2. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 3 8 3.000 273 223 1.2242 1 1 1 0 0 0
2 SERAMİKSAN 3 2 1 8 3 7 2.667 247 228 1.0833 2 0 0 1 0 0
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 192 209 0.9187 1 0 0 0 0 2
4 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 192 244 0.7869 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 16:30 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-22 25-17 - -
11.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:30 BEŞİKTAŞ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-14 12-25 25-17 25-18 -
12.04.2016 BJK Tv. BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 16:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
15-25 20-25 20-25 - -
12.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 0-3
14-25 26-28 19-25 - -
13.04.2016 Cay TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 27-29 14-25 - -
13.04.2016 Cay TV BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 2-3
25-19 19-25 14-25 29-27 7-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SERAMİKSAN 26 24 2 75 18 71 4.167 2233 1717 1.3005 14 8 2 1 1 0
2 BEŞİKTAŞ 26 23 3 71 15 69 4.733 2090 1568 1.3329 17 6 0 0 2 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 26 23 3 72 20 68 3.600 2154 1742 1.2365 14 7 2 1 1 1
4 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 26 17 9 57 34 52 1.676 2072 1925 1.0764 10 7 0 1 4 4
5 YEŞİLYURT 26 16 10 59 44 47 1.341 2285 2148 1.0638 7 4 5 4 3 3
6 ARKAS SPOR 26 16 10 55 44 44 1.250 2150 2067 1.0402 7 4 5 1 5 4
7 KARŞIYAKA ASRIN GRUP 26 13 13 49 46 41 1.065 2077 2070 1.0034 7 5 1 3 4 6
8 MALTEPE YALI SPOR 26 11 15 43 52 34 0.827 1948 2042 0.9540 6 3 2 3 4 8
9 ROTA KOLEJİ 26 11 15 48 59 32 0.814 2242 2328 0.9631 2 4 5 4 7 4
10 YEŞİLBAYRAMİÇ 26 11 15 42 55 31 0.764 2122 2228 0.9524 3 6 2 0 9 6
11 ARMA YAŞAM GENÇLİK 26 7 19 34 65 22 0.523 1948 2260 0.8619 2 2 3 4 5 10
12 IŞIKKENT 26 5 21 28 66 18 0.424 1844 2226 0.8284 2 3 0 3 7 11
13 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 26 3 23 20 72 11 0.278 1801 2164 0.8323 1 1 1 3 5 15
14 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 26 2 24 13 76 6 0.171 1650 2131 0.7743 0 0 2 2 3 19
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 23-25 8-25 - -
03.10.2015 İSTANBUL(HADIMKÖY) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
25-19 28-26 25-21 - -
03.10.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 0-3
17-25 16-25 17-25 - -
03.10.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT SERAMİKSAN 0-3
24-26 21-25 20-25 - -
03.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 1-3
13-25 12-25 25-23 14-25 -
03.10.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 13:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
25-21 25-21 25-18 - -
14.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BEŞİKTAŞ 0-3
20-25 15-25 19-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.10.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-16 - -
10.10.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 1-3
19-25 18-25 25-22 22-25 -
10.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MALTEPE YALI SPOR 0-3
11-25 16-25 23-25 - -
10.10.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0
25-12 25-6 27-25 - -
10.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 23-25 22-25 - -
10.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-2
24-26 25-17 25-18 24-26 15-12
10.10.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0
25-10 25-18 25-19 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.10.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1
25-14 26-24 19-25 25-11 -
17.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 19-25 13-25 - -
17.10.2015 İSTANBUL(HADIMKÖY) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK SERAMİKSAN 0-3
16-25 11-25 24-26 - -
17.10.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-2
24-26 25-12 25-18 20-25 15-12
17.10.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-0
25-12 25-18 25-18 - -
17.10.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 14:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0
25-16 25-21 25-12 - -
18.10.2015 İZMIR(KARŞIYAKA) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1
25-23 25-18 24-26 25-15 -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1
24-26 25-21 25-13 25-19 -
24.10.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-18 31-29 - -
24.10.2015 İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-14 18-25 21-25 25-21 14-16
24.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 18-25 25-18 19-25 -
24.10.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2
23-25 25-22 23-25 25-22 16-14
24.10.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 2-3
25-22 24-26 25-23 23-25 10-15
24.10.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-13 25-17 25-15 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 19-25 13-25 - -
31.10.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3
23-25 11-25 25-20 15-25 -
31.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3
20-25 17-25 25-20 17-25 -
31.10.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BEŞİKTAŞ 0-3
17-25 17-25 12-25 - -
31.10.2015 İSTANBUL(HADIMKÖY) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ARKAS SPOR 1-3
