -
22.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 VAKIFBANK ANKA SPOR 3-0
25-22 25-15 25-19 - -
22.11.2015 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇARŞI SPOR 3-0
25-17 25-21 25-14 - -
22.11.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-18 25-12 25-13 - -
22.11.2015 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT BALIKESİR DSİ 2-3
19-25 25-20 21-25 25-14 9-15
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
28.11.2015 EDIRNE(MIMARSINAN) 12:30 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
23-25 23-25 16-25 - -
29.11.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
23-25 11-25 21-25 - -
29.11.2015 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ VAKIFBANK 0-3
22-25 17-25 18-25 - -
29.11.2015 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR DERİNCE YENİKENT 3-1
25-14 23-25 25-20 25-13 -
29.11.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS BALIKESİR DSİ 3-0
25-20 26-24 25-19 - -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(HASANDOĞAN) BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
05.12.2015 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ÇARŞI SPOR 3-0
25-20 25-8 25-17 - -
06.12.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ ANKA SPOR 3-0
25-18 25-19 25-15 - -
06.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-15 25-10 25-13 - -
06.12.2015 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL UPS 3-2
25-15 29-27 23-25 24-26 15-9
06.12.2015 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3
21-25 15-25 26-24 20-25 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
12.12.2015 EDIRNE(MIMARSINAN) 12:30 ÇARŞI SPOR VAKIFBANK 0-3
13-25 22-25 18-25 - -
13.12.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 0-3
13-25 8-25 12-25 - -
13.12.2015 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-12 25-12 25-16 - -
13.12.2015 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BALIKESİR DSİ 3-0
25-18 25-21 25-18 - -
13.12.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS ANKA SPOR 2-3
25-23 19-25 25-17 18-25 10-15
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(50.YIL) VAKIFBANK SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
19.12.2015 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
25-17 24-26 4-25 26-24 15-10
20.12.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-17 25-20 25-14 - -
20.12.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. UPS 3-1
22-25 25-20 25-18 25-18 -
20.12.2015 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0
25-16 26-24 25-23 - -
20.12.2015 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT ÇARŞI SPOR 3-0
26-24 25-21 25-19 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR DERİNCE YENİKENT -
- - - - -
26.12.2015 EDIRNE(MIMARSINAN) 12:30 ÇARŞI SPOR BALIKESİR DSİ 3-0
25-22 25-15 26-24 - -
27.12.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ANKA SPOR 0-3
19-25 20-25 17-25 - -
27.12.2015 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL VAKIFBANK 0-3
19-25 22-25 17-25 - -
27.12.2015 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 2-3
25-23 23-25 25-20 21-25 14-16
27.12.2015 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3
25-15 22-25 21-25 18-25 -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
09.01.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 17:00 ÇARŞI SPOR ANKA SPOR 3-1
25-23 22-25 25-20 25-17 -
09.01.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 3-1
25-11 25-21 16-25 25-16 -
10.01.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3
16-25 14-25 8-25 - -
10.01.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 17:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL DERİNCE YENİKENT 3-0
25-11 25-18 25-15 - -
10.01.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. VAKIFBANK 0-3
23-25 25-27 12-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SARIYER) ANKA SPOR SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
17.01.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
18-25 17-25 19-25 - -
17.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-20 25-22 25-22 - -
17.01.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ÇARŞI SPOR 2-3
25-18 25-14 15-25 22-25 16-18
17.01.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-16 25-13 25-17 - -
17.01.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER BLD. 3-1
25-19 20-25 28-26 25-21 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ -
- - - - -
23.01.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0
25-14 25-15 25-12 - -
24.01.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 17:00 ÇARŞI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-17 25-12 25-23 - -
24.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 VAKIFBANK UPS 3-0
25-14 25-17 25-15 - -
24.01.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ANKA SPOR 3-1
25-21 19-25 25-23 25-23 -
24.01.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 3-0
25-14 25-18 25-23 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
30.01.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT VAKIFBANK 0-3
22-25 12-25 17-25 - -
31.01.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
23-25 22-25 13-25 - -
31.01.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3
25-23 14-25 15-25 22-25 -
31.01.2016 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 2-3
25-21 25-19 24-26 23-25 8-15
31.01.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS ÇARŞI SPOR 3-2
19-25 25-16 18-25 25-19 15-9
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR ÇARŞI SPOR -
- - - - -
03.02.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ANKA SPOR 3-0
25-17 25-10 25-19 - -
03.02.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-15 25-12 25-12 - -
03.02.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3
18-25 15-25 25-18 20-25 -
03.02.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-0
25-15 28-26 27-25 - -
10.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 VAKIFBANK BALIKESİR DSİ 3-0
25-18 27-25 25-16 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(UPS) UPS SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
06.02.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 17:00 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
