1. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 6 5 1 15 9 13 1.667 554 515 1.0757 1 2 2 0 0 1
2 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 6 4 2 15 9 13 1.667 563 516 1.0911 1 3 0 1 1 0
3 HALKBANK 6 2 4 10 12 6 0.833 484 508 0.9528 2 0 0 0 4 0
4 SALİHLİ BLD. 6 1 5 6 16 4 0.375 455 517 0.8801 0 1 0 1 1 3
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 HALKBANK İLBANK 3-0
25-22 25-22 25-19 - -
15.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 19:30 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI SALİHLİ BLD. 3-0
25-23 25-22 25-22 - -
16.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 İLBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-1
26-28 25-20 25-22 25-16 -
16.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 SALİHLİ BLD. HALKBANK 3-1
20-25 25-13 26-24 26-24 -
17.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 SALİHLİ BLD. İLBANK 0-3
18-25 21-25 11-25 - -
17.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 HALKBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 1-3
31-29 16-25 9-25 18-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 İLBANK HALKBANK 3-1
25-22 23-25 25-22 25-20 -
23.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 SALİHLİ BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 1-3
18-25 12-25 26-24 23-25 -
24.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI İLBANK 2-3
20-25 24-26 25-20 25-23 14-16
24.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 HALKBANK SALİHLİ BLD. 3-0
25-16 25-19 25-20 - -
25.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:30 İLBANK SALİHLİ BLD. 3-2
23-25 18-25 25-21 25-22 16-14
25.04.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI HALKBANK 3-1
16-25 25-21 25-16 25-23 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 6 6 0 18 6 16 3.000 562 469 1.1983 2 2 2 0 0 0
2 FENERBAHÇE GRUNDIG 6 4 2 14 11 11 1.273 547 525 1.0419 0 3 1 0 2 0
3 ECZACIBAŞI VİTRA 6 2 4 9 13 7 0.692 481 496 0.9698 1 1 0 1 1 2
4 GALATASARAY DAIKIN 6 0 6 7 18 2 0.389 484 584 0.8288 0 0 0 2 3 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.04.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG GALATASARAY DAIKIN 3-1
25-15 25-13 22-25 25-12 -
15.04.2016 NTV-Spor İZMIR(ATATÜRK) 19:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-0
25-17 25-22 25-16 - -
16.04.2016 NTV-Spor İZMIR(ATATÜRK) 15:00 GALATASARAY DAIKIN VAKIFBANK 2-3
26-24 25-18 14-25 19-25 7-15
16.04.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 18:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE GRUNDIG 2-3
22-25 25-15 21-25 26-24 12-15
17.04.2016 NTV-Spor İZMIR(ATATÜRK) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY DAIKIN 3-0
25-23 25-22 25-22 - -
17.04.2016 D-Smart İZMIR(ATATÜRK) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG VAKIFBANK 1-3
20-25 14-25 25-22 22-25 -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
28.04.2016 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 0-3
19-25 22-25 20-25 - -
28.04.2016 D-Smart, NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 19:30 GALATASARAY DAIKIN FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3
16-25 25-21 11-25 22-25 -
29.04.2016 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 17:00 VAKIFBANK GALATASARAY DAIKIN 3-2
27-25 25-21 21-25 23-25 15-11
29.04.2016 D-Smart, NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 19:30 FENERBAHÇE GRUNDIG ECZACIBAŞI VİTRA 3-1
20-25 25-20 25-19 25-22 -
30.04.2016 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 15:00 GALATASARAY DAIKIN ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
20-25 25-23 20-25 15-25 -
30.04.2016 D-Smart, NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 17:30 VAKIFBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 3-1
25-18 25-15 22-25 25-16 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 6 4 2 15 9 12 1.667 544 497 1.0946 2 1 1 1 1 0
2 ÇANAKKALE BLD. 6 4 2 15 11 12 1.364 584 563 1.0373 0 3 1 1 1 0
3 SARIYER BLD. 6 2 4 10 14 7 0.714 540 567 0.9524 0 2 0 1 2 1
4 NİLÜFER BLD. 6 2 4 10 16 5 0.625 544 585 0.9299 0 0 2 1 2 1
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
07.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3
22-25 18-25 26-24 25-22 12-15
07.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-2
19-25 26-24 25-15 29-31 16-14
08.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-22 16-25 18-25 20-25 -
08.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 3-1
25-17 20-25 25-18 25-22 -
09.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 16:30 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 1-3
25-21 19-25 21-25 18-25 -
09.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 18:30 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 16-25 24-26 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
19.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:30 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
25-17 18-25 23-25 25-21 17-19
19.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:30 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 24-26 22-25 - -
20.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 1-3
22-25 19-25 25-12 15-25 -
20.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:30 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 1-3
26-28 25-16 19-25 25-27 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