21-25 25-19 20-25 21-25 -
31.10.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0
25-17 25-19 25-14 - -
31.10.2015 İZMIR(KARŞIYAKA) 14:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ROTA KOLEJİ 3-1
25-18 22-25 25-18 25-18 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-27 25-15 18-25 19-25 -
07.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-15 25-12 - -
07.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2
25-17 12-25 23-25 25-12 15-13
07.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 IŞIKKENT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3
16-25 18-25 14-25 - -
07.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3
23-25 18-25 25-21 25-22 10-15
07.11.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-1
25-12 25-19 26-28 25-23 -
07.11.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
25-10 25-13 25-20 - -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.11.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1
22-25 25-14 25-20 25-9 -
10.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 13:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3
22-25 26-28 21-25 - -
10.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2
25-8 25-17 12-25 27-29 15-12
10.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN 3-1
15-25 25-21 25-22 25-18 -
10.11.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK IŞIKKENT 3-0
25-16 26-24 25-13 - -
10.11.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 0-3
15-25 19-25 22-25 - -
10.11.2015 İZMIR(KARŞIYAKA) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-17 22-25 23-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.11.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEŞİKTAŞ 1-3
20-25 16-25 26-24 21-25 -
14.11.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2
23-25 25-20 25-13 24-26 15-12
14.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 0-3
14-25 21-25 11-25 - -
14.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
25-17 25-15 25-20 - -
14.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 15-25 20-25 - -
14.11.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1
28-30 25-21 26-24 25-17 -
14.11.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-17 25-10 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.11.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0
25-18 25-20 25-21 - -
21.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ROTA KOLEJİ 0-3
19-25 20-25 21-25 - -
21.11.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 18-25 6-25 - -
21.11.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 3-1
25-17 25-18 23-25 25-20 -
21.11.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLYURT 1-3
13-25 18-25 25-16 23-25 -
21.11.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3
13-25 20-25 24-26 - -
21.11.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
26-24 25-20 25-20 - -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.11.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1
22-25 25-18 25-20 25-18 -
28.11.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-2
25-19 23-25 25-27 25-22 15-5
28.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3
25-15 18-25 22-25 25-22 11-15
28.11.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BEŞİKTAŞ 0-3
24-26 15-25 14-25 - -
28.11.2015 İZMIR(KARŞIYAKA) 15:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0
25-19 25-13 25-15 - -
28.11.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3
26-28 25-20 24-26 25-20 4-15
29.11.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1
25-23 17-25 26-24 25-18 -
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0
25-19 25-20 26-24 - -
05.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-18 25-20 - -
05.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3
20-25 21-25 23-25 - -
05.12.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 15:00 BEŞİKTAŞ IŞIKKENT 3-0
25-14 25-18 25-19 - -
05.12.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3
25-19 18-25 19-25 28-26 11-15
05.12.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 3-0
25-19 25-10 25-16 - -
06.12.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3
25-16 19-25 19-25 19-25 -
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.12.2015 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1
25-21 25-16 24-26 25-22 -
12.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3
19-25 25-23 15-25 19-25 -
12.12.2015 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3
21-25 19-25 25-17 21-25 -
12.12.2015 İZMIR(KARŞIYAKA) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-16 17-25 11-25 18-25 -
12.12.2015 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
14-25 25-23 18-25 24-26 -
13.12.2015 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MALTEPE YALI SPOR 0-3
12-25 17-25 15-25 - -
13.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-17 25-16 - -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0
25-13 25-16 25-11 - -
19.12.2015 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-1
20-25 25-21 25-23 25-16 -
19.12.2015 İSTANBUL(50.YIL) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3
20-25 21-25 17-25 - -