19-25 18-25 25-27 - -
06.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3
23-25 15-25 14-25 - -
07.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ DERİNCE YENİKENT 3-1
24-26 25-15 25-21 25-18 -
07.02.2016 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 13:00 ANKA SPOR VAKIFBANK 0-3
21-25 17-25 22-25 - -
07.02.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
26-24 25-18 25-22 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
13.02.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-15 25-18 25-19 - -
14.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ UPS 0-3
23-25 17-25 12-25 - -
14.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 18:30 VAKIFBANK İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0
25-22 25-12 26-24 - -
14.02.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇARŞI SPOR 3-0
25-21 25-18 25-23 - -
14.02.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT ANKA SPOR 2-3
25-21 15-25 25-23 16-25 11-15
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER BLD. -
- - - - -
20.02.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) 17:00 ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
18-25 22-25 19-25 - -
21.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VAKIFBANK 0-3
19-25 16-25 8-25 - -
21.02.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ DERİNCE YENİKENT 3-0
25-19 25-16 25-13 - -
21.02.2016 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR BALIKESİR DSİ 3-0
25-20 25-13 25-12 - -
21.02.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
21-25 12-25 26-28 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) ARNAVUTKÖY BLD. SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
24.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3
23-25 23-25 17-25 - -
24.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:00 VAKIFBANK ÇARŞI SPOR 3-0
25-12 25-18 25-12 - -
24.02.2016 İSTANBUL(HASANDOĞAN) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3
23-25 17-25 25-22 26-24 13-15
24.02.2016 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR UPS 3-1
25-21 25-22 17-25 25-20 -
24.02.2016 KOCAELI(DERINCE) 14:00 DERİNCE YENİKENT BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1
25-15 25-27 25-8 25-7 -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
İSTANBUL(SILIVRI) SİLİVRİ SPOR VAKIFBANK -
- - - - -
28.02.2016 EDIRNE(MIMARSINAN) ÇARŞI SPOR DERİNCE YENİKENT 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2016 İSTANBUL(B.EVLERSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-1
25-27 25-18 25-18 25-19 -
28.02.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ANKA SPOR 3-0
25-19 25-16 25-19 - -
28.02.2016 İSTANBUL(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER BLD. 3-2
25-22 25-27 21-25 25-16 15-11
29.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEM.SINAN) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 0-3
8-25 22-25 8-25 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KOCAELI(DERINCE) DERİNCE YENİKENT SİLİVRİ SPOR -
- - - - -
05.03.2016 İSTANBUL(ARNAVUTKÖYSL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0
25-10 25-23 25-22 - -
05.03.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:30 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
20-25 19-25 21-25 - -
05.03.2016 İSTANBUL(ESENLERSPORKOMPLEKSI) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ UPS 3-0
25-15 25-18 25-20 - -
06.03.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:30 BALIKESİR DSİ ÇARŞI SPOR 2-3
25-22 13-25 21-25 25-19 11-15
06.03.2016 İSTANBUL(SARIYER) 13:00 ANKA SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1
25-17 25-13 19-25 25-11 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSASPOR 18 18 0 54 2 54 27.000 1388 804 1.7264 16 2 0 0 0 0
2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 18 16 2 49 10 48 4.900 1423 1028 1.3842 12 4 0 0 1 1
3 GENÇLERBİRLİĞİ 18 13 5 42 20 39 2.100 1405 1212 1.1592 9 3 1 1 1 3
4 TEPEBAŞI GENÇLİK 18 11 7 38 30 31 1.267 1384 1435 0.9645 5 3 3 1 3 3
5 MALİYE OKULLARI 18 11 7 36 30 31 1.200 1413 1388 1.0180 4 5 2 0 3 4
6 KARŞIYAKA 18 8 10 33 36 25 0.917 1431 1415 1.0113 4 2 2 3 3 4
7 BENT SPOR 18 5 13 24 39 16 0.615 1290 1429 0.9027 5 0 0 1 7 5
8 BOLU İNKILAP İÖO 18 4 14 16 47 11 0.340 1203 1449 0.8302 1 1 2 1 2 11
9 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 18 3 15 11 47 10 0.234 972 1386 0.7013 1 2 0 1 0 14
10 ODTÜ 18 1 17 10 52 5 0.192 1120 1483 0.7552 0 1 0 2 3 12
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-2
25-19 24-26 24-26 25-17 15-7
25.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 0-3
11-25 12-25 15-25 - -
25.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI ODTÜ 3-1
25-13 19-25 25-13 25-15 -
25.10.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK GENÇLERBİRLİĞİ 3-2
19-25 16-25 25-17 25-22 15-8
25.10.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BENT SPOR 3-1
25-19 25-22 25-27 25-11 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 ODTÜ TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
20-25 16-25 13-25 - -
31.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-10 25-19 25-12 - -
31.10.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSASPOR MALİYE OKULLARI 3-0
25-10 25-17 25-13 - -
31.10.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 BENT SPOR KARŞIYAKA 1-3
11-25 17-25 25-16 11-25 -
31.10.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
13-25 14-25 12-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 KARŞIYAKA ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
07.11.2015 BOLU(17TEMMUZ) 14:00 BOLU İNKILAP İÖO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
12-25 15-25 15-25 - -
08.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ ODTÜ 3-0
25-18 25-16 25-17 - -
08.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI BENT SPOR 3-1
18-25 25-22 26-24 25-22 -
08.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BURSASPOR 0-3
20-25 17-25 6-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ODTÜ BOLU İNKILAP İÖO 2-3
25-18 11-25 18-25 25-16 9-15
15.11.2015 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-12 25-17 25-15 - -
15.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0
25-15 25-11 25-21 - -