21.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 15:30 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 3-1
30-28 25-18 23-25 25-21 -
21.04.2016 İZMIR(ATATÜRK) 17:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 2-3
16-25 25-15 21-25 25-16 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE GRUNDIG 22 20 2 64 13 61 4.923 1854 1460 1.2699 14 5 1 2 0 0
2 VAKIFBANK 22 20 2 63 14 59 4.500 1871 1480 1.2642 14 4 2 1 1 0
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 18 4 58 23 52 2.522 1901 1690 1.1249 9 7 2 0 4 0
4 GALATASARAY DAIKIN 22 15 7 52 36 43 1.444 1980 1867 1.0605 4 7 4 2 3 2
5 NİLÜFER BLD. 22 11 11 43 40 35 1.075 1858 1825 1.0181 5 5 1 3 4 4
6 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 42 42 34 1.000 1797 1812 0.9917 4 4 4 2 2 6
7 SARIYER BLD. 22 11 11 41 47 29 0.872 1924 1962 0.9806 2 4 5 1 6 4
8 ÇANAKKALE BLD. 22 9 13 36 46 28 0.783 1783 1829 0.9748 3 5 1 2 5 6
9 HALKBANK 22 8 14 31 49 23 0.633 1687 1821 0.9264 3 3 2 1 5 8
10 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 22 4 18 28 61 15 0.459 1763 2027 0.8698 0 1 3 6 4 8
11 SALİHLİ BLD. 22 3 19 20 62 10 0.323 1613 1958 0.8238 0 1 2 3 5 11
12 İLBANK 22 1 21 18 63 7 0.286 1616 1916 0.8434 1 0 0 4 7 10
1. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
10.10.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG SALİHLİ BLD. 3-0
25-9 25-12 25-17 - -
14.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK SARIYER BLD. 1-3
17-25 22-25 25-21 13-25 -
14.10.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3
22-25 25-17 20-25 25-22 12-15
14.10.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0
25-19 25-12 25-22 - -
14.10.2015 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA İLBANK 3-0
25-15 25-20 25-17 - -
04.11.2015 NTV-Spor BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:30 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 0-3
11-25 18-25 23-25 - -
2. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK HALKBANK 1-3
22-25 25-23 22-25 19-25 -
18.10.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
20-25 20-25 18-25 - -
18.10.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 GALATASARAY DAIKIN ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-17 25-21 21-25 25-12 -
18.10.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-1
23-25 25-22 25-15 25-12 -
18.10.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 22-25 12-25 - -
18.10.2015 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI NİLÜFER BLD. 3-1
24-26 25-16 25-21 25-23 -
3. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
24.10.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG İLBANK 3-0
25-12 25-16 25-11 - -
24.10.2015 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2
23-25 25-13 25-22 27-29 15-10
25.10.2015 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 0-3
15-25 18-25 20-25 - -
25.10.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3
26-28 21-25 25-20 25-19 11-15
25.10.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 0-3
22-25 24-26 20-25 - -
25.10.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 GALATASARAY DAIKIN SALİHLİ BLD. 3-0
25-16 25-21 25-20 - -
4. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
31.10.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 18-25 20-25 - -
31.10.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
14-25 22-25 10-25 - -
31.10.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2
22-25 25-15 25-22 16-25 15-6
31.10.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANAKKALE BLD. 1-3
24-26 17-25 25-22 25-27 -
31.10.2015 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI HALKBANK 0-3
23-25 17-25 17-25 - -
02.11.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3
25-27 25-19 21-25 25-14 11-15
5. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.11.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 18:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
13-25 24-26 19-25 - -
07.11.2015 NTV-Spor BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3
24-26 15-25 13-25 - -
07.11.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 14:30 FENERBAHÇE GRUNDIG IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0
25-8 25-21 25-17 - -
08.11.2015 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 15:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 1-3
22-25 25-19 17-25 20-25 -
08.11.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN İLBANK 3-1
25-21 25-21 26-28 25-19 -
08.11.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. SARIYER BLD. 2-3
19-25 25-22 25-23 13-25 14-16
6. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
15.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK SALİHLİ BLD. 2-3
21-25 22-25 25-13 25-21 6-15
15.11.2015 NTV-Spor BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3
25-23 17-25 19-25 16-25 -
15.11.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-20 25-21 25-23 - -
15.11.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK GALATASARAY DAIKIN 3-1
25-18 27-25 21-25 25-20 -
15.11.2015 İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA HALKBANK 1-3
25-22 23-25 19-25 21-25 -
15.11.2015 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
24-26 26-24 22-25 18-25 -
7. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
18.11.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 3-2
18-25 13-25 25-14 25-20 17-15
18.11.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 3-1