19.12.2015 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLYURT 3-0
25-18 25-21 25-11 - -
19.12.2015 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3
23-25 18-25 14-25 - -
19.12.2015 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1
16-25 25-19 25-19 25-16 -
19.12.2015 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 25-16 23-25 25-14 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1
25-12 21-25 25-16 25-17 -
10.01.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-15 25-23 - -
10.01.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3
25-18 20-25 20-25 22-25 -
10.01.2016 İSTANBUL(B.FELEK) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2
25-18 25-15 17-25 20-25 15-12
10.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-0
25-14 25-15 25-23 - -
10.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 15:00 ROTA KOLEJİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2
21-25 15-25 28-26 25-22 15-11
22.01.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLYURT 3-1
25-17 16-25 25-17 25-16 -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3
25-16 21-25 17-25 16-25 -
17.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 18:30 MALTEPE YALI SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1
25-15 25-19 20-25 25-12 -
17.01.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK BEŞİKTAŞ 0-3
13-25 11-25 11-25 - -
17.01.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 16-25 13-25 - -
17.01.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
25-16 25-21 25-14 - -
17.01.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SERAMİKSAN 0-3
20-25 19-25 22-25 - -
17.01.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1
25-23 16-25 27-25 25-20 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3
24-26 25-22 21-25 26-28 -
24.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 10-25 22-25 - -
24.01.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-19 25-20 25-16 - -
24.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-19 27-25 - -
24.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2
23-25 25-15 25-19 21-25 15-4
24.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 15:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
16-25 20-25 25-20 20-25 -
24.01.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 14:00 SERAMİKSAN ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1
24-26 25-8 25-22 25-21 -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-20 25-21 25-17 - -
27.01.2016 İSTANBUL(50.YIL) 17:00 MALTEPE YALI SPOR SERAMİKSAN 0-3
10-25 13-25 16-25 - -
27.01.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLBAYRAMİÇ 2-3
25-27 20-25 25-23 25-19 16-18
27.01.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 1-3
25-21 17-25 22-25 16-25 -
27.01.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 18:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 2-3
20-25 25-20 20-25 25-21 13-15
27.01.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARKAS SPOR 0-3
13-25 24-26 17-25 - -
27.01.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1
20-25 25-16 26-24 25-13 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.01.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 1-3
23-25 23-25 26-24 13-25 -
31.01.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
25-9 25-17 25-14 - -
31.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0
25-14 25-18 25-14 - -
31.01.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 IŞIKKENT YEŞİLYURT 2-3
25-21 21-25 28-26 21-25 10-15
31.01.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-1
25-18 25-14 22-25 25-12 -
31.01.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-20 25-13 - -
31.01.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 14:00 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 23-25 25-11 25-11 15-6
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
25-14 25-20 25-17 - -
07.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI SERAMİKSAN 0-3
17-25 20-25 23-25 - -
07.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-1
28-26 13-25 30-28 25-13 -
07.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ROTA KOLEJİ 2-3
21-25 26-24 25-17 13-25 17-19
07.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
15-25 20-25 16-25 - -
07.02.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 24-26 25-23 25-17 -
07.02.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP IŞIKKENT 1-3
24-26 25-15 21-25 23-25 -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.02.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-2
20-25 25-22 23-25 26-24 15-9
10.02.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 18:00 YEŞİLYURT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-14 25-17 - -
10.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:00 IŞIKKENT ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3
25-17 22-25 21-25 21-25 -
10.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
15-25 25-22 19-25 17-25 -
10.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR 3-1
25-19 25-19 16-25 25-13 -
10.02.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0
25-18 25-20 26-24 - -
10.02.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 3-1
23-25 25-20 25-23 25-19 -