15.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 BENT SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3
20-25 10-25 25-11 16-25 -
15.11.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK MALİYE OKULLARI 0-3
21-25 23-25 16-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
25-23 12-25 20-25 17-25 -
21.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 GENÇLERBİRLİĞİ BENT SPOR 3-1
23-25 27-25 25-17 25-18 -
21.11.2015 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO KARŞIYAKA 0-3
18-25 15-25 24-26 - -
21.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 12:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-21 25-17 25-16 - -
22.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ODTÜ BURSASPOR 0-3
12-25 12-25 12-25 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 KARŞIYAKA MALİYE OKULLARI 2-3
24-26 25-20 17-25 25-15 10-15
29.11.2015 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSASPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-13 25-15 25-15 - -
29.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 BENT SPOR ODTÜ 3-0
25-21 25-18 25-15 - -
29.11.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1
25-17 21-25 25-14 25-13 -
29.11.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
19-25 18-25 21-25 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
20-25 25-27 23-25 - -
05.12.2015 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 0-3
13-25 14-25 19-25 - -
06.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ODTÜ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 0-3
24-26 14-25 21-25 - -
06.12.2015 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSASPOR BENT SPOR 3-0
25-13 25-11 25-14 - -
06.12.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARŞIYAKA 3-2
25-14 18-25 23-25 25-18 15-13
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1
25-14 25-22 22-25 25-12 -
13.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
20-25 19-25 23-25 - -
13.12.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 14:00 BENT SPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0
26-24 25-21 25-14 - -
13.12.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ODTÜ 3-0
25-22 25-15 25-11 - -
13.12.2015 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BURSASPOR 0-3
9-25 6-25 15-25 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ MALİYE OKULLARI 3-1
25-18 23-25 25-20 25-21 -
19.12.2015 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
21-25 21-25 13-25 - -
20.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 ODTÜ KARŞIYAKA 3-1
18-25 26-24 25-23 25-20 -
20.12.2015 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-10 25-20 25-18 - -
26.12.2015 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 12:00 BENT SPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-17 25-12 25-20 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1
25-16 25-10 19-25 25-13 -
09.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 19:00 ODTÜ MALİYE OKULLARI 0-3
19-25 22-25 6-25 - -
10.01.2016 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 3-0
25-13 25-11 25-15 - -
10.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 BENT SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 16-25 13-25 - -
10.01.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BOLU İNKILAP İÖO 3-1
25-19 22-25 25-21 25-19 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.01.2016 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
13-25 16-25 21-25 - -
16.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-15 25-17 25-13 - -
17.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 KARŞIYAKA BENT SPOR 3-0
25-20 25-14 25-18 - -
17.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 MALİYE OKULLARI BURSASPOR 0-3
19-25 13-25 14-25 - -
17.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ODTÜ 3-2
23-25 25-21 25-21 21-25 15-9
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 ODTÜ GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
17-25 13-25 14-25 - -
24.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-11 25-8 25-14 - -
24.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 BENT SPOR MALİYE OKULLARI 2-3
25-20 25-16 22-25 18-25 10-15
24.01.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK KARŞIYAKA 0-3
20-25 20-25 13-25 - -
28.01.2016 BURSASPOR TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 BURSASPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0
25-9 25-7 25-11 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 MALİYE OKULLARI ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-15 25-14 25-17 - -
30.01.2016 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ODTÜ 3-0
26-24 25-18 25-16 - -
31.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ BURSASPOR 1-3
25-17 15-25 17-25 16-25 -
31.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3
26-24 22-25 19-25 13-25 -
31.01.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BENT SPOR 3-1
28-26 25-20 22-25 25-17 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA BOLU İNKILAP İÖO 3-2
23-25 25-20 16-25 25-23 15-5
07.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR ODTÜ 3-0
25-16 25-7 26-24 - -
07.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0
25-17 25-18 25-12 - -
07.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 BENT SPOR GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
14-25 22-25 21-25 - -
07.02.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 12:00 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3
14-25 20-25 14-25 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-9 25-20 25-17 - -
13.02.2016 BOLU(17TEMMUZ) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO BURSASPOR 0-3
16-25 18-25 22-25 - -
14.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ODTÜ BENT SPOR 0-3
15-25 22-25 22-25 - -
14.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 MALİYE OKULLARI KARŞIYAKA 3-1
19-25 25-22 25-17 25-15 -
14.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
7-25 10-25 14-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 MALİYE OKULLARI BOLU İNKILAP İÖO 3-1
25-21 22-25 25-23 25-19 -
20.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2
23-25 19-25 25-20 26-24 15-12
21.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 BENT SPOR BURSASPOR 0-3