25-12 18-25 25-16 25-22 -
18.11.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ECZACIBAŞI VİTRA 3-1
27-29 25-23 25-19 25-18 -
18.11.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. İLBANK 3-1
25-23 20-25 25-9 25-20 -
18.11.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:30 GALATASARAY DAIKIN IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2
27-29 25-10 25-14 20-25 15-6
18.11.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. VAKIFBANK 1-3
22-25 10-25 25-22 21-25 -
8. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
22.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 13:30 İLBANK ÇANAKKALE BLD. 2-3
27-25 22-25 19-25 25-15 8-15
22.11.2015 ANKARA(BAŞKENT) 16:00 HALKBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3
14-25 27-25 22-25 17-25 -
22.11.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3
25-27 25-27 25-21 28-26 14-16
22.11.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0
25-20 25-22 25-18 - -
22.11.2015 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-21 25-14 - -
22.11.2015 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI SALİHLİ BLD. 3-2
24-26 25-20 23-25 25-18 15-7
9. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
29.11.2015 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 17:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3
16-25 18-25 21-25 - -
29.11.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-0
25-20 25-23 25-19 - -
29.11.2015 D-Smart ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3
20-25 25-22 20-25 22-25 -
29.11.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2
25-20 23-25 25-18 23-25 15-7
29.11.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN ECZACIBAŞI VİTRA 3-1
22-25 25-17 25-19 25-18 -
29.11.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 1-3
22-25 25-20 20-25 22-25 -
10. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.12.2015 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 14:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-21 25-22 - -
06.12.2015 D-Smart ANKARA(BAŞKENT) 15:00 HALKBANK GALATASARAY DAIKIN 0-3
14-25 22-25 21-25 - -
06.12.2015 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 3-1
20-25 25-16 25-16 25-16 -
06.12.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0
28-26 25-19 25-17 - -
06.12.2015 İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA SALİHLİ BLD. 3-0
25-15 25-14 25-23 - -
06.12.2015 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI İLBANK 3-2
25-15 25-15 20-25 21-25 15-7
11. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.12.2015 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK NİLÜFER BLD. 0-3
11-25 17-25 22-25 - -
13.12.2015 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 26-24 22-25 25-19 3-15
13.12.2015 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
25-23 17-25 23-25 9-25 -
13.12.2015 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 13:00 VAKIFBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0
25-10 25-18 25-17 - -
13.12.2015 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 15:30 GALATASARAY DAIKIN FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
22-25 23-25 19-25 - -
13.12.2015 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. HALKBANK 2-3
25-22 25-20 21-25 16-25 9-15
12. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
16.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
18-25 15-25 25-23 15-25 -
16.01.2016 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. HALKBANK 3-1
25-23 24-26 25-20 25-19 -
16.01.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
21-25 25-14 25-23 25-15 -
16.01.2016 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 16:30 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0
25-23 25-18 27-25 - -
16.01.2016 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
13-25 14-25 21-25 - -
16.01.2016 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. 1-3
16-25 25-19 17-25 14-25 -
13. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
23.01.2016 ANKARA(BAŞKENT) 13:00 HALKBANK İLBANK 3-0
25-19 25-17 25-22 - -
23.01.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-0
25-10 25-17 25-16 - -
23.01.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY DAIKIN 1-3
26-28 25-21 17-25 28-30 -
23.01.2016 NTV-Spor İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 3-1
25-22 27-25 15-25 26-24 -
24.01.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 NİLÜFER BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-1
25-22 22-25 25-11 25-21 -
24.01.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 16:00 FENERBAHÇE GRUNDIG SARIYER BLD. 3-0
26-24 25-21 25-17 - -
14. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
30.01.2016 NTV-Spor ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
16-25 16-25 23-25 - -
30.01.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-2
26-24 28-26 28-30 22-25 15-6
30.01.2016 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-27 25-23 25-16 25-16 -
30.01.2016 D-Smart İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-0
25-10 25-18 25-19 - -
30.01.2016 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
25-20 19-25 21-25 18-25 -
31.01.2016 MANISA(SALIHLI) 17:00 SALİHLİ BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3
17-25 16-25 19-25 - -
15. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
06.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0