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-1
25-22 25-17 20-25 25-21 -
14.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 14:30 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0
25-19 25-14 25-19 - -
14.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARKAS SPOR 2-3
25-18 21-25 25-23 16-25 10-15
14.02.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
25-19 25-19 25-10 - -
14.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 17-25 19-25 - -
14.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 0-3
17-25 21-25 17-25 - -
14.02.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLYURT 3-2
18-25 26-24 25-19 18-25 18-16
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.02.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SERAMİKSAN 1-3
15-25 24-26 25-19 16-25 -
21.02.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0
25-16 25-15 25-23 - -
21.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 0-3
13-25 18-25 15-25 - -
21.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 16-25 20-25 - -
21.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 15:00 ROTA KOLEJİ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1
22-25 25-23 25-21 25-14 -
21.02.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-19 25-11 - -
21.02.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0
25-17 25-23 25-19 - -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.02.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
29-27 25-20 25-13 - -
24.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI IŞIKKENT 0-3
19-25 25-27 22-25 - -
24.02.2016 İSTANBUL(50.YIL) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 2-3
19-25 20-25 25-18 25-23 17-19
24.02.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ROTA KOLEJİ 3-1
22-25 25-13 25-15 25-22 -
24.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2
25-20 21-25 25-23 14-25 15-11
24.02.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3
16-25 20-25 23-25 - -
24.02.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 18:30 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 3-0
25-15 25-22 25-20 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.02.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-21 25-15 25-16 -
28.02.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 16:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 15-25 25-23 25-21 10-15
28.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT BEŞİKTAŞ 0-3
11-25 7-25 22-25 - -
28.02.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0
25-23 25-17 25-18 - -
28.02.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 15:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 3-2
18-25 27-25 16-25 25-22 17-15
28.02.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1
25-12 27-25 20-25 25-23 -
28.02.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
26-24 25-9 25-16 - -
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.03.2016 BALIKESIR(KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0
25-18 25-12 25-22 - -
06.03.2016 ÇANAKKALE(BAYRAMIÇ) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 3-1
17-25 25-21 25-20 26-24 -
06.03.2016 İSTANBUL(AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-14 25-15 - -
06.03.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2
25-20 18-25 25-19 22-25 15-10
06.03.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLYURT 0-3
22-25 18-25 18-25 - -
06.03.2016 İSTANBUL(HALDUNALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3
19-25 25-27 23-25 - -
06.03.2016 MANISA(TURGUTLU-Y.BEYAZIT) 14:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-0
25-12 25-21 25-14 - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.03.2016 İSTANBUL(50.YIL) 16:30 MALTEPE YALI SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-18 25-18 - -
09.03.2016 İSTANBUL(B.ÇEKMECEG.BILGE) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 19-25 20-25 - -
09.03.2016 İSTANBUL(YEŞILYURT) 14:30 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 1-3
19-25 25-27 25-14 17-25 -
09.03.2016 İZMIR(ATATÜRK) 14:30 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1
26-24 24-26 28-26 25-15 -
09.03.2016 İZMIR(KARŞIYAKA) 14:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0
25-19 25-22 25-17 - -
09.03.2016 MANISA(B.ŞEHIRBLD.SL.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3
25-21 21-25 15-25 22-25 -
12.03.2016 İZMIR(GAZIEMIR) 14:30 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 2-3
25-20 21-25 23-25 25-17 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 26 22 4 71 20 65 3.550 2133 1664 1.2819 17 2 3 2 1 1
2 ORDU TELEKOM 26 22 4 70 25 63 2.800 2182 1820 1.1989 14 3 5 2 0 2
3 NUMUNE 26 21 5 69 28 62 2.464 2254 1846 1.2210 11 7 3 2 2 1
4 BOLU BLD. 26 22 4 68 26 60 2.615 2170 1688 1.2855 14 2 6 0 2 2
5 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 26 17 9 61 35 54 1.743 2178 1942 1.1215 10 6 1 4 2 3
6 KARAYOLLARI 26 16 10 58 41 48 1.415 2179 1939 1.1238 9 3 4 4 2 4
7 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 26 14 12 51 48 39 1.063 2109 2102 1.0033 7 2 5 2 5 5
8 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 26 12 14 48 53 38 0.906 2116 2187 0.9675 4 5 3 5 2 7
9 BARTIN POLİSGÜCÜ 26 10 16 44 54 32 0.815 2054 2104 0.9762 7 0 3 5 4 7