17-25 17-25 20-25 - -
21.02.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-19 25-13 25-18 - -
21.02.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ODTÜ 3-1
25-23 16-25 25-20 25-10 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 ODTÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 15-25 20-25 - -
28.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0
25-8 25-10 25-4 - -
28.02.2016 ESKIŞEHIR(GÖKMEYDAN) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-1
25-22 25-21 17-25 26-24 -
01.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ KARŞIYAKA 3-2
25-17 25-23 25-27 16-25 15-7
02.03.2016 BOLU(17TEMMUZ) 14:30 BOLU İNKILAP İÖO BENT SPOR 3-1
25-20 23-25 25-16 25-20 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 MALİYE OKULLARI GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
13-25 18-25 21-25 - -
06.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA ODTÜ 3-1
20-25 25-22 25-20 25-18 -
06.03.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BOLU İNKILAP İÖO 3-0
25-21 27-25 25-19 - -
06.03.2016 ESKIŞEHIR(ATATÜRK) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSASPOR 1-3
25-20 22-25 11-25 22-25 -
06.03.2016 ZONGULDAK(C.P.PAMAY) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BENT SPOR 0-3
21-25 17-25 25-27 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 20 20 0 60 3 59 20.000 1555 973 1.5982 18 1 1 0 0 0
2 ÇUKUROVA BLD. 20 17 3 53 13 52 4.077 1536 1137 1.3509 13 4 0 1 0 2
3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 20 15 5 48 21 44 2.286 1591 1312 1.2127 11 2 2 1 1 3
4 KAYSERİ VOLEYBOL 20 14 6 46 21 43 2.190 1508 1270 1.1874 12 1 1 2 0 4
5 TARSUS BLD. 20 13 7 43 23 40 1.870 1518 1226 1.2382 11 2 0 1 2 4
6 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 20 11 9 38 32 32 1.188 1533 1461 1.0493 7 3 1 0 5 4
7 ADANA DSİ 20 6 14 23 45 18 0.511 1229 1465 0.8389 4 1 1 1 3 10
8 OSMANİYE DEMİRSPOR 20 5 15 22 50 15 0.440 1327 1619 0.8196 2 1 2 2 3 10
9 ADANA DENİZ SPOR 20 5 15 18 50 14 0.360 1195 1610 0.7422 1 3 1 0 3 12
10 ÇUKUROVA EFES 20 3 17 12 54 9 0.222 1112 1577 0.7051 1 1 1 1 1 15
11 ADANA VOLEYBOL 20 1 19 8 59 4 0.136 1129 1583 0.7132 0 0 1 2 1 16
12 PAMUK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
GAZIANTEP(KAMILOCAK) MERİNOS PAMUK SPOR -
- - - - -
18.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-11 25-18 25-12 - -
18.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
13-25 10-25 18-25 - -
18.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 13-25 14-25 - -
18.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. 0-3
15-25 20-25 11-25 - -
18.10.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-15 25-22 25-13 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR ÇUKUROVA EFES -
- - - - -
25.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA DSİ 3-1
25-14 24-26 25-20 25-18 -
25.10.2015 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0
25-18 25-15 25-17 - -
25.10.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3
18-25 23-25 20-25 - -
25.10.2015 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-19 25-17 25-23 - -
25.10.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3
17-25 9-25 8-25 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
KAYSERI(ATATÜRK) KAYSERİ VOLEYBOL PAMUK SPOR -
- - - - -
30.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DSİ 3-0
25-11 25-13 25-18 - -
30.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 1-3
23-25 25-15 19-25 22-25 -
30.10.2015 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 15-25 17-25 - -
31.10.2015 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-13 25-14 25-12 - -
31.10.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR TARSUS BLD. 0-3
13-25 11-25 9-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR -
- - - - -
08.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-11 25-18 25-21 - -
08.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR MERİNOS 0-3
12-25 13-25 13-25 - -
08.11.2015 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3
16-25 22-25 22-25 - -
08.11.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-8 25-15 25-13 - -
08.11.2015 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-2
25-23 23-25 25-11 21-25 15-11
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TARSUS) TARSUS BLD. PAMUK SPOR -
- - - - -
15.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-5 25-9 25-15 - -
15.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-19 29-27 25-18 - -
15.11.2015 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0
25-9 25-19 25-12 - -
15.11.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-15 25-14 25-20 - -
15.11.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-21 8-25 20-25 12-25 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR ÇUKUROVA BLD. -
- - - - -
22.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES 3-0
25-12 25-16 25-15 - -
22.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERİNOS 0-3
23-25 14-25 18-25 - -
22.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA DENİZ SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
23-25 17-25 16-25 - -
22.11.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-0
25-23 25-21 25-15 - -
22.11.2015 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-18 25-20 26-24 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
29.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL 2-3
19-25 13-25 25-23 25-23 10-15
29.11.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERİNOS 2-3
25-21 15-25 25-18 13-25 11-15
29.11.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0
25-8 25-10 25-12 - -
29.11.2015 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-12 22-25 25-22 25-18 -
29.11.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DENİZ SPOR 2-3
27-25 23-25 18-25 25-14 8-15
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) MERSİN ÜNİVERSİTESİ PAMUK SPOR -
- - - - -
06.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DENİZ SPOR TARSUS BLD. 0-3
13-25 16-25 8-25 - -
06.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
18-25 14-25 21-25 - -
06.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİRSPOR 2-3
25-21 20-25 25-18 16-25 10-15