25-19 25-19 25-18 - -
06.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 3-1
22-25 25-22 28-26 25-19 -
06.02.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SALİHLİ BLD. 3-1
25-21 25-9 20-25 25-15 -
06.02.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG VAKIFBANK 3-2
26-24 23-25 25-22 16-25 17-15
06.02.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN SARIYER BLD. 3-1
25-20 19-25 25-16 25-14 -
06.02.2016 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. 3-1
25-18 20-25 25-19 25-22 -
16. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
13.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 İLBANK GALATASARAY DAIKIN 1-3
26-24 20-25 20-25 21-25 -
13.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. HALKBANK 2-3
31-29 23-25 22-25 26-24 7-15
13.02.2016 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. SALİHLİ BLD. 3-0
27-25 28-26 25-19 - -
13.02.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 28-26 25-22 - -
13.02.2016 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-17 25-19 25-23 - -
13.02.2016 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
19-25 19-25 26-28 - -
17. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
20.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
16-25 21-25 20-25 - -
20.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2
26-24 20-25 25-13 11-25 16-14
20.02.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 3-1
25-22 26-28 25-21 25-18 -
20.02.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG NİLÜFER BLD. 3-0
27-25 25-20 25-19 - -
20.02.2016 NTV-Spor İSTANBUL(TAÇ DAIKIN PARK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN VAKIFBANK 2-3
13-25 27-25 25-15 18-25 5-15
20.02.2016 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. İLBANK 3-1
22-25 31-29 25-20 26-24 -
18. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
27.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. 0-3
24-26 24-26 15-25 - -
27.02.2016 ANKARA(BAŞKENT) 16:30 İLBANK SARIYER BLD. 2-3
25-20 25-18 23-25 27-29 13-15
27.02.2016 İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK SALİHLİ BLD. 3-0
25-21 25-23 25-18 - -
27.02.2016 NTV-Spor İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2
22-25 25-21 18-25 26-24 15-13
27.02.2016 TRABZON(BEŞIKDÜZÜ) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI GALATASARAY DAIKIN 3-2
26-24 21-25 17-25 25-19 15-13
28.02.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
18-25 25-10 18-25 16-25 -
19. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
05.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
20-25 19-25 21-25 - -
05.03.2016 ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İLBANK 3-0
25-18 25-21 25-14 - -
05.03.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG HALKBANK 3-0
25-21 25-12 25-13 - -
05.03.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 18:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 1-3
25-23 17-25 16-25 27-29 -
05.03.2016 D-Smart İSTANBUL(TAÇ DAIKIN PARK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN NİLÜFER BLD. 1-3
27-25 22-25 23-25 14-25 -
05.03.2016 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2
29-27 23-25 29-27 22-25 16-14
20. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
12.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 NİLÜFER BLD. SALİHLİ BLD. 3-0
25-21 25-21 25-14 - -
12.03.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 12:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-22 25-17 18-25 25-15 -
12.03.2016 NTV-Spor İSTANBUL(BURHANFELEK) 14:00 VAKIFBANK İLBANK 3-0
25-17 27-25 25-17 - -
16.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-27 25-20 25-19 20-25 6-15
16.03.2016 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY DAIKIN 3-1
26-24 17-25 25-19 25-17 -
16.03.2016 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI SARIYER BLD. 2-3
25-17 28-26 21-25 17-25 9-15
21. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
17.03.2016 NTV-Spor ÇANAKKALE(ANAFARTALAR) 16:00 ÇANAKKALE BLD. VAKIFBANK 0-3
12-25 22-25 8-25 - -
19.03.2016 D-Smart BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3
15-25 19-25 7-25 - -
19.03.2016 İSTANBUL(BAHÇEKÖYORMANFAK.) 17:00 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 0-3
19-25 27-29 13-25 - -
19.03.2016 NTV-Spor İSTANBUL(TAÇ DAIKIN PARK) 14:00 GALATASARAY DAIKIN HALKBANK 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
19.03.2016 MANISA(SALIHLI) 15:00 SALİHLİ BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
12-25 21-25 28-30 - -
20.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 İLBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0
25-13 25-22 25-16 - -
22. Hafta
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSetler
26.03.2016 ANKARA(BAŞKENT) 17:00 HALKBANK SALİHLİ BLD. 3-1
16-25 25-20 25-17 25-17 -
26.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 14:30 NİLÜFER BLD. İLBANK 3-0
25-18 26-24 25-16 - -
26.03.2016 BURSA(CENGIZGÖLLÜ) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-16 25-21 15-25 25-13 -
26.03.2016 İSTANBUL(ATAŞEHIRMETROENJ.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG GALATASARAY DAIKIN 3-0
25-17 25-14 25-12 - -
26.03.2016 D-Smart İSTANBUL(ECZACIBAŞI) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. 3-1
20-25 25-20 25-23 27-25 -
26.03.2016 TRABZON(19MAYIS) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI VAKIFBANK 0-3
11-25 17-25 21-25 - -