10 KAZAN BLD. 26 10 16 41 58 32 0.707 2037 2186 0.9318 1 8 1 3 5 8
11 SAKARYA HENDEK 26 6 20 32 66 21 0.485 1927 2180 0.8839 2 2 2 5 4 11
12 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 26 6 20 24 67 15 0.358 1650 2128 0.7754 2 1 3 0 6 14
13 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 26 4 22 24 67 15 0.358 1678 2117 0.7926 3 1 0 3 6 13
14 TVF SPOR LİSESİ 26 0 26 5 78 2 0.064 1266 2030 0.6236 0 0 0 2 1 23
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
03.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 NUMUNE KARAYOLLARI 3-2
29-27 21-25 17-25 25-23 15-7
03.10.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
12-25 16-25 16-25 - -
03.10.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3
23-25 25-16 13-25 18-25 -
03.10.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3
21-25 15-25 15-25 - -
03.10.2015 ORDU(DURUGÖL) 14:00 ORDU TELEKOM BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
03.10.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3
22-25 25-27 22-25 - -
20.10.2015 BOLU(17TEMMUZ) 17:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-12 25-11 25-11 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 13-25 17-25 - -
10.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-2
25-10 14-25 25-17 23-25 15-11
10.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ORDU TELEKOM 3-2
25-20 25-20 21-25 22-25 15-12
10.10.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. NUMUNE 3-0
25-18 25-21 25-22 - -
10.10.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 3-0
25-14 25-22 25-23 - -
10.10.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1
25-18 23-25 25-5 25-21 -
10.10.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 12:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BOLU BLD. 3-0
25-23 25-23 25-17 - -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 NUMUNE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-17 25-18 25-15 - -
17.10.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1
25-23 23-25 26-24 25-19 -
17.10.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-17 25-16 - -
17.10.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
17.10.2015 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0
25-16 25-17 25-11 - -
17.10.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3
19-25 25-6 21-25 26-24 9-15
17.10.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KARAYOLLARI 3-0
25-18 25-19 25-23 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU TELEKOM 0-3
11-25 6-25 20-25 - -
24.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 0-3
18-25 19-25 15-25 - -
24.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE 1-3
19-25 25-21 20-25 7-25 -
24.10.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1
25-17 21-25 25-21 28-26 -
24.10.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-17 25-19 25-23 - -
24.10.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 1-3
17-25 25-23 19-25 23-25 -
24.10.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 15:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KAZAN BLD. 3-0
25-21 25-14 25-20 - -
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.10.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 KARAYOLLARI GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
17-25 18-25 18-25 - -
31.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 NUMUNE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-1
23-25 25-14 25-22 25-16 -
31.10.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-23 21-25 25-15 25-12 -
31.10.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-15 25-12 25-10 - -
31.10.2015 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TELEKOM ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-15 25-15 - -
31.10.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3
13-25 25-16 23-25 25-22 13-15
31.10.2015 SAMSUN(METE ADANIR) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
20-25 25-20 25-20 25-19 -
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0
25-20 25-20 25-19 - -
07.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE 0-3
10-25 15-25 11-25 - -
07.11.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BOLU BLD. 2-3
25-22 15-25 25-14 23-25 8-15
07.11.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 1-3
13-25 25-23 21-25 22-25 -
07.11.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3
9-25 21-25 9-25 - -
07.11.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 12:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ORDU TELEKOM 0-3
23-25 13-25 21-25 - -
07.11.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAKARYA HENDEK 3-2
19-25 25-23 25-20 18-25 15-11
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 NUMUNE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-18 25-20 - -
10.11.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1
18-25 25-17 25-7 25-12 -
10.11.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
15-25 26-24 25-19 25-17 -
10.11.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ORDU TELEKOM 0-3
23-25 21-25 20-25 - -
10.11.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-16 25-22 - -
10.11.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 2-3
25-19 22-25 20-25 25-23 13-15