06.12.2015 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA EFES 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
06.12.2015 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3
16-25 12-25 24-26 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR ADANA DENİZ SPOR -
- - - - -
13.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 ÇUKUROVA BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-10 25-14 25-11 - -
13.12.2015 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 0-3
17-25 19-25 18-25 - -
13.12.2015 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0
25-14 25-13 25-19 - -
13.12.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-8 28-26 25-23 - -
13.12.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA VOLEYBOL 3-2
10-25 25-15 23-25 25-19 15-3
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ADANA(YÜREĞIR) ADANA DSİ PAMUK SPOR -
- - - - -
19.12.2015 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-11 25-13 25-14 - -
20.12.2015 ADANA(NIHAT GEVEN) 12:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
19-25 18-25 17-25 - -
20.12.2015 ADANA(NIHAT GEVEN) 14:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 24-26 21-25 - -
20.12.2015 ADANA(NIHAT GEVEN) 16:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3
8-25 12-25 15-25 - -
20.12.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA BLD. 1-3
17-25 17-25 29-27 20-25 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR ADANA VOLEYBOL -
- - - - -
26.12.2015 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. MERİNOS 1-3
19-25 25-21 28-30 15-25 -
27.12.2015 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ÇUKUROVA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0
25-10 25-23 25-18 - -
27.12.2015 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0
25-10 25-10 25-14 - -
27.12.2015 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DENİZ SPOR 3-1
25-19 25-11 18-25 25-21 -
27.12.2015 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA EFES 3-0
25-23 25-19 25-17 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR MERİNOS -
- - - - -
10.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3
4-25 7-25 13-25 - -
10.01.2016 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-7 25-17 25-11 - -
10.01.2016 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-1
23-25 25-19 25-10 25-20 -
10.01.2016 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-19 25-16 25-22 - -
10.01.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
18-25 15-25 19-25 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ADANA(YÜREĞIR) ÇUKUROVA EFES PAMUK SPOR -
- - - - -
17.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
8-25 15-25 24-26 - -
17.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ÇUKUROVA BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-14 25-13 25-18 - -
17.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 18:00 ADANA DSİ ADANA DENİZ SPOR 3-1
25-6 26-28 25-8 25-10 -
17.01.2016 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-21 25-20 - -
17.01.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1
25-22 25-18 22-25 25-21 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR KAYSERİ VOLEYBOL -
- - - - -
24.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA BLD. 1-3
16-25 25-18 17-25 8-25 -
24.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 3-0
26-24 25-19 25-11 - -
24.01.2016 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-17 25-12 25-21 - -
24.01.2016 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3
17-25 20-25 22-25 - -
24.01.2016 MERSIN(TOROSLAR) 17:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0
25-14 25-14 25-21 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
OSMANIYE(TOSYALI) OSMANİYE DEMİRSPOR PAMUK SPOR -
- - - - -
31.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 0-3
15-25 12-25 11-25 - -
31.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ÇUKUROVA BLD. TARSUS BLD. 3-0
25-23 25-15 25-23 - -
31.01.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
15-25 20-25 16-25 - -
31.01.2016 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-17 25-14 25-21 - -
31.01.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-22 29-27 23-25 23-25 15-10
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR TARSUS BLD. -
- - - - -
03.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA EFES 1-3
19-25 21-25 26-24 26-28 -
03.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3
13-25 11-25 13-25 - -
03.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 0-3
15-25 21-25 19-25 - -
03.02.2016 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-2
25-20 25-20 19-25 9-25 15-9
03.02.2016 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0
25-15 25-16 25-9 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ADANA(YÜREĞIR) ÇUKUROVA BLD. PAMUK SPOR -
- - - - -
07.02.2016 ADANA(ASIM SAVAŞ) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ 0-3
18-25 8-25 15-25 - -
07.02.2016 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ADANA VOLEYBOL 3-0
25-7 25-12 25-7 - -
07.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-15 25-16 25-10 - -
07.02.2016 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-23 25-18 24-26 19-25 11-15
07.02.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3
25-21 23-25 22-25 13-25 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) MERSİN B.ŞEHİR BLD. PAMUK SPOR -
- - - - -
14.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 10:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 2-3
25-18 25-18 14-25 16-25 8-15
14.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ADANA DENİZ SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR 3-1
24-26 25-21 25-21 25-19 -
14.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL 0-3
18-25 11-25 14-25 - -
14.02.2016 GAZIANTEP(KAMILOCAK) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA BLD. 3-0
25-14 25-9 25-10 - -
14.02.2016 MERSIN(TOROSLAR) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 1-3
25-18 24-26 17-25 22-25 -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
21.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1
15-25 25-21 25-14 25-15 -
21.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ÇUKUROVA EFES MERİNOS 0-3
8-25 17-25 8-25 - -
21.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA VOLEYBOL 3-0
25-13 25-17 25-19 - -
21.02.2016 MERSIN(TARSUS) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-6 25-7 25-12 - -
21.02.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DSİ 2-3
14-25 25-21 25-19 20-25 12-15
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ADANA(YÜREĞIR) ADANA DENİZ SPOR PAMUK SPOR -
- - - - -
24.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 0-3
14-25 13-25 18-25 - -
24.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 16:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3
24-26 4-25 18-25 - -
24.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 19:00 ÇUKUROVA EFES ÇUKUROVA BLD. 0-3
12-25 17-25 17-25 - -
24.02.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 13:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-0
25-23 25-8 25-16 - -
24.02.2016 MERSIN(TOROSLAR) 18:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-19 20-25 23-25 -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
MERSIN(TOROSLAR) PAMUK SPOR ADANA DSİ -
- - - - -
28.02.2016 ADANA(YÜREĞIR) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1
31-29 21-25 25-15 25-15 -
28.02.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 3-0
25-17 25-9 25-19 - -
28.02.2016 MERSIN(TOROSLAR) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0
25-7 25-7 25-15 - -
28.02.2016 OSMANIYE(MERKEZ) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERİNOS 0-3
11-25 21-25 10-25 - -
02.03.2016 MERSIN(TARSUS) 18:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-15 25-20 25-18 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ADANA(YÜREĞIR) ADANA VOLEYBOL PAMUK SPOR -
- - - - -
06.03.2016 ADANA(YÜREĞIR) 13:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 11-25 23-25 - -
06.03.2016 ADANA(YÜREĞIR) 15:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3
16-25 11-25 14-25 - -
06.03.2016 ADANA(YÜREĞIR) 19:00 ÇUKUROVA EFES OSMANİYE DEMİRSPOR 1-3
15-25 25-22 18-25 23-25 -
06.03.2016 GAZIANTEP(ÜNIV. SPORIUM) 13:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-0
25-16 25-12 25-16 - -
06.03.2016 KAYSERI(ATATÜRK) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 3-0
25-14 25-19 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 12 12 0 36 3 36 12.000 971 588 1.6514 9 3 0 0 0 0
2 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 12 10 2 31 7 30 4.429 905 645 1.4031 9 1 0 0 1 1
3 ORDU TENİS İHTİSAS 12 7 5 22 19 20 1.158 872 897 0.9721 4 2 1 0 1 4
4 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 12 6 6 19 25 16 0.760 869 993 0.8751 1 3 2 0 1 5
5 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 12 3 9 17 27 11 0.630 912 993 0.9184 3 0 0 2 4 3
6 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 12 3 9 11 31 9 0.355 809 960 0.8427 0 2 1 1 0 8
7 GAZİ LİSESİ 12 1 11 10 34 4 0.294 784 1046 0.7495 0 1 0 1 5 5
8 ERBAA GENÇLİK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
08.11.2015 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ERBAA GENÇLİK 3-1
25-18 25-19 18-25 25-13 -
08.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3
10-25 17-25 26-28 - -
08.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GAZİ LİSESİ 3-0
25-15 25-12 25-10 - -
08.11.2015 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3
21-25 19-25 23-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 ÇORUM(OSMANCIK) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0
25-13 25-11 25-16 - -
15.11.2015 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 0-3
23-25 24-26 23-25 - -
15.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-12 25-23 25-10 - -
15.11.2015 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ ERBAA GENÇLİK 1-3
18-25 25-14 19-25 21-25 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3
15-25 9-25 13-25 - -
22.11.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0
25-21 25-18 25-14 - -
22.11.2015 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3
21-25 22-25 16-25 - -
22.11.2015 TOKAT(ERBAA) 14:00 ERBAA GENÇLİK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
10-25 11-25 16-25 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 ÇORUM(OSMANCIK) 15:30 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GAZİ LİSESİ 3-0
25-5 25-8 25-9 - -
29.11.2015 ÇORUM(TEVFIK KIŞ) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2
25-20 25-19 24-26 17-25 15-10
29.11.2015 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ERBAA GENÇLİK 3-0
25-21 25-16 25-19 - -
29.11.2015 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
15-25 13-25 13-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE -
- - - - -
06.12.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ORDU TENİS İHTİSAS 3-0
25-14 25-12 25-11 - -
06.12.2015 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-0
25-14 26-24 25-12 - -
06.12.2015 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 2-3
25-21 19-25 25-17 14-25 14-16
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
SAMSUN(ATATÜRK) GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ERBAA GENÇLİK -
- - - - -
13.12.2015 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
14-25 14-25 20-25 - -
13.12.2015 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 1-3
9-25 26-24 16-25 13-25 -
13.12.2015 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 2-3
16-25 26-24 25-18 19-25 7-15
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK TURHAL CUMHURİYET LİSESİ -
- - - - -
20.12.2015 ÇORUM(OSMANCIK) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3
21-25 23-25 25-22 16-25 -
20.12.2015 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2
22-25 29-27 25-13 21-25 15-12
20.12.2015 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3
15-25 10-25 25-21 22-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ -
- - - - -
17.01.2016 ÇORUM(OSMANCIK) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0
25-21 25-17 25-16 - -
17.01.2016 ORDU(ATATÜRK) 15:00 ORDU TENİS İHTİSAS TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0
25-19 25-22 25-23 - -
17.01.2016 SIVAS(4EYLÜL) 12:00 GAZİ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3
18-25 17-25 29-27 10-25 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK GAZİ LİSESİ -
- - - - -
24.01.2016 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3