17.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1
25-22 19-25 25-15 25-13 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3
10-25 14-25 11-25 - -
14.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
22-25 20-25 12-25 - -
14.11.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAKARYA HENDEK 0-3
13-25 19-25 20-25 - -
14.11.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 2-3
13-25 25-12 25-20 19-25 11-15
14.11.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE NUMUNE 0-3
18-25 23-25 9-25 - -
14.11.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KARAYOLLARI 2-3
31-29 21-25 25-13 19-25 11-15
14.11.2015 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM KAZAN BLD. 3-0
25-19 25-10 25-22 - -
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 NUMUNE ORDU TELEKOM 1-3
25-12 25-27 21-25 22-25 -
21.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-16 25-18 25-19 - -
21.11.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0
25-19 25-23 25-16 - -
21.11.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3
25-21 25-22 23-25 25-27 11-15
21.11.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1
25-10 22-25 25-13 25-13 -
21.11.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1
25-19 23-25 25-12 25-23 -
21.11.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-18 25-15 25-20 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.11.2015 ORDU(ATATÜRK) 17:00 ORDU TELEKOM SAKARYA HENDEK 3-0
25-18 25-19 25-15 - -
28.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
10-25 8-25 6-25 - -
28.11.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 2-3
12-25 23-25 26-24 25-22 12-15
28.11.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. NUMUNE 1-3
25-19 18-25 23-25 18-25 -
28.11.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 2-3
25-15 25-23 16-25 14-25 16-18
28.11.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3
25-23 20-25 19-25 20-25 -
28.11.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3
15-25 25-23 32-30 24-26 13-15
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 12:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-13 25-15 25-23 - -
05.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0
25-20 25-15 25-15 - -
05.12.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-12 25-23 - -
05.12.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-12 25-20 25-9 - -
05.12.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE 1-3
25-18 15-25 21-25 17-25 -
05.12.2015 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 1-3
23-25 22-25 25-15 17-25 -
05.12.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ORDU TELEKOM 2-3
25-22 25-21 16-25 19-25 11-15
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
11.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 19:00 NUMUNE SAKARYA HENDEK 3-1
22-25 29-27 25-7 25-15 -
12.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3
11-25 19-25 15-25 - -
12.12.2015 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2
21-25 25-18 19-25 25-23 16-14
12.12.2015 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3
16-25 17-25 22-25 - -
12.12.2015 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
12-25 14-25 7-25 - -
12.12.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BOLU BLD. 0-3
15-25 15-25 9-25 - -
12.12.2015 ORDU(ATATÜRK) 12:30 ORDU TELEKOM KARAYOLLARI 3-1
25-20 16-25 25-21 25-19 -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
17-25 25-13 25-14 25-22 -
19.12.2015 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1
21-25 25-20 25-18 25-16 -
19.12.2015 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ORDU TELEKOM 3-0
25-21 26-24 25-21 - -
19.12.2015 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-15 25-12 25-17 - -
19.12.2015 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-2
19-25 25-21 23-25 25-10 15-7
19.12.2015 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-10 25-16 25-21 - -
19.12.2015 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR NUMUNE 3-1
25-14 25-23 14-25 25-14 -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.01.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KAZAN BLD. 3-0
25-23 25-10 25-16 - -
10.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3
17-25 11-25 9-25 - -
10.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-22 25-9 25-21 - -
10.01.2016 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 17:00 KARAYOLLARI NUMUNE 2-3
22-25 25-23 21-25 25-22 11-15
10.01.2016 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ORDU TELEKOM 2-3
19-25 27-29 25-21 25-20 12-15
10.01.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
23-25 25-23 25-23 25-20 -
10.01.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR SAKARYA HENDEK 3-0
25-16 25-20 25-21 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 NUMUNE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3
19-25 25-17 25-22 20-25 10-15
17.01.2016 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3
25-22 13-25 25-17 20-25 11-15
17.01.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-20 25-16 25-22 - -
17.01.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0
25-22 26-24 25-21 - -
17.01.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3