16-25 14-25 17-25 - -
24.01.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3
25-22 10-25 19-25 13-25 -
24.01.2016 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3
15-25 19-25 18-25 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
SAMSUN(ATATÜRK) SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ERBAA GENÇLİK -
- - - - -
07.02.2016 ÇORUM(OSMANCIK) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0
25-11 25-13 27-25 - -
07.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 11:30 ORDU TENİS İHTİSAS GAZİ LİSESİ 3-1
25-18 26-28 25-16 25-18 -
07.02.2016 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 0-3
26-28 24-26 19-25 - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK ORDU TENİS İHTİSAS -
- - - - -
14.02.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3
25-13 24-26 23-25 21-25 -
14.02.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0
25-8 25-15 25-7 - -
14.02.2016 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3
15-25 18-25 16-25 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ÇORUM(OSMANCIK) OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ERBAA GENÇLİK -
- - - - -
21.02.2016 ÇORUM(TEVFIK KIŞ) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 1-3
26-24 25-27 18-25 21-25 -
21.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 16:00 ORDU TENİS İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
11-25 14-25 17-25 - -
21.02.2016 SIVAS(4EYLÜL) 14:00 GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1
21-25 25-23 25-21 25-17 -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(ERBAA) ERBAA GENÇLİK GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ -
- - - - -
28.02.2016 ÇORUM(OSMANCIK) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ORDU TENİS İHTİSAS 3-0
25-17 25-17 25-19 - -
28.02.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 15:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0
25-16 25-13 25-12 - -
28.02.2016 TOKAT(TURHAL) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-1
25-15 25-17 17-25 25-12 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TOKAT(TURHAL) TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ERBAA GENÇLİK -
- - - - -
06.03.2016 ÇORUM(ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GAZİ LİSESİ 3-1
25-21 11-25 25-16 25-21 -
06.03.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 12:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 3-0
25-10 25-23 25-8 - -
06.03.2016 SAMSUN(ATATÜRK) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 1-3
25-17 24-26 14-25 19-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 10 8 2 25 7 24 3.571 774 554 1.3971 7 1 0 0 1 1
2 AMED SPORTİF FAALİYETLER 10 8 2 27 10 23 2.700 837 696 1.2026 6 0 2 1 1 0
3 PERTEK BLD. 10 8 2 24 11 23 2.182 815 701 1.1626 4 3 1 0 0 2
4 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 10 4 6 15 20 13 0.750 739 751 0.9840 2 2 0 1 1 4
5 VAN B.ŞEHİR BLD. 10 1 9 9 27 4 0.333 665 836 0.7955 1 0 0 1 4 4
6 1955 BATMAN BLD. 10 1 9 3 28 3 0.107 459 751 0.6112 0 1 0 0 0 9
7 CİZRE BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 ELAZIĞ DSİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
BATMAN(ATATÜRK) 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
08.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 14:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-21 25-9 22-25 25-21 -
08.11.2015 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1
25-20 20-25 25-23 29-27 -
21.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0
25-10 25-13 25-11 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
14.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 CİZRE BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3
14-25 9-25 4-25 - -
15.11.2015 BATMAN(ATATÜRK) 14:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3
15-25 11-25 22-25 - -
15.11.2015 VAN(İSKELEYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3
23-25 22-25 27-25 19-25 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
22.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0
25-14 28-26 25-23 - -
22.11.2015 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-12 25-14 25-21 - -
22.11.2015 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-11 25-9 25-11 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ŞIRNAK(CIZRE) CİZRE BLD. ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
28.11.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-14 25-14 25-21 - -
29.11.2015 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-2
25-17 22-25 25-17 21-25 15-11
29.11.2015 VAN(İSKELEYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
11-25 14-25 15-25 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
06.12.2015 BATMAN(ATATÜRK) 14:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-14 21-25 25-22 25-15 -
06.12.2015 DIYARBAKIR(DICLEÜNV.SALONU) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR PERTEK BLD. 0-3
27-29 15-25 19-25 - -
06.12.2015 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ CİZRE BLD. 3-0
25-3 25-10 25-12 - -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR -
- - - - -
13.12.2015 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-19 25-21 25-10 - -
13.12.2015 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-14 25-15 25-21 - -
13.12.2015 VAN(FEVZI ÇAKMAK O.O.) 10:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0
25-16 25-20 25-16 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ PERTEK BLD. -
- - - - -
20.12.2015 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0
25-22 25-20 25-8 - -
20.12.2015 MARDIN(KIZILTEPE) 15:00 CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. -
- - - - -
27.12.2015 VAN(FEVZI ÇAKMAK O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3
25-22 14-25 25-20 12-25 11-15
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ 1955 BATMAN BLD. -
- - - - -
17.01.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PERTEK BLD. 3-0
25-14 25-19 25-17 - -
17.01.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 12:00 CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
17.01.2016 VAN(FEVZI ÇAKMAK O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1-3
25-21 19-25 21-25 18-25 -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
23.01.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 11:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
24.01.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-14 25-7 25-11 - -
24.01.2016 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-9 25-21 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
VAN(İSKELEYİBO) VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
07.02.2016 BATMAN(ATATÜRK) 11:00 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
10-25 9-25 6-25 - -
07.02.2016 DIYARBAKIR(DICLEÜNV.SALONU) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3
25-19 25-16 14-25 19-25 9-15
07.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. -
- - - - -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ CİZRE BLD. -
- - - - -
14.02.2016 BATMAN(ATATÜRK) 14:00 1955 BATMAN BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3
18-25 9-25 12-25 - -
14.02.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. 3-0
26-24 25-17 25-16 - -
14.02.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-11 25-11 - -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) ELAZIĞ DSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
21.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) CİZRE BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ -
- - - - -
21.02.2016 TUNCELI(PERTEK) 13:00 PERTEK BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-1
27-25 20-25 25-12 25-20 -
21.02.2016 VAN(FEVZI ÇAKMAK O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0
25-18 25-8 25-14 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
DIYARBAKIR(DICLEÜNV.SALONU) DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
28.02.2016 BATMAN(YENI SALON) 14:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3
4-25 19-25 10-25 - -
28.02.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-1
25-17 29-31 25-19 25-14 -
28.02.2016 ŞIRNAK(CIZRE) CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
TUNCELI(PERTEK) PERTEK BLD. ELAZIĞ DSİ -
- - - - -
05.03.2016 DIYARBAKIR(DICLEÜNV.SALONU) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3
13-25 21-25 14-25 - -
06.03.2016 BATMAN(ATATÜRK) 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
06.03.2016 DIYARBAKIR(ZIYAGÖKALP) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-22 25-20 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALAŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8 4.500 266 211 1.2607 2 0 1 0 0 0
2 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3 2 1 8 5 6 1.600 290 262 1.1069 1 0 1 1 0 0
3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 6 4 0.833 246 241 1.0207 1 0 0 1 0 1
4 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 137 225 0.6089 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 ALAŞEHİR BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-18 25-12 - -
15.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-17 28-30 22-25 25-15 16-14
16.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3
18-25 17-25 15-25 - -
16.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ALAŞEHİR BLD. 0-3
19-25 24-26 27-29 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-18 25-12 - -
17.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-2
22-25 25-22 25-20 24-26 15-6
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 125 1.8000 3 0 0 0 0 0
2 GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 158 1.2278 2 0 0 0 0 1
3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 1 2 3 7 3 0.429 190 213 0.8920 0 1 0 0 0 2
4 ÇUKUROVA BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 VAKIFBANK GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-10 25-23 25-11 - -
15.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇUKUROVA BLD. 3-1
22-25 25-12 25-20 25-6 -
16.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-17 25-15 25-18 - -
16.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 ÇUKUROVA BLD. VAKIFBANK 0-3
10-25 7-25 21-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 ÇUKUROVA BLD. GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
11-25 13-25 9-25 - -
17.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 VAKIFBANK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0
25-15 25-17 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSASPOR 3 3 0 9 0 9 MAX 228 155 1.4710 3 0 0 0 0 0
2 TİRE BLD. 3 2 1 6 5 5 1.200 238 235 1.0128 1 0 1 0 0 1
3 ARNAVUTKÖY BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 226 244 0.9262 1 0 0 1 0 1
4 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 3 0 3 0 9 0 MIN 169 227 0.7445 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 BURSASPOR TV ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 BURSASPOR ARNAVUTKÖY BLD. 3-0
25-19 25-17 25-13 - -
15.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 TİRE BLD. OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 3-0
25-17 25-19 25-21 - -
16.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. TİRE BLD. 2-3
22-25 25-22 25-23 14-25 14-16
16.03.2016 BURSASPOR TV ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE BURSASPOR 0-3
21-25 15-25 18-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ARNAVUTKÖY BLD. 0-3
12-25 21-25 25-27 - -
17.03.2016 BURSASPOR TV ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 BURSASPOR TİRE BLD. 3-0
25-13 28-26 25-13 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7 2.667 252 204 1.2353 2 0 0 1 0 0
2 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 8 5 6 1.600 285 237 1.2025 1 0 1 1 0 0
3 MERİNOS 3 2 1 6 5 5 1.200 233 214 1.0888 1 0 1 0 0 1
4 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 0 3 0 9 0 MIN 110 225 0.4889 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:00 MERİNOS DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
15-25 25-23 19-25 25-23 15-13
15.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-12 25-22 25-10 - -
16.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2
25-23 20-25 16-25 25-19 15-9
16.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MERİNOS 0-3
14-25 9-25 6-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3
17-25 10-25 10-25 - -
17.03.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:00 MERİNOS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3
22-25 13-25 24-26 - -