22-25 12-25 25-20 23-25 -
17.01.2016 ORDU(ATATÜRK) 13:00 ORDU TELEKOM İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1
25-21 22-25 25-20 25-17 -
17.01.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 13:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI 0-3
14-25 19-25 11-25 - -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 2-3
25-23 21-25 21-25 25-16 15-17
24.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 KARAYOLLARI SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1
25-18 17-25 25-21 25-18 -
24.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3
25-16 21-25 21-25 13-25 -
24.01.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAKARYA HENDEK 3-0
25-15 25-13 25-13 - -
24.01.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 0-3
18-25 18-25 16-25 - -
24.01.2016 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE 0-3
23-25 14-25 19-25 - -
24.01.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ORDU TELEKOM 0-3
15-25 21-25 11-25 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:30 NUMUNE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2
21-25 25-20 25-12 23-25 15-12
27.01.2016 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3
14-25 25-21 13-25 23-25 -
27.01.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 3-1
16-25 25-18 25-20 25-15 -
27.01.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 25-10 17-25 25-22 15-12
27.01.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3
23-25 17-25 18-25 - -
27.01.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-1
23-25 25-21 25-23 25-18 -
06.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 12:00 ORDU TELEKOM TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-8 25-10 25-20 - -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK 3-0
25-22 25-16 25-16 - -
31.01.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 0-3
21-25 17-25 17-25 - -
31.01.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KARAYOLLARI 3-0
25-18 25-20 25-21 - -
31.01.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 0-3
10-25 22-25 16-25 - -
31.01.2016 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 2-3
25-21 25-20 21-25 7-25 8-15
31.01.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BOLU BLD. 0-3
11-25 16-25 16-25 - -
31.01.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB NUMUNE 3-2
22-25 25-20 18-25 25-23 15-10
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-20 25-19 25-20 - -
07.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:00 NUMUNE TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-20 25-17 25-12 - -
07.02.2016 ANKARA(KAZAN) 12:00 KAZAN BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 18-25 25-21 17-25 -
07.02.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-2
28-26 25-20 19-25 24-26 15-11
07.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-14 25-12 25-14 - -
07.02.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3
19-25 20-25 20-25 - -
07.02.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0
25-21 25-15 25-13 - -
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 2-3
14-25 17-25 25-17 25-21 8-15
10.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3
18-25 19-25 20-25 - -
10.02.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. NUMUNE 0-3
19-25 7-25 12-25 - -
10.02.2016 BARTIN(ÖMERTEPESI) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
11-25 15-25 12-25 - -
10.02.2016 ELAZIĞ(YAKUPKILIÇ) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KAZAN BLD. 1-3
25-22 10-25 15-25 20-25 -
10.02.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3
27-29 25-19 24-26 17-25 -
10.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM BOLU BLD. 2-3
25-21 19-25 13-25 25-20 11-15
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
14.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 NUMUNE ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-15 25-9 25-14 - -
14.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0
27-25 25-21 25-21 - -
14.02.2016 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. ORDU TELEKOM 2-3
25-23 14-25 25-20 15-25 13-15
14.02.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0
25-19 25-18 25-18 - -
14.02.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0
25-11 25-14 25-14 - -
14.02.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 13:00 SAKARYA HENDEK ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-21 26-28 25-13 18-25 18-16
14.02.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-6 25-14 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2
25-11 21-25 25-23 20-25 18-16
21.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3
15-25 9-25 14-25 - -
21.02.2016 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 0-3
22-25 13-25 23-25 - -
21.02.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3
10-25 19-25 14-25 - -
21.02.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAKARYA HENDEK 3-0
25-17 25-18 25-23 - -
21.02.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3
29-27 8-25 25-23 19-25 7-15
21.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM NUMUNE 0-3
22-25 19-25 10-25 - -
23. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) KARAYOLLARI ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 16:00 NUMUNE KAZAN BLD. 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
24.02.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-12 25-10 25-14 - -
24.02.2016 BARTIN(AMASRA) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-2
25-18 25-22 24-26 23-25 15-11
24.02.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0
25-17 25-12 25-22 - -
24.02.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 13:00 SAKARYA HENDEK ORDU TELEKOM 0-3
11-25 20-25 11-25 - -
24.02.2016 SAMSUN(CANIK HASAN DOĞAN) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-14 25-13 25-12 - -
24. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.02.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 17:30 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3
22-25 17-25 14-25 - -
27.02.2016 GÜMÜŞHANE(AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3
25-23 16-25 25-15 18-25 10-15
28.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 NUMUNE BOLU BLD. 3-1
18-25 25-23 25-23 25-22 -
28.02.2016 ANKARA(KAZAN) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1
25-21 25-20 23-25 25-16 -
28.02.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3
18-25 17-25 9-25 - -
28.02.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KARAYOLLARI 3-2
25-17 15-25 25-19 22-25 15-11
28.02.2016 ORDU(ATATÜRK) 14:00 ORDU TELEKOM SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2
25-19 25-19 23-25 20-25 15-8
25. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-23 25-21 - -
06.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 13:00 KARAYOLLARI ORDU TELEKOM 2-3
25-22 22-25 25-21 17-25 13-15
06.03.2016 BOLU(17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0
25-17 25-20 25-12 - -
06.03.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 15:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE 1-3
22-25 17-25 25-21 12-25 -
06.03.2016 SAMSUN(MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KAZAN BLD. 3-0
25-18 25-21 25-21 - -
12.03.2016 ANKARA(PURSAKLAR) 17:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0
25-19 25-17 25-17 - -
12.03.2016 BARTIN(ÖMERTEPESI) 17:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-15 25-16 - -
26. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
09.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3
15-25 13-25 10-25 - -
09.03.2016 ANKARA(BEŞTEPE) 14:30 NUMUNE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0
25-19 25-11 25-14 - -
09.03.2016 ANKARA(KAZAN) 14:30 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 2-3
24-26 25-20 25-22 16-25 5-15
09.03.2016 ANTALYA(ATATÜRK) 14:30 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3
26-28 9-25 25-23 16-25 -
09.03.2016 ELAZIĞ(İLÖZELİDARE) 14:30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1
25-23 18-25 27-25 25-23 -
09.03.2016 ORDU(ATATÜRK) 14:30 ORDU TELEKOM GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-0
26-24 25-20 25-18 - -
09.03.2016 SAKARYA(YENIHENDEK) 14:30 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 0-3
8-25 11-25 15-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SERAMİKSAN 3 3 0 9 4 8 2.250 312 233 1.3391 0 2 1 0 0 0
2 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 245 248 0.9879 1 0 1 0 1 0
3 ORDU TELEKOM 3 1 2 7 7 5 1.000 298 299 0.9967 0 1 0 2 0 0
4 NUMUNE 3 0 3 2 9 0 0.222 195 270 0.7222 0 0 0 0 2 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 12:00 SERAMİKSAN MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-17 24-26 25-8 25-12 -
16.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 ORDU TELEKOM NUMUNE 3-1
25-19 22-25 25-18 25-15 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 12:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 3-2
18-25 25-21 24-26 25-16 15-9
17.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:00 NUMUNE SERAMİKSAN 1-3
13-25 25-23 19-25 9-25 -
18.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 11:00 NUMUNE MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 16-25 21-25 - -
18.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 13:00 SERAMİKSAN ORDU TELEKOM 3-2
24-26 22-25 29-27 25-18 15-8
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 2 9 4.500 271 230 1.1783 1 2 0 0 0 0
2 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 221 213 1.0376 1 1 0 0 0 1
3 BOLU BLD. 3 1 2 5 7 3 0.714 267 266 1.0038 0 1 0 0 2 0
4 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3 0 3 2 9 0 0.222 214 264 0.8106 0 0 0 0 2 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 16:30 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BOLU BLD. 1-3
11-25 25-18 23-25 12-25 -
16.03.2016 BJK Tv. BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:30 BEŞİKTAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-18 25-12 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 BJK Tv. BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 16:30 BOLU BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
25-27 25-23 15-25 21-25 -
17.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-0
25-17 25-18 25-15 - -
18.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 3-1
25-18 20-25 25-22 25-23 -
18.03.2016 BJK Tv. BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BEŞİKTAŞ 1-3
24-26 25-20 22-25 22-25 -